Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

100

14.12.2013. 12:57

»

kas atļauts Lapsam nav aļauts Gobzemam

Vai tas ir adekvāts naids ar kuru Lapsa vēršas pret saviem līdzpilsoņiem,kuri darbojas mūsu valsts likuma ietvaros?To pašu likumu,kuru veidošanā piedalās arī masu mediji.Vai Lapsa,kurš no sirds tic,ka Kargins ar Krasovicki paši nav vainojami pie PAREX kraha tic,ka tie Kalinkas speciāli uzticēja projektēt...


ljoti preciizi teikts par lapsu, kursh turpina nekritiskajai masai maaleet acis ar leetiem raksteljiem, savus rakstu varonjus pasludinot par zagljiem un meljiem. lapsa lato jau sen vairs nav tas lapsa, kaads bija pirmsaakumos, arii lapsa diemzheel kljuvis atkariigs no naudas un straadaa savu maizes deveeju labaa. tas arii iemesls, kaapeec lapsa nav un nemaz nevar buut objektiivs. punkts.

Atbildēt

Mamma

11.12.2013. 13:38

»

kristietis

LŪK KAS RAKSTĪTS BĪBELĒ...


Nu paklausieties, nevajaga taču šādi gānīt svētos rakstus!

Kalna sprediķī, ko citējat, Jēzuss ir devis cilvēkiem mīlestības baušļus, nevis naida, un ar taisnību viņš ir domājis nevis vilvēku iedibināmo (par ko te visi maksimas sakarā spriež), bet gan Dieva doto. Un taisnība šī ir mīlestība, nevis alkas pēc kāda sodīšanas!

Ja nu ar šo vēstījumu vēlaties cilvēkos iet, tad jau jāaicina, lai lūdz, ka Dievs visiem tiem alkatīgajiem "draņķiem" acis un sirdis vaļā atver un uz grēksūdzi un grāku nozēlošanu ved! Lai viņu dvēseles izglābtos!

Nevajaga tak ar dievišķo pie ķeizara staigāt! Tas ir barbarisms!

Atbildēt

Fredis

06.12.2013. 00:24

Lapsas lāsti debesīs nekāpj...No viņa jau varēja gaidīt ko konkrētāku. Kalinkas ir godājami arhitekti.
Nav viņu vaina, ka būvnieki nemāk rēķināt slodzes un pareizi izvietot siltumizolāciju.

Atbildēt

Uldis

05.12.2013. 17:11

»

kristietis

LŪK KAS RAKSTĪTS BĪBELĒ...


Katlos vārīsies daudzi - gan alkatīgi, gan zagļi, slepkavas, mēlneši un viltnieki - visi, kas nebūs atraduši piedošanu un atpazinuši Dievu. Dievs ir tas, kam ir tiesības iedibināt taisnību - visi pārējie to dara tikai sev par godu - ieskaitot Lapsas kungu!

Atbildēt

kristietis

04.12.2013. 20:53

LŪK KAS RAKSTĪTS BĪBELĒ!
Mt 5:3-13
6 Svētīgi izsalkušie un izslāpušie pēc taisnības, jo tie tiks paēdināti.
10 Svētīgi taisnības dēļ vajātie, jo tiem pieder Debesu valstība.
11 Svētīgi jūs esat. ja jūs lamā un vajā un ar meliem pār jums runā visu ļaunu Manis dēļ.

SECINĀJUMS:

Par taisnību ir jācīnās, ko arī Lato Lapsa dara!

Atbildēt

IncZoofiilc

04.12.2013. 14:05

»

IncParaac

Prezidents Bērziņš nosauc : "54 neaizsargātu cilvēku slepkavība Maximā...


tev kārtējā lēkme? ej nu atpakaļ uz savu palātu : drīz māsiņa nāks ar ripām un špricīti !

Atbildēt

komsomolka-prostitutka

04.12.2013. 12:29

Bija pikets pie Rīgas Domes, kur SC krievvalodīgie uzrunāja "Nacionāļus"'neaiztikt Ušakovu, plakātos minēts termins "Nacionāļi", kas nozīmē, nevis latvieši, bet Latvijas iedzīvootāji, valsts nācija - nacionāļi, kas balso par Ušakovu u.c.


TV raidījumā 1:1 V.Dombrovskis nerunāja par latviešiem, bet par "latvisko vēlētāju", maldinot latviešus, it kā V.Dombrovska un Vienotības rūpes būtu latvieši. Latviskais vēlētājs ir pilsoņi, kuriem saskaņā ar likumu jālieto, jārunā latviešu valodā, bet patiesībā pilsonība daudziem ir piešķirta, bet pārkrievošana turpinās, jo nav latviešu vēlētājs, bet V.Dombrovskim kā ES Tautas partijas biedram ir "latviskais vēlētājs", kas nav viens un tas pats, kas latviešu vēlētājs, kas tiek padzīts no Latvjas uz Rietumiem.

NA/VL – arī ir nacionāļi, nevis latvieši, jo neaizstāv latviešu tautas intereses – ar LVL kā instrumentu varēja piedāvāt sabiedrībai radīt darbvietas, atgriezt latviešu no ārzemēm, apturēt aizbraukšanu, nostiprinot LV suverenitāti un latvietību, bet NA/VL to nedarīja. Ja NA/VL šo soli būtu piedāvājuši, latvieši atbalstītu NA/VL, bat pašlaik NA/VL ir Saeimas „siles partija”. Latvijā nav partijas, kas pārstāvētu latviešu tautas intereses.

Atbildēt

IncParaac

04.12.2013. 04:09

Prezidents Bērziņš nosauc : "54 neaizsargātu cilvēku slepkavība Maximā"
Ne-viens - NEKUR - ne-pa- jau-tāja Slepkavam:"Amerik! Tavi "20 %" = 54 Dvēseļu vērti?"
TĀDI ameriki - ar Pieklājīgo - Klusētāju - Atvēli - Dvēs'les - Pļauj Nevainīgas!
Jo - "Mr20%" - nemaksātāji - Pasūtījumu - NE-SA-ŅEMS!
Un VISAS būves - BŪS - NOLIESĒJUŠAS - par Amerika - "Mr20%" - trauslāk !
Un - "20 %" iesaistītajiem - "rovītē cepeši ož" - pēc Raiņa - "Prātīga rīcība".
Rīgas pils degšanu - ieskā 5 mēnešus?
VinetMužnieces - dienesta banditismu - cik gadus? Tūlīt - tūlīt - "atvilksies" - "O! Noilgums?Tu klāt!"
No tiesāšanas darba VinetMuižniece - līdz noilguma sagaidīšanai - atstādināta - algu tik saņem(mūsu naudu!) - jo "kamēr nav notiesāccc .."
Usakovs reiz žurnālistiem apgalvoja:"Neko par 20 % nezinu!"

Atbildēt

Mārīte

04.12.2013. 03:32

gribu izteikties par politisko partiju naivumu... ....un vēl tādā vecumā. Es vēlēt neiešu,jo neredzu, ka līdzšinējā varas kliķe būtu manā un nabago cilvēku labā kaut ko izdarījusi, ja nevar balsot par konkrētu cilvēku, tad es neredzu jēgu balsot par 8 vecām partijām un vēl kādām divām jaunām partijām un neesmu tik naiva, ka neredzu uz priekšu, ka lielākais balsu daudzums būs par vienu partiju SC, jo latvieši nevarēs izvēlēties starp 10 partijām un vairākums ignorēs vispār vēlēšanas. Manā ieskatā izeja ir tikai viena, neiet uz vēlēšanām, lai tās izgāztos un izveidotos citāda vara. Pietiek traģēdijas ar bankām(banka Baltija, Parex, Krājbanka)kad nabagie cilvēki palika muļķa lomā un valdība tos apsaukāja par cērpamām aitām, sociālā nodokļa un pensiju fonda likvidēšanu, kad nabagie(bez kapitāla) saņem vecuma pabalstus 45 lati, bet dēļ absurdas un negrozītas likumdošanas, elitārie kapitālisti saņem 4000 latu mēnesī, kuras netaisās indeksēt uz leju ar jaunu likumdošanu, kā likumu Par Pensiju nodokli vidusšķirai un Pensiju fonda izveidi. Visi, kas pelna tūkstošus var savās darba vietās apdrošināties pensijām, dibinot uzņēmuma Slēgto pensiju fondu, kā to īsteno monopolists Latvenergo no 1999. gada. Nabadzīgā tautas daļa ir apspiesta ar likumu gūzmu, kuru nabagie nevar īstenot bez naudas līdzekļiem, nav darba, nav naudas, nevari samaksāt komunālos, tad caur tiesu izmet uz ielas, nakts patversmēs nelaiž iedzērušas personas, tad jāpaliek uz ielas un jānosalst, u.t.t. Visas problēmas tiek risinātas ar kredītu ņemšanu no Pasaules un Eiropas bankas, ar ziedojumu un reklāmu palīdzību un investīcijām. Cik ilgi tā var būvēt valsts attīstību kā tagad, tikai un vienīgi uz citu rēķina, neko neražojot savā valstī un vēl izpārdodot investoriem visus pieejamos Latvijas resursus vienas dienas peļņas gūšanai, nemaz jau nerunājot par ķīmisko pārtiku, kuras pamatā ir ārzemju augu tauki un tie ir Palmu eļļa, arī Laimas šokolādes un konfektes ir no augu taukiem(atbilde no realizācijas daļas), bet Latvijas sviesta pielietojums saldumu ražošanā ir tikai 1% saražotā produkcijā, tās ir Saldus konfektes gotiņas un N.Skauģa Lāči produktos, visur citur ir kaitīgā Palmu eļļa. Rezumē: balsot par Palmu eļļu, pasaules kredītiem un investoriem neiešu.Pietiek dzīvot pāri saviem līdzekļiem un nedomāt ar galvu.

Atbildēt

Denis

03.12.2013. 14:39

Berzins maldina sabiedrību, premjera amatu piedāvājot Piebealgam, kurš to nemaz negrib. Tālāk Vienotība piedāvā Eiroparalamentam jau liekos Kariņu u.c.Berzins stratēģiski izplānojis, kā SC ar Krievijas norādēm virzīt valdībā, lai SC un Putinam būtu pieeja LR valsts noslēpumam - visam jānotiek līdz Jaungadam - lai visi kā traki līksmo par - par eiro, Ziemassvētkiem, Jaungada jukām ..un SC valdībā.

Atbildēt

Kamikadze

03.12.2013. 14:06

»

Vieplīte-latviešu nelietim Māstriktam

Latviešu neliešu simbols ir pietiek.com regulārais visgudrais un visu tekstu apcūkotājs Māstrikts/Kāpurķēdis, kurš vienīgais divos komentāros priecājās par krievu nāvi Maksimā. Viņš mērglīgi muldēja: „Būtu okupanti ar pēctečiem aizbraukuši uz Krieviju, nebūtu beigti Maximā”. Īsta latvieša ausij tas ...


Man patīk, ka vismaz kāds precīzi un īsi raksturo plānprātīgo Māstriktu! Kaut arī liekas, tā nav apzināta nelietība, drīzāk tāds emocionāls infantīlisms, kas raksturīgs garīgi atpalikušām un emocionāli apdalītām personām....:D

Atbildēt

Sudrabs

03.12.2013. 13:20

»

bailes

Klausies pārgudrais lapseli, kur pats biji pazudis, kad šlesers sabrauca tev krāgā


Malacis cukuriņ. Ledene par to, ka uzvārdu traktoram raksti ar mazo "š". Bet tagad, iepūderē dupsīti, un izej bezbailīgā pastaigā.

Atbildēt

Margarīns

03.12.2013. 13:11

»

sviests

LL ,tu esi histēriķis!Vispirms TĀ LABI NOSKAIDRO VISU ,un tad vāries


Viss jau ir noskaidrots. Šis Kalinku projektētais, uzraudzītais un Kalinku radinieka Putniņa kantora būvētais objekts izdzēsa 54 dzīvības.

Atbildēt

bailes

03.12.2013. 11:44

Klausies pārgudrais lapseli, kur pats biji pazudis, kad šlesers sabrauca tev krāgā?
Kāpēc tad nevicināji savu tizli padilušo asti?

Atbildēt

LSD

03.12.2013. 03:53

»

pīle

Kad LL pašam STIPRIE piedraudēja ,tad Latiks iežmiedza asti un aizlaidās uz ārzemēm un sēdēja kādu laiku kluss ,jo kluss


Un? Kur sakars? Te kāds boksa čempionāts - kurš fiziski stiprāks, tam taisnība?
Lapsiņš ir apbrīnojams, ka turpina darīt šīs lietas. Nez, vai tie STIPRIE, vai tu pats tā spētu peldēt pret straumi - atklāti, vieni paši, ar savu vārdu.

Atbildēt

pīle

02.12.2013. 23:19

Kad LL pašam STIPRIE piedraudēja ,tad Latiks iežmiedza asti un aizlaidās uz ārzemēm un sēdēja kādu laiku kluss ,jo kluss!
Tagad atdzīvojies un visu par visiem zina labāk ...

Atbildēt

sviests

02.12.2013. 23:16

LL ,tu esi histēriķis!Vispirms TĀ LABI NOSKAIDRO VISU ,un tad vāries !

Atbildēt

paija

02.12.2013. 21:23

»

?

Johaidi, izskatās, ka tu ar lapsu vienā gultā guli. Jeb viņš to visu žurnālā klubs aprakstījis


žurnala Klubs nē , bet interneta gan . Laikam neesi pamanījis, ka eksistē guglis un internets,kur var atrast vairak nekā gultā
Piemeram te

http://lat.mixnews.lv/lv/sabiedriba/16420_lapsa-baltic-screen-pardeve-par-putnu-bulbuli-un-nodibina-jaunu-baltic-screen

Atbildēt

yuo

02.12.2013. 20:58

»

LILIANA

N.MASTRIHTAM-NU,LABI NEVAIROJIET VAIRS NACIONALO NAIDU,JA NEKO NEZINAT-MANI LR PILSONI UN DELU LR PILSONI NOMAJAM LATVIJA IZDZINA UN AIZDZINA PROM TALU TALU NE JAU KRIEVI UN KAUT KADA MASKAVA UN KREMLIS.TO IZDARIJA LATVIJAS NACIONALISTI-MANTU IZNICINAJA UN IZZAGA,VISAS DEKLARACIJAS DZESA PASHI LATVIESHU...


Man liekas, ka kaut ko nesaprotat. Sakat, ka latviskā pašvaldība jums visu atņēma. Es, protams, nezinu par visām, bet lielākā daļa tur nav ne latvieši, ne cilvēki. Visas pašvaldības, cik zinu, pilnas ar padomju atkritumiem, kuri automātiski pārgāja kaut kādai starptautiskai mafijai. Pašvaldībās tāpat kā valsts pārvaldē nonāca tie paši stukači un kangari, tāpēc saistīt šo varu kopumā un pašvaldībās ar Latvijas valsti galīgi dumi. Tie, kuri 23 gadus ir pie varas ir parasta мразь! Un mēsliem nav nacionalitātes, tiem ir tikai 2 kopīgas īpašības - peld pa virsu un smird! Tā ka nejauciet latviešus, krievus, tatārus vai susļikus ar sugu, kuru sauc par sociopātiem.

Atbildēt

iz astrologijas

02.12.2013. 19:07

Visam kas notika Rīgā 21.11 un notiek Kijevā ir astronimiska nozīme .
Kur plāns tur plīst,tas attiecībā uz arhitektūras šedevru.
Bet izveidojusies tāda kosmiskā situācija ka pretī 8 Vērša zvaigzn.grādam kuram atbilst Rīga,Kijeva ,Minska opozīcija nostājies Saturns zemes planēta,simbolizē izplūdušas hipertrofētas lietas iegūst karkasa apveidus,kollaps,veca atmiršana jaunu mērķu dzimšana.
Gadīt var ziņas arī no Minskas ,bet viss atkarīgs no valsts galvas likteņa,rīcības pagātnē.
Ja atceraties ,uzreiz pēc prezidenta ievēlēšanas
viņu sagaidīja afganistāna dienējošie puiši (invalīdi),vai viņiem tika pievērsta uzmanība no prezidenta puses,bet tas bija pirmais eksāmens .
Tagad atkal savainoti cilvēki...

Atbildēt

Uldis Sēne

02.12.2013. 18:50

Lai kā man spontanitātē negribētos piekrist autora viedoklim, tomēr no raksta atzīmēšanas ar zaļo krustiņu, šoreiz nākas atturēties, jo MŪŽĪGU moku novēlēšana pat vislielākajiem neliešiem, ir krietni par štengru un atriebīgu! Manuprāt, pietiktu ar visparastāko un dabiskāko Karmas likumu apzināšanos, lai aptvertu, ka neizbēgami reiz šajā vai kādā citā dzīvē pienāks laiks, kad katrs nelietis samksās par izdarīto, no tā kaut ko iemācoties. Bet moku novēlēšana, var pašam novēlētājam arī atnākt atpakaļ kā bumerangs, jo tas nav ētiski pareizi.

Atbildēt

Funsvējš

02.12.2013. 18:48

Lūdzu, izglītojiet mani, jo visiem rakstiem slinkums cauri iet.
Pirmkārt jau - vai tad Arhitektam Kalinkam kaut kas draud? Nu jau tāds noskaņojums, ka arhitekts tur ņipričom, kļūdījies ir atbildīgais būvinženieris? Vai kaut kur saskatāma ir arhitektu vaina?

Atbildēt

paija

02.12.2013. 18:26

»

Gatis

Varētu piekrist īsajam viedoklim, bet...


ES negalvotu par Lapsu, ka viņs tā nerīkotos. Kad Lapsam bija pieteikta prasība un draudēja īpasuma arests , Lapsa pardeveja uzņemumu Baltic Screen par Putns Bulbulis un pēc tam atkal nodibinaja Baltic Screen . Savukārt līdzšinējais "Baltic Screen" jeb tagadējais "Putns Bulbulis" "ar šādu nosaukumu acīmredzot arī aizies aizsaulē", skaidroja Lapsa. Žurnālists skaidroja, ka uzņēmums, kas iepriekš ilgus gadus bija pazīstams kā "Baltic Screen", ir nonācis reālas maksātnespējas stāvoklī un pēdējos maksājumus vairs nav bijis spējīgs veikt. "Firmas.lv" dati rāda, ka uzņēmumam "Putns Bulbulis" ir piemērots aizliegums reorganizācijai, pamatkapitāla samazināšanai, uzņēmuma veida maiņai, uzņēmuma vai tā daļu īpašnieku maiņai.Ta ka darīts viss,lai izvairītos no maksāsanas.
Arī savu dzīvokli Lapsa pārrakstījis uz mātes varda.
Protams, izvairīsanas no maksajumiem ,bojagajuso radiniekiem ir smagāks gadījums, bet pret īpasumu slepsanu citos gadījumos Lapsas principi nenoliedz.

Atbildēt

Ķēptrkādis

02.12.2013. 18:11

»

Vieplīte-cīņa pret nelieti Mastriktu

Paldies, kundze, ka palīdziet vērsties pret šo latviešu nelieti Mastriktu, kur Zolitūdes dienās priecājās, ka krievi (okupanti) gājuši bojā. Jūsu stāstam par savu dzīvi es ticu, jo pati esmu izjutusi lielu netaisnību no latviešu varas, jo padomju laikā tā par cilvēku nevarēja ņirgāties kā tas notiek...


Š muļķe domā, ka kāds priecājas. Kā to var pierādīt? Nektrini naidu!Drīz būs jauna partija, kas gūs Saeimā vietas, mainīs likumus un Ušakovu deportēs, un tādas naida kurinātājas Vieples no Daugavpils..

Atbildēt

Vieplīte-cīņa pret nelieti Mastriktu

02.12.2013. 17:26

»

LILIANA

N.MASTRIHTAM-NU,LABI NEVAIROJIET VAIRS NACIONALO NAIDU,JA NEKO NEZINAT-MANI LR PILSONI UN DELU LR PILSONI NOMAJAM LATVIJA IZDZINA UN AIZDZINA PROM TALU TALU NE JAU KRIEVI UN KAUT KADA MASKAVA UN KREMLIS.TO IZDARIJA LATVIJAS NACIONALISTI-MANTU IZNICINAJA UN IZZAGA,VISAS DEKLARACIJAS DZESA PASHI LATVIESHU...


Paldies, kundze, ka palīdziet vērsties pret šo latviešu nelieti Mastriktu, kur Zolitūdes dienās priecājās, ka krievi (okupanti) gājuši bojā. Jūsu stāstam par savu dzīvi es ticu, jo pati esmu izjutusi lielu netaisnību no latviešu varas, jo padomju laikā tā par cilvēku nevarēja ņirgāties kā tas notiek kriminālajā valstī tagad. Paldies!

Atbildēt

DD

02.12.2013. 17:22

Netiesā. Punkts.

Atbildēt

Liliana

02.12.2013. 17:09

»

N.Māstrihts

Netērējiet laiku, mani neizdosies ievilkt Pietiek, Priedīša, Jūsu, SC un Krievijas spēku intrigās. Tāpat jāatzīst, ka PIETIEK ir bezcerīgs projekts, kurš savu apogeju JAU sasniedzis un man neinteresē ne PIETIEK, ne tā komentāri.Lai Jums veicas ar izglītošanos...


Lielaka dala LR pilsonu izbrauc un Jus to ko stastat...tiek vajati LR pilsoni Latvijaa un Jus ko stastat?Atnem dzivesvietu LR pilsoniem,ta nekad nebija PSRS laikaa,ka uz ielas bez naudas,bez mantaam,bez dokumentiem,viss nozagts-to nedarija zagli,bet pasvaldiba.KUR VAR VEL TALAK IET?UN KO JUS TUR MURGOJAT?LASU UN BRINOS...

Atbildēt

Liliana

02.12.2013. 17:06

»

N.Māstrihts

Jēzus Kristus -Lato Lapsa


Nu kaut kadas galigas mulkibas....KAPEC?

Atbildēt

LILIANA

02.12.2013. 17:04

»

N.Māstrihts

Netērējiet laiku, mani neizdosies ievilkt Pietiek, Priedīša, Jūsu, SC un Krievijas spēku intrigās. Tāpat jāatzīst, ka PIETIEK ir bezcerīgs projekts, kurš savu apogeju JAU sasniedzis un man neinteresē ne PIETIEK, ne tā komentāri.Lai Jums veicas ar izglītošanos...


N.MASTRIHTAM-NU,LABI NEVAIROJIET VAIRS NACIONALO NAIDU,JA NEKO NEZINAT-MANI LR PILSONI UN DELU LR PILSONI NOMAJAM LATVIJA IZDZINA UN AIZDZINA PROM TALU TALU NE JAU KRIEVI UN KAUT KADA MASKAVA UN KREMLIS.TO IZDARIJA LATVIJAS NACIONALISTI-MANTU IZNICINAJA UN IZZAGA,VISAS DEKLARACIJAS DZESA PASHI LATVIESHU VADITAJI,NE RIGA TA BIJA.IZSEKOJA MANI LATVIESU SPECI,KRIMINALLIETU PEC TAM UZSAKA,NE KRIEVIJA BET LATVIJAA-TAGAD ABSUDRA LIETA-MAN NAV NEKA VAIRS LATVIJAA UN MAN NO LONDONAS UZ TIESU JABRAUC!BEZ NAUDAS,BEZ DZIVESVIETAS,BEZ DEKLARACIJAS...TAS ILGS STASTS,TE VIETS NEPIETIKS.KAPEC VISUR MEKLET VAINU KAIMINZEMEE?

Atbildēt

Liliana

02.12.2013. 16:59

»

ds

atbilde -jā, vajadzaēja ziedot


Tads tragisks gadijums- vajadzeja ziedot.

Atbildēt

Liliana

02.12.2013. 16:57

»

kas atļauts Lapsam nav aļauts Gobzemam

Vai tas ir adekvāts naids ar kuru Lapsa vēršas pret saviem līdzpilsoņiem,kuri darbojas mūsu valsts likuma ietvaros?To pašu likumu,kuru veidošanā piedalās arī masu mediji.Vai Lapsa,kurš no sirds tic,ka Kargins ar Krasovicki paši nav vainojami pie PAREX kraha tic,ka tie Kalinkas speciāli uzticēja projektēt...


Cik zinu,tad KARGINA un KRASOVOCKA BANKAS PAREX DOKUMENTI IR ZEM LOTI STIPRA SLEPENIBAS ZIMOGA UN TOS NEVAR IZLASIT PAT SAEIMAS DEPUTATI,JO AUGSTAKA SLEPENIBA VAJADZIGA NEKA VINIEM IEDOTA.
KAS ATTIECAS UZ KALINKU GIMENI-NAV MAN FAKTU NEKADU UN NEVARU SPRIEST NEKO.

Atbildēt

LAPSAI

02.12.2013. 16:49

Ja jau ir tāda ticība ģen.prok., tad varbūt var palūgt, lai prok. pārbauda šādu info, kas komentāros apollo?

DARBINIEKS Parādīt diskusiju pirms 31 minūtes+48-+Atbildēt Ziņot redaktoram!KAS UZŅEMSIES VĒL POLITISKO ATBILDĪBU NO RĪGAS AUKSTAJIEM KUNGIEM??? MAN ŠODIEN ATSKANĒJA NO PRIEKŠNIECĪBAS ZVANS, KA RĪT 12 : 30 MAN MANĀ BRĪVAJĀ LAIKĀ, PRET SAVU GRIBU JĀBŪT UZ MĪTIŅU..... MAN PIESPIEŽ, MUTISKI, DARBĀ DOTIES UZ RĪGAS DOMI, ĀRPUSĒ UZ KĀ VIŅI TO SAKA; MĪTIŅU , PROTI, ATBALSTĪT UŠAKOVA KUNGU, APMĒRAM KĀ KOMUNISTU LAIKĀ , NEIESI, PAZAUDĒSI RĪGAS NAMOS DARBU, JAUTĀJUMS; KUR IR IESTĀDES KURĀM BŪTU JĀCĪNĀS KA TĀDAS LIETAS NENOTIKTU, TAS VISIEM IR SEN ZINĀMS , VAI TIEŠĀM KĀDS TIKAI TAD SĀK KAUT KO DARĪT KAD IR LETĀLAS SEKAS, TĀ KĀ AR MAKSIMU

Atbildēt

kas atļauts Lapsam nav aļauts Gobzemam

02.12.2013. 16:49

Vai tas ir adekvāts naids ar kuru Lapsa vēršas pret saviem līdzpilsoņiem,kuri darbojas mūsu valsts likuma ietvaros?To pašu likumu,kuru veidošanā piedalās arī masu mediji.Vai Lapsa,kurš no sirds tic,ka Kargins ar Krasovicki paši nav vainojami pie PAREX kraha tic,ka tie Kalinkas speciāli uzticēja projektēt sijas nevērigam projektētājam,lai nosistu cilvēkus?Vai Lapsa saprot,ka samainīt uzņēmuma pamatlīdzekļus pret naudu,tas nenozīmē iebāzt naudu personīgajā kabatā?Ja saprot,tad kādēļ nepaskaidro to publikai?Lasot tādus rakstiņus,jūties laimīgs,ka dzīvojam neizlēmīgu grāmatvežu valsti,nevis tad,kad līdzīgi autori nevis rakstīja naidpilnus rakstus,bet arī tvēra naganu un realizēja rakstā pausto revolucionāro taisnīgumu,maiju un paiju atbalstīti.

Atbildēt

mmm

02.12.2013. 15:35

»

blond

Lapsa nav ne svētais, ne džedaju cīnītājs...


Piekrītu viedoklim - liekulība ir jāizspīdina
Bet, kas attiecas uz šo Lato rakstu - tas pats farizejisms mēdz būt arī citu tiesāšana, tas lai paliek Dieva rokās.
Un, ja žēlsirdība neuzvarētu taisnību, domāju, ka mums visiem neklātos labi. Bet, lai iegūtu žēlsirdību, jākļust pazemīgiem un jānožēlo grēkus. Protams, ka atmaskošana to veicina, par to paldies.

"Divi cilvēki aizgāja uz Templi Dievu lūgt. Viens bija farizejs, bet otrs - muitnieks.
Farizejs nostājās un lūdza pie sevis: es tev pateicos, Dievs, ka es neesmu tāds kā citi cilvēki - laupītāji, ļaundari, laulības pārkāpēji vai arī kā šis muitnieks.
Es gavēju divreiz nedēļā un maksāju desmito tiesu no visiem saviem ienākumiem.
Turpretim muitnieks, iztālēm stāvēdams, neuzdrošinājās pat acis pacelt uz debesīm, bet sita pa savām krūtīm un sacīja: Dievs, esi man grēciniekam žēlīgs!
14 Es jums saku: viņš nogāja savās mājās taisnots, labāks par otru. Jo katrs, kas pats paaugstinās, taps pazemots, bet, kas pats pazemojas, taps paaugstināts." LK 18 10-14

Atbildēt

Paija

02.12.2013. 14:59

Un ko tad savādi pieklususi lielā klaigātāja Vienotības I.Rībena (it kā arhitekte pēc profesijas) jeb šī tikai īsi pirms vēlēšanām aktivizējas ar klaigāšanu.

Savāds klusums no Rībenas..., nekāda viedokļa kā Vienotības biedrei un lielai tukšu salmu kūlējai...

Atbildēt

Z

02.12.2013. 14:51

»

...

Nepatīk protams tas viss, bet nekā tāda tur nav. auto pārdoti par normālu samaksu, licenzi apturējuši. Arī viņi ir tikai cilvēki. Gan jau vēlāk taisīs jaunu kantori. Ko tad citu viņiem tagad darīt? Braukt uz Angliju


Vienas dienas laikā atradušies pircēji vairākām automašīnām..... Šo aizejiet pastāstiet kādam Rumbulā, kurš tirgo lietotas automašīnas! Ilgi smiesies!

Atbildēt

Fakts

02.12.2013. 14:19

V.Dombrovskis ir liekulis, viņam nav jāmaksā Hipoteku bankai procenti par aizdevumu, tas liecina, ka Dombrovskis ir blata atkarīgais.

Atbildēt

N.Māstrihts

02.12.2013. 13:59

»

Vieplīte-latviešu nelietim Māstriktam

Latviešu neliešu simbols ir pietiek.com regulārais visgudrais un visu tekstu apcūkotājs Māstrikts/Kāpurķēdis, kurš vienīgais divos komentāros priecājās par krievu nāvi Maksimā. Viņš mērglīgi muldēja: „Būtu okupanti ar pēctečiem aizbraukuši uz Krieviju, nebūtu beigti Maximā”. Īsta latvieša ausij tas ...


Netērējiet laiku, mani neizdosies ievilkt Pietiek, Priedīša, Jūsu, SC un Krievijas spēku intrigās. Tāpat jāatzīst, ka PIETIEK ir bezcerīgs projekts, kurš savu apogeju JAU sasniedzis un man neinteresē ne PIETIEK, ne tā komentāri.Lai Jums veicas ar izglītošanos!!!

OKUPANTI IR VISI TERITORIJAS IEDZĪVOTĀJI, KAS OKUPĒJUŠI ZINĀMU TERITORIJU - Latvijā - krievi, latvieši u.c. tautības cilvēki - pasē vairs tautību nemin... Latviju šajā "katastrofu kapitālisma "periodā, kad Latviju pamet tās iedzīvotāji masveidā ir krīzes - politiskās un ekonomiskās, NEDROŠIBAS riska situācijā - komentārs „Būtu okupanti ar pēctečiem aizbraukuši uz Krieviju, nebūtu beigti Maximā” saprotams un tulkojams - Būtu iedzīvotāji-okupanti ar saviem pēctečiem (parasti, kad brauc prom, normālos apstākļos ņem līdzi arī bērnus)aizbraukuši uz Krieviju, Vāciju, Ukrainu, Lielbritāniju, un nebūtu iegājuši Maximā pirms tā sabruka, viņi nebūtu, protams, beigti, bet dzīvi. Tādēļ, manuprāt pareizi dara tie, kas izsver riskus palikt Latvijā.

Jūs vēlējāties ar mani tikties un iepazīties, Jums bija iespējas, kuras izniekojāt.Lai Jums veicas un palūgšu mani vairs turpmāk nereklamēt, jo niku esmu nomainījis. Lai veicas!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...