Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pičiņ

15.10.2021. 22:14

klavieres tu nespēj spēlēt,ministrs tu bij' kā pakaļ,savu partiju vēlēsanas izgāzi,ko tu te muldi?

Atbildēt

Dr. Scholasts

14.10.2021. 10:12

»

Viss, ko Apinis ir uzrakstījis,

ir apbrīnas vērts. Nesaprotu tikai vienu, kā viņš izvairījās no sifilisa un tīfa...


Vai ziņa par to, ka Pēteris Apinis ir izvairījies no sifilisa un tīfa, ir pilnīgi droša?

Katrā ziņā ielaistu un līdz galam neizārstētu šo slimību esamība + pāris mRNS potes daudz ko izskaidrotu Pētera Apiņa izskatā un uzvedībā!

Atbildēt

Dr. Scholasts

14.10.2021. 10:06

»

Beidzot arī labas ziņas

Ebreju nacists E. Levits atgriezies no vizītes Zviedrijā, kur savā uzrunā manipulēja ar “cilvēktiesību jēdzienu”, ignorējot Nirnbergas kodeksa vērtības par aizliegumu eksperimentēt ar cilvēka organismu, pielietojot eksperimentālas vakcīnas. Zviedrijas puse arī pieskārās šim jūtīgajam ebreju jautājumam...


Cerams, ka ļevits saņems vislabāko ārstēšanu - masīvas miorelaksantu devas, lai pārstātu darboties diafragma, un tad uz visiem laikiem pieslēgts plaušu ventilācijas aparātam!

Šķiet, ka tieši šādi šo saslimšanu ārstē atbilstoši protokolam.

Atbildēt

kļimoviča aita

14.10.2021. 09:58

Karalauka hospitālis ir ļoti nepieciešams!

Kad apiņu pēteris būs saņēmis 10. (desmito) poti, uz savām kājām nostāvēt vairs nespēs.
Tā kā viss tuvākais apiņu pētera radu un paziņu loks arī būs nošpricēti, atstutēt no sāniem arī nebūs kam.

Tad arī guldīsim apaiņu pētereiti tajā karalauka hospitālī!

Atbildēt

Beidzot arī labas ziņas

14.10.2021. 08:25

Ebreju nacists E. Levits atgriezies no vizītes Zviedrijā, kur savā uzrunā manipulēja ar “cilvēktiesību jēdzienu”, ignorējot Nirnbergas kodeksa vērtības par aizliegumu eksperimentēt ar cilvēka organismu, pielietojot eksperimentālas vakcīnas. Zviedrijas puse arī pieskārās šim jūtīgajam ebreju jautājumam, bet visai cilvēcīgā formā.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Pozitīvā ziņa ir tā, ka 2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārās huntas barvedis E. Levits ir inficējies ar covid sars-2.

“Pozitīva Covid-19 eksprestesta dēļ Levits pārceļ tikšanos ar Igaunijas prezidentu

POLITIKA Šodien, 2021. gada 14. oktorī, 08:48
Jauns.lv / LETA
Valsts prezidents Egils Levits saņēmis pozitīvu Covid-19 eksprestesta rezultātu, kā dēļ pārcelta viņa tikšanās ar Igaunijas prezidentu Alaru Karisu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.”

Atbildēt

RP

14.10.2021. 06:44

»

ansis

Atkal tas pārgudrais siekalu škiedējs ar savu demagoģiju. Viņš vienīgais visu zin. Vemt gribas


Ko viņš pateica nepareizi? Demagoģija pret Latvijas izputinātājiem? Izvēmies?

Atbildēt

RP

14.10.2021. 06:33

»

Aksu

Muļķības. Caur lauka hospitāli var izlaist 4x vairāk naudas. 1milj hospitālim, 3miljoni, caur starpniekiem, pašiem fīreriem un kabatās


Ha-hā! Par to jau ir pusizlaupītās Latvijas stāsts. Lai slava un ''mūžīga dzīvošana'' trim galvenajiem shēmotājiem!

Atbildēt

Otto

14.10.2021. 04:53

Neko nevajag būvēt. Vajag atņemt varonīgajai armijai bijušo specslimnīcu un pusi Ādažu karabāzī _ usa un citu valstu dienderus sasēdināt "trubās "unuz māju. Bet huntai vajag lai slimo - varēs zagt uz nebēdu

Atbildēt

juris

14.10.2021. 04:03

Neko jaunu muļķi nav spējīgi izdomāt, kā vien kopēt idejas, kuras čekista Putina mafija jau realizē civilizācijas mēslainē.

Atbildēt

Labas ziņas vakserim Apinim

13.10.2021. 21:31

»

Viss, ko Apinis ir uzrakstījis,

ir apbrīnas vērts. Nesaprotu tikai vienu, kā viņš izvairījās no sifilisa un tīfa...


ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegādāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

Tā iezīmējas ideālā globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - vakcīnām liekā cilvēkkapitāla ikvidācijai.

Pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un zaļo sertifikātu, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Varbūt, ka tiek izplatīti jauni covid celmi mākslīgi...Vakcinētie ar antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” globālajai finansu sistēmai.

Savukārt nevakcinētie saskarē ar jaunām covid mutācijām attīstīs savas imunitātes aizsargspējas.

No mediķu asociāciju iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet pagaidām vēl noklusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

Viss, ko Apinis ir uzrakstījis,

13.10.2021. 20:17

ir apbrīnas vērts. Nesaprotu tikai vienu, kā viņš izvairījās no sifilisa un tīfa.

Atbilde, kāpēc ģeniālie Apiņa priekšlikumi nav politiski noderīgi, ir pavisam skaidra : karalauka hospitāļa būve ir attaisnojama tikai viena un paša galvenā apstākļa dēļ. Par šīm šausmām, kas notiek Latvijā ar covid sars-2 izplatību, uzzinātu visa pasaule.

Savukārt, Apinis ar saviem priekšlikumiem projektu izgāztu - Apiņa piedāvātās telpās atklātos, ka tās ir tukšas, bet karalauka hospitālī iekļūt un pārbaudīt būtu problemātiski.

Bez tam Levita huntai gar degunu aizietu jauni valsts aizņēmumu finansējumi. Lai tādus iegūtu, citas ES valstis steigtos atdarināt Pavļuta projektu,

Atbildēt

ha-ha

13.10.2021. 19:56

Šodien büdams virs vidėja dzïves ilguma,nėärstėjams un neärstėts darba invalïds ar sevišķu,stingri ievėrotu dzïves režïmu bez jebkädiem atbalstiem, saņėmu no jaunäs komunistu paaudzes kärtėjo spėrienu pa dibenu.Nolėmu savu izlietoto atmiņu pastiprinät ar jaunu sd karti,uzlicis masku iespėros kädā elektronikas veikalā kā vienïgais pircejs,taču tur man paprasïja man neesošus dokumentu un palüdza atstät telpu.Ejot garam jaunajam Lidla veikalam ar kilometrïgu veco ļaužu rindu un uzrakstu-Laipni lüdzam- mani pärņėma dziļa kauna sajüta šïs vecïgi jaunäs totalitäräs varas vietä.

Atbildēt

Vai acetonu jau lieto?

13.10.2021. 19:53

»

nopietni

Bez Krievijas palīdzības mums neiztikt


https://youtu.be/vbR5Ikront0?list LL

Atbildēt

būs daudz gospitāļu

13.10.2021. 17:40

Cik kolchozu kūtis vēl stāv tukšas, angāri, siena šķūņi, ,,,

Atbildēt

bāāc

13.10.2021. 16:58

Apinis jau degradējis līdz oligofrēna līmenim, jo pat pilnīgi idioti saprata, ka lauka hospitālis būs Stradiņa slimnīcas jaunā korpusā, bet Apinim tomēr nepieleca.

Atbildēt

ansis

13.10.2021. 16:39

»

nu nu

Jādomā, ka tu, sliktās sievietes un nenoskaidrota krievu prapora atvase, zini


Ko tik dusmīgs, Pēter? Esi speciālists arī praporu un slikto sieviešu jautājumos?

Atbildēt

nu nu

13.10.2021. 16:16

»

ansis

Atkal tas pārgudrais siekalu škiedējs ar savu demagoģiju. Viņš vienīgais visu zin. Vemt gribas


Jādomā, ka tu, sliktās sievietes un nenoskaidrota krievu prapora atvase, zini?

Atbildēt

pavisam nopietni

13.10.2021. 16:12

»

nopietni

Bez Krievijas palīdzības mums neiztikt


Lai sarīkotu nevienam nesaprotamas vēlēšanas, kurās jau iepriekš bija izlemts rezultāts, tika paziņots, ka vīruss kārtējo reizi uzvarēts un tika noņemti visi ierobežojumi. Notika masu inficēšanās un krievu dzimtcilvēki atkal sprāgst kā mušas. Nevajadzēs nekādas NATO spec operācijas, planēta pati no jums attīrīsies.

Atbildēt

ansis

13.10.2021. 16:09

Atkal tas pārgudrais siekalu škiedējs ar savu demagoģiju. Viņš vienīgais visu zin. Vemt gribas.

Atbildēt

nopietni

13.10.2021. 15:25

Bez Krievijas palīdzības mums neiztikt!

Atbildēt

FkK

13.10.2021. 14:52

Interesanti, ja Apinis privātās medicīnas iestādes pārveidos par covid slimnīcām, kur tad varēs griezties, ja vienkārši sasāpēsies vēderiņš?

Atbildēt

Secinājums

13.10.2021. 14:36

Deģenerāti neko nespēj radīt,tikai graut un iznīcināt.Tie lauku hospitāļi vairāk atgādina koncentrācijas nometņu eksekūcijas punktus.

Atbildēt

nezālītis

13.10.2021. 14:33

»

Aksu

Muļķības. Caur lauka hospitāli var izlaist 4x vairāk naudas. 1milj hospitālim, 3miljoni, caur starpniekiem, pašiem fīreriem un kabatās


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

P.

13.10.2021. 14:09

Visticamāk, ka "lauka hospitāļa" aizsegā grasās ierīkot koncentrācijas nometni.

Atbildēt

vajag to hospitāli :))))

13.10.2021. 14:00

Jo caur tādu hospitālī ziniet cik var nozagt tautai piederošas naudas - ohoho :). Tas jau nebūs pat 80 miljoni par 120 gultām :))) Tur jau varētu zagt nopietnāk

Atbildēt

covid transports

13.10.2021. 13:43

Došàk śobrīd doties ar kàjàm, braukt ar velo vai privàto transportu, sabiedrisko transportu ,,vìrusa,, inkubatoru nelietot, ja sanàk, tad max 10_15 min un pustukšà ar max 25% piepildìjumu, jo ar 25% piepildìjumu tiek pèc 10_15 min laiká sasniegta ,,oranżà,, CO koncentràcija gaisà.

Atbildēt

Aksu

13.10.2021. 13:31

Muļķības. Caur lauka hospitāli var izlaist 4x vairāk naudas. 1milj hospitālim, 3miljoni, caur starpniekiem, pašiem fīreriem un kabatās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....