Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Par ko apcietināja Maratu Kasemu

Aleksandrs Giļmans
24.01.2023.
Komentāri (126)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IM

25.01.2023. 20:32

»

nu nu

to IM 25.01.2023. 20:02...


Nu mūk jau ar uz Krieviju, no Āzijas. Tā ka tukša vieta jau diez vai paliks. Bet nu ja nepatīk Krievija, nu priecājies ka mūk.

Atbildēt

IM

25.01.2023. 20:24

»

AM

Tāda Minskas vienošanās nemaz nebūtu vajadzīga, ja dižais diplomāts Putins būtu ievērojis Budapeštas memorandu. Tas tikai parāda, cik tādi dokumenti ir maznozīmīgi Putinam. Protams, protams, kaujas lauks neko nenoteiks, jo dižais zibenskarš ir izgāzies ar lielu blīkšķi un izskatās, ka krievi Ukrainā...


Kam vajadzīgs tas Budapeštas memorands kas jau uz Minskas vienošanās laiku bija novecojis un faktiski zaudējis savu aktualitāti ar to ka garantiju saņēmējs ar savu nedemokrātisko valstisko uzvedību sāka apdraudēt šo garantiju devēju.

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 20:23

»

nu nu

to IM 25.01.2023. 20:02...


A kur tas miljons strādāt spējīgo latviešu, kuri nekad neatgriezīsies? Apnika labā dzīve Dievzemītē un aizbrauca celt komunismu Ziemeļkorejā? Tāpēc te vispār vairs nav kas naglu iesit.

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 20:22

»

Gena

Bet-ja ta bus-kur lai es begu,ja visur bus naš ruskii mir


Tuvie austrumi. Jeņķi no turienes jau būs patriekti, tā ka mierīgi varēsi iekārtoties kādā Bagdādes priekšpilsētā.

Atbildēt

nu nu

25.01.2023. 20:21

to IM 25.01.2023. 20:02
_______________
no Krievijas mūk, muka un muks un "pūstošajos, degradējošajos"Rietumos, nevis viena Pugačova, Galkins,pat pie mums ar katru dienu to uzrodas vairāk un vairāk.. Turpretī uz Krieviju neviens nemūk, pat krievi. Ja nebūtu padomju gadi, kad sagrāva vietējo mentalitāti, salauza tautas garu, neviens nekur no Latvijas nemuktu.Nez kāpēc, visur, kur pabijusi padomija, kā nekur citur attīstīta korupcija, valsts apzagšana, alkoholisms. Nemuktu kā nemūk masveidā no Dānijas, Somijas, Zviedrijas un citām normālām valstīm, nav ne ideālu cilvēku, ne ideālu valstu, bet tā masveida bēgšana no Krievijas visus pēckara gadus, nozīmē to, ka tur nav cilvēciski apstākļi, korupcija tur ir tāda, ka pat savu armiju izzaguši.Krievija tirgo gāzi, bet ciemos 21.gs. nav gāzes. Kādi izskatās Krievijas vidienes ciemi salīdzinot kaut vai ar Ukrainas ciemiem? Diena pret nakti.Latvija pēc starpkaru perioda šiem krievu imigrantiem bija spožie Rietumi - ar kulturālu sabiedrību, skaistām ēkām, drēbēm, pienu, maizi un desu līdz Hruščova laikam, kad nācās Ļeņingradas, Maskavas apgabalus ar pārtiku apgādāt.Un vēl Kubu ar Rēzeknes piena kombināta produkciju.

Atbildēt

AM

25.01.2023. 20:03

»

IM

To jau ar ir sasnieguši ka neviens negrib blakus sēdēt un runāt kaut vai par tām pašām vērtībām, jo nav argumentu, bet zaudēt argumentu trūkuma dēļ Putinam ar negribas. Tāpēc blakus nesēž un nekādās sarunās neielaižas jo labi zina ka uzvarēt tāpat nevar. Krievija uzvar morālo vērtību raundā jo Rietumu...


Tāda Minskas vienošanās nemaz nebūtu vajadzīga, ja dižais diplomāts Putins būtu ievērojis Budapeštas memorandu. Tas tikai parāda, cik tādi dokumenti ir maznozīmīgi Putinam. Protams, protams, kaujas lauks neko nenoteiks, jo dižais zibenskarš ir izgāzies ar lielu blīkšķi un izskatās, ka krievi Ukrainā dabūs pa kāju.

Atbildēt

IM

25.01.2023. 20:02

»

nu nu

Nu 25.01.2023. 17:41...


Oi, un no Latvijas nemūk? Un kam tad Krievija nevar nodrošināt dzīves apstākļus? Nabadzītei Pugačovai un tam humoristam. Nabaga oligarhiem? Latvijā gan visi baigi bagātie, komunālos ar lielu pacilātību maksā. Un no kurienes ņemts tas ka Krievija vēlas Baltijā kājas slaucīt? Vai no tā ka daži jau pozitīvi sāk atcerēties PSRS laikus? Kā saka, cita acī skaidiņu saredz, savā acī baļķi neredz.
Un ko var noņemties ar cilvēcisko dzīvi Krievijā ja par CILVĒCISKU dzīvi Latvijā vēl ko runāt un runāt.

Atbildēt

Nils

25.01.2023. 19:48

»

Nu

Kāda starpība kā kurš kur dzīvo un no kā mūk? Tā kā jeņķi muka no Vjetnamas un Afganistānas, vēl neviens cits nav mucis. Appļūtījušies, piečurātām biksēm. Un tie bija karavīri. Eiropa ir paverdzināta, par to strīda nav. Putins ir apsolījis Eiropai neatkarību. Šķiet, ka to sadzirdēs...


...Putins ir apsolījis Eiropai neatkarību. Šķiet, ka to sadzirdēs....

Noteikti, noteikti sadzirdēs: Arī biedrs Stalins apsolija atbrivotam tautam 1945 gada neatkarību,un tautas to ''sadzirdēja''...un ne tikai sadzirdēja bet pat labi apskatija kā tā izskatās GULAG, Katiņā, u.c vietās...

Atbildēt

JKL

25.01.2023. 19:46

»

nu nu

Nu 25.01.2023. 17:41...


Viss skaidrs-tikai nav viena lieta skaidra: Vai tad Latvijas osvoboditeli nemaz nespēj ko sajēg, ka slavē un aizstāv valsti no kuras paši aizbēga? Ja tā valsts te atnāks ar savu ruskki mir, no kurienes osvoboditeli aizbēga-kur tad tie bēgs tālāk?

Atbildēt

nu nu

25.01.2023. 19:32

Nu 25.01.2023. 17:41
starpība ir liela - mūk uz turieni, kur var dzīvot CILVĒCISKU dzīvi. Krievijā to nevar.Nevar mentalitātes vai citādu sabiedrības īpatnību dēļ, nevar, jo ilgus gadus ir veidots pūlis, nevis cilvēcīga sabiedrība . Krievija nevar nodrošināt saviem iedzīvotājiem/pilsoņiem normālu dzīvi - tādēļ mūk no tās, kā žurkas no kuģa.Krievija bez ekspansijas citās zemēs, neaplaupot kādu, nesēžot kādam uz kakla un netēlojot kungus, nemaz nevar izdzīvot - paēst, saražot,izgudrot un realizēt, normāli dzīvot - tādēļ no turienes mūk, muka un muks miljoniem krievu. Un tādēļ neviens normāls rietumnieks tur nespēj dzīvot. Viņi pat nespēj iedomāties, kā ir, dzīvot Krievijā, vai mazās zemēs, kas robežojas ar to. Ja nekrīt Krievijas priekšā ceļos un neļauj sev uzsēsties uz galvas, tad tie nacisti, fašisti un vēl kas ne. Un tas viss pie lielākās zemes platības, pie auglīgākās augsnes, bagātīgākajām kokmateriālu ieguvēm, nerunājot par visu Mendeļejeva tabulas zemē izrokamajiem elementiem, dimantiem, naftām, gāzēm un visu pārējo.Viņiem nepieciešami vēl pilnai laimei nabaga Baltija ar pārsimts kvadrātkilometriem, lai būtu, kur kājas noslaucīt un kalpi, kas sagādātu rietumniecisku dzīvi, ko viņi tā "ienīst".

Atbildēt

IM

25.01.2023. 19:18

To jau ar ir sasnieguši ka neviens negrib blakus sēdēt un runāt kaut vai par tām pašām vērtībām, jo nav argumentu, bet zaudēt argumentu trūkuma dēļ Putinam ar negribas. Tāpēc blakus nesēž un nekādās sarunās neielaižas jo labi zina ka uzvarēt tāpat nevar. Krievija uzvar morālo vērtību raundā jo Rietumu komanda uz to nemaz neierodas. Neierodas lai neiznāktu tāpat kā ar Minskas sarunām. Ieradās un zaudēja pa tīro. Tagad stāsta ka nav jau ņēmuši nopietni, tikai tā lai novilktu laiku. "Diplomāti". Visu noteikšot kaujas lauks (kādi miermīlīgi runcīši). Kaut gan visiem saprātīgajiem jau sen skaidrs ka kaujas lauks neko nenoteiks jo šodien kaujas lauks ir jau kā pagātnes palieka kas problēmas nerisina.

Atbildēt

Nezinītis

25.01.2023. 18:59

»

AM

Ak tad vērtību ziņā Kremlis uzvar! Zinām , jau zinām tās vērtības, pat cilvēku dzīvība Kremlim nav nekādā vērtē, pat savu tautiešu, par pārējiem nemaz nerunājot...


nu nekādi nevaru saprast mus braļus-osvoboditelus: kapec paši aizbega no bagatas Krievijas uz nabago Baltiju?

Atbildēt

tas labi

25.01.2023. 18:56

»

Nu

Kāda starpība kā kurš kur dzīvo un no kā mūk? Tā kā jeņķi muka no Vjetnamas un Afganistānas, vēl neviens cits nav mucis. Appļūtījušies, piečurātām biksēm. Un tie bija karavīri. Eiropa ir paverdzināta, par to strīda nav. Putins ir apsolījis Eiropai neatkarību. Šķiet, ka to sadzirdēs...


tad jau naš ruski mir bus ari Eiropa. Tad reiz bus musu pobeda kommunizma vo vsjom mire. Tak beidzot biedri! Uraaa, da zdrastvujet velikije idei Stalina-Putina. Stalin-nas rukovoditel, Putin-nas rulevoi.

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 17:41

»

nu

labi, Kremlis uzvar un uzvar un uzvar.Rietumi kā "pūst"no 1917.tā "pūst", bet sapūt kā nevar, tā nevar.Bet jautājums viens - kāpēc palielinājies pieprasījums pēc Latvijas pilsonības tieši no Krievijas iedzīvotājiem?Kāpēc no Krievijas nesas uz Rietumiem miljoniem krievu pēc PSRS brukšanas, pirms brukšanas...


Kāda starpība kā kurš kur dzīvo un no kā mūk? Tā kā jeņķi muka no Vjetnamas un Afganistānas, vēl neviens cits nav mucis. Appļūtījušies, piečurātām biksēm. Un tie bija karavīri. Eiropa ir paverdzināta, par to strīda nav. Putins ir apsolījis Eiropai neatkarību. Šķiet, ka to sadzirdēs.

Atbildēt

Pieņemu iebildumus

25.01.2023. 17:40

»

Arī jūds.

Iebilstu!Pasaules centrālā sinagoga atrodas Dņepropetrovskā nevis Jūrmalā


Jo reāli tā ir pratiski. Bet hazāržīdu sapnis ir, kad žīdi pārvalda pasaules tautas un nav vairs jāapspriežas sapulču namā (sinagogas būtība), bet jau viss debess jums ir sinagogas griesti.

Atbildēt

AM

25.01.2023. 17:27

»

IM

Joki mazi...


Ak tad vērtību ziņā Kremlis uzvar! Zinām , jau zinām tās vērtības, pat cilvēku dzīvība Kremlim nav nekādā vērtē, pat savu tautiešu, par pārējiem nemaz nerunājot.
Ko tad viņi tādu diplomātijā ir sasnieguši, pat daudzus sabiedrotos dažādos blokos ir zaudējuši.Dažādos saietos Putinam kā spitālīgajam neviens negrib blakus sēdēt.
Kas attiecas uz karu Ukrainā, tad zibenskarš ir pilnībā izgāzies, kaut gan dižajam stratēģim Putinam viss ejot pēc plāna.

Atbildēt

nu

25.01.2023. 15:52

»

IM

Joki mazi...


labi, Kremlis uzvar un uzvar un uzvar.Rietumi kā "pūst"no 1917.tā "pūst", bet sapūt kā nevar, tā nevar.Bet jautājums viens - kāpēc palielinājies pieprasījums pēc Latvijas pilsonības tieši no Krievijas iedzīvotājiem?Kāpēc no Krievijas nesas uz Rietumiem miljoniem krievu pēc PSRS brukšanas, pirms brukšanas, tēlojot Moišas?Starp Amerikas ebrejiem izplatīts bija teiciens "Iekāpa lidmašīna Miša, izkāpa Moiša".Cik krievu miljonu dzīvo "pūstošajos"Rietumos un cik amerikāņu, vāciešu vai dajebkas cits dzivo "Saules un taisnības, vienīgi brīvā zemē"Krievijā?

Atbildēt

komentārs

25.01.2023. 15:41

»

piedošanu visiem

...bet tā seja...tā seja..Ko tā atgādina? Visticamāk īstena osvoboditela-tautu sajaukteņa seju


Padomju laikos dienējot armijā bija russkie,pribalti,un čurki. Nu šis pilsonis ir čurku izcelsmes viennozīmīgi. Bet pats interesantākais,ka redzēju kādu video ar viņu,kur tas citus lamuvārdos sauc par čurkām:)

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 14:35

»

Abrams & Schmeiser

Ar krievu var būt tikai viena valoda


Jā - pa labam. Jo problēma ir apstāklī, ka krievi vienmēr ir gatavi ilgstošam karam, kamēr citiem izsīkst resursi. Vēl kādu brīdi atpakaļ tas bija attiecināms arī uz ASV, tagad vairs ne. Tikai tik daudz, ka viņi ģeogrāfiski atrodas aiz lielas bedres, pilnas ar ūdeni. Uz maidanu Krievijā cerību nav, tā uztrenēt Krievijas armiju jau var, uz ukraiņu rēķina, bet kas būs pēc Krievijas uzvaras? Uz kurieni dosies šī uztrenētā armija? Jebkur, kur nav kodolieroču.

Atbildēt

Čurkas

25.01.2023. 13:21

Tas jaunais ministrs Čudars ir tas pats Čudars, ko Kasems nosauca par pidaru savā slavenajā video? Ja tā, tad jau viss skaidrs...

Atbildēt

25.01.2023. 13:19

»

Krievu tautas beigas ir nenovēršamas. Krievijas teritorijas vergu darbiem nepieciešami 10 miljoni, bet arī tas būtu par daudz


Jaunā Hazārija Krimas republikā un Ukrainas dienvidu apgabalos pakļaus un kontrolēs krievu plebejus, iznīcinās ukraiņu tautas pašlepnumu un tirgos Krievzemes dabas bagātības. Rīgas ielas būs pilnas hasidiem melnos mēteļos un melnos cilindros ar bērnu bariem aiz muguras. Necels jaunas sinagogas, jo sinagoga būs viss zem debess juma. Jūrmalas sinagoga ir Latvijas “pasaules centrs”, kur cilvēktiesību Saeimas komisijā izvēlējās žīdeni Ievu Branti ar visām Daeimas privilēģijām, Levita sabiedroto, kas Saeimas sēžu zālē runā skaļi no savas vietas visu, kas tas ienāk prātā, komentējot Saeimas tribīnē sacīto.

Atbildēt

Anti colorados

25.01.2023. 13:09

Слава нації — смерть ворогам!!!
Slava tautai - nāve ienaidniekiem!!!

украинский патриотический лозунг, используется украинскими националистами.

Ukraiņu patriotiskais sauklis, ko izmanto ukraiņu nacionālisti.

Atbildēt

25.01.2023. 13:05

»

bet

tas, ka Krievija jādekolonizē-ir vienīgā mūsu krievu tautas izdzivosnas iespeja


Krievu tautas beigas ir nenovēršamas. Krievijas teritorijas vergu darbiem nepieciešami 10 miljoni, bet arī tas būtu par daudz.

Atbildēt

IM

25.01.2023. 12:09

»

ak

nesakūdītu? Tevi var sakūdīt


Kas nekūdās tos sakūdīt nevar. Bet apklusināt gan var. Vakar kā reiz televizorā sprieda kā lai apklusina tos kas nekūdās.

Atbildēt

Bet

25.01.2023. 11:36

par ko neapcietina A.Ģiļmanu?Vai ziņo?

Atbildēt

piedošanu visiem

25.01.2023. 11:34

...bet tā seja...tā seja..Ko tā atgādina? Visticamāk īstena osvoboditela-tautu sajaukteņa seju...

Vai pareizi nerakstīja Ļeņins kad teica: Pārkrievojies cittautietis-lielākais savas tautas ienaidnieks...un visu citu nepārkrievoto tautu ienaidnieks.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

25.01.2023. 11:25

...labi darbi netiek aizmirsti, tāpat,kā sliktie...viss nāk atpakaļ un sākas viss no gala...atceros skolas gadus...kad savā naivumā mēģināju vecāko klašu puikām uzbrukt...pats dabūju bietē...zināms mani vienaudži mani cienīja... bet sen esmu pienācis pie slēdziena...kad ja pats nevari aizstāvēties..labāk pieturēt muti...

Atbildēt

bet

25.01.2023. 11:16

»

...

Zaudētāji ir pilnīgi visi rietumos un austrumos.Pagaidām rietumu katastrofa vēl acīs neduras bet drīz vien būs krahs


tas, ka Krievija jādekolonizē-ir vienīgā mūsu krievu tautas izdzivosnas iespeja..

Atbildēt

IM

25.01.2023. 11:13

»

...

Zaudētāji ir pilnīgi visi rietumos un austrumos.Pagaidām rietumu katastrofa vēl acīs neduras bet drīz vien būs krahs


Skaidrs ka zaudētāji ir pilnīgi visi. Bet cilvēki neplēstos ja politiķi dažādos veidos tos nesakūdītu. Kā saka, kungi plēšas, kalpiem spalvas put.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

25.01.2023. 10:58

Tam, ka nav likuma, kuru viņš ir pārkāpis, un tēdēl viņš nav vainīgs, pašreiz tam nav nekādas nozīmes. Pietiek ar to, ka Latvijas stazi uzskata viņu par noziedznieku. Pašreiz Latvijā vainu nosaka nevis likums, bet žurnālisti un drošības dienesti. Neviena tiesa nav bijusi, bet visur jau raksta, ka Putins ir kara noziedznieks.

Atbildēt

IM

25.01.2023. 09:54

Manuprāt ir pilnīgi skaidrs ka pirmajos divos setos Rietumi ir absolūtie zaudētāji. Kam, un priekš kam ir vajadzīgs vēl trešais sets kaujas laukā? Kas tāpat neko nerisina! Skumja, loti skumja un arī dumja ir tā mūsdienu pasaule.

Atbildēt

Pinda

25.01.2023. 09:48

Giļaka nav izlasījis par EU sankcijām līdz galam. Ar sankcionētajām personām un to uzņēmumiem ES pilsoņi nedrīkst veikt finanšu darījumus. Marats vļip.

Atbildēt

Vateņu un visu viņu aizstāvju ievērībai!

25.01.2023. 09:45

Ne velti tautā jau kopš seniem laikiem dzīvo teiciens: koferis-stacija-maskava.
Tā kā uz priekšu!
Beidziet bojāt gaisu!

Atbildēt

ha-ha

25.01.2023. 09:42

»

zero

un tevi arī


Arī Krimā bija zaļi,pieklājīgi cilvēciņi.Kāpēc tad šis blandās pa Latviju un izliekās,ka Krievija nav agresorvalsts ar visiem saviem pilsoņiem,pret kuriem un viñu aizstāvjiem jāizturās ka pret potencialiem spiegiem,diversantiem,zaļājiem cilvēciņiem,kurus par tādiem spiež uzskatīt viņu atbalstītā vara ar saviem pasaules iekarošanas plāniem,propogandistu aicinājumiem bombardēt Parīzi,Londonu,ar draudiem kaimiņvalstīm un veselas valsts sākto iznīcināšanu.Kā sauc,tā atsaucās un nevajag sašust,bet doties palīgā saviem agresoriem vai gaidīt apdraudēto valstu drošības dienestu vizīti,kuri pagaidam ir mazaktīvi.

Atbildēt

Šis ož

25.01.2023. 09:40

»

Nu

Tu no karmas nebaidies? Zini kā tas notiek - tu te ķērc, ķērc, lien pakaļa valdošajam rezīmam un izdomā visādus variantus ko gan vajadzētu darīt bet tad, pēkšņi, ģeopolitiskā situācija mainās, bet Lielā brāļa, kas teica kas jādara un solīja aizstāvēt, vairs blakus nav? Nu tad iznāk "Ar balles kurpēm...


pēc tipiska letiņa bez mugurkaula.
Ar ko tas beidzās, visi redzēja jau 1940.!
Rodas jautājums - vai locīšanās zem vateņu jūga palīdzēja?
Trīs izsūtīšanu viļņi un neskaitāmas klusās un skaļās nošaušanas šķiet dod vēsturisku atbildi.....
Tā kā iesaku pilsonim "NU" pašam no karmas baidīties

Atbildēt

IM

25.01.2023. 09:39

»

no tautas

Vai lieli meli arī ir vērtība? Teikt, ka karš nemaz nav karš...


Meli ir tad ja papīros ir rakstīts viens bet saka kaut ko citu.

Atbildēt

IM

25.01.2023. 09:29

»

Bb

Vērtība ir Rietumiem likvidēt Krievu pasauli un krievu valsti ar visu šizofrēnisko domu par impēriju. Tāpēc Rietumi nerunā par vērtībām, bet dara...


Rietumi nerunā par vērtībām tikai tāpēc ka tur Rietumiem jau ir skaidrs zaudējums. Kāpēc runāt ja iznākums jau ir skaidrs un tas ir nelabvēlīgs.
Minskas vienošanās bija diplomātija kurā arī jau paša sākumā bija skaidrs uzvarētājs. Rietumi jau to saprata pašā sākumā un kā redzams izgāja uz to tikai lai novilktu laiku (tā Merkele) un gatavotos karam. Novilka kādus 8. vai, gadus. Tātad viltus mēģinājums un kopā diplomātijā Rietumiem zaudējums.
2 : 0 Kremļa labā. Atlicis 3. sets - kaujas lauks, kur ja tā ņem Kremlis var pat arī zaudēt jo arī 2 : 1 jau arī ir uzvara, tas gan pie paliekoša konflikta. Pie 3 : 0 jau būtu uzvara un konflikta atrisinājums.
Tā ka uzvara Rietumiem jau sen pa galam (diemžēl, bet paši vainīgi), jautājums ir tikai par konflikta atrisināšanu vai tā palikšanu uz vēlākiem laikiem (apturēšana, iesaldēšana un tā).

Atbildēt

ķipa

25.01.2023. 09:16

»

fakts

Tās ir nākotnes vīzijas


pilsoņu karš paraškā ...un mokšas purvu autonomais apgabals gala iznākumā.

Atbildēt

no tautas

25.01.2023. 07:30

»

IM

Un kas nosaka to kas valstisks un kas pretvalstisks? Cenzūra. Kremļa 1. kanāls attiecībā pret Latviju nemaz nevar būt Latvijai valstisks. Bet tas ir Krievijas 1. kanāls, un lai ar kāds tas būtu tā ir informācija visiem tiem kas negrib brīvā valstī mucā augt un pa spundi saņemt barību...


Vai lieli meli arī ir vērtība? Teikt, ka karš nemaz nav karš.
Sūtīt nāvē tūkstošiem cilvēku... Ja kara stratēģi var par to runāt kā par sporta sacīkstēm...
Un to nevar izbeigt, jo kāds grib saglabāt savu seju.
Tā gribētos kādu rītu pamosties un uzzināt, ka viss šis pagājušā gada absurds nemaz nav noticis, ka mums rādīta tikai kinošņiku uzņemta filma.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...