Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Krūmiņš

02.02.2017. 08:18

Te tagad divi raksti par to, kā latvieši mīl savu valodu. Smiekli nāk,kā šie mīl. Gatavi māti nodot un kur nu vēl valodu. Nav cilvēki labi un vērtīgi.

Atbildēt

Komentārs

31.01.2017. 15:18

Precizēju. Tas, ka nav sabiedrības pasūtījuma par tēmu, nerada pieprasījumu pēc izpētes.

Atbildēt

>> es vēl

31.01.2017. 15:00

Pārbūves jeb "perestroikas" jautājums ir ne tikai aktuāls, bet arī būtisks. Diemžēl, nespēja distancēties, arī pasūtījums nedod iespēju to objektīvi izvērtēt.

Atbildēt

Es vēl

30.01.2017. 13:06

gribu teikt, ka tā perestroika daudziem ir pie vienas vietas.

Atbildēt

Okšķeris

29.01.2017. 16:59

Latviešu nākotne ir politiķis Kaimiņš un akadēmiķis Žulis.

Atbildēt

Komentārs

29.01.2017. 15:30

A.P. nisa ir pieprasīta un vajadzīga. Autora ražīgums ir liels pluss neremdināmajā un mainīgajā pieprasījumā. Arī tas, ka jautājums tiek skatīts no morāli ētiskā aspekta ir aktuāli. Par nožēlu, A.P. iecienītais pārliecināsnas stils - bezjēdzīga apsaukāsana, neļauj autoru uztvert ne kā morālo garantu, ne kā patiesības nesēju. Arī secinājumu daļa ir ar tendenci pārtapt par apgriezti pretēju raksta loģikai.

Atbildēt

Eduards Lunis

29.01.2017. 10:55

---Ar šausmām aptvēru-KAS MĒS TE ESAM!? Mūsu rīcība atbilst situācijai, kad slīkst mūsu mīļots, tuvs cilvēks, bet mēs štukojam...!?
MĀCIETIES NO ASV EKONOMIKAS PROFESORA M. HADSONA! SAVĀ PĒTĪJUMĀ-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA- IR IETEIKUMS- NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!? JAU 2009. G. 23. SAPTEMBRĪ TIKA PUBLICĒTS ,,NEATKARĪGAJĀ AVĪZĒ!
-un tie nav visi varturu noziegumi pret Latviju, Tautu , Satversmi! LŪK , PAR KO IR JĀRUNĀ, JĀRAKSTA,BET JAU IR JĀRĪKOJAS!

Atbildēt

Griša

29.01.2017. 10:00

Es atbalstu latviešu ķēniņa Grantīņa portā ieteikto ideju rakstīt Trampam vēstuli, lai Tramps zvana Putinam un krievi atkal nāk latviešus glābt no mežonības. Grantiņš jau rakstot vēstuli ar lūgumu krieviem nākt uz Latviju glābt latviešus no mežonības.

Atbildēt

Edīte

29.01.2017. 09:49

Katra pasniedzēja raksta pareizību apstiprina komentāri, kuros atklājās šausmas par mūsu cilvēkiem.

Atbildēt

Okšķeris

29.01.2017. 09:43

Šodienas dzīve ir nevis identitātes nostiprināšana, bet gan identitātes zaudēšana.Degradācija sākās ar elites degradāciju (deklasētu intelektuāļu rašanos); tai seko inteliģences degradācija. Process noslēdzās ar „tautas” degradāciju – filistru/masu cilvēku pārpilnību; proti, dzīvnieciskiem avīžu lasītājiem (tagad jāsaka – komentāru ūdensgalvām) ar balstiesībām.

Atbildēt

Apsveikums

29.01.2017. 09:22

Nav slikti, ka Tvaika ielas iemītniekiem ir savs pravietis, kura murgojumus apspriest pēc nomierinošu medikamentu iedzeršanas. Izrādās, ka internetā var vāvuļot pat tādi, kam smadzenes izoperētas, un to vietā salikti salmi, sūnas un vēl kaut kas tāds. Tā turpiniet!

Atbildēt

Komentārs

29.01.2017. 02:46

Domāju, A.P. ir izkopis skolotāja/misionāra tēlu; apzināti distancējas, izslēdz sevi no sludinātajām konstrukcijām. Autors ir it kā latvietis, zinātnieks, bet ar iracionālu loģiku, kas balstīta uz demagoģiskiem apgalvojumiem, nekritiskiem vispārinājumiem. Kas mulsina? Atsevisķos A.P. komentāros, pie "neordināriem" rakstiem pazūd iemidzinosā, iecentrētā retorika, senilais stils un atklājas pārsteidzosi skaidri , racionāli, reāli, domājoss pasaules pilsonis.

Atbildēt

>> Blondīne

29.01.2017. 02:33

Siers par velti, kā zināms, ir tikai...

Atbildēt

Edge

28.01.2017. 22:31

»

Žulis >>>Okšķerim

Paskaidro, kādā veidā latviešu tauta lai izlabo tās kļūdas Satversmē, ja latviešu tautai pār tagadējās Latvijas valsts Satversmi nav pilnīgi nekādas noteikšanas. Tikpat labi tu varētu aicināt latviešus kaut ko mainīt ASV konstitūcijā. Ja tu domā, ka vara Latvijā pieder latviešu tautai, tad es lūgšu ...


"Neatkarības 20 gadi pagājuši tādā ētiski morālā nihilismā." A.Mauriņš, LU emeritētais profesors
(LA, 26.03.2010.)
====================================================
Ir izdarīts tas, kas bija vajadzīgs - DDD - depopulācija, deindustralizācija, deracionalizācija. Vai tad šis esošais, nevis izfantazētasi DDD nav okupētas un kolonizētas valsts pazīmes? Jau tuvākajā laikā Latvijā ieradīsies NATO karaspēks (pirmais 1000), tāpēc "tīrie dzintari" var sākt stobrus ieeļļot, par deboļševizācijas "varoņdarbiem" 1941.g. atcerēties - H.Cukuru&V.Veisu paslavēt.

Atbildēt

Žulis >>>Okšķerim

28.01.2017. 21:52

»

Okšķeris

Konstitūcija...


Paskaidro, kādā veidā latviešu tauta lai izlabo tās kļūdas Satversmē, ja latviešu tautai pār tagadējās Latvijas valsts Satversmi nav pilnīgi nekādas noteikšanas. Tikpat labi tu varētu aicināt latviešus kaut ko mainīt ASV konstitūcijā. Ja tu domā, ka vara Latvijā pieder latviešu tautai, tad es lūgšu nosaukt to gadu, kad Latvijā pēc "dziesmotās revolūcijas" ir īstenota starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, kas ir neatņemama sastāvdaļa okupētas un kolonizētas valsts atbrīvošanai no okupācijas varas jūga. Ja tas nav izdarīts (un tas nav izdarīts!), tad runāšana par kaut kādu kļūdu labošanu valsts Satversmē, kuras rezultātā šeit kaut kas varētu mainīties uz labo pusi ir tikai tukša pļāpāšana.

Atbildēt

Okšķeris

28.01.2017. 21:22

Konstitūcija
Bieži savos tekstos atgādinu par nenormāli daudzajām loģiskajām, gramatiskajām un stilistiskajām kļūdām Satversmē. Tas ir ļoti nopietni. Pārāk nopietni. Mana pozīcija ir vienkārša: kamēr netiks izlabotas kļūdas Satversmē, latviešu tautu nevar uzskatīt par pilnvērtīgu tautu. Katras tautas dzīvē ir tāds līmenis, kurā nedrīkst būt neviena kļūda (visplašākajā nozīmē). Valsts konstitūcija arī pieder minētajam līmenim. Tautai ir jāprot uzrakstīt savas valsts konstitūciju.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

28.01.2017. 20:30

»

švamme

Denis=A.P.=Okšķeris=Arturs Priedītis: Atsvešinātība no pārējiem indivīdiem ātri izvēršas atsvešinātībā no sabiedrības morāles...


Kā nu nav ierindojis ! Ir ! Viņa dzīvesbiedre ir jebrejiete(nejaukt ar ebrejieti). Un, kā saka Kļimovs, ja sieva ir jebreika(žīdiete-hazāriete), tad vīrs pilnībā kļūst par šīs sektas pārstāvi, ar visām no tā izrietošajām politiskajām sekām. Jo ļaunums, kāds mīt Priedīti, ir prātam neaptverams... .Viņš, nebaidoties no sekām, kādas varētu būt par tāda veida holokausta sludināšanu pret latviešu tautu, vienalga to dara. Dara tāpēc, ka aiz viņa stāv Izraēla.

Atbildēt

švamme

28.01.2017. 20:09

»

Žulis

Kā parasti, Priedīša kungs sava raksta konstatējošajā daļā gan visai pareizi izgaismo pašreizējo situāciju, bet raksta skaidrojošajā daļā, viņa skatījums pēkšņi kļūst visai šaurs – viņš runā tikai par to, kas atbilst viņa sludinātajam postulātam (pie visa vainīga latviešu tauta) un veikli apiet vai ...


Denis=A.P.=Okšķeris=Arturs Priedītis: Atsvešinātība no pārējiem indivīdiem ātri izvēršas atsvešinātībā no sabiedrības morāles.

Mani vienmēr ir interesējis: kur Priedītis ierindo sevi šai sabiedrībā? Un kāpēc nav darījis neko, lai šo situāciju novērstu, vai labotu?

Atbildēt

Edge

28.01.2017. 19:47

»

Blondīne

Daudzi to Priedīti lamā, bet


Ko filozofi var dot valstij?
Jurģis Šķilteris:"Skatījumu uz norisēm kopsakarībās. Jautājums, vai tas notiek Latvijā."
(Izsprucis no vārīšanās. IR, 30.06.2010.)
====================================================
Nav pieprasījuma pēc realitātes skaidrojuma - sabiedrības vairākumu neinteresē patiesība. Tagad katram pašam nākas "rakt", diemžēl, bet laiku kādā jādzīvo izvēlēties nevar. Bet gan Šķiltera vai Šuvajeva kungi savas pensijas gados kļūs aktīvāki patiesības (realitātes) atklājēji!

Atbildēt

Žulis

28.01.2017. 19:41

Kā parasti, Priedīša kungs sava raksta konstatējošajā daļā gan visai pareizi izgaismo pašreizējo situāciju, bet raksta skaidrojošajā daļā, viņa skatījums pēkšņi kļūst visai šaurs – viņš runā tikai par to, kas atbilst viņa sludinātajam postulātam (pie visa vainīga latviešu tauta) un veikli apiet vai noklusē visu to, kas neatbilst šai, viņa uztverē neapstrīdāmajai aksiomai. Viņš morālo nihilismu un morālā garanta trūkumu izskaidro ar it kā tikai sabiedrības iekšienē notiekošiem procesiem, bet neviena vārda nerunā par šo procesu virzītājiem un vadītājiem, kas ir īstie vainīgie pie pašreizējās situācijas Latvijā.
Viņš gan ieminas ka amorāla šauras padomju valdošās grupas slepenā apņēmība privātīpašumā iegūt tautas īpašumus radīja „ perstroiku” un „prihvatizācijas” amorālisms nekavējoties atsaucās uz visas sabiedrības tikumisko tonusu, taču uzreiz, lai piesegtu šo padomju komunistu un čekistu vainu un lomu notikušajā sabiedrības degradācijā, sāk runāt par it kā visai tautai piemītošu morālo nihilismu, kurš izveidojies „vairākās paaudzēs ar neslēptu skaudību lūkojoties uz Rietumu iedzīvotāju materiālo labklājību”. Tātad atkal iznāk, ka internacionālā, komunistiskā padomju kliķe ne pie kā nav vainīga, bet pie visa vainojama ir tā sabiedrība, jeb tauta, kas visus padomju gadus ar skaudību lūrējusi uz Rietumiem. Itin kā padomju laiki būtu bijis kaut kāds morālas apgaismības laikmets, kuru šī sabiedrība, jeb tauta tagad ir ar kājām samīdījusi. Īstanībā gan Priedīša pieminētie „plebejiskie sapņi kļūt miljonāram, bagātam biznesmenim, lepni braukt ar „Bentley” pulsēja nevis sabiedrības vai tautas, bet gan viņa idealizētā komunistu režīma vadoņu galvās, kuri jau padomju laikos iepirkās specveikalos un atpūtās specsanatorijās, bet kuriem pašu izsludinātā komunisma ideoloģija un morāle tomēr traucēja piepildīt šos savus „lielos” sapņus. Tāpēc viņi ar „perestroikas” palīdzību, atmetot gadiem kultivēto liekulību, šo komunisma ideoloģiju vienkārši aizsvieda mēslainē. Noticot „perestroikas” lozungiem un it kā piešķirtajai neatkarībai, sabiedrība gan sarosījās, bet nekur tālāk par sarosīšanos tā arī netika, jo visa reālā vara un materiālās vērtības tā arī palika bijušo kompartijas, čekas funkcionāru un kriminālu elementu rokās, kuri prasmīgi un saliedēti tālāk veidoja savām vajadzībām un kapitālistiksajai sistēmai atbilsošu valsts pārvaldes aparātu. Pie šim pārvaldes aparātam piemītošās amoralitātes, tāpat kā pie mūsdienās tautas un sabiedrības lielākajai daļai atņemtā morālā garanta, tautu un sabiedrību vainot nav pamata. Sabiedrība un tauta pie varas Latvijā pa visiem šiem formālās brīvības un neatkarības gadiem, NAV BIJUSI NEVIENU DIENU! Tieši otrādi, valdošais režīms labāko padomju tradīciju garā visus šos gadus ir centies iznīcināt latviešu tautā nacionālismu un patriotismu. Jo tieši NACIONĀLISMS ir tā ideoloģija, kas tautai dod morālo garantu un likvidē morālo nihilismu, izvirzot skaidrus, morālus kritērijus un nospraužot skaidrus mērķus visās valsts attīstības jomās. Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

28.01.2017. 19:12

»

Blondīne

Daudzi to Priedīti lamā, bet


Viss jau gandrīz būtu pareizi, ko Arturs saka, bet viņam ir kada "iedzimta" nelaime, pie visa vainot latviešu tautu ! Apzināti neredzēt to, ka šīs nelaimes īstenotāji ir cionisti un sekta, kas to pārstāv... .

Atbildēt

Fēlis

28.01.2017. 18:54

,,Sākās masveidīga dzīšanās pēc naudas un mantas''. Vai tad kas cits bija gaidāms no gadu desmitus badinātas tautas? Ja krievu laikā ,,ņesuni'' čiepa cik varēja, tad te nu viņiem pavērās plašumplašais darbības lauks, jo padomija bija veikusi pārāk smagus smadzeņu bojājumus.Džinsu un košļenes elitārismu nomainīja daudz dārgākas mantas.

Atbildēt

Blondīne

28.01.2017. 18:45

Daudzi to Priedīti lamā, bet....
diemžēl viņš ir vienīgais, kurš mēģina rast skaidrojumu mūsdienu dzīves uztverei.
Pārējie filozofi vai nu rakņājas TĀLĀ pagātnē, vai vienkārši pelna naudu. Diemžēl!

Atbildēt

reptilis

28.01.2017. 18:38

Tieši tā arī jāraksta -īsi..konkrēti...neizplūstot...ieliku plusu.

Atbildēt

>> A.P.

28.01.2017. 16:46

Vara + nauda + mēdiji + nespēja nodrosināt kontroli = sabiedrības morāles garants (pēc A.P.).

Atbildēt

>> Deniss

28.01.2017. 16:36

Apgalvot, ka morāles nesējs ir sakņots vienīgi un tikai aristokrātijā - ir nekritiski. Latviesu tautas kultūra senākā un nesenā pagātnē apliecina skaistā un labā vienību.

Atbildēt

Tā arī

28.01.2017. 16:15

paliks: Varai nav sevi jāapgrūtina ar morālā garanta pienākumiem.

Atbildēt

DENISS

28.01.2017. 16:05

Uvertīra
Rietumeiropas un Austrumeiropas cilvēcisko padibeņu sinhronizācijai bija zināma priekšspēle, sagatavojot ģenētisko augsni cilvēcisko atkritumu perspektīvām sociāli politiskajos procesos. Daļēji priekšspēle bija kopīga, daļēji atšķirīga abām Eiropas mentālās kartes daļām. Kopīgais bija aristokrātijas iznīcināšana fiziskā veidā un politiskā veidā, kā tas bija Rietumeiropā t.s. buržuāzisko revolūciju rezultātā. Austrumeiropā aristokrātiju centās fiziski iznīcināt tajās zemēs, kurās tā bija vēsturiski izveidojusies.Atšķirīgais ir saistīts ar tautu vispārējo attīstību – civilizētības un kultūras attīstību. Rietumeiropā tautu vispārējā attīstība bija ilgusi gadu tūkstošiem. Austrumeiropas tautas pa lielākajai daļai ir jaunas tautas. Tās pieņēma kristietību apmēram 1000 gadus vēlāk nekā rietumeiropieši. Jauno tautu morālā un intelektuālā kapacitāte nevar būt tāda, kāda tā var būt senām tautām, ģenerējot plašu un dziļu inteliģences un intelektuāļu slāni, kas vienmēr ir attiecīgās tautas morālais un intelektuālais garants.Latviešu tauta izrādījās ļoti piemērota gan ģeopolitiskajai diktatūrai, gan „perestroikai”, spējot nodrošināt morālo un intelektuālo atbalstu, kā arī kadru neizsmeļamu kontingentu gan amerikāņiem, gan krievu komunistu odiozajai elitei. Latviešu vispārējās attīstības līmenis izrādījās adekvāts abiem procesiem. Valsts politiskā neatkarība un nacionālā suverenitāte, godīgums un taisnīgums, tiesiskums un cilvēciskums latviešiem izrādījās tukša skaņa. Noteikti tai latviešu daļai, kura sevi sauc par inteliģenci. Toties tukša skaņa nav ZBS kaislībām - Zagšanas, Blēdību un Stulbuma kaislībām.

Atbildēt

Eduards Lunis

28.01.2017. 15:58

---Kaut kas vēl drusciņ pietrūka!? Bet vienalga -derīgs raksts!Paldies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...