Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Patiesība melu laikos

Kaspars Zlidnis
05.10.2021.
Komentāri (71)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antiņvielu skaitītājs ar metamajiem kauliņiem

05.10.2021. 17:58

Valstī pie varas vajag tādus cilvēkus kā Kaspars. Tad būs labāk.

Atbildēt

05.10.2021. 17:55

https://youtu.be/ZfEEWEaWkhg

Atbildēt

Šeit ir pārāk daudz sīkpilsoņu

05.10.2021. 17:41

Pusi valsts pat grašu aldziņas nesaņemšana vienu mēnesi iedzītu krīzē. Klasiskie trīs mēneši drošības buferim te ir kādiem 10%.

Valstī ir daudz konformistu un arīdažnedažādu mauku.

Atbildēt

It kā savējais...

05.10.2021. 17:15

Autors kaut nedaudz, nav pats sapratis paša teikto. Toties komentētāji, kā parasti muld, paši nezinot, kam piekrīt, un ko noraida!

Atbildēt

ko nu katrs

05.10.2021. 17:06

saprot ar brīvību. Cūkai viena brīvība, man cita...

Atbildēt

Aramess

05.10.2021. 16:43

Pareizi, Kaspar! Ja kāds neļauj iet pāri ielai pie sarkanā - sūti pie velna. Ja neļauj promilēs autiņu vadīt - dari to pašu. Pie velna policistus! Ja zobu labošanai prasa diplomu, saki - ar kalēja knaiblēm vari....Būt brīvam no visa - superkaifs!

Atbildēt

Konkrētumu izlasi

05.10.2021. 16:41

»

ai bailes bailes

Melu laiki Latvijā!!! Bet prasās pēc konkrētuma! Kariņš... Levits?...Kremlis?... Baidens


PVO,Davosas ek. foruma, Vatikāna PBankas, SVF mājaslapās. Grūti ar angļu val., iztulko ar google tulkotāju.

K. Švābes C19, Lielā ek nonuļļošana. Kas meklē, atrod pats.

Atbildēt

fakts

05.10.2021. 16:40

»

Sintprocentīgi piekrītu!

Jau padomju laikos 80. “aizgāju pensijā”, lavierēju, nestrādāju, daļēji iztiku no honorāriem...


Tu pat nesaproti, ka esi parasts mēsls, kuram uz visiem nospļauties, ka tik pašam sile pilna!

Atbildēt

koijots

05.10.2021. 16:38

Izskatās, ka Kaspars sastiķējis pa teikumam no visām pēdējā laikā pārlasītajām "pašizaugsmes" grāmatām:)
Cik no šī kompelējuma var saprast, Kaspars ir pret privātīpašumu, par tāda "pamuļķīša" ieslēgšanu, kas dzīvo savā pasaulītē meža vidū, ticot savai mūža mīlestībai (nez, kas tā ir?).

Atbildēt

Secinājums

05.10.2021. 16:26

»

Sarkanais mēris

Tie kuri izzaga Latviju un apkrāpa latviešus uzdodoties par tiem, kas patiesībā nebija, pagaidām ir dzīvāki par dzīviem


Ta gan ir,diemžēl tas notika ar pasu latviešu piekrisanu un atbalstu,pārdevās par desu,parvērtās par aitām,kamjiem un gliemjiem.

Atbildēt

ai bailes bailes

05.10.2021. 16:25

Melu laiki Latvijā!!! Bet prasās pēc konkrētuma! Kariņš... Levits?...Kremlis?... Baidens?

Atbildēt

Sintprocentīgi piekrītu!

05.10.2021. 16:24

Jau padomju laikos 80. “aizgāju pensijā”, lavierēju, nestrādāju, daļēji iztiku no honorāriem..

Biju brīvs no kolektīvās verdzības un konstatēju, ka esmu brīvs savā apziņā.

Tad notika diversija Černobiļā, trīs pavēstes sekoja cita citai ierasties kara komisariātā. Atradu pazīšanos un aizgāju uz komisariātu un praporščikam iebāzu naudu mundiera kabatā. Pavēstes vairs nesekoja. Citi, kuri turp devās no pazīstamajajiem, nevienu dzīvu vairs nesastopu.

Tagad ir cionistu finansu kovidafēra. Kariņš, izdzimtenis, grib mani nogalināt ar vakcīnām. Pensija 150€. Nekas neatliek, būs jāmeklē “formālā vakcinācija” līdz 100€. Esmu pārliecībā, cik zinu, vismaz 30 procentu mediķu ir “formāli vakcinēti”.

Ja iesāktos karadarbība, noteikti pirmos meklētu Levitu un Kariņu, Pavļutu, Viņķeli, Mūrnieci, lai nogalinātu.

Atbildēt

Sarkanais mēris

05.10.2021. 16:23

»

Secinājums

Diemžēl vai par laimi raksts būs saprotams tikai Dzīviem Cilvēkiem


Tie kuri izzaga Latviju un apkrāpa latviešus uzdodoties par tiem, kas patiesībā nebija, pagaidām ir dzīvāki par dzīviem.

Atbildēt

Secinājums

05.10.2021. 16:13

Diemžēl vai par laimi raksts būs saprotams tikai Dzīviem Cilvēkiem.
Paldies.

Atbildēt

Sveiks

05.10.2021. 15:58

,Brāl!:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...