Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa

02.08.2021. 13:18

Šodien, 2. augustā, ir iesācies ‘’Baltijas Praids 2021’’ (angļu val. Baltic Pride 2021). Šogad šīs pasākums norisinās Rīgā. Tas ir liels gods, jo šī festivāla pamatmērķis ir sludināt mīlestību, iecietību un līdztiesību mūsu sabiedrībā. ‘’Baltijas Praids’’ šogad norisinās no 2. augusta līdz 7. augustam. Šajā laikā norisināsies dažādi pasākumi: dažādas diskusijas, darbnīcas, filmu izrādes un konferences. ‘’Baltijas Praids 2021’’ ir svētīgs pasākums. Mūsu sabiedrībā trūkst iecietības un sapratnes vienam pret otru. Tāpēc aicinu ikvienu no mums noskatīties TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonas 8. sēriju ‘’Degsmes uguns’’. Šo seriālu var noskatīties angļu valodā oficiālajā TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. Šo sēriju krievu valodā var noskatīties: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Seriāls ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3 sezona tiešsaistē HD kvalitātē (lostfilmhd.com)]. Kā arī aicinu ikvienam iepazīties ar Japānā notiekošo ‘’Kanamara Matsuri’’ festivālu: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [video no GO2travel YouTube konta ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Šis festivāls Japānā notiek gadu no gada, tas vairo iecietību un saticību Japānas sabiedrībā.
Nedzīvosim naidā. Dzīvosim draudzīgi! Būsim saticīgi un pretimnākoši!
Ar Dievietes Frejas svētību, Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#mīlestība #kaisle #DievieteFreja #saticība #draudzība #iecietība #sapratne #LGBT #LGBTI # LGBT+ #BalticPride #BaltijasPraids #AmericanGods #AmerikāņuDievi #STARZ #MīlestībasFestivāls #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #SkandināvuDievuTemplis

Atbildēt

Сколниециньш из языческого святилища

02.08.2021. 13:17

Сегодня начался долгожданный и всеми любимый ‘’Балтийский Прайд 2021’’ (на английском языке: Baltic Pride 2021). В этом году этот торжественный праздник любви проходит в Риге. Это большая честь для всей Латвии, ведь этот праздник проповедует любовь и равноправие в нашем обществе. ‘’Балтийский Прайд’’ в этом году проводиться со 2. августа по 7. августа. В этот время проводятся разные мероприятия: разные дискуссии, мастерские, показ фильмов и конференции. ‘’Балтийский Прайд 2021’’ это великий праздник любви. В нашем обществе не хватает понимания и сочувствия к друг другу. Поэтому советую каждому посмотреть 8. серию 3. сезона ‘’Американских Богов’’. Серия называется ‘’Вознесение огня’’. Этот сериал можно посмотреть на официальном сайте телеканала STARZ: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. На русском языке серию можно посмотреть здесь: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Сериал Американские Боги 3 сезон 10 серия смотреть онлайн в HD 720 Lostfilm бесплатно (lostfilmhd.com)]. А также советую каждому ознакомиться c Японским фестивалем ‘’Kanamara Matsuri’’: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [видео из GO2travel Ютуб аккаунта ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Этот фестиваль в Японии проводиться из года в год, он повышает сплочённость Японского общества.
Не будем жить в ненависти. Будем жить дружно! Будем уважительными и добродушными!
С благословением Богини Фреи, Сколниециньш из языческого святилища
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#любовь #страсть #БогиняФрея #БогиняЛюбви #добродушие #дружба #понимание #LGBT #ЛГБТ #LGBTI #ЛГБТИ # LGBT+ #ЛГБТ+ #BalticPride #БалтийскийПрайд #AmericanGods #АмериканскиеБоги #STARZ #ФестивальЛюбви #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētbirzs #Сколниециньш #ЯзыческоеСвятилище

Atbildēt

Avatars

28.07.2021. 10:14

Vai uz referendumu jāņem līdzi arī medību bises jeb pietiks ar zīmuli?

Atbildēt

jā esmu nacionāliste

27.07.2021. 13:31

»

Zilgma

Esi nacionālists, kurš skumst pēc padomju laikiem? Cepums tev par šādu duālismu


kas "padomju"okupācijas laikiem vienkārši uzspļāva un uzspļauj,tālab nekāda 'duālisma"nav un nevar būt.To laiku pieminēju tāpēc,ka tā dīvaine zilgma iesāka muldēt par padomju atliekām.Visi normāli cilvēki zilgmai nez kāpēc ir padomju atliekas,lai gan pati ,acīm redzot,tajā laikā nemaz nav dzīvojusi.Ja būtu,tad nerakstītu aplamības par padomju atliekām,kuras homoseksuāliem ļautiņiem nepievērsa nekādu uzmanību.,izņemot tos,kas strādāja čekā.Tie gan,jo viņiem vajadzēja klauvētājus.

Atbildēt

lauķim

27.07.2021. 11:51

»

lauķis

Izskatās ka tev ānītis stipri jau izļurkāts,nesaturēšana


Protams, arī visi krievu draudziņi, tai skaitā tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais kroplis, ir pidari.

Atbildēt

Priekulis

27.07.2021. 10:49

Raivis Zeltīts pašsadedzinājās Tukumā.

Atbildēt

to !

27.07.2021. 10:40

»

!

skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas


Pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie izdzimteņi, pederastu nācijas spilgtākie pārstāvji 9. maijā Karātavu laukumā rīko savas cūciskās dzīres.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:39

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Pēc sātanistu plāna tieši skolas un skolotāji ir tas mehānisms caur kuru graut vecāku autoritāti. Pie mums viss vēl turas uz vecās raudzes skolotājiem, kuriem šādas morālas kroplības ir nepieņemamas. Pat tie, kas bija draudzīgi ar komunismu.

Kas notiks, kad Delfu paaudze būs pilnībā ienākusi skolās - lai Kungs stāv klāt!

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:35

> Kāds ir tā visa galamērķis? To nezina pat kreisie aktīvisti, bet, kamēr viņi grauj visas pastāvošās normas, tikmēr viņi arī šādu jautājumu neuzdod – viņiem pietiek ar iznīcību.
Galamērķis ir iznīcināt Kristīgo civilizāciju. Soļi:
1. Panākt, lai Dievs un lūgšana vairs nav izglītības sistēmā.
2. Samazināt vecāku autoritāti pār bērniem.
2.a. Veicināt pārspīlētes bērnu tiesības.
2.b. Aizliegt pēršanu.
2.c. Vecāku autoritāti jāgrauj skolotājiem.
3. Iznīcināt tracdicionāli Kristiešu ģimeni.
3.a. Veicināt seksu ārpus laulības ar daudziem partneriem.
3.b. Izmantot medijus, lai seksu padarītu par cilvēces galveno baudu.
4. Viegli pieejami bezmaksas aborti.
5. Viegli pieejamas šķiršanās. Laulība vairs nav uz mūžu.
6. Padarīt homoseksualitāti par pieņemamu alternatīvu dzīvesveidu.
7. Padarīt mākslu nepievilcīgu, popularizēt jaunas, nepievilcīgas formas lai sagrautu iztēli un garu.
8. Izmantot medijus lai izmainītu cilvēku prātus (smadzeņu skalošana).
9. Pielīdzināt citas ticības (ne tikai Dievam) Kristietībai. Popularizēt humānismu.
10. Panākt, lai valdības pieņem šo visu kā likumus un Baznīca tos atbalstītu.

Kā redzat, šie 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma sātanistu mērķi mūsdienās ir gandrīz pilnībā piepildīti. Vienīgais jautājums varētu būt, vai liela daļa kreiso tos pilda saprotot galamērķi vai arī paši ir smadzeņskalošanas upuri.

Kam interesē - atslēgas vārdi ir Alice Bailey.

Atbildēt

!

27.07.2021. 06:18

»

juhops

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr


skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas.

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:21

»

juris

Kā noriebušies tie eiropederasti, Latviešiem jāiet gruzīnu pēdās un jāierāda viņiem īstā vieta pie sūdu izgāztuves Getliņos vai kanalizācija attīrīšanas ierīcēm


Varbūt, jāpadomā, kur mūsu, tā saucamais, krējums valsti ir iesēdinājis? Visādas cilvēktiesības, medicīna, izgļītība, arī policija, ja kas... Tie varavīkšņotie neko ļaunu nenodarīs, jo sabiedrība ir pietiekami homofoba un uz tradicionālajām vērtībām orientēta. A tie pie varas tikmēr RAUJ NĀSĪS !!!

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:14

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr.

Atbildēt

Zilgma Millere

26.07.2021. 19:59

Jūs te, pajoliņi, varat cepties cik vien tīk, viendzimuma attiecību legalizācija mūsu tēvzemītē ir 1-2 gadu jautājums. Ja paši nepratīties, Eiropa uzliks par pienākumu.
Ja kādam tautmīlim tas nepatiks, plašā pasaule ir vaļā!

Atbildēt

B.

26.07.2021. 19:33

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Un būtu jau labi, ja tie nacionālie zēni nenoticētu viltniekiem, tetovētām sātanistēm, kas darbojas oligarhu (jeb plutokrātu) aizvēnī. Tā arī ir sistēma, kas kaitē tautas vairākumam. Jo bagātāki būs daži (tautieši?), jo nabadzīgākiem jābūt daudziem citiem, tāds lūk līdzsvars.

Atbildēt

A.

26.07.2021. 18:58

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu?
Daži saka - runājiet ar saviem bērniem - vai tas bērniem nav bīstami? Viņiem ir vieglāk uzbrukt, kā pieaugušiem...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.07.2021. 18:39

»

Lindermana referendums bija pedejais

ta saucamie latviesi ,jeb varas klike ta parbijas no Lindermana referenduma ,ka aizliedza pasi sev tos rikot


No Lindermana referenduma nebaidījās, bet paši stukači/komunisti to organizēja un Lindermanu izmantoja kā izkārtni. Valodu referendums tāpat neko negarantē latviešiem. Kamēr šeit atrodas krievu okupanti un okupācijas režīms nav notiesāts, realitātē ir un paliks divvalodība ar visām krievu pasaules kriminālajām īpatnībām.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 18:33

Nu,jāāāāāaa....skolēnu dziesmu svētki/piadarasu svētki...

Atbildēt

YB

26.07.2021. 18:25

»

labvēlim

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst


Viņiem jau ir sava valsts, tikai jāatjauno vēsturiskā patiesība Moskovija ar moskoļiem.

Atbildēt

labvēlim

26.07.2021. 17:46

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst.

Atbildēt

oho

26.07.2021. 17:44

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


cik vareni rūkts,lauva zilgma!Zeltīts caurkritis,Einars gejs....Vai kauna nemaz nav šitā gānīties?Civilizētā zilgma...Padomju laikā nu gan neviens šītā,publiski negānījās un viendzimuma pāriem lika svētu mieru,ja vien viņi nekāpa uz varžacīm un nekaitināja citus.Tirgus sieva zilgma melo,ka ausis vien kustās.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 17:31

Vajadzētu samesties un Sahāras tuksnesī izveidot pēdiņu republiku! Sētu riņķī un, lai maigojas līdz vemšanai! Ak, jā! Varavīksnes karogus gan šiem/šām jāatņem! Pietiek ņirgāties par dabas parādībām!

Atbildēt

rakaris:)

26.07.2021. 16:59

peģiks paliek peģiks un lai viņi drāžas savā starpā un neuzbāžas ar savām prātu izkūkojušām izvirtībām , bet normāli cilvēki uzšpļauj šiem pideriem !!

Atbildēt

Eu

26.07.2021. 16:41

Kasīkli tas Tu,…?

Atbildēt

Harijs Poters

26.07.2021. 15:48

Cilvēki esat modri. Pasargāsim savus bērnus no šiem izdzimteņiem. Viņi jau ir visur, tā ir kā sērga. Neviens pat nepamanija, ka pediņi jau galvu pacēluši un šeptē.
Viss sākās ļori skaisti ar " Valentīna" dienu itkā viss forši mīlniku diena. Bet ja kāds nezin tad ir tā: " Senajā Romā karaklausībā iesauca uz 25 gadiem, nu tur šie parazīti jau sāka dupsēt viens otru. Tāds pac pidars mācītājs Svētais Valentīns šos pidarus paklusām laulāja, kas bija stingri aizliegts tajos laikos. Par ko arī tika pakārts. Tad 70tajos gados slavenajās ASV pidari sāka cildināt šo svēto Valentīnu un tā arī radās šī valentīndiene, kas kā sērga ir atklīdusi līdz mums. Esat modi bērni ir mūsu nākotne.

Atbildēt

:):):):):):)

26.07.2021. 14:33

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Vispār, mūsdienās "eiropeiska, civilizēta valsts" ir tāda valsts, kurā dominē totāla patērētāju kultūra, tāda valsts, kur liekulība un izlikšanās kaut kādu personīgu labumu vārdā ir norma, kur vienīgā patiesā vērtība ir nauda un materiālā labklājībā, kurā nav ētikas principu, utt. Diemžēl, Latvijas sabiedrība pamazām top tāda, tātad ir uz ātrgaitas šosejas ceļā uz "eiropeisku, civilizētu valsti"

Atbildēt

lauķis

26.07.2021. 12:58

»

Renāte Klausa

Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim...


Nu liekaties mierā ar tiem nabaga pideriņiem,tie arī tiek izmantoti.Ķeramies pie cēloņiem,tā ir sistēma kas pieļāva šīs anomālijas un izvirtības.Pideri pasi iznīks,jo nav spējīgi vairoties.Ar vārdu pideri es domāju visus tos psihiski slimos,īsti neorientējos kas tur trans,kas lezba.

Atbildēt

Letiņš

26.07.2021. 12:53

»

A.L.P.

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu...


Malači ungāri?
Vēl referendums nav izsludināts. Ja būs, tad agrākais nākamā pavasarī.
Un vai gūs vajadzīgo vairākumu, nemaz nav drošs. Līdzīgā referendumā pirms gadiem nepiedalījās pietiekams balsotāju skaits un tāmdēļ izgāzās.

Atbildēt

latvija asv kolonija

26.07.2021. 12:48

nacionalie atkritumi ies pret okupetaj valsts asv politiku pederastijas jautajuma,ko 30 gadus ir kveli atbalstijusi ?

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 12:28

Nu lūk!, esam pamazām nonākuši pie sapratnes, ka lezbiešu, pederastu un "Nekatras dzimtes"personas ģimenes ir pareizi un labi, bet trdiocionālā- sievietes un vīrieša ģimene- kaut kas jau slikts. Vai tā nav cilvēces degradācija? Kas būs ja apvienosies visu tautu pederasti, utt? Jauna pasaule!, ar sakropļotām vērtībām, un verdzību.

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 12:22

Iemācieties runāt ar saviem bērniem!

Tad nebūs jāmīž ka kaut kādi "burtiņi viņus aizvedīs neceļos". Šādi "aizstāvju" laiki jau bija. Viduslaikos. Kad negribēja redzēt neko kas neatbila akoholiķu murgu sarakstītām pasakām.

Atbildēt

bāleliņš

26.07.2021. 11:36

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Nevajag ar tādu patosu runāt par visiem un saukt savu Dzimteni par čuhņu.
Vai tad visās ES valstīs ir viendzimuma laulības? Nav.
Vai Japānā, Ķīnā, Taivānā, Austrālijā, Brazīlijā, Indijā, Turcijā u.c. lielajās ekonomikās vai attīstītajās valstīs ir viendzimumu laulības? Nav. Un nav tās nekādas postpadomju čuhņas. Kāpēc neņemt piemēru no viņiem?
Kāpēc neieviest tad laulību ar sievieti + vēl kādas reģistrētas attiecības ar vēl vienu sievieti. Lai tad abas ''nekačā pravas'', ka to otru vajag ....... . Bet tā abas oficiālas un mute ciet. Islamā taču tā ir. Arī ASV ( tak civilizēti un progresīv) ir mormoņi. Kāpēc ne pie mums, ja vari garīgi, materiāli un fiziski ''pavilkt'' vairākas?
Varbūt vajag atļaut arī sievietēm divus oficiālus večus, ja ar vienu par maz un var turēt vairākus? Tad būs pavisam progresīvi.
Bet ja godīgi - kam un kāpēc pretenzijas pret referendumu? Lai tad tauta pasaka, kas, kā, ko un tad uz gadiem 15-20 atkritīs visi jautājumu un bezjēdzīgā ņemšanās. Izaugs jauna paaudze, var atkal rīkot referendumu. Bet nē, baidās no referenduma, no tautas viedokļa. Vajag kaut ko bīdīt aizmuguriski, melojoties, paklusām, kā tādiež zagļiem un žuļikiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:28

Ungāri un poļi ir malači, bet mūsējie deputāti kā mēs redzam - mīkstie. Vienīgais, ko viņi māk, riet uz Krieviju, bet, kad jāaizsargā savus bērnus, tad bailīgi un paklausīgi jevropai pakaļā līdēji.

Atbildēt

nu

26.07.2021. 10:14

jārunā ar saviem bērniem, ka ir Tādi.Bērni nav dumji. Bija jau prss: tu tikai skolā nestāsti, ko mēs mājās runājām...Precīzi tas pats.

Atbildēt

Zilgma

26.07.2021. 10:13

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis eiropeiska, civilizēta valsts.
Es nemaz nerunāšu par paradoksiem no Nacionālās apvienības puses - viens to tās līderiem Einars C. pats ir gejs, Imantam P. ir vairākas paralēlās ģimenes - nu ļoti eiropeiski un tikumiski, Ždanokai jāsmejas...

Atbildēt

A.L.P.

26.07.2021. 09:48

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu ciešā apspiestībā !

Atbildēt

Renāte Klausa

26.07.2021. 09:35

»

lauķis

Pēdējais brīdis saukt pie atbildības tos kas izveidojuši likumus kas ļauj psihiski slimiem un amorāliem (nezinu vai cilvēkiem) izplatīt savu propagandu un degradēt vispārcilvēciskās vērtības


Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim?
Priekš tādiem vajag atjaunot Brasas cietuma funkcijas un infrastruktūru!

Atbildēt

PROTAMS ir jāaizsargā bērni

26.07.2021. 09:23

Protams, ka bērni ir jāaizsargā, bet diez vai sanāks jo tie varavīkšņotie ir ļoooti agresīvi un uzbrokoši un redziet ka viņi ļoti koncentrējas uz varas iegūšanu lai uzspiestu ar varu savus murgaini degradējošās “vērtības” un pēc iespējas vairāk pakļautu jūs. Tas ir skaidri redzams kad piemēram aizliedz dziesmu svētkus un tos redz varēs skatīt elektroniskajā vidē bet varavīkšņoto degradējošās slimās izdarības protams ka būs atļautas klātienē un nospļauties uz visiem kovid ierobežojumiem utt… Un tāpēc arī Ungārijai brauc virsū jo agresīvie varavīkšņotie kas ir pie varas nav pieraduši ka viņiem saka NĒ.

Atbildēt

Izformēt Satversmes tiesu!

26.07.2021. 08:34

Satversmes tiesa ir pārkapusi demokrātijas principus, kā arī neleģitīmi ietiekusies Saeimas kompetencē un izķemojusi Sarversmi. Osipova ir Kremļa algota Latvijas valts nodevēja, kura ir jānotiesā ar nāves spriedumu, iepriekš īpaši viņai atkāpjoties no nāves sprieduma moratorija. Jebkurā gadījumā, kad sabruks ES, izķersim to Osipovu arī Krievijā.. Te nav nekāds politisks zaudējums radīts, bet gan materiāls, kas vērtējams miljardos. Visi tiesneši, kas balsoja kopā ar Osipovu tiks aresetēti, tiesāti ar mantas konfiskāciju. Ja jau viņiem šķīet, ka sēžot Satvesmes tiesas tiesnešu krēslā, viņi piedalās par lielu algu kaut kādā cirka izrādē, kur var izākstīties, radot valstij milzīgu zaudējumu, tad viņi arī pieredzēs paši gan cirku, gan izķēmnošanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....