Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par ko patiesībā ir jārunā

24.03.2020. 22:15

Izšauti dzīvnieki - tas ir bēdīgi. Taču dzīvi, vai miruši, tie cilvēkus praktiski neapdraud. Pavisam cita runa ir par medniekiem - garīgi slimiem, bīstamiem indivīdiem, kuru intelekta līmenis atbilst pitekantropu attīstības zemākajai fāzei. Iziet ŗstu komisiju tādiem nieks - prigiatrs pat nepaskatās viņiem virsū, tikai paraksta papīrus. Mednieki ir arī garīgi izvirtuļi, ne tikai nelieši ar ieročiem. Pilnīgi iespējams, ka pedofīlija, zoofīlija, nekromānija nāk tieši no mednieku vidus. Lasot un klausoties viņu stāstus, nāk prātā Osvencima vai Buhenvalde. Ar šādu izpratni par humānismu, kāds ir mūsu medniekiem, viņi visticamāk būtu koncentrācijas nometņu gāzes kameru operatori vai aktīvi medicīnisko eksperimentu bez narkozes rīkotāji. Nožēļojami, senīli gļēvuļi, kuri piekakātu bikses un noģībtu, ja kāds meža zvērs uzrastos blakus brīdī, kad jāpārlādē ierocis.
Lūk, par ko jārunā! Arī par to, ka vairāki desmiti tūkstošu šaurpierīšu ir tikuši pat pie vītņstobru ieročiem - faktiski - snaiperu ieročiem. Latvijā izveidojusies ārkārtas situācija ne tik daudz ar vīrusu, cik ar zombijiem līdzīgo mednieku ordām.

Atbildēt

Pele

24.03.2020. 22:04

»

pelei siers nekad nebeigsies?

tav nekad nav ienācis prātā, ka rupji sakot, "nozares" apmaksātie poļitruki tev melo? Ir melojuši un tevi krāpuši visu laiku, lai darītu to, par, ko tev nav pat jausmas? Tas tev ir bjis noslēpts? Nav bijis neviena, kas pelītēm to atklāj


Tev nekad nav ienācis prātā, ka katram cilvēkam uz šīs planētas ir pašam savas smadzenes? Un ir cilvēki kuri tās pat lieto, atšķirībā no tevis. Tā ka sēdi un kal vien tālāk savas sazvērestības teorijas, pārējie samierināsies ar zinātni un praksi.

Atbildēt

biedzot Pietiek!

24.03.2020. 21:40

LŪŠU MEDĪBAS LATVIJĀ IR JĀIZBEIDZ! BASTA!!!

Atbildēt

tā viš i

24.03.2020. 21:33

3.mēģinājums pret CENZŪRU:

Problēma nav ne lūšu / vilku skaitā, ne to nomedītajā daudzumā, bet gan P S R S laiku komunistu
ekskluzīvās izklaides paliekas šodienas Latvijas d e b i l o ī d u
smadzenēs - k r o p l a j ā izpratnē, ka tie organizētie grupveida s l a k t i ņ i
ar dzinējiem, šāvēju brigādi u.c. "profesionālo" organizāciju ir kaut kas pozitīvs jeb izklaide.
Mednieks, ja tam nepieciešams papildināt pārtikas krājumus, lai ņem bisi un iet viens pats uz mežu kaut ko nomedīt.
Tie, kuri kabinetos izdomā kādas sugas pārmērību vai iztrūkumu, vispār nav tiesīgi kaut ko lemt!

Atbildēt

Re, kā

24.03.2020. 21:31

šeit arī CENZŪRA!
Filtri nelaiž cauri konkrētus neglaimojošus vārdus...

Atbildēt

tgwtg

24.03.2020. 21:30

wetgwetg

Atbildēt

pelei siers nekad nebeigsies?

24.03.2020. 21:24

»

Pele

Nevaru vien beigt brīnīties, kur šāda savārstījuma autoram un autora aizstāvjiem veselais saprāts noslēpts, bet visticamākais nekad tāds nekad nav bijis tādēļ nav ko slēpt


tav nekad nav ienācis prātā, ka rupji sakot, "nozares" apmaksātie poļitruki tev melo? Ir melojuši un tevi krāpuši visu laiku, lai darītu to, par, ko tev nav pat jausmas? Tas tev ir bjis noslēpts? Nav bijis neviena, kas pelītēm to atklāj?

Atbildēt

Pele

24.03.2020. 20:30

»

Kāpēc sievietes?

Nevaru vien beigt brīnīties, ka šāvējas un šāvēju aizstāves ir SIEVIETES


Nevaru vien beigt brīnīties, kur šāda savārstījuma autoram un autora aizstāvjiem veselais saprāts noslēpts, bet visticamākais nekad tāds nekad nav bijis tādēļ nav ko slēpt.

Atbildēt

Pukstam, vai kā tur to sauca

24.03.2020. 19:56

"Turklāt, neviens mednieks, NEKAD, NEKAD, NEKAD nevēlas, ka medījamā suga samazinās vai, nedod Dievs, izzūd. No tāda viedokļa, ikviena medījamā suga ir drošībā!"
Forši ir sev to iestāstīt un pūst miglu citiem acīs... !!!! I naivulis, i bezgodis.....

Atbildēt

ku kū latvānija

24.03.2020. 19:54

ārkārtējais stāvoklis, bet dzinējmedības nav oficiāli aizliegtas??

Atbildēt

😁

24.03.2020. 19:47

Es jau sāku uztraukties ka Mareks būs noķēris vīrusu. Bet nē, klāt ar kārtējo ūdensgabalu.

Atbildēt

ķīmija

24.03.2020. 19:22

»

Kāpēc sievietes?

Nevaru vien beigt brīnīties, ka šāvējas un šāvēju aizstāves ir SIEVIETES


nogalināšana rada atkarību, tas ir pierādāīts, tāpat kā azartspēles

Atbildēt

Kāpēc sievietes?

24.03.2020. 19:09

Nevaru vien beigt brīnīties, ka šāvējas un šāvēju aizstāves ir SIEVIETES!!!!!
Iesaku viņām klusos vakaros parunāties ar savu sirdsapziņu.

Atbildēt

Heee

24.03.2020. 19:08

Raksta tikai emocijas neka vairak tur nav

Atbildēt

Arnis Puksts

24.03.2020. 18:20

Cerams, ka ekonomikas restarts nozīmēs, ka pusparazītiskajām nozarēm, kuras neko nedodot štancē dažādus aprobežojumus, kuri finālā izrādās kaitīgi (kā piemērs - Latvija ir mežu zonas valsts, kurā pļavas un lauki nav dabiski un saimnieciskās darbības liegums galu galā to pļavu iznīcina; nu jau drusku sāk nākt pie prāta, kad neatgriezeniski ir zaudēta liela daļa biotopu...). Attiecīgi, jo mazāk filozofisku liekēžu, jo lielāka varbūtība, ka arī cilvēkus, kuri paši nesaprot, ko pauž, publiskajā telpā redzēsim mazāk.
Latvijā lūšu ir tieši tik, cik mums vides ietilpība atļauj. Cilvēkam, kurš nesaprot - lūsis NEKAD, NEKAD, NEKAD nedzīvos Rīgas parkos :) lūsis dzīvo mežos - un mežos to skaits ir samērā tuvs maksimumam. Turklāt, neviens mednieks, NEKAD, NEKAD, NEKAD nevēlas, ka medījamā suga samazinās vai, nedod Dievs, izzūd. No tāda viedokļa, ikviena medījamā suga ir drošībā! Protams, lai to saprastu, vajag smadzenes. Tēmas autoram ar to ir kā ir. Bet, arī muļķīšiem ir sava vieta uz Zemes - lai pārējie saprot, cik Dievs ir bijis žēlsirdīgs pret viņiem. Muļķīšiem - droši vien kupraino izmanācīs tikai kaps...tā kā muļķīšu sacerējumus mēs gan jau vēl kādu laiku lasīsim.

Atbildēt

strads

24.03.2020. 18:19

bildē Kaparšmits nogrābis divus pusaugu lūsēnu līķus aiz rīklēm ārprātīgā paskatā un pozē
https://www.dzirkstele.lv/kultura-un-izklaide/cope-un-medibas/dailis-kaparsmits-lusu-medibas-jabut-pacietigam-13755

Atbildēt

Zinītis

24.03.2020. 18:12

Jo vairāk vilku, lūšu un bebru mednieki nošaus jo labāk.

Atbildēt

nekur nevilks - autoram

24.03.2020. 18:11

Un kāpēc izklāstot savu viedokli ir jāapsaukā pārējie?? Tas man liek domāt, ka Jums pašam kaut kas nav kārtībā ar prātiņu, un nerodas nekāda vēlme atbalstīt Jūsu viedokli. Paldies, rakstiska atbilde nav nepieciešama!

Atbildēt

hmm

24.03.2020. 18:03

Vai tad pilnmēness iestājies? Marek, dāmai neklātos lietot tādus vārdus, kā tu te raksti.

Atbildēt

visi tak zina

24.03.2020. 17:44

tie paši, kas grib izdabūt koku ciršanu cauri min.kabinetam, pa lielam ir tie paši komečnieki, gaļu ved ārā, tāpati mafija, zinātāji saka, ka naciku rokās tas viss rūpals, citi, ka dala ar zēzēs sponsoriem

Atbildēt

Vilkin

24.03.2020. 17:27

Tu esi tā kā oda sīkšana pie auss- apnicīga bet nekaitīga.

Atbildēt

garkalnes gambīts

24.03.2020. 17:26

Barviks izskatās kā sērijveida slepkava

Atbildēt

Lūsis

24.03.2020. 16:22

Nu ja 5 gados nevar savākt 2k balsu tad to savu petīciju vari iebāzt kur saule nespīd😁. Pietam noteikti iztērējot lielāku budžetu, kā viena otra partija pēdējās vēlēšanās.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...