Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pats “uzmet”, pats piestāda līgumsodu

Uģis Spandegs, Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek
27.12.2020.
Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anonimous

10.06.2021. 06:25

https://www.navuzticibas.com/sia-zeng33-img-constructor-i15490

Atbildēt

rīdzenieks

06.03.2021. 22:12

»

Edgars

Diezgan subjektīvs raksts. Neticu, ka var šādi ņemt un uzmest. Uzskatu, ka arī apakšuzņēmējs ir kaut kādā veidā noziedzies, tikai to nesaka, un tagad ķeras pie šādiem izmisīgiem gājieniem


šamie var un kā vēl uzmet. Buildimpeksam runā, ka jāplēš pavasari asfalts nost, lai pašam nevajadzētu par to maksāt, apkrāpj apakšnieku.Pastrādājiet ar tiem kopā.

Atbildēt

rīdzenieks

06.03.2021. 22:06

»

Un vispār

Avotiņa dienas Smiltenē ir skaitītas! Interesanti kādās vēl pašvaldībās buildimpeks iegūst pasūtījumus? Varbūt kāds zina vairāk


papētiet, ar kādiem būvuzraugiem Buildimpeks strādā Rīgā,un ne tikai Rīgā, tas grandiozais sešu ielu remonts ar kādu būvuzraugu kopā paveikts un tad arī sapratīsiet kvalitāti, žēl to cilvēku, kuriem tur jādzīvo un vēl viņiem ir isso sertifikāts, kāds to var noņemt viņiem nost?

Atbildēt

rīdzenieks

06.03.2021. 21:57

»

Fūrists

Nezinu par citiem "darbiem", bet vismaz Smiltenē jaunuzklatais asfalta segums Dārza ielā skaisti jau šķist ārā. Interesanti bija vērot kā asfaltnieki aizlīmēja savām mašīnām ciet uzrakstus lai visi domā, ka asfaltu lej pats buldimpex:))))) patiesībā tas tak kārtējais apakšnieks kurš uzlej mēslu un pilsetas...


un ne tikai Smiltenē brūk kopā asfalts, kuru izbūvi veica Buildimpeks. Sen nebiju Saulkrastos,mjā, Melnsila iela vienkārši brūk kopā, kanalizācijas lūkas brūk iekšā, tā saucamā Meža parka ielas bruģis kā pa amerikāņu kalniņiem. Vietējie stāstija, ka paši Buildimpekši nemaz neasfaltēja, bet gan no Siguldas uzņēmums. Interesanti gan, konkursu papīros viņiem pieredze tāda nebija...te arī domei jāatbild.

Atbildēt

Un vispār

31.12.2020. 16:06

Avotiņa dienas Smiltenē ir skaitītas! Interesanti kādās vēl pašvaldībās buildimpeks iegūst pasūtījumus? Varbūt kāds zina vairāk?

Atbildēt

Fūrists

31.12.2020. 10:59

Nezinu par citiem "darbiem", bet vismaz Smiltenē jaunuzklatais asfalta segums Dārza ielā skaisti jau šķist ārā. Interesanti bija vērot kā asfaltnieki aizlīmēja savām mašīnām ciet uzrakstus lai visi domā, ka asfaltu lej pats buldimpex:))))) patiesībā tas tak kārtējais apakšnieks kurš uzlej mēslu un pilsetas dome tik plaudē rokas. Vai tik domē nebija kadam ciešas radnieciskas saites ar asfalta lējēja kompāniju, ko a?

Atbildēt

Tiesnesim no pieredzes

31.12.2020. 10:39

»

Tiesnesis

Ļoti subjektīvi un neprofesionāli. Neviens sevi cienošs žurnālists tādu nerakstītu. Viss balstās uz 16 tiesvedībām 5.gadu laikā. Kur visas ir izbeigtas un nekādu paskaidrojumu par ko tad viņas vispār bijušas. Tik daudz jau var pārbaudīt...


Tiesneses bieži ir piebarotas vai iebiedētas. Tas nav noslēpums.
Kā rezultātā iztiesāt lietu ievērojot likumu par tiesu varu, šodien Latvijā ir diezgan problemātiski.
Tiesa izskatot lietu groza faktus tā, lai pasludinātu spriedumu par labu klientam. Tas nav noslēpums, bet realitāte.
2020.gadā saskāros ar trīm korumpētām vai iebiedētām tiesnesēm. Manā skatījumā tas ir daudz.
Sūdzības uz Bordāna vārda netiek izskatītas pēc būtības.
Nesaku par visām tiesām, bet stāstu ar kādu sistemātisko pieeju saskāros un kādus secinājumus izdarīju.

Pie šādas tiesu degradācijas konstatēšanas, ir nāsaprot, ka jau tuvākā nākotnē parādīsies jauni strīdu uzšķiršanas institūti. Dzīve iet uz priekšu, bet Bordāns ar savām primitīvām trīs uzpirksteņu līmeņa shēmām paliks vēstures atpakaļskata spoguļos.

Atbildēt

avanss

30.12.2020. 23:17

tikai avansa ar sitadiem! un ari tad labak ne!

Atbildēt

Ciniķis

30.12.2020. 17:23

Šādu shēmotāju saraksts ir diezgan garš. Nepieņemt darbus, vilcināt apmaksu uttt. Patiesībā pasūtītājiem ir "zāles" pret šādiem darboņiem - tieši norēķini ar apakšuzņēmējiem. Bet ja šāda iespēja nav, tad vai nu pasutītājs ir vnk slaists, vai jau ir ierēķināta uzvara ar zemāko cenu, lohu tiesu atdodot otkatos. Vienīgā rekomendācija - meklēt sakarīgu juristu un grāmatvedi. Un ja kāds saka "Vai tad tu netici maniem vārdiem", zinat, darīšana ir ar ....astu vārda sliktā nozīmē

Atbildēt

zalalamans

29.12.2020. 22:13

»

Hm...

Skatos ka Buldimpex skribentiem tika dots uzdevums rakstīt komentārus


tas nozime, ka bikses pilnas buildimpeksam !!!

Atbildēt

zalalamans

29.12.2020. 22:12

»

...

TAD KA TUR ISTI SANAK? TA IR MERKTIECIGA SHEMA LAI IZNICIATU SO MAZAKO UZNEMUMU, VAI VNK MATERIALA LABUMA GUSANAS INTERESES NEJAUSH UPURIS


kapec, lai otraja gadijuma nebutu abi? iznicinat uznemumu, lai gutu materialu labumu? :D

Atbildēt

Cipars

29.12.2020. 17:12

»

hmmm

Spriežot pēc raksta, darbs NAV IZDARĪTS vai nav izdarīts laikā vai kvalitatīvi, citādi nekādi nesanāktu līgumsods


Lasi uzmanīgi.... ir līgums, tiek izstādīts rēķins. Ja tas netiek samaksāts, tad kā var turpināt darbu? Maksā būvniecībā pa etapiem. Ja kadu no etapiem mesamaksā - darbus nevar turpināt.

Atbildēt

...

29.12.2020. 17:02

TAD KA TUR ISTI SANAK? TA IR MERKTIECIGA SHEMA LAI IZNICIATU SO MAZAKO UZNEMUMU, VAI VNK MATERIALA LABUMA GUSANAS INTERESES NEJAUSH UPURIS?

Atbildēt

Klausie Edgar

29.12.2020. 13:24

»

Edgars

Diezgan subjektīvs raksts. Neticu, ka var šādi ņemt un uzmest. Uzskatu, ka arī apakšuzņēmējs ir kaut kādā veidā noziedzies, tikai to nesaka, un tagad ķeras pie šādiem izmisīgiem gājieniem


Ja būtu tā, kā tu saki, tad Buildimpeks būtu pirmie, kas bļautu par netaisnību. Šim kanotrim nekas nav svēts.. Krāpniecība, meli - un to visu vēl piesedz pašvaldības... Tā ir šī uzņēmuma ikdiena. Ja tu būtu no nozares, gan jau zinātu kā tur attiecās pret Buildimpeksu.

Atbildēt

Bet Tomēr

29.12.2020. 13:18

Jautājums “Siriha GP” - vai tad nezinājāt, ka no BuildPimpeks labāk stāvēt pa gabalu? Ne pirmais, ne pēdējais precedents ar tiem shēmotājiem. Tagad jau vairs neko, atliek caur tiesu sisties līdz taisnībai!

Atbildēt

Noverotajs

29.12.2020. 13:12

Nezinu, kurš tur kuru uzmeta, bet pašvaldības nostāja mani (ne)pārsteidz. Buildimpeksa reputācija nevienam sveša nebija, bet atkati saņemti un tagad "neko nezinam"...

Atbildēt

Protams,

29.12.2020. 08:08

»

Ak, latviešu valoda!

Nezināju, ka līgumsodus stāda


Šie jaunlatvieši, kas runā tulkotā krievu valodā-"stāda rēķinus, kā reiz (kakraz), ne visi ir, nav mazsvarīgi(ņemalovažno), da jebkas u. c. " ir fundamentāli piedirsuši latviešu valodu. Tā runā aktieri un žurnālisti! Rodas vēlme krieviski lamāties!

Atbildēt

tuk, tuk, tuk.......

28.12.2020. 23:29

»

Lemesis

"Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu


stukača honorārus neaizmirsi deklarēt?

Atbildēt

muahaha

28.12.2020. 20:31

Kamēr mazie "nesametīsies" kādu 3-5 "generāļu" ekskursijai uz mežu, purvu, vai upi, vēlams maisā, tikmēr nozarē nekas nemainīsies. Saprotoši cilvēki jau sen ar "ģenerāļiem" vispēr nesadarbojas, pat ne ar priekšapmaksu. Lai gan naivo vēl ir pietiekami, un ne tikai LV.

Atbildēt

hmmm

28.12.2020. 16:31

»

Oki

Vispār jau tam nav nekādas nozīmes . Situācija vienkārša - darbs izdarīts , nauda jāmaksā , pasūtītājs to zina un nemaksā


Spriežot pēc raksta, darbs NAV IZDARĪTS vai nav izdarīts laikā vai kvalitatīvi, citādi nekādi nesanāktu līgumsods.

Atbildēt

Tiesnesis

28.12.2020. 15:05

Ļoti subjektīvi un neprofesionāli. Neviens sevi cienošs žurnālists tādu nerakstītu. Viss balstās uz 16 tiesvedībām 5.gadu laikā. Kur visas ir izbeigtas un nekādu paskaidrojumu par ko tad viņas vispār bijušas. Tik daudz jau var pārbaudīt..
Civilizētā sabiedrībā no sākumu ir tiesa un pēc tam šādu rakstu var rakstīt balstoties uz faktiem. Šeit izskatās, ka gan raksta pasūtītājs, gan rakstītājs ir divi ļoti emocionāli indivīdi.

Atbildēt

Metējiem

28.12.2020. 14:42

»

Lemesis

"Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu


Par ko cepiens?
Es jūs neapsaukāju par aiz vaiga ņēmēju.
Tā kā lūdzu kontrolēt savu "spermaprijomņiku".

Atbildēt

Edgars

28.12.2020. 14:11

Diezgan subjektīvs raksts. Neticu, ka var šādi ņemt un uzmest. Uzskatu, ka arī apakšuzņēmējs ir kaut kādā veidā noziedzies, tikai to nesaka, un tagad ķeras pie šādiem izmisīgiem gājieniem.

Atbildēt

sdfsgdgasdg

28.12.2020. 13:46

celtnieki ir pidarjugs... cieti. diagnoze.

Atbildēt

eksis

28.12.2020. 13:17

Kamēr mazie apakšnieki parakstīs visu ko ģenerālis viņiem pagrūž zem deguna, tikmēr nekas būvniecības nozarē nemainīsies. Savulaik EM izveidotā būvnieku "kastu" sistēma, kur valsts pasūtījumus var dabūt tikai noteikta lieluma būvnieki, to visu tikai pastiprina.

Atbildēt

Deputāts no Limbažiem

28.12.2020. 13:14

Cik man zināms-sekos audio sarunu ierakstu publiskošana, kuros dzirdams, kā viens no BUILDIMPEKS darboņiem krāpj apakšuzņēmēju un valsti....

Atbildēt

Lemesis

28.12.2020. 12:47

»

Metējiem

Smiltenes pašvaldības vadītājs pārstāv NA, Rūjienas pašvaldības vadītājs attiecīgi Vidzemes partiju...


"Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu."

Jūs pat zem šiem vārdiem savu parakstu neliekat, varonīgais dirsēj!

Atbildēt

Lemesis

28.12.2020. 12:45

»

Metējiem

Metējiem (kā prakse rāda), bieži ir gali mentenē un ne tikai, tādēļ šie iespējamie noziedzīgie nodarījumi tiek kvalificēti kā saimnieciskie strīdi kā rezultātā kriminālprocesi netiek uzsākti...


Apbēdina (bet nepārsteidz) tieši pašvaldību norobežošanās šādos konfliktos. Protams – kam gribas sapiņķerēties saimnieciskos strīdos?

It kā tām vajadzētu stāvēt un krist par saviem uzņēmējiem. Taču domēs ir "savējie" un patiesi savējie, kurus apskādējot, "gastrolieris" tiktu nokosts bēgot.

Savukārt, ja BuildImpEX būtu neapdomīgi noziedojis ZZS vai "Saskaņai", tas sen būtu izsmērēts pa sienu – valdības partiju rīkojumos vietējām nodaļām un sabiedrisko mediju sižetos.

Atbildēt

Nu

28.12.2020. 11:54

»

+1

+1


Gan kau Latvijā, kādā brīdī smagi atrausies pa ausīm:)

Atbildēt

Oki

28.12.2020. 11:39

»

hmmm

Vispār jau nododot rēķinus tā izrakstītājam paliek saņēmēja parakstīts un apzīmogots rēķina eksemplārs, īpaši jau gadījumos kad runa ir par summām ar 5 cipariem...


Vispār jau tam nav nekādas nozīmes . Situācija vienkārša - darbs izdarīts , nauda jāmaksā , pasūtītājs to zina un nemaksā .

Atbildēt

hmmm

28.12.2020. 06:17

Vispār jau nododot rēķinus tā izrakstītājam paliek saņēmēja parakstīts un apzīmogots rēķina eksemplārs, īpaši jau gadījumos kad runa ir par summām ar 5 cipariem.

"Uz sarunām tika deleģēts zemāka ranga vadītājs, turklāt visas pārrunas notika vai nu mutiski klātienē, vai pa telefonu. Ar šīs personas starpniecību tika nodoti arī izrakstītie rēķini, par kuriem Ekmanis šodien apgalvo, ka neesot tos saņēmis"

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

28.12.2020. 05:16

Ar pastaliem kaa ar tirgus chigaaniem.Jaabuut uzmaniigam.

Atbildēt

Vietējais

28.12.2020. 01:22

Tādas naudas shēmas jau nepastāv tikai un vienīgi būvniecībā. Tā ir arī mežizstrādē un koksnes pārstrādē. Iespējams, ka tieši tādā pat veidā, uzmetot zemniekus un mazos pārstrādes uzņēmumus, turīgs un miljonārs kļuvis arī SIA"Pata" īpašnieks. Bet nauda jau nesmird, lai arī kā tā iegūta, riebjas tikai tie krāpnieki, kas Latvijā ir "godājami" pilsoņi.

Atbildēt

Aga

28.12.2020. 00:00

Neaizmirstiet, ka pret juristiem ļoti palīdz terases dēlis.

Atbildēt

tradīcija

27.12.2020. 23:09

Tās taču pašvaldības un moikas tradicionālā veidā Kas te neparasts, ka par to jāraksta tā jau bija sen iedibin;āta ZZS tradīcija, un vienmēr beigās izkompenseja visiem kā papildus darbus

Atbildēt

jaajaa

27.12.2020. 21:57

...un atrodas taču tādi, kas uz šādiem iekrīt !!...būvniecība notiek par pasūtītāja naudu !!...un tikai...subčikam ģenerālis ir tikai pasūtītājs...nav naudas uz priekšu, nav kustības objektā...labāk mazāk nopelnīt, nekā parakstīt sev soda sankcijas...:)

Atbildēt

Padoms

27.12.2020. 20:01

Vajag algot normālu juristu vai labāk advokātu. Tas pamācīs, kā juridiski pareizi rīkoties.

Atbildēt

zbigņevs

27.12.2020. 19:25

Šīs pasaules sods nāks pār Ekmani. Mantrauši, meļi un zagļi saņems par nodarīto vissāpīgākajā veidā.

Atbildēt

Metējiem

27.12.2020. 18:35

»

nu

Šitie kadri pat publiski pieejamu informāciju nav jēguši izlasīt pirms līguma slēgšanas un nez kāpēc tagad saka, ka to vajadzējis darīt pašvaldībai, kur nu vēl pa kādiem kanāliem šiem rakāties


Smiltenes pašvaldības vadītājs pārstāv NA, Rūjienas pašvaldības vadītājs attiecīgi Vidzemes partiju.
Vidzemes partijas valdes locekļa -Valkas pašvaldības vadītāja brālēns visu mūžu maisās celtniecībā Rīgā kā turīgs būvuzraugs.
Nu ko, teiksim tā. Rūjienas domes priekšsēdētājs nav piezvanījis savas partijas priekšsēdētājam. Tas attiecīgi nav piezvanījis brālēnam, nav pajautājis, kas par tipiņiem vēlas slēgt līgumu?
Neticu.
Bet ticu tam, ka nauda ir izņemta pēc iepriekšējā nodoma un Lemešonokam par rakstu ir samaksāts kāds divdesmitnieks.
Muļķu zemē viss pa vecam, kā nesen izteicās viena pazīstama grāmatvede darbā. Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu.

Atbildēt

Ak, latviešu valoda!

27.12.2020. 18:07

Nezināju, ka līgumsodus stāda...

Atbildēt

nu

27.12.2020. 17:54

»

Metējiem

Metējiem (kā prakse rāda), bieži ir gali mentenē un ne tikai, tādēļ šie iespējamie noziedzīgie nodarījumi tiek kvalificēti kā saimnieciskie strīdi kā rezultātā kriminālprocesi netiek uzsākti...


Šitie kadri pat publiski pieejamu informāciju nav jēguši izlasīt pirms līguma slēgšanas un nez kāpēc tagad saka, ka to vajadzējis darīt pašvaldībai, kur nu vēl pa kādiem kanāliem šiem rakāties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....