Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rand

31.03.2018. 03:25

Super!
Mārtiņš Ķibilds piesaista investorus caur "ADRESES"

Atbildēt

Re ko

18.01.2017. 13:07

Latviešu tauta izrādījās ļoti piemērota gan ģeopolitiskajai diktatūrai, gan „perestroikai”, spējot nodrošināt morālo un intelektuālo atbalstu, kā arī kadru neizsmeļamu kontingentu gan amerikāņiem, gan krievu komunistu odiozajai elitei. Latviešu vispārējās attīstības līmenis izrādījās adekvāts abiem procesiem. Valsts politiskā neatkarība un nacionālā suverenitāte, godīgums un taisnīgums, tiesiskums un cilvēciskums latviešiem izrādījās tukša skaņa. Noteikti tai latviešu daļai, kura sevi sauc par inteliģenci. Toties tukša skaņa nav ZBS kaislībām. Zagšanas, Blēdību un Stulbuma kaislībām.

Atbildēt

A.P.

16.01.2017. 16:56

Francijas konstitūcijas (pieņemta 1793.g.24.VII) ievadnodaļas “Cilvēka un pilsoņa tiesību deklarācija” 35. punktā ir teikts: “Kad valdība neievēro tautas tiesības, tautas un tās katras daļas sacelšanās ir tās svēta tiesība un neatliekams pienākums”. Cik reizes tauta izpildīja savu pienākumu 19.-20.21.gs. Latvijā, Eiropā, pasaulē, arī Francijā?

Atbildēt

Janis Stings

16.01.2017. 10:34

»

Okšķeris

„Prihvatizācija” ģenerēja cilvēkus, kuri ir ieinteresēti ekonomiskajās un finansu mahinācijās, monopolizācijā, korupcijā, valsts paternālismā, mazā un vidējā biznesa nepieļaušanā.Sociālisma lielākā nelaime bija cilvēka iniciatīvas apspiešana. Privātā iniciatīva tika pieļauta vienīgi valsts labā, bet...


Kas ir autors? Doma kustinosa. Kapitalisms ari genereja jauna tipa cilvekus + finansu spekulantus Rietumos. Arturs Prieditis kada raksta to skaidro ar eiropiesu cilveku pasliktinasanos morale. Tas ta varetu but, jo morale ir labi pasliktinajusies eiropiesos un amerikaniesos.Eiropiesi izmirst un to saprot.Vini ne uz ko vairs necer, tapec ir bez morales un nakotnes idealiem.

Atbildēt

Edge

16.01.2017. 00:16

»

Okšķeris

„Prihvatizācija” ģenerēja cilvēkus, kuri ir ieinteresēti ekonomiskajās un finansu mahinācijās, monopolizācijā, korupcijā, valsts paternālismā, mazā un vidējā biznesa nepieļaušanā.Sociālisma lielākā nelaime bija cilvēka iniciatīvas apspiešana. Privātā iniciatīva tika pieļauta vienīgi valsts labā, bet...


"Gribi labāk dzīvot, iemācies veikli kustēties!"
Spilgtākais "cilvēku iniciatīvas apspiešanas" piemērs - "Puķu audzēšana pārdošanai ārpus padomju Latvijas robežām sākās 50. gados, savukārt 8. martā populāro tulpju masveida uzziedināšana Krievijas tirgum - 1962. gadā. Daži ar šīs smaržīgās un skaistās preces realizāciju nodarbojās pašu spēkiem, taču vairums izmantoja Dārzkopības un biškopības biedrību, kuras pamati likti 1958. gadā.
Latvijā padomju gados audzēja galvenokārt tulpes, narcises, lilijas, mežvīteņus, rozes un gladiolas. Droši var apgalvot, ka 80. gados Latvija bija viena no līderēm Padomju Savienības puķu tirgū. Tolaik igauņi specializējās gurķu, bet lietuvieši - kažokzvēru audzēšanā. Starp citu, sociālistiskajai valstij tas nepatika, tāpēc Lietuvas likumdošana ierobežoja oficiāli atļauto nutriju mātīšu skaitu audzētavā. Lai šo normu apietu, lietuvieši krātiņus turēja pāri robežai - Baltkrievijā.
Daži puķu audzētāji valsts darbā nestrādāja, citiem tā bija blakusnodarbe, kas tomēr deva ievērojamāko ģimenes budžeta papildinājumu. Bijušais Dārzkopības un biškopības biedrības vadītājs, politiķis Andris Ārgalis zina, ka lielai daļai Siguldā dzīvojošo ārstu un zinātnieku darbs ar puķēm bija tikpat svarīgs, cik pamatprofesijai atvēlētās diennakts stundas. Puķu audzēšana bija nopietna nodarbe ar solīdiem ienākumiem - Siguldā vien aptuveni 200 Dārzkopības un biškopības biedrības biedru savulaik Krājkasē noguldīja vairāk nekā 100 000 rubļu." Puķu bizness padomju gaumē (žurn. Leģendas/Senioriem.lv)

Atbildēt

Okšķeris

15.01.2017. 21:18

„Prihvatizācija” ģenerēja cilvēkus, kuri ir ieinteresēti ekonomiskajās un finansu mahinācijās, monopolizācijā, korupcijā, valsts paternālismā, mazā un vidējā biznesa nepieļaušanā.Sociālisma lielākā nelaime bija cilvēka iniciatīvas apspiešana. Privātā iniciatīva tika pieļauta vienīgi valsts labā, bet nevis cilvēka paša labā. Valsts visu gribēja pati izlemt un cilvēkiem bija jāpakļaujās valsts lēmumiem.
Austrumeiropā tagad kapitālismā privātā iniciatīva tiek apspiesta vēl vairāk nekā sociālismā. To dara ne tikai valsts, bet arī oligarhi, biznesmeņi-monopolisti. Valsts likteni nosaka tie, kuriem patiesībā valsts nemaz neinteresē. Viņiem interesē tikai sava labklājība.

Atbildēt

Vai

15.01.2017. 16:24

»

Šeit ir darbs

Šeit ir darba "KAPEIKU STRUKTŪRĀM"- troļļiem. Viasmaz sātana grašus atļauj pelnīt, ja citu neko neprot tautas labā. Naidu kurinat - arī darbs, kapeikas lasīt salonos zem galda - arī darbs


tad šeit maksā par trollēšanu šajā portālā? Trollis ir, bet vai viņam maksā? Liek trollēt noteiktus darbus, bet vai par to maksā?

Atbildēt

Šeit ir darbs

15.01.2017. 15:50

Šeit ir darba "KAPEIKU STRUKTŪRĀM"- troļļiem. Viasmaz sātana grašus atļauj pelnīt, ja citu neko neprot tautas labā. Naidu kurinat - arī darbs, kapeikas lasīt salonos zem galda - arī darbs.

Kapeišniki strādā.

Atbildēt

Edge

15.01.2017. 12:34

"Latvijas vēstures politika ne vienmēr bijusi efektīva, saka vēsturniece [LU Sociālo zinātņu fakultātes komunikāciju studiju nodaļas profesore] Vita Zelče (IR, 23.08.-29.08.2012)
====================================================
"Kadri izšķir visu!" J.S.
"Pārbūves" mantojums:vēstures politikas īstenotāji - Priedīša kunga paaudzes izaudzinātie kadri.

Atbildēt

Edge

15.01.2017. 12:21

„Perestroika” atbrīvosies no šausmīgajiem meliem, kuri pašlaik Latvijas valdošās kliķes uzraudzībā turpina auļot kā satrakojies lops ar izvalbītām acīm un krampjaini trīcošu ķermeni.
====================================================
Auļoja Priedīša kunga paaudze, kas bija "perestroikas" vadošais un virzošais spēks, - par šodienas to vairs nepateiksi. Sk. diskusijas "Ne mana druva" dalībnieku foto vietnē Satori.lv

Atbildēt

Janis Stings

15.01.2017. 11:31

»

Pomeranču vainadziņš

"Nakama eseja bus par mankurtismu


Mezonigas ciltis parasti esot naidigas pret citam ciltim. Latviesi ka mezoni ir naidigi pret savejiem, ar to izcelas latviesu mezoniba. Latviesu mezoni ka savejo mezoni.

Atbildēt

J.S.

15.01.2017. 11:16

»

Pomeranču vainadziņš

"Nakama eseja bus par mankurtismu


Eseja tacu teikts Tā tas ir tāpēc, ka „perestroikas” unikālā afēra balstās uz mankurtisma divām modifikācijām. Par tām būs runa citā esejā.Vai tiesam visi latviesi ar sajukusi prata?

Atbildēt

Mugurkauls

15.01.2017. 10:34

pšehi ar ziediem un bučošanu sagaidījuši tēvoča sema tanku kolonas,interesanti kā būs latvuviešiem?

Atbildēt

Janis Stings

15.01.2017. 10:12

Nakama eseja bus par mankurtismu.Tas Rietumos ir svess vards.Bet esejas jau ir prieks latviesiem, kuru vecakie cilveki lasija romanu.Uz latviesiem mankurtisms attiecas smagi, jo latviesi pec dabas ir verdziski padevigi un nodevigi. Vini negrib dzivot bez saimnnieka rokas bucosanas, kas nepatik Artura kungam un par ko latviesi vinu aprej.

Atbildēt

J.S.

15.01.2017. 10:08

»

:))

Janis Stings gan tāds nav


Ne, nav Grantina kungs! Es arzemes ierados bez norikojuma.

Atbildēt

Edge

15.01.2017. 00:40

»

es

atceros, ka Gorbačovs vēl 80-to gadu beigās vēl teica, ka viņš ir par sociālismu, un,vai vajag graut sistēmu, no tā var izcelties starpnacionāli kari un citas nelaimes. Lai grautu sistēmu, bija vajadzīgs Jeļcins. Tiesa gan, viņš Latvijai deva neatkarību...


"Tobrīd, 1990.gada 4.maijā, deviņi no desmit latviešiem cerēja, ka neatkarība pati par sevi atrisinās visas problēmas." Aivars Kļavis, rakstnieks (LVportāls)
====================================================
Lai grautu daudz prāta nevajadzēja - tāpēc jau neatkarības laikā galvenās problēmas (demogrāfija, migrācija, labklājība) tikai saasinās, pozitīvu risinājumu nebeidzamās reformās neiegūst. Lai arī vēsturi "groza" - sekas jau nenoslēpt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.01.2017. 21:17

»

Okšķeris

Indokrinācija ir eiropeīdu klasiska īpašība, par katru cenu vēloties citus sistemātiski un ilgstoši pamācīt vai ideoloģiski zombēt, lai citi bez ierunām pieņemtu Rietumu dzīves veidu, domāšanu, izglītību, saimniekošanas formātus utt. Indokrinācija ir vienota ar eiropeīdu velmi citus pakļaut un izmantot...


Protams, Artur, visi "režīmi" nav tik humāni, kā putiniskais, kurš sniedz bezmaksas palīdzības ruku saviem kaimiņiem- gruzīniem, čečeniem, ukraiņiem vai sīriešiem. Un kāpēc piemini tādu "paradīzi stūrīti" kā Osvencimu, bet ne Gulagu ? Vai tāpēc, ka Gulaga dibinātāji bija no tev tik mīļotās tautas ? Šie, Artur, ir tavi mīļcilvēciņi, kuri centās izlabot vāciešu pielaistās kļūdas( Tu taču sacīji: žēl ka vācieši neuzvarēja, tad nebūtu tāds kauna traips pie Baltijas jūrs)... . https://www.youtube.com/watch?v=PWYsZviZD-o

Atbildēt

Okšķeris

14.01.2017. 19:57

Indokrinācija ir eiropeīdu klasiska īpašība, par katru cenu vēloties citus sistemātiski un ilgstoši pamācīt vai ideoloģiski zombēt, lai citi bez ierunām pieņemtu Rietumu dzīves veidu, domāšanu, izglītību, saimniekošanas formātus utt. Indokrinācija ir vienota ar eiropeīdu velmi citus pakļaut un izmantot. Pašlaik ASV politikas stratēģija ir indokrinācijas spilgts piemērs, vēloties valdīt uz planētas. Eiropeīdi nemaz nav spējīgi izjust un respektēt kognitīvo disonansi starp ilgām un praksi no indokrinācijas viedokļa. Eiropeīdu ģeopolitiskā mentalitāte ir akla mentalitāte, nespējot pārvarēt indokrinācijas maldus. Eiropeīdu indokrinācija ir novedusi pie tā, ka Eiropa ir vēsturiski visļaunākais un visagresīvākais kontinents, - par to liecina kari, fašims, nacisms, komunisms, Osvencima, I un II, un III Pasaules karš. Protams, eiropeīdu pārvaldītā Ziemeļamerika cenšas atņemt Eiropas godu būt visļaunākajiem un visagresīvākajiem uz planētas. Taču eiropeīdi 2002.- 2014.gadā zaudēja agrākās indokrinācijas sasniegumus. Islama valsts aktivitātes iezīmē eiropeīdu kolapsu planētas kundzībā.

Atbildēt

es

14.01.2017. 14:06

atceros, ka Gorbačovs vēl 80-to gadu beigās vēl teica, ka viņš ir par sociālismu, un,vai vajag graut sistēmu, no tā var izcelties starpnacionāli kari un citas nelaimes. Lai grautu sistēmu, bija vajadzīgs Jeļcins. Tiesa gan, viņš Latvijai deva neatkarību.
Nezinu gan, vai tagad ir vērts par to diskutēt, kad vēl arvien ir modē vēstures grozīšana.

Atbildēt

Janis Stings

14.01.2017. 09:58

Artura kungs Facebook raksta, ka ta ir cina starp cilvekiem un postcilvekiem. Tramps velas saglabat cilvekus uz zemes, bet vinam to nelauj postcilveki, kuru skaits ir liels +pederasti, muldetaji, slinki, diplomu pirceji utt.Es par to domaju un neredzu iebildumus.

Atbildēt

liela banda

14.01.2017. 03:26

liela banda izmantoja perestroiku ,lai klutu par miljonariem.

Atbildēt

Edge

14.01.2017. 00:56

"Runa ir par pārejas laikmetu. Par mūsu pārejas laikmetu, kurā mums ir gods dzīvot no pagājušā gadsimta 70.gadiem." A.Priedītis: Katastrofas trajektorija (Pietiek.com)
====================================================
Šeit un tagad - esam kustībā, bet vēl nav trajektorijas/vēstures beigas. Pārbūve turpinās, taču prognozes neiepriecinošas (visai cilvēcei):
"Es [A.Ambainis] nebaidos no situācijas, ka tikai 10% cilvēku ir darbs, bet no tā, ka 40% cilvēku paliek aiz sabiedrības borta."
LV portālam: ANDRIS AMBAINIS, skaitļošanas zinātnieks

Atbildēt

Edge

13.01.2017. 23:59

"Acīmredzot galveno atziņu nevajadzēs koriģēt. Galvenā atziņa saglabāsies uz visiem laikiem. „Perestroika” bija katastrofa."
====================================================
Koriģēt vajadzēs galveno mācību, jo "vēstures beigas" jau 1991.g. neiestājās. Nesen piedzīvotā katastrofa nebija pirmā, kura skāra Latviju un Latvijas tautu. Cik tādu līdzīgu nav bijis, sākot jau ar Livonijas Krusta kariem. Pārbūve turpinās - to skaidri apliecina notikumi pēc 2008.g. krīzes - Krievija paņemt Krimu, bēgļi un ek. imigranti pārpludina Eiropu, Brexit, tagad Trampa ievēlēšana par ASV prezidentu. Kāds būs nākamais pārbūves solis kapitālisma nomaiņas procesā? The End of Capitalism — So What’s Next? Prof. Klaus Schwab, Founder and Executive Chairman of the World Economic Forum.
p.s. Latvijas vēstures politikas "stūrmaņi" jau aktīvi sāk pielāgoties izmaiņām. Palasiet tik uzmanīgāk viņu rakstus, piem. “Jākliedē uzturētais mīts par mūsu senču kalpības garu.” Intervija ar vēsturnieku K.Kļaviņu

Atbildēt

Žulis

13.01.2017. 23:34

Šajā rakstā daudz kas pateikts pietiekami pareizi un precīzi, piemēram: „...pie mums kapitālismu sāka atjaunot tie paši cilvēki, kuri aktīvi līdzdarbojās sociālisma celtniecībā, šīs celtniecības laikā sakrātās valsts bagātības piesavinoties sev un pasludinot par savu privātīpašumu......„Perestroika” sākās daudz agrāk. ..... Vispirms „perestroika” sākās PSRS varas elites gudrākajās galvās....VDK elite saprata un klusu atzina sociālisma celtniecības letālo likteni.”
Taču šai pareizajai faktu konstatācijai seko visai greizs skaidrojums un kopējās ainas raksturojums. Piemēram, sociālisma letālajam liktenim nav nekā kopīga ar cilvēkam piemītošu grēcīgumu kā tādu, bet gan ar to, ka jau no pašiem pirmsākumiem PSRS valdošā elite nodeva tos ideālus, kurus pati sludināja. Komunisma ideoloģija viņiem bija tikai LĪDZEKLIS (instruments) varas sagrābšanai un noturēšanai. Ne jau viņi kalpoja komunisma idejām, bet gan ar šo ideju palīdzību visas PSRS teritorijā dzīvojošās tautas piespieda kalpot sev. Savām savtīgajām vēlmēm, interesēm un savai varas kārei. Palasiet vēsturi par komunistu pastrādātajām zvērībām un jūs sapratīsiet, ka tam visam nav nekā kopēja ar tām vispasaules darbaļaužu draudzības, brālības un vienlīdzības idejām, par ko runā komunisma ideoloģija. Kādu laiku jau var cilvēkus šādi muļķot. Bet to nav iespējams darīt bezgalīgi. Cilvēki, redzot ka „komunisma gaišās ēkas arhitekti” tikai imitē uzticību komunisma idejām, savukārt sāka arī no savas puses tikai imitēt sociālisma celtniecību. Un nelīdzēja vairs ne goda raksti, ne ceļojoši sarkanie karodziņi, ne darba trieciennieku nozīmītes un labāko darba darītāju bidīšu izlikšana goda plāksnēs. Sociālisma celtniecības letālais iznākums kļuva neizbēgams. Vienīgais veids, kā kompartijas funkcionāri varēja saglabājot varu savās rokās un pāriet uz kapitālismu, bija šī viņu pašu izplānotā un realizētā perestroika. Ne par kādu piesardzīgu un pakāpenisku kapitālisma mentalitātes uzpotēšanu, kuru it kā Gorbačovs būtu izjaucis (kā teiktsšajā rakstā), nevarēja būt ne runas. Atšķirībā no Ķīnas, PSRS nebija monolīts veidojums. Lai padomju impērija varētu iekļauties kapitālisma sistēmā, visām „savienotajām republikām” bija jādod formāla patstāvība un neatkarība. Un vēl „gudrajiem un tālredzīgākajiem komunistiem” vajadzēja kaut kā nolikt pie vietas un atbrīvoties no „mazāk gudrajiem”. Tā, ka Gorbačova realizētais perestroikas variants bija vienīgais iespējamais. Un tas arī tika realizēts. Un nav te nekāda perestroikas mantojuma. Ir tikai loģisks perestroikas iznākums. Padomju vara Latvijā turpinās. Tikai tagad šī padomju vara kā sabiedrības pārvaldes instrumentu izmanto kapitālisma un liberālisma idejas (Jā, tieši izmanto, nevis tām kalpo). Lozungi un konstitūcija ir pārrakstīti, sarkani-zili viļņotais karogs un LPSR himna nomainīti ar no Latvijas republikas patapinātajiem karogu un himnu, bet bezsaimnieciskums, draugu būšana, ļaunprātīga varas izmantošana palikusi iepriekšējā. Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

hm

13.01.2017. 22:43

Izskaidrot kāpēc beidza pastāvēt Padomju Savienība nebūs tik viegli. Daudzu procesu ietekmē. Afganistānas karš, zemās degvielas cenas, politisko vadītāju biežās maiņas, idejas strupceļš, saimnieciskās darbības neefektivitāte, Rietumu ideoloģiskā ietekme ... un tā var turpināt un turpināt.
Revolūcijas laikā likumi pārstāj darboties. Noteicošais kļūst spēks, ar kā palīdzību tiek pārdalītas vērtības. Beidzoties revolūcijai, sabiedrība atgriežas pie likumiem, valsts varas un birokrātijas. It kā sākam dzīvi no jauna, no 0. Taču tiem, kuri juku laikos pamanījās iegūt nelikumīgus labumus, par tiem vairs ne vārda.

Atbildēt

Krivs

13.01.2017. 22:26

»

VB

Atradis gan npar ko uztraukties - publiskā vēsture


https://en.wikipedia.org/wiki/Public_history
https://de.wikipedia.org/wiki/Public_History
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F
Kad latvietis izbeigs augstprātīgi izrādīt savu stulbumu un neko nezinot pamācīt citus? Vari paskatīties, kas ir publiskā vēsture, ja proti lasīt, nelga vietējais!

Atbildēt

Prof. Hadsons

13.01.2017. 19:34

Artur, tev frāzes mainās ar izrautiem viedokļiem no konteksta un tu ar to radu "burzmu", prāta sajukumu. Te "vēstures politika", te "publiska vēsture - kas tas ir? Te tu pareizi nosauc, ka visu nejēdzību pastrādāja, es papildinātu - un turpina nejēdzības attīstīt un pārnest uz jauno paaudzi, "perestrikas" nomenklatūra un KGB, specdienesti. Bet tu "grābsties gar visādām frāzēm un terminoloģijā, jauc un atkārto kaut kādā "šurum burum secībā un neproti attīstīt sakarības - SPECDIENESTI un NOMENKLATŪRA jegu un būtību. šadu cita veida frāžu rakstā ir daudz, bet rezuktātā - putra, tu vāries. Savam studentam es tavus rakstus neļautu lasīt, lai nejūk prātā.

Proti, patiesas, pat specgudras frāzes sajaucas ar tukšu muldēšanu, ja neteikt - pēc šizofrēnijas pakāpes. Kopā rakstu var nodēvet par kārtējo murgu, kuru, ja vajadzētu paprasīt manam studentam, lai izlasa tavu rakstu un atstāsta, nekas loģisks viņam nesanāktu, students apstulbtu un apjuktu, domājot, ka es varu par viņu padomāt - students "nevelk", pelēks, neprot izanalizēt pat vienu "nopietnu" rakstu.
Artur, paprasi kādam tev tuvam cilvēkam, lai izlasa tavu rakstu un paklausies, ko viņš par to var pastāstīt, kas viņam no raksta izlasīšanas vienu reizi, paliks atmiņā sarunai, lai atstāsta un tu sapratīsi, ka tavs tuvinieks tevi nevar atstāstīt, ka tavos rakstos, tevī ir daudz gudru, savārstījumu, bet tajos trūkst domas loģiska virknējuma, domas skaidrības, kas tavus rakstus padara murgainus. Atvaino par atklātību, tā turpini, cita tev nav dots.

Atbildēt

Jurmala

13.01.2017. 19:08

truksni eda eda kamer izeda

Atbildēt

Arturs Nagliņš

13.01.2017. 19:07

Internetā par N.Grostiņu: "Dzimis Rīgā 1964. gadā. 1982. gadā beidza Rīgas 2. vidusskolu, līdz 1987. gadam studēja Latvijas Valsts Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē, bijis LVU komjaunatnes komitejas sekretāra vietnieks ideoloģiskajā darbā.1987. gadā esot piedalījies aizliegtajos masu protestos pie Brīvības pieminekļa". Kuram te kaut kas vēl nav skaidrs par šī kunga darbību agrāk un tagad?

Atbildēt

Bet

13.01.2017. 18:37

»

Janis Stings

Tas ir pareizi, ka Austrumeiropiesi atskiras no Rietumniekiem ar savu mezonibu un iztapsanu amerikaniem, kas Rietumos visiem nepatik.Latviesi ari nav ciena Rietumos, bet daudzi jau nemaz nezina, kas ir tie latviesi un Latvija kur atrodas. Latvija savu vesturi kroplo pasi latviesi, to es zinu labi


Sauksim Latvijas ultralabējos populistus vārdos: piemēram Marinu Le Penu European Alliance for Freedom viceprezidenta amatā pagājušgad aizstāja latvietis. Prese nepamanīja :) Sauc viņu Normunds Grostiņš un tas ir Eiropā ietekmīgākais latviešu populists. Šaubos vai te viņu vispār atpazīst, bet Briselē gan!

Atbildēt

Atbrivotajs

13.01.2017. 18:23

Ja nebutu atmodas , tad sitadi arturi ilgi sedetu mordovijas gulagos par sitadiem rakstiem...

Atbildēt

Janis Stings

13.01.2017. 17:46

Tas ir pareizi, ka Austrumeiropiesi atskiras no Rietumniekiem ar savu mezonibu un iztapsanu amerikaniem, kas Rietumos visiem nepatik.Latviesi ari nav ciena Rietumos, bet daudzi jau nemaz nezina, kas ir tie latviesi un Latvija kur atrodas. Latvija savu vesturi kroplo pasi latviesi, to es zinu labi.

Atbildēt

Pedro Vokula

13.01.2017. 17:26

ukropakrainā nožņaudz antiputiniskās Krievijas ruporu "Doždj",bet pilnīgs KLUSUMS.Nav nosodījuma no mogerini un rinkas,klusē nulande un baidens;nestāv ar nosodījuma plakātiem pie ukru pārstāvniecības bante un snore,kalniete un iesalnieks,nav tur dubravas gaišā skatiena.Kas tas būs!

Atbildēt

lauķis

13.01.2017. 16:47

Nu nebija ne ,,perestroikas,, ne PSRS sabrukuma.PSRS tika plānveidīgi sagrauta un izlaupita , protams, Gorbačova virsvadībā.PSRS transformējās par ES.
PSRS sagrausana sakās jau tājaja 1978.gadā , kompartijas naudas tika iepludinatas kapitalisma koncernos.

Atbildēt

A.P.

13.01.2017. 16:35

Atvainojos lasītājiem un portāla redakcijai par izlaisto vārdu teikumā "Par to kompetenti raksta tāda pasaules klases politiķe, politiskā godīguma etalons un Valsts prezidenta troņa tīkotāja kā Sandra Kalniete".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...