Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latgaliets

30.09.2012. 17:37

ZAAO ir "uzkāpis uz grābekļa" sapērkot dārgas atkritumu pārstrādes iekārtas, jo bizness neiet - nevienam šāda "produkcija" īsti nav vajadzīga. Lai šīs biznesa idejas turpinātu attīstīties arī citos Latvijas reģionos ir vajadzīgas jaunas papildus "dotācijas" Jaunais ministrs ir laikam pajaucis ZZS izstrādātās "shēmas".

Atbildēt

pus profāns

23.09.2012. 10:18

lielākajos Vienotības ziedotājos no fizisko personu puses ir cilvēki kam ir liela interese "sakārtot" jauno atkritumua likuma redakciju sev vēlamā redakcijā, tikai agrākā pieeja VARAMā ir aizvērusies un tagad ir vienīgā iespēja noairēt Tamužveidīgo intereses caur Saimu....

Atbildēt

Kate

21.09.2012. 15:15

Ir tik patīkami redzēt valdības amatpersonu rīcību, kas saskan ar mana (mazā vēlētāja) domām un interesēm. :)

Atbildēt

Vārds

20.09.2012. 18:10

Kā jau lielā daļā valstu atkritumu bizness ir mafijas rokās un tiek izmantoti visi līdzekļi lai pretotos izmaiņām. Cerams, ka nenonāks tik tālu kā Itālijā, kad mafija šantāžai atkritumus atstāja pilsētā.

Atbildēt

b

20.09.2012. 15:45

Brīžiem PIETIEK sagriežas par, piemēram atbalstot šo Reformu partijas tukšpauri

Atbildēt

ezis

20.09.2012. 12:08

Jā malacis Spurdž vēl ieteiktu paskatīties kas notiek Jelgavā
Kam pieder zeme zem esošā un topošā poligona un kas ceļ jauno poligonu, kas būvē jauno šķirošanas līniju un kam pieder zeme un daļa no atkritumu apsaimniekošanas servisa, un kāds apakšuzņēmējs dabā būvē jauno šķirošanas līniju pa eiropas naudu un kurš beigās par visu maksās blin kā tas ir apnicis.

Atbildēt

Iedzīvotājs

20.09.2012. 10:57

Tā tikai turpināt ! Arī Dombrovski sākšu cienīt , ja atbalstīs Sprūdzu !
Mazo RAKARi Sprūdž !!!!!! Turies !

Atbildēt

niedra

20.09.2012. 10:49

Lai viņi dara ko grib, tikai lai godīgi pasaka, ka laukos , pēc viņu "reformas", par atkritumu izvešanu nebūs vairāk jāmaksā, kā līdz šim.

Atbildēt

Skat

20.09.2012. 10:09

Milziigs un patiikams paarsteigums, ka Dombrovskis ir Spruudzha pusee:)

Atbildēt

ups...

20.09.2012. 08:53

o, Mazais rosās:) Savu respektu izteikšu, ja spēs līdz galam pabeigt iesākto. Jo šat tad entuziasms pazūd kaut kur pa kaktiem vienojoties. Cik var dzīvot un darboties zem lozunga ''REBJATA, DAVAJTE ŽITJ DRUŽNO"????!!!! Ja nevar izvairīties no strīda, tad jāstrīdās, jo kārtībai ir jābūt!
Lai visiem jauka diena!

Atbildēt

komi

20.09.2012. 08:14

Liekas ka arī šeit ir "otkati"un iespējams ne mazie!!!!
Vai tiek lobēts konkrēts savācējs?

Atbildēt

Ojārs

[R] 20.09.2012. 07:40

Kas to būtu domājis - pat Sprūdžam kaut kas sakarīgs sāk izdoties!

Atbildēt

Tā turpināt Sprūdžam

20.09.2012. 07:35

Malacis, Sprūdž! Un ceru, ka ar atkritumu biznesu visa darbošanās nebeigsies. Ka ķersies klāt ostām un to pārvaldniekiem, visādām ostu un citām valdēm, kuru locekļi sēž pašvaldības iestādēs un vēl saņem kolosālu naudu laikā, kad ierindas darbinieks ar augstāko izglītību... ... bet bez vajadzīgās partijas piederības saņem štrunta 300 latus mēnesī.Tāpat veiksmi Pvļutam uin Ķīlim. Tādi cilvēki Latvijai ir vajadzīgi.

Atbildēt

anonīmais šakālis

20.09.2012. 06:16

Kad tiks izgratīts Rīgas siltums?

Atbildēt

!

20.09.2012. 06:10

Kā var būt monopols ar augstām cenām klāt , ja atkritumu likuma ir skaidri un gaiši pateikts kā tiek noslēgts sadarbības līgums - pilsētā var strādāt viens atkritumu apsaimniekotājs , kurš uzvar konkursā ko rīko pašvaldība un galvenais kritērijs ir cena (zemākā cena) , vienīgais kas to var sadardzināt ir atkritumu apsaimniekotāju vienošanās par cenu - sadaļot pilsētas savā starpā ....
Tagad tiem pat vienoties un saspringt nevajadzēs , ja pieņemts likumu kurš paredz ka sadzīves atkritumus var izvest jebkurš = cenas augs uz atkritumu izvešanu , jo nebūs kontroles mehānisma !
Tur problēma nav likumā par atkritumu izvešanu , bet problēma ir ar atkritumu apglabāšanas cenām - tur nekādu regulējumu nav ! Tās izgāstuves var celt cenas cik tik vien tīk , bet atkritumu savācēji aizbildinoties ar to ka izgāstuve palika dārgāka arī ceļ cenas .
Tā kā kamēr publiski nav pieejams viss jaunais atkritumu apsaimniekošanas projekts - tikmēr objektīvi nevar pateikt labs tas ir vai slikts , jo nevar topošo salīdzināt ar esošo ...

Atbildēt

rrr

19.09.2012. 21:29

Piemēram, Cēsīs, bija atkritumu apsaimniekošanas piedāvājums par ievērojami zemāku cenu, bet Cēsu pašvaldība vienalga nobalsoja par ZAAO,kas nemitīgi paaugstina maksu par pakalpojumiem. Pašvaldību vismazāk iteresē iedzīvotāji šai gadījumā.

Atbildēt

Jānis

19.09.2012. 20:45

Un Saulkrastu gadījums to apliecina. Monopolists no Valmieras ar lielajām cenām ir klāt!

Atbildēt

jelgavnieks

19.09.2012. 20:01

Parmerigi dargi ir visi komunalie pakalpojumi - maksa par udeni, atkritumu apsaimniekosana un centralizeta apkure.

Atbildēt

X

19.09.2012. 19:50

Bernu darzs!

Atbildēt

Raivo K

19.09.2012. 19:50

Dombrovski un Sprūdž - es cienīšu Jūs abus , ja turēsiet fronti līdz galam un nenotirgosiet ZZS(lielajam pilsetam) šo atkritumu saimniecību!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...