Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Elžuka p...ka sekotājs

07.04.2018. 23:50

Bet es nevaru gulēt, jo ātrie nelabi kauc garām brauc. Ātrie apdraud manu miegu un līdz ar to veselību, jo ilgstoša neizgulēšanās noteikti tai nenāk par labu. Kādēļ vienu veselība tiek glābta uz citu veselības zaudēšanas rēķina. Es tāds neesmu viens. Tādi ir visi kas dzīvo ātrās palīdzības stacijas, slimnīcu un dzemdību namu tuvumā. Lūdzu aizliedziet ātro palīdzību

Atbildēt

tā ja

07.04.2018. 17:35

Ministru prezidentes godam nāk līdzi arī atbildība par pieņemtajiem lēmumiem.

Atbildēt

!!

07.04.2018. 17:23

»

HY

ja Strujuma vainīga, tad ar Strujumu arī tiesājieties


Satversmes tiesas spriedumi nav pārsūdzami. Straujuma ir vainīga pie šīs afēras.

Atbildēt

Arī Vējonim

07.04.2018. 09:46

»

No Ogres

Ikviens savā mājā tomēr cer atrast mieru, atpūtu un grib būt pasargāts no svešām acīm. Ja ar tevi tā nav, draudziņ, tad ar tavu garīgo veselību kaut kas nav kārtībā - urbanizācija savu posta darbu attiecībā pret tavu bēniņtelpu jau veikusi un netīrais lietus ūdens tur brīvi tek iekšā...


kaut kad pārlauzīs abas kājas, arī Lembergam, visu mūžu Vējoni neapsargās. Šis ir tikai sākums, tādēļ ievieš cenzūru medijos. It kā valsts sakārtota..tiem, kas pie varas. Bet vara intensīvi gatavojas apspiest protestus. Jā, ne viss ir tā kā izskatās!

Atbildēt

No Ogres

07.04.2018. 08:44

»

asdfghj

ja jau taa vecaa buutne uzsvr cilveeku tiesiibas nshit, tad pa manam sanaak, vinja grib lai kandavas iedziivotaaji neguust ienaakumus sacensibu laikaa... kas ir labaak - klusums pie elzas maajas un tuksha kandava vai tomeer sacensiibas ar daliibniekiem, apmekleetaajiem, kuri teeree savu naudu kandavas...


Ikviens savā mājā tomēr cer atrast mieru, atpūtu un grib būt pasargāts no svešām acīm. Ja ar tevi tā nav, draudziņ, tad ar tavu garīgo veselību kaut kas nav kārtībā - urbanizācija savu posta darbu attiecībā pret tavu bēniņtelpu jau veikusi un netīrais lietus ūdens tur brīvi tek iekšā.

Droši vien pats spēj pačurāt turpat pasākumā uz vietas, pūlim pagriezis muguru vai nodrāzties turpat aiz šķidra, caurredzama krūma (tipiski bara pasākumu apmeklētāju paradumi). Bet tur jau neviens neko vairs nespēj līdzēt, ja cilvēks savu degradēto dzīves uztveri vēl pamato ar kaut kādu naudu kaut kādu morālu kropļu makā, kam citu privātā dzīve viņu pašu mājā ir suņa pirdiena vērtībā - ka tik nāk nauda.

Normāliem cilvēkiem ir nepatīkami, ja viņus svešinieku pūļi vēro kaut vai dārzu laistot vai ravējot. Un kur vēl tā izmētātā draza, piečurātās, piekakātās žogmales, mežmalas un mīzalu smaka vēl vairākas nedēļas, sevišķi tad, ja ilgstoši nelīst lietus. Dzīve kā publiskajā tualetē un atkritumu izgāztuvē.

Piemērs ir Ogre. Tā ir izbaudījusi daudzu gadu garumā masu pasākumus Vējoņa drauģelim toreiz piederošā Ogres estrādē. Diezin vai atradīsies kāds estrādes tuvumā dzīvojošais, kurš gribētu to drausmīgo ateju un svalku, salauzto, izpostīto Bērzu aleju pieredzēt atkal.

Atbildēt

Pārtrauciet murgot!

07.04.2018. 08:26

»

vispār vāks

Nu ko, reņģēdāju zemē viss bez pārmaiņām. Pat uzceltu māju pie jūras nosauc par kuģi un tiesa apstiprina to


Latviešu uzņēmējs uzcēla kuģi-māju saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, kuru pats neradīja, bet Saeima un valdība. Viņš nav izdarījis neko nelikumīgu, bet visus, sākot Kučinskim, vecam komunistu bandītam, visuspret uzņēmēju sarīda. Apvaino, nomelno, jo Latvijas tautsaimniecības sagraušana ir valsts prioritāte praksē.

Atbildēt

vispār vāks

07.04.2018. 06:43

Nu ko, reņģēdāju zemē viss bez pārmaiņām. Pat uzceltu māju pie jūras nosauc par kuģi un tiesa apstiprina to.

Atbildēt

Tā tas var būt.

07.04.2018. 04:42

»

tas

ir taisnība, ka tieši Straujuma noteica, lai šie MK tiktu izdoti šādā paskatā kā tie ir, jo esot kaut kādi paziņas tās trases īpašieki. Tamdēļ dažs normāls Vides ministrijas ierēdnis dabūja atstāt amatu, jo atteicās Straujumas iegribas izpildīt


Vecā komuniste, iespējams, pat čekiste daudz darījusi Latvijas tautsaimniecības iznīcināšanā. Bankas Citadeles pārdošana, VID ēkas nopirkšana par nesamērīgi lielu nodokļu naudu utt., sadarbibā ar citiem kopējā tautsaimniecības sagraušanā. TV intevijā Straujuma :- Es nezinu, es tikko no Ķīnas.

Vēl šodien varu parādīt Straujumas kā pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāres atbildi uz uzsniegumu privātpersonai ar pašocīgi viņas uzrakstītu - Atbilde netiks sniegta.

Lieki teikt, ka Valsts policija par atbildes nesniegšanu neierosināja administratīvo lietu pret viņu.

Pārlauziet viņai abas kājas! Bet neaizmirstiet, ka pašvaldība pati pieņem lēmumus iedzīvotāju interesēs. Nepakļaujieties teroram. Veiciet pretteroru! Bet atcerieties, ka pašvaldība var izvest teroru pret Jums, bet, ja Jūs pretosities, Jūs uzskata par reāliem teroristiem. Atcerieties, ka reģionos Valsts policija veido pretterorisma brigādes masu nekārtību apspiešanai. Tādēļ pretojieties, bet sevi neatklājiet, nekad neatzīstieties tīšos nodomos, bet, ja nevar,at kizvairīties, tad atzīstiet, ka notikušais bijis nejauši un neapzināti. Jo sodīt var tikai par mērķtiecīgu un apzinātu rīcību. Nedariet neko, kas robežojas ar kriminālpērkāpumu, jo terors ar troksni nav kriminālpārkāpums. Elli pret elli! Dariet kaut ko savā labā!

Atbildēt

tas

06.04.2018. 20:31

»

vēlētājs

Straujuma vainīga pie šī pārkāpuma, kuru par tādu atzinusi Satversmes tiesa! Izdabāja Naglim, kurš aizgāja pie viņas "parunāties". Tad, kad vēlēsim jauno Saeimu - mūsu kalpus - ATCERĒSIEMIES STRUJUMU UN VIŅAI LĪDZĪGOS


ir taisnība, ka tieši Straujuma noteica, lai šie MK tiktu izdoti šādā paskatā kā tie ir, jo esot kaut kādi paziņas tās trases īpašieki. Tamdēļ dažs normāls Vides ministrijas ierēdnis dabūja atstāt amatu, jo atteicās Straujumas iegribas izpildīt!

Atbildēt

aga

06.04.2018. 20:27

Ierindošu šo dāmu vienā kategorijā ar Plineru ,Ždanoku, Mirski , Čilēviču utt.

Atbildēt

apsurds

06.04.2018. 20:11

To trasi Kandava taisija sesdesmitajos gadostad tie cilveki bija jauni un neko neiebilda pret trases buvesanu ,bet vecums jau nenak viens.
Lidz ar to visu sakas Bikernieku problema,bet tur tas majas nebija .

Atbildēt

asdfgh

06.04.2018. 19:28

»

Tiešām cirvis

Bet tad kad tika pieņemti MK noteikumi, tās mājas jau tur atradās


cirvju ciems panikaa - vispaarfantastiski, uzcelj maaju pie trases un peec tam suudzaas par to.

Atbildēt

Piketi kaķim zem astes

06.04.2018. 18:50

»

tanks007

/././.Cienījamie iedzīvotāji! Piesakiet oficiālu piketu ar plakātiem tieši lielajā sacensību dienā. Tad gan Jūs kāds uzklausīs. Izbaudiet savu brīvību ar prieku


Vajājiet pašvaldības deputātus viņu dzīvesvietās. Izdomājiet kā. Izdomai nav robežu! Katram deputātam ir kāda vājība vai vājā vieta. Pārduriet riepas trases īpašnieku auto.. Vai ko tml regulāri. Jūs esat patiesie Kandavas saimnieki, jo maksājat nodokļus. Neļaujiet sevi terorizēt! Teroru pret teroru!

Atbildēt

propellers

06.04.2018. 17:53

Līdzīga problēma ir Bauskas nov. Mūsā ,kur netālu no apdzīvotas vietas atrodās šautuve, kas taisa troksni uz nebēdu .

Atbildēt

tanks007

06.04.2018. 17:00

/././.Cienījamie iedzīvotāji! Piesakiet oficiālu piketu ar plakātiem tieši lielajā sacensību dienā. Tad gan Jūs kāds uzklausīs. Izbaudiet savu brīvību ar prieku!

Atbildēt

Tagad

06.04.2018. 16:25

»

HY

ja Strujuma vainīga, tad ar Strujumu arī tiesājieties


daudzi valsts amatos uzspļauj likumiem un cilveku vajadzībām, sabiedrības interesēm. Par modi kļuvis teiciens "_Sūdziet tiesa! Tiesa lai izskata!"

Diezgan muļķot un mocīt ar tiesām, kas pašas ir amatpersonu pusē, jo visi barojas no nodokļu naudas. Kurš vairs tic Latvijas tiesai?

Elli pret elli! Neļaujiet tiem izdzimteņiem iedzīvoties uz Jūsu ciešanām! Dariet kaut ko un prieks atgriezīsies! Paqšlaik priecajas tie izdzimteņi, kas rada Jums ciešanas!

Ar šiem notikumiem, cilvēku spīdzināšanu un terorismu, vietejo pakļaušanu ciešanām Kandavā, Kandava ir sabojājusi savu labo auru!

Atbildēt

Fake News

06.04.2018. 13:22

Elza Freiberga ir mācījusies "Trampa skolā"... Melo un sagroza faktus neapstājoties un neievelkot elpu.
Piet tam, galvenais, ka Elza Freiberga PATI KANDAVĀ NEDZĪVO!!!

Atceramies to, ka:
- var apmānīt visus cilvēkus dažreiz (Tiesībsargu, Sateversmes tiesu, utt.)
- var apmānīt dažus cilvēkus vienmēr droši vien Freibergu ģimene utt..
- bet visus cilvēkus visu laiku apmānīt neizdosies...
Tā ka, gan jau taisnība uzvarēs, un šo melotāju un faktu sagrozītāju kādreiz arī sauks pie atbildības...

Katrs grib palikt mūžam atmiņā, ieiet vēsturē. Kāds to var ar labiem darbiem tautas/valsts labā, bet ir cilvēki, kam uz neko labu nav spējīgi, un tad nu šie cilvēki ieiet vēsturē ar kaut ko sliktu, vai ne?

Miers uz zemes un cilvēkiem labs prāts ;)

Atbildēt

no raksta:

06.04.2018. 10:50

Kamēr šie ar lielummāniju sirgstošie cilvēki domās un valdīs pēc plēsoņu paražām, tikmēr šajā valstī nekas nemainīsies.

Atbildēt

vēlētājs

06.04.2018. 09:56

Straujuma vainīga pie šī pārkāpuma, kuru par tādu atzinusi Satversmes tiesa! Izdabāja Naglim, kurš aizgāja pie viņas "parunāties". Tad, kad vēlēsim jauno Saeimu - mūsu kalpus - ATCERĒSIEMIES STRUJUMU UN VIŅAI LĪDZĪGOS!

Atbildēt

Tiešām cirvis

06.04.2018. 09:25

»

Cirvis

saakumaa trasei apkaart bija mezhs, kuri stulbenji to izcirta un sabuuveeja maajas


Bet tad kad tika pieņemti MK noteikumi, tās mājas jau tur atradās.

Atbildēt

krams

06.04.2018. 06:15

Reņģes ēst šajā valstī vairs nesanāk! Pārāk dārgi maksā ,lai varētu atļauties!

Atbildēt

!!

06.04.2018. 06:05

Brīnos, kā nopietni cilvēki nevar tikt galā ar aptrakušu veceni!!

Atbildēt

Kāds

06.04.2018. 00:23

Laikam īpašs gaiss virmo apkārt - Apinis garu penteri uzrakst>ja, tad nu šī ar neatpaliek. :D

Atbildēt

Cirvis

05.04.2018. 22:38

saakumaa trasei apkaart bija mezhs, kuri stulbenji to izcirta un sabuuveeja maajas?

Atbildēt

Elli pret elli!

05.04.2018. 22:07

Neļaujiet dzīvot klusumā un komfortā uz Jūsu rēķina. Sabotējiet ar prieku un aizrautību, radiet elli pašvaldības deputātiem un trases īpašniekiem, klusi un bez reklāmas. Dariet to riebīgo darbu, ko viņi vēl Jums. Dzīve būs aizrautīga. Ja pieķer, nekad neatzīstieties. Viss ir Jūsu pašu rokās! Esiet drosmīgi un atgūsit prieku! Tad arī iestāsies klusums Kandavā. Kandava ir skaista pilsēta! Neļaujiet citiem pelnīt uz Jūsu rēķina. Tas, ko pret Jums realizē, ir terors.

Atbildēt

Umberts

05.04.2018. 21:55

Man un vēl daudziem tūkstošiem valsts iedzīvotāju blakus mājām iet vilciens, pie tam arī naktīs.
Vai tāpēc būtu jāaizliedz vilcienu satiksme?

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

05.04.2018. 21:45

Un tā mēs nīksim mierā un klusumā, bez peļņas, bez sporta, pateicoties sabiedriski aktīvajām sociālisma paliekām

Atbildēt

...

05.04.2018. 21:43

tie neapmierinātie trases kaimiņi ir vienkārši slinki. Pēc grafika, katrs aiziet un naksts laikā uzmet uz trases kādu burciņu eļļas. Tā noturēt un pēc laiciņa viss nokārtosies!

Atbildēt

Dnd

05.04.2018. 18:44

Viss pareizi, tāda situācija nav pieļaujama, pietiek mocīt cilvēkus. Mājas ir jānojauc un jāizveido pietiekama robežjosla ap trasi!

Atbildēt

Nu jā!

05.04.2018. 18:44

Ja tā paskatāsur to bildi raksta sākumā, tad es arī negribētu dzīvot šīs trases tuvumā. Bet ko darīt tie, kam tur ir izsenis dzīves vieta? Un vai pie Kandavas patiešām neviena cita vieta šādas trases ierīkošanai nav? Šaubos...

Atbildēt

asdfghj

05.04.2018. 18:26

un Timrots tak savaa zebraa teica ka uz briiviibas ielas troksnis ir lielaaks nekaa no bikjeru trases naakoshais ...
vai tik elza negrib kaadu naudinju no trases saimniekiem lai liktos mieraa ;)

Atbildēt

asdfghj

05.04.2018. 18:18

ja jau taa vecaa buutne uzsvr cilveeku tiesiibas nshit, tad pa manam sanaak, vinja grib lai kandavas iedziivotaaji neguust ienaakumus sacensibu laikaa... kas ir labaak - klusums pie elzas maajas un tuksha kandava vai tomeer sacensiibas ar daliibniekiem, apmekleetaajiem, kuri teeree savu naudu kandavas veikalos un viesu namos?

Atbildēt

atis

05.04.2018. 18:05

nav ko uztraukties. tik garu savārstījumu neviens līdz galam nelasīs.

Atbildēt

Izveidojiet izsitèju un diversantu

05.04.2018. 18:04

brigàdi, kas iespaido pašvaldības vadītāju viņa dzīvesvietā. Asprātīgi neļaujiet viņam mierīgu dzīvi, jo Jūsu dzīve ir elle! Kamēr Jūsu dzīve ir elle, radiet to tādu pašvaldības domes deputātiem viņu dzīvesvietās. Padariet viņu dzīves par elli, kamēr Jūsu dzīves tiek pataisītas par elli. Netēriejiet laiku un papīru sūdzībām. Elli pret elli! Panākumus garantēju!

Atbildēt

Piekaujiet tos trases biznesmeñus

05.04.2018. 17:56

slepeni un paliekoßi, kamèr itrase izbegs darbu. Mainîsies îpaßnieki, dariet to paßu. Cita ceła nav un nebus.

Atbildēt

Biķernieku mežs

05.04.2018. 17:49

Elzai ir taisnība.

Atbildēt

JankaBanka

05.04.2018. 16:43

Bet Elza tak tai laikā taurīti nevarēs pūst

Atbildēt

vidējs letiņš

05.04.2018. 15:40

Visu aizvērt, lai paliek tikai dabas rezervāti un Dziesmusvētki!

Atbildēt

Dainis

05.04.2018. 15:08

30 metru no trases dziivo narkomaani un cuuka Freiberga.

Atbildēt

Es

05.04.2018. 14:43

Triekt tevi vajadzētu no tās Kandavas. To es kā rīdzinieks saku. Es esmu Kandavā bieži un redzu, ko mazpilsētām dod sporta un tūrisma pasākumi un iespējas.

Atbildēt

Reinis Formula

05.04.2018. 14:18

Elza Freiberga ir vien ritīga cū.. Kandavai jebkurš pasākums ir ļoti liels pienesums. Šo pasākumu norises laikā nav pieejams neviens viesu nams, kā arī, ēdnīcas pilnas ar ļaužiem. Fakts, ka EF vienu pēcpusdienu nevar pagulēt ir mazsvarīga un nenozīmīga blakne, ņemot vērā pienesumu, kas tiek radīts ar šādu aktivitāti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....