Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pēc Preses kluba

Ilze Viņķele, Saeimas deputāte, Vienotība*
09.04.2017.
Komentāri (122)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lvantiglobalisti

14.06.2017. 13:59

»

Šajā

Rakstā zilo advokāti Viņķ elli noraida 80% lasītāju. Loģiski


Vinķele kā jokdare gan ir visai labi izprotama savā daiļradě.Caurā katliņa principa operātore ar visai interesantu pedalizāciju.Pincīšu ğenializācijas vaginālā virsotne.

Atbildēt

Viedoklis

23.04.2017. 09:29

»

Sidlav.

TV Rīga24 problēmas ir ne tikai Bogustovs.bet arī vēl vairāk dumjais,orandžais mērkaķis Streips


Nezinu vai Streips ir orandžs vai zils, bet joprojām nesaprotu viņam veltīto raidījumu "Vēlais...". Kam tas domāts un kas to skatās? Katru reto reizi kad minūtes trīs mēģinu to skatīties, man rodas jautājums- kāpēc man būtu jāzin smalki amerikāņu kongresmeņu ķīviņi desmitgažu garumā un kāpēc tas tiek pasniegts tādā nikna skolmeistara tonī- it kā jau 9reizes par to būtu stāstīts un es nespēju to saprast un atcerēties. Par Bogustovu- vispār bezcerīgi, sava viedokļa uzstiepšana jebkuram, pat konkrētās jomas autoritātēm un ekspertiem, pilnīgi nebaudāmi raidījumi, kuros Bogustova verbālā diareja aizņem 60%raidījuma laika un tiek demonstrēta necieņa pret viesi.

Atbildēt

Šajā

17.04.2017. 15:37

Rakstā zilo advokāti Viņķ elli noraida 80% lasītāju. Loģiski!

Atbildēt

saša

16.04.2017. 22:03

Vienotībai un viņkelei nāksies atbildēt
par sadarīto.To viņi saprot, tāpēc velk iekšā svešu armiju.Kad viņiem mēģinās atņemt imunitāti, tad būs bļāviens par hibrīddraudiem un komandantstunda.

Atbildēt

Sidlav.

14.04.2017. 19:50

TV Rīga24 problēmas ir ne tikai Bogustovs.bet arī vēl vairāk dumjais,orandžais mērkaķis Streips.

Atbildēt

mieru,tikai mieru!

13.04.2017. 20:34

Galvenais ir ar mirdzošām acīm teikt dedzīgas runas praidu dalībniekiem.Un to Vinķele prot un dara lieliski.Tur arī viņas vieta.Gan jau kāda no attiecīgajām organizācijām viņu un ārlietu ministru paņems pie sevis,lai nebūtu jāpacieš Kramiņa un pārējās tautas "vardarbība un muļķība,tumsonība un homofobija".Ilze ir varena un būs.

Atbildēt

aina

13.04.2017. 18:44

Ko var melot,jau pašā sākumā PATI neļāva Kramìšam izteikties,pat raidìjuma vadìtājs VIŅAI aizrādìja...vienalgi VIŅA turpināja lamāties.

Atbildēt

Aurošanas pedagogs KRĀNIŅŠ

12.04.2017. 23:12

Es tai Viņķelei vēl parādīšu!

Atbildēt

kase

12.04.2017. 20:01

Gribu Jāni Domburu redzēt TV ekrānā, kaut vai vadot raidījumu "cik mēs zaļi"

Atbildēt

Marks

12.04.2017. 19:01

Laba atbilde tiem, kas Kramiņu ceļ debesīs: http://raimondssenko.blogspot.com/2017/04/dumjam-but-ir-labi-stiligi-un-seksigi.html

Atbildēt

ExCess

12.04.2017. 11:22

Speciāli noskatījos šo raidījumu, pēc vispārējās ažiotāžas...

Koments pamatā viens: BEIDZOT KĀDS tai iedomīgajai, pastulbajai, melīgajai, demagoģiskajai, pašpārliecinātajai, lecīgajai un, ko tur slēpt, no tiesas PRETĪGAJAI viņķelei (speciāli ar mazo burtu) bija spējīgs AIZVĒRT MUTI!!!
Kramiņa kungs - visu cieņu! (cepuri nost, kā saka!:)
Tā trulā, atbaidošā persona PIRMĀ sāka apsaukāties, gānīties, pārtraukt visus ar kviecieniem par "totālu stulbumu" - šādi apzīmējot vnk CITA viedokli un domas, atšķirīgas no viņējām, - jo vnk jenotiem ir PIERASTS, ka visi pūš viņu sasmakušajā stabulē, un tieši CITIEM ir jāaizveras jeb "jāiet prom"! MALACIS arī Aivis, kas ĻĀVA izpausties - kaut vai CIK, bet tomēr!
(Bogustovs - njāāā, JAU TĀ par to uzblīdušo muldētāju nebij nekādas augstās domas, tagad - nu vnk NOŽĒLOJAMI!!, - par KO tu esi pārvērties, Bogustov, - jenotu pakaļlaiža un tukls mērkaķis, nekas vairāk!!) :(
Žēl. Kāretējo reizi - žēl... :(

(un, ja ir taisnība iepriekšējā komenta autoram - par "izvērtēšanu" - VĒL jo vairāk žēl un traģiski.. KO DARĪT?!? Ko?? :( ielās iet? (kas nekad nenotiks, diemžēl..) ir CITI varianti?)

:(

Atbildēt

Marlēna

11.04.2017. 15:54

»

Vai Latvijai ir izvēle

Draudi jau piepildījušies


Un kam par to jāpateicas ???? Nav grūti uzminēt...
:((

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

11.04.2017. 15:20

Draudi jau piepildījušies

NEPLP izvērtēs Preses kluba atbilstību nacionālajam pasūtījumam

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

11.04.2017. 15:02

»

zebest

Tas radījums parādīja raidījuma vadītāja pilnīgu nespēju veidot normālu sarunu pat pretēju uzskatu ļaudīm. Žurnālistam tā tā kā būtu viena no pamatprasmēm. Tātad vadītāju TV būtu jāsūta mācīties kursos uz kādu laiku vai nekavējoties jālaiž vaļā no šīs mocīšanās, gan jau cilvēks kaut ko prot daudz labāk...


Bet tas tak ir tipiski. Viena no melu midzeņu funkcijām ir slēpt, noklusēt informāciju. Sistēma tiek organizēta tā, lai nesanāktu liels cilveku skaits nedzirdētu, piemēram, ka kangari ir kangari. Kad notiek brīnums un ir uzaicināts kāds kas sāk runāt par šo patiesību, uzreiz sākas pamuļķu tēlošana.
Rekur vēl viens piemērs ar Kramiņu. Ievērtējiet raidījuma vadītāja jautājumus, it sevišķi par saimnieciskajiem jautajumiem pēc 8:00 min
https://www.youtube.com/watch?v=MHeqRR0GaXQ

Atbildēt

zebest

11.04.2017. 08:52

Tas radījums parādīja raidījuma vadītāja pilnīgu nespēju veidot normālu sarunu pat pretēju uzskatu ļaudīm. Žurnālistam tā tā kā būtu viena no pamatprasmēm. Tātad vadītāju TV būtu jāsūta mācīties kursos uz kādu laiku vai nekavējoties jālaiž vaļā no šīs mocīšanās, gan jau cilvēks kaut ko prot daudz labāk.
Otrreiz neskatīšos, bet man grūti atrast, kur tur deputātei pāri nodarīja personiski tā kā viņa raksta.
Tas kadrs viducī, pēc vārda Ansis šķiet, kaut ko vispārēju klāstīja. Vai tad viņš skaitās žurnālists? Nu tas būs pārpratums.

Atbildēt

ggg

11.04.2017. 06:24

»

Nieva

Šīs bija latvijas tv pirmais skatāmais raidījums par politiku. Žēl, ka pēdējais


Regulāri skatos Šoreiz gan pusē izslēdzu ārā Sāka krist uz nerviem tas stulbais āksts Kramiņš . Nevarēju saprast vai smagā dzērumā atnācis vai no dabas šizofrēniķis . Kaut kas ar galvu jeb kurā gadijumā Šitāds duraks vēl pedagogs esot

Atbildēt

?

11.04.2017. 00:11

»

Punkts

Kramiņš ir pedagogs? Viņš uzvedās vīrieša necienīgi.Un tie, kuri komentāros rupji un anonīmi apsaukājas, nav ne par matu labāki par Kramiņu. Tas bija un ir pretīgi


Varen neanonīmais punkta kungs, vai savas domas paust raidījumā, ir vīrieša necienīgi? Vajadzēja ieturēt jēlo oficiālās propagandas toni, kā to dara tas bezcerīgais Bogustovs? Un apsaukāties taču sāka tā aizskartā kundzīte, ja netici, noskaties vēlreiz raidījumu.

Atbildēt

Karote

10.04.2017. 22:57

Bogustovs ir vien izkalpīgs balamute.. pelna maizīti saldi dūdojot par "eiropas vērtībām ". Savos radioraidījumos bieži vien iekuļas dillēs, kad kāds nepiekrīt ģenerālajai līnijai.. ir jautri klausīties kā Ansis glazē kaku par kompeti.. :) Ierindas klerks bez jebkāda sava viedokļa. Kā pateiks augšā tā pūtīs. Bet naudiņu ta gribas, var saprast.

Atbildēt

soldiere of fortune

10.04.2017. 19:20

Viena prasta bāba! Aizgāja projām, jo zināja, ka sekos nepatīkama saruna, par izglītības kvalitāti lv.

Atbildēt

Alexa

10.04.2017. 19:14

Vinķeles kundze nu nevajag puņķoties. Esmu ļoti daudzas intervijas ar Jums klausījusies. Nu piedodiet.... Es vienmēr šausminos par to cik zema līmeņa cilvēki mums sēž valdībā. Katra intervija ar Jums ir viena vienīga komēdija. Mēs ģimene skatāmies un smejamies. Jo nu piedodiet, bet neesiet Jūs īstajā vietā. Tāpēc ne velti Jums ir balsošanās vislielākie mīnusi sabalsoti. Diemžēl Jūs esiet neprofesionālisma kalngals, beidzot mēģiniet to saprast un ejiet prom no turienes, kur Jūs esiet pilnīgas kauna traips. Nav vieta Jums valdībā.

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

10.04.2017. 18:26

Neargumentēta "CIETUŠĀS" STAMBULAS KONVENCIJAS ieviesējas demagoģija. Cieņa Kramiņam.

Atbildēt

:)

10.04.2017. 18:22

»

Vanda

Bogustovs ir izcils, gudrs, erudīts, ļoti spējīgs žurnālists, lai viņam veicas, PALDIES


Par citu - nezinu, bet žurnālists viņš nekāds labais nav. Ja būtu - citādi uzvestos šai pārraidē :)

Atbildēt

Eu!

10.04.2017. 17:23

Viņķele! Nemelo, ir pilnīgi otrādi - tu nespēj ievērot NEKO, ko te melīgi soli. Un tieši tu turi tautu par spļaujamtrauku, kurā kraukāt savus netīros purduļus!

Atbildēt

Andris

10.04.2017. 17:18

Pirmkārt, no uzaicinātajiem viesiem bija viena spilgta personība, protams, ka tas bija Edgars Kramiņš, protams, ar saviem plusiem un mīnusiem, bet atklāts, godīgs un drosmīgs: pateica to, ko zina visi. Pārējie divi uzaicinātie - Ansis Bogustovs un Ilze Viņķele nevis negaidīti, bet likumsakarīgi atstāja nožēlojama pārpratuma iespaidu.
Otrkārt, par personību nodēvētais Bogustovs nav personība, bet nesakarīgs, netalantīgs balamute, kas savā uzbāzīgajā vārdu gūzmā atražo tikai savu impulsīvo domāt nespēku, kuram lielas nedienas ar loģiku, faktu izpratni un to savietošanu kontekstā.
Treškārt, Viņķele nepārsteidza nemaz, jo pilnībā un kārtējo reizi apliecināja savu aklo stūrgalvību, kuru nevada prāts, bet milzu augstprātība un gražīgas būtnes cienīga histērija, nespējot atturēties pat no draudiem atņemt raidījumam valsts finansējumu.
Ceturtkārt, savaldīgais raidījuma vadītājs Aivis Ceriņš pelnījis vismaz vienu atzinību, jo ļāva visam notikt tā, kā notika, ja neļautu, zaudētājs būtu TV24 un raidījums "Preses klubs".
Piektkārt, raidījums lieku reizi atkailināja TV 24 vārīgāko ahileja papēdi - Bogustovu, kas padarījis par neskatāmiem raidījumus, kurus viņš it kā vada, bet nevada, jo haotiskas vārīšanās manierē saka priekšā atbildes uz saviem nekompetentajiem un bieži vien netaktiskajiem jautājumiem... arī ar augstu intelektu apveltītiem raidījumu viesiem, piemēram, Daukšte, Inkēns, Šņore, Lapsa, Rajevskis....
Visbeidzot. Nesaku, ka Bogustovs ir slikts žurnālists, viņš vispār nav žurnālists. Un vai TV 24 beidzot nebūtu jāizšķiras - vai nu TV 24 vai Bogustovs?

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 17:09

»

Zulis

ŽUĻA murgi


Nu tev jau labāk zināt par saviem murgiem. :D

Atbildēt

Špics

10.04.2017. 16:55

»

pats

Un par ko pati balsosi? ZZS? NA? SC? Kuri ir tie, kas nedara neko sliktu


Balsoju un balsošu par partiju un tās biedriem, kas nav bijusi ne pozīcijā, ne opozīcijā līdz šim.

Un Latvijā tevis nosauktās partijas (ZZS, NA, SC) nav vienīgās, lai arī kā tavi kungi censtos iezombēt mums jums izdevīgo "mazākā ļaunuma viedokli", ka ir tikai tās viņu partijas un visas pārējās ir sīkpartijas, kuras neko nejēdz un par tiem nav vērts balsot, tā saglabājot šiem kangariem varu un naudas plūsmu.

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 16:49

»

pats

Un par ko pati balsosi? ZZS? NA? SC? Kuri ir tie, kas nedara neko sliktu


Tad jau manīs, kādi politiskie spēki vēl parādīsies pie apvāršņa, bet jebkurā gad.tā nebūs ne Vienotība, ne SC,, ne arī ZZS, par ko balsošu.

Atbildēt

Punkts

10.04.2017. 16:41

Kramiņš ir pedagogs? Viņš uzvedās vīrieša necienīgi.Un tie, kuri komentāros rupji un anonīmi apsaukājas, nav ne par matu labāki par Kramiņu. Tas bija un ir pretīgi.

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 16:32

Korumpētības, zagšanas un dažādu mahināciju apjomu ziņā LV ir tuvu Grieķijas līmenim, ja ne vēl sliktāk! Un ja parēķināsim, cik gadus Vienotība ir valdībā un to vadījusi, tad kam par to jāatbild, ja ne šai partijai un tās biedriem ????? Tātad Kramiņa k-gs daudz nebija pāršāvis pār strīpu savos izteicienos, tiesa, ne jau Ilze Viņķele viena pie vainas.
Stulbākais tikai tas, ka gndr varu galvot, ka nākamajās Saeimas vēlēšanās Vienotība pārspļaus 5% robežu kā likts, pateicoties LV tuvredzīgajiem un visu piedodošajiem vēlētājiem. Un labi, ja vēl ne 10%.... :(((

Atbildēt

Špics

10.04.2017. 16:26

»

pats

Tātad, ja kāds diskusijā apgalvo, ka 2+2=5, tad jebkurš, kurš norāda uz kļūdu, noliedz demokrātiju un vārda brīvību, jo neļauj izteikt viedokli


Nu beidz tak murgot, Viņķelei neviens neliedza izteikt savu Sorosa apmaksāto kangara viedokli. Tā vietā no patiesības (tautas vairākuma viedokļa) aizsvilās, apvainojās un aizbēga - nu kā jau visi pieķertie blēži un nodevēji. :)

Atbildēt

pats

10.04.2017. 16:18

»

špics

Galīgi auzās iebrauci niku mainītāj - sorosīdu un Vienotības trolli...


Tātad, ja kāds diskusijā apgalvo, ka 2+2=5, tad jebkurš, kurš norāda uz kļūdu, noliedz demokrātiju un vārda brīvību, jo neļauj izteikt viedokli?

Atbildēt

špics

10.04.2017. 16:05

»

tādi esam

Norobežojoties no šī bezjēdzīgā kašķa, var redzēt, ka Jums piegiezusies demokrātija un vārda brīvība,Jūs u.c. lumpenīši alkstat pēc autoritārisma stingrās rokas un slavējat Krievijas "vērtības


Galīgi auzās iebrauci niku mainītāj - sorosīdu un Vienotības trolli.
Vārda brīvību un demokrātiju noliedza tieši Viņķele, apsaukājot un nosaucot par stulbu Kramiņu par viņa viedokli.

Un viņa viedoklis "jūs esat noziedznieki pret latviešu tautu" bija tāds, kāds tas ir lielajam vairākumam mums tautai, jo pārējie liberālie piekritēji ir tikai pērkamie politiķi=kangari=algotņi, kā arī nabaga trollīši.

Jūsu laiks ir beidzies!

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 15:50

Tiem, kas slavē Bogustovu, sorry, bet puisis n-tās reizes runāja muļķības. Kronis visam, nezināšana, ka NĪ nodoklis aiziet pašvaldības budžetā, nevis valsts!
Bet Viņķeles k-dze oar Kramiņa k-gu nebija ne par matu labāka, kā pirmā sākot viņu prasti apsaukāt, pārtraukt, utt. Pozīcija "no augšas' spiedās ārā pa visām porām un beigās asaras kā savas bezspēcības atzīšana.
Kramiņu vajag turpināt aicināt, vismaz kaut kādu dzīveligumu ievieš šajā bieži vien garlaicīgajā raidījumā. Un demokrātiskā valstī eksistē viedokļu plurālims, ja kas....

Atbildēt

tādi esam

10.04.2017. 15:42

»

Špics

Ha ha, pat te var redzēt, ka komentāros tautai piegriezies liberālisms, migrācija, pederastisms


Norobežojoties no šī bezjēdzīgā kašķa, var redzēt, ka Jums piegiezusies demokrātija un vārda brīvība,Jūs u.c. lumpenīši alkstat pēc autoritārisma stingrās rokas un slavējat Krievijas "vērtības".
Nožēlojami.

Atbildēt

TV vērotājs

10.04.2017. 15:13

Lūdzu.Patīkami,ka A.Bogustovs tomēr kādai patīk.

Atbildēt

Objektīvais

10.04.2017. 14:17

CVK mājas lapā katrs var pārliecināties par to, ka Kraminš teica taisnību. Vinkele ir visvairāk svītrotā vienotības pārstāve. Vinai svītrojumi 10053, otrajā vietā Hosams abu meri - 9291 svītrojumi, trešajā vietā Lolita Cigāne - 8709 svītrojumi. Aleksejs Loskutovs - 7900 svītrojumi. Salīdzinājumam visu it kā nīstajai Solvitai Aboltinai tikai 6289 svītrojumi.

Atbildēt

HA

10.04.2017. 14:03

Viss ir elimemtāri.
Viņķeles kundze (ja tā var viņu saukt) pārstāv baru, kurš iznīcina Latvijas tautu. Tātad - viņa ir viena no viņiem.
Vienotība ir cieši saistīta ar Jauno laiku kā tiešā pēctece.
Ar Jauno laiku dibinātājiem ir sācies tautas atkarības no naudas veidošanās proces un beznodrošinājuma naudas taisīšana ignorējot vērtības.

Atbildēt

Marks

10.04.2017. 14:03

»

Špics

Ha ha, pat te var redzēt, ka komentāros tautai piegriezies liberālisms, migrācija, pederastisms


Zini, neesmu Vienotības vēlētājs, bet Kramiņa uzbraucieni galīgi neatbilst tām vērtībām, kuras viņš it kā slavina. Turklāt, tieši liberālās vērtības ir tās, pateicoties kurām viņš muti tik brīvi var vārstīt.
Televīzijai vajadzētu turpmāk neaicināt ne Kramiņu, ne Viņķeli, un vēl aizsūtīt kādos kursos tā raidījuma vadītāju, jo raidījumā izpaudās tieši viņa nespēja savaldīt viesus.

Atbildēt

Špics

10.04.2017. 13:54

Ha ha, pat te var redzēt, ka komentāros tautai piegriezies liberālisms, migrācija, pederastisms,

savukārt Vienotības un sorosīdu troļļi un skribenti mēģina kaut ko te glābt un nolikt Kramiņu,

BET GALĪGI NESANĀK.

Atbildēt

a ko ta nu?

10.04.2017. 13:51

Vienotība, protams, ir zaudējusi savu ietekmi. Vinķele daudziem nerunā pa prātam, dažkārt ļoti asi un netaisnīgi.
Taču, vai tāpēc tik nekaunīgi publiski jāuzbrūk sarunu biedriem un tā jānoliek Latvija?
Šis Kraminš bija atbaidošs.
Kramiņam viss te ir slikti, tāpat kā Krievijas troļļiem.
Šis vokālists atgādināja neaudzinātu sētas kranci, kurš iedomājies, ka ir lepns sugas suns.

Atbildēt

Kurā daļā?

10.04.2017. 12:10

»

atbilde

Vispār jau vēlēšanas noteiks Viņķeles un Vienotības reitingu, un jāsaka, ka šis raidījums zināmā vēlētāju daļā tieši pacēla Viņķeles reitingu


vai tad ir vēl kāds , kas tic, ka Vienotība ar kaut ko atšķiras no citām esošajām un bijušajām varas partijām? Tak Vienotības angažētie socioloģisko pētījumu veicēji vairs Vienotībai pat 5% nedod.

Vienīgais kurā Kramiņam nevar piekrist-ka Tramps ir prognozējams. Vai tad tiešām ir? Nopietni? Nez vai tam kāds tic tāpat kā Vienotības reinkarnācijai

Atbildēt

Viedoklis

10.04.2017. 11:38

Vinķele jau sen ir spļaujamtrauks un miskaste! Vēl precīzāk tautas ienaidniece un sorosīte!

Atbildēt

Fans

10.04.2017. 10:38

Viņķele bija destruktīva. Vienkārši tautas viedokli uzskata par stulbumu un idiotismu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...