Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils

16.07.2015. 20:13

Venecuēlas prezidents aicina paņemt pie sevis Latvijas esošos un potenciālos BEGLJUS!, citādāk Rinkevičs jau bija paredzējis paplašināt Rīgas ZOO....tikai Viņam ir tūlīt jāaizsūta pieprasījums.Lai ir:))

Atbildēt

egils

14.07.2015. 18:47

Pašās beigās ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.

Atbildēt

Adolfs***38

12.07.2015. 20:49

Raksts un komentāri ir skaisti uzrakstīti.Bet cik
gadu ir pagājis kad komunistu sērgs ar tautas un
inteliģences palīdzību atkratijās no Maskavas
uzraudzības? Tauta klīst projām,matreālās vērtības
neražojam.Kas visus šos gadu desmitus vada valsti?
Neceriet,tas viss ir prrfekti izplānots.KOMUNISTS-
drausmīgs melis,laupītāja,slepkava.Kas ir noticis
Latvijā pēdejā simtgadē? Ko stāsta Vēsture? ---

Atbildēt

sinis

12.07.2015. 13:53

melns balta neizskist bet balts melna gan lai dzivo melnie jancuki par 5 gadiem ko stradaju vacija esmu stroika redzejis kadus 10 negerus parsvara vini tirgo zaliti un sez uz pabalstiem amerika taisa sudus bet mums jastreb padomajiet kas notiek francija tur balto gandriz nau pasa parizes centra vissapkart ka harlema vacija dzivoklu zadzibas pacelas pa 70 procentiem tikai tapec ka iebrauca cigani tie saucamie rumani tasviss abdraud balto rasi eiropa domajiet ar galvu beidzot . melnajai viens berns ir pie rokas otrs vedera tresais padoma, pietiek laizit visiem dirsu vajag pateikt savu ne ka griekijai sliktak jau nebus

Atbildēt

trakā

12.07.2015. 09:15

Nu labi, Eiropa daudz devusi, tāpēc mums jāpiedalās apšaubāmos pasākumos. Tad varbūt varam samesties pa eirikam un iedot to naudiņu Grieķijai, lai patur tos mūsu 250 bēgļus?

Atbildēt

Paija

11.07.2015. 14:03

Liela tautas daļa atstājusi Latviju klusuciešot - bez protestiem, demonstrācijām, neskatoties uz to, ka tautai nav bijusi pati svarīgākā lieta - darbs un adekvāts atalgojums.


Un tā ir Latvijas traģēdija : piespiedu tautas masveida emigrācija un apmaiņai pašreiz sākot iepludināt citu rasi - bēgļus.

Atbildēt

Annele

11.07.2015. 06:20

»

Yox

Re kā jenoti te sasparojušies - partijas disciplīna


...Briselē taču Dombrovskis šefojas un viss būs kā kundziņš ar lielo algu izlems, nevis ko šeit vietējie domā!!!!! Kredītpunkti taču ir jākrāj, lai parāds SVF neapaug ar procentiem.

Atbildēt

Mumins

10.07.2015. 19:26

»

ECB

Paskatoties uz LR premjerministres pēdējo laiku aktivitātēm, man ir radies tāds kā pieņēmums, ka neko no tā ko viņa dara, viņa pati patiesībā neizlemj. Vismaz izskatās tā, ka tur ir kaut kāda shēma, kā viņa saņem rīkojumus no sazin kurienes, kurus naizpildīt iespējams nav, jo vienkārši ir jādara, kā...


Ejam tālāk? pastāstīšu nejauši noklausītu sarunu. Tādus pašus rīkojumus saņemot arī CVK priekšnieks Cimdars, sekojoši, - pie varas ir nevis tie, kurus pastalnieki ievēl, bet tie, kurus nozīmē saimnieks. Un ievēlētajiem tieši tāpēc ir nospļauties uz saviem vēlētājiem, ka zina, ka tauta te neko nenosaka.

Atbildēt

ECB

10.07.2015. 18:32

Paskatoties uz LR premjerministres pēdējo laiku aktivitātēm, man ir radies tāds kā pieņēmums, ka neko no tā ko viņa dara, viņa pati patiesībā neizlemj. Vismaz izskatās tā, ka tur ir kaut kāda shēma, kā viņa saņem rīkojumus no sazin kurienes, kurus naizpildīt iespējams nav, jo vienkārši ir jādara, kā viņai saka. Sākot ar Citadeli un beidzot ar šo konkrēto gadījumu. Nu un viņa arī dara. Satraucoši ir tas, ka nu ir izveidojusies sajūta, ka arī mēdiji šitajā visā kaut kā piedalās, atspoguļojot Straujumas profesionālās darbības vairs ne tik pozitīvā gaisotnē, nekā to darīja agrāk. Kāpēc? Un visu beigās paliek pat baisi iedomāties, ka tā varētu būt daļa no lielā plāna - 1. Ievēlēt Vējoni, 2. Nomest Straujumu. 3. Ielikt par MP Āboltiņu. Jo tāds tas dīls, par ko dabūja balsies no Vienotības.. nu tā vismaz bija baumas paklīdušas. Ja brīdī kad Vējonis tika izvirzīts prezidenta amatam, tas likās neticami, tad paskatoties šobrīd jau ir patiešām neomulīgi - kā būtu ja tā izŗādītos patiesība? Pat mediji šajā procesā sanāk ka iesaistās... Gribas pajautāt - kas te vispār notiek un kas īsti ir pie varas šajā valstī?? Kapēc vienīgā vieta, kur nav bail kaut ko iepostēt ir šis te portāls, un nav jādomā ka tevi ātri nenocenzēs un/vai nesavāks uz DP aprunāties. Tik vien kā paužu savu viedokli un negribu tikt cenzēts, ko man it kā garantē LV satversme.. kāpēc man ir šī stulbā sajūta, ka tas viss nu jau kādu laiku ir vairs tikai uz papīra? Var jau būt ka man vienam tikai tā ir, bet man ir skumīgi par šito domāt..

Atbildēt

Ja ļengana mugura, nav jācilā smagumi.

10.07.2015. 17:32

Izskatās, ka Laimdota ir nogurusi, Briseles(?) iebaidīta un ar mokām velk vezumu ...

Atbildēt

Vai tie ir begli?

10.07.2015. 17:08

1) “I want to go to London,” he says. Why? I ask “Because, of its freedom,” he replies. “I am a French speaker but France is full of Congolese. I want to go to London. I will work and send money home to my family.”

2)Because he speaks English, he has become a de facto translator for everyone in the queue. “It’s terrible,” he says. “Many of these people are Iraqis and Palestinians but they are saying they are Syrians so they can get asylum. The Greeks can’t tell the difference, but I can tell by their accents. It’s wrong.”

Tie nav begli, bet meli, kas grib dzivot Eiropaa uz pamatiedzivotaju rekina!

Atbildēt

bez jebkadas analizes

10.07.2015. 17:05

Sie Ziemelafrikas "begli"nemaz nav begli, bet nelegalie ekonomiskie imigranti. Griekijas un Italijas politisko valdibu neizdaribu, kad sen jau vajadzeja apturet un sutit visus atpakal, nevis ar taksi kugiti par velti vest uz Eiropu un tad nosaukt par begliem, ir jaaptur un nav jauznem nevienu migrantu, jo tie ierodas katru dienu tukstosiem! Visi jauni melni viriesi un melo, ka vini ir no Sirijas! Nevienu meli bez dokumentiem vispar nav pat tuvu jalaiz Eiropaa! Latvijas valdiba vispar neanalizee doto situaciju, ne beglu kontingentu, bet gatavi uznemt. Ja beglim maksas vairak kaa pamatiedzivotajam, sai valdibai ir jalido!

Atbildēt

10.07.2015. 16:45

Mau..kas - politiskās prostitūtas Straujumu, Āboltiņu u.c, ka uzdodas par latviešu sievietem, noliet uz ielas ar melnu krāsu līdz mūža galam, kur vien tās sastopamas. Vairāk par vieglu huligānismu nepiesies. Turklāt jāmin paskaidrojumā, ka nejauši ereosols pats " gāja vaļā" un nebija tīšupāt, kaut nopūšanu ar melno krāsu atkārto 10o dažādās reizēs.Labāk nolīgt bomžus, no kuriem nekā nepaņemsi..

Atbildēt

10.07.2015. 16:43

Mau..kas - Straujumu, Āboltiņu u.c, ka uzdodas par latviešu sievietem, noliet uz ielas ar melnu krāsu līdz mūža galam, kur vien tās sastopamas. Vairāk par vieglu huligānismu nepiesies. Turklāt jāmin paskaidrojumā, ka nejauši ereosols pats " gaja vaļā" un nebija tīšupāt, kaut nopūšanu ar melno krāsu atkārto 10 dažādās reizēs.Labāk nolīgt bomžus, no kuriem nekā nepaņemsi..

Atbildēt

vista

10.07.2015. 15:52

Kurš par tām Vienotības prostitūtēm balso??? Šodien dumjā Laimdota kladzina Guardian par grieķu palīdzības paketi. http://www.theguardian.com/business/live/2015/jul/10/greek-crisis-deal-hopes-mps-vote-tsipras-live

Tautu gan vairāk uztrauc tas, ka tūlīt te būs desmitiem tūkstošu nēģeru un arābu.

Atbildēt

ivans

10.07.2015. 14:54

G/d/irsam ir jāapprecas ar biedru Lindermanu ....un bedzot abi draudzīgi varēs doties /un ātri / uz savu tēvzemi....un tur turpināt smirdēt...tad vēl līdzi paķert šo puņkutapu un Zhirinovski...

Atbildēt

smiet par

10.07.2015. 14:03

»

agnese

Soreiz Kolam taisniba, gribeja tikai noskaidrot kur tos utainos, plikos beglus liks un par ko baros. Nekaa nesapratiga, kundze vnk atrada par ko izmest


Smiet par "utainiem", par "plikiem" vai par bēgļiem - tas ir ne vien nožēlojami maziski, tas ir arī nesaprātīgi: neviens nezina, kurā brīdā pats var pēkšņi nonākt pavisam citā situācijā. Vienu brīdi lepni apsmej kādu, bet citu brīdi, skat, izrādās, ka dabū vēl citiem palīdzību lūgt, un tas apsmietais tev blakus stāv "rindā pie zupas virtuves", vai pat izrādās, ka ir kļuvis par to, kuram tu palīdzību lūdz...

Atbildēt

hm

10.07.2015. 12:33

Gausties par 250 bēgļu izmitināšanu Latvijā ( kā to dara autors) izklausās naivi un truli. Grieķijā ar iedzīvotāju skaitu 11 miljoni, atrodas 2 miljoni bēgļu. Un? Ak jā grieķi slinki, parādā vācu un franču bankām ... kas varētu būt tieši daudzo bēgļu uzņemšanas sekas.
Bet ja npietnāk. Šos valstu bēgļus jāuzņem tām valstīm, kuras stimulēja šos savstarpējos konfliktus, kuras uz Lībiju meta tukstošiem tonnu bumbu. Cik bēgļus uzņems ASV? Ak jā! Latvija taču arī parakstīja uzbrukšanas memorandu Kadafi! Par to tad 250 jāizmitina! Taisnīgi!

Atbildēt

Mumins

10.07.2015. 12:04

»

Patiesība

Ar bēgļiem grib atšķaidīt latviešu asinis.Tad tik gudri dzims latvieši, tik melni


Piedod, bet latvietis vai žīds šodien vairs netiek noteikts pēc asinīm, bet - pēc pārliecības un mentalitātes.

Atbildēt

Mumins

10.07.2015. 12:02

»

Žulis

Uzjautrinošas ir tās pārkrāsotajam padomju režīmam pakļauto partiju tautai domātās rotaļas...


Tā izskatās, bet viss neaprobežojas ar partijām un politiķiem vien. Vēl ir galms - apkalpotāji un demokrātiskā procesa redzamības veidotāji. Galma žurnālisti, uzņēmēji, sociologi, jā, arī - tipa disidenti, ekstrēmisti, sociologi, demogrāfi, arodbiedrību darboņi, ... Saraksts ir gana garš, lai visu te nerakstītu.

Atbildēt

vista

10.07.2015. 11:57

Nu bet nelieniet tai Vienotībai pakaļā, un ja Raivis tomēr grib līst, dibiniet latviešu Zelta Rītausmu

Atbildēt

Nepareizi

10.07.2015. 11:28

Nu nu... Pēc Eiropas pieredzes var redzēt, kā šie integrējas un strādā. Lielākā daļa laimes lāča meklējumos. Tas vēl būtu sīkums. 100% viņi liks integrēties pamatnācijai un kopā korānu lasīt. Un pasarg Dievs pamatnācija negribēs!!! Turpinājums nav ilgi jāmeklē... Kaut vai gadījums Tunisijā pludmalē...

Atbildēt

Viss ir vairāk nekā

10.07.2015. 11:20

»

Žulis

Uzjautrinošas ir tās pārkrāsotajam padomju režīmam pakļauto partiju tautai domātās rotaļas...


pareizi, bet ko tad tāda atmošanās dod? Ko dara tie, kuri ir atmodušies? Vai tad tiešām nebija līdz šim nevienam ienācis prātā, ka tas ir acīm redzami - VISI tiek apmaksāti no viena maka. Pat ir vienalga - Austrumu vai Rietumu, bet nevienam jau Latvija un tās tauta neinteresē (jo neviens no tiem, kuri pie siles, nezin, vai nosēdēs līdz rītdienai savā krēslā, tāpēc rauj, ko var, pēc tam, kaut vai plūdi). Sistēma kā tāda ir pilnīgi degradējusies. Ko likt vietā - ? Manuprāt, tikai un vienīgi šo individuālo atmodas brīdi - šeit un tagad - mainīt sevi, nedarīt sliktu, darīt labu. Un tas nozīmē - arī NVO, kas šajā virzienā strādā, dara to labo darbu. Pagaidām gan retais to izmanto. Bet to, kuri ir modušies jau gan ir gana. Lai mums izdodas!

Atbildēt

Patiesība

10.07.2015. 10:53

Ar bēgļiem grib atšķaidīt latviešu asinis.Tad tik gudri dzims latvieši, tik melni!!!!

Atbildēt

Fēlis

10.07.2015. 09:52

»

kalps

kauns būt geiropas kalpam


Beidz tak atražot tos rašistu stereotipus! Visā Eiropā neatradīsi tik daudz pediķu, cik Maskavā. Tā ir putlera fiška, kas domāta plakanajām pierītēm.

Atbildēt

Fēlis

10.07.2015. 09:49

»

no Jūrmalas

Visu cieņu premjerei, kas bija izlēmīga sakarā ar šāda puišeļa izlēcieniem


Tātad, jūsuprāt, opozīcija ir jāignorē vienmēr un visur? Pat ja tiek lemti eksistenciāli jautājumi? Tā jau ir tā iešaušana savā kājā. Cietpauri bruģē mūsu ceļu uz elli.

Atbildēt

IKA

10.07.2015. 09:32

Laimdotai sen laiks atkāpties.

Atbildēt

Žulis

10.07.2015. 09:31

Uzjautrinošas ir tās pārkrāsotajam padomju režīmam pakļauto partiju tautai domātās rotaļas!
Vieni pieņem kādu prettautisku lēmumu, otri tūliņ uzsāk bezzobainu "cīņu" pret šo lēmumu. Šī "cīņa" protams, aprobežojas tikai ar tukšu izbļaustīšanos.Rezultātā prettautiskais lēmums ir pieņemts, sabiedriskajai domai tvaiks ir nolaists, attiecīgās "partijas" pacēlušas savu popularitāti tautā, bet tauta palikusi ar garu degunu. Un tā tas ar mainīgām niansēm turpinās nu jau ceturtdaļgadsimtu.
Bezjēdzīgi ir te kritizēt šī raksta autoru vai kādu no politiskajām partijām. Visi viņi ir tikai valdošā režīma sastāvdaļas, kas kopā darbojas kā vienots veselums, katrs spēlējot viņam ierādīto lomu. Muļķīgi ir teikt, ka NA sadarbojas ar SC, jo sadarbojas viņi VISI. Ne tikai sadarbojas, bet vienoti kalpo pārkrāsotajam, prokrieviskajam padomju režīmam.
Arvien vairāk cilvēku sāk to saprast un mostas no snaudas, ko radījis mīts par "dziesmotās revolūcijas" atnesto brīvību.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.07.2015. 08:51

" Pateicos Straujumas kundzei.." . Izrādās ka sitais nacistiskais sekretuts pat nemak pareizi latviski rakstit un runat !!! Latviski pareizi ir jasaka un jaraksta : pateicoties kundzei Straujumai... Tā ka tas nacistiskais sekretuts Kols jāsūta skolā apgut pareizi latviesu valodu, Un, lai pie viena iemācas pareizi lūpas uzkrasot, pupturi nēsat un īstās zeķubikses ar stringiem piemeklet.... Jo sitais nacsekretuts Kols jau neko citu ka Straujaumas sarkanās komunistiski revolucionaras bumbierenes nav ostijis ne redzejis...

Atbildēt

Latvietis

10.07.2015. 08:48

Man žēl nēģeru. Ja zinātu, pie kādiem dodas, noteikti paliktu Āfrikā. Bet viņi jau ātri te savairosies, tūlīt būs vēl 250+250+250..un viņi izmācīs latviešus pa īstam, izģērbs plikus.Tie nav krievi, kuri skoloja un audzināja mežoņus.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.07.2015. 08:42

Kārtējā nacistu pašreklama nacsekretutka izpildijuma....!!!! Laikam lai novirzītu uzmanību no ta 70 gadīgās pensionares kropļotaja valstiski nacistiskā unterdropmanšmucmanštruntfirera Kaspara Gerharda...Tas nacsekretuts gan kluseja par sava partgenoses Gerharda apzināti prettiesisko rīcību, bet tagad pļūta ka zariņa govs un kauc ka izjāta zeltene kurai nav samaksats...

Atbildēt

vista

10.07.2015. 08:29

Bet Vienotībā tak jau ir Hosams, vēl vajag Muhamedu un Ahmedu

Atbildēt

kalps

10.07.2015. 06:29

kauns būt geiropas kalpam...

Atbildēt

agnese

09.07.2015. 23:31

Soreiz Kolam taisniba, gribeja tikai noskaidrot kur tos utainos, plikos beglus liks un par ko baros. Nekaa nesapratiga, kundze vnk atrada par ko izmest.

Atbildēt

Yox

09.07.2015. 23:27

Re kā jenoti te sasparojušies - partijas disciplīna!
Sūc ar bēgļiem - kā Brisele liks, tā darīs, bet svarīgi uzbraukt NA un citiem, ja tie neiet jenotu pavadā.

Atbildēt

no Jūrmalas

09.07.2015. 23:12

Visu cieņu premjerei, kas bija izlēmīga sakarā ar šāda puišeļa izlēcieniem!
Nav jau pirmā reize, kad NA ir uz vienu roku ar Saskaņu.

Atbildēt

neKarla

09.07.2015. 23:02

Neticu, ka reliģisks fanātisms var saskanēt ar demokrātiju, drīzāk ar monarhiju. Tad arī nav jābrīnās gan par raganu medībām, gan izrēķināšanos. Bet varbūt vaina partiju diktatūrā?

Atbildēt

Uldis Sēne

09.07.2015. 21:49

Ko var gribēt no stosteklīga, zemiska sievišķa, kam pamatīgi sakāpis galvā, un, kurai pēc būtības ir jāstrādā par slaucēju vai sētnieci, nevis premjeri! Ieliktā marionete pildīs savu Briseles un Vašingtonas kungu pavēles, slaidi uzspļaujot uz jebkuru ētikas un morāles ievērošanas prasību.
Pie reizes paskatieties, kā viņa tagad manipulē un lokās ap savu lobējamo amerikāņu ofšoru bandu!

Atbildēt

Praatniex

09.07.2015. 21:25

Šī tirliņa, tāpat kā pārējo NA šmurguļu "pozīcija" ir viens vienīgs savam elektorātam adresēts tejāteris. Tikko kāds no lielajiem Briseles vai Rīgas onkuļiem tā paskaļāk uzbrēc, šamējiem aste šekumā...

Atbildēt

Kakadū

09.07.2015. 20:49

Arvien vairāk parādās, kurām partijām pieder šis portāls un attiecīgi runas par to, ka NA (vismaz daļa) un S ir uz vienu roku. NA nav atbalstījusi valdību nevienā nopietnā jautājumā, tikai grāvusi uzticību. Šim vīram saprotu, ka visa informācija ir pieejam vai visai var piekļūt, bet nē viņam un NA vajag kārtējo reizi uzķerties (labākajā gadījumā, bet visticamāk ļaunprātīga rīcība) uz opozīcijas provokācijas un pēc skaļi bļaut. Domāju, ka ja NA nepatīk nekas no tā ko dara valdība, tad ir jāstājas ārā, bet nē turās ar visām četrām, jo izdevīgi visu kritizēt..

Atbildēt

...

09.07.2015. 20:25

Par šādu pozīciju - ne tikai "var nākties", bet arī vajag...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...