Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Paralēlā vara

Lauris Galiņš
11.11.2020.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

14.11.2020. 18:36

Pa augšu maisās kāds spalvains kadrs,kurš īsti nezina pat savu dzimšanas gadu,kuram vienalga kā viņu godā,lai tikai ļauj mierīgi atsēdēt savu termiņu godā krēslā,arī inteliģences brieduma tests,visai negatīvs.Izrādās ,kā šīs spalvainais jūtās visai trūcīgs valstī,kurā pensionāriem var atļauties pensijas ASV prezidentiem cienīgas,tātad arī algām augstām personām jābūt analogām,tad sanāks arī spalvu apkopšanai.

Atbildēt

??

12.11.2020. 06:10

»

Soņa Garlaicīgā

"Var nomainīt pat 100 valdības, tās atlaižot un ievēlot no jauna, tomēr tās visas izlaidīsies un būs līdzīgas, ja tām nebūs konkurences - paralēlās varas ... - "pilnīga aplamība, ka "izlaidīsies". Arī var ievēlēt 100 zelta deputātus un nekas nemainīsies. Kādēļ...


Kas jādara:
(1) Vēlēšanu likuma jauns variants vai 1922. gada likuma

Tu par to likumu, pēc kuraievēlēto Saeimu Ulmanis patrieca, jo vairs nespēja izturēt to bardaku, kas tur darījās?

Atbildēt

Asis

11.11.2020. 23:19

Interesanti, ka neviena partija pat nemēģina iegūt 51% balsu! Visām ir labi savā starpā sadalīt ministrījas, un tad saimniekot savās savtīgās interesēs. Kaut izveidot partiju bloku, ar savu konservatīvu, vai kreisu orientāciju, neviens pat nemēģlna. Ar ko tas izskaidrojams?

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

11.11.2020. 21:32

»

Atkal pieķēzījis

mikropisans


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis

11.11.2020. 20:21

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


mikropisans

Atbildēt

Soņa Garlaicīgā

11.11.2020. 18:18

»

Analoģija šim rakstam

Kā būtu, ja uz egles stumbra paralēli izveidotu ozola stumbru? Tā egle, nejūtot konkureci, ir galīgi izlaidusies.Tas ozola stumbrs to egli noteikti iespaidotu un varbūt kādi progresīvākie no egles zariem mums palīdzētu to ozola stumbru izveidot. Žēl tikai, ka tie progresīvie egles zari visi savā starpā...


"Var nomainīt pat 100 valdības, tās atlaižot un ievēlot no jauna, tomēr tās visas izlaidīsies un būs līdzīgas, ja tām nebūs konkurences - paralēlās varas ... - "pilnīga aplamība, ka "izlaidīsies". Arī var ievēlēt 100 zelta deputātus un nekas nemainīsies. Kādēļ?

ASV prezidents pēc ievēlēšanas, man liekas, nomaina valstī viss svarīgākās amatpersonas, vārdu sakot - nomaina "GALVENO NOMENKLATŪRU".

JKP, Jānis Bordāns kaut ko domāja darīt (sliņkā Ērika Kalnmeiera nomaiņu, SAAB sliņķa fīrera nomaiņu utt. , bet viņu apvainoja policejiskas varas realizēšanā, mafija, organizētā noziedzības grupējumu (partijas) satrakojās un pats galvenais - neļāva veidot progresīvu, pareizu valdību un viņiem, ONG, pavilkās līdzi viņiem pakārtota nomenklatūra ar savu asaru jūra - kas tagad notiks NEPIĻAUT. ATSTUMT NO VALDĪBAS veidošanas. Un "pavilkās līdzi PAVĻUTI, KARIŅI pat āksts KAIMIŅU puika gobzemi utt. Tiesiskums visiem minētajiem pie pakaļas.

Kas jādara:
(1) Vēlēšanu likuma jauns variants vai 1922. gada likuma R E F E R E N D U M S - par Vēlēšanu likumu ar "grozāmiem sarakstiem" utt.

(2) Atcelt vairākus likumus, kas neļauj nomainīt N O M E N K L A T Ū R U pēc jaunās valdības izveidošanas;

(3) Pieņemt likumu, ka korupcijas gadījumos un/vai valsts mantas, īpašuma izsaimniekošanas gadījumos piemēro A R E S T U ( apcietinājumu līdz tiesas spriedumam) - visos gadījumos.

(4) Pieņem likumu par partiju sponsorēšanas
F O N D A izveidošanu, nosakot, ka visos citos gadījumos naudas iemaksa, ziedošana partijām ir krimināli sodāma.

Sarakstu var papildināt, turpināt.

Aldis Gobzems, manā sievietes apziņā, ir tāds pat āksts kā Kaimiņš un Co.

Atbildēt

dalia

11.11.2020. 18:09

doma pareiza .

Atbildēt

Analoģija šim rakstam

11.11.2020. 17:27

Kā būtu, ja uz egles stumbra paralēli izveidotu ozola stumbru? Tā egle, nejūtot konkureci, ir galīgi izlaidusies.Tas ozola stumbrs to egli noteikti iespaidotu un varbūt kādi progresīvākie no egles zariem mums palīdzētu to ozola stumbru izveidot. Žēl tikai, ka tie progresīvie egles zari visi savā starpā konkurē par vietu zem saules un viņiem nospļauties par tādu ozola stumbeni uz egles rumpja. Varbūt mēģināt tos zarus kaut kā apvienot, nosēdināt pie viena galda un pārliecināt, lai pārstāj baroties no tā egles stumbra un pieslēdzas jaunajam ozola dzinumam?
Šī teorija, ko te izklāstīju ir visai laba, būtiskāks gan ir cits jautājums – kas no tā visa iznāks?

Atbildēt

Vienīgais sausais atlikums no raksta ir ideja par “paralēlo varu”

11.11.2020. 17:17

NVO pārsvarā visas ir specdieniestu un dziļās pasaules vadības inspirētas. “Masonu mazdārziņi”.

Pilnīgi neadekvāta, mūsdienām neatbilstoša ir doma, ka esošo varu var no apakšas izmainīt, pārmainīt utt. “Demokrātija” ir tikai process, kā varu leģitimizē pie varas esošie. To paturot. Valsts korporācijā, ko veido partokrātija un specdienesti savām vajadzībām.

Paralēlie varu var vienīgi veidot, lai aizstāvētu savas tiesības un intereses, tautas tiesības un intereses, vienlaikus sodot valsts amatpersonas kā privātpersonas. Jo likumi jau sarakstīti skaisti, bet vara tiem iluminātiski uzspļauj. Pie katras amatpersonas policistu nepieliksi!

Paralēlā vara vien var līdzināties slepenai globālās finanšu koroporokrātijas dziļajai pasaules vadībai, tikai tādu realizējot tautas apdzīvotā teģionā.

Piemērs ir ebreju impērijas trīs standarti, kurus ievieš ES un Latvijaz likumdošanā ar cionistu rokasgrāmatu 6. Saeimai - “Gudro stratēģija un taktika.”

Atbildēt

paardomas

11.11.2020. 17:09

Galvenā vara ir kapitāls.
Dodiet man iespēju drukāt naudu,man būs vienalga kas pieņem likumus.A.Rotšilds.
Ir izveidojusies sistēma kur galvena vara ir kapitāls,pārējie ir tikai pārvaldnieki.Mūziku pasūta tas kas maksā.
Latvijā,arī visa rietumu ,,civilizācijā,, valda kapitāls,nav valdību,ir tikai parvaldnieki,paralēlās varas.
Arī PSRS nebija savādāk,galvenais pārvaldnieks bija Armands Hammers,nevis Brežņevs vai Hruščovs,vai Staļins.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...