Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to hii

20.11.2020. 12:04

»

hii

Rēzeknieši par to visu lai padomā pirms vēlēšanām...


Rusofīlie pederasti nav nekādi bāleliņi.

Atbildēt

hii

20.11.2020. 10:47

Rēzeknieši par to visu lai padomā pirms vēlēšanām.
Bet īstenībā,rēzeknieši ir pelnījuši tadas alejas un tādu mēru.Jo ievēlējuši jau viņi viņu ir!
Un pirms vēlēšanām ari dažādi latviešu bāleliņi skrēja piebiedroties "Saskaņas"komandai,jo gribas pie silītes arī Rēzeknes čangalīšiem.

Atbildēt

Cd

20.11.2020. 09:25

Okupantu aleja.

Atbildēt

Mx

18.11.2020. 17:38

»

вести с полей

На воспитание патриотизма у россиян потратят 3,5 миллиарда рублей...


3,5 миллиарда рублей на вот такого "патриотизма"...

https://t.me/vitauskas_a/20973

Atbildēt

вести с полей

18.11.2020. 16:10

На воспитание патриотизма у россиян потратят 3,5 миллиарда рублей
В Калининградской области пенсионер на внедорожнике въехал в толпу во время публичных слушаний
Уровень безработицы в Москве увеличился в семь раз, достигнув пика в сентябре
В Забайкалье замгубернатора накричала на главврачей из-за медленной выписки больных с коронавирусом
Рост цен на продукты в России побил 4-летний рекорд
«Ване выдали маленькую маску, из-за чего он начал задыхаться»
/Главная - Агония РУ/

Atbildēt

to !

18.11.2020. 14:15

»

!

vini nolika pie brivibas pieminekla 3 japanu mocus,trennets suns leca tiem pari-pasakumu nosauca,, jaunie latvijas patrioti covid-19 laika doma par dzimteni


Ne jums, visu nicināmiem civilizācijas atkritumiem, Latvijā ievazātai tumsonīgai slimai bidlomasai, spriest ko latviešiem darīt savā zemē.

Atbildēt

!

18.11.2020. 13:57

»

Jolanta

BET LATVIEŠU BĀLELIŅI UN ZELTENES LATVIJAS SIMTGADEI IESTĀDĪT SIMTS OZOLUS NEVARĒJA


vini nolika pie brivibas pieminekla 3 japanu mocus,trennets suns leca tiem pari-pasakumu nosauca,, jaunie latvijas patrioti covid-19 laika doma par dzimteni,,.

Atbildēt

labi !

18.11.2020. 13:54

labs un patriotisks pasakums.

Atbildēt

krievu podsķillkai

18.11.2020. 13:48

»

Jolanta

BET LATVIEŠU BĀLELIŅI UN ZELTENES LATVIJAS SIMTGADEI IESTĀDĪT SIMTS OZOLUS NEVARĒJA


Latvieši vienmēr ir stādījuši kokus

Atbildēt

to Yes

18.11.2020. 13:46

»

Yes

Garīgi slima invalīda skribelējums


Ne jau nu nozombētiem marodieriem un vecenīšu izvarotājiem. Atrodiet kaut vienu cm2 uz Cilvēku planētas, kas likumīgi pieder krieviem un taisiet tur ko gribiet?

Atbildēt

Yes

18.11.2020. 13:27

Garīgi slima invalīda skribelējums

Vajadzēja aleju par godu dzintaram, pūcei, viņķelei, latvietim levitam un patriotam kariņam??

Atbildēt

Jolanta

18.11.2020. 13:13

BET LATVIEŠU BĀLELIŅI UN ZELTENES LATVIJAS SIMTGADEI IESTĀDĪT SIMTS OZOLUS NEVARĒJA.

Atbildēt

RP

18.11.2020. 13:11

»

fakts

Nacistu sabiedroto līdz 1941.gada 22.jūnijam uzvara pār saviem drauģeļiem ir nozīmīgs tikai viņiem pašim


Piekriitu! Diivaini "atbriivotaaji", aizmirsa atgriezties savaas robezjaas.

Atbildēt

ha-ha

18.11.2020. 12:16

Kad tiesās lohu grantiņu?

Atbildēt

RP

18.11.2020. 11:43

»

hm

Pārdaugavā atrodas piemineklis Atbrīvotājiem. Kāpēc lai Rēzeknē nevarētu būt Uzvaras aleja? Vēl jo vairāk - tur taču atrodas Audriņi, kur kara laikā sadedzināja ciema iedzīvotājus


Nenoliedzu, ka krieviem tie uzvaras piemineklji ir sveeta lieta, bet nav eetiski ar tiem uzbaazties anekteetam valstiim. Paaraak daudz saapiigu paaridariijumu no "atbriivotaajiem". Godaajiet savus pieminekljus savaa zemee un neradiisies liekas domstarpiibas. "Miers baro, nemiers posta."

Atbildēt

b

18.11.2020. 11:31

»

Latvietis!

Koooo? Un tas notiek Latvija? Lai paaugaas ,ieshu serkocinus nopirkt


Tev nepatīk vācieši, kuri Rēzeknes nometnē turēja badā krieveļu karavīrus un krieveļu pakalpiņus? Cita starpā - šo parku Rēzeknē tauta jau sen sauc par vāciešu parku.

Atbildēt

jautrais

18.11.2020. 11:16

..vietējais stukčš nevar nomierināties...pasit kulakā pamuļķīt un pasmērē matos..

Atbildēt

nelej udeni

18.11.2020. 10:45

»

pastalnieks

Aicinu brukt virsū Krievelijai, Putin-kaput


sogad uzbrukums bus jaatcel,tavs favorits amerikanis karins devies pasizolacija !

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

18.11.2020. 09:40

Ir pienācis ilgi gaidītais 18.novembris. Šī svinīgā diena ir ļoti īpaša mūsu tautai. Tieši 1918. gada 18.novembrī mūsu tauta kļuva brīva, jo tika atgūtas mūsu senču zemes. Tika nodibināta Latvijas Republika. Latvija – tās ir mūsu tautas mājas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Tieši 18.novembris ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievus. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu valsti, tautu un valdību. Uz klaja lauka ar izstieptām rokām lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Mežā pie svētakmeņa lūgsim visvareno Dabas Māti! Noliekot svecītes un ziedus uz tuvinieka kapa, lūgsim visvareno Veļu Māti! Savās mājās lūgsim visvareno Laimu! Lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes un latvju tautas aizstāvjus! Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!
Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #Tēvzeme #brīvība #18.novembris #18.11.1918. #neatkarība #drošība #patriotisms #pagāni #svētbirzs #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers

Atbildēt

Vakcinācija pret Covid-19 notiktu pakāpeniski, sākot ar noteiktām sabiedrības grupām ESI VESELS Vakar 20:33   Jauns.lv / LETA Brīdī, kad būs pieejamas Covid-19 vakcīnas, Latvijā vakcinācija notiktu pakāpeniski, vispirms vakcinējot medicīnas darbiniekus, savukārt pēc tam sociālās aprūpes centru klientus un darbiniekus, informē Veselības ministrijas pārstāve Anna Strapcāne. Savukārt kā nākamie vakcīnu secīgi saņemtu personas vecumā virs 65 gadiem, cilvēki ar hroniskām slimībām, operatīvo dienestu darbinieki un izglītības iestāžu darbinieki. Šādas cilvēku grupas apzinātas, ņemot vērā Eiropas Komisijas rekomendācijas un citu valstu praksi.

18.11.2020. 08:40

Šodien Veselības ministrija ar Covid-19 vakcinācijas stratēģiju Latvijai iepazīstināja valdību un Krīzes vadības padomi.
Ministrijā vērš uzmanību, ka šobrīd neviens no vakcīnu ražotājiem, kuri ir informējuši par savu vakcīnu pētījumu gaitu, vēl nav reģistrējuši Covid-19 vakcīnas. Vienlaikus līdzšinējā informācija ir pietiekams pamats, lai gatavotos brīdim, kad vakcīna būs reģistrēta un pieejama.
Jau līdz šim Nacionālais veselības dienests ir noslēdzis vienošanos par vakcīnu piegādi ar diviem vakcīnu ražotājiem - "AstraZeneca" un "Johnson&Johnson". Ja šīs vakcīnas tiks reģistrētas, tad ar tām kopumā Latvijā varētu vakcinēt vairāk nekā 800 000 iedzīvotājus, kuri ir riska grupās.

Vienlaikus tiek vērtēti dažādi varianti un turpinātas sarunas arī ar citiem vakcīnu ražotājiem, lai valsts apmaksātu vakcīnu varētu nodrošināt plašākām iedzīvotāju grupām.
Pirmās "AstraZeneca" vakcīnas Latvijā tomēr nonāks janvārī
Pirmie līgumi ar Covid-19 vakcīnu ražotāju "AstraZeneca" paredzēja, ka tās sasniegs Latviju jau decembra beigās, tomēr patlaban ražotājs ir informējis, ka vakcīnas diez vai izdosies saņemt ātrāk nekā janvārī, žurnālistiem pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
Ministre atteicās minēt konkrētu datumu, kad vakcīnas varētu nonākt Latvijā, norādot, ka vēl ir pietiekami daudz neskaidrību ražotāja pusē. Līdz ar to arī jautājums par to, vai vakcīnas patiesi Latvijā nonāks janvārī, pēc Viņķeles sacītā, nav patlaban atkarīgs nedz no pašas politiķes, nedz valdības kopumā.

Tomēr viņa skaidroja, ka vienai personai ir paredzētas divas vakcīnas devas, kas kopumā veido vienu vakcīnas kursu.
Līdz ar to minētajiem 800 000 iedzīvotāju, kas ir Latvijas vakcinējamo personu apjoms, būtu nepieciešamas 1 600 000 vakcīnu devas.
Pēc ministres paustā, priekšapmaksā šīm vakcīnām samaksāti ir 1,6 miljoni eiro. Kopumā ir septiņi ražotāji, ar ko ir noslēgti Eiropas Savienības līgumi, no kuriem diviem, pēc Viņķeles paustā, izdosies vakcīnas saražot relatīvi droši.
Šobrīd Veselības ministrijā kopā ar citām iesaistītajām iestādēm un Imunizācijas valsts padomi strādā pie jautājumiem, kas saistīti ar Covid-19 vakcīnu loģistikas ķēdi, lai būtu iespējams vakcīnas piegādāt uz Latviju, atbilstoši prasībām uzglabāt, kā arī organizēt pašu vakcinācijas procesu, kas ikvienā valstī būs izaicinājums, jo vakcinēties būs iespēja ļoti lielam cilvēku skaitam, norādīja ministrijā.

Atbildēt

Veselības pase

18.11.2020. 08:31

»

Sveicam jūsu valsts svētkos!

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros...


Veselības pase


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No Veselības pases prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai Veselības pasei neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka!

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iegūst vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskajai kolektīvajai imunitātei Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas pienākšot šī gada decembra beigās.Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti paredzētas sabiedrības riska grupām, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā var pievienot pat mediķus, pedagogus un policistus, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Sveicam jūsu valsts svētkos!

18.11.2020. 08:27

»

Pirmos novakcinēs

mediķus un personas pēc 65 gadu vecuma - “riska grupas”, tad sekos policisti un pedagogi


Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Latvietis!

18.11.2020. 07:09

Koooo? Un tas notiek Latvija? Lai paaugaas ,ieshu serkocinus nopirkt!!!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

18.11.2020. 01:47

»

ha-ha

Es teiktu,ka tu esi nevis sanitārs , bet papagailis - ka ka dū! Vienu un to pašu iezubrīto tekstu bez izmaiņām pārkopē un no jauna pārkopē. Vai smadzeņu pelēkās vielas ietilpība ierobežo! Ka-ka- dū


Visiem pacientiem, ieskaitot tevi un citus tamlīdzīgus "ka ka dū", viena un tā pati garīgās kroplības diagnoze, tāpēc arī viens un tas pats teksts.

Atbildēt

Mx

17.11.2020. 23:21

Brīnums, ka vēl pedofilam Staļinam nav uzstādījuši pieminekli.

Atbildēt

nu nē

17.11.2020. 23:00

»

Es

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, ...


Staļinam nevienam nebija jālūdzas, jo Cerčils, savā naidā pret vācu tautu un valsti, jau karoja Staļina pusē, kad Staļins ar Hitleru vēl draudzējās, bet fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts nevarēja nekarot, jo savādāk to sagaidītu visbaisākais sods par viskrieviskākā izdzimteņa cilvēces vēsturē, Staļina, apbruņošanu līdz zobiem, kas arī bija kara cēlonis.

Atbildēt

tādi esiet

17.11.2020. 22:53

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Ģenerālplāns "Ost", saīsinājumā GPO (vācu: Generalplan Ost — 'Ģenerālplāns "Austrumi"') bija dokumentu kopums, plānu, plānu projektu un atskaišu komplekss, kas veltīts t.s. "austrumu teritoriju" kolonizēšanai pēc Vācijas uzvaras II Pasaules karā. Koncepciju izstrādāja 1939. gada oktobrī izveidotā Vācu...


Jūsu feodāļi ir tādi pat trula bidlomasa, kā jūs, vergi, tikai vēl nelietīgāki. Vai tiešām uzskati, ka vācieši ir tik pat debili, kā krievu pederasti, kas pārvietotu veselas tautas tikai slimo iegribu dēļ? Tie esiet jūs, netīrie dzīvnieki, kam vajag visus iznīcināt vai padarīt pēc saviem atbaidošiem zvēru purniem un līdzības, vācieši ir civilizēti eiropieši. Vienīgie, ko viņi deportētu, būtu jūs, jo cilvēkiem nav jādzīvo blakus jums, zemākiem primātiem ar lieko hromosomu, homo russicus.

Atbildēt

to ha-ha

17.11.2020. 22:44

»

ha-ha

Labi, labi 38 paralēle! Bet grandiozais skaits kritušo amerikāņu karavīru? Kāda daļa joprojām tur atdusās


Kritušos krievu pederastus un sadistus vispār neuzskaita.

Atbildēt

Pirmos novakcinēs

17.11.2020. 22:42

»

Dāvana valsts svētkos iedzīvotājiem

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/414365-vakcinacija-pret-covid-19-notiktu-pakapeniski-sakot-ar-noteiktam-sabiedribas-grupam


mediķus un personas pēc 65 gadu vecuma - “riska grupas”, tad sekos policisti un pedagogi.

Atbildēt

Fakts

17.11.2020. 22:36

Adolfs pastalus uzskatiija par mazveertiigu tautu.

Atbildēt

Es

17.11.2020. 22:32

»

ha-ha

Vai nu tu esi daunis vai PSRS sabiedrotie ASV un Anglijas vadītāji bija dauņi? Kā tur ir...


Ja tu nesaproti tik skaidri un nepārprotami uzrakstīto, tad acīmredzot esi nozombēts pamuļķītis vai par tādu izliecies.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 22:27

»

Es

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, ...


Vai nu tu esi daunis vai PSRS sabiedrotie ASV un Anglijas vadītāji bija dauņi? Kā tur ir?
Pēc kara Padomju Savienība, kā tu saki, plātīšanās rezultātā ieguva noteikšanu pār:
Ungāriju, Bulgāriju, Rumāniju, Čehoslovākiju. Dienvidslāviju, Poliju, daļu Vācijas, Baltiju ...
Varbūt tu ej bērnudārzā un velti tevi saucu par dauni?

Atbildēt

heinrihs

17.11.2020. 22:25

...Un kāpēc nevarētu aleju vācu karavīriem pie reizes?

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 22:20

»

Korejas karā

Korejas karā, pateicoties ASV,KimIrsena karapūļi tika atsviesti atpakaļ uz ziemeļiem līdz kurai tur paralēli,laikam 38


Labi, labi 38 paralēle! Bet grandiozais skaits kritušo amerikāņu karavīru? Kāda daļa joprojām tur atdusās.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 22:17

»

6. palātas sanitārs

Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta


Es teiktu,ka tu esi nevis sanitārs , bet papagailis - ka ka dū! Vienu un to pašu iezubrīto tekstu bez izmaiņām pārkopē un no jauna pārkopē. Vai smadzeņu pelēkās vielas ietilpība ierobežo! Ka-ka- dū!

Atbildēt

Dāvana valsts svētkos iedzīvotājiem

17.11.2020. 22:14

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/414365-vakcinacija-pret-covid-19-notiktu-pakapeniski-sakot-ar-noteiktam-sabiedribas-grupam

Atbildēt

Es

17.11.2020. 21:57

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, bet tas savā plānprātībā atteica. Tad Staļins Teherānā uz ceļiem nometies lūdza Rietumu palīdzību, un izlūdzās.
Kad sabiedrotie izcēlās Grieķijā un Itālijā, piespiežot vāciešus atvilkt no austrumu frontes vairāk kā 70% karaspēka, tad krievi tikai ar milzīgām mokām pārrāva Ļeņingradas blokādi. Bet psrs fronte spēja izkustēties tikai pēc sabiedroto izcelšanās Normandijā, kad vācieši bija atvilkuši uz turieni vēl daudzas divīzijas. Jā bija arī psrs viena, arī pilnīgi ne pašu spēkiem, uzvarēta kauja pie Staļingradas, un tā arī bija vienīgā uzvara. Krievijai vajadzētu zemu klanoties pateikties tieši ASV par glābšanu, jo kur tad vēl visa pārtikas un kara materiāla piegādes, nevis tukši plātīties ar uzvaru, kuru paši nebija izcīnījuši. Tā jau ir, izvelc suni no ūdens un viņš tev iekodīs rokā.
Tā, ka visu to 9.maija putinisko nacistu maršēšanu un nozombētās tautiņas mežonīgo rēkšanu un ālēšanos Sarkanajā laukumā ir jāsaprot, kā ņirgāšanos par citām tautām, kuras tur tiek traktētas, kā zemākā rase, ko jāiznīcina un tas tiek darīts, izplatot nāvējošo vīrusu visā pasaulē. Redzēs vai krievu nacisti maršēs tankos, kuri ir mazefektīvi, vai demonstrēs Putina "jaunos" ieročus, proti indes kannas un vīrusu kolbas.
Sīrijā par bērnudārza izsišanu un bērnu noslepkavošanu drošsirdīgie krievu kareivji saņēmuši augstus valdības apbalvojumus, proti Krievijas varoņa nosaukumus, kurus pasniedzis pats Putins.

Atbildēt

Pubriks

17.11.2020. 21:37

»

pastalnieks

Aicinu brukt virsū Krievelijai, Putin-kaput


Sāksim jau rīt! Virspavēlnieks levits uzņēmies virsvadību! Labi paēdīs un Krievelijai patiešām būs pipec

Atbildēt

Korejas karā

17.11.2020. 21:35

»

ha-ha

Tu izlasīto saproti...


Korejas karā, pateicoties ASV,KimIrsena karapūļi tika atsviesti atpakaļ uz ziemeļiem līdz kurai tur paralēli,laikam 38.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

17.11.2020. 21:25

»

to ha-ha

WWII ierakstīja vismelnākās lappuses visā jūsu, civilizācijas pabiru, kaunpilnā verdzības un negatīvās selekcijas vēsturē...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

tikai

17.11.2020. 21:19

»

pastalnieks

Aicinu brukt virsū Krievelijai, Putin-kaput


nepietaisi pastalas atkal..

Atbildēt

nodevības cena nemainās

17.11.2020. 21:18

»

ha-ha

No stulba dirsēja pārvērties par sludinātāju


30 jūdasgrašus kā parasti.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

17.11.2020. 21:16

Ģenerālplāns "Ost", saīsinājumā GPO (vācu: Generalplan Ost — 'Ģenerālplāns "Austrumi"') bija dokumentu kopums, plānu, plānu projektu un atskaišu komplekss, kas veltīts t.s. "austrumu teritoriju" kolonizēšanai pēc Vācijas uzvaras II Pasaules karā. Koncepciju izstrādāja 1939. gada oktobrī izveidotā Vācu valstiskuma nostiprināšanas reihskomisariāta (RKF) vadībā (reihskomisārs Heinrihs Himlers), kā okupēto teritoriju kolonizācijas un pārvācošanas teorētisko pamatu.

Kas attiecas uz latviešu likteni gadījumā, ja Vācija uzvarētu karā, to pauž 1942. gada rudenī izstrādātais "Kolonizēšanas ģenerālplāns" (Generalsiedlungsplan), kas paredzēja pievienot Lielvācijai 330 000 km² plašu teritoriju, nometināt tajā 12 210 000 vāciešus, pirms tam deportējot aiz Urāliem 30 800 000 vietējo iedzīvotāju (95% poļu, 50% igauņu, 70% latviešu, 85% lietuviešu), bet pārējos piespiedu kārtā pārvācojot.

Atbildēt

šAUSMAS!

17.11.2020. 21:04

Rēzeknes mērs kārtējo reizi ir visus bezkaunīgā veidā aptinis pa pirkstu - viņš iestādījis politiskus kokus, kas skābekļa vietā ražos vati!

Atbildēt

to ha-ha

17.11.2020. 20:14

»

ha-ha

Tu izlasīto saproti...


WWII ierakstīja vismelnākās lappuses visā jūsu, civilizācijas pabiru, kaunpilnā verdzības un negatīvās selekcijas vēsturē.
Būtu jums smadzenes, katru dienu izlūgtos pasaules sabiedrībai piedošanu, bet tā kā to nav, atliks tikai veltīgi lūgties žēlastību, uz ko jums nav cerību.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 19:45

»

to ha-ha

Kamēr ASV cionisti nebija uzsākuši Krievijas industrializāciju, beztiesīgais bezsmadzeņu krievu dzimtcilvēks, dohoģjaga, ara zemi ar koka arklu...


Tu izlasīto saproti?
ASV palīdzība Krievijai 1941. gadā bija 29.5 miljoni dolāri! Šodien par tādu naudu var iegādāties labi, ja vienu tanku! Tai laikā - vairāk!
Bez tam Vācija pieteica karu ASV, ne otrādi. Japāņi sagrāva ASV karafloti Pirlharborā.
Lai arī daudzi ASV miljardieri atbalstīja Hitleru, amerikāņi bija pamatīgi notrūkušies. Karotāji arī viņi nav nekādi. Tāpēc deva zaļos, lai karo briti, krievi, ķīnieši. Ka tik netiek pašiem. Ar vācu palīdzību ieguva atombumbu. Bet tāpat zaudēja Korejas karā. Bet savus viltus vēsturniekus vari mazmājiņā uz nagliņas uzspraust!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...