Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Krūmiņš

02.02.2017. 08:18

Te tagad divi raksti par to, kā latvieši mīl savu valodu. Smiekli nāk,kā šie mīl. Gatavi māti nodot un kur nu vēl valodu. Nav cilvēki labi un vērtīgi.

Atbildēt

Komentārs

31.01.2017. 15:18

Precizēju. Tas, ka nav sabiedrības pasūtījuma par tēmu, nerada pieprasījumu pēc izpētes.

Atbildēt

>> es vēl

31.01.2017. 15:00

Pārbūves jeb "perestroikas" jautājums ir ne tikai aktuāls, bet arī būtisks. Diemžēl, nespēja distancēties, arī pasūtījums nedod iespēju to objektīvi izvērtēt.

Atbildēt

Es vēl

30.01.2017. 13:06

gribu teikt, ka tā perestroika daudziem ir pie vienas vietas.

Atbildēt

Okšķeris

29.01.2017. 16:59

Latviešu nākotne ir politiķis Kaimiņš un akadēmiķis Žulis.

Atbildēt

Komentārs

29.01.2017. 15:30

A.P. nisa ir pieprasīta un vajadzīga. Autora ražīgums ir liels pluss neremdināmajā un mainīgajā pieprasījumā. Arī tas, ka jautājums tiek skatīts no morāli ētiskā aspekta ir aktuāli. Par nožēlu, A.P. iecienītais pārliecināsnas stils - bezjēdzīga apsaukāsana, neļauj autoru uztvert ne kā morālo garantu, ne kā patiesības nesēju. Arī secinājumu daļa ir ar tendenci pārtapt par apgriezti pretēju raksta loģikai.

Atbildēt

Eduards Lunis

29.01.2017. 10:55

---Ar šausmām aptvēru-KAS MĒS TE ESAM!? Mūsu rīcība atbilst situācijai, kad slīkst mūsu mīļots, tuvs cilvēks, bet mēs štukojam...!?
MĀCIETIES NO ASV EKONOMIKAS PROFESORA M. HADSONA! SAVĀ PĒTĪJUMĀ-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA- IR IETEIKUMS- NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!? JAU 2009. G. 23. SAPTEMBRĪ TIKA PUBLICĒTS ,,NEATKARĪGAJĀ AVĪZĒ!
-un tie nav visi varturu noziegumi pret Latviju, Tautu , Satversmi! LŪK , PAR KO IR JĀRUNĀ, JĀRAKSTA,BET JAU IR JĀRĪKOJAS!

Atbildēt

Griša

29.01.2017. 10:00

Es atbalstu latviešu ķēniņa Grantīņa portā ieteikto ideju rakstīt Trampam vēstuli, lai Tramps zvana Putinam un krievi atkal nāk latviešus glābt no mežonības. Grantiņš jau rakstot vēstuli ar lūgumu krieviem nākt uz Latviju glābt latviešus no mežonības.

Atbildēt

Edīte

29.01.2017. 09:49

Katra pasniedzēja raksta pareizību apstiprina komentāri, kuros atklājās šausmas par mūsu cilvēkiem.

Atbildēt

Okšķeris

29.01.2017. 09:43

Šodienas dzīve ir nevis identitātes nostiprināšana, bet gan identitātes zaudēšana.Degradācija sākās ar elites degradāciju (deklasētu intelektuāļu rašanos); tai seko inteliģences degradācija. Process noslēdzās ar „tautas” degradāciju – filistru/masu cilvēku pārpilnību; proti, dzīvnieciskiem avīžu lasītājiem (tagad jāsaka – komentāru ūdensgalvām) ar balstiesībām.

Atbildēt

Apsveikums

29.01.2017. 09:22

Nav slikti, ka Tvaika ielas iemītniekiem ir savs pravietis, kura murgojumus apspriest pēc nomierinošu medikamentu iedzeršanas. Izrādās, ka internetā var vāvuļot pat tādi, kam smadzenes izoperētas, un to vietā salikti salmi, sūnas un vēl kaut kas tāds. Tā turpiniet!

Atbildēt

Komentārs

29.01.2017. 02:46

Domāju, A.P. ir izkopis skolotāja/misionāra tēlu; apzināti distancējas, izslēdz sevi no sludinātajām konstrukcijām. Autors ir it kā latvietis, zinātnieks, bet ar iracionālu loģiku, kas balstīta uz demagoģiskiem apgalvojumiem, nekritiskiem vispārinājumiem. Kas mulsina? Atsevisķos A.P. komentāros, pie "neordināriem" rakstiem pazūd iemidzinosā, iecentrētā retorika, senilais stils un atklājas pārsteidzosi skaidri , racionāli, reāli, domājoss pasaules pilsonis.

Atbildēt

>> Blondīne

29.01.2017. 02:33

Siers par velti, kā zināms, ir tikai...

Atbildēt

Edge

28.01.2017. 22:31

»

Žulis >>>Okšķerim

Paskaidro, kādā veidā latviešu tauta lai izlabo tās kļūdas Satversmē, ja latviešu tautai pār tagadējās Latvijas valsts Satversmi nav pilnīgi nekādas noteikšanas. Tikpat labi tu varētu aicināt latviešus kaut ko mainīt ASV konstitūcijā. Ja tu domā, ka vara Latvijā pieder latviešu tautai, tad es lūgšu ...


"Neatkarības 20 gadi pagājuši tādā ētiski morālā nihilismā." A.Mauriņš, LU emeritētais profesors
(LA, 26.03.2010.)
====================================================
Ir izdarīts tas, kas bija vajadzīgs - DDD - depopulācija, deindustralizācija, deracionalizācija. Vai tad šis esošais, nevis izfantazētasi DDD nav okupētas un kolonizētas valsts pazīmes? Jau tuvākajā laikā Latvijā ieradīsies NATO karaspēks (pirmais 1000), tāpēc "tīrie dzintari" var sākt stobrus ieeļļot, par deboļševizācijas "varoņdarbiem" 1941.g. atcerēties - H.Cukuru&V.Veisu paslavēt.

Atbildēt

Žulis >>>Okšķerim

28.01.2017. 21:52

»

Okšķeris

Konstitūcija...


Paskaidro, kādā veidā latviešu tauta lai izlabo tās kļūdas Satversmē, ja latviešu tautai pār tagadējās Latvijas valsts Satversmi nav pilnīgi nekādas noteikšanas. Tikpat labi tu varētu aicināt latviešus kaut ko mainīt ASV konstitūcijā. Ja tu domā, ka vara Latvijā pieder latviešu tautai, tad es lūgšu nosaukt to gadu, kad Latvijā pēc "dziesmotās revolūcijas" ir īstenota starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, kas ir neatņemama sastāvdaļa okupētas un kolonizētas valsts atbrīvošanai no okupācijas varas jūga. Ja tas nav izdarīts (un tas nav izdarīts!), tad runāšana par kaut kādu kļūdu labošanu valsts Satversmē, kuras rezultātā šeit kaut kas varētu mainīties uz labo pusi ir tikai tukša pļāpāšana.

Atbildēt

Okšķeris

28.01.2017. 21:22

Konstitūcija
Bieži savos tekstos atgādinu par nenormāli daudzajām loģiskajām, gramatiskajām un stilistiskajām kļūdām Satversmē. Tas ir ļoti nopietni. Pārāk nopietni. Mana pozīcija ir vienkārša: kamēr netiks izlabotas kļūdas Satversmē, latviešu tautu nevar uzskatīt par pilnvērtīgu tautu. Katras tautas dzīvē ir tāds līmenis, kurā nedrīkst būt neviena kļūda (visplašākajā nozīmē). Valsts konstitūcija arī pieder minētajam līmenim. Tautai ir jāprot uzrakstīt savas valsts konstitūciju.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

28.01.2017. 20:30

»

švamme

Denis=A.P.=Okšķeris=Arturs Priedītis: Atsvešinātība no pārējiem indivīdiem ātri izvēršas atsvešinātībā no sabiedrības morāles...


Kā nu nav ierindojis ! Ir ! Viņa dzīvesbiedre ir jebrejiete(nejaukt ar ebrejieti). Un, kā saka Kļimovs, ja sieva ir jebreika(žīdiete-hazāriete), tad vīrs pilnībā kļūst par šīs sektas pārstāvi, ar visām no tā izrietošajām politiskajām sekām. Jo ļaunums, kāds mīt Priedīti, ir prātam neaptverams... .Viņš, nebaidoties no sekām, kādas varētu būt par tāda veida holokausta sludināšanu pret latviešu tautu, vienalga to dara. Dara tāpēc, ka aiz viņa stāv Izraēla.

Atbildēt

švamme

28.01.2017. 20:09

»

Žulis

Kā parasti, Priedīša kungs sava raksta konstatējošajā daļā gan visai pareizi izgaismo pašreizējo situāciju, bet raksta skaidrojošajā daļā, viņa skatījums pēkšņi kļūst visai šaurs – viņš runā tikai par to, kas atbilst viņa sludinātajam postulātam (pie visa vainīga latviešu tauta) un veikli apiet vai ...


Denis=A.P.=Okšķeris=Arturs Priedītis: Atsvešinātība no pārējiem indivīdiem ātri izvēršas atsvešinātībā no sabiedrības morāles.

Mani vienmēr ir interesējis: kur Priedītis ierindo sevi šai sabiedrībā? Un kāpēc nav darījis neko, lai šo situāciju novērstu, vai labotu?

Atbildēt

Edge

28.01.2017. 19:47

»

Blondīne

Daudzi to Priedīti lamā, bet


Ko filozofi var dot valstij?
Jurģis Šķilteris:"Skatījumu uz norisēm kopsakarībās. Jautājums, vai tas notiek Latvijā."
(Izsprucis no vārīšanās. IR, 30.06.2010.)
====================================================
Nav pieprasījuma pēc realitātes skaidrojuma - sabiedrības vairākumu neinteresē patiesība. Tagad katram pašam nākas "rakt", diemžēl, bet laiku kādā jādzīvo izvēlēties nevar. Bet gan Šķiltera vai Šuvajeva kungi savas pensijas gados kļūs aktīvāki patiesības (realitātes) atklājēji!

Atbildēt

Žulis

28.01.2017. 19:41

Kā parasti, Priedīša kungs sava raksta konstatējošajā daļā gan visai pareizi izgaismo pašreizējo situāciju, bet raksta skaidrojošajā daļā, viņa skatījums pēkšņi kļūst visai šaurs – viņš runā tikai par to, kas atbilst viņa sludinātajam postulātam (pie visa vainīga latviešu tauta) un veikli apiet vai noklusē visu to, kas neatbilst šai, viņa uztverē neapstrīdāmajai aksiomai. Viņš morālo nihilismu un morālā garanta trūkumu izskaidro ar it kā tikai sabiedrības iekšienē notiekošiem procesiem, bet neviena vārda nerunā par šo procesu virzītājiem un vadītājiem, kas ir īstie vainīgie pie pašreizējās situācijas Latvijā.
Viņš gan ieminas ka amorāla šauras padomju valdošās grupas slepenā apņēmība privātīpašumā iegūt tautas īpašumus radīja „ perstroiku” un „prihvatizācijas” amorālisms nekavējoties atsaucās uz visas sabiedrības tikumisko tonusu, taču uzreiz, lai piesegtu šo padomju komunistu un čekistu vainu un lomu notikušajā sabiedrības degradācijā, sāk runāt par it kā visai tautai piemītošu morālo nihilismu, kurš izveidojies „vairākās paaudzēs ar neslēptu skaudību lūkojoties uz Rietumu iedzīvotāju materiālo labklājību”. Tātad atkal iznāk, ka internacionālā, komunistiskā padomju kliķe ne pie kā nav vainīga, bet pie visa vainojama ir tā sabiedrība, jeb tauta, kas visus padomju gadus ar skaudību lūrējusi uz Rietumiem. Itin kā padomju laiki būtu bijis kaut kāds morālas apgaismības laikmets, kuru šī sabiedrība, jeb tauta tagad ir ar kājām samīdījusi. Īstanībā gan Priedīša pieminētie „plebejiskie sapņi kļūt miljonāram, bagātam biznesmenim, lepni braukt ar „Bentley” pulsēja nevis sabiedrības vai tautas, bet gan viņa idealizētā komunistu režīma vadoņu galvās, kuri jau padomju laikos iepirkās specveikalos un atpūtās specsanatorijās, bet kuriem pašu izsludinātā komunisma ideoloģija un morāle tomēr traucēja piepildīt šos savus „lielos” sapņus. Tāpēc viņi ar „perestroikas” palīdzību, atmetot gadiem kultivēto liekulību, šo komunisma ideoloģiju vienkārši aizsvieda mēslainē. Noticot „perestroikas” lozungiem un it kā piešķirtajai neatkarībai, sabiedrība gan sarosījās, bet nekur tālāk par sarosīšanos tā arī netika, jo visa reālā vara un materiālās vērtības tā arī palika bijušo kompartijas, čekas funkcionāru un kriminālu elementu rokās, kuri prasmīgi un saliedēti tālāk veidoja savām vajadzībām un kapitālistiksajai sistēmai atbilsošu valsts pārvaldes aparātu. Pie šim pārvaldes aparātam piemītošās amoralitātes, tāpat kā pie mūsdienās tautas un sabiedrības lielākajai daļai atņemtā morālā garanta, tautu un sabiedrību vainot nav pamata. Sabiedrība un tauta pie varas Latvijā pa visiem šiem formālās brīvības un neatkarības gadiem, NAV BIJUSI NEVIENU DIENU! Tieši otrādi, valdošais režīms labāko padomju tradīciju garā visus šos gadus ir centies iznīcināt latviešu tautā nacionālismu un patriotismu. Jo tieši NACIONĀLISMS ir tā ideoloģija, kas tautai dod morālo garantu un likvidē morālo nihilismu, izvirzot skaidrus, morālus kritērijus un nospraužot skaidrus mērķus visās valsts attīstības jomās. Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

28.01.2017. 19:12

»

Blondīne

Daudzi to Priedīti lamā, bet


Viss jau gandrīz būtu pareizi, ko Arturs saka, bet viņam ir kada "iedzimta" nelaime, pie visa vainot latviešu tautu ! Apzināti neredzēt to, ka šīs nelaimes īstenotāji ir cionisti un sekta, kas to pārstāv... .

Atbildēt

Fēlis

28.01.2017. 18:54

,,Sākās masveidīga dzīšanās pēc naudas un mantas''. Vai tad kas cits bija gaidāms no gadu desmitus badinātas tautas? Ja krievu laikā ,,ņesuni'' čiepa cik varēja, tad te nu viņiem pavērās plašumplašais darbības lauks, jo padomija bija veikusi pārāk smagus smadzeņu bojājumus.Džinsu un košļenes elitārismu nomainīja daudz dārgākas mantas.

Atbildēt

Blondīne

28.01.2017. 18:45

Daudzi to Priedīti lamā, bet....
diemžēl viņš ir vienīgais, kurš mēģina rast skaidrojumu mūsdienu dzīves uztverei.
Pārējie filozofi vai nu rakņājas TĀLĀ pagātnē, vai vienkārši pelna naudu. Diemžēl!

Atbildēt

reptilis

28.01.2017. 18:38

Tieši tā arī jāraksta -īsi..konkrēti...neizplūstot...ieliku plusu.

Atbildēt

>> A.P.

28.01.2017. 16:46

Vara + nauda + mēdiji + nespēja nodrosināt kontroli = sabiedrības morāles garants (pēc A.P.).

Atbildēt

>> Deniss

28.01.2017. 16:36

Apgalvot, ka morāles nesējs ir sakņots vienīgi un tikai aristokrātijā - ir nekritiski. Latviesu tautas kultūra senākā un nesenā pagātnē apliecina skaistā un labā vienību.

Atbildēt

Tā arī

28.01.2017. 16:15

paliks: Varai nav sevi jāapgrūtina ar morālā garanta pienākumiem.

Atbildēt

DENISS

28.01.2017. 16:05

Uvertīra
Rietumeiropas un Austrumeiropas cilvēcisko padibeņu sinhronizācijai bija zināma priekšspēle, sagatavojot ģenētisko augsni cilvēcisko atkritumu perspektīvām sociāli politiskajos procesos. Daļēji priekšspēle bija kopīga, daļēji atšķirīga abām Eiropas mentālās kartes daļām. Kopīgais bija aristokrātijas iznīcināšana fiziskā veidā un politiskā veidā, kā tas bija Rietumeiropā t.s. buržuāzisko revolūciju rezultātā. Austrumeiropā aristokrātiju centās fiziski iznīcināt tajās zemēs, kurās tā bija vēsturiski izveidojusies.Atšķirīgais ir saistīts ar tautu vispārējo attīstību – civilizētības un kultūras attīstību. Rietumeiropā tautu vispārējā attīstība bija ilgusi gadu tūkstošiem. Austrumeiropas tautas pa lielākajai daļai ir jaunas tautas. Tās pieņēma kristietību apmēram 1000 gadus vēlāk nekā rietumeiropieši. Jauno tautu morālā un intelektuālā kapacitāte nevar būt tāda, kāda tā var būt senām tautām, ģenerējot plašu un dziļu inteliģences un intelektuāļu slāni, kas vienmēr ir attiecīgās tautas morālais un intelektuālais garants.Latviešu tauta izrādījās ļoti piemērota gan ģeopolitiskajai diktatūrai, gan „perestroikai”, spējot nodrošināt morālo un intelektuālo atbalstu, kā arī kadru neizsmeļamu kontingentu gan amerikāņiem, gan krievu komunistu odiozajai elitei. Latviešu vispārējās attīstības līmenis izrādījās adekvāts abiem procesiem. Valsts politiskā neatkarība un nacionālā suverenitāte, godīgums un taisnīgums, tiesiskums un cilvēciskums latviešiem izrādījās tukša skaņa. Noteikti tai latviešu daļai, kura sevi sauc par inteliģenci. Toties tukša skaņa nav ZBS kaislībām - Zagšanas, Blēdību un Stulbuma kaislībām.

Atbildēt

Eduards Lunis

28.01.2017. 15:58

---Kaut kas vēl drusciņ pietrūka!? Bet vienalga -derīgs raksts!Paldies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...