Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sula

19.08.2014. 19:36

Diez vai Kaspars zaudēs amatu, jo Vienotības kandidātu sarakstā ir viņa bijušais priekšnieks I.Boķa kungs un skolas biedrs J.Upenieka kungs.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

19.08.2014. 10:13

»

paija

Nekā jauna par mani, bet ne jau par to bija jautājums. Gribējas zināt ,kāpēc tu uzbāzies ar vecām peršām . Ieteicams apmainīt ūdeni galvā, lai atsķaidītu kaļkīti , varbūt tiešām tu vairs pats neatceries ,ko esi publicājis vakar. Alcheimers piezogas nemanot, tad izsaku līdzjūtību...


;)))))))

Nu, rau - tu pati kārtējo reizi "atbildēji" pati uz saviem jautājumiem, pie reizes arī kārtējo reizi atgādinot visiem un arī pati sev, kas tu patiesībā esi:

"Ieteicams apmainīt ūdeni galvā, lai atsķaidītu kaļkīti , varbūt tiešām tu vairs pats neatceries ,ko esi publicājis vakar. Alcheimers piezogas nemanot, tad izsaku līdzjūtību."

u.t.t., u.t.j.pr.

Nu ja, dabiski: jebkāda cerība, ka no trula lopa jebkad varētu izkūņoties kaut vai attāli cilvēkam līdzīgs radījums, ir gluži veltīga, principiāli un "pēc noklusējuma". ;)))

MUĻĶU un nožēlojami truli analfabētisku LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

paija

19.08.2014. 08:39

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Nekā jauna par mani, bet ne jau par to bija jautājums. Gribējas zināt ,kāpēc tu uzbāzies ar vecām peršām . Ieteicams apmainīt ūdeni galvā, lai atsķaidītu kaļkīti , varbūt tiešām tu vairs pats neatceries ,ko esi publicājis vakar. Alcheimers piezogas nemanot, tad izsaku līdzjūtību.
Jā, atgadinu,ka tev lamājamie ir arī pie citiem rakstiem, tā ka sarauj !

Atbildēt

J

19.08.2014. 00:13

"Pēc vēlēšanām iespējamas izmaiņas Satiksmes ministrijas vadībā" - nu, samainīs kreiso riekstu ar labo - kas būs savādāk?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

18.08.2014. 21:36

»

paija

Protams, pārkopējot 1000. reizi vienu un to pašu peršu ,kļūdu nav. Daļa man tāda , ka gribas lasīt komentārus par rakstu nevis vecas rīmes. Pietiktu ielikt bloga adresi, lai cienītāji lasa no rīta līdz vakaram. žēl,ka te nav tāda iespēja kā Delfos, kur garākos muldējumus saīsina, un tā daļēji tikuši...


;)))))

"Protams, pārkopējot 1000. reizi vienu un to pašu peršu ,kļūdu nav."
-------

Atšķirībā no tevis / taviem "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ neskaitāmas reizes pārkopētajiem vieniem un tiem pašiem "dokumentiem" - manās "peršās" u.c. paudumos NEKAD nav kļūdu (dabiski, izņemot dažus pavisam nedaudzus gadījumus, kad gadās pa kādai atsevišķai vienreizējai neuzmanības kļūdai), jau ar pašu pirmo reizi.


"Daļa man tāda , ka gribas lasīt komentārus par rakstu nevis vecas rīmes."
-------

Neputrojies, atkal jau un kārtējo reizi - tas, ko tu gribi nekādā gadījumā / izpratnē NAV tava "daļa", BET GAN - tā ir tava problēma. Cita starpā - tieši tāda pati problēma, kā daudzu normālu cilvēku nespēja publiskajā telpā izvairīties no taviem (un taml. intelektuāli skarbi aprobežotu personāžu tiražētajiem) drausmīgi trulajiem, nožēlojami analfabētiskajiem un jebkurā citā izpausmē absolūti nebaudāmajiem "viedokļiem".


"Pietiktu ielikt bloga adresi, lai cienītāji lasa no rīta līdz vakaram."
-------

Tā (arī, t.sk.) absolūti un jebkādā izpratnē NAV tava daļa. Cita starpā - vai personīgi es esmu atļāvies norādīt, tieši ar ko "pietiktu" taviem paudumiem, lai iespējamie "cienītāji" varētu tos "lasīt no rīta līdz vakaram"? Nu, tātad, kā jau iepriekš minēts - pacenties pievaldīt savas "īpašās vajadzības" (īpaši jau - atļaujoties diktēt savas subjektīvas iegribas u.c. taml. neadekvātas "pretenzijas" attiecībā uz normāliem cilvēkiem!?), kas absolūti NAV tava "ekskluzīvā kompetence".


"žēl,ka te nav tāda iespēja kā Delfos, kur garākos muldējumus saīsina, un tā daļēji tikuši vaļā no taviem penterējumiem ."
-------

Tādā gadījumā - ko tu te, iekš tev tik aumež netīkamā PIETIEK.com, tik mazof=histiski nežēlīgi mocies un "gaudo kā kuņa uz plosta?! Taisies taču BEIDZOT prom uz tev tik tīkamajiem "delfiem" - tur tādu tev līdzīgu nožēlojami analfabētisku intelektuālo kroplīšu ir absolūtais vairākums, kuri tur ņudz kā tārpiņi sausā "ķemertiņa" nosēdumu bedrē! ;)))

Savukārt, attiecībā uz personīgi maniem "penterējumiem" tieši "delfos" - nu neglaimo taču sev tik tizli un gluži veltīgi: tev NAV pat i ne mazākās nojausmas par to, kāpēc esmu izvēlējies iespējami retāk publiskot savus viedokļus tajā nožēlojami un neatgriezeniski degradētajā, neiedomājami pretīgi smakojošajā kloākā, kas kādreiz bija viens normāls, jebkurā izpratnē / izpausmē gana sakarīgs publiskais I-neta portāls "DELFI". Tieši tāpat, kā - tev arī par daudz ko citu NAV pat i ne mazākās nojausmas, īpaši jau attiecībā personīgi uz mani. ;)


"Tā arī neizskaidroji, kādēļ tā izdaries."
-------

Konkrēti? Kas tev vēl joprojām ir palicis neskaidrs jeb "neizskaidrots"? Ja tu esi spējīga patiešām normāli pajautāt - saņemsi arī adekvātu atbildi, absolūti neapšaubāmi.


"Mans analfabētisms nav izskaidrojums"
-------

Nu, rau - tavs analfabētisms, visticamāk, ir tipiska intelektuālā patoloģija, kā jau vairākkārt secināts arī iepriekš. Savukārt, attiecībā uz to, kam un kāpēc tavs analfabētisms "nav izskaidrojums" tieši saistībā ar mani - nav absolūti nekāda pamata uzskatīt, ka tavs anbalfabētisms varētu būt "izskaidrojums" JEBKAM, vispār. Pat arī ne tam, ka tev tiek (tika, savuklaik?...) dots attiecīgi "profilēts" darbs zināmajā sfērā, pat neskatoties uz šādu patiešām nožēlojamu intelektuālo defektu. Bet, diemžēl, tā tas šajā pašreizējā "valstī" notiek katastrofāli masveidīgi un nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi" - tieši tāpāc (galvenokārt) arī "esam tur, kur esam".

Atbildēt

paija

18.08.2014. 19:56

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Protams, pārkopējot 1000. reizi vienu un to pašu peršu ,kļūdu nav. Daļa man tāda , ka gribas lasīt komentārus par rakstu nevis vecas rīmes. Pietiktu ielikt bloga adresi, lai cienītāji lasa no rīta līdz vakaram. žēl,ka te nav tāda iespēja kā Delfos, kur garākos muldējumus saīsina, un tā daļēji tikuši vaļā no taviem penterējumiem . Tā arī neizskaidroji, kādēļ tā izdaries. Mans analfabētisms nav izskaidrojums

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 18.08.2014. 19:41

»

paija

kas nekaiš šolaiku rīmkaļiem .Ne Čakam, ne Rainim neviens nebūtu publicējis vienu un to pašu dzejoli katru nedēļu , arī grāmatas neiznāca ar tiem pašiem dzejoļiem katru gadu. Bet te publicē vienu un to pašu reizi nedēļā. Par laimi Ontūns tads ir vienīgais, citadi te vispar būtu miskaste. Vai tiešām ...


;)))))))

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts saeimas "tautas kalpi" esot "galīgajā lasījumā skatījuši grozījumus "Izglītības likumā" un veikuši virkni redakcionālo izmaiņu, kā arī noraidījuši virkni iesniegto priekšlikumu, tajā skaitā - arī kārtējo reizi NORAIDĪJUŠI priekšlikumu noteikt Latvijā vidējo izglītību kā obligātu"...
-----

“'Rullē' "valsts"! Uz kuru pusi?...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 25.05.2008., Nr.7. )

'Biedru grupa' nospriedusi:
"'Rullē' "valsts" uz grāvja pusi ~
Kaut kas izglītības sfērā,
'Salaists dēlī, pilnā mērā'!..."

"Ilgtspējīgi" šajā "valstī",
Pieļāvuši 'SILES balsti',
To, ka zināšanas vājas,
"Principā - pie... (pakaļkājas)".

Skolām tiekot 'dzīti cauri',
Visi - arī tie, kam pauri,
'Cietāki' par cirvja pietiem ~
Pildās "valsts" ar 'truliem mietiem'...

Drīzāk gailis izdēs olu,
Nekā - pabeigs (palīg)skolu,
Kaut uz trijniekiem, ar pūlēm,
SILES lops, kurš uzspļauj 'šūlēm':

"Tie, kas pārāk gudri skaitās,
Šito "valsti" tikai 'maitās' ~
Domās (pasarg' Die's!!!) ar galvu,
Nevis - 'rīs un kasīs spalvu'!

Izglītība nav 'no svara',
Tur, kur SISTĒMAI ir vara:
Galvenais - 'pie SILES rauties',
Ne - ar reizrēķinu 'kauties'!

Zināt valodu? 'Nav iekšā(s)':
Referenti 'suflēs' priekšā,
To, kas 'paužams' sabiedrībai ~
Kāds te 'rezons' izglītībai?!...

Kāpēc 'manīm' mocīt prātu,
Ja - var NOPIRKT atestātu?!
"Shēmot" neiemāca skolā ~
'HUĻI'... (bikses) deldēt solā?!..."
...
Muļķu Zemes "leiputrijā",
Izglītībā - "tumšs kā rijā":
Prāta "gaisma" apdzisusi ~
'Rullē' "valsts"! Uz kuru pusi?...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8934

u.c.

MUĻĶU un nožēlojami truli analfabētisku LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 18.08.2014. 19:38

»

paija

kas nekaiš šolaiku rīmkaļiem .Ne Čakam, ne Rainim neviens nebūtu publicējis vienu un to pašu dzejoli katru nedēļu , arī grāmatas neiznāca ar tiem pašiem dzejoļiem katru gadu. Bet te publicē vienu un to pašu reizi nedēļā. Par laimi Ontūns tads ir vienīgais, citadi te vispar būtu miskaste. Vai tiešām ...


?!???...

Kāda tev un taml. ģenētiski truliem latvāņu lumpeņiem daļa par mani?!?

tev pašai, cita starpā, patiešām ir neatgriezeniski zudusi jebkāda kauna sajūta par regulāru uzbāzību ar saviem nemainīgi nožēlojami analfabētiskajiem vervelējumiem, kā ir nepārprotami konstatējams? Vai tiešām tev ir TĀDS (paš)apmierinājums, praktiski ikdienišķi publiskajā telpā demonstrējot vienu un to pašu lopiski trulo analfabētismu, ka tu pat nepiepūlies BEIDZOT tomēr kait vai vismaz minimāli pienācīgi apgūt Valodu, kurā tu izpildies, praktiski ikdienišķi eksponēdama savus kretīniskos paudumus publiskajā telpā?!?

Piemēra pēc - konkrēti šajā, šoreiz personīgi man adresētajā, tavā nožēlojami analfabētiskajā vervelējumā ir vismaz 13 kļūdas!!! Un tas - tikai dažās rindiņās!? Kur pretī - pamatskolā par 13 kļūdām pāris lpp. apjoma diktātā vai 7 - 12 lpp. apjoma sacerējumā vispār nevarēja pat būt runa, jo nesekmīga atzīme tika "nopelnīta" jau par 7 kļūdām.

Lai gan - kur nu tev par to visu zināt un to apjēgt, ja jau tu skolā gājusi vispār neesi, diemžēl, kā ir nepārprotami secināms no tavām valodas lietojuma "prasmēm". ;)))

MUĻĶU, nožēlojami trulu analfabētu un nozombētu LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

paija

18.08.2014. 18:47

»


kas nekaiš šolaiku rīmkaļiem .Ne Čakam, ne Rainim neviens nebūtu publicējis vienu un to pašu dzejoli katru nedēļu , arī grāmatas neiznāca ar tiem pašiem dzejoļiem katru gadu. Bet te publicē vienu un to pašu reizi nedēļā. Par laimi Ontūns tads ir vienīgais, citadi te vispar būtu miskaste. Vai tiešām ir tāds apmierinājums, redzot savas vecās peršas nodrukatas,ka zūd kauna sajūta par uzbazību ?

Atbildēt

a

18.08.2014. 16:59

»

prese + tūta = ?

Ja lapsas portālā ir raksts par konkrētu personu, tātad kontā laikam ienākusi naudiņa un kāds drīz lidos no siltas vietas uz citu siltu vietu


kas konkrēti liecina un pierāda to, ka "Ja lapsas portālā ir raksts par konkrētu personu, tātad kontā laikam ienākusi naudiņa"?

Atbildēt

prese + tūta = ?

18.08.2014. 16:21

Ja lapsas portālā ir raksts par konkrētu personu, tātad kontā laikam ienākusi naudiņa un kāds drīz lidos no siltas vietas uz citu siltu vietu.
Latgale būtu nojukusi galviņā, ja nobalsotu par matīsu. Viņiem nepietiek ar to cūku mēri, kas jau ir?

Atbildēt

Mja

18.08.2014. 14:52

Latvijā viss sakārtots, tiesneši raksta lēmumus pirms tiesas, un arī vēlēšanu rezultāti zināmi pirms vēlēšanām,

Atbildēt

Temīda

18.08.2014. 13:52

Boķa jurists no Valmieras! Vēl, jau līdīs viņa saceptie lēmumi ārā, pilnīgi droši, tie nebūs likumam draudzīgi!

Atbildēt

nesaprotu

18.08.2014. 10:20

caur konkursu amatā nonāca "labākais" kandidāts, tagad izrādas,ka ne tuvu tas labākais, kapēc ir jānodrošina saimnieciski ietekmīgs amats? ja nav derīgs valsts pārvaldei - tad jāatlaiž un lai iet bezdarbniekos kā Birkmanis un štokijs

Atbildēt

klusais

18.08.2014. 09:35

Piemirsts pieminēt par Martinsonu :) viņu pat uz brīdi būrī iebāza ...

Atbildēt

muldis

18.08.2014. 09:28

Vienotība netiks ievēlēta dēļ jaunajām elektroenerģijas cenām, kas pieaugs par 40% un paraus inflāciju uz padsmit procentiem. Latvieti, nepadodies! Turklāt cenā iekļautais OIK tiek vēl aplikts ar PVN, kas vispār no Vienotības puses ir pilnīgi zemiska rīcība.

Atbildēt

es

18.08.2014. 08:34

Nu nebutu Olsteina 6,nebutu ari Matiss. Cerams ka Latgale vinu neieveles!

Atbildēt

roberts de niro

18.08.2014. 07:55

rosinu iecelt aleksandrovichu ar lazdinju

Atbildēt

I

18.08.2014. 07:26

»

paija

Vai tad pietiek. jau ir zināms, ka Vienība uzvarēs vēlēšanās un par kurām ministrijām lems


Vakar bija raksts par Ozoliņa kungu tvneta (esot liela alga).Šodien pietiek.com. Ozoliņa vietā es laikam sāktu straukties,bet tas par vēlēšanu rezultātiem jau tāds sikums.Kaut kādu iemeslu jau vajag,lai par viņu sāktu rakstit.

Atbildēt

paija

18.08.2014. 06:28

Vai tad pietiek. jau ir zināms, ka Vienība uzvarēs vēlēšanās un par kurām ministrijām lems ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....