Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

12.11.2020. 12:02

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Belģijā vidējā alga 300usd? galīgi dumjš esi?

Atbildēt

Es

12.11.2020. 11:30

No delfiem gaidīt ko citu kā pasūtījuma rakstus vai pūšanu saimnieka stabulē jau nu sen vairs nedrīkst. Lasīt var, bet jāpatur prātā, ka tas jau sen ir vāji maskēts propagandas kanāls.

Atbildēt

nu pag, pag

12.11.2020. 09:52

Korporatīvā kultūra nosaka visu.
No visiem piemēriem vienīgā pa īstam civilizētā valsts ir Dienvidkoreja, bet arī ar savām kultūras īpatnībām - dedovščinu, jo vecāks cilvēks, jo viņam vairāk taisnība.

Atbildēt

anti soross,delfi klust nevajadzigi !

12.11.2020. 09:27

Loti labs interneta portals latviesu valoda,bez reklamam un bez bezjedzigam kulinarijas receptem !Darbojas ari mobila versija.https://sputniknewslv.com/Latvia/20201111/14658219/Restoranu-biznesa-beres-iestade-Jurmala-organizejusi-protesta-izradi.html

Atbildēt

boikots sorositu delfiem !

12.11.2020. 09:22

»

Lasītājs

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt


Krievija masveida uzsak Sputnik V covid-19 vakcinas razosanu ! https://www.vesti.ru/article/2484136

Atbildēt

Atomfirziķis

12.11.2020. 08:46

Par raksta pirmo daļu paldies, tiešām argumentēti un uz faktiem balstīts vēstījums. Noslēguma daļa par problēmām Rīgā, drīzāk uz emocijām balstīta.

Atbildēt

Lasītājs

11.11.2020. 22:15

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt.
Šitos jāaizmirst, ka tādi ir. Paši raksta, paši lasa un maksā.

Atbildēt

Precizējums

11.11.2020. 21:48

Kamēr Ignalinas AES darbojās Latvijas pierobežā viss bija kārtībā. Nekāda apdraudējuma no fiziski un morāli nolietojušās AES Latvijā un Lietuvā neviens neredzēja. Baltkrievija leišiem neko nepārmeta.

IAEA, kam starptautiski piešķirta kompetence Baltkrievija gadījumā klusē. Līdz ar to, jautājums izsmelts. Politiķiem gribas pazīmēties, bet seciālistiem, kuriem ir kompetence pieņemt lēmumus šajā jautājumā, klusē. Nav ko teikt.
Bet citādi katram ir savs viedoklis. Jo mazāk sapratnes, jo kategoriskāks.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 21:45

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


1.Manuprāt vēja stacijās ir lētāk;
2.Esi apmaklījies jēdzienos -ražošanas izmaksas nav tas pats, kas tirgus cena ! Nupat cena biržā dažos brīžos bija negatīva !

Manuprāt politiski ir tikai divas iespējas kā realizēt neapmierinātību ar pastāvošo sistēmu (iekārtu) :
1.Mainīt to;
2.Migrēt uz sev pievilcīgāku !

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 21:37

»

Zinošais

Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos...


Es vairāk par to, ka Latvijai jāskatās savs izdevīgums vairāk, nekā jādomā, ko nu kāds cits par to teiks. Valdībai šādai nostājai ir jābūt pirmajā vietā. Tāpēc man liekas, ka valdībai jādara viss un jādod uzdevums speciālistiem izpētīt visus variantus ( ieskaitot BY AES el. Cenu ) , lai iegūtu pašu izdevīgāko piedāvājumu Latvijai. Nevis birža pārdod elektrību jebkuram, bet Latvijā izsludina konkursu par elektrības piegādi. Tāda ir atšķirība.

Atbildēt

?

11.11.2020. 21:33

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


tu uz Baltkrieviju ved tirgot latvijas finiera velosipedus bez riteniem,jeb instrue tur krasainas revolucijas trakas feministes par skaidru naudu ?

Atbildēt

fakts

11.11.2020. 21:27

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


No tā saņemtā "mantojuma" palicis tikai aizsprosts un pat tas atjaunots un nostiprināts un appludinātā teritorija. Visa tehnika jau sen nomainīta.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 20:58

»

Pietiek cits lasītājs

Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu...


Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos ir muļkīgi runāt par tādiem relatīviem jēdzieniem kā "lētāks, dārgāks" !
Putina "draudzībai" ar Lukašenko arī ir sava "cena" un mes visai maz zinām par tās "dārgumu vai lētumu".
Bet ja es klūdos tad droši vari piedāvāt pārbaudāmus faktus kaut vai par to cik tad "lēta" būs tās jaunās AES elekrītība !

Atbildēt

Juris

11.11.2020. 20:51

Galvenais noziņot.AS jau daĺēji apstādināta, metro arī vēl nav nobeigti darbi. Bet mūsu 5-tā kolonna vareni uzdarbojas.....

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 20:18

»

Zinošais

Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība...


Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu iegūt lētāku elektrību par visiem Nordpooliem. Tas būtu Latvijas intereses. Gāzi taču vēl pērkam no Krievijas. Latvija first!

Atbildēt

Vice versa

11.11.2020. 19:49

»

smieklīgi

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva


Negadījumi notiek absolūti visos rūpniecības uzņēmumos. Vienīgā vieta, kur tie nenotiek ir tava galva. Jo tur ir vienkarši tukšs.

Atbildēt

b

11.11.2020. 19:47

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Neesmu bijis pēdējos 30 gadus BEL, bet ... LV nav pat no ārpuses it kā ok, pilsētas maz apgaismotas un maz apdzīvotas, bet nabagu ir vairāk nekā par to kāds spēj iedomāties, daļa lielzemnieku bagāti, mazie knapi elpo (tā vismaz paši saka) un LV kolchozniecība bez ES kāposta (sākot no t.s.viesu jeb kungu mājas līdz traktoriem, būvēm un graudu kaltēm) diez vai spētu baigi efektīvi eksistēt. Kāds ir iepirkumu grozs par LV vidējo algu un kāds BEL par vidējo algu 300 usd?
Varas iestāžu un dažādu mēslu kantoru (City Park, tiesu izpildītāju veidīgo) šantāža LV ne ko daudz mazāka . Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums - tieši tas pats arī LV.
Gribat atpakaļ PSRS - nē, jo esam ES, kas daudz ko iznīcina ar laipnību, smaidu un maigumu.
VDD-GRU

Atbildēt

smieklīgi

11.11.2020. 19:35

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva.

Atbildēt

Aj

11.11.2020. 19:31

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Protams ka negribam. Un tas ir fiziski neiespējami - mēs taču sēnes vācam Īrijā.

Atbildēt

A

11.11.2020. 19:12

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt.
No ārpuses it kā ok, pilsētas apgaismotas, bet īstenībā nabagi- kolhozi, neefektīva rūpniecība un vidējā alga 300 usd.
Varas iestāžu šantāža. Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums.
Gribat atpakaļ PSRS?..

Atbildēt

Fg

11.11.2020. 18:57

Visu cienu par zinasanaam

Atbildēt

Liene

11.11.2020. 18:51

Deģenerāti ir visapkārt! Pavērojiet pirmo piecnieku, levits, kariņš, viņķele, pūce, reirs...IZCILNIEKI! Manā sarakstā ir 329 latviskie latvieši. Viens labāks par otru. Zilo pediņu saraksts ir apm.tik pat garš.

Atbildēt

Es tos Deļfus un visādus TēMēNetus sen vairs neskatos

11.11.2020. 18:44

Neskatos viņus tāpēc ka noriebusies tā tukšā muldēšana un melošana, kā arī tikai un vienīgi vietējam “politbirojam” tīkama vienpusēja viedokļa atspoguļošana. Un cik saprotu tad milzīgs daudzums vairs netic tai viņu melošanai un meklē citus alternatīvus mēdijus lai redzētu kas reāli notiek pasaulē.

Atbildēt

lasītājs

11.11.2020. 18:35

Kurš gan ņem par pilnu delfu dziļās domas par faktiem?

Atbildēt

anti soross

11.11.2020. 18:26

»

Derdz

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS


ko katru dienu sludina sorositu delfi ?degradaciju,homosexsualisma reklamu,aptetovetako sieviesu apskatus,kara kurinataja ata klimovica un kudora sektantu murgus, kaut kadas kardasanas un negeru reperu sadziviskas likstas,anglu karalgimenes kildas parazitejosaja dzivesveida sula varoties,tehnologiskas avarijas Krievija un Krievijas ienaidnieku runu atreferejumus,pilnigi bezjedzigas kulinarijas receptes,ka ari klaju dezinformaciju par covid-19,salidzinot Stavokli Krievija ka pasliktinajusos,bet klusejot par stavokli asv un polija,pilnigi nokluse starptautiskus notikumus ,ka G-20 sammitu(jo tur piedalas Krievija),pilnigi nokluse blm notikumu attistibu asv pilsetu ielas utt un joprojam.

Atbildēt

Derdz

11.11.2020. 18:15

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS

Atbildēt

hm

11.11.2020. 17:51

Nav mums ne mazāko cerību izbūvēt sev metro vai AES. Mēs esam pārāk nabagi. Naudas mums nepietiek skolotāju algām, bet ja no Eiropas kaut kas atlec, tad to vai nu nozog vai rada kādu tautsaimnieciski ārkārtīgi ienesīgu projektu. Piemēram, kapu digitalizāciju.
Atzīstot savu nabadzību, nāktos uzdot jautājumu - kāpēc? Bet to nevar! Nebūs politkorekti. Atliek zākāties par baltkrieviem un krieviem, lai novērstu uzmanību no savām hroniskajām neveiksmēm.

Atbildēt

millers

11.11.2020. 17:43

delfi---atejas brāļi.redaktorelis-dirslaizis ,bet,pats portāls -herņa par abonementa maksu

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 17:14

»

Pietiek cits lasītājs

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c...


Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība" !
Latvijā elektrību pērk un pārdod biržā un tās cenu nosaka pieprasījuma piedāvājuma attiecība ne izmantotās tehnoloģijas, ražotāja valstiskā vai politiskā piederība !
Nupat te blakus rakstā kāds mēgināja cenu lēcienu biržā uz dažām stundām "piesiet" premjeram, aizmirstot ka nesen piedzīvojām tādu "plānveida ekonomikai" svešu parādību kā "negatīvu cenu"!

Atbildēt

Q

11.11.2020. 16:58

Delna , TVnet, Apollo ir sorosītu miskastes, no demokrātijas tur nav ne smakas, dzēš un bloķē citādi domājošos komentētājus ,kalpo tautas smadzeņu skalošanai un rietumu deģenerātu reklāmai!

Atbildēt

Jā, bet

11.11.2020. 16:57

Labs raksts! Diemžēl, tā saucamie Latvijas mēdiji ir kā sētas kranči - gatavi apriet katru uz kuru viņu saimnieki ar pirkstu parādīs. Kopš kāda laika "Delfi" un pārējie tamlīdzīgie portāli uzsākuši interesantu praksi - piekļuvi sava portāla saturam dod tikai tiem, kuri piekrīt ka viņu datorā šie portāli ievieto spiegošanas programmas. Un kā nekaunības kalngals tam visam ir tas, ka šis noteikums tiek pasniegts ar apgalvojumu, ka viņi augsti ciena jūsu konfidecialitāti.

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 16:38

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c.
Tagad nepirks tautai lētāku elektrību. Nu āksti vai apzināti kaitnieki, kas tautas intereses nodod pretī saņemot apmaksātas mācības sev vai bērniem, vai karjeras iespējas Briselē, un citas starpnacionālās organizācijas, kur var tikt tikai “ pareizi “ domājoši ļaudis. Bet tauta jau gan jau izdzīvos tāpat.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.11.2020. 16:30

Saistībā ar baltkrievu vagona durvīm - mūsu satiksmes ministrija jau vairāk nekā 10 gadus nespēj nopirkt jaunus pasažieru vilciena vagonus (durvis ieskaitot) un tas nevienu it kā īpaši nesatrauc - it kā tā tam būtu jābūt, jo neviens neko citu jau vairs nemaz negaida.

Atbildēt

Kas jauns

11.11.2020. 16:29

DELFI sen vairs nelasu, ļoti daudz lētu pasūtījumu rakstu...... pie tam daži no autoriem ar to lepojas .....žēļ tikai ka nomelnojošam piāram......tas ir jūtami, izvēlos TVNET vai jauns.lv stipri objektīvāka informācija!

Atbildēt

Tironis

11.11.2020. 16:25

Populisti un kaimiņu nomelnotāji arī piemirsa faktu, kā paši leiši grasījās uzbūvēt blakus Baltkrievijas un Latvijas robežai savu Visaginas AES, par kuras drošību varēja zīlēt kafijas biezumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...