Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, Bruno

24.08.2017. 14:32

»

Bruno

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt


Ja zināsi, kas vada raidījumu, tad tādu jautājumu neuzdosi:-))

Atbildēt

reālists

30.09.2016. 22:17

»

Pacifiste

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur...


Pirmkārt, žēl, ka Jūsu paziņu lokā ir tikai mednieki, kuri atļaujas dzēruši doties medībā, jo neviens normāls mednieks to nedara un nedarīs, jo negribēs riskēt ne ar ieroča atļauju, ne mednieka tiesībām, ne autovadītāja tiesībām. Otrkārt, no sirds žēl, ka Jums ir tikai paziņas, kuri atļaujas meža dzīvniekiem dot tādus draņķus, par kādiem rakstāt. Sliktā vidē dzīvojat, tādēļ arī domas sapuvušas. Neviens ekstrēmists nav bijis cildens..

Atbildēt

derglis

27.09.2016. 10:42

Kāpēc raidījuma autori nekad neiestājas pret naftas radīto piesārņojumu visos veidos un tā sekām? Cik putnu šādi neaiziet bojā?
Šķiet, atbilde ir skaidra:-)) Naudas makā neviens nekož...

Atbildēt

27.09.2016. 10:39

Šķiet, ka zinu, kur slēpjas Skujas kunga naids pret medībām. Tāpat kā to, kāpēc kungs vispār pabeidza augstskolu.

Atbildēt

Morgen

25.08.2016. 00:14

Paldies autoram par patiesiem vārdiem!
Slopkavošana izklaides dēļ ir jāaizliedz un jāsoda!

Atbildēt

Briedis

24.08.2016. 11:13

Medības kā tādas, ja tiek medīts bez valstiskas vajadzības, 21. gadsimtā, un vēl Latvijā ir fundamentāls marasms. Tieši tā, kā saka "lauku paps"- ja cilvēkam gandarījumu rada vēlme kādu nožmiegt, tad tam visīsākajā laika sprīdī jāatņem stroķis- tam ar saprašanu viss noteikti nav kārtībā! Pilnīgi aizliegt medības! Neatliekamu jautājumu risināšanai izveidot speciālu zonderkomandu! Izbēguša Līgatnes lāča nošaušan jau pierādīja, ka mūsu t.s mednieki nav spējīgi veikt kādu tiešām nepieciešamu uzdevumu.

Atbildēt

Dūda

24.08.2016. 10:24

Pierīgā tradicionāli ligzdo sarkanajā grāmatā ierakstītais pupukis (tautā - badadzeguze). Tas netraucē odiozajam Garkalnes nov. bosam Bauzem-Krastiñam kalt agresīvus plānus par priežu izciršanu un savas impērijas homo-sapiens kopienas vairošanu (lielāka apdzīvotība, lielāki nodokłi un kukułi). Ko darīt?

Atbildēt

Gunča

23.08.2016. 13:16

Pašķirstiet atpakaļ, ko zaļais alkašs Shuja izteicās par "Žogu ar Krieviju" no meža cūkām ?

Atbildēt

Niknais

23.08.2016. 03:27

Tibetas gudrajam uzdeva jautājumu - ja Jums būtu iespēja dot tikai vienu no padomiem, kādu Jūs dotu cilvēkiem?
Un gudrais atbildēja - cilvēkam patiesībā vajadzību ir maz, bet vēlmju daudz, ja Jūs tieksieties pēc tā kas jums patiesi vajadzīgs Jums vienmēr pietiks tam lai sasniegtu ko vēlēties, bet ja tieksieties pēc tā ko vēlieties, Jūs to nesasniegsiet jo pietrūks tam ko patiesībā Jums vajag.

Kurš gan nevēlās Ferarī? Bet vai jums šāds auto patiesi ir vajadzīgs?

Atbildēt

mans sakāmais

22.08.2016. 14:42

Cienījamais ornitolog!
Varbūt jūs gribat lai pie mums būtu tāpat kā "humānajā" Nīderlandē, kur putnus neviens nešauj, jo medības aizliegtas??? Tik humānisti aizmirst piebilst ka teiksim pārlidojošās zosis tur vienkārši noindē ar saindētu ēsmu , lai nebojā sējumus? Visnotaļ humāni vai ne ?? Bet toties cik skaļi var brēkt cik humāni valsts un tās iedzīvotāji , jo medības taču aizliegtas!!! varbūt mums vajag tādu "humānismu", kā Šveicē, kur vienīgo, nez no kurienes kalnos ieklīdušo lāci uzreiz nošāva, tikai tāpēc, ka tas ir bīstams zvērs un teorētiski var radīt "šveiciešiem " kādu apdraudējumu?? jeb tā pati "Nīderlande", kurā meža cūkas ir ārpus likuma! un katra nejauši iemaldījusies cūka tiek nekavējoties likvidēta! Un to nedara mednieki, jo medības ir aizliegtas, bet gan speciāli apmācīti pilsoņi! Vai tādu "humānismu" Jūs gribat ieviest Latvijā??
P.S. Bet ja Jums patiešām ir žēl putniņu, tad aizbrauciet labāk uz Iecavas putnu fabriku ( vai kādu citu), un uzrakstiet kā īsti patika un vai pēc tam ko redzējāt gribās ēst rīta omleti un vistas karbonādi! un ar šādu piemēru jūs parādītu īstu humānismu!

Atbildēt

Paskaidro zaļais dabas pētniek, !

21.08.2016. 12:39

Puzes ezera apkārtne jau gadus 20 nedzird putnus, apkārtnes viensētās neredz un nedzird suņus.

Atbildēt

Lauku paps

21.08.2016. 09:12

Jājautā – vai tiešām kaut kam tādam jānotiek 21. gs.? Vai mums – sabiedrībai būtu rāmi jānoskatās, kā šis 1 procents no populācijas apmierina savu perverso arhetipisko instinktu?
-------------------------------------------
Kur vēl trāpīgāk pateikt. Tikai runa nav vien par putniem. Daudzi medī tikai prieka pēc un gaļa viņus maz interesē. Lauku trūcīgais malumednieks ir daudz cilvēcīgāks par vienu daļu mednieku, jo medī tikai savas ģimenes galdam, nevis perversiju apmierināšanai.

Atbildēt

Pacifiste

21.08.2016. 06:18

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur.
Ja tagad beidzot cūku legāla barošana ar smirdīgu, sapuvušu pārtiku mežā beidzot nenotiek, vai tad cūku palicis mazāk?
Par sievišķajiem orgāniem tāpat dabūjāt simtlatnieka mēneša iztiku...,
Mednieks Latvijā- tas ir cinisms.
Tur, kur patiesi notiek postījumi un dzīvnieku skaitu vajag regulēt, mūspusē vēl neviens mednieks nav palīdzējis, tik visādi aizbildinājies.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 23:42

»

J

nepārspīlē savu nozīmību


Es neesmu mednieks :D

Atbildēt

Uber lauķis

20.08.2016. 19:39

Jelgavas novadu vada Caune Ziedonis(ZZS).
Viņš šauj grūsnas stirnas janvārī dziļā sniegā no sniega moča.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 17:19

»

J

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena


Kad slimas cūkas apkārt vazājās, bebri celjus pludina vai vilku/lapsas saimniecibas posta, tad mednieki ir vajadzīgi - tas ir vińu darbs un par darbu mūsu galā ciena.

Atbildēt

J

20.08.2016. 14:36

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena?

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 14:16

Ir mednieki un ir tie stobra pulētāji, kas 1x mēnesī kāpj džipā pašaudīties un nodzerties. Kad tos otros izskaudīs no kokektīviem, tad sāks arī medniekus cienīt.

Atbildēt

izklaide

20.08.2016. 12:29

Šaut dzīvniekus, tas ir dzīves veids. Cilvēku vietā... Te vismaz var palikt nesodīts un viss ir oficiāli. Bet tomēr. Kad sēņojot viss mežs smird pēc beigtiem dzīvniekiem, un kur ej, tur pilns ar mežacūku kauliem un pa starpām ar bērni uzduramies pūstošiem dzīvnieku līķiem, tad gribas to pašu mednieku aizšaut, lai tā riktīgi pamokās. Nožēlojami, toties valsts viņus sargā. Un nav jau tālu jābrauc, tepat Brasā, kaut gan blakus izklaidēm ir pat šautuve izbūvēta.

Atbildēt

Jānis

20.08.2016. 11:58

:))) mūsu laikos "nozīmīgs pārtikas avots" nav ne putnu, ne lopu medības - paciņa ar lētākām patronām maksā vairāk kā kg rukša
Un ja vēl ierēķina visādas ieroču eļļas, pašus ieročus, transportu (nu vismaz 4x4, tam atkal niknas riepas, vinčas utt) patērēto laiku, licences, dalībmaksa, medību gabala uzturēšana (stigas, torņi, barotavas + pati barošana), drēbes, līdzņemamo paiku,tad kg medījuma jau velk uz ko ekskluzīvu...
Tā kā jebkuras medības ir mednieka/asiņainas izklaides/slepkavas/nokautkāres instinktu/vēlmju (sauciet kā gribiet, no tā tāpat nekas nemainās) apmierināšana

Atbildēt

VV

20.08.2016. 07:38

»

bet

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga


Skujas citāts - Esmu mednieks kopš 1984.gada. Vairā nekā 10 gadus esmu bijis profesionāls ornitologs Slīteres Valsts rezervātā. Kopumā 36 gadus strādāju dabas aizsardzības sfērā. Man ir dabaszinātņu maģistra grāds bioloģijā un maģistra grāds izglītībā.
Piemirsta ir diagnoze - šizofrēnija !

Atbildēt

Ozo

20.08.2016. 01:05

Homo (sa)piens bija, ir un būs slepkava - gaļēdājs (lielopi, cūkas, putni un arī zivis).
Tā nu tas bija, ir un būs. Kādreiz medija daudz vairāk. Šāva putnus daudz vairāk. Bija mazāk liegumu. Logiski, ka laikam ejot arī (sa)piens paliek gudrāks un sāk regulēt ko jāslepkavo, bet ja slepkavo, tad tikai to, ko var apēst (ja neskaidra ĀCM mežacūkas). Bet medības ir laba lieta.

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 22:54

Nu LAT, kapē komentārs saturot vārdu SPRŪxx (bentlija administrators) tiek dzēsts. Bet, ja nu putniņš, kurš nepārtraukti apdiršxx, nodēvēts tāda vārdā. Ko tad?

Atbildēt

Bruno

19.08.2016. 22:52

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt.
Vispār nesaprotu, kāpēc kaut kādam iznirelim ļāva izmantot sabiedrisko mediju, lai apmelotu medniekus???

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 22:40

Kas tā par xuinu?

Atbildēt

bet

19.08.2016. 22:02

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.08.2016. 21:07

»

Zammm am

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu


Latvijā stārķu ir daudz par daudz. Nezinu, kas ir bijis par iemeslu tumsonīgajiem latviešiem kādreiz viņus iecelt svētu putnu kārtā ar visām no tā izejošajām māņticībām un pesteļiem, bet skaidrs, ka viņi nodara lielu postu faunas daudzveidībai. Laukos vairs vardes pavasarī nevar dzirdēt, toties tie nešķīsteņi klabina visos stūros.

Atbildēt

?

19.08.2016. 20:26

Cilvēki šauj cilvēkus, a te viens par putniem uztraucās...!

Atbildēt

Zammm am

19.08.2016. 20:22

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu.

Atbildēt

kaspars

19.08.2016. 19:57

Vilni par prezidentu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...