Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to hii

20.11.2020. 12:04

»

hii

Rēzeknieši par to visu lai padomā pirms vēlēšanām...


Rusofīlie pederasti nav nekādi bāleliņi.

Atbildēt

hii

20.11.2020. 10:47

Rēzeknieši par to visu lai padomā pirms vēlēšanām.
Bet īstenībā,rēzeknieši ir pelnījuši tadas alejas un tādu mēru.Jo ievēlējuši jau viņi viņu ir!
Un pirms vēlēšanām ari dažādi latviešu bāleliņi skrēja piebiedroties "Saskaņas"komandai,jo gribas pie silītes arī Rēzeknes čangalīšiem.

Atbildēt

Cd

20.11.2020. 09:25

Okupantu aleja.

Atbildēt

Mx

18.11.2020. 17:38

»

вести с полей

На воспитание патриотизма у россиян потратят 3,5 миллиарда рублей...


3,5 миллиарда рублей на вот такого "патриотизма"...

https://t.me/vitauskas_a/20973

Atbildēt

вести с полей

18.11.2020. 16:10

На воспитание патриотизма у россиян потратят 3,5 миллиарда рублей
В Калининградской области пенсионер на внедорожнике въехал в толпу во время публичных слушаний
Уровень безработицы в Москве увеличился в семь раз, достигнув пика в сентябре
В Забайкалье замгубернатора накричала на главврачей из-за медленной выписки больных с коронавирусом
Рост цен на продукты в России побил 4-летний рекорд
«Ване выдали маленькую маску, из-за чего он начал задыхаться»
/Главная - Агония РУ/

Atbildēt

to !

18.11.2020. 14:15

»

!

vini nolika pie brivibas pieminekla 3 japanu mocus,trennets suns leca tiem pari-pasakumu nosauca,, jaunie latvijas patrioti covid-19 laika doma par dzimteni


Ne jums, visu nicināmiem civilizācijas atkritumiem, Latvijā ievazātai tumsonīgai slimai bidlomasai, spriest ko latviešiem darīt savā zemē.

Atbildēt

!

18.11.2020. 13:57

»

Jolanta

BET LATVIEŠU BĀLELIŅI UN ZELTENES LATVIJAS SIMTGADEI IESTĀDĪT SIMTS OZOLUS NEVARĒJA


vini nolika pie brivibas pieminekla 3 japanu mocus,trennets suns leca tiem pari-pasakumu nosauca,, jaunie latvijas patrioti covid-19 laika doma par dzimteni,,.

Atbildēt

labi !

18.11.2020. 13:54

labs un patriotisks pasakums.

Atbildēt

krievu podsķillkai

18.11.2020. 13:48

»

Jolanta

BET LATVIEŠU BĀLELIŅI UN ZELTENES LATVIJAS SIMTGADEI IESTĀDĪT SIMTS OZOLUS NEVARĒJA


Latvieši vienmēr ir stādījuši kokus

Atbildēt

to Yes

18.11.2020. 13:46

»

Yes

Garīgi slima invalīda skribelējums


Ne jau nu nozombētiem marodieriem un vecenīšu izvarotājiem. Atrodiet kaut vienu cm2 uz Cilvēku planētas, kas likumīgi pieder krieviem un taisiet tur ko gribiet?

Atbildēt

Yes

18.11.2020. 13:27

Garīgi slima invalīda skribelējums

Vajadzēja aleju par godu dzintaram, pūcei, viņķelei, latvietim levitam un patriotam kariņam??

Atbildēt

Jolanta

18.11.2020. 13:13

BET LATVIEŠU BĀLELIŅI UN ZELTENES LATVIJAS SIMTGADEI IESTĀDĪT SIMTS OZOLUS NEVARĒJA.

Atbildēt

RP

18.11.2020. 13:11

»

fakts

Nacistu sabiedroto līdz 1941.gada 22.jūnijam uzvara pār saviem drauģeļiem ir nozīmīgs tikai viņiem pašim


Piekriitu! Diivaini "atbriivotaaji", aizmirsa atgriezties savaas robezjaas.

Atbildēt

ha-ha

18.11.2020. 12:16

Kad tiesās lohu grantiņu?

Atbildēt

RP

18.11.2020. 11:43

»

hm

Pārdaugavā atrodas piemineklis Atbrīvotājiem. Kāpēc lai Rēzeknē nevarētu būt Uzvaras aleja? Vēl jo vairāk - tur taču atrodas Audriņi, kur kara laikā sadedzināja ciema iedzīvotājus


Nenoliedzu, ka krieviem tie uzvaras piemineklji ir sveeta lieta, bet nav eetiski ar tiem uzbaazties anekteetam valstiim. Paaraak daudz saapiigu paaridariijumu no "atbriivotaajiem". Godaajiet savus pieminekljus savaa zemee un neradiisies liekas domstarpiibas. "Miers baro, nemiers posta."

Atbildēt

b

18.11.2020. 11:31

»

Latvietis!

Koooo? Un tas notiek Latvija? Lai paaugaas ,ieshu serkocinus nopirkt


Tev nepatīk vācieši, kuri Rēzeknes nometnē turēja badā krieveļu karavīrus un krieveļu pakalpiņus? Cita starpā - šo parku Rēzeknē tauta jau sen sauc par vāciešu parku.

Atbildēt

jautrais

18.11.2020. 11:16

..vietējais stukčš nevar nomierināties...pasit kulakā pamuļķīt un pasmērē matos..

Atbildēt

nelej udeni

18.11.2020. 10:45

»

pastalnieks

Aicinu brukt virsū Krievelijai, Putin-kaput


sogad uzbrukums bus jaatcel,tavs favorits amerikanis karins devies pasizolacija !

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

18.11.2020. 09:40

Ir pienācis ilgi gaidītais 18.novembris. Šī svinīgā diena ir ļoti īpaša mūsu tautai. Tieši 1918. gada 18.novembrī mūsu tauta kļuva brīva, jo tika atgūtas mūsu senču zemes. Tika nodibināta Latvijas Republika. Latvija – tās ir mūsu tautas mājas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Tieši 18.novembris ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievus. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu valsti, tautu un valdību. Uz klaja lauka ar izstieptām rokām lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Mežā pie svētakmeņa lūgsim visvareno Dabas Māti! Noliekot svecītes un ziedus uz tuvinieka kapa, lūgsim visvareno Veļu Māti! Savās mājās lūgsim visvareno Laimu! Lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes un latvju tautas aizstāvjus! Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!
Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #Tēvzeme #brīvība #18.novembris #18.11.1918. #neatkarība #drošība #patriotisms #pagāni #svētbirzs #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers

Atbildēt

Vakcinācija pret Covid-19 notiktu pakāpeniski, sākot ar noteiktām sabiedrības grupām ESI VESELS Vakar 20:33   Jauns.lv / LETA Brīdī, kad būs pieejamas Covid-19 vakcīnas, Latvijā vakcinācija notiktu pakāpeniski, vispirms vakcinējot medicīnas darbiniekus, savukārt pēc tam sociālās aprūpes centru klientus un darbiniekus, informē Veselības ministrijas pārstāve Anna Strapcāne. Savukārt kā nākamie vakcīnu secīgi saņemtu personas vecumā virs 65 gadiem, cilvēki ar hroniskām slimībām, operatīvo dienestu darbinieki un izglītības iestāžu darbinieki. Šādas cilvēku grupas apzinātas, ņemot vērā Eiropas Komisijas rekomendācijas un citu valstu praksi.

18.11.2020. 08:40

Šodien Veselības ministrija ar Covid-19 vakcinācijas stratēģiju Latvijai iepazīstināja valdību un Krīzes vadības padomi.
Ministrijā vērš uzmanību, ka šobrīd neviens no vakcīnu ražotājiem, kuri ir informējuši par savu vakcīnu pētījumu gaitu, vēl nav reģistrējuši Covid-19 vakcīnas. Vienlaikus līdzšinējā informācija ir pietiekams pamats, lai gatavotos brīdim, kad vakcīna būs reģistrēta un pieejama.
Jau līdz šim Nacionālais veselības dienests ir noslēdzis vienošanos par vakcīnu piegādi ar diviem vakcīnu ražotājiem - "AstraZeneca" un "Johnson&Johnson". Ja šīs vakcīnas tiks reģistrētas, tad ar tām kopumā Latvijā varētu vakcinēt vairāk nekā 800 000 iedzīvotājus, kuri ir riska grupās.

Vienlaikus tiek vērtēti dažādi varianti un turpinātas sarunas arī ar citiem vakcīnu ražotājiem, lai valsts apmaksātu vakcīnu varētu nodrošināt plašākām iedzīvotāju grupām.
Pirmās "AstraZeneca" vakcīnas Latvijā tomēr nonāks janvārī
Pirmie līgumi ar Covid-19 vakcīnu ražotāju "AstraZeneca" paredzēja, ka tās sasniegs Latviju jau decembra beigās, tomēr patlaban ražotājs ir informējis, ka vakcīnas diez vai izdosies saņemt ātrāk nekā janvārī, žurnālistiem pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
Ministre atteicās minēt konkrētu datumu, kad vakcīnas varētu nonākt Latvijā, norādot, ka vēl ir pietiekami daudz neskaidrību ražotāja pusē. Līdz ar to arī jautājums par to, vai vakcīnas patiesi Latvijā nonāks janvārī, pēc Viņķeles sacītā, nav patlaban atkarīgs nedz no pašas politiķes, nedz valdības kopumā.

Tomēr viņa skaidroja, ka vienai personai ir paredzētas divas vakcīnas devas, kas kopumā veido vienu vakcīnas kursu.
Līdz ar to minētajiem 800 000 iedzīvotāju, kas ir Latvijas vakcinējamo personu apjoms, būtu nepieciešamas 1 600 000 vakcīnu devas.
Pēc ministres paustā, priekšapmaksā šīm vakcīnām samaksāti ir 1,6 miljoni eiro. Kopumā ir septiņi ražotāji, ar ko ir noslēgti Eiropas Savienības līgumi, no kuriem diviem, pēc Viņķeles paustā, izdosies vakcīnas saražot relatīvi droši.
Šobrīd Veselības ministrijā kopā ar citām iesaistītajām iestādēm un Imunizācijas valsts padomi strādā pie jautājumiem, kas saistīti ar Covid-19 vakcīnu loģistikas ķēdi, lai būtu iespējams vakcīnas piegādāt uz Latviju, atbilstoši prasībām uzglabāt, kā arī organizēt pašu vakcinācijas procesu, kas ikvienā valstī būs izaicinājums, jo vakcinēties būs iespēja ļoti lielam cilvēku skaitam, norādīja ministrijā.

Atbildēt

Veselības pase

18.11.2020. 08:31

»

Sveicam jūsu valsts svētkos!

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros...


Veselības pase


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No Veselības pases prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai Veselības pasei neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka!

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iegūst vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskajai kolektīvajai imunitātei Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas pienākšot šī gada decembra beigās.Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti paredzētas sabiedrības riska grupām, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā var pievienot pat mediķus, pedagogus un policistus, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Sveicam jūsu valsts svētkos!

18.11.2020. 08:27

»

Pirmos novakcinēs

mediķus un personas pēc 65 gadu vecuma - “riska grupas”, tad sekos policisti un pedagogi


Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Latvietis!

18.11.2020. 07:09

Koooo? Un tas notiek Latvija? Lai paaugaas ,ieshu serkocinus nopirkt!!!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

18.11.2020. 01:47

»

ha-ha

Es teiktu,ka tu esi nevis sanitārs , bet papagailis - ka ka dū! Vienu un to pašu iezubrīto tekstu bez izmaiņām pārkopē un no jauna pārkopē. Vai smadzeņu pelēkās vielas ietilpība ierobežo! Ka-ka- dū


Visiem pacientiem, ieskaitot tevi un citus tamlīdzīgus "ka ka dū", viena un tā pati garīgās kroplības diagnoze, tāpēc arī viens un tas pats teksts.

Atbildēt

Mx

17.11.2020. 23:21

Brīnums, ka vēl pedofilam Staļinam nav uzstādījuši pieminekli.

Atbildēt

nu nē

17.11.2020. 23:00

»

Es

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, ...


Staļinam nevienam nebija jālūdzas, jo Cerčils, savā naidā pret vācu tautu un valsti, jau karoja Staļina pusē, kad Staļins ar Hitleru vēl draudzējās, bet fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts nevarēja nekarot, jo savādāk to sagaidītu visbaisākais sods par viskrieviskākā izdzimteņa cilvēces vēsturē, Staļina, apbruņošanu līdz zobiem, kas arī bija kara cēlonis.

Atbildēt

tādi esiet

17.11.2020. 22:53

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Ģenerālplāns "Ost", saīsinājumā GPO (vācu: Generalplan Ost — 'Ģenerālplāns "Austrumi"') bija dokumentu kopums, plānu, plānu projektu un atskaišu komplekss, kas veltīts t.s. "austrumu teritoriju" kolonizēšanai pēc Vācijas uzvaras II Pasaules karā. Koncepciju izstrādāja 1939. gada oktobrī izveidotā Vācu...


Jūsu feodāļi ir tādi pat trula bidlomasa, kā jūs, vergi, tikai vēl nelietīgāki. Vai tiešām uzskati, ka vācieši ir tik pat debili, kā krievu pederasti, kas pārvietotu veselas tautas tikai slimo iegribu dēļ? Tie esiet jūs, netīrie dzīvnieki, kam vajag visus iznīcināt vai padarīt pēc saviem atbaidošiem zvēru purniem un līdzības, vācieši ir civilizēti eiropieši. Vienīgie, ko viņi deportētu, būtu jūs, jo cilvēkiem nav jādzīvo blakus jums, zemākiem primātiem ar lieko hromosomu, homo russicus.

Atbildēt

to ha-ha

17.11.2020. 22:44

»

ha-ha

Labi, labi 38 paralēle! Bet grandiozais skaits kritušo amerikāņu karavīru? Kāda daļa joprojām tur atdusās


Kritušos krievu pederastus un sadistus vispār neuzskaita.

Atbildēt

Pirmos novakcinēs

17.11.2020. 22:42

»

Dāvana valsts svētkos iedzīvotājiem

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/414365-vakcinacija-pret-covid-19-notiktu-pakapeniski-sakot-ar-noteiktam-sabiedribas-grupam


mediķus un personas pēc 65 gadu vecuma - “riska grupas”, tad sekos policisti un pedagogi.

Atbildēt

Fakts

17.11.2020. 22:36

Adolfs pastalus uzskatiija par mazveertiigu tautu.

Atbildēt

Es

17.11.2020. 22:32

»

ha-ha

Vai nu tu esi daunis vai PSRS sabiedrotie ASV un Anglijas vadītāji bija dauņi? Kā tur ir...


Ja tu nesaproti tik skaidri un nepārprotami uzrakstīto, tad acīmredzot esi nozombēts pamuļķītis vai par tādu izliecies.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 22:27

»

Es

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, ...


Vai nu tu esi daunis vai PSRS sabiedrotie ASV un Anglijas vadītāji bija dauņi? Kā tur ir?
Pēc kara Padomju Savienība, kā tu saki, plātīšanās rezultātā ieguva noteikšanu pār:
Ungāriju, Bulgāriju, Rumāniju, Čehoslovākiju. Dienvidslāviju, Poliju, daļu Vācijas, Baltiju ...
Varbūt tu ej bērnudārzā un velti tevi saucu par dauni?

Atbildēt

heinrihs

17.11.2020. 22:25

...Un kāpēc nevarētu aleju vācu karavīriem pie reizes?

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 22:20

»

Korejas karā

Korejas karā, pateicoties ASV,KimIrsena karapūļi tika atsviesti atpakaļ uz ziemeļiem līdz kurai tur paralēli,laikam 38


Labi, labi 38 paralēle! Bet grandiozais skaits kritušo amerikāņu karavīru? Kāda daļa joprojām tur atdusās.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 22:17

»

6. palātas sanitārs

Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta


Es teiktu,ka tu esi nevis sanitārs , bet papagailis - ka ka dū! Vienu un to pašu iezubrīto tekstu bez izmaiņām pārkopē un no jauna pārkopē. Vai smadzeņu pelēkās vielas ietilpība ierobežo! Ka-ka- dū!

Atbildēt

Dāvana valsts svētkos iedzīvotājiem

17.11.2020. 22:14

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/414365-vakcinacija-pret-covid-19-notiktu-pakapeniski-sakot-ar-noteiktam-sabiedribas-grupam

Atbildēt

Es

17.11.2020. 21:57

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, bet tas savā plānprātībā atteica. Tad Staļins Teherānā uz ceļiem nometies lūdza Rietumu palīdzību, un izlūdzās.
Kad sabiedrotie izcēlās Grieķijā un Itālijā, piespiežot vāciešus atvilkt no austrumu frontes vairāk kā 70% karaspēka, tad krievi tikai ar milzīgām mokām pārrāva Ļeņingradas blokādi. Bet psrs fronte spēja izkustēties tikai pēc sabiedroto izcelšanās Normandijā, kad vācieši bija atvilkuši uz turieni vēl daudzas divīzijas. Jā bija arī psrs viena, arī pilnīgi ne pašu spēkiem, uzvarēta kauja pie Staļingradas, un tā arī bija vienīgā uzvara. Krievijai vajadzētu zemu klanoties pateikties tieši ASV par glābšanu, jo kur tad vēl visa pārtikas un kara materiāla piegādes, nevis tukši plātīties ar uzvaru, kuru paši nebija izcīnījuši. Tā jau ir, izvelc suni no ūdens un viņš tev iekodīs rokā.
Tā, ka visu to 9.maija putinisko nacistu maršēšanu un nozombētās tautiņas mežonīgo rēkšanu un ālēšanos Sarkanajā laukumā ir jāsaprot, kā ņirgāšanos par citām tautām, kuras tur tiek traktētas, kā zemākā rase, ko jāiznīcina un tas tiek darīts, izplatot nāvējošo vīrusu visā pasaulē. Redzēs vai krievu nacisti maršēs tankos, kuri ir mazefektīvi, vai demonstrēs Putina "jaunos" ieročus, proti indes kannas un vīrusu kolbas.
Sīrijā par bērnudārza izsišanu un bērnu noslepkavošanu drošsirdīgie krievu kareivji saņēmuši augstus valdības apbalvojumus, proti Krievijas varoņa nosaukumus, kurus pasniedzis pats Putins.

Atbildēt

Pubriks

17.11.2020. 21:37

»

pastalnieks

Aicinu brukt virsū Krievelijai, Putin-kaput


Sāksim jau rīt! Virspavēlnieks levits uzņēmies virsvadību! Labi paēdīs un Krievelijai patiešām būs pipec

Atbildēt

Korejas karā

17.11.2020. 21:35

»

ha-ha

Tu izlasīto saproti...


Korejas karā, pateicoties ASV,KimIrsena karapūļi tika atsviesti atpakaļ uz ziemeļiem līdz kurai tur paralēli,laikam 38.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

17.11.2020. 21:25

»

to ha-ha

WWII ierakstīja vismelnākās lappuses visā jūsu, civilizācijas pabiru, kaunpilnā verdzības un negatīvās selekcijas vēsturē...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

tikai

17.11.2020. 21:19

»

pastalnieks

Aicinu brukt virsū Krievelijai, Putin-kaput


nepietaisi pastalas atkal..

Atbildēt

nodevības cena nemainās

17.11.2020. 21:18

»

ha-ha

No stulba dirsēja pārvērties par sludinātāju


30 jūdasgrašus kā parasti.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

17.11.2020. 21:16

Ģenerālplāns "Ost", saīsinājumā GPO (vācu: Generalplan Ost — 'Ģenerālplāns "Austrumi"') bija dokumentu kopums, plānu, plānu projektu un atskaišu komplekss, kas veltīts t.s. "austrumu teritoriju" kolonizēšanai pēc Vācijas uzvaras II Pasaules karā. Koncepciju izstrādāja 1939. gada oktobrī izveidotā Vācu valstiskuma nostiprināšanas reihskomisariāta (RKF) vadībā (reihskomisārs Heinrihs Himlers), kā okupēto teritoriju kolonizācijas un pārvācošanas teorētisko pamatu.

Kas attiecas uz latviešu likteni gadījumā, ja Vācija uzvarētu karā, to pauž 1942. gada rudenī izstrādātais "Kolonizēšanas ģenerālplāns" (Generalsiedlungsplan), kas paredzēja pievienot Lielvācijai 330 000 km² plašu teritoriju, nometināt tajā 12 210 000 vāciešus, pirms tam deportējot aiz Urāliem 30 800 000 vietējo iedzīvotāju (95% poļu, 50% igauņu, 70% latviešu, 85% lietuviešu), bet pārējos piespiedu kārtā pārvācojot.

Atbildēt

šAUSMAS!

17.11.2020. 21:04

Rēzeknes mērs kārtējo reizi ir visus bezkaunīgā veidā aptinis pa pirkstu - viņš iestādījis politiskus kokus, kas skābekļa vietā ražos vati!

Atbildēt

to ha-ha

17.11.2020. 20:14

»

ha-ha

Tu izlasīto saproti...


WWII ierakstīja vismelnākās lappuses visā jūsu, civilizācijas pabiru, kaunpilnā verdzības un negatīvās selekcijas vēsturē.
Būtu jums smadzenes, katru dienu izlūgtos pasaules sabiedrībai piedošanu, bet tā kā to nav, atliks tikai veltīgi lūgties žēlastību, uz ko jums nav cerību.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 19:45

»

to ha-ha

Kamēr ASV cionisti nebija uzsākuši Krievijas industrializāciju, beztiesīgais bezsmadzeņu krievu dzimtcilvēks, dohoģjaga, ara zemi ar koka arklu...


Tu izlasīto saproti?
ASV palīdzība Krievijai 1941. gadā bija 29.5 miljoni dolāri! Šodien par tādu naudu var iegādāties labi, ja vienu tanku! Tai laikā - vairāk!
Bez tam Vācija pieteica karu ASV, ne otrādi. Japāņi sagrāva ASV karafloti Pirlharborā.
Lai arī daudzi ASV miljardieri atbalstīja Hitleru, amerikāņi bija pamatīgi notrūkušies. Karotāji arī viņi nav nekādi. Tāpēc deva zaļos, lai karo briti, krievi, ķīnieši. Ka tik netiek pašiem. Ar vācu palīdzību ieguva atombumbu. Bet tāpat zaudēja Korejas karā. Bet savus viltus vēsturniekus vari mazmājiņā uz nagliņas uzspraust!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...