Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

toledo

18.11.2020. 08:54

»

Lasītājs

Pediņus vajag ārstēt psihuškās, tie ir slimnieki. Un jānorobežo no veselās sabiedrības daļas ar piespiedu ārstēšanu. Mums valstī, katastrofāli trūkst vienkārša, smaga darba darītāju, kur šos varētu izmantot...


Pedini un lezbietes ir slimi cilveki, individi ar izmainam genos. Slimi cilveki nedrikst veidot oficialas gimenes un audzinat pienemtus bernus. Vai tiesam mes esam tik aprobezoti si jautajuma izpratne?

Atbildēt

Izlasi "melno" ST spriedumu

16.11.2020. 19:50

»

Dollārs

Ģimene ir Tēvs un Māte un viņu pirmās un otrās pakāpes radinieki, kuru dzīves un saimniecības ir saistītas garīgi un ekonomiski . Gultu atstājiet guļamistabai! Nevar būt tēvs vēl viena māte vai vēl viena sieviete Tēvs! Fiziski sieviete nevar būt Tēvs un pretendēt uz Tēva 10 dienām! Varbūt ir noticis...


Ko raksta spriedumā - apskata seksbrīvību, ko spriedumā apzīmē ar jaunvārdu - dzimumuzvedības brīvība, ko gan jau jāsaprot arī kā brīvu grupveida seksu. Un turpina apmēram tā, brauc kā pa sliedēm ar visāda veida apmuļļāšanu, stāstot gari un plaši vienu no laulāto ģimenes motīviem, ka vienīgā ģimenes pazīme ir "cieņa" vienam pret otru. Un vai nemanām, ka ST vai visā spriedumā apvārdo šo, terminu, rakstot, ka ja kāds kādam, arī viendzimumu pāris, viens pret otru izrāda cieņu, jau pietiek ar paziņošanu, ka šādu pārus Saeimai arī jāatzīst kā ģimeni - viņi seksojas, glaužas, mīl viens otru , izrāda kaut vai vienas naksts cieņu ( varbūt ilgāk, to neskaidro) - tā, nudien, ir ģimene?!

Tik tālu "smagsavara" juristi! Varbūt es kļūdos, kaut ko nesaredzēju, ka spriedumā ir daudz faktu, kas liecina par geju un lezbiešu ģimeni? Lai man piedod un norāda, ka es kļūdos, būšu gandarīts, ka tā bija mana kļūda un to pieņemšu.

Atbildēt

Stukaču un perversiju pārņemta valsts?

16.11.2020. 19:14

»

ggg

Kas liedz mums sis perversijas apturet? Nu paradisim, ka mums ir mugurkauls, ka musu tautai ir citi uzskati saja jautajuma. Vai tapec, ka ja mes nepienemsim viendzimuma laulibas, aizliegsim stulbos praidus, mus izslegs no ES? Eiropas savieniba nav nekadas demokratijas, izvediet aptauju, un jus redzesiet...


Pirmkārt, Latvija bija līdz riebumam pārpludināta ar cittautiešiem un plašu kriminālo elementu, kuri tiesāti par smagiem noziegumiem Krievijā (tādēļ plaši veidoja speckomendatūras) iepludināšana, lai veicinātu okupācijas nostiprināšanu un kriminalizāciju, pārkrievošanu. Līdz galam šī politika tomēr neizdevās, bet sekas palika ļoti smagas: daudz stukaču, korumpantu, zagļu, kriminālo elementu un liels cittautiešu procents. Nacionāli neprata novirzīt cittautiešus un tautu saliedēšanai, bet naidoja līdz neprātam ne tika cittautiešus, bet visu tautu, pasludinot bijušos īpašniekus un viņu mantiniekus par vienīgajiem pareiziem latviešiem - radīja naida politiku, kas atspēlējās. Šādā valstī valda bandītisms, korupcija, naids un partiju uzpirkšana, atjaunojās stučīšana ka nodarbe.

Atbildēt

ggg

16.11.2020. 14:52

»

Agnese

Domāju, ka tieši tāpēc arī tāds spriedums. Ja Saeima nepratās, tad ST to izdarīja. Ņemot vērā nabadzības pieaugumu un sekojošo depresiju, daudziem dabiskiem aizbildņiem- mātēm un tēviem bērni tiks atņemti. Globālisms un tam sekojošās perversijas, tik drūms ir skats nākotnē


Kas liedz mums sis perversijas apturet? Nu paradisim, ka mums ir mugurkauls, ka musu tautai ir citi uzskati saja jautajuma. Vai tapec, ka ja mes nepienemsim viendzimuma laulibas, aizliegsim stulbos praidus, mus izslegs no ES? Eiropas savieniba nav nekadas demokratijas, izvediet aptauju, un jus redzesiet, ka 90 procentu tautas izteiksies noliedzosi pret visu so arpratu. Bet ne, latviesiem atkal ir jaliec muguras liela brala prieksa.

Atbildēt

ggg

16.11.2020. 14:33

»


Tatad, divi pedofili nem bernu sava kroplaja gimene un viens no viniem sanem berna dzimsanas atvalinajunu. Dzimsanas atvalinajums pienakas matei. Kurs no viniem ir mate?

Atbildēt

Toledo

16.11.2020. 08:58

»

Jā, bet

Tu pats vispār apjēdz, ko pateici? Divi veči viens otru puļķo,ikdienā kaslīgi skūpstās, apkampjās, ar mīļvārdiņiem apmainās un viņiem pa vidu mazs puisītis aug to visu vērodams. Par ko te priecāties? Vai šim pusītim nav tiesību izaugt normālā ģimenē, pārņemt normālu starpdzimumu attiecību pieredzi, ...


Netradicionalam gimenem nedrikst atlaut audzinat bernu, jo nav garantijas, ka izaugs kartejais kroplis. Pasi, lai micas, ka grib. Ari par gimeni so veidojumu nevar saukt, jo mums ir cita gimenes vertibas izpratne. Mani neinterese, ko izdomajusi Eiropas stulbie liberali.

Atbildēt

Vai būs "atsevišķa doma"?

15.11.2020. 22:45

Gaidīsim atsevišķu domu, jo nevar būt, ka tādas nebūs. Satversmes tiesas reglaments nosaka ka:

144. Ja atsevišķās domas par spriedumu nav izteiktas, tiesas sēdes priekšsēdētājs lietai pievieno rakstveida apliecinājumu par to.

145. Tiesnesis savas atsevišķās domas izsaka rakstveidā, paraksta un iesniedz tiesas sēdes priekšsēdētājam divu nedēļu laikā pēc sprieduma pasludināšanas. Tiesas sēdes priekšsēdētājs par attiecīgo spriedumu izteiktās atsevišķās domas ievieto aploksnē, kas pievienota lietai, un aizzīmogo to ar Satversmes tiesas zīmogu. Atsevišķās domas publicē Likumā noteiktajā kārtībā (Likuma 33. panta pirmā daļa).

Atbildēt

Pastar, deklarēt ģimeni bez valstiska atzinuma, ir destruktīvi

15.11.2020. 21:19

Pastar, tu esi kaut ko sajaucis un, kā rakstīts, apmaldījies partnerattiecībās, sludinot, ka divām, svešām personām un bez likumiska statusa vai personu grupas ir uzskatāmas par ģimeni, kas rada kaut kādas juridiskas sekas vai iespējas kaut ko gūt no valsts vai tml, kas dotu tiesības saņemt pabalstus, atvaļinājumā apmaksu ar sveša bērna dzimšanu vai citus.

Tie ir meli, kļūda vai juridiska aplamība.

Kvalificētam juristam šādi secinājumi, ja tā būtu arī tiesa vai Satversmes tiesa, nav piedodams.

Šis ST spriedums, par kuru tu raksti, ir galīgi aplams un nevietā. Pat skolniekam skaidrs, kur "aug kājas" ģimenei - laulība vai kopīgi abiem pāriem radīti bērni, kurus viņi atzīst, reģistrē ar savu vārdu, kur veidojas asins radniecīgas saites, radu "galerija", proti, kas jau ir daļējs, bet stabils, nepārprotams ģimenes statusa pierādījums.

Ko var pierādīt svešas personas? Un Satversmes tiesa, arī tu, paņemat no "kafijas biezumiem", ka tur var atrast "ģimenes" statusu un jau skrienat pajūgam pa priekšu. Šeit der tikai valstiski noteikti pierādījumi, nevis pieņēmumi, ko kā izdomājumu paziņo, ka dzīvo kopā vai piekopj netradicionālu seksu utt. - nu viņi ir ģimene, dodiet ģimenes tiesības.

Te arī ar šo spriedumu tiek rupji aizskartas neaizsargāta bērna tiesības pasludinot nepiederošu, svešu personu, grupas, ka tie ir bērna tēti vai mammas. Arī jaundzimušam melot nav pieļaujams.

Atbildēt

Dzimumuzvedības brīvība - arī ar kazu?

15.11.2020. 18:00

»

zoofils

Sayversmes tiesas spriedumā skaidri rakstīts- "Personas dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas vai kāda ir personas seksuālā orientācija...


Izlasi rastu pilnībā un sapratīsi, vai šis zēns ilgi noturas amatā- pabijis vai desmit amatos? Pastars Edgars
Raksta ID: 760
Atjaunināts: 03 novembris, 2020
Jurists
Dzimis 1981.gada 2.jūlijā Balvos. 1999.gada jūnijā ieguvis vidējo izglītību Balvu 1.vidusskolā (vēlāk Balvu pilsētas ģimnāzijā). Šajā laikposmā Edgars aktīvi darbojies skolēnu pašpārvaldē (bijis arī tās prezidents) un iesaistījies vairāku skolu pašpārvalžu darbības koordinēšanā.
1999.gadā augustā Edgars Pastars iestājies Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē un Rīgas Tehniskajā universitātē Datorvadības, elektroniskas un enerģētikas studiju departamentā, tomēr studijas sāka pēdējā sakarā ar tur pieejamo budžeta finansējumu studijām un pastiprināto interesi par informācijas tehnoloģijām. 2000.gadā, sekmīgi pabeidzot pirmo kursu, tomēr pamet Rīgas Tehnisko universitāti un atkārtoti iestājies LU Juridiskajā fakultātē un sācis studijas par budžeta finansējumu. 2005.gadā Edgars ieguvis otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību kā jurists, bet 2006.gadā – maģistra grādu tiesību zinātnēs.
Jau studiju sākumposmā, sadarbojoties ar grupas biedru Jāni Plepu, 2002.gadā publicē vairākus pētnieciskus rakstus. Pirmais no tiem tika publicēts juridiskajā mēneša izdevumā „Likums un Tiesības”, kurā tika analizēts iepriekš Latvijā neaplūkots, bet praksē un studiju pārbaudījumos ļoti bieži sastopams jautājums par steidzamības institūtiem likumdošanas procesā. Rakstu sērija turpinājās par dažādiem tematiem dažādos izdevumos, tai skaitā laikrakstā „Diena”, „Neatkarīgā rīta avīze”, „Jurista vārds” („Latvijas Vēstnesis”), portālā „Politika.lv” utt. Vienlaikus prof. Edgara Meļķiša vadībā sāka darbu pie piecu kaimiņvalstu konstitūciju tulkojumiem, kas izvērtās ne tikai kā šo konstitūciju tulkojumi, bet arī konspektīvi komentāri. Diemžēl, tiem nebija lemts ieraudzīt iespiedmašīnu. Šie darbi tika pārstrādāti, lai 2004.gadā pēc prof. Ilmas Čepānes ieteikuma prof. Aivara Endziņa vadībā, uz iesāktu materiālu bāzes, taptu pēc 1933.gada pirmā visaptverošā mācību grāmata ar nosaukumu „Konstitucionālās tiesības” 732 lapu biezumā.
Pēc tam iznākušas vēl divas grāmatas, kuru tapšanā Edgars Pastars līdzdarbojies, proti, 2009.gadā iznāca grāmata „Saeimas atlaišana” (autori Jānis Pleps un Edgars Pastars), bet 2005.gadā – autoru kolektīva kopdarbs „Administratīvais process: likums, prakse, komentāri”.
Jau no 2003.gada sākuma Edgars sāka darba gaitas Satversmes tiesā kā tiesneša palīgs. 2004.gadā kļuva arī par šīs tiesas preses sekretāru. (Citās valstīs šādus amatus neieņem 21 gada vecumā; jābūt vismaz 30 – 40 gadus vecam).
Re kā, stāsta, ka sarakstījis grāmatas. Te nu bija! Labi, ka piedalījies kāda literārā darba tapšanā.

Atbildēt

toledo

15.11.2020. 16:10

Kada ir garantija, ka divi pedini, adoptejot meiteniti, tatad vedo gimeni, seksuali vinu neizmantos??? Cik ilgi turpinasies sis murgs??? Pederasti un lezbietes ir slimi cilveki, Ja grib, lai dzivo kopa, neviens to neliedz, dariet sava gulamiztaba ko gribat. Laut dibimat oficialas gimenes un pienemt bernus ir pilnigs arprats un to atbalstit var tikai psihiski slimi cilveki.

Atbildēt

Jā, bet

15.11.2020. 12:31

Cik ilgi vēl te Pietiek.com topā turēs to pederastijas reklāmu? Vai tiešām nav nekā interesantāka, ko tā vietā ielikt. Citriz interesanti raksti ļoti ātri pazūd no pirmajām rindām.

Atbildēt

maisam gals vaļā

15.11.2020. 10:21

»

zoofils

Sayversmes tiesas spriedumā skaidri rakstīts- "Personas dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas vai kāda ir personas seksuālā orientācija...


Nesen tv1 bija redzama somu- latviešu filma "Suņi nevalkā bikses", kur aprādītas jaukas sado-mazo attiecības, beigās arī atbilstošs klubiņš. Tad jau šie arī varētu dibināt ģimenes un radīt vai adoptēt bērnus? Pilnīgi oficiāli, un viņus nedrīkstētu apsūdzēt par vardarbību ģimenē.

Atbildēt

Dollārs

15.11.2020. 10:01

Ģimene ir Tēvs un Māte un viņu pirmās un otrās pakāpes radinieki, kuru dzīves un saimniecības ir saistītas garīgi un ekonomiski . Gultu atstājiet guļamistabai! Nevar būt tēvs vēl viena māte vai vēl viena sieviete Tēvs! Fiziski sieviete nevar būt Tēvs un pretendēt uz Tēva 10 dienām! Varbūt ir noticis brīnums? Satversmē un likumā ir skaidri uzrakstīts tēvs nevis vecāks numur 1 vai vecāks numur 2. Vai vecāku kopums! Ir Tēvs , māte, vecmamma, vectēvs,varbūt vēl vecvecvecāki, viņu brāļi un māsas.

Atbildēt

vēlreiz

15.11.2020. 09:31

»

zoofils

Sayversmes tiesas spriedumā skaidri rakstīts- "Personas dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas vai kāda ir personas seksuālā orientācija...


Tā dzimumdzīves brīvība varbūt attiecas uz personām,bet ne uz cilvēkiem.
Persona un cilvēks nav viens un tas pats,sk. vispārējās cilvēktiesības.

Atbildēt

zoofils

15.11.2020. 08:52

»

Nejauc

ar likumu aizliegtu zoolofīliju ar divu pieaugušu cilvēku kopdzīvi. Kazas izmantošana ir VARMĀCĪBA pret dzīvnieku, kurš nav spējīgs sevi aizstāvēt


Sayversmes tiesas spriedumā skaidri rakstīts- "Personas dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas vai kāda ir personas seksuālā orientācija"

Tātad arī zoofilija ir aizsargājama un likums, kas to aizliedz ir atceļams. Tas pats attiecināms arī uz pedofiliem.

Atbildēt

vēlreiz

15.11.2020. 07:55

»

Yes

Seksuāli norūpējušies ļautiņi kā arī latnenti homoseksuāļi par visu vari grib vienādot laulību ar ģimeni un redzēt ģimeni tikai car seksa prizmu. Divi laulāti cilvēki patiešām ir ģimene. Bet pie ģimenes pieder arī citi- bērni, vecvecāki, pieņemti bērni, lai arī nav adoptēti, tāpat - pieņemti vecīši, ...


Ģimene,dzimta,tauta.Nevajag likt uz viena šķīvja mušas un kotletes,lai gan abi ir gaļa.
Sekss ir dzīvniekiem,cilvēku starpā valda mīlestība.
Ne katrs radījums ar divām rokām un kājām ir cilvēks.
Cilvēkam ir gods,cieņa,sirdsapziņa un dvēsele,kā arī apziņa.Homoseksuāļiem šā visa nav.

Atbildēt

Yes

15.11.2020. 02:12

Seksuāli norūpējušies ļautiņi kā arī latnenti homoseksuāļi par visu vari grib vienādot laulību ar ģimeni un redzēt ģimeni tikai car seksa prizmu. Divi laulāti cilvēki patiešām ir ģimene. Bet pie ģimenes pieder arī citi- bērni, vecvecāki, pieņemti bērni, lai arī nav adoptēti, tāpat - pieņemti vecīši, kas nav pat radinieki, izaugušo bērnu kādreizējās aukles vai neprecējušās tantes... Katrai ģimenei ir tiesības nosaukt pie sevis piederīgos. Tā ir bijis latviešiem jau tālā senatnē, pat padomju laikos bija jēdziens "kopīga saimniecība". Demokrātijas apstākļos ne valstij, ne kaimiņiem, ne ultrakonservatoriem un ar seksu pasistiem šiziķiem nav tiesības jaukties ģimenes institūcijā un tur kautko regulēt, tā ir ģimenes un ģimenes locekļu pašu darīšana. Be seksošanas (vienkāršrunā - pi?anās) ir vēl milzum daudzi citi aspekti, ne vienmēr pat asisnsradniecība, kas nosaka ģimeni kā kopību, uz kuras balstās tautas pastāvēšana.

Atbildēt

Agnese

15.11.2020. 01:25

»

Tev ir gods šo lasīt

Nepiekrītu! ST faktiski ir atzinusi, ka viendzimuma pāriem ir tiesības uz bērniem (t.i. to audzināšanu), pie kā dabiskā ceļā nav iespējams tikt...


Domāju, ka tieši tāpēc arī tāds spriedums. Ja Saeima nepratās, tad ST to izdarīja. Ņemot vērā nabadzības pieaugumu un sekojošo depresiju, daudziem dabiskiem aizbildņiem- mātēm un tēviem bērni tiks atņemti. Globālisms un tam sekojošās perversijas, tik drūms ir skats nākotnē.

Atbildēt

?

14.11.2020. 22:57

ok, slinkums lasīt, bet edža tad cerams dibenā dod?????

Atbildēt

Lapa

14.11.2020. 21:16

Slimam citi slimie vr likties veseli. Tā tas redzams arī ši komentētāja raksta gadījumā.

Atbildēt

Dzeguzes ola.

14.11.2020. 20:05

»

Yes-am/ai

Putrot nevajag ! Ir ģimeneun, ir dzimta . Un laulātie rada bērnu, ne jau vectētiņs ar mazmeitiņu vai brālis ar māsu. Tā jau ir perversija


Cūcība, ST blefo. Vai tad tā nav? Ne slavenie juristi, ne Satversmes tiesa, ne komentētāji "nezina", ka ģimeni rada laulība, laulības saites un nedrīkst zīlēt kafijas biezumos, kā to dara ST, ka ģimene un laulība nav viens un tas pats. Ir gan, jo Satversme paredz, ka vienīgi ar laulību dzimst ĢIMENE un kas nav tikai sieva, vīrs, bērni, bet arī citi kopā dzīvojošie radinieki.

Nevienam Latvijā nav aizliegts dzīvot kopā un radīt bērnus bez laulības, bet tur ir skaidrs pierādījums, ka tā ir ģimene (pašu vainas dēl - ar juridiskiem ierobežojumiem) - kopīgi bērni ar viņu reģistrāciju, piešķirot kopīgu uzvārdu, vecāku datus (nevienu nevar piespiest iet pie "altāra:, ja negrib), bet ar pasu ierobežotām juridiskā sekām, ja kopdzīvi nereģistrē,
Satversmes tiesa mūs maldina, melo ka divas sievietes vai divi vīrieši, vai pat to grupa ir ģimene, kuriem nav pierādījumu, kas saista viņus, izņemt to, ka te vienā komentārā teikts - pašpasludināšana Satversmes tiesai un pietiek - ģimene, sanāk kopā grupveidā - viņi ir ģimene, tā ST. ST nav tiesību pasludināt Ģimeni, ja nav noteikts tās statuss ar likumu, kā tas ir ar laulību vai kopdzīvi, radot kopīgus bērnus, bez pievilkšanas ar "olas iedēšanas svešā ligzdā".

Atbildēt

šādsST spriedums

14.11.2020. 19:52

neko citu,izņemot haosu nevar radīt,jo lielākā daļa šo diskriminēto ļaužu bieži maina partnerus.tad jau katram bērnam,kuram skaitīsies,ka ir divi vecāki,divas mātes,būs katra nākamā partnere jādēvē par mammu nr3,4 u.t.t.Iespējam,ka konkrēti likuma bīdītājas Gošas gadījums būs izņēmums.Vai tad vēl nepietiek ar to haosu,ko rada heteroseksuālie pāri,liekot bērnam katru nākamo gultas biedru saukt par mammu vai tēti?nenormāli cilvēki neapjēdz,ko dara,izdarot tik bezkaunīgu spiedienu uz Saeimu.Gluži kā auni.Kā teica Jaunsudrabiņa Aija"Skuķi,šis būs jūsu jaunais tēvs"

Atbildēt

Tironis

14.11.2020. 18:25

»

Yes

Nevajag jaukt laulību ar ģimeni! Laulības definīcija ir Satversmē. Ģimene ir kas cits. Plašāks jēdziens - gan latviešu, gan visas Eiropas izpratnē. Gadsimtu vecā angļu valodas bilžu vārdnīcā Family redzam: brālis, māsa, tēvs, māte, vecāmāte, vectēvs. Līdzīga bija un ir arī latviešu izpratne, un, par...


Deivids Korešs savu sektu arī sauca par ģimeni, par ģimeni mēdz dēvēt sevi mafijas klani un pat darba kolektīvi. Jēdzienu vispārināšana ar to tālāku reducēšanu jau vēlamā virzienā ir klasiska manipulācija. Ja ir maize,kuru sauc par ķieģeli, tad tas nenozīmē, kā katru ķieģeli tad var saukt par maizi.
To pašu mēģina darīt ar ģimenes definīciju.

Atbildēt

Marija

14.11.2020. 18:22

»

Yes

Nevajag jaukt laulību ar ģimeni! Laulības definīcija ir Satversmē. Ģimene ir kas cits. Plašāks jēdziens - gan latviešu, gan visas Eiropas izpratnē. Gadsimtu vecā angļu valodas bilžu vārdnīcā Family redzam: brālis, māsa, tēvs, māte, vecāmāte, vectēvs. Līdzīga bija un ir arī latviešu izpratne, un, par...


Murgu kultivēt nevajag. Laulība ir ģimenes juridiskais pamats, pierādījums, fakts: vīrs, sieva, bērni un viņu tuvinieki- laulības partneru vecāki, vecvecāki, vai pat laulāto brāļi, māsas ...

Bet sveša persona ienāk ģimenē un pasludina - es ar šo sievieti vai šo vīrieti esam ģimene. Pierādiet! Bet Satversmes tiesai pietiek ar pašpasludināšanu - MĒS ESAM ģimene, aizsargājiet mūs kā ģimeni. ST - uz priekšu, jūs esiet ģimene, kas atbilst Satversmei, Saeima, nodrošiniet viendzimumu partneru ģimeni, aizsargājiet viņus un raksta: "... Cilvēka cieņas princips neļauj valstij atteikties no pamattiesību nodrošināšanas noteiktai personai vai PERSONU GRUPAI - proti, ja viendzimumu ģimenē ir grupa, arī tai jānodrosina ģimenes tiesība? Citāts: "Personas dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas vai kāda ir personas seksuālā orientācija_ citāta beigas. Nekādu pierādījumu, sanāc kopā seksgrupa, dzīvo vienā dzīvokļī vai pat tas nav vajadzīgs, paziņo - MSĒ ESAM ĢIMENE un kā lasām ST spriedumā, tā atbalsta grupveida seksuālo orientāciju. un atzīst kā ģimeni. Latviski to tautā sauktu par ma* ību, neatkarīgi no tā, "kādā formā tā izpaužas.

Atbildēt

Pastariņa dienasgrāmata

14.11.2020. 16:25

4. maija pdarasu valdīšanas laikā.

Atbildēt

Yes

14.11.2020. 15:21

Nevajag jaukt laulību ar ģimeni! Laulības definīcija ir Satversmē. Ģimene ir kas cits. Plašāks jēdziens - gan latviešu, gan visas Eiropas izpratnē. Gadsimtu vecā angļu valodas bilžu vārdnīcā Family redzam: brālis, māsa, tēvs, māte, vecāmāte, vectēvs. Līdzīga bija un ir arī latviešu izpratne, un, par ģimeni runājot, nav runa par seksošanu. Lai nu kur Anglija, bet latviešiem gadsimtiem pāri ir gājuši kari un citi posti, kad maz ir idillisko bilžugrāmatas ģimeņu. Tāpēc: vai vientuļā māte ar meitu ir ģimene? vai vecāmāte ar 2 mazbēniem ir ģimene? vai neprecēta māsa ar māsu un viņas laulāto vīru kopā dzīvodami, ir ģimene? vai laulībā nesoša 3 bērnu māte ar viena no viņas bērna tēviem kopā dzīvojot, ir ģimene? vai brālis ar māsu, kas kopīgi apsaimnieko savu māju un zemi, nav lauāti ne ar vienu, ir ģimene? Piemēri var būt neskaitāmi. Ģimenes jēdzienu nevajag jaukt ar laulību un to saistīt ar savstarpēju pi?anos, kā to iesaka pārprasts konservatīvisms!

Atbildēt

Če Gevara

14.11.2020. 11:34

Es savam i bāliņam, Braši spraudu dibenā, no tā lielā iespraudiena, Rīgas torņi līgojās! Jauno laiku latviešu tautas dziesma , izpilda tautisko pidoru koris Edgariņavadībā!

Atbildēt

Inese

14.11.2020. 11:21

»

gunars

Tautas vairakuma viedoklim nav sodien nozimes. Mes dzivojam laika, kad visu izskir AKTIVAIS mazakums. Vairakums ir noguris no visa ta, kas notiek un ir dzila depresija. Vajadzigs liels grudiens, lai tautu pamodinatu. Vai tas ir iespejams, vai mums ir tadu personibu, kas spetu cilvekus celt cina


Ja tauta(as) beidzot modīsies, sāksies globāla mēroga pilsoņu karš. Miljoniem upuru. Rezultāts-vai nu pilnīga apspiešana, pakļaušana, un viss pa vecam. Vai arī valdību krišana, jauna vara no tautas ievēlēta, kas, visticamā radīs anarhiju un haosu. Ideāls iznākums-naudasmaisu-zagļu-slepkavu(kādas ir 21.gs.valdības)pie sienas, un pasaulē beidzot iestājas miers, un uzplaukums. Visi ir vienlīdzīgi, pārtikuši, laimīgi dzīvo kur dzimuši, ceļo sava prieka pēc, nevis lai izdzīvotu, slimības ir iznīdētas, dabu un dzīvniekus saudzējam, atkritumu kalnus neražojam, vairojamies saprātīgi... Tā ir tā utopija, uz kuru aicina tie valdību gāzēji. Pirms braši sākt žvadzināt ieročus, padomāt vajag, kas sekos pēc tam. Jūs nevarat izmainīt pasauli, un tajā notiekošos procesus. Vienīgais, ko varat-mainiet sevi, saglabājiet veselo saprātu, un dzīvojiet pēc sirdsapziņas. Mūsdienu civilizācija jebkurā gadījumā nav ilgtspējīga, tā ka nav ko kreņķi ķert.

Atbildēt

gunars

14.11.2020. 10:54

»

Soņa Kristīgā

VAI PARTNERATTIECIBU SEKSUĀLĀS UZVEDĪBAS BRĪVĪBAS (ARĪ GRUPVEIDA?) IZPAUSMES UN VIŅU SEKSUĀLĀ ORIENTĀCIJA RADA ĢIMENES STATUSU , TA IR AIZSARGĀJAMA AR ST SPRIEDUMU UN BEZ LIKUMA ST SPRIEDUMS IR SAISTOŠS CITĀM TIESĀM...


Vairak neka teicams raksts. Kaut nu ta butu, ka tados cilvekos ieklausitos, bet musu izkroplotaja sabiedriba, tas maz ticams.Ja dzimumdzives briviba ir aizsargajama neatkarigi no ta, kada forma ta izpauzas vai kada ir personas seksuala orientacija, pieprasu atzit par gimeni mani un manu kazu, jo man ar vinu ir seksualas attiecibas. Protams, tas ir mulkibas, bet lidz tam jau mes esam nonakusi un Satversmes tiesa, tada sastava, ir jatlaiz.

Atbildēt

JL6265

14.11.2020. 07:24

Šitas čangalis par kapeiku māti un dzimteni pārdos.

Atbildēt

Ripa

14.11.2020. 06:15

»


Vai ar šo komentu tu vēlies realizēt kādu neķītru sapnīti un tādēļ piedāvā savu dupsi? Ja nē, tad vienkārši ieslēdz smadzenes!

Atbildēt

Martins Keps

13.11.2020. 23:54

»

Gribu precēt savu zirgu!

Ieteiktu ieguglēt par šo Edgariņu, kur redzams ka viņš sastāv cobalt komandā. Apskatot šīs "komandas" visu sastāvu kā pirmais "komandas biedrs" uzrādās Lauris Liepa... Domāju šeit nevar būt vairāk jautājumu


Nav man žēl pateikt, ka šis ir pidaru kopdarbs - pidari juristi sarunāja ar citiem pidariem juristiem (tiesnešiem), un viss. Satversmes tiesas sastāvā vienmēr ir bijis vismaz viens pidars. Agrāk tas bija Kas****, tagad Gun***. Tie visi ir Arvīda Dravnieka izloloti t.s. elitārie.

Atbildēt

Bebrs

13.11.2020. 22:28

Tas ir Oveertona logu princips, kad melnais tiek pasniegts par baltu, perversais par normu. Pilnīga tradicionālo vērtību degradācija. Un tas notiek pretēji veselīgi domājošu cilvēku uzskatiem. Žēl tos bērnus, kuriem lemts uzaugt kroplā vidē pie vecākiem NR.1. un 2., kuri paši sevi skaita par ģimeni. Vai bērnu tiesību daudzajām organizācijām tas liekas normāli, vai varbūt tur sēž tādas pašas dāmas ar novirzēm?

Atbildēt

Ir steidzami vajadzīgs tautas balsojums!

13.11.2020. 21:24

Vietnē "manabalss" vajadzētu ļoti drīz būt jaunai ierosmei par tautas nobalsojumu! Mums pietiek vienreiz! Ir skaidri jāpasaka ka vārds "ģimene ir divu pretēju dzimumu vienība ar vai bez bērniem, vai arī viena dzimuma vecāks (sieviete vai vīrietis) ar bērniem". Punkts. Un vēl noteikti ir jānobalso par to, ka Satversmes 110. pants ir negrozāms. Pietiek vienreiz!

Atbildēt

Latvietis bez mērķa

13.11.2020. 21:11

Tas ir pamests kauls mums par ko strīdēties, kamēr tiek īstenoti citu plāni (nesaku ka slikti vai labi, bet citu). Ja mēs varētu apvienoties, sākt mierīgi sarunāties un nonākt pie tā kā labāk (visiem) dzīvot un plāns kā īstenot, tad mums būtu sava alternatīva.. kamēr tā nav mums nekas neatliks kā īstenot citu plānus, jo savu nav. Ne jau ar dūrēm, strīdēšanos, viltu un savas gribas uzspiešanu ko var panākt ilgtermiņā. Nestrīdamies. Sarunājamies!

Atbildēt

Soņa Kristīgā

13.11.2020. 20:15

»

Vilis

Pastar, Tavos un Satversmes tiesas Sanitas spriedumos trūkst pats galvenais - loģikas. Kas aizsargās maza puisīša tiesības, cieņu un godu, kurš tādā pretdabiskā ģimenē vēros kā divi pediņi ņemas? Vai mazas meitenītes psihi no mūžīgas traumas, kura tādā kroplā ģimenē “apgūs” lezbu mīlu? Jautājums tiesai...


VAI PARTNERATTIECIBU SEKSUĀLĀS UZVEDĪBAS BRĪVĪBAS (ARĪ GRUPVEIDA?) IZPAUSMES UN VIŅU SEKSUĀLĀ ORIENTĀCIJA RADA ĢIMENES STATUSU , TA IR AIZSARGĀJAMA AR ST SPRIEDUMU UN BEZ LIKUMA ST SPRIEDUMS IR SAISTOŠS CITĀM TIESĀM?
I.daļa
Šis, visvarenais konstitucionālo tiesību “eksperts” Pastars aizgājis tik tālu, ka pat visaptveroši sajauc kopā visas “vērtības “– seksa partnerattiecības, dzimumuzvedības brīvību (ārpus ģimenes taisot bērnus un ienesot ģimenē), kas jau saistīts ar amorālu ģimenes vērtību piesmiešanu, kas jau drīzāk ir grupveidā seksa rezultāts, ja iedomājas, kā tas notiek.
Vai to var tulkot kā brīvību seksuāli izmantojot pat dzīvniekus vai kopumā teikt – valsts aizsargā indivīda seksu, ja tas izpaužās brīvuzvedībā - arī kā PORNO? Un jurists patētiski pasludina kā latviešu tauas vērtību patriots, raksta: "Tiesa atgādināja jau pašsaprotamo, ka personas dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas vai kāda ir personas seksuālā orientācija ..."- šausmas, ko sludina šis "konstitucionālais" jurists. Pieliek klāt pie ģimenes faktiski "porno" attiecības, jo re, ko nozīmē "dzimunmuzvedības brīvība" vai šeit ģimenēs jēdziens ar paplašinātu tās izpratni, kur persona, pieteicēja Satversmes tiesai prasa un ST atzīst, ka "ģimene", kura sastāv no divām svešām seksa personām un bērna tēvu, vērtē kā ģimeni, kura brīvi uzvedas - brīvi "šļūc" , seksojas un taisa bērnus ārpus šis izdomātās “ģimenes” un prasa lai ST pasludina, ka tā ir aizsargājama ģimenes vērtība. Un ST taisa revolucionāru spiedumu ar vērtību haosa izpausmēm.
Ko, ST juristi apjukuši divās priedēs! ? Nu, tagad, “augstākais” eksperts pievienojas, lai nostiprinātu ST , mūsprāt, antikonstitucionālo, neprofesionālo spriedumu, jo tas nav balstīts ne uz konstitucionālajām vērtībām , ne uz ģimenes izpratni, ne uz pierādījumiem, ka šāda seksbrīvība vai kā korifejs nosauc - dzimumuzvedības brīvība ir ģimenes vērtība, sabāž to visu vienā katlā kā atkritumu tvertnē un te - Saeima, jums juridiskais Latvijas svēto vērtību haoss ir jāizvelk no “miskastes” un jānostiprina likumā. Tas nav tikai mans viedoklis. Tas drīzāk ir tautas vairākuma viedoklis, ka ar šādu spriedumu ST ir sevi degradējusi un ir atlaižama, jāievēl jauna Satversmes tiesa , neatkarīga no seksuālās orientācijas un dzimumuzvedības brīvības haosa.
II. daļa
“Savukārt ģimenes tiesiskā aizsardzība ir VĒRTĒJAMA PLAŠĀK. Likumdevējam ir no Satversmes izrietošs pienākums nodrošināt ikvienas ģimenes, tai skaitā arī VIENDZIMUMA PARTNERU ĢIMENES, juridisko aizsardzību un sociālās un ekonomiskās aizsardzības un atbalsta pasākumus”- šis nabaga juristelis, bez tiesiska uzstādījuma, divu seksa PARTNERU KOPĀ BŪŠANAU faktiski apzīmē kā ģimeni ar visām no ģimenes stausa izrietošām sekām. Tā var pieskaitīt par ģimeni tikpat labi visus “vienas dienas” partnerus, ka tie divi vai jebkuri visi kopā ir ģimene, ja tikai viens vai abi, vairāki partneri to pieprasa Satversmes tiesai, ka jāaizsargā vinu seksuālā ortientācija. Ģimenes jēdziens ir plaši apskatīts Civillikuma 1.daļā un citos likumos Nevienai tiesai, nevienam šādam juristam nav tiesiska pamata noteikt, kas ir ģimene, kā tas apskatīts likumos Arī Vikipēdijā ir izteikts, kas ir ģimene. Tāpat “Asociācija Ģimene” pasludina, kas ir ģimene: http://asociacijagimene.lv/etikas-kodekss/ “Tāda ir juridiskā konstrukcija. Ja kādam tas nepatīk, var pieturēties pie sava viedokļa, bet šāds viedoklis nerada un NEVAR RADĪT TIESISKĀS SEKAS JEBKAM”- pasludina šis Valsts prezidenta padonmieks un turpina pravietiskus paziņojumus:
“Ar šo spriedumu droši viendzimuma pāri var saukt sevi par ģimeni arī attiecībās ar valsti” – kāds augstākā mēra juridiskais idiotisms! Satversmes tiesai, vispirms, nav likumdevēja tiesību, tādēļ šī neiedomājamā juristeļa apgalvojums ir mērāms ar vāja jurista, politiskā ONG pasūtījuma izpildītāju, kuram nav ko teikt, kā tikai izdomāt un murgot da “JEBKO, da “JEBKAM”. Vai Satversmes tiesas spriedums neaizskar bērnu tiesības uz vienu māti un tēva tiesības nepiekrist ka bērnam noteic divas mātes?
III.daļa
“Tiesa atgādināja jau PAŠSAPROTAMO, ka personas DZIMUMUZVEDĪBAS BRĪVĪBA ir aizsargājama NEATKARĪGI NO TĀ, KĀDĀ FORMĀ TĀ IZPAUŽAS vai KĀDA IR PERSONAS SEKSUĀLĀ ORIENTĀCIJA. Tas ir SAISTOŠI CITĀM TIESĀM. Tas būs PAMATS ZAUDĒJUMU PIEDZIŅAI konkrētās lietās vai citādākiem secinājumiem nekā līdz šim, iespēja jaunām tiesvedībām” - Pastar atvaino, bet tu raksti vienus murgus, vienus viedokļus, kuriem nav pretviedokļa, jo pret viedokli var izteikt tikai citu viedokli, jo pret viedokli nav motivācija un Tādi secinājumi ar viedokli nerada ne tiesikuma izpratni, ne taisnīgumu da NERADA NEKO, ne da ne JEBKO, tas neko nepierāda, tātad – murgojums “vasaras sapnī”, nevis slavena padomnieka, jurista atzinums.
Teiktais, ka “dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama” (lai sargā tie, kuri to uz brīvas gribas pamata, apzināti piekopj) “neatkarīgi no tā kādā formā tā izpaužas” vai nenozīmē arī to, ka jau teikts, ka tā izpaužas porno FORMĀ – aizsargājama Satversmes tiesā, likumā? Tā sanāk!
Ejam tālāk, kas izriet no Pastara teiktā – “neatkarīgi no tā …., kāda ir personas seksuālā orientācija”. Pirmkārt, teiktais nozīmē, ka ar likumu jāpasludina, ka valsts aizsargā personas seksuālo orientāciju, ja tā saistīta ar dzīvniekiem, grupveida formā? Vai tas nav pilnīgs Pastara murgojums, juridiskā infantīlisma izpausme?
Nedod Dievs, kādu juristu varā mēs dzīvojam, kuri arī Satversmes tesā, mana skatījumā, visu izzīduši no pirksta, izteikuši vienus viedokļus un pieņēmumus, kad šajā gadījumā nav nevienas atsauces ne uz likumu, ne uz likumdošanas principiem. Aplamības, Pastar, ka citas tiesas nu varēs spriest “taisnīgu tiesu”. Tiesas nevar vērst kaut kādu piedziņu uz citas tiesas, ja tā ir arī Satversmes tiesa, sprieduma pamata, kurš nepriež tiesu parastā kārtībā un galvenais, ka šeit nav neviena pamatojuma uz likumiem , ne uz to, ka divu, daudzu personu saiets kopā ir ģimene, ne tas, ka sekss, seksuālā orientācija kas ir izdomāts jēdziens, būtu ģimenes statusa pierādījums, jo neviens seksa laikos klāt nestāv, tādēļ pieņemt šo spredumu kā likumu un spriest tiesu par “zaudējumu piedziņu”, uz ko atsaucas Pastars, ir nonsenss. Jo tiesas vispirms balstas uz likumu un no tā izrietošo tiesisko apziņu, tikai tad uz jurisdikciju, kura nav pretrunā ar likumu.
Pietiek lasītāja

Atbildēt

Vilis

13.11.2020. 19:39

Pastar, Tavos un Satversmes tiesas Sanitas spriedumos trūkst pats galvenais - loģikas. Kas aizsargās maza puisīša tiesības, cieņu un godu, kurš tādā pretdabiskā ģimenē vēros kā divi pediņi ņemas? Vai mazas meitenītes psihi no mūžīgas traumas, kura tādā kroplā ģimenē “apgūs” lezbu mīlu? Jautājums tiesai pēc būtības bija par bērna labklājību, bet tiesa tā vietā nosprieda par lezbu un pediņu tiesībām. Ja ar Tevi, Pastar, kas notiks, saviem bērniem arī tādu psihotraumu audžu ģimenēs ar novirzēm novēlēsi?

Atbildēt

Taisnība

13.11.2020. 19:35

Citāts: Savukārt ģimenes tiesiskā aizsardzība ir vērtējama plašāk. Likumdevējam ir no Satversmes izrietošs pienākums nodrošināt ikvienas ģimenes, tai skaitā arī viendzimuma partneru ģimenes, juridisko aizsardzību un sociālās un ekonomiskās aizsardzības un atbalsta pasākumus.

Pastar, kāpēc tad ST nepieņēma blakuslēmumu, liekot Saeimai grozīt Civillikuma saistību tiesību daļu, ievietojot tur īpaši priviliģēto radniecības pakāpi- piegulētāji? Un gribētos redzēt ECT spriedumu kādā lietā no Latvijas, kur ģimenes izpratne palielināta līdz bezgalībai. Saitīti, lūdzu! Jā, valstīm, kuru SUVERĒNAJĀ LIKUMDOŠANAS TELPĀ IR PAREDZĒTAS ŠĀDAS NORMAS, TAS TIEK RESPEKTĒTS, bet valstīs, kur šādu normu nav ECT nevar uzlikt par pienākumu tādas ieviest, tai nav tādu pilnvaru.
Saprotu, savu juridiskā biroja partneru sagatavotais pamatojums ST ir jāaizstāv, bet kā ar interešu konfliktiņu?

Atbildēt

avo

13.11.2020. 19:35

Dzīvnieku kropļus brāķē.

Atbildēt

čiepa

13.11.2020. 19:26

»

kika

Agri vai vēlu šāds spriedums bija sagaidāms. Savādāk ES-bā ietilpstošās valsts ( tātad arī Latvijas) konstitucionālā tiesa savādāk nevarēja lemt...


Tieši bērna interešu dēļ uztraukums. Bērniem jāaug normālā vidē.
Protams, ir izņēmumi, dzīvē gadās visādi, bet to nedrīkst padarīt par normu.

Atbildēt

Tironis

13.11.2020. 18:39

Tāpat kā divi kreisās kājas zābaki nav pāris, arī divi viendzimuma partneri nebūs ģimene. Var jau ēzeli saukt par zirgu, ātrāk tas neskries.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...