Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

12.11.2020. 12:02

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Belģijā vidējā alga 300usd? galīgi dumjš esi?

Atbildēt

Es

12.11.2020. 11:30

No delfiem gaidīt ko citu kā pasūtījuma rakstus vai pūšanu saimnieka stabulē jau nu sen vairs nedrīkst. Lasīt var, bet jāpatur prātā, ka tas jau sen ir vāji maskēts propagandas kanāls.

Atbildēt

nu pag, pag

12.11.2020. 09:52

Korporatīvā kultūra nosaka visu.
No visiem piemēriem vienīgā pa īstam civilizētā valsts ir Dienvidkoreja, bet arī ar savām kultūras īpatnībām - dedovščinu, jo vecāks cilvēks, jo viņam vairāk taisnība.

Atbildēt

anti soross,delfi klust nevajadzigi !

12.11.2020. 09:27

Loti labs interneta portals latviesu valoda,bez reklamam un bez bezjedzigam kulinarijas receptem !Darbojas ari mobila versija.https://sputniknewslv.com/Latvia/20201111/14658219/Restoranu-biznesa-beres-iestade-Jurmala-organizejusi-protesta-izradi.html

Atbildēt

boikots sorositu delfiem !

12.11.2020. 09:22

»

Lasītājs

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt


Krievija masveida uzsak Sputnik V covid-19 vakcinas razosanu ! https://www.vesti.ru/article/2484136

Atbildēt

Atomfirziķis

12.11.2020. 08:46

Par raksta pirmo daļu paldies, tiešām argumentēti un uz faktiem balstīts vēstījums. Noslēguma daļa par problēmām Rīgā, drīzāk uz emocijām balstīta.

Atbildēt

Lasītājs

11.11.2020. 22:15

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt.
Šitos jāaizmirst, ka tādi ir. Paši raksta, paši lasa un maksā.

Atbildēt

Precizējums

11.11.2020. 21:48

Kamēr Ignalinas AES darbojās Latvijas pierobežā viss bija kārtībā. Nekāda apdraudējuma no fiziski un morāli nolietojušās AES Latvijā un Lietuvā neviens neredzēja. Baltkrievija leišiem neko nepārmeta.

IAEA, kam starptautiski piešķirta kompetence Baltkrievija gadījumā klusē. Līdz ar to, jautājums izsmelts. Politiķiem gribas pazīmēties, bet seciālistiem, kuriem ir kompetence pieņemt lēmumus šajā jautājumā, klusē. Nav ko teikt.
Bet citādi katram ir savs viedoklis. Jo mazāk sapratnes, jo kategoriskāks.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 21:45

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


1.Manuprāt vēja stacijās ir lētāk;
2.Esi apmaklījies jēdzienos -ražošanas izmaksas nav tas pats, kas tirgus cena ! Nupat cena biržā dažos brīžos bija negatīva !

Manuprāt politiski ir tikai divas iespējas kā realizēt neapmierinātību ar pastāvošo sistēmu (iekārtu) :
1.Mainīt to;
2.Migrēt uz sev pievilcīgāku !

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 21:37

»

Zinošais

Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos...


Es vairāk par to, ka Latvijai jāskatās savs izdevīgums vairāk, nekā jādomā, ko nu kāds cits par to teiks. Valdībai šādai nostājai ir jābūt pirmajā vietā. Tāpēc man liekas, ka valdībai jādara viss un jādod uzdevums speciālistiem izpētīt visus variantus ( ieskaitot BY AES el. Cenu ) , lai iegūtu pašu izdevīgāko piedāvājumu Latvijai. Nevis birža pārdod elektrību jebkuram, bet Latvijā izsludina konkursu par elektrības piegādi. Tāda ir atšķirība.

Atbildēt

?

11.11.2020. 21:33

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


tu uz Baltkrieviju ved tirgot latvijas finiera velosipedus bez riteniem,jeb instrue tur krasainas revolucijas trakas feministes par skaidru naudu ?

Atbildēt

fakts

11.11.2020. 21:27

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


No tā saņemtā "mantojuma" palicis tikai aizsprosts un pat tas atjaunots un nostiprināts un appludinātā teritorija. Visa tehnika jau sen nomainīta.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 20:58

»

Pietiek cits lasītājs

Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu...


Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos ir muļkīgi runāt par tādiem relatīviem jēdzieniem kā "lētāks, dārgāks" !
Putina "draudzībai" ar Lukašenko arī ir sava "cena" un mes visai maz zinām par tās "dārgumu vai lētumu".
Bet ja es klūdos tad droši vari piedāvāt pārbaudāmus faktus kaut vai par to cik tad "lēta" būs tās jaunās AES elekrītība !

Atbildēt

Juris

11.11.2020. 20:51

Galvenais noziņot.AS jau daĺēji apstādināta, metro arī vēl nav nobeigti darbi. Bet mūsu 5-tā kolonna vareni uzdarbojas.....

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 20:18

»

Zinošais

Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība...


Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu iegūt lētāku elektrību par visiem Nordpooliem. Tas būtu Latvijas intereses. Gāzi taču vēl pērkam no Krievijas. Latvija first!

Atbildēt

Vice versa

11.11.2020. 19:49

»

smieklīgi

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva


Negadījumi notiek absolūti visos rūpniecības uzņēmumos. Vienīgā vieta, kur tie nenotiek ir tava galva. Jo tur ir vienkarši tukšs.

Atbildēt

b

11.11.2020. 19:47

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Neesmu bijis pēdējos 30 gadus BEL, bet ... LV nav pat no ārpuses it kā ok, pilsētas maz apgaismotas un maz apdzīvotas, bet nabagu ir vairāk nekā par to kāds spēj iedomāties, daļa lielzemnieku bagāti, mazie knapi elpo (tā vismaz paši saka) un LV kolchozniecība bez ES kāposta (sākot no t.s.viesu jeb kungu mājas līdz traktoriem, būvēm un graudu kaltēm) diez vai spētu baigi efektīvi eksistēt. Kāds ir iepirkumu grozs par LV vidējo algu un kāds BEL par vidējo algu 300 usd?
Varas iestāžu un dažādu mēslu kantoru (City Park, tiesu izpildītāju veidīgo) šantāža LV ne ko daudz mazāka . Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums - tieši tas pats arī LV.
Gribat atpakaļ PSRS - nē, jo esam ES, kas daudz ko iznīcina ar laipnību, smaidu un maigumu.
VDD-GRU

Atbildēt

smieklīgi

11.11.2020. 19:35

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva.

Atbildēt

Aj

11.11.2020. 19:31

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Protams ka negribam. Un tas ir fiziski neiespējami - mēs taču sēnes vācam Īrijā.

Atbildēt

A

11.11.2020. 19:12

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt.
No ārpuses it kā ok, pilsētas apgaismotas, bet īstenībā nabagi- kolhozi, neefektīva rūpniecība un vidējā alga 300 usd.
Varas iestāžu šantāža. Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums.
Gribat atpakaļ PSRS?..

Atbildēt

Fg

11.11.2020. 18:57

Visu cienu par zinasanaam

Atbildēt

Liene

11.11.2020. 18:51

Deģenerāti ir visapkārt! Pavērojiet pirmo piecnieku, levits, kariņš, viņķele, pūce, reirs...IZCILNIEKI! Manā sarakstā ir 329 latviskie latvieši. Viens labāks par otru. Zilo pediņu saraksts ir apm.tik pat garš.

Atbildēt

Es tos Deļfus un visādus TēMēNetus sen vairs neskatos

11.11.2020. 18:44

Neskatos viņus tāpēc ka noriebusies tā tukšā muldēšana un melošana, kā arī tikai un vienīgi vietējam “politbirojam” tīkama vienpusēja viedokļa atspoguļošana. Un cik saprotu tad milzīgs daudzums vairs netic tai viņu melošanai un meklē citus alternatīvus mēdijus lai redzētu kas reāli notiek pasaulē.

Atbildēt

lasītājs

11.11.2020. 18:35

Kurš gan ņem par pilnu delfu dziļās domas par faktiem?

Atbildēt

anti soross

11.11.2020. 18:26

»

Derdz

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS


ko katru dienu sludina sorositu delfi ?degradaciju,homosexsualisma reklamu,aptetovetako sieviesu apskatus,kara kurinataja ata klimovica un kudora sektantu murgus, kaut kadas kardasanas un negeru reperu sadziviskas likstas,anglu karalgimenes kildas parazitejosaja dzivesveida sula varoties,tehnologiskas avarijas Krievija un Krievijas ienaidnieku runu atreferejumus,pilnigi bezjedzigas kulinarijas receptes,ka ari klaju dezinformaciju par covid-19,salidzinot Stavokli Krievija ka pasliktinajusos,bet klusejot par stavokli asv un polija,pilnigi nokluse starptautiskus notikumus ,ka G-20 sammitu(jo tur piedalas Krievija),pilnigi nokluse blm notikumu attistibu asv pilsetu ielas utt un joprojam.

Atbildēt

Derdz

11.11.2020. 18:15

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS

Atbildēt

hm

11.11.2020. 17:51

Nav mums ne mazāko cerību izbūvēt sev metro vai AES. Mēs esam pārāk nabagi. Naudas mums nepietiek skolotāju algām, bet ja no Eiropas kaut kas atlec, tad to vai nu nozog vai rada kādu tautsaimnieciski ārkārtīgi ienesīgu projektu. Piemēram, kapu digitalizāciju.
Atzīstot savu nabadzību, nāktos uzdot jautājumu - kāpēc? Bet to nevar! Nebūs politkorekti. Atliek zākāties par baltkrieviem un krieviem, lai novērstu uzmanību no savām hroniskajām neveiksmēm.

Atbildēt

millers

11.11.2020. 17:43

delfi---atejas brāļi.redaktorelis-dirslaizis ,bet,pats portāls -herņa par abonementa maksu

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 17:14

»

Pietiek cits lasītājs

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c...


Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība" !
Latvijā elektrību pērk un pārdod biržā un tās cenu nosaka pieprasījuma piedāvājuma attiecība ne izmantotās tehnoloģijas, ražotāja valstiskā vai politiskā piederība !
Nupat te blakus rakstā kāds mēgināja cenu lēcienu biržā uz dažām stundām "piesiet" premjeram, aizmirstot ka nesen piedzīvojām tādu "plānveida ekonomikai" svešu parādību kā "negatīvu cenu"!

Atbildēt

Q

11.11.2020. 16:58

Delna , TVnet, Apollo ir sorosītu miskastes, no demokrātijas tur nav ne smakas, dzēš un bloķē citādi domājošos komentētājus ,kalpo tautas smadzeņu skalošanai un rietumu deģenerātu reklāmai!

Atbildēt

Jā, bet

11.11.2020. 16:57

Labs raksts! Diemžēl, tā saucamie Latvijas mēdiji ir kā sētas kranči - gatavi apriet katru uz kuru viņu saimnieki ar pirkstu parādīs. Kopš kāda laika "Delfi" un pārējie tamlīdzīgie portāli uzsākuši interesantu praksi - piekļuvi sava portāla saturam dod tikai tiem, kuri piekrīt ka viņu datorā šie portāli ievieto spiegošanas programmas. Un kā nekaunības kalngals tam visam ir tas, ka šis noteikums tiek pasniegts ar apgalvojumu, ka viņi augsti ciena jūsu konfidecialitāti.

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 16:38

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c.
Tagad nepirks tautai lētāku elektrību. Nu āksti vai apzināti kaitnieki, kas tautas intereses nodod pretī saņemot apmaksātas mācības sev vai bērniem, vai karjeras iespējas Briselē, un citas starpnacionālās organizācijas, kur var tikt tikai “ pareizi “ domājoši ļaudis. Bet tauta jau gan jau izdzīvos tāpat.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.11.2020. 16:30

Saistībā ar baltkrievu vagona durvīm - mūsu satiksmes ministrija jau vairāk nekā 10 gadus nespēj nopirkt jaunus pasažieru vilciena vagonus (durvis ieskaitot) un tas nevienu it kā īpaši nesatrauc - it kā tā tam būtu jābūt, jo neviens neko citu jau vairs nemaz negaida.

Atbildēt

Kas jauns

11.11.2020. 16:29

DELFI sen vairs nelasu, ļoti daudz lētu pasūtījumu rakstu...... pie tam daži no autoriem ar to lepojas .....žēļ tikai ka nomelnojošam piāram......tas ir jūtami, izvēlos TVNET vai jauns.lv stipri objektīvāka informācija!

Atbildēt

Tironis

11.11.2020. 16:25

Populisti un kaimiņu nomelnotāji arī piemirsa faktu, kā paši leiši grasījās uzbūvēt blakus Baltkrievijas un Latvijas robežai savu Visaginas AES, par kuras drošību varēja zīlēt kafijas biezumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...