Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TTT

21.06.2019. 14:16

Vios stulbaios ir elementars. Ka vinji pirda un elsa, kad gribeja, lai pat viniem balsotu. Tagad kad pie silites ta uzreiz opaaa. Un Knabim vaidzetu pacekot, ka tiek sponsori mekleti VEFam resp., Jaunup puikam barotavai :)

Atbildēt

Neuztraucies!

18.06.2019. 22:34

»

jautaajums

Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni


Te daudz idiotu komentē. Visa fizika un zinātne ir meli, kuri kalpo pārnacionālām kompānijām. Pirmie tramvaji brauca bez sliedēm ar motoriem, kas aprakstiti tā laika prezē. Motoram no abiem galiem ir kolektori. Viens kolektors ir ģeneratora, bet otrs motora. Rotorā veidots transformators - primārais ģeneratora, sekundarais motora.

Atbildēt

ei mudak, kurinātāj!

18.06.2019. 22:31

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Aizbrauc kādreiz ziemā uz Poliju. Labāk mēģini tai izbraukt cauri- tad sajutīsi "atpalicību". Poļi piekāš eiropu un kurina ar akmeņoglēm. Visi kam nav slinkums . Aizmirsies kā "smaržo" akmeņogļu dūmi? Un Poliju sauksi par atpalikušu? Esi bijis kādreiz? Jeb mucā audzis un pa spundi barots?

Atbildēt

jautaajums

18.06.2019. 19:01

»

atklāj, kurā palātā notiek

fizikas likumu apgāšana


Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni?
Ūens,tvaiks pie 800 grādu temperatūras sadalās ūdeņradī un skābeklī.Bet šito skolā nemāca.

Atbildēt

atklāj, kurā palātā notiek

18.06.2019. 18:37

»

Tā visa ir pagātne

Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C...


fizikas likumu apgāšana !
Tautai būs par ko pasmieties !
:)))

Atbildēt

Elksniņš

18.06.2019. 17:31

»

Niknais

Nemaz nesaki, vai tagad arī daži tūkstoši “tautas kalpu” nebūtu izšaujami


jau aicināja pielikt pie sienas! Pietiktu ar pāris kangarie, pārējie tūkstoši paši savāks parpalas un pazudīs no Latvijas.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 17:10

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Atpalicība ir smadzenēs.Jo augstāka izglītība jo lielāka atpalicība.Pilsēta nav CILVĒKAM piemērota vide un tieši ūdens klozeti piesārņo dabu,neskatoties uz visām attīrīšanas iekārtām.

Atbildēt

švamme

18.06.2019. 15:54

»

Priede

Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas...


Ne tikai ķeksīti, bez iespaidīgiem apgūstamiem fondiem te nekas nekustētos. Cenšas tikt pie lielā eiropas pupa pazīzt, kur noteikti ir kaut kādi spec. līdzekļi iedalīti šai tēmai.
Un es savā naivumā kādreiz sapņoju nopirkt Latvijā mājiņu laukos. Ar katru gadu mans sapnis paliek arvien utopiskāks. Lai kā arī gribētos bet palikšu, kur esmu, šeit vismaz neierobežo cilvēktiesības un neapdraud ar dvieļgalvām.

Atbildēt

visiem jāpieslēdzas ADMINISTRĀCIJAI

18.06.2019. 15:31

zagļiem arī gribas ēst

Atbildēt

Priede

18.06.2019. 14:28

»

!!

un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā


Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas

Atbildēt

!!

18.06.2019. 13:41

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā?

Atbildēt

Kariņa atraugas

18.06.2019. 12:20

Bija jau Latvijā pirms 100 gadiem tāds viens baigais reformists Pēteris Stučka. Izšāva tūkstošiem latviešu dažos mēnešos. Tagad Kariņš ar savu "valdību", kā Stučkas atrauga cenšas to pašu darīt, tikai ne ar lodēm, bet ar savu tukšo muldēšanu. Kronis visam kā bijušajam ES deputātam - viņš karošot ar Igauniju!!!! Par šito aizrunāšanos šim muldoņam būtu nekavējoties jāpazūd no politikas. To Levitam, ja viņš jau būtu prezidenta statusā, būtu nekavējoties no Kariņa jāpieprasa. No slimā Vējoņa jau to nesagaidīs...Un ko ta koalīcijas partijas? Klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši un apčurājušies, tā viewtā, lai pieprasītu valdības demisiju Kariņa izmuldēšanās dēļ...Visi, kas tiek pie siles, par par sludinātajiem principiem tūlīt aizmirst.

Atbildēt

Vai Attīstībai/Par!” ir idiotu bars?

18.06.2019. 12:11

Nē, Attīstībai/Par!” nav idiotu bars! Tā ir melīgu, varaskāru valsts izlaupītāju varza, kura ģenerā "idejas", lai būtu uzmanības centrā.
Uzdāvinās 40 miljonus žīdiem, ieviesīs homiķu laulības un stiprinās normālu ģimeņu iznīcības trajektoriju, aizliegs kurināt ar Latvijā pieejamo kurināmo mājokļus... Kas būs nākamais šo izdzimteņu projekts? Par šo noziedznieku varzu balsoja tiešām idioti vai kriminālnoziedznieki, vai ne? Ko vērta vien Viņķele ar savu morāli degradēto dēlu un Karlīnēm bērnudārzos! Ko vērts Pavļuts ar savu/mūsu OIK! "Latvijas iznīcībai/par" - tāds ir patiesais šīs noziedzīgo, Latvijas valsij naidīgo oligarhu kabatas partejiņas nosaukums!

Atbildēt

Niknais

18.06.2019. 11:45

Vajag apkurināt mājas ar deputātu un ierēdņu kautķermeņiem kā Mississipi tvaikoņus ar bifeļiem

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 11:44

»

lauķis

Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros


Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs.

Atbildēt

Tā visa ir pagātne

18.06.2019. 11:26

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C.

Otrs variants ir HHO gāze, ko no ūdens iegūst elektriskā reaktorā. To var pat privātmājā. Pat saules baterijas ir novecojis variants.

Trešais v. ASV tikko izstrādāts 25 Kw ģenerators uz magnētiem pēc Teslas atklātiem proncipiem no statistiskās strāvas.


Vēl ir ceturtais. Sajūdz ģeneratoru ar elektromotoru vienā korpusā - rotors ir transformators. Tādus dzinējus izmantoja prmajiem tramvajiem.

Piekais- ir slepenas izstrādes, vēl efektīvākas, ttās neatklāšu...jo pie tām notiek darbs..

Atbildēt

Čupakabra

18.06.2019. 11:07

Škiet, tas bija Einšteins, kas teica, ka Visums un cilvēka muļķība ir bezgalīga, kaut gan par Visumu viņš nesot pārliecināts. Spožs aplieicinājums no krāšnu nojaukšanas idejas šai domai.

Atbildēt

...

18.06.2019. 09:33

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Galošas,akmeņogles un plastmasas nav paredzētas krāšņu kurināšanai.Ir krāšņu konstrukcijas kur degšanas temperatūra sasniedz 1300 grādu,sadeg visas cietās daļiņas,atlikumā ūdens un CO.
Stāsts par CO izmešiem un globālo sasilšanu
ir viena no lielākajām pasaules afērām.
Pilsēta nav vide kur cilvēkam būtu jādzīvo.
Par to gaisa tīrību blokmāju rajonos ir taisnība.

Atbildēt

reāli

18.06.2019. 09:13

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos.
Vispār jau blokmāju rajonos ar centrālapkuri ir tīrāks gaiss nekā privātmāju kolonijās.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 09:07

»

Kurinātājs

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt...


Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros.
Ja nebūtu partijas Deģenerācijai/Par tad žīdi atrastu kādu citu politmafijas klanu un rezultāts būtu identisks.Lūk piemērs biedru partijnieku un augļotāju simbiozei.

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 08:47

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt.
Centrālapkure vienmēr būs efektīvāka par krāsns apkuri. Bet centralizētās siltumapgādes efektivitāte ir atkarīga no siltumtrases garuma, siltuma zudumiem tajā un piegādātā siltuma daudzuma. Tikai retā siltumtrase var lepoties ar siltuma zudumiem zem 20%. Bet siltumtrases noslodze zem 1,5MW/km ir izšķērdība par kuru nāksies maksāt ar apkures tarifu, kurš lielāks par autonomās apkures izmaksām!

Atbildēt

Solī

18.06.2019. 08:31

Masonisms - korporatīvisms - sazvērniecisms. Uzmini nu...

Atbildēt

Q

18.06.2019. 07:46

Varu teikt tikai vienu, tik idiotiska, nejēdzīga un nespējīga, kā Kariņa valdība mums līdz šim vēl nav bijusi!

Atbildēt

Zebra

18.06.2019. 07:43

Jaunlops vien ir ko vērts! Valters lieliski to komentēja.

Atbildēt

pārvaldnieks

18.06.2019. 07:39

jācer ,ka pienāks laiks un šādus neliešus un balamutes tomēr sāks tiesāt ,un ar notiesājošiem spriedumiem .

Atbildēt

OIK

18.06.2019. 07:09

Patiesība es domāju ka tā krāšņu lieta cieši saistīta ar OIK Jo viņiem siltuma tak nav kur likt un pēc noteikumiem tad tā bodīte jaslēdz ciet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...