Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa

02.08.2021. 13:18

Šodien, 2. augustā, ir iesācies ‘’Baltijas Praids 2021’’ (angļu val. Baltic Pride 2021). Šogad šīs pasākums norisinās Rīgā. Tas ir liels gods, jo šī festivāla pamatmērķis ir sludināt mīlestību, iecietību un līdztiesību mūsu sabiedrībā. ‘’Baltijas Praids’’ šogad norisinās no 2. augusta līdz 7. augustam. Šajā laikā norisināsies dažādi pasākumi: dažādas diskusijas, darbnīcas, filmu izrādes un konferences. ‘’Baltijas Praids 2021’’ ir svētīgs pasākums. Mūsu sabiedrībā trūkst iecietības un sapratnes vienam pret otru. Tāpēc aicinu ikvienu no mums noskatīties TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonas 8. sēriju ‘’Degsmes uguns’’. Šo seriālu var noskatīties angļu valodā oficiālajā TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. Šo sēriju krievu valodā var noskatīties: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Seriāls ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3 sezona tiešsaistē HD kvalitātē (lostfilmhd.com)]. Kā arī aicinu ikvienam iepazīties ar Japānā notiekošo ‘’Kanamara Matsuri’’ festivālu: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [video no GO2travel YouTube konta ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Šis festivāls Japānā notiek gadu no gada, tas vairo iecietību un saticību Japānas sabiedrībā.
Nedzīvosim naidā. Dzīvosim draudzīgi! Būsim saticīgi un pretimnākoši!
Ar Dievietes Frejas svētību, Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#mīlestība #kaisle #DievieteFreja #saticība #draudzība #iecietība #sapratne #LGBT #LGBTI # LGBT+ #BalticPride #BaltijasPraids #AmericanGods #AmerikāņuDievi #STARZ #MīlestībasFestivāls #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #SkandināvuDievuTemplis

Atbildēt

Сколниециньш из языческого святилища

02.08.2021. 13:17

Сегодня начался долгожданный и всеми любимый ‘’Балтийский Прайд 2021’’ (на английском языке: Baltic Pride 2021). В этом году этот торжественный праздник любви проходит в Риге. Это большая честь для всей Латвии, ведь этот праздник проповедует любовь и равноправие в нашем обществе. ‘’Балтийский Прайд’’ в этом году проводиться со 2. августа по 7. августа. В этот время проводятся разные мероприятия: разные дискуссии, мастерские, показ фильмов и конференции. ‘’Балтийский Прайд 2021’’ это великий праздник любви. В нашем обществе не хватает понимания и сочувствия к друг другу. Поэтому советую каждому посмотреть 8. серию 3. сезона ‘’Американских Богов’’. Серия называется ‘’Вознесение огня’’. Этот сериал можно посмотреть на официальном сайте телеканала STARZ: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. На русском языке серию можно посмотреть здесь: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Сериал Американские Боги 3 сезон 10 серия смотреть онлайн в HD 720 Lostfilm бесплатно (lostfilmhd.com)]. А также советую каждому ознакомиться c Японским фестивалем ‘’Kanamara Matsuri’’: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [видео из GO2travel Ютуб аккаунта ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Этот фестиваль в Японии проводиться из года в год, он повышает сплочённость Японского общества.
Не будем жить в ненависти. Будем жить дружно! Будем уважительными и добродушными!
С благословением Богини Фреи, Сколниециньш из языческого святилища
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#любовь #страсть #БогиняФрея #БогиняЛюбви #добродушие #дружба #понимание #LGBT #ЛГБТ #LGBTI #ЛГБТИ # LGBT+ #ЛГБТ+ #BalticPride #БалтийскийПрайд #AmericanGods #АмериканскиеБоги #STARZ #ФестивальЛюбви #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētbirzs #Сколниециньш #ЯзыческоеСвятилище

Atbildēt

Avatars

28.07.2021. 10:14

Vai uz referendumu jāņem līdzi arī medību bises jeb pietiks ar zīmuli?

Atbildēt

jā esmu nacionāliste

27.07.2021. 13:31

»

Zilgma

Esi nacionālists, kurš skumst pēc padomju laikiem? Cepums tev par šādu duālismu


kas "padomju"okupācijas laikiem vienkārši uzspļāva un uzspļauj,tālab nekāda 'duālisma"nav un nevar būt.To laiku pieminēju tāpēc,ka tā dīvaine zilgma iesāka muldēt par padomju atliekām.Visi normāli cilvēki zilgmai nez kāpēc ir padomju atliekas,lai gan pati ,acīm redzot,tajā laikā nemaz nav dzīvojusi.Ja būtu,tad nerakstītu aplamības par padomju atliekām,kuras homoseksuāliem ļautiņiem nepievērsa nekādu uzmanību.,izņemot tos,kas strādāja čekā.Tie gan,jo viņiem vajadzēja klauvētājus.

Atbildēt

lauķim

27.07.2021. 11:51

»

lauķis

Izskatās ka tev ānītis stipri jau izļurkāts,nesaturēšana


Protams, arī visi krievu draudziņi, tai skaitā tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais kroplis, ir pidari.

Atbildēt

Priekulis

27.07.2021. 10:49

Raivis Zeltīts pašsadedzinājās Tukumā.

Atbildēt

to !

27.07.2021. 10:40

»

!

skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas


Pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie izdzimteņi, pederastu nācijas spilgtākie pārstāvji 9. maijā Karātavu laukumā rīko savas cūciskās dzīres.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:39

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Pēc sātanistu plāna tieši skolas un skolotāji ir tas mehānisms caur kuru graut vecāku autoritāti. Pie mums viss vēl turas uz vecās raudzes skolotājiem, kuriem šādas morālas kroplības ir nepieņemamas. Pat tie, kas bija draudzīgi ar komunismu.

Kas notiks, kad Delfu paaudze būs pilnībā ienākusi skolās - lai Kungs stāv klāt!

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:35

> Kāds ir tā visa galamērķis? To nezina pat kreisie aktīvisti, bet, kamēr viņi grauj visas pastāvošās normas, tikmēr viņi arī šādu jautājumu neuzdod – viņiem pietiek ar iznīcību.
Galamērķis ir iznīcināt Kristīgo civilizāciju. Soļi:
1. Panākt, lai Dievs un lūgšana vairs nav izglītības sistēmā.
2. Samazināt vecāku autoritāti pār bērniem.
2.a. Veicināt pārspīlētes bērnu tiesības.
2.b. Aizliegt pēršanu.
2.c. Vecāku autoritāti jāgrauj skolotājiem.
3. Iznīcināt tracdicionāli Kristiešu ģimeni.
3.a. Veicināt seksu ārpus laulības ar daudziem partneriem.
3.b. Izmantot medijus, lai seksu padarītu par cilvēces galveno baudu.
4. Viegli pieejami bezmaksas aborti.
5. Viegli pieejamas šķiršanās. Laulība vairs nav uz mūžu.
6. Padarīt homoseksualitāti par pieņemamu alternatīvu dzīvesveidu.
7. Padarīt mākslu nepievilcīgu, popularizēt jaunas, nepievilcīgas formas lai sagrautu iztēli un garu.
8. Izmantot medijus lai izmainītu cilvēku prātus (smadzeņu skalošana).
9. Pielīdzināt citas ticības (ne tikai Dievam) Kristietībai. Popularizēt humānismu.
10. Panākt, lai valdības pieņem šo visu kā likumus un Baznīca tos atbalstītu.

Kā redzat, šie 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma sātanistu mērķi mūsdienās ir gandrīz pilnībā piepildīti. Vienīgais jautājums varētu būt, vai liela daļa kreiso tos pilda saprotot galamērķi vai arī paši ir smadzeņskalošanas upuri.

Kam interesē - atslēgas vārdi ir Alice Bailey.

Atbildēt

!

27.07.2021. 06:18

»

juhops

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr


skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas.

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:21

»

juris

Kā noriebušies tie eiropederasti, Latviešiem jāiet gruzīnu pēdās un jāierāda viņiem īstā vieta pie sūdu izgāztuves Getliņos vai kanalizācija attīrīšanas ierīcēm


Varbūt, jāpadomā, kur mūsu, tā saucamais, krējums valsti ir iesēdinājis? Visādas cilvēktiesības, medicīna, izgļītība, arī policija, ja kas... Tie varavīkšņotie neko ļaunu nenodarīs, jo sabiedrība ir pietiekami homofoba un uz tradicionālajām vērtībām orientēta. A tie pie varas tikmēr RAUJ NĀSĪS !!!

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:14

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr.

Atbildēt

Zilgma Millere

26.07.2021. 19:59

Jūs te, pajoliņi, varat cepties cik vien tīk, viendzimuma attiecību legalizācija mūsu tēvzemītē ir 1-2 gadu jautājums. Ja paši nepratīties, Eiropa uzliks par pienākumu.
Ja kādam tautmīlim tas nepatiks, plašā pasaule ir vaļā!

Atbildēt

B.

26.07.2021. 19:33

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Un būtu jau labi, ja tie nacionālie zēni nenoticētu viltniekiem, tetovētām sātanistēm, kas darbojas oligarhu (jeb plutokrātu) aizvēnī. Tā arī ir sistēma, kas kaitē tautas vairākumam. Jo bagātāki būs daži (tautieši?), jo nabadzīgākiem jābūt daudziem citiem, tāds lūk līdzsvars.

Atbildēt

A.

26.07.2021. 18:58

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu?
Daži saka - runājiet ar saviem bērniem - vai tas bērniem nav bīstami? Viņiem ir vieglāk uzbrukt, kā pieaugušiem...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.07.2021. 18:39

»

Lindermana referendums bija pedejais

ta saucamie latviesi ,jeb varas klike ta parbijas no Lindermana referenduma ,ka aizliedza pasi sev tos rikot


No Lindermana referenduma nebaidījās, bet paši stukači/komunisti to organizēja un Lindermanu izmantoja kā izkārtni. Valodu referendums tāpat neko negarantē latviešiem. Kamēr šeit atrodas krievu okupanti un okupācijas režīms nav notiesāts, realitātē ir un paliks divvalodība ar visām krievu pasaules kriminālajām īpatnībām.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 18:33

Nu,jāāāāāaa....skolēnu dziesmu svētki/piadarasu svētki...

Atbildēt

YB

26.07.2021. 18:25

»

labvēlim

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst


Viņiem jau ir sava valsts, tikai jāatjauno vēsturiskā patiesība Moskovija ar moskoļiem.

Atbildēt

labvēlim

26.07.2021. 17:46

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst.

Atbildēt

oho

26.07.2021. 17:44

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


cik vareni rūkts,lauva zilgma!Zeltīts caurkritis,Einars gejs....Vai kauna nemaz nav šitā gānīties?Civilizētā zilgma...Padomju laikā nu gan neviens šītā,publiski negānījās un viendzimuma pāriem lika svētu mieru,ja vien viņi nekāpa uz varžacīm un nekaitināja citus.Tirgus sieva zilgma melo,ka ausis vien kustās.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 17:31

Vajadzētu samesties un Sahāras tuksnesī izveidot pēdiņu republiku! Sētu riņķī un, lai maigojas līdz vemšanai! Ak, jā! Varavīksnes karogus gan šiem/šām jāatņem! Pietiek ņirgāties par dabas parādībām!

Atbildēt

rakaris:)

26.07.2021. 16:59

peģiks paliek peģiks un lai viņi drāžas savā starpā un neuzbāžas ar savām prātu izkūkojušām izvirtībām , bet normāli cilvēki uzšpļauj šiem pideriem !!

Atbildēt

Eu

26.07.2021. 16:41

Kasīkli tas Tu,…?

Atbildēt

Harijs Poters

26.07.2021. 15:48

Cilvēki esat modri. Pasargāsim savus bērnus no šiem izdzimteņiem. Viņi jau ir visur, tā ir kā sērga. Neviens pat nepamanija, ka pediņi jau galvu pacēluši un šeptē.
Viss sākās ļori skaisti ar " Valentīna" dienu itkā viss forši mīlniku diena. Bet ja kāds nezin tad ir tā: " Senajā Romā karaklausībā iesauca uz 25 gadiem, nu tur šie parazīti jau sāka dupsēt viens otru. Tāds pac pidars mācītājs Svētais Valentīns šos pidarus paklusām laulāja, kas bija stingri aizliegts tajos laikos. Par ko arī tika pakārts. Tad 70tajos gados slavenajās ASV pidari sāka cildināt šo svēto Valentīnu un tā arī radās šī valentīndiene, kas kā sērga ir atklīdusi līdz mums. Esat modi bērni ir mūsu nākotne.

Atbildēt

:):):):):):)

26.07.2021. 14:33

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Vispār, mūsdienās "eiropeiska, civilizēta valsts" ir tāda valsts, kurā dominē totāla patērētāju kultūra, tāda valsts, kur liekulība un izlikšanās kaut kādu personīgu labumu vārdā ir norma, kur vienīgā patiesā vērtība ir nauda un materiālā labklājībā, kurā nav ētikas principu, utt. Diemžēl, Latvijas sabiedrība pamazām top tāda, tātad ir uz ātrgaitas šosejas ceļā uz "eiropeisku, civilizētu valsti"

Atbildēt

lauķis

26.07.2021. 12:58

»

Renāte Klausa

Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim...


Nu liekaties mierā ar tiem nabaga pideriņiem,tie arī tiek izmantoti.Ķeramies pie cēloņiem,tā ir sistēma kas pieļāva šīs anomālijas un izvirtības.Pideri pasi iznīks,jo nav spējīgi vairoties.Ar vārdu pideri es domāju visus tos psihiski slimos,īsti neorientējos kas tur trans,kas lezba.

Atbildēt

Letiņš

26.07.2021. 12:53

»

A.L.P.

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu...


Malači ungāri?
Vēl referendums nav izsludināts. Ja būs, tad agrākais nākamā pavasarī.
Un vai gūs vajadzīgo vairākumu, nemaz nav drošs. Līdzīgā referendumā pirms gadiem nepiedalījās pietiekams balsotāju skaits un tāmdēļ izgāzās.

Atbildēt

latvija asv kolonija

26.07.2021. 12:48

nacionalie atkritumi ies pret okupetaj valsts asv politiku pederastijas jautajuma,ko 30 gadus ir kveli atbalstijusi ?

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 12:28

Nu lūk!, esam pamazām nonākuši pie sapratnes, ka lezbiešu, pederastu un "Nekatras dzimtes"personas ģimenes ir pareizi un labi, bet trdiocionālā- sievietes un vīrieša ģimene- kaut kas jau slikts. Vai tā nav cilvēces degradācija? Kas būs ja apvienosies visu tautu pederasti, utt? Jauna pasaule!, ar sakropļotām vērtībām, un verdzību.

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 12:22

Iemācieties runāt ar saviem bērniem!

Tad nebūs jāmīž ka kaut kādi "burtiņi viņus aizvedīs neceļos". Šādi "aizstāvju" laiki jau bija. Viduslaikos. Kad negribēja redzēt neko kas neatbila akoholiķu murgu sarakstītām pasakām.

Atbildēt

bāleliņš

26.07.2021. 11:36

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Nevajag ar tādu patosu runāt par visiem un saukt savu Dzimteni par čuhņu.
Vai tad visās ES valstīs ir viendzimuma laulības? Nav.
Vai Japānā, Ķīnā, Taivānā, Austrālijā, Brazīlijā, Indijā, Turcijā u.c. lielajās ekonomikās vai attīstītajās valstīs ir viendzimumu laulības? Nav. Un nav tās nekādas postpadomju čuhņas. Kāpēc neņemt piemēru no viņiem?
Kāpēc neieviest tad laulību ar sievieti + vēl kādas reģistrētas attiecības ar vēl vienu sievieti. Lai tad abas ''nekačā pravas'', ka to otru vajag ....... . Bet tā abas oficiālas un mute ciet. Islamā taču tā ir. Arī ASV ( tak civilizēti un progresīv) ir mormoņi. Kāpēc ne pie mums, ja vari garīgi, materiāli un fiziski ''pavilkt'' vairākas?
Varbūt vajag atļaut arī sievietēm divus oficiālus večus, ja ar vienu par maz un var turēt vairākus? Tad būs pavisam progresīvi.
Bet ja godīgi - kam un kāpēc pretenzijas pret referendumu? Lai tad tauta pasaka, kas, kā, ko un tad uz gadiem 15-20 atkritīs visi jautājumu un bezjēdzīgā ņemšanās. Izaugs jauna paaudze, var atkal rīkot referendumu. Bet nē, baidās no referenduma, no tautas viedokļa. Vajag kaut ko bīdīt aizmuguriski, melojoties, paklusām, kā tādiež zagļiem un žuļikiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:28

Ungāri un poļi ir malači, bet mūsējie deputāti kā mēs redzam - mīkstie. Vienīgais, ko viņi māk, riet uz Krieviju, bet, kad jāaizsargā savus bērnus, tad bailīgi un paklausīgi jevropai pakaļā līdēji.

Atbildēt

nu

26.07.2021. 10:14

jārunā ar saviem bērniem, ka ir Tādi.Bērni nav dumji. Bija jau prss: tu tikai skolā nestāsti, ko mēs mājās runājām...Precīzi tas pats.

Atbildēt

Zilgma

26.07.2021. 10:13

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis eiropeiska, civilizēta valsts.
Es nemaz nerunāšu par paradoksiem no Nacionālās apvienības puses - viens to tās līderiem Einars C. pats ir gejs, Imantam P. ir vairākas paralēlās ģimenes - nu ļoti eiropeiski un tikumiski, Ždanokai jāsmejas...

Atbildēt

A.L.P.

26.07.2021. 09:48

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu ciešā apspiestībā !

Atbildēt

Renāte Klausa

26.07.2021. 09:35

»

lauķis

Pēdējais brīdis saukt pie atbildības tos kas izveidojuši likumus kas ļauj psihiski slimiem un amorāliem (nezinu vai cilvēkiem) izplatīt savu propagandu un degradēt vispārcilvēciskās vērtības


Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim?
Priekš tādiem vajag atjaunot Brasas cietuma funkcijas un infrastruktūru!

Atbildēt

PROTAMS ir jāaizsargā bērni

26.07.2021. 09:23

Protams, ka bērni ir jāaizsargā, bet diez vai sanāks jo tie varavīkšņotie ir ļoooti agresīvi un uzbrokoši un redziet ka viņi ļoti koncentrējas uz varas iegūšanu lai uzspiestu ar varu savus murgaini degradējošās “vērtības” un pēc iespējas vairāk pakļautu jūs. Tas ir skaidri redzams kad piemēram aizliedz dziesmu svētkus un tos redz varēs skatīt elektroniskajā vidē bet varavīkšņoto degradējošās slimās izdarības protams ka būs atļautas klātienē un nospļauties uz visiem kovid ierobežojumiem utt… Un tāpēc arī Ungārijai brauc virsū jo agresīvie varavīkšņotie kas ir pie varas nav pieraduši ka viņiem saka NĒ.

Atbildēt

Izformēt Satversmes tiesu!

26.07.2021. 08:34

Satversmes tiesa ir pārkapusi demokrātijas principus, kā arī neleģitīmi ietiekusies Saeimas kompetencē un izķemojusi Sarversmi. Osipova ir Kremļa algota Latvijas valts nodevēja, kura ir jānotiesā ar nāves spriedumu, iepriekš īpaši viņai atkāpjoties no nāves sprieduma moratorija. Jebkurā gadījumā, kad sabruks ES, izķersim to Osipovu arī Krievijā.. Te nav nekāds politisks zaudējums radīts, bet gan materiāls, kas vērtējams miljardos. Visi tiesneši, kas balsoja kopā ar Osipovu tiks aresetēti, tiesāti ar mantas konfiskāciju. Ja jau viņiem šķīet, ka sēžot Satvesmes tiesas tiesnešu krēslā, viņi piedalās par lielu algu kaut kādā cirka izrādē, kur var izākstīties, radot valstij milzīgu zaudējumu, tad viņi arī pieredzēs paši gan cirku, gan izķēmnošanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....