Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pederiks

28.02.2018. 10:08

Benderiks ir mūsu homosexu biedrības biedrs.Viņa svēts pienākums slavēt homosexu idejas!

Atbildēt

Pilsonis

26.02.2018. 12:07

»

Uzmanieties!

Informācijas aģentūra visdrīzāk ir kāds sorosītisks projekts. Radīts, lai sakompromētu tradicionālisma aizstāvjus. Vietne "Informācijas aģentūra" ir pilna ar visnekaunīgāko staļinisma aizstāvības retoriku. Tas pat nav tikai Putins, vai Kremlis, tas ir Staļins, ko tur cildina...


Pēc tirāna Staļina nomiršanas izrādījās, ka šim nekā nav. Ne īpašumu, ne naudas uzkrājumu. Mūsu kangariņiem un visādiem ierēdnīšiem šis fakts noteikti acīs grauž. Tikai dēļ šī fakta viņi neieredzētu Staļinu.

Atbildēt

12345

25.02.2018. 20:06

Jau pats nosaukums- Stambulas konvencija, nebūt nav nejaušs... Par visu ir padomāts

Atbildēt

???

25.02.2018. 20:05

»

Ripa

Vai autoram patīk sieviešu apgraizīšana


Vai Tev patīk pedofīlija?

Atbildēt

Ripa

25.02.2018. 18:52

Vai autoram patīk sieviešu apgraizīšana?

Atbildēt

Pesimists

25.02.2018. 12:24

»

autors smagi dirš

...sabiedrības genderizācija un homoseksualizācija ir pēc noklusējuma un iespējām neatņemama dalības NATO sastāvdaļa...


Tas tikai pagaidām nenotiek. Turcijā bija valsts apvērsuma mēģinājums, Orbanu intensīvi dēvē par "putinistu" un prokrievisku, bet Polija tomēr parakstīja Stambulas konvenciju (tas nekas, ka ar atrunu, to pēc tam apies, ignorēs vai atcels).

Un ne marksisti - liberatsi (kas ir tikai neliela daļa no marksistiem) ir tas noteicošais spēks, bet gan homoseksuālisti - pedofīli, kādi ir gan starp marksistiem - liberastiem, gan starp izvirtušajām aristokrātu un lielbagātnieku atvasēm.

Atbildēt

ŽULIS-Deģenerāts

25.02.2018. 10:51

»

autors smagi dirš

...sabiedrības genderizācija un homoseksualizācija ir pēc noklusējuma un iespējām neatņemama dalības NATO sastāvdaļa...


Tā ir mana, latviešu deģenerāta ŽUĻA, valoda. Es esmu latviešu deģenerātu simbols - latviešu alkoholiķu izdzimtenis, mani vecāki dzērumā sadega pirms 33 dienām, bet es pietaisu gultu katru dienu vājprātīgo stacionārā. Mana deģenerāta dzīves jēga ir komentāru pietaisīšana.

Atbildēt

pedofīlija

25.02.2018. 09:30

tā ir nelaime, bet par to klusums

Atbildēt

kļimoviča aita

24.02.2018. 23:59

Fotogrāfijā jau arī ir redzams nekas cits, kā VISĪSTĀKAIS ANDROGĪNS!

Un viņa kaķis arī ir ANDROGĪNS!!!

Atbildēt

autors smagi dirš

24.02.2018. 23:17

...sabiedrības genderizācija un homoseksualizācija ir pēc noklusējuma un iespējām neatņemama dalības NATO sastāvdaļa...

NATO dalībvalstīs Polijā, Ungārijā, Turcijā nekāda genderizācija un homoseksualizācija nenotiek. Autors melo.

Pidarizāciju realizē valstis, kuru valdībās virsroku guvuši marksisti-liberasti.

Atbildēt

To

24.02.2018. 21:20

visu var pateikt dažās rindkopās . Kārtējā caureja.
Par marihuānu gan ir pareizi pateikts . Tas jau zinātniski ir pierādīts , ka alkohols ir viskaitīgākā narkotika , tāpēc sen bij laiks to aizliegt ,reizē ar tabaku.

Atbildēt

varbūt vai ir

24.02.2018. 21:05

Bendiks ar lielu varbūtību ir ne tikai kriminālnoziedznieka (un to visai drīz pierādīs tiesā - arī viņa slepkavnieciskos darījumus)
A kolēģis, bet arī čekas ziņotājs/aģents. Jo padomju laikā viņš dzīvoklī Daugavmalā piepelnījās ar krāsaino filmiņu attīstīšanu ļoti plašā mērogā, kas bija aizliegts un par to vajadzēja viņam atrasties cietumā - bet nē, nez kāpēc tur nenonāca. Pilnīgi iespējams, ka viņš nopludināja čeku interesējošo privāto foto materiālu, tāpēc arī viņa rūpalu lika mierā. Viss ar laiku tiks atklāts.

Atbildēt

Nemaz nebrīnītos,

24.02.2018. 20:55

»

Uzmanieties!

Informācijas aģentūra visdrīzāk ir kāds sorosītisks projekts. Radīts, lai sakompromētu tradicionālisma aizstāvjus. Vietne "Informācijas aģentūra" ir pilna ar visnekaunīgāko staļinisma aizstāvības retoriku. Tas pat nav tikai Putins, vai Kremlis, tas ir Staļins, ko tur cildina...


ja atklātos, ka Informācijas aģentūru apmaksā Aivars Šlomo dēls Lembergs vai kāds KM finansēts neatklāts Kultūrkapitāla fonda naudas atzars. Vai Kučinska padomnieks no kolchozu laikiem.

Atbildēt

Informācijas dezaģentūra

24.02.2018. 20:52

Gan Bendiksa sacerējums, gan šis atgremojums "par tēmu" viens no otra neatšķiras - divas udenspiles, kas dīvainā kārtā no viena avota krīt paralēli, nevis viena pēs otras.

Atbildēt

Uzmanieties!

24.02.2018. 20:29

Informācijas aģentūra visdrīzāk ir kāds sorosītisks projekts. Radīts, lai sakompromētu tradicionālisma aizstāvjus. Vietne "Informācijas aģentūra" ir pilna ar visnekaunīgāko staļinisma aizstāvības retoriku. Tas pat nav tikai Putins, vai Kremlis, tas ir Staļins, ko tur cildina.
Un paralēli tam - skaļa konservatīvo aprindu uzskatu paušana.

Liberālleftistiem-sorosītiem atliek vien saukt, ka tie, kas ir pret liberālismu, ir kremlini un staļinisti. Un viņi arī to dara.

Atbildēt

da

24.02.2018. 20:24

viņš pats ir alkašs un degradējies tipiņš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...