Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, Bruno

24.08.2017. 14:32

»

Bruno

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt


Ja zināsi, kas vada raidījumu, tad tādu jautājumu neuzdosi:-))

Atbildēt

reālists

30.09.2016. 22:17

»

Pacifiste

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur...


Pirmkārt, žēl, ka Jūsu paziņu lokā ir tikai mednieki, kuri atļaujas dzēruši doties medībā, jo neviens normāls mednieks to nedara un nedarīs, jo negribēs riskēt ne ar ieroča atļauju, ne mednieka tiesībām, ne autovadītāja tiesībām. Otrkārt, no sirds žēl, ka Jums ir tikai paziņas, kuri atļaujas meža dzīvniekiem dot tādus draņķus, par kādiem rakstāt. Sliktā vidē dzīvojat, tādēļ arī domas sapuvušas. Neviens ekstrēmists nav bijis cildens..

Atbildēt

derglis

27.09.2016. 10:42

Kāpēc raidījuma autori nekad neiestājas pret naftas radīto piesārņojumu visos veidos un tā sekām? Cik putnu šādi neaiziet bojā?
Šķiet, atbilde ir skaidra:-)) Naudas makā neviens nekož...

Atbildēt

27.09.2016. 10:39

Šķiet, ka zinu, kur slēpjas Skujas kunga naids pret medībām. Tāpat kā to, kāpēc kungs vispār pabeidza augstskolu.

Atbildēt

Morgen

25.08.2016. 00:14

Paldies autoram par patiesiem vārdiem!
Slopkavošana izklaides dēļ ir jāaizliedz un jāsoda!

Atbildēt

Briedis

24.08.2016. 11:13

Medības kā tādas, ja tiek medīts bez valstiskas vajadzības, 21. gadsimtā, un vēl Latvijā ir fundamentāls marasms. Tieši tā, kā saka "lauku paps"- ja cilvēkam gandarījumu rada vēlme kādu nožmiegt, tad tam visīsākajā laika sprīdī jāatņem stroķis- tam ar saprašanu viss noteikti nav kārtībā! Pilnīgi aizliegt medības! Neatliekamu jautājumu risināšanai izveidot speciālu zonderkomandu! Izbēguša Līgatnes lāča nošaušan jau pierādīja, ka mūsu t.s mednieki nav spējīgi veikt kādu tiešām nepieciešamu uzdevumu.

Atbildēt

Dūda

24.08.2016. 10:24

Pierīgā tradicionāli ligzdo sarkanajā grāmatā ierakstītais pupukis (tautā - badadzeguze). Tas netraucē odiozajam Garkalnes nov. bosam Bauzem-Krastiñam kalt agresīvus plānus par priežu izciršanu un savas impērijas homo-sapiens kopienas vairošanu (lielāka apdzīvotība, lielāki nodokłi un kukułi). Ko darīt?

Atbildēt

Gunča

23.08.2016. 13:16

Pašķirstiet atpakaļ, ko zaļais alkašs Shuja izteicās par "Žogu ar Krieviju" no meža cūkām ?

Atbildēt

Niknais

23.08.2016. 03:27

Tibetas gudrajam uzdeva jautājumu - ja Jums būtu iespēja dot tikai vienu no padomiem, kādu Jūs dotu cilvēkiem?
Un gudrais atbildēja - cilvēkam patiesībā vajadzību ir maz, bet vēlmju daudz, ja Jūs tieksieties pēc tā kas jums patiesi vajadzīgs Jums vienmēr pietiks tam lai sasniegtu ko vēlēties, bet ja tieksieties pēc tā ko vēlieties, Jūs to nesasniegsiet jo pietrūks tam ko patiesībā Jums vajag.

Kurš gan nevēlās Ferarī? Bet vai jums šāds auto patiesi ir vajadzīgs?

Atbildēt

mans sakāmais

22.08.2016. 14:42

Cienījamais ornitolog!
Varbūt jūs gribat lai pie mums būtu tāpat kā "humānajā" Nīderlandē, kur putnus neviens nešauj, jo medības aizliegtas??? Tik humānisti aizmirst piebilst ka teiksim pārlidojošās zosis tur vienkārši noindē ar saindētu ēsmu , lai nebojā sējumus? Visnotaļ humāni vai ne ?? Bet toties cik skaļi var brēkt cik humāni valsts un tās iedzīvotāji , jo medības taču aizliegtas!!! varbūt mums vajag tādu "humānismu", kā Šveicē, kur vienīgo, nez no kurienes kalnos ieklīdušo lāci uzreiz nošāva, tikai tāpēc, ka tas ir bīstams zvērs un teorētiski var radīt "šveiciešiem " kādu apdraudējumu?? jeb tā pati "Nīderlande", kurā meža cūkas ir ārpus likuma! un katra nejauši iemaldījusies cūka tiek nekavējoties likvidēta! Un to nedara mednieki, jo medības ir aizliegtas, bet gan speciāli apmācīti pilsoņi! Vai tādu "humānismu" Jūs gribat ieviest Latvijā??
P.S. Bet ja Jums patiešām ir žēl putniņu, tad aizbrauciet labāk uz Iecavas putnu fabriku ( vai kādu citu), un uzrakstiet kā īsti patika un vai pēc tam ko redzējāt gribās ēst rīta omleti un vistas karbonādi! un ar šādu piemēru jūs parādītu īstu humānismu!

Atbildēt

Paskaidro zaļais dabas pētniek, !

21.08.2016. 12:39

Puzes ezera apkārtne jau gadus 20 nedzird putnus, apkārtnes viensētās neredz un nedzird suņus.

Atbildēt

Lauku paps

21.08.2016. 09:12

Jājautā – vai tiešām kaut kam tādam jānotiek 21. gs.? Vai mums – sabiedrībai būtu rāmi jānoskatās, kā šis 1 procents no populācijas apmierina savu perverso arhetipisko instinktu?
-------------------------------------------
Kur vēl trāpīgāk pateikt. Tikai runa nav vien par putniem. Daudzi medī tikai prieka pēc un gaļa viņus maz interesē. Lauku trūcīgais malumednieks ir daudz cilvēcīgāks par vienu daļu mednieku, jo medī tikai savas ģimenes galdam, nevis perversiju apmierināšanai.

Atbildēt

Pacifiste

21.08.2016. 06:18

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur.
Ja tagad beidzot cūku legāla barošana ar smirdīgu, sapuvušu pārtiku mežā beidzot nenotiek, vai tad cūku palicis mazāk?
Par sievišķajiem orgāniem tāpat dabūjāt simtlatnieka mēneša iztiku...,
Mednieks Latvijā- tas ir cinisms.
Tur, kur patiesi notiek postījumi un dzīvnieku skaitu vajag regulēt, mūspusē vēl neviens mednieks nav palīdzējis, tik visādi aizbildinājies.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 23:42

»

J

nepārspīlē savu nozīmību


Es neesmu mednieks :D

Atbildēt

Uber lauķis

20.08.2016. 19:39

Jelgavas novadu vada Caune Ziedonis(ZZS).
Viņš šauj grūsnas stirnas janvārī dziļā sniegā no sniega moča.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 17:19

»

J

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena


Kad slimas cūkas apkārt vazājās, bebri celjus pludina vai vilku/lapsas saimniecibas posta, tad mednieki ir vajadzīgi - tas ir vińu darbs un par darbu mūsu galā ciena.

Atbildēt

J

20.08.2016. 14:36

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena?

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 14:16

Ir mednieki un ir tie stobra pulētāji, kas 1x mēnesī kāpj džipā pašaudīties un nodzerties. Kad tos otros izskaudīs no kokektīviem, tad sāks arī medniekus cienīt.

Atbildēt

izklaide

20.08.2016. 12:29

Šaut dzīvniekus, tas ir dzīves veids. Cilvēku vietā... Te vismaz var palikt nesodīts un viss ir oficiāli. Bet tomēr. Kad sēņojot viss mežs smird pēc beigtiem dzīvniekiem, un kur ej, tur pilns ar mežacūku kauliem un pa starpām ar bērni uzduramies pūstošiem dzīvnieku līķiem, tad gribas to pašu mednieku aizšaut, lai tā riktīgi pamokās. Nožēlojami, toties valsts viņus sargā. Un nav jau tālu jābrauc, tepat Brasā, kaut gan blakus izklaidēm ir pat šautuve izbūvēta.

Atbildēt

Jānis

20.08.2016. 11:58

:))) mūsu laikos "nozīmīgs pārtikas avots" nav ne putnu, ne lopu medības - paciņa ar lētākām patronām maksā vairāk kā kg rukša
Un ja vēl ierēķina visādas ieroču eļļas, pašus ieročus, transportu (nu vismaz 4x4, tam atkal niknas riepas, vinčas utt) patērēto laiku, licences, dalībmaksa, medību gabala uzturēšana (stigas, torņi, barotavas + pati barošana), drēbes, līdzņemamo paiku,tad kg medījuma jau velk uz ko ekskluzīvu...
Tā kā jebkuras medības ir mednieka/asiņainas izklaides/slepkavas/nokautkāres instinktu/vēlmju (sauciet kā gribiet, no tā tāpat nekas nemainās) apmierināšana

Atbildēt

VV

20.08.2016. 07:38

»

bet

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga


Skujas citāts - Esmu mednieks kopš 1984.gada. Vairā nekā 10 gadus esmu bijis profesionāls ornitologs Slīteres Valsts rezervātā. Kopumā 36 gadus strādāju dabas aizsardzības sfērā. Man ir dabaszinātņu maģistra grāds bioloģijā un maģistra grāds izglītībā.
Piemirsta ir diagnoze - šizofrēnija !

Atbildēt

Ozo

20.08.2016. 01:05

Homo (sa)piens bija, ir un būs slepkava - gaļēdājs (lielopi, cūkas, putni un arī zivis).
Tā nu tas bija, ir un būs. Kādreiz medija daudz vairāk. Šāva putnus daudz vairāk. Bija mazāk liegumu. Logiski, ka laikam ejot arī (sa)piens paliek gudrāks un sāk regulēt ko jāslepkavo, bet ja slepkavo, tad tikai to, ko var apēst (ja neskaidra ĀCM mežacūkas). Bet medības ir laba lieta.

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 22:54

Nu LAT, kapē komentārs saturot vārdu SPRŪxx (bentlija administrators) tiek dzēsts. Bet, ja nu putniņš, kurš nepārtraukti apdiršxx, nodēvēts tāda vārdā. Ko tad?

Atbildēt

Bruno

19.08.2016. 22:52

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt.
Vispār nesaprotu, kāpēc kaut kādam iznirelim ļāva izmantot sabiedrisko mediju, lai apmelotu medniekus???

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 22:40

Kas tā par xuinu?

Atbildēt

bet

19.08.2016. 22:02

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.08.2016. 21:07

»

Zammm am

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu


Latvijā stārķu ir daudz par daudz. Nezinu, kas ir bijis par iemeslu tumsonīgajiem latviešiem kādreiz viņus iecelt svētu putnu kārtā ar visām no tā izejošajām māņticībām un pesteļiem, bet skaidrs, ka viņi nodara lielu postu faunas daudzveidībai. Laukos vairs vardes pavasarī nevar dzirdēt, toties tie nešķīsteņi klabina visos stūros.

Atbildēt

?

19.08.2016. 20:26

Cilvēki šauj cilvēkus, a te viens par putniem uztraucās...!

Atbildēt

Zammm am

19.08.2016. 20:22

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu.

Atbildēt

kaspars

19.08.2016. 19:57

Vilni par prezidentu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...