Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par ko patiesībā ir jārunā

24.03.2020. 22:15

Izšauti dzīvnieki - tas ir bēdīgi. Taču dzīvi, vai miruši, tie cilvēkus praktiski neapdraud. Pavisam cita runa ir par medniekiem - garīgi slimiem, bīstamiem indivīdiem, kuru intelekta līmenis atbilst pitekantropu attīstības zemākajai fāzei. Iziet ŗstu komisiju tādiem nieks - prigiatrs pat nepaskatās viņiem virsū, tikai paraksta papīrus. Mednieki ir arī garīgi izvirtuļi, ne tikai nelieši ar ieročiem. Pilnīgi iespējams, ka pedofīlija, zoofīlija, nekromānija nāk tieši no mednieku vidus. Lasot un klausoties viņu stāstus, nāk prātā Osvencima vai Buhenvalde. Ar šādu izpratni par humānismu, kāds ir mūsu medniekiem, viņi visticamāk būtu koncentrācijas nometņu gāzes kameru operatori vai aktīvi medicīnisko eksperimentu bez narkozes rīkotāji. Nožēļojami, senīli gļēvuļi, kuri piekakātu bikses un noģībtu, ja kāds meža zvērs uzrastos blakus brīdī, kad jāpārlādē ierocis.
Lūk, par ko jārunā! Arī par to, ka vairāki desmiti tūkstošu šaurpierīšu ir tikuši pat pie vītņstobru ieročiem - faktiski - snaiperu ieročiem. Latvijā izveidojusies ārkārtas situācija ne tik daudz ar vīrusu, cik ar zombijiem līdzīgo mednieku ordām.

Atbildēt

Pele

24.03.2020. 22:04

»

pelei siers nekad nebeigsies?

tav nekad nav ienācis prātā, ka rupji sakot, "nozares" apmaksātie poļitruki tev melo? Ir melojuši un tevi krāpuši visu laiku, lai darītu to, par, ko tev nav pat jausmas? Tas tev ir bjis noslēpts? Nav bijis neviena, kas pelītēm to atklāj


Tev nekad nav ienācis prātā, ka katram cilvēkam uz šīs planētas ir pašam savas smadzenes? Un ir cilvēki kuri tās pat lieto, atšķirībā no tevis. Tā ka sēdi un kal vien tālāk savas sazvērestības teorijas, pārējie samierināsies ar zinātni un praksi.

Atbildēt

biedzot Pietiek!

24.03.2020. 21:40

LŪŠU MEDĪBAS LATVIJĀ IR JĀIZBEIDZ! BASTA!!!

Atbildēt

tā viš i

24.03.2020. 21:33

3.mēģinājums pret CENZŪRU:

Problēma nav ne lūšu / vilku skaitā, ne to nomedītajā daudzumā, bet gan P S R S laiku komunistu
ekskluzīvās izklaides paliekas šodienas Latvijas d e b i l o ī d u
smadzenēs - k r o p l a j ā izpratnē, ka tie organizētie grupveida s l a k t i ņ i
ar dzinējiem, šāvēju brigādi u.c. "profesionālo" organizāciju ir kaut kas pozitīvs jeb izklaide.
Mednieks, ja tam nepieciešams papildināt pārtikas krājumus, lai ņem bisi un iet viens pats uz mežu kaut ko nomedīt.
Tie, kuri kabinetos izdomā kādas sugas pārmērību vai iztrūkumu, vispār nav tiesīgi kaut ko lemt!

Atbildēt

Re, kā

24.03.2020. 21:31

šeit arī CENZŪRA!
Filtri nelaiž cauri konkrētus neglaimojošus vārdus...

Atbildēt

tgwtg

24.03.2020. 21:30

wetgwetg

Atbildēt

pelei siers nekad nebeigsies?

24.03.2020. 21:24

»

Pele

Nevaru vien beigt brīnīties, kur šāda savārstījuma autoram un autora aizstāvjiem veselais saprāts noslēpts, bet visticamākais nekad tāds nekad nav bijis tādēļ nav ko slēpt


tav nekad nav ienācis prātā, ka rupji sakot, "nozares" apmaksātie poļitruki tev melo? Ir melojuši un tevi krāpuši visu laiku, lai darītu to, par, ko tev nav pat jausmas? Tas tev ir bjis noslēpts? Nav bijis neviena, kas pelītēm to atklāj?

Atbildēt

Pele

24.03.2020. 20:30

»

Kāpēc sievietes?

Nevaru vien beigt brīnīties, ka šāvējas un šāvēju aizstāves ir SIEVIETES


Nevaru vien beigt brīnīties, kur šāda savārstījuma autoram un autora aizstāvjiem veselais saprāts noslēpts, bet visticamākais nekad tāds nekad nav bijis tādēļ nav ko slēpt.

Atbildēt

Pukstam, vai kā tur to sauca

24.03.2020. 19:56

"Turklāt, neviens mednieks, NEKAD, NEKAD, NEKAD nevēlas, ka medījamā suga samazinās vai, nedod Dievs, izzūd. No tāda viedokļa, ikviena medījamā suga ir drošībā!"
Forši ir sev to iestāstīt un pūst miglu citiem acīs... !!!! I naivulis, i bezgodis.....

Atbildēt

ku kū latvānija

24.03.2020. 19:54

ārkārtējais stāvoklis, bet dzinējmedības nav oficiāli aizliegtas??

Atbildēt

😁

24.03.2020. 19:47

Es jau sāku uztraukties ka Mareks būs noķēris vīrusu. Bet nē, klāt ar kārtējo ūdensgabalu.

Atbildēt

ķīmija

24.03.2020. 19:22

»

Kāpēc sievietes?

Nevaru vien beigt brīnīties, ka šāvējas un šāvēju aizstāves ir SIEVIETES


nogalināšana rada atkarību, tas ir pierādāīts, tāpat kā azartspēles

Atbildēt

Kāpēc sievietes?

24.03.2020. 19:09

Nevaru vien beigt brīnīties, ka šāvējas un šāvēju aizstāves ir SIEVIETES!!!!!
Iesaku viņām klusos vakaros parunāties ar savu sirdsapziņu.

Atbildēt

Heee

24.03.2020. 19:08

Raksta tikai emocijas neka vairak tur nav

Atbildēt

Arnis Puksts

24.03.2020. 18:20

Cerams, ka ekonomikas restarts nozīmēs, ka pusparazītiskajām nozarēm, kuras neko nedodot štancē dažādus aprobežojumus, kuri finālā izrādās kaitīgi (kā piemērs - Latvija ir mežu zonas valsts, kurā pļavas un lauki nav dabiski un saimnieciskās darbības liegums galu galā to pļavu iznīcina; nu jau drusku sāk nākt pie prāta, kad neatgriezeniski ir zaudēta liela daļa biotopu...). Attiecīgi, jo mazāk filozofisku liekēžu, jo lielāka varbūtība, ka arī cilvēkus, kuri paši nesaprot, ko pauž, publiskajā telpā redzēsim mazāk.
Latvijā lūšu ir tieši tik, cik mums vides ietilpība atļauj. Cilvēkam, kurš nesaprot - lūsis NEKAD, NEKAD, NEKAD nedzīvos Rīgas parkos :) lūsis dzīvo mežos - un mežos to skaits ir samērā tuvs maksimumam. Turklāt, neviens mednieks, NEKAD, NEKAD, NEKAD nevēlas, ka medījamā suga samazinās vai, nedod Dievs, izzūd. No tāda viedokļa, ikviena medījamā suga ir drošībā! Protams, lai to saprastu, vajag smadzenes. Tēmas autoram ar to ir kā ir. Bet, arī muļķīšiem ir sava vieta uz Zemes - lai pārējie saprot, cik Dievs ir bijis žēlsirdīgs pret viņiem. Muļķīšiem - droši vien kupraino izmanācīs tikai kaps...tā kā muļķīšu sacerējumus mēs gan jau vēl kādu laiku lasīsim.

Atbildēt

strads

24.03.2020. 18:19

bildē Kaparšmits nogrābis divus pusaugu lūsēnu līķus aiz rīklēm ārprātīgā paskatā un pozē
https://www.dzirkstele.lv/kultura-un-izklaide/cope-un-medibas/dailis-kaparsmits-lusu-medibas-jabut-pacietigam-13755

Atbildēt

Zinītis

24.03.2020. 18:12

Jo vairāk vilku, lūšu un bebru mednieki nošaus jo labāk.

Atbildēt

nekur nevilks - autoram

24.03.2020. 18:11

Un kāpēc izklāstot savu viedokli ir jāapsaukā pārējie?? Tas man liek domāt, ka Jums pašam kaut kas nav kārtībā ar prātiņu, un nerodas nekāda vēlme atbalstīt Jūsu viedokli. Paldies, rakstiska atbilde nav nepieciešama!

Atbildēt

hmm

24.03.2020. 18:03

Vai tad pilnmēness iestājies? Marek, dāmai neklātos lietot tādus vārdus, kā tu te raksti.

Atbildēt

visi tak zina

24.03.2020. 17:44

tie paši, kas grib izdabūt koku ciršanu cauri min.kabinetam, pa lielam ir tie paši komečnieki, gaļu ved ārā, tāpati mafija, zinātāji saka, ka naciku rokās tas viss rūpals, citi, ka dala ar zēzēs sponsoriem

Atbildēt

Vilkin

24.03.2020. 17:27

Tu esi tā kā oda sīkšana pie auss- apnicīga bet nekaitīga.

Atbildēt

garkalnes gambīts

24.03.2020. 17:26

Barviks izskatās kā sērijveida slepkava

Atbildēt

Lūsis

24.03.2020. 16:22

Nu ja 5 gados nevar savākt 2k balsu tad to savu petīciju vari iebāzt kur saule nespīd😁. Pietam noteikti iztērējot lielāku budžetu, kā viena otra partija pēdējās vēlēšanās.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...