Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TTT

21.06.2019. 14:16

Vios stulbaios ir elementars. Ka vinji pirda un elsa, kad gribeja, lai pat viniem balsotu. Tagad kad pie silites ta uzreiz opaaa. Un Knabim vaidzetu pacekot, ka tiek sponsori mekleti VEFam resp., Jaunup puikam barotavai :)

Atbildēt

Neuztraucies!

18.06.2019. 22:34

»

jautaajums

Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni


Te daudz idiotu komentē. Visa fizika un zinātne ir meli, kuri kalpo pārnacionālām kompānijām. Pirmie tramvaji brauca bez sliedēm ar motoriem, kas aprakstiti tā laika prezē. Motoram no abiem galiem ir kolektori. Viens kolektors ir ģeneratora, bet otrs motora. Rotorā veidots transformators - primārais ģeneratora, sekundarais motora.

Atbildēt

ei mudak, kurinātāj!

18.06.2019. 22:31

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Aizbrauc kādreiz ziemā uz Poliju. Labāk mēģini tai izbraukt cauri- tad sajutīsi "atpalicību". Poļi piekāš eiropu un kurina ar akmeņoglēm. Visi kam nav slinkums . Aizmirsies kā "smaržo" akmeņogļu dūmi? Un Poliju sauksi par atpalikušu? Esi bijis kādreiz? Jeb mucā audzis un pa spundi barots?

Atbildēt

jautaajums

18.06.2019. 19:01

»

atklāj, kurā palātā notiek

fizikas likumu apgāšana


Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni?
Ūens,tvaiks pie 800 grādu temperatūras sadalās ūdeņradī un skābeklī.Bet šito skolā nemāca.

Atbildēt

atklāj, kurā palātā notiek

18.06.2019. 18:37

»

Tā visa ir pagātne

Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C...


fizikas likumu apgāšana !
Tautai būs par ko pasmieties !
:)))

Atbildēt

Elksniņš

18.06.2019. 17:31

»

Niknais

Nemaz nesaki, vai tagad arī daži tūkstoši “tautas kalpu” nebūtu izšaujami


jau aicināja pielikt pie sienas! Pietiktu ar pāris kangarie, pārējie tūkstoši paši savāks parpalas un pazudīs no Latvijas.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 17:10

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Atpalicība ir smadzenēs.Jo augstāka izglītība jo lielāka atpalicība.Pilsēta nav CILVĒKAM piemērota vide un tieši ūdens klozeti piesārņo dabu,neskatoties uz visām attīrīšanas iekārtām.

Atbildēt

švamme

18.06.2019. 15:54

»

Priede

Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas...


Ne tikai ķeksīti, bez iespaidīgiem apgūstamiem fondiem te nekas nekustētos. Cenšas tikt pie lielā eiropas pupa pazīzt, kur noteikti ir kaut kādi spec. līdzekļi iedalīti šai tēmai.
Un es savā naivumā kādreiz sapņoju nopirkt Latvijā mājiņu laukos. Ar katru gadu mans sapnis paliek arvien utopiskāks. Lai kā arī gribētos bet palikšu, kur esmu, šeit vismaz neierobežo cilvēktiesības un neapdraud ar dvieļgalvām.

Atbildēt

visiem jāpieslēdzas ADMINISTRĀCIJAI

18.06.2019. 15:31

zagļiem arī gribas ēst

Atbildēt

Priede

18.06.2019. 14:28

»

!!

un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā


Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas

Atbildēt

!!

18.06.2019. 13:41

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā?

Atbildēt

Kariņa atraugas

18.06.2019. 12:20

Bija jau Latvijā pirms 100 gadiem tāds viens baigais reformists Pēteris Stučka. Izšāva tūkstošiem latviešu dažos mēnešos. Tagad Kariņš ar savu "valdību", kā Stučkas atrauga cenšas to pašu darīt, tikai ne ar lodēm, bet ar savu tukšo muldēšanu. Kronis visam kā bijušajam ES deputātam - viņš karošot ar Igauniju!!!! Par šito aizrunāšanos šim muldoņam būtu nekavējoties jāpazūd no politikas. To Levitam, ja viņš jau būtu prezidenta statusā, būtu nekavējoties no Kariņa jāpieprasa. No slimā Vējoņa jau to nesagaidīs...Un ko ta koalīcijas partijas? Klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši un apčurājušies, tā viewtā, lai pieprasītu valdības demisiju Kariņa izmuldēšanās dēļ...Visi, kas tiek pie siles, par par sludinātajiem principiem tūlīt aizmirst.

Atbildēt

Vai Attīstībai/Par!” ir idiotu bars?

18.06.2019. 12:11

Nē, Attīstībai/Par!” nav idiotu bars! Tā ir melīgu, varaskāru valsts izlaupītāju varza, kura ģenerā "idejas", lai būtu uzmanības centrā.
Uzdāvinās 40 miljonus žīdiem, ieviesīs homiķu laulības un stiprinās normālu ģimeņu iznīcības trajektoriju, aizliegs kurināt ar Latvijā pieejamo kurināmo mājokļus... Kas būs nākamais šo izdzimteņu projekts? Par šo noziedznieku varzu balsoja tiešām idioti vai kriminālnoziedznieki, vai ne? Ko vērta vien Viņķele ar savu morāli degradēto dēlu un Karlīnēm bērnudārzos! Ko vērts Pavļuts ar savu/mūsu OIK! "Latvijas iznīcībai/par" - tāds ir patiesais šīs noziedzīgo, Latvijas valsij naidīgo oligarhu kabatas partejiņas nosaukums!

Atbildēt

Niknais

18.06.2019. 11:45

Vajag apkurināt mājas ar deputātu un ierēdņu kautķermeņiem kā Mississipi tvaikoņus ar bifeļiem

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 11:44

»

lauķis

Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros


Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs.

Atbildēt

Tā visa ir pagātne

18.06.2019. 11:26

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C.

Otrs variants ir HHO gāze, ko no ūdens iegūst elektriskā reaktorā. To var pat privātmājā. Pat saules baterijas ir novecojis variants.

Trešais v. ASV tikko izstrādāts 25 Kw ģenerators uz magnētiem pēc Teslas atklātiem proncipiem no statistiskās strāvas.


Vēl ir ceturtais. Sajūdz ģeneratoru ar elektromotoru vienā korpusā - rotors ir transformators. Tādus dzinējus izmantoja prmajiem tramvajiem.

Piekais- ir slepenas izstrādes, vēl efektīvākas, ttās neatklāšu...jo pie tām notiek darbs..

Atbildēt

Čupakabra

18.06.2019. 11:07

Škiet, tas bija Einšteins, kas teica, ka Visums un cilvēka muļķība ir bezgalīga, kaut gan par Visumu viņš nesot pārliecināts. Spožs aplieicinājums no krāšnu nojaukšanas idejas šai domai.

Atbildēt

...

18.06.2019. 09:33

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Galošas,akmeņogles un plastmasas nav paredzētas krāšņu kurināšanai.Ir krāšņu konstrukcijas kur degšanas temperatūra sasniedz 1300 grādu,sadeg visas cietās daļiņas,atlikumā ūdens un CO.
Stāsts par CO izmešiem un globālo sasilšanu
ir viena no lielākajām pasaules afērām.
Pilsēta nav vide kur cilvēkam būtu jādzīvo.
Par to gaisa tīrību blokmāju rajonos ir taisnība.

Atbildēt

reāli

18.06.2019. 09:13

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos.
Vispār jau blokmāju rajonos ar centrālapkuri ir tīrāks gaiss nekā privātmāju kolonijās.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 09:07

»

Kurinātājs

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt...


Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros.
Ja nebūtu partijas Deģenerācijai/Par tad žīdi atrastu kādu citu politmafijas klanu un rezultāts būtu identisks.Lūk piemērs biedru partijnieku un augļotāju simbiozei.

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 08:47

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt.
Centrālapkure vienmēr būs efektīvāka par krāsns apkuri. Bet centralizētās siltumapgādes efektivitāte ir atkarīga no siltumtrases garuma, siltuma zudumiem tajā un piegādātā siltuma daudzuma. Tikai retā siltumtrase var lepoties ar siltuma zudumiem zem 20%. Bet siltumtrases noslodze zem 1,5MW/km ir izšķērdība par kuru nāksies maksāt ar apkures tarifu, kurš lielāks par autonomās apkures izmaksām!

Atbildēt

Solī

18.06.2019. 08:31

Masonisms - korporatīvisms - sazvērniecisms. Uzmini nu...

Atbildēt

Q

18.06.2019. 07:46

Varu teikt tikai vienu, tik idiotiska, nejēdzīga un nespējīga, kā Kariņa valdība mums līdz šim vēl nav bijusi!

Atbildēt

Zebra

18.06.2019. 07:43

Jaunlops vien ir ko vērts! Valters lieliski to komentēja.

Atbildēt

pārvaldnieks

18.06.2019. 07:39

jācer ,ka pienāks laiks un šādus neliešus un balamutes tomēr sāks tiesāt ,un ar notiesājošiem spriedumiem .

Atbildēt

OIK

18.06.2019. 07:09

Patiesība es domāju ka tā krāšņu lieta cieši saistīta ar OIK Jo viņiem siltuma tak nav kur likt un pēc noteikumiem tad tā bodīte jaslēdz ciet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....