Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cionisma vēsture

12.09.2021. 10:13

»

tikai

Ukrainā miskastēs meta Lindas draudziņus


Par cionismu ieinteresējos, izlasot G. Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem”. Pēc tam nejauši uzgāju “Ebreju impērijas trīs standartus ekonomikā”, pēc kuriem, skaidri redzams, piegriež visu žīdu projekta ES likumdošanu. Dombura Delfi you tube ierakstā E. Levits, atbildot uz Dombura jautājumiem, pilnīgi atklāti vadās no šiem minētiem cionisma standartiem.

Cionisma vēsture ir tabu priekšmets visās pasaules sugstskolās. Cionistu kovidafēra ar Vatikāna padomes virzību uz inkluzīvo kapitālismu ir cionisma augstākais sasniegums cionisma vēsturē.

Un šodien cionistu kovidafēras apstākļos VP ir viltvārdis, ebreju nacists E. Levits, kurš čekistu VDK metodēm panācis, ka pret Pietiek.com īpašnieku notiek represijas par arhīvu faktu publicēšanu, ierobežojot vārda brīvību. Liedzot atklāt, ka pats astoņpadsmitgadīgais E. Levits ir kļuvis par VDK ziņotāju, lai Levitu ģimene varētu septiņdesmatajos izbraukt uz Izraēlu. Joprojām nav skaidrības, vai E. Levitam nav cionistu perēkļa valsts Izraēlas pilsonība. Septiņdesmitajos kopā ar Levita ģimeni uz Izraēlu aizbrauca visa VDK ebreju vadība.

Represētas tiek 33 ģimenes, kur vienlaicīgi VID ar safabricētu kriminālprocesu pret L. Lapsu uzsāka kratīšanas, lai ierobežotu vārda brīvību. Lai ierobežotu vārda brīvību, VDD amatpersonas mēģināja uzpirkt L. Lapsu, piesolot naudu žīdu garā, lai pārstātu publicēt arhīvu faktus par E. Levitu. Kad tas neizdevās, uzsāka represijas ar 33 kratīšanām vienlaikus.

Arī domāju, ka te, Pietiek.com, komentē Kremļa cionistu troļļi - kā “Latvija ir neizdevusies valsts” utml.

Bez Kremļa cionistu troļļiem te ir arī VDD cionistu troļļi. Paskatieties varbūt spogulī?

Izlasiet K. Švābes “C19.Lielā atiestatīšana” un G. Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem” kā arī “Ebreju impērijas trīs standartus ekonomikā”. Mazliet padomāsit un “širmis” pats nokritīs no acīm! Ja vien būs griba to visu saskatīt! Vai ne tā?

Kas attiecas uz oligarhiem. Oligarhi 3A ar savām mankārīgām īpašībām neizauga no “nabaga latvietīša, kura valstij iedeva neatkarību”. 3A strādāja un tika atbalstīti ar cionistu Latvijas likumdošanu, lai kopā ar ofšoru cionistiem, kā Mossad slepkavu grupas, izlaupītu un sagrautu valsti ar Parex afēru un valsts parādiem SVF/PB, vienlaikus “apsaimniekojot” ES fondu naudu, kuras pamatā ir Latvijas zelts, kas nodots trastā ECB. Ar jauno Bāzeles līgumu 2022. gadā fiziskais, arī Latvijas Bankas zelts, iegūst norēķinu vērtību. Un pāreja uz inkluzīvo kapitālismu ir arī Bāzeles jaunā līguma pamats starptautiskos norēķinos, digitalizējot šo norēķinu sistēmu.

Pasaules finanšu sistēmas panatā ir ebreju nauda, pasaulei starptautiskos rēķinos uzspiestā nauda usd. Bet € ir “pārkrāsots usd”, žīdiem pat nopelnot uz mākslīgi radīta kursa svārstībām.

Kad ieveda sankcijas pret Krieviju ar mākslīgo cionistu plānu Doņeckā, Krimā, tika radīti “ienaidnieku tēli”. Sankcijas pastipnot, sāka un turpina oligarhu kontu arzonās ekspropriāciju. Lembergs caur Bordāna fakstisko rīcību tika pabīdīts zem šī plāna un ietupināts cietumā.

Šlesers šodien individuāli uzsācis pretošanos šai kliķei tikai tāpēc, ka negrib aizbraukt no šīs zemes ar saviem bērniem. Daudzi negrib, bet grib aizbraukt no šīs ļaunās cionistu valsts. Bet tas nav iespējams. Šī cionisma sērgas pārņemtā valsts iznīcina mūsu un mūsu bērnu nākotni, slepeni 13/03/2020, paziņojot ANO, ka atsakās Latvijas zemē ievērot cilvēktuesības. Un Bordāns, kā Tieslietu ministrs, ir ar šo kliķi, kas tautu ar “apšpricētu cilvēkkapitālu” bez cilvēktiesībām un valsti ar neatmaksājamiem parādiem ved uz inkluzīvo Vatikāna padomes kapitālismu, kas plānts desmit gadu garumā pēc 2008. gada finanšu krīzes, kura turpinās.

Levits, Kariņš, Pavļuts, Viņķele, Mūrniece, Dumpis, Bordāns, Golubeva, Rinkevičs, Pabriks, Šteinbuka, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece ir Ilze Znotiņa u.c. ir šīs hidras, kas aprij tautu un valsti, galvenās galvas, algotņi ar nesamērīgām algām un nesamērīgām un nedemokrātiskām pilnvarām. Tirānija cionistu kovidafēras veidolā.

Atbildēt

:)))

11.09.2021. 12:49

Miskastē iemests parazīts nu nekādi neapdraud valsts neatkarību! Tieši otrādi!!!

Atbildēt

Kaža

11.09.2021. 12:43

»

tikai

Ukrainā miskastēs meta Lindas draudziņus


Vai tad Ukrainā pie varas joprojam nav tā pati vecvecā komunistu un komjaunatnes nomeklatūra ar hazāru un pushazāru piešprici.Arī tur,tāpat kā pie mums, notiek cīņa starp to grupējumiem.Cīņa par varu un naudu.Rezultats tāds pats kā pie mums.Bez ES naudām mēs būtu vēl dziļākā nokdaunā.Būdams invalīds,pensionārs un riska grupā aizbraucu uz Rīgu pēc lētākiem produktiem.Rīgā invalīdi un pensionāri bauda bezmaksas transportu,bet man joprojām ir sajūta,ka dzīvoju okupētā valstī,kurā man līdzīgie iezemieši tiek diskrimineti attiecībā pret Uzvaras pieminekļa ēnā esošajiem,jo man ar likumu ir liegts bezmaksas transports,invaliditates atbalsts un pat arodslimības ārstēšana,tātad pat sliktāk kā pie ārējās okupācijas.

Atbildēt

Totalitārais terorisms mūsdienu Latvijā

11.09.2021. 10:23

Totalitārisma terorisms

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.

No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Gatavojas terorizēt tautu, liedzot protestus, ar operācijas nosaukumu “pūlis”

Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Teroristi par savu uzbrukumu mērķiem pārsvarā izvēlas viegli pieejamas publiskas vietas, kur pulcējas liels skaits cilvēku, vai masu pasākumus, veicot ātrus un tiešus uzbrukumus cilvēkiem un tādējādi mēģinot radīt iespējami lielāku upuru skaitu. Plāns nosaka atbildīgo dienestu rīcību pēc publiskā vietā notikuša teroristiska uzbrukuma, kas veikts, izmantojot transportlīdzekli, aukstos ieročus, šaujamieročus, improvizētas spridzināmās ietaises vai šo darbības veidu kombinācijas.
VDD iepriekš bija izstrādājis atbildīgo dienestu rīcības vadlīnijas gadījumam, ja noticis teroristisks uzbrukums cilvēku masveida pulcēšanās vietā. Minētajās vadlīnijās iekļautie pamatprincipi tika pārbaudīti nacionāla mēroga pretterorisma mācībās gan 2018. gadā Lucavsalā (“Pūlis 2018”), gan 2019. gadā Mežaparkā (“Pūlis 2019”). Balstoties mācību laikā gūtajos secinājumus, uz vadlīniju pamata izstrādāts pretterorisma plāns “Pūlis”.
Reaģēšanas plāni paredzēti pretterorisma pasākumos iesaistītajiem dienestiem un nav publiski pieejami.

VDD ir atbildīgā institūcija valstī, kas koordinē valsts un pašvaldību institūciju, kā arī citu juridisko personu darbību pretterorisma jomā.Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Atbildēt

Tā višš i!

11.09.2021. 08:44

https://youtu.be/thaYFyotE_8

Atbildēt

Reindžeris

11.09.2021. 08:33

»

"Piespiedu" demokrātija

Kur tu ieraudzīji Latvijā demokrātiju. Kuri ir pret vadošiem politikāņiem - visās varas tiek vajāti, bet brīvajā Latvijā jo sevišķi, kas stipri smagāka situācija kā tolaik, atkušņa gados...


Latvijas varas vairs nav. Tur plosas Davosas miljardieru uzpirkta piderasu saujiņa, kas tiešā sadursmē ar tautas vairākumu tiks noslaucīta. Paldies cow19, mēs atkal varēsim atjaunot un iztīrīt valsti! Nosprāgstiet, liberasti!

Atbildēt

Gluži manas domas

11.09.2021. 01:19

»

Viedais Manels

Nomīzuši tomēr varneši no miskastes lustrācijas. Kamēr tas bija Ukrainā, viņi aplaudēja. Tagad brīnās: a mūs tad par ko


SVF piešķīris 1 miljardu usd Lukašenko, lai sūta migrantus uz Lietuvu un Latviju, neļaujot LV un LT iedzīvotājiem protestēt pret kovidafēru, baidot ar “bibrīdkaru”, ko rada cionisti un SVF.

Prokuroru un tiesnešu melnā sotņa, slēpjoties aiz maskām, nevakcinējas, raujas melnos sviedros piepilda vaksts kasi ar administratīviem sodiem, aplaupot nabago tautiņu.

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.

No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Atbildēt

Viedais Manels

10.09.2021. 21:54

Nomīzuši tomēr varneši no miskastes lustrācijas. Kamēr tas bija Ukrainā, viņi aplaudēja. Tagad brīnās: a mūs tad par ko?!

Atbildēt

un kā vēl maina

10.09.2021. 21:22

Red.piez. Laikam video redzamie notikumi tomēr risinājušies Ukrainā, bet lietas būtību tas, kā saprotams, nemaina.

Pat ļoti maina, jo lieliski parāda Lindas Liepiņas pilnīgo stulbumu!

Atbildēt

kļimoviča aita

10.09.2021. 21:17

»

nu ko

Satikšu raksta autori, realizēšu viņas sapni


paiderasts?

Atbildēt

nu ko

10.09.2021. 21:13

Satikšu raksta autori, realizēšu viņas sapni.

Atbildēt

kļimoviča aita

10.09.2021. 20:20

Tas, ka video skatāmie notikumi risinājās Ukrainā, ir ĻOTI BŪTISKI - Ukrainā LABIE DEMONSTRANTI spundēja miskastēs SLIKTOS IERĒDŅUS.

Savukārt NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NAV PIEĻAUJAMS, ka Latvijā SLIKTIE DEMONSTRANTI tā izrīkotos ar LABAJIEM DEPUTĀTIEM!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.09.2021. 18:48

Nu, negribas mūsu valdošajiem tāpat kā ukraiņu deputātiem miskastē gulēt, lai gan, spriežot pēc policijas reakcijas, paši labi saprot, ka nopelnījuši tādas eksekūcijas ir papilnam, un vēl ne tikai tādas.

Atbildēt

LV totalitārisma terorisms

10.09.2021. 18:35

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.


No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Kovidafēra

Kāpēc ne “pandēmija”, bet ir “kovidafēra”?

Ja būtu pandēmija, tiktu globāli banku aizdevumu līgumi pārskatīti, jo visos ir minēti “nepārvaramas varas apstākļi” kā piem. pandēmija, karš , katastrofas utt., kad līgumus pārskata. Nekas tāds nenotiek. Tieši pretēji - kovidafēra ir labi izplānota, lai valstij ar 4 miljardiem € palielinātu parādu, ebreju banku finansu instrumentiem iznīcinot ekonomiku, vēlāk atsavinot ieķīlāto ar ebreju tiesu saimniecisko strīdos (skat. Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā), kas ir jaunizveidotā Ekonomikas lietu tiesa. Tādas ir izveidotas visās ES valstīs.

Vai vakcīnas pret C19 ir drošas veselībai? Nē, nav drošas. Kāpēc? Tāpēc, ka vakcinējamais pats piekrīt uzņemties sekas savai veselībai pēc “potēšanās”.

Kāpēc vēl vakcinācija ir tautas nošpricēšana?

Ja vakcīnas būtu drošas un nebūtu tautas nošpricēšanas, vara pirmos obligāti vakcinētu, lai saglabātos, tieši tiesnešus, prokurorus, policiju un ierēdniecību.

Notiek pretējais. Tiek iznīcināta, nošpricēta tauta, iznīcinot ekonomiku, izglītības un veselības aizsardzības sistēmas!

Ieklausieties, ko vara aģitē vakcinēt pirmos! Tie ir cilvēki ar hroniskām slimībām! Vakcīnas viņus piebeigtu pirmos! Tāds arī ir patiesais varas mērķis samazināt iedzīvotāju skaitu ilgtspējīgā perspektīvā.

Atbildēt

Хм

10.09.2021. 17:35

А ведь если бы такое случилось в России, уже бы Ринкевич писал протест, что нельзя за упоминание других случаев подозревать, и т. Б. И т. П. Но как только дело касается себя, все тут же становится иначе

Atbildēt

AG

10.09.2021. 17:27

UN KAS BIJA TĀLĀK? MENTIEM SNIEDZA PASKAIDROJUMUS VAI PASŪTĪJA DIRST ???

Atbildēt

forcemajeure

10.09.2021. 16:32

"Ja rūpīgi paraugāmies, tad kadru trūkums policijā ir ļoti liels, lai neteiktu – katastrofāls, taču tas no sabiedrības tiek slēpts. Reāli policija uz doto brīdi pārvēršas par Covid-19 sodu uzlikšanas dienestu" no t.me/bezcenzuras

Atbildēt

kursis

10.09.2021. 14:45

»

sēlis

Linda Liepiņa ir viena no tām retajām , kas patiesi ir deputāta vārda cienīgā tajā nejēgu ,kolaboracionistu un pederastu barā , kas sastāda mūsu Saeimu


Jāpiekrīt, kož vēl vairāk par Ādamsonu , kad bija vesels un brīvībā, tiešām cienīgi !

Atbildēt

"Piespiedu" demokrātija

10.09.2021. 14:17

Kur tu ieraudzīji Latvijā demokrātiju. Kuri ir pret vadošiem politikāņiem - visās varas tiek vajāti, bet brīvajā Latvijā jo sevišķi, kas stipri smagāka situācija kā tolaik, atkušņa gados.

Tādu bespredelu tolaik nepieļāva, kā tagad, ja neskaita okupantu represiju uzplūdu laikus un/vai cilvēku slepkavošanas periodu pēc okupācijas. Par nelikumīgu arestu varēja tikt arestēts pats arestētājs, tagad demokrātija - apcietina, atlaiž un neviens rokudzel\zu īpašniekiem pakaļ nedzenas.

Atbildēt

Asenizācija

10.09.2021. 13:59

Latvijā pietrūks miskastu, bet ideja pareiza un censties vajag. Var arī atejās.

Atbildēt

lauķis

10.09.2021. 13:54

»

Tev ir gods šo lasīt

Sistēmu ir iespējams mainīt tikai no iekšienes. Katrs var drīzāk atbildēt sev uz jautājumu, cik bieži un kādā mērā katrs ikdienā iesaistās politiskos procesos. Kaut vai kā kādas sabiedriskās vai politiskās organizācijas biedrs. Ja atbilde ir "nekā neiesaistos" (ko parāda arī statistikas dati, ka šādu...


Personām varbūt ka ir vajadzība iesaistīties deģenerātu grupējumos,Cilvēkam politika vispār nav vajadzīga.Politika ir varas iegūšana,bet Cilvēkam nav vajadzības pār kādu valdīt un kādam pakļauties.

Atbildēt

Mjā..

10.09.2021. 13:40

Tiešām, kaut kāds štrunts. Tāda dēl nav vērts tērēt resursus izmeklēšanai. Pietiktu liepiņu iemest miskastē.

Atbildēt

Fakts

10.09.2021. 13:28

Tas bija ukraiņu deputāts. Cita valsts. Par baltkrievu apmelošanu tiešām jāsēdina .

Tā londa tiešām izklausās dumja - neatšķir valstis

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.09.2021. 13:25

»

lauķis

Nē.Jautājums bija retorisks un atbildi uz to jārod katram priekš sevis.Es paudu savu pozīciju pret necilvēcisko vergturu režīmu


Sistēmu ir iespējams mainīt tikai no iekšienes. Katrs var drīzāk atbildēt sev uz jautājumu, cik bieži un kādā mērā katrs ikdienā iesaistās politiskos procesos. Kaut vai kā kādas sabiedriskās vai politiskās organizācijas biedrs. Ja atbilde ir "nekā neiesaistos" (ko parāda arī statistikas dati, ka šādu personu, kas procesos iesaistās, nesasniedz pat 1%), tad visdrīzāk objektīvākā un racionālākā pieeja šādām personām (un it īpaši lauķim, kas pat vēlēt neiet) būtu turēt savu jebaļņiku ciet. Ir taču sen zināma patiesība, ka demokrātija ir tāda dīvaina padarīšana, kuras blakus parādība ir tāda, ka gudriem cilvēkiem ir jāuzklausa pamuļķu vairākuma viedoklis.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.09.2021. 13:16

Pieklājības labad jau jāatzīst, ka arī Liepiņas vieta ir turpat, kur viņa aicina politiķus-nodevējus ievietot. Viņas un pārējo vakara vīna sūcēju demaršs no KPV jau nav nekas cits, kā savu vēlētāju nodevība. Tagad lepni deldē savu pakaļu Saeimā kā "neatkarīgā", saņem algu un kompensācijas, tajā pašā laikā nav dzirdēts pilnīgi nekas konstruktīvs, ko šī granddāma būtu ierosinājusi šajā valstī mainīt, ja neskaita "atlajs sajmu", "visi lohi" un "tautai ir jāpadzen esošā vara". Lai jauka diena!

Atbildēt

sēlis

10.09.2021. 12:42

Linda Liepiņa ir viena no tām retajām , kas patiesi ir deputāta vārda cienīgā tajā nejēgu ,kolaboracionistu un pederastu barā , kas sastāda mūsu Saeimu!

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

10.09.2021. 12:04

»

Temīda

Tas ir uzbrukums valstij, reiz teica Godmanis...


Tiesasanas ka Maksla grutup/skeles/Levit afera
Futbols/vaskevic-Meroni/Prokuratura grupa $$$$€€€€€£££££ apzog Sazagto. Turies cienu.L.Lapsas/Robinguts

Atbildēt

jautaajums

10.09.2021. 11:27

»

skats

viens skatiens uz šo dāmu - un viss skaidrs


Vai tas kaut kā maina lietas būtību?Es gan nesaku ka tev nav taisnība.

Atbildēt

skats

10.09.2021. 11:17

viens skatiens uz šo dāmu - un viss skaidrs

Atbildēt

hans

10.09.2021. 11:16

vēl viena vājprātīgā...

Atbildēt

Litrs

10.09.2021. 11:06

Nu re - jaunajai taisnības cīnītājai topošajai deputātei vienkārši ideāla popularizēšanas kampaņa!!

nez ko kārtīgajiem bija darīt, ja atnāk acīm redzama zajava, ka linda aicina tautu vardarbīgi izrēķināties ar pašu ievēlētiem deputātiem..

tik nevar saprast - kāpēc Linda atkal raujās deputātos, ja vienreiz jau viņai apnika..

un vēl - publicēšanas laiks 1.janvārī 22 vakarā - javno bija pārsadajtarējusies no 31.decembra gripas..

Atbildēt

Vērotājs

10.09.2021. 10:47

Lielā Cīnītāja pret zagļiem un oligarhiem un citiem atkritumiem. Nu Ir iestājusies oligarha parijā. Gudra laikam graus to no iekšienes. Vai arī īstenībā-ir prasta sterva ??

Atbildēt

Es

10.09.2021. 10:31

»

Viss sākas ar maskām un beidzas ar maskēšanos

Kā masonu ķinītī...


"Pasaules lielākā valsts, kurā dzīvo aptuveni piektā daļa no visas pasaules populācijas, gatavojas ieviest tā saukto sociālo kredītu sistēmu. Līdzīgi, kā bankas novērtē klientu finansiālo stāvokli un piešķir kredītreitingu, Ķīnas režīms plāno monitorēt katra iedzīvotāja sociālās un politiskās aktivitātes un novērtēt tās ar īpašu sociālo reitingu. Šāda sistēma ļautu apbalvot tos, kas rīkojas valstij tīkami, un sodītu tos, kuru rīcība uzskatāma par nevēlamu."

Atbildēt

Es

10.09.2021. 10:30

Lindu nekas tāds nevar pat nobiedēt, taču par stukačiem gan noderīgi. Mēsli zina, ka ir vainīgi.

Atbildēt

Neviens neatbild, katrs, kas vakcinējas, parakstās,

10.09.2021. 09:28

»

lindiņa

tie, kas mirs arī uz tavu dvēseli guls...nesatrauc? pauļutu kritizē visi un cēlu mērķu vadīti, bet aicināt nevakcinēties...tā jau nav pauļuta kritika. Demagoģe vai muļķe


ka par sekām savai, tieši savai, veselībai uzņemas pats.

Nejauciet kotletes ar mušām!

Atbildēt

lindiņa

10.09.2021. 09:13

tie, kas mirs arī uz tavu dvēseli guls...nesatrauc? pauļutu kritizē visi un cēlu mērķu vadīti, bet aicināt nevakcinēties...tā jau nav pauļuta kritika. Demagoģe vai muļķe?

Atbildēt

viedoklis

10.09.2021. 09:13

»

lauķis

Nav panta kurš sauktos sistēmas apdraudējums,bet tieši pēc šāda principa rīkojas visas spēka struktūras un augstākā ierēdniecība.Par cik dzīvojam demokrātijas režīmā,es nekomentēšu video,bet,domāju ka katram skaidrs


Skaidrs ir tikai viens,ja vēlies dzīvot normālā, cilvēcīgā valstī, kurā visi būtu laimīgi,tu jau esi ar to kļuvis par valsts ienaidnieku.

Atbildēt

RP

10.09.2021. 09:09

»

Kovidafēra

Kāpēc ne “pandēmija”, bet ir “kovidafēra...


Laikam jāpiekrīt. Man nerodās neviens pretarguments Jūsu rakstītajam.

Atbildēt

Jautrīte

10.09.2021. 08:53

Lindiņa, neņemiet galvā, izņemiet vēl kādu grafīti un dzīve atkal šķitīs rožaina!Esat aktīvāka, šī kompānija ir turīgākajiem, kā kotletes-šņabja apvienība. Veiksmi Jums.

Atbildēt

Viss sākas ar maskām un beidzas ar maskēšanos

10.09.2021. 08:42

»

Tikai muļķi un idioti, sliņķi cer, 10.09.2021. 08:39...


Kā masonu ķinītī!

Viss sākas ar maskām. Masku piespiedu lietošana ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki.

Sodi, kurus paredz un piemēro tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, ja apkalpos cilvēkus bez maskas, ir neadekvāti lieli, pat 5000 € par vienu gadījumu. Tādus ir noteicis MK ar K. Kariņu bez Saeimas piekrišanas.

Starp pircēju un pārdevēju, pakalpojuma sniedzēju ir ieviests terors. Pārdevējam jāterorizē pircējs uzvilkt masku. Pircējs un pārdevējs, pakalpojumu sniedzējs dzīvo bailēs, ja nelietos maskas, baidoties no policistu terora. Policistam jāpakļaujas priekšniecības rīkojumiem, jo tā terorizē policistus un var atbrīvot no darba, ja policisti neterorizēs pircēju un pārdevēju, pakalojumu sniedzēju īpašu teroristisku reidu apstākļos.

Uz skolām attiecas tas pats - var ierasties policists, terorists, un uzlikt sodus.

Valsts kļuvusi totalitāri teroristiska. Terorisms attiecas pat uz bērniem. Terorisms ir arī vakcinācija.

Kovidafēristi plāno ieviest zaļos sertifikātus simtprocentīgi.

Ja nebūs zaļā sertifikāta, ko konstatēs pat bankomāts, no bankomāta nevarēs ne tikai izņemt skaidru naudu, bet centrālā banka neieskaitīs bezdarbnieka kontā elektronisko pabalsta naudu, ar ko norēķināties lielveikalā.

Ir ziņas, ka ECB jau, ieviešot elektronisko eiro, pat pārstājusi drukāt reālu inflācijas naudu.

Ar 2022. gadu stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - par banku aktīviem kļūst reāls fiziskais zelts.

Dziļo finansu krīzi plāno ap 2022. gada marta mēnesi, kad atkal būs ekonomikas lokdaunu pīķis, bet helikopteru naudu vairs nemaksās, toties bankas sāks atprasīt aizdotos kredītus, efektīvi ar ebreju tiesu saimnieciskos strīdos - ELT konfiscējot ieķīlātos īpašumus.

Ar lokdauniem un helikopteru naudu 2020. gadā podā norāva 6000 Latvijas uzņēmumus.

Gatavojieties plānotajiem sociāliem “pūļa nemieriem”! Kopš 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības, tauta pārvērsta par protestējošu pūli.

LETA: “Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.”

Maskām jāslēpj teroristu - VDD darbinieku sejas darba pienākumu pildīšanas laikā, kas noteikts VDD iekšējos dienesta noteikumos, jo sociālos tīklos jau izplata šo teroristu, sākot ar ministriem, privāto tālruņu numurus, uz kuriem bez pārtraukuma, izsakot savu neapmierinātību, zvana terorizētā tauta- ar 13/03/2020 pūlis.
LR Satversmē noteiktais - “vara pieder tautai” nestrādā.

Atbildēt

10.09.2021. 08:40

»

Ap

Pie varas esošie politiskie bandīti, politiskais astoņkājis, liek nabaga policistam darīt netīras lietas. A tam nabagam kas atliek, jāiet, citādi algu nesaņems. latvijā ir aizliegts protestēt, nav atļauts izteikt savas domas, te valda diktatūra, korupcija un nav ne smakas no demokrātijas. Pāri visam...


Tikai muļķi un idioti, sliņķi cer, 10.09.2021. 08:39
»
Man arī interesanti
Domāju , ka tas notiks ,kad sāksies Nirnberga 2
ka kāds viņa pienākumus veiks paša vietā.

Tautas svēts pienākums ir nogalināt uzbrucēju, ienaidnieku - iekšējo valsts vai ārējo, kurš iznīcina dzīvestelpu tautas teritorijā.

Kovidafēristus ir tautai pienākums nogalināt savā zemē. Levits, Kariņš, Viņķele, Pavļuts, Mūrniece. Uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi un šie ir viņi, kas iznīcina ar saviem lēmumiem latviešu tautu.

Šiem ārzemju algotņiem izdodas apmānīt tautu un vest to uz bezdibeni. Bet tautā neatrodas neviena drosmīgā, kas izpildītu tautas pienākumu.

Atbildēt

Atbildēt

Kovidafēra

10.09.2021. 08:28

»

Ap

Pie varas esošie politiskie bandīti, politiskais astoņkājis, liek nabaga policistam darīt netīras lietas. A tam nabagam kas atliek, jāiet, citādi algu nesaņems. latvijā ir aizliegts protestēt, nav atļauts izteikt savas domas, te valda diktatūra, korupcija un nav ne smakas no demokrātijas. Pāri visam...


Kāpēc ne “pandēmija”, bet ir “kovidafēra”?

Ja būtu pandēmija, tiktu globāli banku aizdevumu līgumi pārskatīti, jo visos ir minēti “nepārvaramas varas apstākļi” kā piem. pandēmija, karš , katastrofas utt., kad līgumus pārskata. Nekas tāds nenotiek. Tieši pretēji - kovidafēra ir labi izplānota, lai valstij ar 4 miljardiem € palielinātu parādu, ebreju banku finansu instrumentiem iznīcinot ekonomiku, vēlāk atsavinot ieķīlāto ar ebreju tiesu saimniecisko strīdos (skat. Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā”, kas ir jaunizveidotā Ekonomikas lietu tiesa. Tādas ir izveidotas visās ES valstīs.

Vai vakcīnas pret C19 ir drošas veselībai? Nē, nav drošas. Kāpēc? Tāpēc, ka vakcinējamais pats piekrīt uzņemties sekas savai veselībai pēc “potēšanās”.

Kāpēc vēl vakcinācija ir tautas nošpricēšana?

Ja vakcīnas būtu drošas un nebūtu tautas nošpricēšanas, vara pirmos obligāti vakcinētu, lai saglabātos, tieši tiesnešus, prokurorus, policiju un ierēdniecību.

Notiek pretējais. Tiek iznīcināta, nošpricēta tauta, iznīcinot ekonomiku, izglītības un veselības aizsardzības sistēmas!

Ieklausieties, ko vara aģitē vakcinēt pirmos! Tie ir cilvēki ar hroniskām slimībām! Vakcīnas viņus piebeigtu pirmos! Tāds arī ir patiesais varas mērķis samazināt iedzīvotāju skaitu ilgtspējīgā perspektīvā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....