Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

12.11.2020. 12:02

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Belģijā vidējā alga 300usd? galīgi dumjš esi?

Atbildēt

Es

12.11.2020. 11:30

No delfiem gaidīt ko citu kā pasūtījuma rakstus vai pūšanu saimnieka stabulē jau nu sen vairs nedrīkst. Lasīt var, bet jāpatur prātā, ka tas jau sen ir vāji maskēts propagandas kanāls.

Atbildēt

nu pag, pag

12.11.2020. 09:52

Korporatīvā kultūra nosaka visu.
No visiem piemēriem vienīgā pa īstam civilizētā valsts ir Dienvidkoreja, bet arī ar savām kultūras īpatnībām - dedovščinu, jo vecāks cilvēks, jo viņam vairāk taisnība.

Atbildēt

anti soross,delfi klust nevajadzigi !

12.11.2020. 09:27

Loti labs interneta portals latviesu valoda,bez reklamam un bez bezjedzigam kulinarijas receptem !Darbojas ari mobila versija.https://sputniknewslv.com/Latvia/20201111/14658219/Restoranu-biznesa-beres-iestade-Jurmala-organizejusi-protesta-izradi.html

Atbildēt

boikots sorositu delfiem !

12.11.2020. 09:22

»

Lasītājs

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt


Krievija masveida uzsak Sputnik V covid-19 vakcinas razosanu ! https://www.vesti.ru/article/2484136

Atbildēt

Atomfirziķis

12.11.2020. 08:46

Par raksta pirmo daļu paldies, tiešām argumentēti un uz faktiem balstīts vēstījums. Noslēguma daļa par problēmām Rīgā, drīzāk uz emocijām balstīta.

Atbildēt

Lasītājs

11.11.2020. 22:15

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt.
Šitos jāaizmirst, ka tādi ir. Paši raksta, paši lasa un maksā.

Atbildēt

Precizējums

11.11.2020. 21:48

Kamēr Ignalinas AES darbojās Latvijas pierobežā viss bija kārtībā. Nekāda apdraudējuma no fiziski un morāli nolietojušās AES Latvijā un Lietuvā neviens neredzēja. Baltkrievija leišiem neko nepārmeta.

IAEA, kam starptautiski piešķirta kompetence Baltkrievija gadījumā klusē. Līdz ar to, jautājums izsmelts. Politiķiem gribas pazīmēties, bet seciālistiem, kuriem ir kompetence pieņemt lēmumus šajā jautājumā, klusē. Nav ko teikt.
Bet citādi katram ir savs viedoklis. Jo mazāk sapratnes, jo kategoriskāks.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 21:45

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


1.Manuprāt vēja stacijās ir lētāk;
2.Esi apmaklījies jēdzienos -ražošanas izmaksas nav tas pats, kas tirgus cena ! Nupat cena biržā dažos brīžos bija negatīva !

Manuprāt politiski ir tikai divas iespējas kā realizēt neapmierinātību ar pastāvošo sistēmu (iekārtu) :
1.Mainīt to;
2.Migrēt uz sev pievilcīgāku !

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 21:37

»

Zinošais

Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos...


Es vairāk par to, ka Latvijai jāskatās savs izdevīgums vairāk, nekā jādomā, ko nu kāds cits par to teiks. Valdībai šādai nostājai ir jābūt pirmajā vietā. Tāpēc man liekas, ka valdībai jādara viss un jādod uzdevums speciālistiem izpētīt visus variantus ( ieskaitot BY AES el. Cenu ) , lai iegūtu pašu izdevīgāko piedāvājumu Latvijai. Nevis birža pārdod elektrību jebkuram, bet Latvijā izsludina konkursu par elektrības piegādi. Tāda ir atšķirība.

Atbildēt

?

11.11.2020. 21:33

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


tu uz Baltkrieviju ved tirgot latvijas finiera velosipedus bez riteniem,jeb instrue tur krasainas revolucijas trakas feministes par skaidru naudu ?

Atbildēt

fakts

11.11.2020. 21:27

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


No tā saņemtā "mantojuma" palicis tikai aizsprosts un pat tas atjaunots un nostiprināts un appludinātā teritorija. Visa tehnika jau sen nomainīta.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 20:58

»

Pietiek cits lasītājs

Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu...


Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos ir muļkīgi runāt par tādiem relatīviem jēdzieniem kā "lētāks, dārgāks" !
Putina "draudzībai" ar Lukašenko arī ir sava "cena" un mes visai maz zinām par tās "dārgumu vai lētumu".
Bet ja es klūdos tad droši vari piedāvāt pārbaudāmus faktus kaut vai par to cik tad "lēta" būs tās jaunās AES elekrītība !

Atbildēt

Juris

11.11.2020. 20:51

Galvenais noziņot.AS jau daĺēji apstādināta, metro arī vēl nav nobeigti darbi. Bet mūsu 5-tā kolonna vareni uzdarbojas.....

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 20:18

»

Zinošais

Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība...


Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu iegūt lētāku elektrību par visiem Nordpooliem. Tas būtu Latvijas intereses. Gāzi taču vēl pērkam no Krievijas. Latvija first!

Atbildēt

Vice versa

11.11.2020. 19:49

»

smieklīgi

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva


Negadījumi notiek absolūti visos rūpniecības uzņēmumos. Vienīgā vieta, kur tie nenotiek ir tava galva. Jo tur ir vienkarši tukšs.

Atbildēt

b

11.11.2020. 19:47

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Neesmu bijis pēdējos 30 gadus BEL, bet ... LV nav pat no ārpuses it kā ok, pilsētas maz apgaismotas un maz apdzīvotas, bet nabagu ir vairāk nekā par to kāds spēj iedomāties, daļa lielzemnieku bagāti, mazie knapi elpo (tā vismaz paši saka) un LV kolchozniecība bez ES kāposta (sākot no t.s.viesu jeb kungu mājas līdz traktoriem, būvēm un graudu kaltēm) diez vai spētu baigi efektīvi eksistēt. Kāds ir iepirkumu grozs par LV vidējo algu un kāds BEL par vidējo algu 300 usd?
Varas iestāžu un dažādu mēslu kantoru (City Park, tiesu izpildītāju veidīgo) šantāža LV ne ko daudz mazāka . Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums - tieši tas pats arī LV.
Gribat atpakaļ PSRS - nē, jo esam ES, kas daudz ko iznīcina ar laipnību, smaidu un maigumu.
VDD-GRU

Atbildēt

smieklīgi

11.11.2020. 19:35

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva.

Atbildēt

Aj

11.11.2020. 19:31

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Protams ka negribam. Un tas ir fiziski neiespējami - mēs taču sēnes vācam Īrijā.

Atbildēt

A

11.11.2020. 19:12

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt.
No ārpuses it kā ok, pilsētas apgaismotas, bet īstenībā nabagi- kolhozi, neefektīva rūpniecība un vidējā alga 300 usd.
Varas iestāžu šantāža. Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums.
Gribat atpakaļ PSRS?..

Atbildēt

Fg

11.11.2020. 18:57

Visu cienu par zinasanaam

Atbildēt

Liene

11.11.2020. 18:51

Deģenerāti ir visapkārt! Pavērojiet pirmo piecnieku, levits, kariņš, viņķele, pūce, reirs...IZCILNIEKI! Manā sarakstā ir 329 latviskie latvieši. Viens labāks par otru. Zilo pediņu saraksts ir apm.tik pat garš.

Atbildēt

Es tos Deļfus un visādus TēMēNetus sen vairs neskatos

11.11.2020. 18:44

Neskatos viņus tāpēc ka noriebusies tā tukšā muldēšana un melošana, kā arī tikai un vienīgi vietējam “politbirojam” tīkama vienpusēja viedokļa atspoguļošana. Un cik saprotu tad milzīgs daudzums vairs netic tai viņu melošanai un meklē citus alternatīvus mēdijus lai redzētu kas reāli notiek pasaulē.

Atbildēt

lasītājs

11.11.2020. 18:35

Kurš gan ņem par pilnu delfu dziļās domas par faktiem?

Atbildēt

anti soross

11.11.2020. 18:26

»

Derdz

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS


ko katru dienu sludina sorositu delfi ?degradaciju,homosexsualisma reklamu,aptetovetako sieviesu apskatus,kara kurinataja ata klimovica un kudora sektantu murgus, kaut kadas kardasanas un negeru reperu sadziviskas likstas,anglu karalgimenes kildas parazitejosaja dzivesveida sula varoties,tehnologiskas avarijas Krievija un Krievijas ienaidnieku runu atreferejumus,pilnigi bezjedzigas kulinarijas receptes,ka ari klaju dezinformaciju par covid-19,salidzinot Stavokli Krievija ka pasliktinajusos,bet klusejot par stavokli asv un polija,pilnigi nokluse starptautiskus notikumus ,ka G-20 sammitu(jo tur piedalas Krievija),pilnigi nokluse blm notikumu attistibu asv pilsetu ielas utt un joprojam.

Atbildēt

Derdz

11.11.2020. 18:15

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS

Atbildēt

hm

11.11.2020. 17:51

Nav mums ne mazāko cerību izbūvēt sev metro vai AES. Mēs esam pārāk nabagi. Naudas mums nepietiek skolotāju algām, bet ja no Eiropas kaut kas atlec, tad to vai nu nozog vai rada kādu tautsaimnieciski ārkārtīgi ienesīgu projektu. Piemēram, kapu digitalizāciju.
Atzīstot savu nabadzību, nāktos uzdot jautājumu - kāpēc? Bet to nevar! Nebūs politkorekti. Atliek zākāties par baltkrieviem un krieviem, lai novērstu uzmanību no savām hroniskajām neveiksmēm.

Atbildēt

millers

11.11.2020. 17:43

delfi---atejas brāļi.redaktorelis-dirslaizis ,bet,pats portāls -herņa par abonementa maksu

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 17:14

»

Pietiek cits lasītājs

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c...


Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība" !
Latvijā elektrību pērk un pārdod biržā un tās cenu nosaka pieprasījuma piedāvājuma attiecība ne izmantotās tehnoloģijas, ražotāja valstiskā vai politiskā piederība !
Nupat te blakus rakstā kāds mēgināja cenu lēcienu biržā uz dažām stundām "piesiet" premjeram, aizmirstot ka nesen piedzīvojām tādu "plānveida ekonomikai" svešu parādību kā "negatīvu cenu"!

Atbildēt

Q

11.11.2020. 16:58

Delna , TVnet, Apollo ir sorosītu miskastes, no demokrātijas tur nav ne smakas, dzēš un bloķē citādi domājošos komentētājus ,kalpo tautas smadzeņu skalošanai un rietumu deģenerātu reklāmai!

Atbildēt

Jā, bet

11.11.2020. 16:57

Labs raksts! Diemžēl, tā saucamie Latvijas mēdiji ir kā sētas kranči - gatavi apriet katru uz kuru viņu saimnieki ar pirkstu parādīs. Kopš kāda laika "Delfi" un pārējie tamlīdzīgie portāli uzsākuši interesantu praksi - piekļuvi sava portāla saturam dod tikai tiem, kuri piekrīt ka viņu datorā šie portāli ievieto spiegošanas programmas. Un kā nekaunības kalngals tam visam ir tas, ka šis noteikums tiek pasniegts ar apgalvojumu, ka viņi augsti ciena jūsu konfidecialitāti.

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 16:38

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c.
Tagad nepirks tautai lētāku elektrību. Nu āksti vai apzināti kaitnieki, kas tautas intereses nodod pretī saņemot apmaksātas mācības sev vai bērniem, vai karjeras iespējas Briselē, un citas starpnacionālās organizācijas, kur var tikt tikai “ pareizi “ domājoši ļaudis. Bet tauta jau gan jau izdzīvos tāpat.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.11.2020. 16:30

Saistībā ar baltkrievu vagona durvīm - mūsu satiksmes ministrija jau vairāk nekā 10 gadus nespēj nopirkt jaunus pasažieru vilciena vagonus (durvis ieskaitot) un tas nevienu it kā īpaši nesatrauc - it kā tā tam būtu jābūt, jo neviens neko citu jau vairs nemaz negaida.

Atbildēt

Kas jauns

11.11.2020. 16:29

DELFI sen vairs nelasu, ļoti daudz lētu pasūtījumu rakstu...... pie tam daži no autoriem ar to lepojas .....žēļ tikai ka nomelnojošam piāram......tas ir jūtami, izvēlos TVNET vai jauns.lv stipri objektīvāka informācija!

Atbildēt

Tironis

11.11.2020. 16:25

Populisti un kaimiņu nomelnotāji arī piemirsa faktu, kā paši leiši grasījās uzbūvēt blakus Baltkrievijas un Latvijas robežai savu Visaginas AES, par kuras drošību varēja zīlēt kafijas biezumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....