Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cionisma vēsture

12.09.2021. 10:13

»

tikai

Ukrainā miskastēs meta Lindas draudziņus


Par cionismu ieinteresējos, izlasot G. Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem”. Pēc tam nejauši uzgāju “Ebreju impērijas trīs standartus ekonomikā”, pēc kuriem, skaidri redzams, piegriež visu žīdu projekta ES likumdošanu. Dombura Delfi you tube ierakstā E. Levits, atbildot uz Dombura jautājumiem, pilnīgi atklāti vadās no šiem minētiem cionisma standartiem.

Cionisma vēsture ir tabu priekšmets visās pasaules sugstskolās. Cionistu kovidafēra ar Vatikāna padomes virzību uz inkluzīvo kapitālismu ir cionisma augstākais sasniegums cionisma vēsturē.

Un šodien cionistu kovidafēras apstākļos VP ir viltvārdis, ebreju nacists E. Levits, kurš čekistu VDK metodēm panācis, ka pret Pietiek.com īpašnieku notiek represijas par arhīvu faktu publicēšanu, ierobežojot vārda brīvību. Liedzot atklāt, ka pats astoņpadsmitgadīgais E. Levits ir kļuvis par VDK ziņotāju, lai Levitu ģimene varētu septiņdesmatajos izbraukt uz Izraēlu. Joprojām nav skaidrības, vai E. Levitam nav cionistu perēkļa valsts Izraēlas pilsonība. Septiņdesmitajos kopā ar Levita ģimeni uz Izraēlu aizbrauca visa VDK ebreju vadība.

Represētas tiek 33 ģimenes, kur vienlaicīgi VID ar safabricētu kriminālprocesu pret L. Lapsu uzsāka kratīšanas, lai ierobežotu vārda brīvību. Lai ierobežotu vārda brīvību, VDD amatpersonas mēģināja uzpirkt L. Lapsu, piesolot naudu žīdu garā, lai pārstātu publicēt arhīvu faktus par E. Levitu. Kad tas neizdevās, uzsāka represijas ar 33 kratīšanām vienlaikus.

Arī domāju, ka te, Pietiek.com, komentē Kremļa cionistu troļļi - kā “Latvija ir neizdevusies valsts” utml.

Bez Kremļa cionistu troļļiem te ir arī VDD cionistu troļļi. Paskatieties varbūt spogulī?

Izlasiet K. Švābes “C19.Lielā atiestatīšana” un G. Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem” kā arī “Ebreju impērijas trīs standartus ekonomikā”. Mazliet padomāsit un “širmis” pats nokritīs no acīm! Ja vien būs griba to visu saskatīt! Vai ne tā?

Kas attiecas uz oligarhiem. Oligarhi 3A ar savām mankārīgām īpašībām neizauga no “nabaga latvietīša, kura valstij iedeva neatkarību”. 3A strādāja un tika atbalstīti ar cionistu Latvijas likumdošanu, lai kopā ar ofšoru cionistiem, kā Mossad slepkavu grupas, izlaupītu un sagrautu valsti ar Parex afēru un valsts parādiem SVF/PB, vienlaikus “apsaimniekojot” ES fondu naudu, kuras pamatā ir Latvijas zelts, kas nodots trastā ECB. Ar jauno Bāzeles līgumu 2022. gadā fiziskais, arī Latvijas Bankas zelts, iegūst norēķinu vērtību. Un pāreja uz inkluzīvo kapitālismu ir arī Bāzeles jaunā līguma pamats starptautiskos norēķinos, digitalizējot šo norēķinu sistēmu.

Pasaules finanšu sistēmas panatā ir ebreju nauda, pasaulei starptautiskos rēķinos uzspiestā nauda usd. Bet € ir “pārkrāsots usd”, žīdiem pat nopelnot uz mākslīgi radīta kursa svārstībām.

Kad ieveda sankcijas pret Krieviju ar mākslīgo cionistu plānu Doņeckā, Krimā, tika radīti “ienaidnieku tēli”. Sankcijas pastipnot, sāka un turpina oligarhu kontu arzonās ekspropriāciju. Lembergs caur Bordāna fakstisko rīcību tika pabīdīts zem šī plāna un ietupināts cietumā.

Šlesers šodien individuāli uzsācis pretošanos šai kliķei tikai tāpēc, ka negrib aizbraukt no šīs zemes ar saviem bērniem. Daudzi negrib, bet grib aizbraukt no šīs ļaunās cionistu valsts. Bet tas nav iespējams. Šī cionisma sērgas pārņemtā valsts iznīcina mūsu un mūsu bērnu nākotni, slepeni 13/03/2020, paziņojot ANO, ka atsakās Latvijas zemē ievērot cilvēktuesības. Un Bordāns, kā Tieslietu ministrs, ir ar šo kliķi, kas tautu ar “apšpricētu cilvēkkapitālu” bez cilvēktiesībām un valsti ar neatmaksājamiem parādiem ved uz inkluzīvo Vatikāna padomes kapitālismu, kas plānts desmit gadu garumā pēc 2008. gada finanšu krīzes, kura turpinās.

Levits, Kariņš, Pavļuts, Viņķele, Mūrniece, Dumpis, Bordāns, Golubeva, Rinkevičs, Pabriks, Šteinbuka, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece ir Ilze Znotiņa u.c. ir šīs hidras, kas aprij tautu un valsti, galvenās galvas, algotņi ar nesamērīgām algām un nesamērīgām un nedemokrātiskām pilnvarām. Tirānija cionistu kovidafēras veidolā.

Atbildēt

:)))

11.09.2021. 12:49

Miskastē iemests parazīts nu nekādi neapdraud valsts neatkarību! Tieši otrādi!!!

Atbildēt

Kaža

11.09.2021. 12:43

»

tikai

Ukrainā miskastēs meta Lindas draudziņus


Vai tad Ukrainā pie varas joprojam nav tā pati vecvecā komunistu un komjaunatnes nomeklatūra ar hazāru un pushazāru piešprici.Arī tur,tāpat kā pie mums, notiek cīņa starp to grupējumiem.Cīņa par varu un naudu.Rezultats tāds pats kā pie mums.Bez ES naudām mēs būtu vēl dziļākā nokdaunā.Būdams invalīds,pensionārs un riska grupā aizbraucu uz Rīgu pēc lētākiem produktiem.Rīgā invalīdi un pensionāri bauda bezmaksas transportu,bet man joprojām ir sajūta,ka dzīvoju okupētā valstī,kurā man līdzīgie iezemieši tiek diskrimineti attiecībā pret Uzvaras pieminekļa ēnā esošajiem,jo man ar likumu ir liegts bezmaksas transports,invaliditates atbalsts un pat arodslimības ārstēšana,tātad pat sliktāk kā pie ārējās okupācijas.

Atbildēt

Totalitārais terorisms mūsdienu Latvijā

11.09.2021. 10:23

Totalitārisma terorisms

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.

No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Gatavojas terorizēt tautu, liedzot protestus, ar operācijas nosaukumu “pūlis”

Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Teroristi par savu uzbrukumu mērķiem pārsvarā izvēlas viegli pieejamas publiskas vietas, kur pulcējas liels skaits cilvēku, vai masu pasākumus, veicot ātrus un tiešus uzbrukumus cilvēkiem un tādējādi mēģinot radīt iespējami lielāku upuru skaitu. Plāns nosaka atbildīgo dienestu rīcību pēc publiskā vietā notikuša teroristiska uzbrukuma, kas veikts, izmantojot transportlīdzekli, aukstos ieročus, šaujamieročus, improvizētas spridzināmās ietaises vai šo darbības veidu kombinācijas.
VDD iepriekš bija izstrādājis atbildīgo dienestu rīcības vadlīnijas gadījumam, ja noticis teroristisks uzbrukums cilvēku masveida pulcēšanās vietā. Minētajās vadlīnijās iekļautie pamatprincipi tika pārbaudīti nacionāla mēroga pretterorisma mācībās gan 2018. gadā Lucavsalā (“Pūlis 2018”), gan 2019. gadā Mežaparkā (“Pūlis 2019”). Balstoties mācību laikā gūtajos secinājumus, uz vadlīniju pamata izstrādāts pretterorisma plāns “Pūlis”.
Reaģēšanas plāni paredzēti pretterorisma pasākumos iesaistītajiem dienestiem un nav publiski pieejami.

VDD ir atbildīgā institūcija valstī, kas koordinē valsts un pašvaldību institūciju, kā arī citu juridisko personu darbību pretterorisma jomā.Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Atbildēt

Tā višš i!

11.09.2021. 08:44

https://youtu.be/thaYFyotE_8

Atbildēt

Reindžeris

11.09.2021. 08:33

»

"Piespiedu" demokrātija

Kur tu ieraudzīji Latvijā demokrātiju. Kuri ir pret vadošiem politikāņiem - visās varas tiek vajāti, bet brīvajā Latvijā jo sevišķi, kas stipri smagāka situācija kā tolaik, atkušņa gados...


Latvijas varas vairs nav. Tur plosas Davosas miljardieru uzpirkta piderasu saujiņa, kas tiešā sadursmē ar tautas vairākumu tiks noslaucīta. Paldies cow19, mēs atkal varēsim atjaunot un iztīrīt valsti! Nosprāgstiet, liberasti!

Atbildēt

Gluži manas domas

11.09.2021. 01:19

»

Viedais Manels

Nomīzuši tomēr varneši no miskastes lustrācijas. Kamēr tas bija Ukrainā, viņi aplaudēja. Tagad brīnās: a mūs tad par ko


SVF piešķīris 1 miljardu usd Lukašenko, lai sūta migrantus uz Lietuvu un Latviju, neļaujot LV un LT iedzīvotājiem protestēt pret kovidafēru, baidot ar “bibrīdkaru”, ko rada cionisti un SVF.

Prokuroru un tiesnešu melnā sotņa, slēpjoties aiz maskām, nevakcinējas, raujas melnos sviedros piepilda vaksts kasi ar administratīviem sodiem, aplaupot nabago tautiņu.

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.

No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Atbildēt

Viedais Manels

10.09.2021. 21:54

Nomīzuši tomēr varneši no miskastes lustrācijas. Kamēr tas bija Ukrainā, viņi aplaudēja. Tagad brīnās: a mūs tad par ko?!

Atbildēt

un kā vēl maina

10.09.2021. 21:22

Red.piez. Laikam video redzamie notikumi tomēr risinājušies Ukrainā, bet lietas būtību tas, kā saprotams, nemaina.

Pat ļoti maina, jo lieliski parāda Lindas Liepiņas pilnīgo stulbumu!

Atbildēt

kļimoviča aita

10.09.2021. 21:17

»

nu ko

Satikšu raksta autori, realizēšu viņas sapni


paiderasts?

Atbildēt

nu ko

10.09.2021. 21:13

Satikšu raksta autori, realizēšu viņas sapni.

Atbildēt

kļimoviča aita

10.09.2021. 20:20

Tas, ka video skatāmie notikumi risinājās Ukrainā, ir ĻOTI BŪTISKI - Ukrainā LABIE DEMONSTRANTI spundēja miskastēs SLIKTOS IERĒDŅUS.

Savukārt NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NAV PIEĻAUJAMS, ka Latvijā SLIKTIE DEMONSTRANTI tā izrīkotos ar LABAJIEM DEPUTĀTIEM!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.09.2021. 18:48

Nu, negribas mūsu valdošajiem tāpat kā ukraiņu deputātiem miskastē gulēt, lai gan, spriežot pēc policijas reakcijas, paši labi saprot, ka nopelnījuši tādas eksekūcijas ir papilnam, un vēl ne tikai tādas.

Atbildēt

LV totalitārisma terorisms

10.09.2021. 18:35

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.


No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Kovidafēra

Kāpēc ne “pandēmija”, bet ir “kovidafēra”?

Ja būtu pandēmija, tiktu globāli banku aizdevumu līgumi pārskatīti, jo visos ir minēti “nepārvaramas varas apstākļi” kā piem. pandēmija, karš , katastrofas utt., kad līgumus pārskata. Nekas tāds nenotiek. Tieši pretēji - kovidafēra ir labi izplānota, lai valstij ar 4 miljardiem € palielinātu parādu, ebreju banku finansu instrumentiem iznīcinot ekonomiku, vēlāk atsavinot ieķīlāto ar ebreju tiesu saimniecisko strīdos (skat. Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā), kas ir jaunizveidotā Ekonomikas lietu tiesa. Tādas ir izveidotas visās ES valstīs.

Vai vakcīnas pret C19 ir drošas veselībai? Nē, nav drošas. Kāpēc? Tāpēc, ka vakcinējamais pats piekrīt uzņemties sekas savai veselībai pēc “potēšanās”.

Kāpēc vēl vakcinācija ir tautas nošpricēšana?

Ja vakcīnas būtu drošas un nebūtu tautas nošpricēšanas, vara pirmos obligāti vakcinētu, lai saglabātos, tieši tiesnešus, prokurorus, policiju un ierēdniecību.

Notiek pretējais. Tiek iznīcināta, nošpricēta tauta, iznīcinot ekonomiku, izglītības un veselības aizsardzības sistēmas!

Ieklausieties, ko vara aģitē vakcinēt pirmos! Tie ir cilvēki ar hroniskām slimībām! Vakcīnas viņus piebeigtu pirmos! Tāds arī ir patiesais varas mērķis samazināt iedzīvotāju skaitu ilgtspējīgā perspektīvā.

Atbildēt

Хм

10.09.2021. 17:35

А ведь если бы такое случилось в России, уже бы Ринкевич писал протест, что нельзя за упоминание других случаев подозревать, и т. Б. И т. П. Но как только дело касается себя, все тут же становится иначе

Atbildēt

AG

10.09.2021. 17:27

UN KAS BIJA TĀLĀK? MENTIEM SNIEDZA PASKAIDROJUMUS VAI PASŪTĪJA DIRST ???

Atbildēt

forcemajeure

10.09.2021. 16:32

"Ja rūpīgi paraugāmies, tad kadru trūkums policijā ir ļoti liels, lai neteiktu – katastrofāls, taču tas no sabiedrības tiek slēpts. Reāli policija uz doto brīdi pārvēršas par Covid-19 sodu uzlikšanas dienestu" no t.me/bezcenzuras

Atbildēt

kursis

10.09.2021. 14:45

»

sēlis

Linda Liepiņa ir viena no tām retajām , kas patiesi ir deputāta vārda cienīgā tajā nejēgu ,kolaboracionistu un pederastu barā , kas sastāda mūsu Saeimu


Jāpiekrīt, kož vēl vairāk par Ādamsonu , kad bija vesels un brīvībā, tiešām cienīgi !

Atbildēt

"Piespiedu" demokrātija

10.09.2021. 14:17

Kur tu ieraudzīji Latvijā demokrātiju. Kuri ir pret vadošiem politikāņiem - visās varas tiek vajāti, bet brīvajā Latvijā jo sevišķi, kas stipri smagāka situācija kā tolaik, atkušņa gados.

Tādu bespredelu tolaik nepieļāva, kā tagad, ja neskaita okupantu represiju uzplūdu laikus un/vai cilvēku slepkavošanas periodu pēc okupācijas. Par nelikumīgu arestu varēja tikt arestēts pats arestētājs, tagad demokrātija - apcietina, atlaiž un neviens rokudzel\zu īpašniekiem pakaļ nedzenas.

Atbildēt

Asenizācija

10.09.2021. 13:59

Latvijā pietrūks miskastu, bet ideja pareiza un censties vajag. Var arī atejās.

Atbildēt

lauķis

10.09.2021. 13:54

»

Tev ir gods šo lasīt

Sistēmu ir iespējams mainīt tikai no iekšienes. Katrs var drīzāk atbildēt sev uz jautājumu, cik bieži un kādā mērā katrs ikdienā iesaistās politiskos procesos. Kaut vai kā kādas sabiedriskās vai politiskās organizācijas biedrs. Ja atbilde ir "nekā neiesaistos" (ko parāda arī statistikas dati, ka šādu...


Personām varbūt ka ir vajadzība iesaistīties deģenerātu grupējumos,Cilvēkam politika vispār nav vajadzīga.Politika ir varas iegūšana,bet Cilvēkam nav vajadzības pār kādu valdīt un kādam pakļauties.

Atbildēt

Mjā..

10.09.2021. 13:40

Tiešām, kaut kāds štrunts. Tāda dēl nav vērts tērēt resursus izmeklēšanai. Pietiktu liepiņu iemest miskastē.

Atbildēt

Fakts

10.09.2021. 13:28

Tas bija ukraiņu deputāts. Cita valsts. Par baltkrievu apmelošanu tiešām jāsēdina .

Tā londa tiešām izklausās dumja - neatšķir valstis

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.09.2021. 13:25

»

lauķis

Nē.Jautājums bija retorisks un atbildi uz to jārod katram priekš sevis.Es paudu savu pozīciju pret necilvēcisko vergturu režīmu


Sistēmu ir iespējams mainīt tikai no iekšienes. Katrs var drīzāk atbildēt sev uz jautājumu, cik bieži un kādā mērā katrs ikdienā iesaistās politiskos procesos. Kaut vai kā kādas sabiedriskās vai politiskās organizācijas biedrs. Ja atbilde ir "nekā neiesaistos" (ko parāda arī statistikas dati, ka šādu personu, kas procesos iesaistās, nesasniedz pat 1%), tad visdrīzāk objektīvākā un racionālākā pieeja šādām personām (un it īpaši lauķim, kas pat vēlēt neiet) būtu turēt savu jebaļņiku ciet. Ir taču sen zināma patiesība, ka demokrātija ir tāda dīvaina padarīšana, kuras blakus parādība ir tāda, ka gudriem cilvēkiem ir jāuzklausa pamuļķu vairākuma viedoklis.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.09.2021. 13:16

Pieklājības labad jau jāatzīst, ka arī Liepiņas vieta ir turpat, kur viņa aicina politiķus-nodevējus ievietot. Viņas un pārējo vakara vīna sūcēju demaršs no KPV jau nav nekas cits, kā savu vēlētāju nodevība. Tagad lepni deldē savu pakaļu Saeimā kā "neatkarīgā", saņem algu un kompensācijas, tajā pašā laikā nav dzirdēts pilnīgi nekas konstruktīvs, ko šī granddāma būtu ierosinājusi šajā valstī mainīt, ja neskaita "atlajs sajmu", "visi lohi" un "tautai ir jāpadzen esošā vara". Lai jauka diena!

Atbildēt

sēlis

10.09.2021. 12:42

Linda Liepiņa ir viena no tām retajām , kas patiesi ir deputāta vārda cienīgā tajā nejēgu ,kolaboracionistu un pederastu barā , kas sastāda mūsu Saeimu!

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

10.09.2021. 12:04

»

Temīda

Tas ir uzbrukums valstij, reiz teica Godmanis...


Tiesasanas ka Maksla grutup/skeles/Levit afera
Futbols/vaskevic-Meroni/Prokuratura grupa $$$$€€€€€£££££ apzog Sazagto. Turies cienu.L.Lapsas/Robinguts

Atbildēt

jautaajums

10.09.2021. 11:27

»

skats

viens skatiens uz šo dāmu - un viss skaidrs


Vai tas kaut kā maina lietas būtību?Es gan nesaku ka tev nav taisnība.

Atbildēt

skats

10.09.2021. 11:17

viens skatiens uz šo dāmu - un viss skaidrs

Atbildēt

hans

10.09.2021. 11:16

vēl viena vājprātīgā...

Atbildēt

Litrs

10.09.2021. 11:06

Nu re - jaunajai taisnības cīnītājai topošajai deputātei vienkārši ideāla popularizēšanas kampaņa!!

nez ko kārtīgajiem bija darīt, ja atnāk acīm redzama zajava, ka linda aicina tautu vardarbīgi izrēķināties ar pašu ievēlētiem deputātiem..

tik nevar saprast - kāpēc Linda atkal raujās deputātos, ja vienreiz jau viņai apnika..

un vēl - publicēšanas laiks 1.janvārī 22 vakarā - javno bija pārsadajtarējusies no 31.decembra gripas..

Atbildēt

Vērotājs

10.09.2021. 10:47

Lielā Cīnītāja pret zagļiem un oligarhiem un citiem atkritumiem. Nu Ir iestājusies oligarha parijā. Gudra laikam graus to no iekšienes. Vai arī īstenībā-ir prasta sterva ??

Atbildēt

Es

10.09.2021. 10:31

»

Viss sākas ar maskām un beidzas ar maskēšanos

Kā masonu ķinītī...


"Pasaules lielākā valsts, kurā dzīvo aptuveni piektā daļa no visas pasaules populācijas, gatavojas ieviest tā saukto sociālo kredītu sistēmu. Līdzīgi, kā bankas novērtē klientu finansiālo stāvokli un piešķir kredītreitingu, Ķīnas režīms plāno monitorēt katra iedzīvotāja sociālās un politiskās aktivitātes un novērtēt tās ar īpašu sociālo reitingu. Šāda sistēma ļautu apbalvot tos, kas rīkojas valstij tīkami, un sodītu tos, kuru rīcība uzskatāma par nevēlamu."

Atbildēt

Es

10.09.2021. 10:30

Lindu nekas tāds nevar pat nobiedēt, taču par stukačiem gan noderīgi. Mēsli zina, ka ir vainīgi.

Atbildēt

Neviens neatbild, katrs, kas vakcinējas, parakstās,

10.09.2021. 09:28

»

lindiņa

tie, kas mirs arī uz tavu dvēseli guls...nesatrauc? pauļutu kritizē visi un cēlu mērķu vadīti, bet aicināt nevakcinēties...tā jau nav pauļuta kritika. Demagoģe vai muļķe


ka par sekām savai, tieši savai, veselībai uzņemas pats.

Nejauciet kotletes ar mušām!

Atbildēt

lindiņa

10.09.2021. 09:13

tie, kas mirs arī uz tavu dvēseli guls...nesatrauc? pauļutu kritizē visi un cēlu mērķu vadīti, bet aicināt nevakcinēties...tā jau nav pauļuta kritika. Demagoģe vai muļķe?

Atbildēt

viedoklis

10.09.2021. 09:13

»

lauķis

Nav panta kurš sauktos sistēmas apdraudējums,bet tieši pēc šāda principa rīkojas visas spēka struktūras un augstākā ierēdniecība.Par cik dzīvojam demokrātijas režīmā,es nekomentēšu video,bet,domāju ka katram skaidrs


Skaidrs ir tikai viens,ja vēlies dzīvot normālā, cilvēcīgā valstī, kurā visi būtu laimīgi,tu jau esi ar to kļuvis par valsts ienaidnieku.

Atbildēt

RP

10.09.2021. 09:09

»

Kovidafēra

Kāpēc ne “pandēmija”, bet ir “kovidafēra...


Laikam jāpiekrīt. Man nerodās neviens pretarguments Jūsu rakstītajam.

Atbildēt

Jautrīte

10.09.2021. 08:53

Lindiņa, neņemiet galvā, izņemiet vēl kādu grafīti un dzīve atkal šķitīs rožaina!Esat aktīvāka, šī kompānija ir turīgākajiem, kā kotletes-šņabja apvienība. Veiksmi Jums.

Atbildēt

Viss sākas ar maskām un beidzas ar maskēšanos

10.09.2021. 08:42

»

Tikai muļķi un idioti, sliņķi cer, 10.09.2021. 08:39...


Kā masonu ķinītī!

Viss sākas ar maskām. Masku piespiedu lietošana ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki.

Sodi, kurus paredz un piemēro tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, ja apkalpos cilvēkus bez maskas, ir neadekvāti lieli, pat 5000 € par vienu gadījumu. Tādus ir noteicis MK ar K. Kariņu bez Saeimas piekrišanas.

Starp pircēju un pārdevēju, pakalpojuma sniedzēju ir ieviests terors. Pārdevējam jāterorizē pircējs uzvilkt masku. Pircējs un pārdevējs, pakalpojumu sniedzējs dzīvo bailēs, ja nelietos maskas, baidoties no policistu terora. Policistam jāpakļaujas priekšniecības rīkojumiem, jo tā terorizē policistus un var atbrīvot no darba, ja policisti neterorizēs pircēju un pārdevēju, pakalojumu sniedzēju īpašu teroristisku reidu apstākļos.

Uz skolām attiecas tas pats - var ierasties policists, terorists, un uzlikt sodus.

Valsts kļuvusi totalitāri teroristiska. Terorisms attiecas pat uz bērniem. Terorisms ir arī vakcinācija.

Kovidafēristi plāno ieviest zaļos sertifikātus simtprocentīgi.

Ja nebūs zaļā sertifikāta, ko konstatēs pat bankomāts, no bankomāta nevarēs ne tikai izņemt skaidru naudu, bet centrālā banka neieskaitīs bezdarbnieka kontā elektronisko pabalsta naudu, ar ko norēķināties lielveikalā.

Ir ziņas, ka ECB jau, ieviešot elektronisko eiro, pat pārstājusi drukāt reālu inflācijas naudu.

Ar 2022. gadu stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - par banku aktīviem kļūst reāls fiziskais zelts.

Dziļo finansu krīzi plāno ap 2022. gada marta mēnesi, kad atkal būs ekonomikas lokdaunu pīķis, bet helikopteru naudu vairs nemaksās, toties bankas sāks atprasīt aizdotos kredītus, efektīvi ar ebreju tiesu saimnieciskos strīdos - ELT konfiscējot ieķīlātos īpašumus.

Ar lokdauniem un helikopteru naudu 2020. gadā podā norāva 6000 Latvijas uzņēmumus.

Gatavojieties plānotajiem sociāliem “pūļa nemieriem”! Kopš 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības, tauta pārvērsta par protestējošu pūli.

LETA: “Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.”

Maskām jāslēpj teroristu - VDD darbinieku sejas darba pienākumu pildīšanas laikā, kas noteikts VDD iekšējos dienesta noteikumos, jo sociālos tīklos jau izplata šo teroristu, sākot ar ministriem, privāto tālruņu numurus, uz kuriem bez pārtraukuma, izsakot savu neapmierinātību, zvana terorizētā tauta- ar 13/03/2020 pūlis.
LR Satversmē noteiktais - “vara pieder tautai” nestrādā.

Atbildēt

10.09.2021. 08:40

»

Ap

Pie varas esošie politiskie bandīti, politiskais astoņkājis, liek nabaga policistam darīt netīras lietas. A tam nabagam kas atliek, jāiet, citādi algu nesaņems. latvijā ir aizliegts protestēt, nav atļauts izteikt savas domas, te valda diktatūra, korupcija un nav ne smakas no demokrātijas. Pāri visam...


Tikai muļķi un idioti, sliņķi cer, 10.09.2021. 08:39
»
Man arī interesanti
Domāju , ka tas notiks ,kad sāksies Nirnberga 2
ka kāds viņa pienākumus veiks paša vietā.

Tautas svēts pienākums ir nogalināt uzbrucēju, ienaidnieku - iekšējo valsts vai ārējo, kurš iznīcina dzīvestelpu tautas teritorijā.

Kovidafēristus ir tautai pienākums nogalināt savā zemē. Levits, Kariņš, Viņķele, Pavļuts, Mūrniece. Uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi un šie ir viņi, kas iznīcina ar saviem lēmumiem latviešu tautu.

Šiem ārzemju algotņiem izdodas apmānīt tautu un vest to uz bezdibeni. Bet tautā neatrodas neviena drosmīgā, kas izpildītu tautas pienākumu.

Atbildēt

Atbildēt

Kovidafēra

10.09.2021. 08:28

»

Ap

Pie varas esošie politiskie bandīti, politiskais astoņkājis, liek nabaga policistam darīt netīras lietas. A tam nabagam kas atliek, jāiet, citādi algu nesaņems. latvijā ir aizliegts protestēt, nav atļauts izteikt savas domas, te valda diktatūra, korupcija un nav ne smakas no demokrātijas. Pāri visam...


Kāpēc ne “pandēmija”, bet ir “kovidafēra”?

Ja būtu pandēmija, tiktu globāli banku aizdevumu līgumi pārskatīti, jo visos ir minēti “nepārvaramas varas apstākļi” kā piem. pandēmija, karš , katastrofas utt., kad līgumus pārskata. Nekas tāds nenotiek. Tieši pretēji - kovidafēra ir labi izplānota, lai valstij ar 4 miljardiem € palielinātu parādu, ebreju banku finansu instrumentiem iznīcinot ekonomiku, vēlāk atsavinot ieķīlāto ar ebreju tiesu saimniecisko strīdos (skat. Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā”, kas ir jaunizveidotā Ekonomikas lietu tiesa. Tādas ir izveidotas visās ES valstīs.

Vai vakcīnas pret C19 ir drošas veselībai? Nē, nav drošas. Kāpēc? Tāpēc, ka vakcinējamais pats piekrīt uzņemties sekas savai veselībai pēc “potēšanās”.

Kāpēc vēl vakcinācija ir tautas nošpricēšana?

Ja vakcīnas būtu drošas un nebūtu tautas nošpricēšanas, vara pirmos obligāti vakcinētu, lai saglabātos, tieši tiesnešus, prokurorus, policiju un ierēdniecību.

Notiek pretējais. Tiek iznīcināta, nošpricēta tauta, iznīcinot ekonomiku, izglītības un veselības aizsardzības sistēmas!

Ieklausieties, ko vara aģitē vakcinēt pirmos! Tie ir cilvēki ar hroniskām slimībām! Vakcīnas viņus piebeigtu pirmos! Tāds arī ir patiesais varas mērķis samazināt iedzīvotāju skaitu ilgtspējīgā perspektīvā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...