Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Jurģis Liepnieks
25.10.2020.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yox

03.11.2020. 09:52

Kā var aizmirst Padomju savienību, kad varēja skatīties Vrēmja vienā laikā ar brežņevu un visu politbiroju, ai, kā tā tas sasildīja latvieša sirdi... tagad auksts un tumšs, nevaram vairs dzīvot pēc Maskavas laika un just vienā ritmā Kremļa kurantus. Lai gan daudzi gribētu...

Atbildēt

Artims

30.10.2020. 14:18

»

Marks

Nu tam ka pārejot uz ziemas laiku tiek ietaupīta elektronergija cilvēkiem ar smadzenēm nekādu pierādijumu nevaig, viņam pietiek vienkarši paskatoties cik daudz logos un ofisos no rīta deg apgaismojums un viņs atri piemetīs galvā cik daudz elekrības tiek nodedzināts pa vienu stundu...


Ja cilvēks izslēdz apgaismojumu birojā un aiziet uz mājām, ieslēdz mājas apgaismojumu, tas patērē kaut kādu citu elektroenerģiju ? Runa var būt tikai un vienīgi par apgaismojumu, jo ražošanas iekārtu elektroenerģijas patēriņš neietekmējas no apgaismojuma daudzuma.

Atbildēt

west

28.10.2020. 19:23

»

noriebies

Jobeiropas idiotisms nav izskaužams. Daudz laika paiet, kamēr birokrātiem pieleks. Es ceru, ka kādreiz Latvijā paliks uz visiem laikiem vasaras laiks


Tā ir! Pl.17 jau riet saule un iesledzam apgaismojumu! Cik maksā vesela elektrības stunda?
Par cilvēku un dzīvnieku bioritmu varošanu pat nerunājot...
Neizprotami!

Atbildēt

Edgars A

28.10.2020. 15:17

Ir taada aizmirsta zinaatne kaa hronobiologija. Taa saka, ka pulkstenja groziishana rada konfliktu ar astronomiskaam ietekmeem.
Putinam taisniiba, ka negroza.
Liepniekam taisniiba, ja vinsh par CBD marihuaanas frakciju.

Atbildēt

un ko pateici

28.10.2020. 06:57

»


?????????????????

Atbildēt

Artis

27.10.2020. 17:24

Kā Brisle teiks tā arī valdība darīs. Brisele teica likvidēt cukura rūpnicas,pienotavas ,skolas,slimnicas un vēl un vēl. Latvietis baigi bagāts visu var nopirkt. Valdības ausis uz Briseli pagriestas.!!!

Atbildēt

Artis

27.10.2020. 17:14

»

Kaltenbrunners

Vo!Vo


Malacis,Tev taisnība!

Atbildēt

Niknais

27.10.2020. 08:22

Katru vakaru miljoniem cilvēku stundu agrāk ieslēdz miljoniem spuldzīšu. Parēķiniet, kāda peļņa!! Faktiski laika grozīšanu var uzskatīt par sava veida gaismas nodokli tautai

Atbildēt

vietējais

26.10.2020. 20:47

PSRS laikos radio smadzenes skaloja idejas vārdā, tagad to dara dēļ naudas,smadzenes skalojot ar reklāmām.

Atbildēt

tik tiešām

26.10.2020. 19:09

»

noriebies

Jobeiropas idiotisms nav izskaužams. Daudz laika paiet, kamēr birokrātiem pieleks. Es ceru, ka kādreiz Latvijā paliks uz visiem laikiem vasaras laiks


Jau tagad pl.17-tos tumšs un vēl nav novembris. Pēc nedēļas ap šo laiku būs tumšs kā govij pakaļā.

Atbildēt

noriebies

26.10.2020. 19:05

Jobeiropas idiotisms nav izskaužams. Daudz laika paiet, kamēr birokrātiem pieleks. Es ceru, ka kādreiz Latvijā paliks uz visiem laikiem vasaras laiks.

Atbildēt

Murģis Ziepnieks

26.10.2020. 18:59

ir nepaklausīgu bērnu pumpainais biedēklis.

Atbildēt

atslēgas vārdi ir teksta beigās:

26.10.2020. 17:14

"nepamatotas normas kā, piemēram, ziemas laiks, marihuānas aizliegums..."

Atbildēt

vietējais

26.10.2020. 13:44

Ir gan labums, Latvijas radio kurš tik ļoti sevi tagad slavē ir ietaupījis lielu naudu, pārstājis pārraidīt precīzā laika signālus, tos divus pīkstienus. Toties uz nebēdu piemēslojis ēteri ar reklāmām jau tik tālu, ka daļa cilvēku to vispār pārstāj klausīties, pat tos raidījumus kuri patiešām būtu interesanti vai pamācoši.

Atbildēt

Lasītājs

26.10.2020. 13:40

»

Praktiskais padoms

Reāls risinājums-praktiskais. Ziemas laikā darbu vajag sākt 9os, nevis 8os. Un pulksteni grozīt nevajadzēs


Tā kā mēs praktiski maz ko ražojam, ziemā vajadzētu strādāt stundas četras, par līdzšinējo samaksu. Valsts un pašvaldību "kantoros" tas neko nemainītu, jo labuma no to darba ir maz. Privātiem, kas nekā neražo, bet nodarbojas ar visādām spekulācijām arī tās 8-stundas nekādu papildu peļņu nenes.
Paliek tikai pakalpojumu sniedzēji, kurus varētu stimulēt ar nodokļu samazināšanu, ja samazina darba dienas ilgumu.
Tas viss mazinātu elektroenerģijas, kurināmā patēriņu, kas būtu ieguldījums dabas resursu bendēšanā.

Atbildēt

josis

26.10.2020. 12:52


kaut kāds murgs....vai nav vienalga, kad pīpē to zarazu?
un tikai sapīpējoties to var novelt vainu uz kukaiņu pētniekiem par laika regulējumu.

Atbildēt

Tārps

26.10.2020. 12:50

Ja negriežam pulksteņus, pārejam uz politiku. Loģiski būtu visu gadu dzīvot pēc vasaras laika. Taču tas ir Maskavas laiks, un mūsu patriotus ķers infarkts. Dzīvojot opēc ziemas laika, vasarā gaišs kļūst jau 3:00, bet 21:00 ir jau tumšs. Vai jus esat gatavi ķert vaboles no rīta 3 stundas pirms darba?

Atbildēt

Praktiskais padoms

26.10.2020. 12:20

Reāls risinājums-praktiskais. Ziemas laikā darbu vajag sākt 9os, nevis 8os. Un pulksteni grozīt nevajadzēs.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

26.10.2020. 10:05

Lasīju un gaidīju, kad kāsis tiks piesaukts. Nekļūdījos. Malacis, Jurģi!

Atbildēt

Žulis

26.10.2020. 10:04

Pulksteņu grozīšana nav nekas cits, kā kaitniecība pret cilvēkiem, kā arī spilgts piemērs tam, cik cilvēki ir stulbi un pakļaujami. Tie visi "pamatojumi", kas šajā sakarā tiek minēti ir klajas muļķības. Elektrības ietaupīšana? Kādas muķības! Kur tad to ietaupīto elektrību kāds liek? Akumulatoros lādē vai? Un kuras tad ir tās darba vietas, kur rīta vai vakara krēslā cilvēki strādā bez elektriskā apgaismojuma? Un to pulksteni var grozīt kā gribi, vienalga astoņu stundu darba laiku nevar iekārtot tā, lai ziemā visās stundas pietiktu dienas gaismas. Toties uz cilvēku veselību šī grozīšana gan atstāj visai negatīvu iespaidu, jo grozīts jau tiek arī cilvēka bioloģiskais pulkstenis. Mainās darba, atpūtas un barības uzņemšanas režīms. Ne velti lauku cilvēki pēc tās pulksteņu grozīšanas pie sienas liek divus pulksteņus, jo lopiem izmaiņas barošanas un slaukšanas laikos samazina produktivitāti.
Tā gadiem ieilgusī "tirgošanās" ap šo puksteņu grozīšanas jautājumu Eiropas savienībā ir vienkārši smieklīga. Tas ir stulbums, kas, ar idiotu neatlaidību birokrātiskā veidā tiek uzspiests "no augšas". Un "apakšām" atliek tikai to pildīt. Lai radītu demokrātijas ilūziju, tiek algoti "eksperti", kas šim stulbumam piemeklē "pamatojumus". Interesanti, ka (kā to liecina arī komentāri zem šī raksta) atrodas vesels bariņš stulbeņu, kas šos "pamatojumus" gatavi atgremot un tiem piekrist.

Atbildēt

millers

26.10.2020. 09:28

ja brisele teiks,ka jāgroza 4 reiz gadā,grozīsiet vēl ne to vien,biomasa,bļin

Atbildēt

Fēlis

26.10.2020. 08:13

Jurģis ir izlaidis dažas nianses. Pirmkārt, pēc rudens laika ieviešanas vakari agrāk satumst un vaboļu pētīšanas laiks par stundu saīsinās un otrkārt- kad elektronozare nebija tik attīstīta kā pašlaik, kapitālisti izdomāja kā apgaismojuma problēmu pārlikt no saviem uz lumpeņu pleciem. Ja šodien to nastu vilktu krievu okupantu nelegālie imigranti, man nebūtu pretenziju, bet tā kā pat nacionālais bloks nodarbojas ar imitāciju...

Atbildēt

stulbi tas ir

26.10.2020. 07:18

vēl stulbāk, ka č grib maskavas laiku, jo viņu vecenēm vajag lai sakrīt tv programmās laiki

Atbildēt

vispārjau

26.10.2020. 00:56

gari un plaši apzelēt šādas pseidotēmas ir vismaz tik pat stulbi, ja ne vēl par kārtu stulbāk.

Atbildēt

Marks

25.10.2020. 23:59

Nu tam ka pārejot uz ziemas laiku tiek ietaupīta elektronergija cilvēkiem ar smadzenēm nekādu pierādijumu nevaig, viņam pietiek vienkarši paskatoties cik daudz logos un ofisos no rīta deg apgaismojums un viņs atri piemetīs galvā cik daudz elekrības tiek nodedzināts pa vienu stundu.
Tie kas bļaustās par ietekmi uz veselību ar lai sestdienas vai svētdienas rītā ap 7 paskatās pa logu aŗā un tad redzēs cik daudz iedzīvotaji apkārtējās mājās dzīvo pēc tā biopulksteņa, piecēlušies un logos deg gaisma, un cik ir jau piektdienas vakarā pagriezuši pulksteni par 2 vai pat 3 stundām atpakaļ un pirmdienas rītā atkal griež uz priekšu.

Atbildēt

Pox, poxdemokrāts

25.10.2020. 23:24

Malacis Jurģis! Lai dzīvo marihuāna! A varbūt nav malacis? A varbūt marihuāna ir zaraza?

Atbildēt

Tu! Vai tu jau mobilizējies?

25.10.2020. 22:04

Vaboļu vākšanā!

Atbildēt

Daudzpartiju diktatūra

25.10.2020. 21:50

Nav nozīmes, ko saka, nozīme ir kas un kāpēc to saka.

Atbildēt

aicinu

25.10.2020. 21:49

Nu,ja visi groza,tad mēs lepni un varonīgi negrozīsim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...