Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

redzu

18.12.2016. 12:44

»

Apvienība


zaglis zagli piesedz.

Atbildēt

vid

15.12.2016. 21:11

»

ffff

Balvu-Gulbenes slimnīcu apvienībai - privāta slimnīca, kur lielākā kapitāla daļa jeb 57,66% pieder SIA "Medicīnas sabiedrību vadība", kas savukārt pieder pašreizējai Veselības ministres Andas Čakšas padomniecei Alīdai Vānei - 30% - un Marģeram Zeitmanim - 70%, - ir 162 991 eiro lieli nodokļu parādi, ...


Man tāds princips- pārbaudīt visgudrāko komentāru patiesumu: googl ievadīju nodokļu parādnieki. vid majas lapa. ievadīju Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, reģ.nr. ( ieguvu lursoft) 44103058086.
Rakstīts: Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība nav administrēto nodokļu parāda.....

Atbildēt

ffff

15.12.2016. 12:05

»

Bolis

Vai tad 50% no apvienības vairs nepieder pašvaldībai? Vai jau kidirk


Balvu-Gulbenes slimnīcu apvienībai - privāta slimnīca, kur lielākā kapitāla daļa jeb 57,66% pieder SIA "Medicīnas sabiedrību vadība", kas savukārt pieder pašreizējai Veselības ministres Andas Čakšas padomniecei Alīdai Vānei - 30% - un Marģeram Zeitmanim - 70%, - ir 162 991 eiro lieli nodokļu parādi, kā arī komercķīla bankā "Citadele", kas sākotnēji sastādīja 1 421 999,59 eiro (dati no www.firmas.lv, www.vid.gov.lv, www.lursoft.lv) . Diemžēl šie dati liecina par to, ka finansiālā situācija slimnīcā nav spīdoša un pašreizējās darbības, kas notiek ap Alūksnes slimnīcu liek domāt, ka veselības ministrei pietuvinātā persona, slēdzot vienu slimnīcu un, pārņemot tās kvotas, mēģina glābt savējo Balvu-Gulbenes slimnīcu apvienību.

Atbildēt

Bolis

14.12.2016. 08:47

»

PSIH

Nezināju ka psihiski slimu cilvēku izdomājumus publicē pietiek.com...


Vai tad 50% no apvienības vairs nepieder pašvaldībai? Vai jau kidirk?

Atbildēt

Mortis i Latvia

13.12.2016. 15:05

Dzīvot Latvijā sanāk ekskluzīvi- dārgākā pārtika, pie tam nekvalitatīva, medicīna- valsts nepieejama, kad akūti vēl var cerēt, bet hronisku un mokošu slimību gadījumā gadiem jāgaida rindās, jāmokā sāpēs, zāles neefektīgas un milzīgām blaknēm, kas nodara būtisku kaitējumu tā sabeigtai veselībai.

Varētu sākt izsniegt pašnāvības komplektus ( eitanāzijai), ja neārstē slimības, bet ,,novēro- dianmikā) kā mirst, tad jēga medicīnai vairs nav nekāda...

Atbildēt

redzi

12.12.2016. 09:49

»

PSIH

Nezināju ka psihiski slimu cilvēku izdomājumus publicē pietiek.com...


Kā varēja novest līdz bankrotammm--bezkontrole,darīja ko fribēja,par algu nemaksāšanu ----maksātas laikam tika ,tikai kā kuram ,bija kas saņēma nepamatoti lielas algas arī miespējams,tādēļ pašvaldību vadītāji jātiesā un lai samaksā to summu pāri miljonam vai cik tur bija.

Atbildēt

PSIH

11.12.2016. 23:38

Nezināju ka psihiski slimu cilvēku izdomājumus publicē pietiek.com.
Strādāju šajā slimnīcu apvienībā. Pārkrāsots lifts? Tas jau nu ir gana traki. Autoram vajag aizbraukt un apskatīties. Kādu kvadrātmetru vajadzēja atstāt neremontētu, lai varētu salīdzināt. Balvu slimnīcu uzcēla ap 50 gadiem, tur neviens nekad neko nebija remontējis( izņemot intensīvo terapiju). Tagad ir kā konfekte, gan pacientiem , gan darbiniekiem.
Pašvaldības gan vajag pārmācīt! Atļāva slimnīcu novest līdz bankrotam. Nodokļi nemaksāti gadu, medikamentus slimnīcai nepārdeva, algas nemaksāja.
Jā Zeitmanis un Vāne ir tādi, kādi ir( kuram gan patīk priekšniecība), bet tāds bezpredels kāds bija līdz viniem nav bijis un ceru vairs arī nebūs.

Atbildēt

Marģeris Zeķturis

10.12.2016. 17:10

»

Vāne

ir unikāls kadrs. Papēties viņas pagātni...Visur kur klāt bijusi - vienas vienīgas šmuces..........un ko? Viss kārtībā. Vai tik viesnīcā Rīga unikālās, milzīgās gleznas nepazuda tajā laikā, kad Vāne ar draudzeni tur saimniekoja


Alīda savā mājas lapā savus grāmatvedes darba gadus kafejnīcā "Čau, Rasma!" noklusē. Pietiek, ka viņa to dzīves posmu neslēpj no manis. Mums (abiem ar Alīdu) drīz pietiks. Visa kā pietiks, ja vien tā Čakša nenobīsies, un mēs tiksim pie tiem 10 ERAFa miljoniem. Mums pietiks. Arī Čakšai pietiks. Arī zaļajiem drusku atleks, tiem daudz arī nevajag...

Atbildēt

tēma

10.12.2016. 07:03

Ja kāds nopietni izpētītu šo darboņu shēmas, būtu kādi astoņi sējumi lietas materiālu. Vajag pievērst uzmanību, kas tur viņus kopā- Bārzdiņš,Čakša,Vāne,Zeitmanis,u.t.t.-zāļu lieltirgotavas,nauda un vara.

Atbildēt

Tā nu tas ir

10.12.2016. 04:02

»

Troļļu gans

Čakšas spējas izvēlēties nepiemērotus padomniekus un padotos ir apbrīnas vērtas, nespēja pareizi novērtēt cilvēkus, dalījums balts-melns, nespēja sevi savākt, plus ZZS boļševistiski negatīvā ietekme. Žēl. Par Belēviču labāka, bet vai pietiekami labāka


Viņa taču pati ir iekšā tais shēmās. Arī visās pašvaldībās, kur pie varas ir ZZS, tiek amatos bīdīti cilvēki bez izglītībām, aprobežoti radījumi, bet gatavi parakstīties zem katra naudas mahinācijas papīra.

Atbildēt

pacients

10.12.2016. 03:54

Kad šitos hūtes zagļus sāks reāli bāzt aiz restēm?

Atbildēt

Rolands

10.12.2016. 01:31

»

Armands

Vispār jau visiem tiem kas raksta , bet nezin, ka vienalga kas ir ārstniecības iestādes īpašnieks - valsts, pašvaldība vai privātais, Nacionālais veselības dienests visiem par vienādu pakalpojumu maksā vienādi. Maksāts tiek par sniegto pakalpojumu


Paklau, cukurdupsīt, nestreso. Nebūt tā nav, ka NVD maksā vienādi, pēc vienādiem spēles notekumiem. Piemēram, ģimenes ārsti, ginekologi vai viens, otrs, kam savulaik līdz 2006. gadam palaimējās noslēgt pieklājīgus līgumus savām privātpraksēm ar NVD, šodien dzīvo citādās medicīnas reālijās. Bet ne pa to raksts bij.

Atbildēt

āāāā

09.12.2016. 18:03

»

Vaards

Vajadzēja ļaut valstij aizklapēt miljonu parādos nonākušās un bankrotējušās Balvu un Gulbenes slimnīcas


Ņu tad re---vajadzēja likt lai vainīgās personas tad arī atrmaksā to naudu---cik atceroa liekas ka pāri miljonam lati bija,kad rakstīja prese!!!!!!!!!

Atbildēt

Troļļu gans

09.12.2016. 17:29

Čakšas spējas izvēlēties nepiemērotus padomniekus un padotos ir apbrīnas vērtas, nespēja pareizi novērtēt cilvēkus, dalījums balts-melns, nespēja sevi savākt, plus ZZS boļševistiski negatīvā ietekme. Žēl. Par Belēviču labāka, bet vai pietiekami labāka?

Atbildēt

hi hi

09.12.2016. 17:12

»

Pavisam vienkārši

Zeitmanis piekukuļo gan pašvaldību vadītājus, gan ministrijas augstākos ierēdņus - KNABam te būtu ko darīt


ja likuma noteiktā kārtībā,tad visu var un ne KNAB ,ne kāds cits neko nevar padarīt. deputāti tā lēma un viss. Tas gan maksājā tā laika priekšsēdētājai amatu.

Atbildēt

nu

09.12.2016. 16:33

»

Pavisam vienkārši

Zeitmanis piekukuļo gan pašvaldību vadītājus, gan ministrijas augstākos ierēdņus - KNABam te būtu ko darīt


nedarīs KNABs neko - uzrakstīs, ka Jums tikai rēgojas, pat nepapūloties kaut ko skaidrot vai izskatīt...............

Atbildēt

Vaards

09.12.2016. 16:33

Vajadzēja ļaut valstij aizklapēt miljonu parādos nonākušās un bankrotējušās Balvu un Gulbenes slimnīcas.

Nedrīkst privātais tās iedzīt pozitīvā bilancē, jo ko tad lai Alūksnes deputāti saka par saviem miljonu mīnusiem, tagad?

Atbildēt

Dace

09.12.2016. 14:48

»

Armands

Vispār jau visiem tiem kas raksta , bet nezin, ka vienalga kas ir ārstniecības iestādes īpašnieks - valsts, pašvaldība vai privātais, Nacionālais veselības dienests visiem par vienādu pakalpojumu maksā vienādi. Maksāts tiek par sniegto pakalpojumu


Vienalga,ja pats privātais ieguda līdzekļus,nevis ieķīlā "bankrotējošu" slimnīcu,izce;l 1,5 mlj, un sapņo no valsts dabūt vēl 10 mlj un milzīgu pasūtījumu bez jebkāda konkursa un kvalitātes vērtējuma. Uztaisi biznesu,kur viss ir privāts un uz priekšu!

Atbildēt

kuram novadam lieli nodokļu parādi

09.12.2016. 14:27

tam slimnīca nesanāk

Atbildēt

Eduards Lunis

09.12.2016. 12:47

--- VIENĪGAIS PAREIZAIS CEĻŠ-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
02017.G 4. MAIJĀ , RĪGĀ PRETIM PKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL 14-OS!
-MĒRĶIS -IZVĒRTĒT VARTURU NOZIEGUMUS PRET VALSTI UN TAUTU IZTEIKT NEUZTICĪBU , IZVĒLĒT PAGAIDU VALDĪBU!
Latvija Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

Armands

09.12.2016. 12:29

Vispār jau visiem tiem kas raksta , bet nezin, ka vienalga kas ir ārstniecības iestādes īpašnieks - valsts, pašvaldība vai privātais, Nacionālais veselības dienests visiem par vienādu pakalpojumu maksā vienādi. Maksāts tiek par sniegto pakalpojumu.

Atbildēt

Vāne

09.12.2016. 11:53

ir unikāls kadrs. Papēties viņas pagātni...Visur kur klāt bijusi - vienas vienīgas šmuces..........un ko? Viss kārtībā. Vai tik viesnīcā Rīga unikālās, milzīgās gleznas nepazuda tajā laikā, kad Vāne ar draudzeni tur saimniekoja?

Atbildēt

kekss

09.12.2016. 09:38

Dzirdēju ka lapiņā esot aprakstīts"astoņkājis" kurš pārņēmis visu ko vien var.
Rādās ka sapnī redzēju šī locekļa sagrauto ekonomiku un finansiālo sistēmu kura funkcionē pēc galvas rīkojumiem veselības sistēmā.
Labi ka tas nav patiesībā un ir tikai sapnī redzēts.....bet sapņiem nevarot ticēt.
Rakstā paustais taču nav noticis un nenotiek patiesībā jo vai tad nu ministre ielaidīsies šādās shēmās

Atbildēt

Taisnība

09.12.2016. 02:54

»

Vo

Kā vispār tas ir iespējams, ka radās tāda Balvu-Gulbenes privātslimnīca? Kādā veidā rajona slimnīcas, kuras ir valsts īpašums varēja nonākt tādas Vānes un Zeitmaņa rokās? Vai viņi tās atpirka no valsts? Par kādu summu? Kur šī nauda palika? Kas to pieļāva un ar kādām tiesībām? Ja kāds grib atvērt privātslimnīcu...


Šis valsts nozagšanas gadījums, jeb prihvatizācijas shēma jau iepriekš plaši ir aprakstīta. Tikai aiz restēm neviens, nez kāpēc, nesēž. Lai gan 100% vajadzētu, sākot ar pašvaldības vadību un beidzot ar pašiem "biznesmeņiem".

Atbildēt

Nu un? Anna

09.12.2016. 02:23

Kur tu biji, to neviens neprasa. Kur tu ņēmi tādu naudu un par cik šo nieka iestādi nopirki un vai bija izsole? Varbūt es būtu nopirkusi, kādēļ man to neatļāva?
Nu mums te gan liekas, ka tā ir bijusi liela mēroga mahinācija, piedod lūdzu, ja kļūdos.
Lembergs samaksāja?
Bet principā - gāz šajās iestādēs naudu cik gribi, kaut dubulto, šis caurums apēdīs visu un tautai tāpat paliks nāves "kvotas" un rindas gadu garumā. Riebīgi. Meitiņ, uzcel savu dakteru būdu un ārstē, nevis valsts par mūsu naudu sarūpēto dabū savā kabatā. Kaut kā izskatās nevisai smuki, ko?

Atbildēt

vm

09.12.2016. 00:03

Anduļka arī grib savu mlj,kas vēl tur nav skaidrs.

Atbildēt

nu nu

08.12.2016. 23:55

Vai tad pārņemot abi invstori nesolīja tur ieguldīt savus 3,5 mlj latu. ES investīcijas neskaitās,tās tikai palielina slimnīcas vērtību,bet faktiski uz valsts rēķina. VM šādus cilvēkus akceptē par padomnieci? Kaut kāda ministre,tādi padomnieki.

Atbildēt

buratīno

08.12.2016. 23:18

tam "Vo"
Vai tad attiecībā par Saeimu jau tagad tā neizskatās pēc privātuzņēmuma ?! :)

Atbildēt

Latweets

08.12.2016. 22:01

Atgādināsiet cik ilgi amatā ir Čakša?

Atbildēt

sams

08.12.2016. 21:36

Interesanti būtu kādas summas samaksatas no veselības budžeta tiem,kuri mīl ārstēties ārpus Latvijas un kas ir šie izredzētie,ja tādi ir.

Atbildēt

Alīda Vāne

08.12.2016. 21:35

Izbeidziet mani apmelot! Tad, kad slimnīcu privatizējām, es biju Ventspils slimnīcas direktore un Ventspils Domes medicīnas padomniece

Atbildēt

Vai tiešām?

08.12.2016. 20:53

Tad jau drīz būs jāaun kājas,ja tā ir taisnība.

Atbildēt

super truper

08.12.2016. 19:24

Kādas slimības tad kungiem(-dzēm) ārstēs tik tālā provincē?

Atbildēt

Vo

08.12.2016. 19:03

Kā vispār tas ir iespējams, ka radās tāda Balvu-Gulbenes privātslimnīca? Kādā veidā rajona slimnīcas, kuras ir valsts īpašums varēja nonākt tādas Vānes un Zeitmaņa rokās? Vai viņi tās atpirka no valsts? Par kādu summu? Kur šī nauda palika? Kas to pieļāva un ar kādām tiesībām? Ja kāds grib atvērt privātslimnīcu - lūdzu! Taisiet projektu, celiet ēkas pērciet aparatūru, inventāru, algojiet personālu. Neticu, ka Vānei un Zeitmanim bija tāda nauda, lai samērīgi samaksātu valstij par jau gatavām slimnīcas ēkām, inventāru, aparatūru.
Ja šitā turpināsies, tad nebrīnīšos, ka kādu dienu atklāsies, ka valstsvīri ir kādām privātpersonām iztirgojušas gan Saeimas namu, gan Brīvības pieminekli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...