Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Labs!!!

02.07.2021. 20:34

»

No pieredzes

Apgabaltiesa tiesas sēdē izskata krimināllietu...


Dokumentus par sho stāstu derētu nosūtīt uz pietiek portālu!!!

Atbildēt

No pieredzes

02.07.2021. 20:07

Apgabaltiesa tiesas sēdē izskata krimināllietu.
Tiesa: prokuror, tev pirmās instances spriedumā apsūdzētā personas kods nepareizi norādīts. Jo apsūdzētā personu identificējām un konstatējām šo faktu.
Prokurors: koe? Godātā tiesa, kļūdu pieļāva pirmās instances tiesa, "ja ne pri delah"
Tiesa: Jā? Paskatīsimies krimināllietā lēmumā par kriminālvajāšanas uzsākšanu... Prokuror, lēmumā tu norādīji nepareizo apsūdzētā personas kodu.
Prokurors: o, bļe, jā, godātā tiesa... Lūdzu to vērtēt kā pārrakstīšanas kļūdu.
Tiesa: kā pārrakstīšanas kļūdu?
Prokurors: jā, godātā tiesa, kā pārrakstīšanas kļūdu.
Un tā tālāk.
Prokurors iepriekš ir strādājis KNABā par izmeklētāju.

Šādi dalbajobi, kas pat personas apliecinošu dokumentu nemāk pārbaudīt, ceļ apsūdzības valsts vārdā, pildot organizētās noziedzības pasūtījumus pasūtījumu lietās jeb "zakazņakos".

Kalnmeiers no cilvēkresursu vadības neko nesaprot un visticamāk par cilvēkresursu vadību neko nav dzirdējis.
Šadu mantojumu saņēmis Stukāns.

Atbildēt

Haha

01.07.2021. 13:43

»

Hihi

Jaunības kļūda bija ģenerālprokuroram, pārguļot ar sievieti


Tā ir nevis kļūda, bet pieredze

Atbildēt

bulis

01.07.2021. 06:17

»

Lapsas kungam!

1. Boloņas process paredz 3+2+3 sistēmu (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bologna_Process...


nejauc graudus ar pelavām. Tik muļķības te sarakstīji

Atbildēt

Hihi

30.06.2021. 16:20

Jaunības kļūda bija ģenerālprokuroram, pārguļot ar sievieti

Atbildēt

Lapsas kungam!

30.06.2021. 14:55

1. Boloņas process paredz 3+2+3 sistēmu (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bologna_Process).
2. Atbilstība Boloņas procesa noteiktajai sistēmai nodrošina vienotu augstākās izglītības telpu, tātad arī diplomu atzīšanu.
3. Akadēmiskais negodīgums, kur plaģiāts ir tikai uzskatāmākā daļa, liedz atzīt kvalifikācijas noteikšanai nepieciešamo darbu par derīgu.
4. Ja nav izpildītas prasības, lai iegūtu atzīstamu kvalifikāciju sistēmā 3+2+3, piemēram, "3", tad nav iespējams atbilstoši Boloņas procesam atzīt nākamo "2" kvalifikācijas līmeni. Ja nav "3", tad "2" pats par sevi nevar būt atzīts par ekvivalentu 5. 2 nav vienāds ar 5. Tik elementāru aritmētiku taču jāprot juristiem - gan tiem, kas beiguši LU, gan tiem kas - LPA.
5. Atbildību par kvalifikāciju apliecinoša dokumenta izsniegšanu, lai gan nav izpildītas prasības, uzņemas darba vadītājs, recenzents, komisija, dekāns un rektors.
6. Atbildību par uzņemšanu nākamā kvalifikācijas līmeņa iegūšanai bez Boloņas procesa dokumentiem atbilstošas kvalifikācijas uzņemas komisija, dekāns un rektors.
7. Latvijas tiesību sistēma neparedz, ka zagšana un viltošana dod tiesības uz zagtu un viltošanas rezultātā iegūtu lietu. "Iesēdējuma" tiesības nerodas. Un autortiesību sakarā krimināltiesībās ir pat ieviesta vainīguma prezumpcija kontrafakta lietu sakarā.
8. Mazāk jāskatās Meganas Mārklas zvaigžņoto seriālu "Suits", spriežot par tiesībām pildīt valsts amatu un kvalifikācijas atbilstību Boloņas procesam. Ja summai jābūt 5, tad nevar būt maģistra grāda par 2. Valsts amatu var pildīt tikai ar Boloņas procesā atzīstamu izglītību.
9. Ja LU kā juridisko "kolosu" vācele un Tieslietu ministrija, kam taču piederīga ir prokuratūra, jo ir tiesu sistēmas daļa, izveidojusi savu "procesu", tad karogs viņiem rokā! Visus Latvijas diplomus pēc šāda "procesa" ieviešanas varēs apstrīdēt. Šāds "process" ir pretrunā srarptaustiskajiem līgumiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2021. 08:28

Lapsa var veltīgi necepties. Prokuratūras vadība visas iespējamās pārbaudes nogremdēs. Tās jau prognozējami beigsies bez kāda rezultāta tāpat kā pārbaude par piedzērušos Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokuroru:
https://pietiek.com/raksti/cik_erti_var_turet_uz_aka_prokuroru___zala_puka__draugu
Ja dzer kopā ar vadību, tad tas nav nekāds pārkāpums. Tāpat ir ar kukuļiem- ja padalās, tad kukulis nekāds prokuroram nav bijis :))

Atbildēt

Ieva

29.06.2021. 23:18

Kunigam jaunība turpinās

Atbildēt

Haralds Kalns

29.06.2021. 22:51

Ja ģenerālprokurors neatšķir likuma pārkāpumu no"jaunības kļūdas,tad ko vairs....

Atbildēt

??

29.06.2021. 22:01

»

Nka

Var jautājumu uzdot primitīvi, nedomājot, ka Cinkmanis būs tas, kurš kādeeiz ar savu, limumam piešķirto varu, lems jūsu, jūsu bērnu likteni? Juma patīk


Mani interesē tas, par ko uzdevu jautājumus. Jo man tas šķiet interesanti te un tagad.
Kas attiecās uz Cinkmani-likteņlēmēju, tad tāds noteikti ir labāks par zinošu un izglītotu likteņlēmēju, kuru noteikti grūtāk apvest ap stūri.

Atbildēt

Nka

29.06.2021. 21:24

»

??

Interesanti, kāpēc Cinkmanis atkal "aktualizējies"? Bija jau tā kā nogūlies arhīvā. Varbūt pasūtītājam tuvojas kādi netīkami notikumi...


Var jautājumu uzdot primitīvi, nedomājot, ka Cinkmanis būs tas, kurš kādeeiz ar savu, limumam piešķirto varu, lems jūsu, jūsu bērnu likteni? Juma patīk?

Atbildēt

??

29.06.2021. 20:56

Interesanti, kāpēc Cinkmanis atkal "aktualizējies"? Bija jau tā kā nogūlies arhīvā. Varbūt pasūtītājam tuvojas kādi netīkami notikumi?
Bet par to mistisko pārbaudi ir prikolīgi. Varbūt viņu arī veic kādi mistiķi citā dimensijā? Bet cilvēkiem parastajā dimensijā pārbaude nemaz nav tverama.

Atbildēt

Jautājums

29.06.2021. 20:00

ir, kas vispār ir šis tirliņš? Ja prokuratūrā strādā vairums "jaunības kļūdu", tad par kādu iestādes prestižu ir runa? Varbūt žurnālistiem der papētīt - vai šis zēns ir izņēmums, un ja tā, tad kāpēc? Kas rados, draugos?

Atbildēt

Nika

29.06.2021. 19:46

Patiesība ir bezgala bēdīgi. Kāpēc mēs brīnāmies par zemo kvalitāti PAT skaļos tiesu procesos ( Magone, Lembergs, Maxima utt., u.tml.). Varbūt te arī ir atbilde - ja augsta ranga valsts amatpersona - prokurors - drīkst nesodīti izdarīt administratīvo pārkāpumu, kriminālo, bet ģenerālprokurors to nosauks par "jaunības kļūdu", tad kādas lietas mēs sagaidām tiesā? (ja kas, tiesneši saka, ka profesionāli prokurors-noziedznieks ir vājš prokurors). Un vēl. Skrastiņš laikam bija pēdējais Latvijas Ģenerālprokurors. Jā, arī sistēmā iestiga kādā mirklī (šķiet Baltijas banka iegrieza), bet tomēr bija sava teikšana un diktāts. Tālāk bez komentāriem. Ar Maizīti sākās prokuratūras pārtapšana par partiju kabatas sunīti. Un likās, ka Stukāns tiešām grib sistēmu lauzt, bet rokas par īsu.... Tikai nav skaidrs, kas (man nav skaidrs), kas prokuratūru pataisījis par bobīti pēdējo 20 gadu laikā? Par kārtīgu ķēdes bobīti? Tik stingri, ka jebkuras vēlēšanas šo sistēmu negrauj pat par milimetru, bet gan tikai pastiprina.

Atbildēt

visi darām tā

29.06.2021. 19:16

un punkts. Pamēginiet aizrādīt.

Atbildēt

Nika

29.06.2021. 17:31

Tik mīļi no ģenerālprokurora mutes: "jaunības kļūda!" Man gan šķiet, ka pats prokurors ir viena liela dabas kļūda. Bet galvenais, draugi, ņemiet vēra, ka turpmāk zagšanu, krāpšanos, arī piedzeršanos un lamāšanos publiskā vieta vairs nevarēs dēvēt par noziegumu vai pārkāpumu. Būs tikai gradācija: jaunajiem - jaunības kļūda, vecākajiem - vecuma marasms. Klapējam tik policijas, prokuratūras un tiesas ciet, jo kļūdīties ir tik cilvēcīgi! Bučas ģenerālprokuroram par kolosālo cilvēcību!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...