Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pēc Čakšas kaut grēku plūdi?

Pietiek lasītājs
29.03.2017.
Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

s....

02.05.2017. 18:20

»

Dana

Kāpēc Čakša neiebilst pret plānoto zāļu sadārdzinājumu PVN celšanas rezultātā


gan jau šito ideju piespēlēja bijusī Farm. departamenta direktrise Diāna Arāja. Cik labi, ka viņu noņēma.

Atbildēt

skapis

02.04.2017. 09:18

»

Dana

Kāpēc Čakša neiebilst pret plānoto zāļu sadārdzinājumu PVN celšanas rezultātā


Kāpēc,lai uztrauktos-ar PVN celšanu varēs draugi no farmācijas biznesa pacelt zāļu cenu kosmiskos augstumos.Un kā ar iekārtu iepirkumiem stradiņiem? 20% vismaz dabūja ZZS kasei?

Atbildēt

Hi hi

01.04.2017. 21:14

»

Dana

Kāpēc Čakša neiebilst pret plānoto zāļu sadārdzinājumu PVN celšanas rezultātā


Atbalsta DRO,citādi naudu neredzēt! Viņu tas personīgi šobrīd maz skar,a kas pa citiem po*uj

Atbildēt

Dana

01.04.2017. 18:26

Kāpēc Čakša neiebilst pret plānoto zāļu sadārdzinājumu PVN celšanas rezultātā?

Atbildēt

Andrejs

01.04.2017. 16:56

»

Ierednis

Par šo es lūgšu Dievu


Tad būs jālūdz par tandēmu, šefs jāpieķer komplektā, kurš šodien teica ka stutēšot līdz zeme nesīs.

Atbildēt

XXY

01.04.2017. 16:39

»

bezdarbnieks

Cēsu slimnīcu jau arī gatavo privatizācijai-Niklass,Šķenders,Bimbirulis un tā finansiste no Domes


Jā varētu būt, par to ideja bija jau kad Ozoliņu noņēma.

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2017. 15:39

»

baumas

VM amatam jau tiek meklēti citi kandidāti. Zaļā partija izteiks neuzticību


Kuru te bijušo veselības ministru konferencē pieminēja deputāts Ražuks? ;-)

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2017. 15:37

»

skapis

Ja pati ministre neko nedara,tad vismaz deputāti sāk rosīties viņas vietā


Negribēts, bet pozitīvs rezultāts nav slikts rezultāts. Pateiksimies ZZS par pēdējiem 2 ministriem. Laba izvēle. Tomēr pārāk sapriecāties ir grūti, zinot kas notiek veselības jomā pēdējos 2 - 3 gadus, lejupslīde ir jūtama. Ja vēlētāji neizsūtīs ZZS un vietējos komuņagu klonus uz politisko miskasti, tad viņu ir pelnījuši tādu medicīnu kāda tā ir pēc Belēviča un Čakšas darbīgo rociņu darbiņiem. Īpaši lauku iedzīvotāji, ZZS pamatelektorāts, kurš visvairāk cieš darbīgo rociņu darbošanās rezultātā.

Atbildēt

baumas

01.04.2017. 15:14

VM amatam jau tiek meklēti citi kandidāti. Zaļā partija izteiks neuzticību

Atbildēt

HIV

01.04.2017. 14:18

Attēlā to sarkano degunu vajadzētu uzlikt Čakšai pašai,kad iet tikties ar ministriem,vismaz jautrība būtu.

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2017. 09:00

»

Hi hi

Bet viņš būs darījis,izteicis priekšlikumus... vai tad izskatās,ka tiešām kāds grib ko uzlabot. Runā,ka Veselības reformas dokumentā paredzēta iespēja privatizē visa līmeņa slimnīcas,tas pēc Recipes pasūtījuma,izpilda Vāne


Nu ko, tad būs politiskais līķis, ne pirmo reizi piezīmēšu. Ņemot vērā, Recipes un Vānes lielo ietekmi uz ne pārāk stipro cien.ministri, ticami. Bet pagrūti ZZS būs norakst faktu, ka viņu ministres un partijas cilvēki ir privatizēšanas iniciatori un realizētāji un medicīna 90% Latvijas iedzīvotāju aizbrauc neaizsniedzamās tālēs, vienalga kādā formātā, maksā visi milzīgus nodokļus, ko iegrūst privātās slimnīcās vai maksā paši ļoti nedaudzi. Diezin vai pēc Belēviča un Čakšas visu izdosies nogrūst uz izpildvaru. Kas tik ilgi sajūsminājās par ministru, kurš regulāri iebrauca interešu konfliktos, bieži sūtīja uz kaut kurieni deputātus, bīdīja savas biznesa intereses? Kas ļāva izpildvarai kļūt tik aktīvai, bezkaunīgai, savtīgai un nekompetentai? Deputāti un vēlētāji!

Atbildēt

Hi hi

31.03.2017. 22:43

»

Troļļu gans

Tieši tā. Bet rūpju intensitāte un kvalitāte atšķiras, jo vēlētājs netiekot pie ārsta vai sēžot garā, garā rindā, jautās: "Hei, deputāt, Sociālo un darba lietu komisijas vai Sabiedrības veselības apakškomisijas priekšsētāj, ko esi izdarījis, lai apvaldītu bezkaunīgo, aktīvo, bet vājspējīgo izpildvaru...


Bet viņš būs darījis,izteicis priekšlikumus... vai tad izskatās,ka tiešām kāds grib ko uzlabot. Runā,ka Veselības reformas dokumentā paredzēta iespēja privatizē visa līmeņa slimnīcas,tas pēc Recipes pasūtījuma,izpilda Vāne

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2017. 21:58

»

hi hi

pēc gada un vēl bišķiņ Saeimas vēlēšanas...Sāk jau laicīgi rūpēties par vēlētājiem


Tieši tā. Bet rūpju intensitāte un kvalitāte atšķiras, jo vēlētājs netiekot pie ārsta vai sēžot garā, garā rindā, jautās: "Hei, deputāt, Sociālo un darba lietu komisijas vai Sabiedrības veselības apakškomisijas priekšsētāj, ko esi izdarījis, lai apvaldītu bezkaunīgo, aktīvo, bet vājspējīgo izpildvaru, nevis tikai jūsmojis par entuziasmu vai klausījies šķidras atskaites vai norijis ministru uzbraukumus par maigiem un pieklājīgiem jautājumiem vai uzdevis pārīti jautājumus deputātu pieprasījumos un aizmidzis saņemot atbildes?"

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2017. 21:13

»

Troļļu gans

Un vienalga būs par maz


Stāvvietu, ne naudas :-)

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2017. 21:12

»

ha ha

Jaunajā korpusā ir autosstāvvietas, sanāk pa 1000 eiro /kvm


Un vienalga būs par maz :-)

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2017. 21:11

»

Krists

Ziņās tādi satraukti ministres sejas panti bija , laikam dodiet naudu sāk buksēt, ko nu


Iespējams, ka varam sākt novērtēt cien.ministres ieguldījumu veselības aprūpē. Ja cien.bij.ministrs sašūmēja sabiedrību, tad Čakšai izdodas sašūmēt deputātus. Tur tas redzēts, kur tas redzēts, kā teiktu krievu klasiķis Krilovs, ka deputāts Ražuks organizē starptautisku konferenci, kuru atklāj cien.deputāte Bārča? Kur izpildvara, tās labāko pārstāvju izskatā 2 stundas garlaikojās, sēžot pirmajā rindā iepretim deputātam Ražukam? Kur cien.ministre izturēja veselu 1 stundu un pat gandrīz nezaudēja savaldību dzirdot ciparus, kuri viņai personiski nepatīk? Tas ir progress.

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2017. 21:01

»

Aina

Bija kaut kur rakstīts, ka 2,5 miljoni eiro uzturēšana izmaksās nav dzirdēts ka ministres kundzei tas būtu svarīgi


Tas būs dārgi. Vai jaunajā korpusā būs kaut kas tāds, kura dēļ tiks mainīti mūsu nodokļi un mums visiem nāksies maksāt šos un vēl nezin kādus miljonus? Kas jauns būs jaunajā korpusā? Vai tagad tur ārstēs to, ko līdz šim Latvijā ārstēt nevarēja?
Komfortablāk? Jā. Nav mazsvarīgi, visiem pacientiem, ārstiem, māsām, citam personālam. Vai tas maksā 2,5 miljonus un vēl daudzus miljonus? Cik liela summa paliek pārējai Stradiņu uzturēšanai? Vai jumti ir saremontēti, lai nodaļas neaplūstu? Vai vārnas uz galvas nekakās? Vai pelējuma sēnītes no veco korpusu sienām ir izdzenātas? Vai gāzes baloni vairāk nesprāgs? Vai sapuvušie logu rāmji ir nomainīti? Vai teritorijā dubļu jūras pēc lietus vairāk nav?

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2017. 19:40

»

Bet..,

...cik tālu ar Stradiņu būvi tika tā valde, kas sastāvēja tikai no Čakšas un Šmita


Vai tad kaut kas nebūvēja arī Šmita laikā un kavēšanās jau bija atnākot Šmitam? Jaunais korpuss ir kā baravika starp suņu sēnēm, viss jāliek vienā katlā un nezini vai rezultāts būs ēdams. Skaists vai neskaists, iederīgs vai neiederīgs, tas ir gaumes jautājums. Ir svarīgāki jautājumi. Kāds būs ieguvums no jaunā korpusa? Jaunais korpuss vilks uz augšu pārējos, vai vecie vilks uz leju jauno, kontrasts starp jauno, dārgo un moderno un vecajiem, novecojušiem un nolaistajiem ir liels. Vai rezultātā izdevumi veselībai pieaugs un pieaugs arī nepieejamība? Cik tas prieks maksās? Vai pēc pāris gadiem finansējuma nepietiekamības dēļ jaunais korpuss neizskatīsies līdzīgs vecajam? Kas un vai dos papildus naudu? Kad uzcels pārējo daļu? Vai slaveno celtnieku garadarbam nebūs pārāk daudz defektu? Vai patreizējā valde, cien.ministre un tās padomnieku bars spēs nodrošināt efektīvu funkcionēšanu un apsaimniekošanu? Liekas, ka īstās problēmas vēl tikai sāksies un cien.ministrei būs visas iespējas audzināt raksturu un nezaudēt savaldību pēc pāris nepatīkamiem cipariem kā šodienas konferencē.

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2017. 16:45

»

...

laikam arī Tvaika ielai trūkst finansējums


Sāk manas mīļotās cien.ministre atbalstītāju jaukais pulciņš līdzināties bij.cien.ministra draugu pulciņam. Ko te teikt, ministru siržu, uzskatu un attieksmes tuvība rada vienādu draugu pulciņus.

Atbildēt

Māsa

31.03.2017. 14:00

Es zinu, kas pasūta šos rakstus. Tas ir gļēvulis. Viņš pats nekad neparakstās ar savu vārdu. Tas ir ļaundaris, kas medicīnu nodzinis līzd kliņķim. Man ir vēstule, ko man rakstīja draudzene no Norvēģijas. Viņa aizbrauca uz Norgi šā liekuļa dēļ. Te jums daļu no vēstules.
- tad nu mani sauca uz mazo operāciju zāli. Pie durvīm stāvēja visa slimnīcas vadība. Anita stāvēja ar sarkanām rozēm. Viņa pati man atvēra durvis.
Viņš bija noguldits ar kājām un galvu uz zemi. Šefs no dibena dzina viņam garas sirmas spalvas. Pumpa tāda kā pseidokondiloma tieši pret caurumu. Traucējusi dirst.
Brūnās pseidokondilomas ir kazahiem. Viņi dibenu tīra ar akmeni.
Milzīgs dibens un mazs līks pincītis. Es padomāju, kā ar to vispār kaut ko var. Nu ar to melno vārnu grīdas biedreni tad tā- tai tik naudu, Bet Baiba taču bija kaut kāda Latvijas misene, un viņa arī pa šo pincīti ņemas, bauc pie viņa sūkā un lūdzas, lai šo arī.
Viņš ieraudzija mani, pazina un sāka kliegt, ka es viņu nogalināšot. Paņēmu adatu un un iedūru vēnā. Viņš drebēja kā galerts un kliedza kā lokomotīve. Es sapratu, kāpēc Anita un visa vadība viņu sauc par belašu.
Vēlāk man palātā lika viņam vālreiz iedurt vēnā un uzlikt sistēmu. Pumpa bija nost. Gulēja viņš palātā un viņa roku glāstīja Čakša. Es zinu, kā atšķirt tās, kas pielien, no tām, kas devušas. Šitā tam mazam līkam pincītim dod.
Nu tā es viņu aizmirsu ar visu viņa pumpu.
Jūnijā manai vecākajai tīnim liftā iekāpa līdz divi čečeni. Varbūt kaut kādi afgāņi, jo viņš mūs vienmēr agrāk uz to Gulaša goteli sauca.
Apturēja liftu starp stāviem. Viens bērnam muti ar lupatu ciet, otrs roku zem biksēm un pirkstu iebāž. Un tad bērnam saka, ka es esot kaut kādu vēstuli Lauku avīzei uzrakstījusi un tagad 20 štukas viņiem parādā. Un parāda mazākās bildīti.
Nākošā dienā dabūju biļetes uz prāmi mums visām trim. Meitas mācās un šprehē norge, es arī špricēju, bet sola, ka tikšu reanimācijā. Nu alga ir desmitreiz. Kamēr viņš pisīs medicīnu, mēs uz Latviju nebrauksim. Norvēģijā policijai uzrakstīju iesniegumu, viņi meitas pieskata.

Atbildēt

Troļļu gans

30.03.2017. 18:27

»

Anda

Un tad, ko gana k-gs ar šo bezjēdzīgo vārdu virknējumu vēlējās tautai pavēstīt... nebūtu gans būtu pašam ar ko palepoties, nevis ķertu kaifu visus apvemjot un dziedēt savus bērnībā iegūtos kompleksus caur anonīmo analītisko pseido žurnālistiku


Super jauki, rakstiet vēl. Izceliet, kā teikt, cien.bij.ministra un cien.ministres draugu pulciņa kvalitātes, lieliski raksturojot bij.cien.ministru un cien.ministri.

Atbildēt

Anda

30.03.2017. 17:34

»

Troļļu gans

Belēvičs Stradiņu valdē nekad nebija, bija un izbija Štāls, ir palikusi Buša, abi Belēviča iebīdīti un 2 Čakšas iebīdītie cilvēki. Konkursi viņiem visiem bija vai vienai vēl būs o-ho-ho, atlasīja labākos no labākajiem 5 kārtās no 1001 kandidāta. Saeimas deputāti neļaus sameloties. Štālu speciāli ielika...


Un tad, ko gana k-gs ar šo bezjēdzīgo vārdu virknējumu vēlējās tautai pavēstīt... nebūtu gans būtu pašam ar ko palepoties, nevis ķertu kaifu visus apvemjot un dziedēt savus bērnībā iegūtos kompleksus caur anonīmo analītisko pseido žurnālistiku.

Atbildēt

Troļļu gans

30.03.2017. 17:12

»

Nunu

Belēviča valde tur vaira nestradā, tā, ka visus varoņdarbus lūdzu Čakšai


Belēvičs Stradiņu valdē nekad nebija, bija un izbija Štāls, ir palikusi Buša, abi Belēviča iebīdīti un 2 Čakšas iebīdītie cilvēki. Konkursi viņiem visiem bija vai vienai vēl būs o-ho-ho, atlasīja labākos no labākajiem 5 kārtās no 1001 kandidāta. Saeimas deputāti neļaus sameloties. Štālu speciāli ielika jaunā korpusa bīdīšanai, tā kā būs vien jāsauc jaunais korpuss Belēviča-Čakšas vārdā, ņemot vērā, ka Belēvičs mīlēja grozīties pie jaunā korpusa, bet Čakša pielika un turpina pielikt savas rociņas.

Atbildēt

medmāsa

30.03.2017. 16:52

Kāpēc atbrīvoja Krieviņu,bet Vāne turpina rebas?

Atbildēt

Hi hi

30.03.2017. 16:40

»

Baigi interesanti

Vai ZZS spice izmanto Čakšu, Reiznieci un Barču seksuālām izpriecām


Droši vien Jarča visvairāk pieprasīta, anduļka visiem uzmācas,bet kaut kā nesanāk.

Atbildēt

Baigi interesanti

30.03.2017. 14:34

Vai ZZS spice izmanto Čakšu, Reiznieci un Barču seksuālām izpriecām ?

Atbildēt

alpis

30.03.2017. 14:28

»

Citās valstīs tā nenotiktu

Prettautiska valdība. Vai tad tiešām latvieši neies ielās


Latvieši nekur neies!Bez 3D mūsu valsts ir tikai LPSR likumīgais turpinājums ar visiem LPSR deputātiem,čeku,komunistiem,komsorgiem bagāžā un pie stūres.Viņi šo situāciju arī izmanto no visiem galiem-noblēdītā pensija par padomju gadiem,politiski represētie zīdaiņi,komjaunieši un komunisti,14 gadu vecumā strādājošo atzīšana par noziedzniekiem utt.līdz bezgalībai.Pasūtiju malkas krava,Atveda smuki nokrāmētu,bet vēlāk izrādījas ar malku apkrāmēti šāļu apzāģi.Un tā visur un visos līmeņos.

Atbildēt

Troļļu gans

30.03.2017. 10:24

»

VeM

Reformas būs(vismaz Stradiņos), vakar ar eiro un fin mina reformātori A.Birumu uz 5 gadiem darba līgumu parakatījām! Ziņa noteikti nepatiks dīkdieņiem un nepaklausīgajiem


Nu nezinu, nezinu. Zinot cien.ministres totālu nespēju atrast labus padotos, nav pārliecība par dīkdieņu un nepaklausīgo iespējamo diskomfortu. Varbūt kļūdos. Kā tur bija ar Stradiņu jaunā korpusa termiņiem, 10.2016.? Būs Birumai izaicinājumi. Iesmērēs jauno kurpusu pieņēmējiem, būs cien.ministres uzslava. Bet, ja iesmērēs, tad pati varēs 5 gadus novērst defektus. Diezin vai visu ierastajā stilā varēs novelt uz padotajiem. Neiesmērēs, interesanti vai uzreiz zaudēs uzticību vai būs pieklājības pauze. Gan defektu novēršana, korpusa palaišana un pēc naudas atrašana dārgajai apsaimniekošanai būs lieliska iespēja pierādīt dīkdieņiem un nepaklausīgajiem cik efektīvi strādā Belēviča-Čakšas valde.

Atbildēt

ko ņemies

30.03.2017. 10:24

»

...

Un kur tad konkurss


vai tad Birumu konkursa kāŗtībā iecēla? Kreicbergu konkursa kārtībā? Tādēļ arī neviens nekādus konkursus nerīkos ne par amatiem, ne vērtēšanām, ne reformām.

Atbildēt

Liliana

30.03.2017. 10:04

Viss kä uz delnas un nevienam nekäda dala nav.

Atbildēt

Liliana

30.03.2017. 09:59

»

Citās valstīs tā nenotiktu

Prettautiska valdība. Vai tad tiešām latvieši neies ielās


Nekad neies...jo tad neko nedotu,tikai arestus.Un neapmierinatie izbrauc- uz citäm valstïm.Ne visi izbrauc.

Atbildēt

VeM

30.03.2017. 09:06

»

lelle

Runas un runas, bet kur ir reformas? Iedod naudu kaut kur algām, bet vai tad tās ir reformas? Tad, kad kaut vienu ministrijas iestādi nolikvidēs ar visiem ierēdņiem,kaut vienu slimnīcu reālu reformu parādītu, bet tā vietā lobē farmāciju un privāto sfēru


Reformas būs(vismaz Stradiņos), vakar ar eiro un fin mina reformātori A.Birumu uz 5 gadiem darba līgumu parakatījām! Ziņa noteikti nepatiks dīkdieņiem un nepaklausīgajiem :)

Atbildēt

lelle

30.03.2017. 08:07

Runas un runas, bet kur ir reformas? Iedod naudu kaut kur algām, bet vai tad tās ir reformas? Tad, kad kaut vienu ministrijas iestādi nolikvidēs ar visiem ierēdņiem,kaut vienu slimnīcu reālu reformu parādītu, bet tā vietā lobē farmāciju un privāto sfēru.

Atbildēt

viņa

30.03.2017. 05:53

taču teica - "nafig man to vajag, to" solīt jau solīju, ka nedarīšu, lai man būtu labāk...

Atbildēt

Nostradamus

30.03.2017. 05:40

Padomju okupanti,komunisti parastie un komunisti pàrkrāsotie,kolaboracionisti un internacionālie homoseksuālisti.
Tikai cilvēkiem parastiem šajā projektā vieta nav atvēlēta.

Atbildēt

Citās valstīs tā nenotiktu

30.03.2017. 01:09

Prettautiska valdība. Vai tad tiešām latvieši neies ielās?!

Atbildēt

Un...

29.03.2017. 21:18

»

med

Par Sanses slimnīcu nebiju dzirdējis ,Izskaties esi tuvu pirmavotiem


Striks būs tukša vieta,ļaus Austrumu slimnīcā darīt ko grib

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....