Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, Bruno

24.08.2017. 13:32

»

Bruno

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt


Ja zināsi, kas vada raidījumu, tad tādu jautājumu neuzdosi:-))

Atbildēt

reālists

30.09.2016. 21:17

»

Pacifiste

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur...


Pirmkārt, žēl, ka Jūsu paziņu lokā ir tikai mednieki, kuri atļaujas dzēruši doties medībā, jo neviens normāls mednieks to nedara un nedarīs, jo negribēs riskēt ne ar ieroča atļauju, ne mednieka tiesībām, ne autovadītāja tiesībām. Otrkārt, no sirds žēl, ka Jums ir tikai paziņas, kuri atļaujas meža dzīvniekiem dot tādus draņķus, par kādiem rakstāt. Sliktā vidē dzīvojat, tādēļ arī domas sapuvušas. Neviens ekstrēmists nav bijis cildens..

Atbildēt

derglis

27.09.2016. 09:42

Kāpēc raidījuma autori nekad neiestājas pret naftas radīto piesārņojumu visos veidos un tā sekām? Cik putnu šādi neaiziet bojā?
Šķiet, atbilde ir skaidra:-)) Naudas makā neviens nekož...

Atbildēt

27.09.2016. 09:39

Šķiet, ka zinu, kur slēpjas Skujas kunga naids pret medībām. Tāpat kā to, kāpēc kungs vispār pabeidza augstskolu.

Atbildēt

Morgen

24.08.2016. 23:14

Paldies autoram par patiesiem vārdiem!
Slopkavošana izklaides dēļ ir jāaizliedz un jāsoda!

Atbildēt

Briedis

24.08.2016. 10:13

Medības kā tādas, ja tiek medīts bez valstiskas vajadzības, 21. gadsimtā, un vēl Latvijā ir fundamentāls marasms. Tieši tā, kā saka "lauku paps"- ja cilvēkam gandarījumu rada vēlme kādu nožmiegt, tad tam visīsākajā laika sprīdī jāatņem stroķis- tam ar saprašanu viss noteikti nav kārtībā! Pilnīgi aizliegt medības! Neatliekamu jautājumu risināšanai izveidot speciālu zonderkomandu! Izbēguša Līgatnes lāča nošaušan jau pierādīja, ka mūsu t.s mednieki nav spējīgi veikt kādu tiešām nepieciešamu uzdevumu.

Atbildēt

Dūda

24.08.2016. 09:24

Pierīgā tradicionāli ligzdo sarkanajā grāmatā ierakstītais pupukis (tautā - badadzeguze). Tas netraucē odiozajam Garkalnes nov. bosam Bauzem-Krastiñam kalt agresīvus plānus par priežu izciršanu un savas impērijas homo-sapiens kopienas vairošanu (lielāka apdzīvotība, lielāki nodokłi un kukułi). Ko darīt?

Atbildēt

Gunča

23.08.2016. 12:16

Pašķirstiet atpakaļ, ko zaļais alkašs Shuja izteicās par "Žogu ar Krieviju" no meža cūkām ?

Atbildēt

Niknais

23.08.2016. 02:27

Tibetas gudrajam uzdeva jautājumu - ja Jums būtu iespēja dot tikai vienu no padomiem, kādu Jūs dotu cilvēkiem?
Un gudrais atbildēja - cilvēkam patiesībā vajadzību ir maz, bet vēlmju daudz, ja Jūs tieksieties pēc tā kas jums patiesi vajadzīgs Jums vienmēr pietiks tam lai sasniegtu ko vēlēties, bet ja tieksieties pēc tā ko vēlieties, Jūs to nesasniegsiet jo pietrūks tam ko patiesībā Jums vajag.

Kurš gan nevēlās Ferarī? Bet vai jums šāds auto patiesi ir vajadzīgs?

Atbildēt

mans sakāmais

22.08.2016. 13:42

Cienījamais ornitolog!
Varbūt jūs gribat lai pie mums būtu tāpat kā "humānajā" Nīderlandē, kur putnus neviens nešauj, jo medības aizliegtas??? Tik humānisti aizmirst piebilst ka teiksim pārlidojošās zosis tur vienkārši noindē ar saindētu ēsmu , lai nebojā sējumus? Visnotaļ humāni vai ne ?? Bet toties cik skaļi var brēkt cik humāni valsts un tās iedzīvotāji , jo medības taču aizliegtas!!! varbūt mums vajag tādu "humānismu", kā Šveicē, kur vienīgo, nez no kurienes kalnos ieklīdušo lāci uzreiz nošāva, tikai tāpēc, ka tas ir bīstams zvērs un teorētiski var radīt "šveiciešiem " kādu apdraudējumu?? jeb tā pati "Nīderlande", kurā meža cūkas ir ārpus likuma! un katra nejauši iemaldījusies cūka tiek nekavējoties likvidēta! Un to nedara mednieki, jo medības ir aizliegtas, bet gan speciāli apmācīti pilsoņi! Vai tādu "humānismu" Jūs gribat ieviest Latvijā??
P.S. Bet ja Jums patiešām ir žēl putniņu, tad aizbrauciet labāk uz Iecavas putnu fabriku ( vai kādu citu), un uzrakstiet kā īsti patika un vai pēc tam ko redzējāt gribās ēst rīta omleti un vistas karbonādi! un ar šādu piemēru jūs parādītu īstu humānismu!

Atbildēt

Paskaidro zaļais dabas pētniek, !

21.08.2016. 11:39

Puzes ezera apkārtne jau gadus 20 nedzird putnus, apkārtnes viensētās neredz un nedzird suņus.

Atbildēt

Lauku paps

21.08.2016. 08:12

Jājautā – vai tiešām kaut kam tādam jānotiek 21. gs.? Vai mums – sabiedrībai būtu rāmi jānoskatās, kā šis 1 procents no populācijas apmierina savu perverso arhetipisko instinktu?
-------------------------------------------
Kur vēl trāpīgāk pateikt. Tikai runa nav vien par putniem. Daudzi medī tikai prieka pēc un gaļa viņus maz interesē. Lauku trūcīgais malumednieks ir daudz cilvēcīgāks par vienu daļu mednieku, jo medī tikai savas ģimenes galdam, nevis perversiju apmierināšanai.

Atbildēt

Pacifiste

21.08.2016. 05:18

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur.
Ja tagad beidzot cūku legāla barošana ar smirdīgu, sapuvušu pārtiku mežā beidzot nenotiek, vai tad cūku palicis mazāk?
Par sievišķajiem orgāniem tāpat dabūjāt simtlatnieka mēneša iztiku...,
Mednieks Latvijā- tas ir cinisms.
Tur, kur patiesi notiek postījumi un dzīvnieku skaitu vajag regulēt, mūspusē vēl neviens mednieks nav palīdzējis, tik visādi aizbildinājies.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 22:42

»

J

nepārspīlē savu nozīmību


Es neesmu mednieks :D

Atbildēt

Uber lauķis

20.08.2016. 18:39

Jelgavas novadu vada Caune Ziedonis(ZZS).
Viņš šauj grūsnas stirnas janvārī dziļā sniegā no sniega moča.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 16:19

»

J

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena


Kad slimas cūkas apkārt vazājās, bebri celjus pludina vai vilku/lapsas saimniecibas posta, tad mednieki ir vajadzīgi - tas ir vińu darbs un par darbu mūsu galā ciena.

Atbildēt

J

20.08.2016. 13:36

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena?

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 13:16

Ir mednieki un ir tie stobra pulētāji, kas 1x mēnesī kāpj džipā pašaudīties un nodzerties. Kad tos otros izskaudīs no kokektīviem, tad sāks arī medniekus cienīt.

Atbildēt

izklaide

20.08.2016. 11:29

Šaut dzīvniekus, tas ir dzīves veids. Cilvēku vietā... Te vismaz var palikt nesodīts un viss ir oficiāli. Bet tomēr. Kad sēņojot viss mežs smird pēc beigtiem dzīvniekiem, un kur ej, tur pilns ar mežacūku kauliem un pa starpām ar bērni uzduramies pūstošiem dzīvnieku līķiem, tad gribas to pašu mednieku aizšaut, lai tā riktīgi pamokās. Nožēlojami, toties valsts viņus sargā. Un nav jau tālu jābrauc, tepat Brasā, kaut gan blakus izklaidēm ir pat šautuve izbūvēta.

Atbildēt

Jānis

20.08.2016. 10:58

:))) mūsu laikos "nozīmīgs pārtikas avots" nav ne putnu, ne lopu medības - paciņa ar lētākām patronām maksā vairāk kā kg rukša
Un ja vēl ierēķina visādas ieroču eļļas, pašus ieročus, transportu (nu vismaz 4x4, tam atkal niknas riepas, vinčas utt) patērēto laiku, licences, dalībmaksa, medību gabala uzturēšana (stigas, torņi, barotavas + pati barošana), drēbes, līdzņemamo paiku,tad kg medījuma jau velk uz ko ekskluzīvu...
Tā kā jebkuras medības ir mednieka/asiņainas izklaides/slepkavas/nokautkāres instinktu/vēlmju (sauciet kā gribiet, no tā tāpat nekas nemainās) apmierināšana

Atbildēt

VV

20.08.2016. 06:38

»

bet

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga


Skujas citāts - Esmu mednieks kopš 1984.gada. Vairā nekā 10 gadus esmu bijis profesionāls ornitologs Slīteres Valsts rezervātā. Kopumā 36 gadus strādāju dabas aizsardzības sfērā. Man ir dabaszinātņu maģistra grāds bioloģijā un maģistra grāds izglītībā.
Piemirsta ir diagnoze - šizofrēnija !

Atbildēt

Ozo

20.08.2016. 00:05

Homo (sa)piens bija, ir un būs slepkava - gaļēdājs (lielopi, cūkas, putni un arī zivis).
Tā nu tas bija, ir un būs. Kādreiz medija daudz vairāk. Šāva putnus daudz vairāk. Bija mazāk liegumu. Logiski, ka laikam ejot arī (sa)piens paliek gudrāks un sāk regulēt ko jāslepkavo, bet ja slepkavo, tad tikai to, ko var apēst (ja neskaidra ĀCM mežacūkas). Bet medības ir laba lieta.

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 21:54

Nu LAT, kapē komentārs saturot vārdu SPRŪxx (bentlija administrators) tiek dzēsts. Bet, ja nu putniņš, kurš nepārtraukti apdiršxx, nodēvēts tāda vārdā. Ko tad?

Atbildēt

Bruno

19.08.2016. 21:52

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt.
Vispār nesaprotu, kāpēc kaut kādam iznirelim ļāva izmantot sabiedrisko mediju, lai apmelotu medniekus???

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 21:40

Kas tā par xuinu?

Atbildēt

bet

19.08.2016. 21:02

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.08.2016. 20:07

»

Zammm am

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu


Latvijā stārķu ir daudz par daudz. Nezinu, kas ir bijis par iemeslu tumsonīgajiem latviešiem kādreiz viņus iecelt svētu putnu kārtā ar visām no tā izejošajām māņticībām un pesteļiem, bet skaidrs, ka viņi nodara lielu postu faunas daudzveidībai. Laukos vairs vardes pavasarī nevar dzirdēt, toties tie nešķīsteņi klabina visos stūros.

Atbildēt

?

19.08.2016. 19:26

Cilvēki šauj cilvēkus, a te viens par putniem uztraucās...!

Atbildēt

Zammm am

19.08.2016. 19:22

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu.

Atbildēt

kaspars

19.08.2016. 18:57

Vilni par prezidentu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi