Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Pārmetumi un rīcība

Atis Priedītis
23.02.2020.
Komentāri (82)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētezera

26.03.2021. 10:33


Ir aizvadīts 25. marts. Vakardien bija Māras diena (Dievietes Māras diena). Dieviete Māra mūsu tautai ir pazīstama kopš tālas senatnes. Diemžēl Dieviete Māra mūsdienu Latvijā ir aizmirsta un nicināta. Pagāni sabiedrības acīs tiek marginalizēti. Dievietei Mārai nav nedz tempļu, nedz elku, nedz svētvietu. Kristietība ir nozagusi Dievietes Māras pielūgsmi un aizvietojusi Dievieti Māru ar ebrejieti, jaunavu Mariju. Diemžēl Latgales Māras piemineklis, kas atrodas Rēzeknes sirdī, liecina mums, ka kristietība neciena mūsu sentēvu Dievus. Dieviete Māra ir plaši pazīstama gan baltu, gan slāvu tautu dzīvesziņā. Pēc slāvu tautu dzīvesziņas Dieviete Māra ir Černoboga sieva. Viņa ir pazemes valstības valdniece. Dieviete Māra ir nāves Dieviete. Viņas spēks ir bezgalīgs. Viņas sirpis ir ass. Dieviete Māra ir visu burvju un raganu aizgādne. Latviešu dzīvesziņā 25. marts Dievietes Māras svētki. Godāsim Dievieti Māru pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Iedegsim pelēku svecīti par godu Dievietei Mārai. Aizlūgsim Dievieti Māru par mūsu aizgājēju dvēselēm. Uzzīmēsim uz svētakmeņa ar sāli Māras krustu un Māras līkloci jeb Māras ūdeņus (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls burciņā). Ziedosim uz svētakmeņa trīs jēlas olas un gabaliņu gaļas par godu Dievietei Mārai. Kā ziedojumu Dievietei Mārai var atstāt gabaliņu no tā ēdiena, kas pašiem garšo. Dieviete Māra ar prieku pieņems mūsu ziedojumus un uzklausīs mūsu lūgšanas. Lai Dieviete Māra mūs svētī! Lai Dieviete Māra mūs pasargā no ļauna! Lai godāta Dieviete Māra kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar Dievietes Māras gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#MārasDiena #DievieteMāra #NāvesDieviete #PazemesValdniece #Māra #Černobogs #SlāvuDievi #rodnoveri #pagāni #svētezers #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

26.03.2021. 10:32

Ir aizvadīts 25. marts. Lai gan vakardien bija sentēvu pagāniskie svētki – Māras diena (Dievietes Māras diena), tomēr 25. marts mūsu tautai ir skumju un sēru diena, tāpēc ka pirms 72 gadiem notika vienas no vērienīgākajām latviešu tautas deportācijām uz Sibīriju un citiem attāliem PSRS reģioniem. Šīs neģēlības pret latviešu tautu veica noziedzīgā PSRS valdība. Šiem PSRS noziegumiem nekad nebūs noilguma, šos noziegumus pret mūsu tautu nedrīkst aizmirst. Varmācīgā un asinskārā PSRS valdība 1949. gada pavasarī izsūtīja vairāk nekā 92 000 Baltijas valstu iedzīvotāju (no Latvijas ~43 000). Padomju Savienības varasiestāžu slepenajā operācijā "Krasta banga", kas ilga no 1949. gada 25. marta līdz 29.martam, tika apcietinātas un izsūtītas ap 13 000 ģimeņu. Šo nabaga cilvēku skaitā bija arī grūtnieces, zīdaiņi un bērni. Daļa no šiem cilvēkiem mira vilcienu lopu vagonos pa ceļam uz nometinājuma vietām. Šiem cilvēkiem zaglīgā un nelietīgā PSRS valdība atņēma visu īpašumu, pretī dodot vien ciešanas, bēdas un asaras. Diemžēl mūsdienu Krievijas Federācija kā PSRS mantiniece nav atzinusi un nožēlojusi savu vainu šajos noziegumus, kā arī publiski atvainojusies un izmaksājusi cietušajiem saprātīgas kompensācijas. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms – militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Kristīgie TV kanāli Telekanal Spas un Soyuz, kā arī militāri-patriotiskie TV kanāli Telekanal Zvezda un Pobeda International vel joprojām skalo Krievijas Federācijas iedzīvotāju smadzenes. Šādas attieksmes dēļ no mūsdienu Krievijas nekas labs nav gaidāms.
Ar Dievietes Māras gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#MārasDiena #DievieteMāra #KomunistiskāGenocīdaUpuruPiemiņasDiena #25.03.2021. #deportācijas #represijas #ciešanas #piemiņa #Latvija #brīvība #patriotisms #Skolnieciņš #svētezers

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 09:23

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Valdis Freimantāls

10.03.2020. 18:39

»

Kļūdaini ir domāt, ka jelkad bijusi Latvijas neatkarība

Latvijas neatkarības ideja radās jaunlatviešos. Jaunlatviešu kustība vēsturiski sakrita ar četru impēriju sabrukumu laiku. Sagraut šīs impērijas ar 1. un 2. pasaules kariem veicināja dziļā pasaules valdība, kuru veido vēsturē neaprakstīti finansu un kapitāla 24 klani. Dziļā pasaules valdība nāk no 16...


Protams, tev taisnība!

Bet katram latvietim ir bjauzskata, ka valsts vara ir nulle, salīdzinot ar latviešu kultūras fenomenālajam vertībām!

Un šīs vērtības ir Rīgas Latviešu Biedrības sazarotais, leģitīmais tīkls - visās latviešu apdzīvotajās teritorijās!

https://tautastribunals.eu/?p 33716

Atbildēt

Valdis Freimantāls

10.03.2020. 18:24

»

L.Grantiņš-Stenētājs

Lielais komponist! Ja Nācijas Debilais Tēvs ir aizņemts ar kaut ko svarīgāku, sacerot Alfrēda Rozenberga mīlētajai latviešu vērtīgajai tautiņai jaunus melus, ko tā no viņa gaida katru rīta mirkli bez angļu brokastīm, tad vari, lielais komponist, izmantot vārdus no mana dievinātā rakstnieka pamfleta "...


Linarda doma ir skaidra - latviska!

Komunistu un čekistu ieliktņu skaits ir milzīgs!

Tādos apstākļos izprast notiekošo Latvija ir apgrūtināti.

Maldinātāji ir apmaksāti un goda celti - priviliģēti!

Pretlatviskajiem KROKODILIEM ir paniskas bailes no Aizsargu atjaunošanas un Rīgas Latviešu Biedrības likumīgo 1938. gada statūtu atjaunošanas Māmuļā!

Bailes no Helsinki 86 un Pilsoņu Kongresa!

Par visu pārējo viņi tikai smīn!

Atbildēt

Tiesas pristavs

28.02.2020. 18:02

Kur ir tas dienas zaglis Inkéns Edvins ,keriet vinu ciet ! Izsludinu prémiju par vina biksém
10 000 €

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

26.02.2020. 17:04

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.

Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

érgla knàbis

26.02.2020. 17:02

»

Atkal tas debilais Mikropisans

no Dikļiem! Inģis Durka ar savim sudiem ērgļa knābī


Kaut tev miezamais aizkalstu, naciku zooofilu skapja mavka ar izrautu dzemdi!

Atbildēt

Feiss

26.02.2020. 08:04

Buņģis, Priedīti, Buņģis!!! Pirms rakst, pārbaudi avotus! Citādi jau ne vainas!

Atbildēt

Atkal tas debilais Mikropisans

26.02.2020. 03:11

»


no Dikļiem! Inģis Durka ar savim sudiem ērgļa knābī!!!:)

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

25.02.2020. 16:04

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Mikropisan, ātri atpakaļ Dikļu atejā un gaidi,

25.02.2020. 06:06

»

patiesībā

apcelt līdzcilvēkus (jo sevišķi, iespējams, savdabīgus īpatņus) nav cilvēka cienīga izpildīšanās


kad tevi sauks Klāra Debess no debesjuma!

Atbildēt

Zeze

25.02.2020. 00:21

Ko var gribēt no verdziskās tautiņas? Uz vēdera līdēji, ko sauc par latviešu tautu, nevar būt kaut vai tādi kā helvēti Šveicē.

Atbildēt

Asiirietis

24.02.2020. 19:45

Pēdējās verstis vienmēr tās grūtākās, arī nakts pirms rītausmas ir vistumšākā.
Latviešos sāk mosties senču gars un to sajūt katrs kolonistu asinsūcējs un katrs noziedzies žurkuģīmis.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 15:10

Ar iepriekšējo komentāru es apmēram uz pusgadu vai ilgāk atvados no šī portāla. Liels paldies visiem, kuri rakstīja sakarīgus un adekvātus komentārus. Informāciju par mani šobrīd jau diezgan lielā daudzumā var atrast arī izmantojot Google. Par mani ir atrodamas divas Latvijas Radio pārraides un viens ReTv raidījums "Vilciens Rīga - Valka". Vēlreiz Liels Paldies Visiem!

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 15:03

»

Kasīklis Atim

Vai nenovērtētais komponists nevarētu sacerēt mūziku maniem sviedrotajiem izdalījumiem iekš "Pietiek", jo vārds "pietiek" iekš "pietiek" neattiecas uz latviešu plānprātiņu debilitātes plūdiem, kuri tiek veicināti no sirds, lai uzturētu debilas tautas zirgābolu smaku un slavu. Mani izdalījumi ir primitīvi...


Nav īsti pareizi. Es esmu noklusēts, bet ne nenovērtēts. Laureāta gods vairāk nekā 10 Latvijas mēroga konkursos ir pietiekoši augsts novērtējums. Dziesmu aizliegšana un noklusēšana jau ir pavisam cits stāsts. Un es jau neesmu vienīgais, kurš šādi tiek apcelts.

Atbildēt

Kasīklis Atim

24.02.2020. 14:55

Vai nenovērtētais komponists nevarētu sacerēt mūziku maniem sviedrotajiem izdalījumiem iekš "Pietiek", jo vārds "pietiek" iekš "pietiek" neattiecas uz latviešu plānprātiņu debilitātes plūdiem, kuri tiek veicināti no sirds, lai uzturētu debilas tautas zirgābolu smaku un slavu. Mani izdalījumi ir primitīvi, sekli, kā tas latviešu prātiem ir jābūt, tāpēc nebūs grūti sataisīt kādu oratoriju no tiem, lai atskaņotu "pietiek" kajītē. Latviešu tautas paraugs mastodontais latviešu mežonis L.Grantiņš-Stenētājs jau pasūtīja privāto himnu. Es himnu negribu, jo man nepatīk augsti žanri, tiem nav piemērots mans latviešu augsti stulbais prāts. Man der oratorija, bet tikai ne ziņģe, kuru cepšanā tu esi lielmeistars. Stenētājs jums sola honorārā atbrīvošanu no VDK/VDD vajāšanas par diletantismu utt. Es to nesolu, jo pats esmu diletants kā jau latvietis no vērtīgāko latviešu izgāstuves.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 14:33

»

Tagad uzzināja visi,

kas ir Atis Priedītis, komponists. Kur ir tie ģeniālie darbi it kā Jūsu neatkarīgajā Latvijā? Kur ir tie nacionālo latviešu ģeniālie darbi dzejas formā? Nav. Jo nevar sociālistiskā reālisma upīša zaļās zemes pēctecībā, literāro tradīciju pārmantojamībā sociālistiskais reālisms literatūrā pārtapt nacionālo...


Kā var zināt komponista darbus ja tie regulāri tiek aizliegti un netiek atskaņoti? Manas dziesmas šobrīd ir dzirdamas Yoytubē. Arī tās, kuras tika aizliegtas. Kopumā manas dziesmas ir kļuvušas par vairāk nekā 10 Latvijas mēroga konkursu laureātēm. Un ne jau tā ir mana vaina, ka šis fakts tiek noklusēts. Maza piebilde. Pēdējās reizes, kad mani "noņēma no distances" bija 1999.gads; 2007.gads un 2018.gads. Man ir pat saglabājušies dokumentāli pierādījumi. Tikai kaut kāda "taisnības meklēšana" ir absurda. Pretim stāv cilvēki, kuri groza miljonus, es šobrīd esmu tikai parasts, vienkāršs pensionārs.

Atbildēt

josifs

24.02.2020. 12:50

Toreiz sarkanā buržuazija sedēja cietumā,pēc amnestijas izgaja ārā no cietuma,savienojās ar VDK un komunistiem,un sākās Latvijas valsts izzagsana,un tāpēc viņi kluva bagāti,apskataties kuri bija čekas maisos,tie visi bija starp jums,un tēloja patriotus,Tēvija-Briviba,biedri Īvāns,Kalniete,Dobelis,Raznačs,Bērziņš Dzīntarīņš.

Atbildēt

L.Grantiņš-Stenētājs

24.02.2020. 12:08

»

L.Grantiņš-Stenētājs

Kodājamais maestro Ati Atovič! Vai Tu nevarētu man veltīt no savas muzikālās āderes izsmeltu himnu? Es jau esmu Latvijas karalis, Freimantāls mani pasludinājis par latviešu hipernācijas dievu-glābēju, par valsts prezidentu es pats pieteicos, bet VDD grib mani kronēt kā VDK lielāko misēkli vēstures laikā...


Lielais komponist! Ja Nācijas Debilais Tēvs ir aizņemts ar kaut ko svarīgāku, sacerot Alfrēda Rozenberga mīlētajai latviešu vērtīgajai tautiņai jaunus melus, ko tā no viņa gaida katru rīta mirkli bez angļu brokastīm, tad vari, lielais komponist, izmantot vārdus no mana dievinātā rakstnieka pamfleta "Stenētājs", kur ir uzsūcama visa mana dziļākā cilvēciskā un necilvēciskā būtība. Vai saprati, lielais komponist?

Atbildēt

Protams, komentāros jāraksta pretrunas

24.02.2020. 11:36

»

Adelīna

Es dabūju "pārmācību" par interneta komentāriem. Manas pirmās dusmas bija par skolēnu dziesmu un deju svētkiem (apmēram pirms 10 gadiem), kad bērniem lika dejot 32° karstumā, daudzi paģība, ātrie sniedza palīdzību... Tad portālā Apollo bija epizode, kurā it kā simtiem komentētāju ar dažādiem nikiem ...


lai nevar atklāt un piemērot likumu par naida kurināšanu. Naida uz nacionālā pamata izraisīšanu. Nacionālo naidu jau ir izraisījusi 4. maija republika, sadarbojoties ar okupācijas migrantiem, tos “naturalizējot par latviešiem”. Vai varat iedomāties latvieti ar slāva vai ķīnieša purnu?

4. maija republika meklē personas, ar kurām izrēķināties, lai attaisnotu savu pastāvēšanu, apsūdzot terorismā un mēģinājumā gāzt pastāvošo valsts režīmu. Ja tādu nav, tādas noorganizē ar provokācijām, lai iebaidītu citus.

Atbildēt

L.Grantiņš-Stenētājs

24.02.2020. 11:31

Kodājamais maestro Ati Atovič! Vai Tu nevarētu man veltīt no savas muzikālās āderes izsmeltu himnu? Es jau esmu Latvijas karalis, Freimantāls mani pasludinājis par latviešu hipernācijas dievu-glābēju, par valsts prezidentu es pats pieteicos, bet VDD grib mani kronēt kā VDK lielāko misēkli vēstures laikā, jo es izrādījos pilnīgi stulbs lopiņš. Man jau ir Latvijas ordenis par nopelniem VDK projektos, bet man pietrūkst himnas, kas veltīta tikai man un kuras vārdus varētu sacerēt Nācijas Debilais Tēvs Rīgas tornī. Vai tu to izdarīsi, ģēnij Atovič? Ja Tu to izdarīsi un es vakarā atejā stenot varēšu dziedāt savu himnu, tad es pateikšu VDK/VDD lai Tevi vairs nevajā par diletantismu, grafomāniju, plaģiātu, šarlatānismu ne Siguldā, ne Rīgā un Iģenē, kā arī ne Tiņģerē, kur dzimis mūsu kultūras ministrs, kas arī ir ģeniāls dziedonis tāpat kā Tu.

Atbildēt

Dzenis

24.02.2020. 11:25

»

Atis Priedītis

Citāts "Turpmākā attīstības posmā nepieciešami jauni varoņi un ienaidnieki. Tas ir nemitīgs process...


Visi putni skaisti dzied,
Dzenis vien nedziedàja.
Ko dzeniti tu dziedàsi,
Priezu skaidas véderà.

Atbildēt

Adelīna

24.02.2020. 11:21

»

Atis Priedītis

Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām...


Es dabūju "pārmācību" par interneta komentāriem. Manas pirmās dusmas bija par skolēnu dziesmu un deju svētkiem (apmēram pirms 10 gadiem), kad bērniem lika dejot 32° karstumā, daudzi paģība, ātrie sniedza palīdzību... Tad portālā Apollo bija epizode, kurā it kā simtiem komentētāju ar dažādiem nikiem vērsās pret L.Lapsu. Es uzrakstīju tikai - izbeidz! Un viss bars uzreiz apklusa. Tad drīz dabūju mājienus, ka šiem ir zināms, kas es esmu, kur dzīvoju, par manu ģimeni (kaut nerakstīju komentus ar savu īsto vārdu). Mani pārsteidza kāds drauds - sērojošās atraitnes lai neskrien pie Lapsas stāstīt par Kristovski! (Man nesen bija nomiris vīrs, kurš bija darbojies Zemessardzē).
Un tā tālāk.

Atbildēt

Novēlu aprobežotajam Atim Priedītim

24.02.2020. 11:18

rakstīt vairāk fantastiku, aizmirstoties savā “ģenialitātē”, gremdējoties tukšu murgu narkotikā. Das ist gut!

Atbildēt

Kur izeja?

24.02.2020. 11:14

»

Tagad uzzināja visi,

kas ir Atis Priedītis, komponists. Kur ir tie ģeniālie darbi it kā Jūsu neatkarīgajā Latvijā? Kur ir tie nacionālo latviešu ģeniālie darbi dzejas formā? Nav. Jo nevar sociālistiskā reālisma upīša zaļās zemes pēctecībā, literāro tradīciju pārmantojamībā sociālistiskais reālisms literatūrā pārtapt nacionālo...


Ja globālā finansu korporokrātija savā tapšanā iznīcināja impērijas, iznīcina valstis, secīgi arī pašvaldības, latviešu tautai, ja tā grib pastāvēt, jāapvienojas jaunlatviešu garā un jāveido alternatīvas savas kopības pārvaldes formas, vai forma, ko nevar ietekmēt no ārpuses ietekmējamā 4. maija republikas varas korporācija.

Bet aprakstīt šodien notiekošo, nozīmē rakstīt latviešu tautas kapa runas.

Atbildēt

Sugulda

24.02.2020. 11:13

»

Atis Priedītis

Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām...


Nevar būt, godātais kungs! Es un mani radi visi zina par Jūsu klātbūtni. Pat suns mūsu pārstāj riet, kad vakaros pie kamīna dziedam Jūsu dziesmu. Nav ko kaunēties par pasaules slavu, kas ir godam nopelnīta dziedošā tautā ar alus krūzi un speķa gabalu dziedāšanas laikā. Vēlu jaunu dziesmu plūdus. Neviens Jūs nevajā! Jūs vajā Jūsu apsēstība par grandiozo ģenialitāti divos plauktos - kā ģeniālam komponistam un ģeniālam rakstniekam, pārspējot pat ģenialitātē platpēdi slaveno Paulu un Māru Zālīti, kurai literārais klimakss jau no piedzimšanas un kas tā patika VDK urbējiem. Lai izdodas atkal kāda dziesma, jo mūsu suns grib paklausīties pie kamīna.

Atbildēt

...

24.02.2020. 11:09

»

?

1979. gadā? Domā


Jau daudz agrāk.1969.gadā Devids Rotšilds ieradās PSKP plēnumā Maskavā ,paskaidroja kas ir kas.
1971.gadā Maskavas centrā tika atvērta JP Morgan Chase&Co banka,caur to tika komunistu nauda investēta naidīgajā kapitālismā.
Tagad ES ir PSRS turpinājums.

Atbildēt

Tagad uzzināja visi,

24.02.2020. 11:08

»

Atis Priedītis

Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām...


kas ir Atis Priedītis, komponists. Kur ir tie ģeniālie darbi it kā Jūsu neatkarīgajā Latvijā? Kur ir tie nacionālo latviešu ģeniālie darbi dzejas formā? Nav. Jo nevar sociālistiskā reālisma upīša zaļās zemes pēctecībā, literāro tradīciju pārmantojamībā sociālistiskais reālisms literatūrā pārtapt nacionālo ideju formā, jo valsts nerealizē latviešu nacionālo ideju koncepcijas dzīvē, sadzīvē, ekonomikā. Liberālisms literatūrā, kas izpaužas tukšā beletristikā, grafomānijā, Dzīves noniecināšanā, fantastikas žanrā, pavisam lasītāju atsvešinot no realitātes. Atsvešinot no pilsoniskās iniciatīvas. Realizējot cionistu lozungu sabiedrībai “nav sabiedrības kā tādas”. Arī aicinājums par to visu rakstīt ir bezjēdzība.

Atbildēt

Solidarnosc

24.02.2020. 11:05

Dancigas pilsétas elektrikis LEX VALENSA bija tàds pats VDK agents kà LABVAKAR zikerzellis Inkéns .
Zikerzellim mati izkritusi,zobi izbirusi no lielas klabésanas un melosanas .

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 10:47

»

Adelīna

Pareizi dariet, Ati. Par to ir jāraksta, jo 4.maija republikā turpinās vecie niķi ar izsekošanām, vajāšanām, psiholoģiskiem uzbrukumiem (dažs komentētājs arī tagad nav nevainīgs...


Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām. Visas grāmatas uzdāvināju saviem draugiem, paziņām un radiniekiem. Vismaz viņi beidzot uzzināja, kas ar mani notika patiesībā un kāpēc "Latvijā neviens neko nezina par komponistu Ati Priedīti". Es vienkārši tiku aizliegts.

Atbildēt

Adelīna

24.02.2020. 10:00

»

Atis Priedītis

Fantastika ir tikai viens no literatūras žanriem. Manā gadījumā tas ir vienīgais veids kā atklāti izstāstīt par pārdzīvotajām VDK vajāšanām. Jo oficiālā nostāja ir, ka pēc 1986.gada nekādu vajāšanu vispār nav bijis. Plus tā ir iespēja paust savu nostāju pret patreizējiem notikumiem ne tikai Latvijā, ...


Pareizi dariet, Ati. Par to ir jāraksta, jo 4.maija republikā turpinās vecie niķi ar izsekošanām, vajāšanām, psiholoģiskiem uzbrukumiem (dažs komentētājs arī tagad nav nevainīgs).
Es par savu gadījumu uzrakstīju pasakas veidā, to rokrakstā nosūtīju arī radiniecei uz ASV un ieteicu, lai viņi nedod nekādas naudas mūsu politikāņiem. Pasaka paliek pasaka, par to nevar iesūdzēt tiesā.
Vismaz dienasgrāmatu vajadzētu katram rakstīt...
Amerikā vēl cer uz Bordānu. Kad es teicu, ka ar Strīķi nav īstas skaidrības, man atbildēja - tas nekas, lai viņi izvanda.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 09:10

»

Bet Atis Priedītis

ir cionistu upuris, komunistu uzpuris, čekistu upuris.. šodienas cionismā pievērsies fatastikai ar literatūras sacerēšanu. Ja kapitālisms atsvešināja latviešus no savas zemes, jo tie tika pārvietoti uz pilsētām, attīstoties industrializācijai, tad fantastika globālajā literatūrā ir narkotikas veids, ...


Fantastika ir tikai viens no literatūras žanriem. Manā gadījumā tas ir vienīgais veids kā atklāti izstāstīt par pārdzīvotajām VDK vajāšanām. Jo oficiālā nostāja ir, ka pēc 1986.gada nekādu vajāšanu vispār nav bijis. Plus tā ir iespēja paust savu nostāju pret patreizējiem notikumiem ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Un tā ir tikai literatūra, kuru var lasīt, var nelasīt, par kuru var arī vienkārši tikai pasmīnēt.

Atbildēt

Bet Atis Priedītis

24.02.2020. 08:52

ir cionistu upuris, komunistu uzpuris, čekistu upuris.. šodienas cionismā pievērsies fatastikai ar literatūras sacerēšanu. Ja kapitālisms atsvešināja latviešus no savas zemes, jo tie tika pārvietoti uz pilsētām, attīstoties industrializācijai, tad fantastika globālajā literatūrā ir narkotikas veids, kas pilsoni atsvešina no valsts, kuras suverenitāti iznīcina cionisma liberālisms globālās finansu korporokrātijas formā un “trīs ebreju impērijas standartu” satvarā.

Projekts “Izraēlas valsts” beidzas 2022. gadā. Saskaņā ar ebreju impērijas trim standartiem jāizveidojas globālajai ebreju imperijai, ar ko atkristu sinagogu nepieciešamība, jo vienota sinagoga būtu globālas ebreju impērijas pārvaldes biroji Vašingtonā un Čikāgā, ASV, B’ nai B’ rith birojs.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 08:50

»

hm

Manuprāt, latvieši nesaprot vēsturisko attīstību, dialektiku...


Citāts "Turpmākā attīstības posmā nepieciešami jauni varoņi un ienaidnieki. Tas ir nemitīgs process.
Zaimot iepriekšējo paaudzi, ir, kā vecākus ar ragaviņām vest uz mežu...".
Esmu gatavs piekrist šīm domām, tikai ar dažiem papildinājumiem. Nr.1 - Nepiekrītu domai, ka nepieciešami jauni ienaidnieki. Varbūt tas skanēs utopiski, bet cilvēkiem, kuri ir darījuši Latvijai arī ļoti daudz ļauna, pašiem būtu "jāpaiet malā".
Nr.2 - Būtu pamazām jāpublicē patiesa Latvijas vēsture. Šobrīd ļoti daudzas lietas tiek noklusētas tikai tā iemesla dēļ, ka cilvēki, kuri par tām zina un pat piedalījās šajos notikumos, nevēlas lai to uzzinātu arī citi. Piemēram, nav bijis nevienas publikācijas par okupācijas laika aizliegtajām dziesmām un aizliegtajiem komponistiem. Šīs dziesmas ir tautā populāras, bet par to komponistiem nav zināms gandrīz nekas. Pat šobrīd lielie masu mediji atsakās par viņiem rakstīt.

Atbildēt

svešvalodas nezin

24.02.2020. 08:26

špiko no kremļa, mums pat ziņas no krievijas...............................

Atbildēt

Kļūdaini ir domāt, ka jelkad bijusi Latvijas neatkarība

24.02.2020. 08:18

»

hm

Manuprāt, latvieši nesaprot vēsturisko attīstību, dialektiku...


Latvijas neatkarības ideja radās jaunlatviešos. Jaunlatviešu kustība vēsturiski sakrita ar četru impēriju sabrukumu laiku. Sagraut šīs impērijas ar 1. un 2. pasaules kariem veicināja dziļā pasaules valdība, kuru veido vēsturē neaprakstīti finansu un kapitāla 24 klani. Dziļā pasaules valdība nāk no 16. gadsimta. Latvijas neatkarības ideja jaunlatviešos izauga dabiski, mēģinot nostiprināties valsts pārvaldes formā. Skaisti skan Latvija, Latvijas valsts, lats, himna, karogs, prezidents. Bet tās ir tukšas skaņas - “ezotērika masām”. Dziļo pasaules valdību tas neinteresē. LR izveidojās, sabrūkot Krievijas impērijai 1918. g. ,tikai tad, kad ASV izsludināja valstu pašnoteikšanās tiesības un atzina LR neatkarību ar neatkarīgu pilsoņu pasēm, kādas nav 4. maija republikas pilsoņu pases. Molotova- Ribentropa pakts ļāva Krievijai saglabāt Baltijas okupāciju, izzogot Baltiju ar dziļās pasaules valdības akceptu. Mežabrāļi līdz 1956. gadam gaidīja angļus. Zviedri izdeva PSRS latviešu leģionārus - bēgļus no PSRS sadismam.

Dziļā pasaules valdība šodien ir noformējusies, kā globālā finansu korporokrātija, kur vienam procentam pieder 99 procentu finansu resursu. Loģiski, ka pasaules biomasa cilvēkveidīgo biorobotu izskatā liberālisma varas formā ir lieka. Pilnīgi lieka un rada spiedienu uz ekoloģiju utt.

Latviešu vēstures profesors Indulis Ronis tika nogalināts, kad 90. gados pabija ASV slepenajos arhīvos žīdu ebreju B’ nai B’ rith biroja bibliotēkā un Krievijas KGB slepenajos arhīvos. Materiālus, ko ieguva, atveda Latvijas vēsturniekiem, kas iepazinušies ar tiem, novērsās no I. Roņa, kā no spitalīgā. Jo materiāli atklāja, ka LR nekad nav bijusi neatkarīga un ka formālo neatkarību 1918. gadā iespējams ar dokumentiem starptautiski apstrīdēt.

Atbildēt

Kapitālisma ideja nav izpētīta līdz galam

24.02.2020. 07:54

»

Komunistu līderis Zjuganovs stāsta

ka lasījis slepeno ASV koncepciju PSRS sagraušanai, kas bijusi uz dažām lapām. Viņš bijis saviļņots un pārsteigts par tās vienkāršību un skaidrību. Tajā bijis teikts- ka PSRS nav iespējams uzvarēt atklātā karā, bet to var sagraut no iekšpuses un tas jādara ar trim veidiem - izplatot rusofobiju un nacionālisma...


jo PSRS bija valsts kapitālisms PSKP nomenklatūras kā varas korporokrātijas kapitālisms. Cits kapitālisms, kas pārauga globālā finansu korporokrātijā konkurēja un attīstīja PSRS valsts koroporācijas kapitālismu. ASV un Rietumiem sagraujot PSRS kapitālismu, sagruva arī ASV kapitālisms, kas transformējās globālā finansu korporokrātijā, jau sākot pēc 1973. gada, kad ASV dolāram FRS noņēma “zelta bremzes” un sāka pārkredidēt kredītus. Apkalpojot vien kreditēšanu, bankas šodien “no gaisa” nopelna miljardiem USD, neradot globālu IKP pieaugumu valstīm.

Ja kapitālismā formāli pastāvēja demokrātijas varas forma, tad šodien globālās finansu korporokrātijas varas forma ir liberālisms, nevis demokrātija, kā melīgi rakstīts Satversmē, jo LR atkarīga no SVF/PB aizdevumiem Latvijas Valsts kasei.

Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:


1. strauja planētas iedzīvotāju skaita samazināšana, kas šodien izpaužas kā genocīds pret tautām totālā VDD sabiedrības kontrolē kā elektroniskajā koncentrācijas nometnē ar cilvēku čipizāciju, ko pašlaik aizstāj mobilie sakari un bankas karte, ar ko izseko cilvēka darbībai ekonomikā;


2. pasaules ekonomikas deindustrializācija ir arī Latvijas ekonomikas iznīcināšana ar banku instrumentiem- kredītiem, tostarp valstīm, diversiju pret valsts ekonomiku, globālu finanšu krīžu un karu (hibrīdkaru) izraisīšana, tostarp bioloģiskiem vīrusu patentētiem ieročiem;


3. valstu suverenitātes mazināšana ar SVF/PB aizdevumiem valstīm kā Latvijai ar slepeniem sabiedrībai aizdevumu nosacījumiem, kas noved pat pie likuma nepildīšanas - E. Levits neatdeva 13. Saeimai pārskatīt 2020. g. valsts budžetu par mediķu algu palielināšanu;


4. pasaules valdības izveidošana, kuru lūgs izveidot pašas valstis, nonākušas parādos un sabiedrība nabadzībā, to ekonomika haosā.

Atbildēt

hm

24.02.2020. 07:52

Manuprāt, latvieši nesaprot vēsturisko attīstību, dialektiku.
Cilvēces vēsturei bija nepieciešams viss pirmsēras periods un kādi 17 gadsimti mūsu ērā, lai izgudrotu iekšdedzes dzinējs, kas darbina auto. Vai tāpēc iepriekšējās paaudzes jānoniecina, jāsauc par muļķiem, neliešiem?
Tieši tas pats ar Latvijas vēsturi. Sākotnēji nebūtu atsevišķu kompartijas biedru atbalsta, vēlākā laikā nebūtu pieslējušies neatkarības kustībai plašāks tā laika vadošo un ietekmīgo cilvēku slānis, ieskaitot čekistus, Latvijas neatkarības nebūtu. Turpmākā attīstības posmā nepieciešami jauni varoņi un ienaidnieki. Tas ir nemitīgs process.
Zaimot iepriekšējo paaudzi, ir, kā vecākus ar ragaviņām vest uz mežu...

Atbildēt

cyril

24.02.2020. 06:54

Kāda bilde tā mēs arī runājam.......

Atbildēt

Komunistu līderis Zjuganovs stāsta

24.02.2020. 05:19

»

...

Andropova uzraudzībā,Bžezinska un Kisindžera režijā


ka lasījis slepeno ASV koncepciju PSRS sagraušanai, kas bijusi uz dažām lapām. Viņš bijis saviļņots un pārsteigts par tās vienkāršību un skaidrību. Tajā bijis teikts- ka PSRS nav iespējams uzvarēt atklātā karā, bet to var sagraut no iekšpuses un tas jādara ar trim veidiem - izplatot rusofobiju un nacionālisma idejas, jaunatni audzinot tā, lai tā negribētu PSRS aizstāvēt pret fašismu.

No citiem slepeniem avotiem zināms, ka caur PSKP augstāko nomenklatūru, kura 70. gados pārdeva naftu un daļu naudas turēja Šveices ofšoros, ASV ieviesa stingru likumdošanu, ar ko realizēja smagus cietumsodus par nebūtiskiem nodarījumiem - par sīko spekulāciju utml., kas atainots grāmatā Kolaborants un ko realizēja PSRS tiesa, tostarp cietumu sistēmā ieviešot “likumīgā zagļa” institūtu PSRS ekonomikas sagraušanai.

Atbildēt

Ļoti pareizi Jūsu vārdi

24.02.2020. 05:06

»

Žulis

“Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.” UN šeit šoreiz es nedomāju tik daudz materiālo ieinteresētību, cik to, kādā mērā cilvēka uzskatus un domas iespaido tā informatīvā “maize”, ko viņš ikdienā patērē. Cik daudzi no latviešiem šodien lasa nacionāli izglītojošu vai vismaz valdošo režīmu atmaskojošu literatūru...


Tieši tā arī ir. Un redzu, ka pats maināties. Kādu laiku bijāt pieklusis. Pirms tam arī Jūsu komentāri bija klišejiski, standartveidīgi, visai aprobežoti. Vienveidīgi. Tagad redzu, ka no tā, ko pārmetat citiem, esat atbrīvojies, redzesloks kļuvis visaptverošāks. Bet par pārējo piekrītu. Pārējā latviešu tauta kā apmauti seko idejai, ka tā saucamā NA pārstāv tās idejas Saeimā. Vien tauta nesajēdz, ka āliņģis ir izurbts, varētu ķert zivis, pat mēģina, tikai nezin, ka zivju zem ledus, kas šķir NA no latviešu tautas, nav. Nav zivju zem ledus!

Atbildēt

Rij siļķi ar sāli

24.02.2020. 00:07

»

Atis Priedītis

Es kā biju Cibiņš tā arī esmu Cibinš. Lūdzu nejaukt mani ar kādu no maniem uzvārda brāļiem


Barīvlaistais bauru dzimtzemnieks, bez uzvārda, viss skaidrs

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...