Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa

02.08.2021. 13:18

Šodien, 2. augustā, ir iesācies ‘’Baltijas Praids 2021’’ (angļu val. Baltic Pride 2021). Šogad šīs pasākums norisinās Rīgā. Tas ir liels gods, jo šī festivāla pamatmērķis ir sludināt mīlestību, iecietību un līdztiesību mūsu sabiedrībā. ‘’Baltijas Praids’’ šogad norisinās no 2. augusta līdz 7. augustam. Šajā laikā norisināsies dažādi pasākumi: dažādas diskusijas, darbnīcas, filmu izrādes un konferences. ‘’Baltijas Praids 2021’’ ir svētīgs pasākums. Mūsu sabiedrībā trūkst iecietības un sapratnes vienam pret otru. Tāpēc aicinu ikvienu no mums noskatīties TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonas 8. sēriju ‘’Degsmes uguns’’. Šo seriālu var noskatīties angļu valodā oficiālajā TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. Šo sēriju krievu valodā var noskatīties: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Seriāls ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3 sezona tiešsaistē HD kvalitātē (lostfilmhd.com)]. Kā arī aicinu ikvienam iepazīties ar Japānā notiekošo ‘’Kanamara Matsuri’’ festivālu: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [video no GO2travel YouTube konta ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Šis festivāls Japānā notiek gadu no gada, tas vairo iecietību un saticību Japānas sabiedrībā.
Nedzīvosim naidā. Dzīvosim draudzīgi! Būsim saticīgi un pretimnākoši!
Ar Dievietes Frejas svētību, Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#mīlestība #kaisle #DievieteFreja #saticība #draudzība #iecietība #sapratne #LGBT #LGBTI # LGBT+ #BalticPride #BaltijasPraids #AmericanGods #AmerikāņuDievi #STARZ #MīlestībasFestivāls #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #SkandināvuDievuTemplis

Atbildēt

Сколниециньш из языческого святилища

02.08.2021. 13:17

Сегодня начался долгожданный и всеми любимый ‘’Балтийский Прайд 2021’’ (на английском языке: Baltic Pride 2021). В этом году этот торжественный праздник любви проходит в Риге. Это большая честь для всей Латвии, ведь этот праздник проповедует любовь и равноправие в нашем обществе. ‘’Балтийский Прайд’’ в этом году проводиться со 2. августа по 7. августа. В этот время проводятся разные мероприятия: разные дискуссии, мастерские, показ фильмов и конференции. ‘’Балтийский Прайд 2021’’ это великий праздник любви. В нашем обществе не хватает понимания и сочувствия к друг другу. Поэтому советую каждому посмотреть 8. серию 3. сезона ‘’Американских Богов’’. Серия называется ‘’Вознесение огня’’. Этот сериал можно посмотреть на официальном сайте телеканала STARZ: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. На русском языке серию можно посмотреть здесь: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Сериал Американские Боги 3 сезон 10 серия смотреть онлайн в HD 720 Lostfilm бесплатно (lostfilmhd.com)]. А также советую каждому ознакомиться c Японским фестивалем ‘’Kanamara Matsuri’’: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [видео из GO2travel Ютуб аккаунта ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Этот фестиваль в Японии проводиться из года в год, он повышает сплочённость Японского общества.
Не будем жить в ненависти. Будем жить дружно! Будем уважительными и добродушными!
С благословением Богини Фреи, Сколниециньш из языческого святилища
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#любовь #страсть #БогиняФрея #БогиняЛюбви #добродушие #дружба #понимание #LGBT #ЛГБТ #LGBTI #ЛГБТИ # LGBT+ #ЛГБТ+ #BalticPride #БалтийскийПрайд #AmericanGods #АмериканскиеБоги #STARZ #ФестивальЛюбви #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētbirzs #Сколниециньш #ЯзыческоеСвятилище

Atbildēt

Avatars

28.07.2021. 10:14

Vai uz referendumu jāņem līdzi arī medību bises jeb pietiks ar zīmuli?

Atbildēt

jā esmu nacionāliste

27.07.2021. 13:31

»

Zilgma

Esi nacionālists, kurš skumst pēc padomju laikiem? Cepums tev par šādu duālismu


kas "padomju"okupācijas laikiem vienkārši uzspļāva un uzspļauj,tālab nekāda 'duālisma"nav un nevar būt.To laiku pieminēju tāpēc,ka tā dīvaine zilgma iesāka muldēt par padomju atliekām.Visi normāli cilvēki zilgmai nez kāpēc ir padomju atliekas,lai gan pati ,acīm redzot,tajā laikā nemaz nav dzīvojusi.Ja būtu,tad nerakstītu aplamības par padomju atliekām,kuras homoseksuāliem ļautiņiem nepievērsa nekādu uzmanību.,izņemot tos,kas strādāja čekā.Tie gan,jo viņiem vajadzēja klauvētājus.

Atbildēt

lauķim

27.07.2021. 11:51

»

lauķis

Izskatās ka tev ānītis stipri jau izļurkāts,nesaturēšana


Protams, arī visi krievu draudziņi, tai skaitā tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais kroplis, ir pidari.

Atbildēt

Priekulis

27.07.2021. 10:49

Raivis Zeltīts pašsadedzinājās Tukumā.

Atbildēt

to !

27.07.2021. 10:40

»

!

skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas


Pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie izdzimteņi, pederastu nācijas spilgtākie pārstāvji 9. maijā Karātavu laukumā rīko savas cūciskās dzīres.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:39

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Pēc sātanistu plāna tieši skolas un skolotāji ir tas mehānisms caur kuru graut vecāku autoritāti. Pie mums viss vēl turas uz vecās raudzes skolotājiem, kuriem šādas morālas kroplības ir nepieņemamas. Pat tie, kas bija draudzīgi ar komunismu.

Kas notiks, kad Delfu paaudze būs pilnībā ienākusi skolās - lai Kungs stāv klāt!

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:35

> Kāds ir tā visa galamērķis? To nezina pat kreisie aktīvisti, bet, kamēr viņi grauj visas pastāvošās normas, tikmēr viņi arī šādu jautājumu neuzdod – viņiem pietiek ar iznīcību.
Galamērķis ir iznīcināt Kristīgo civilizāciju. Soļi:
1. Panākt, lai Dievs un lūgšana vairs nav izglītības sistēmā.
2. Samazināt vecāku autoritāti pār bērniem.
2.a. Veicināt pārspīlētes bērnu tiesības.
2.b. Aizliegt pēršanu.
2.c. Vecāku autoritāti jāgrauj skolotājiem.
3. Iznīcināt tracdicionāli Kristiešu ģimeni.
3.a. Veicināt seksu ārpus laulības ar daudziem partneriem.
3.b. Izmantot medijus, lai seksu padarītu par cilvēces galveno baudu.
4. Viegli pieejami bezmaksas aborti.
5. Viegli pieejamas šķiršanās. Laulība vairs nav uz mūžu.
6. Padarīt homoseksualitāti par pieņemamu alternatīvu dzīvesveidu.
7. Padarīt mākslu nepievilcīgu, popularizēt jaunas, nepievilcīgas formas lai sagrautu iztēli un garu.
8. Izmantot medijus lai izmainītu cilvēku prātus (smadzeņu skalošana).
9. Pielīdzināt citas ticības (ne tikai Dievam) Kristietībai. Popularizēt humānismu.
10. Panākt, lai valdības pieņem šo visu kā likumus un Baznīca tos atbalstītu.

Kā redzat, šie 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma sātanistu mērķi mūsdienās ir gandrīz pilnībā piepildīti. Vienīgais jautājums varētu būt, vai liela daļa kreiso tos pilda saprotot galamērķi vai arī paši ir smadzeņskalošanas upuri.

Kam interesē - atslēgas vārdi ir Alice Bailey.

Atbildēt

!

27.07.2021. 06:18

»

juhops

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr


skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas.

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:21

»

juris

Kā noriebušies tie eiropederasti, Latviešiem jāiet gruzīnu pēdās un jāierāda viņiem īstā vieta pie sūdu izgāztuves Getliņos vai kanalizācija attīrīšanas ierīcēm


Varbūt, jāpadomā, kur mūsu, tā saucamais, krējums valsti ir iesēdinājis? Visādas cilvēktiesības, medicīna, izgļītība, arī policija, ja kas... Tie varavīkšņotie neko ļaunu nenodarīs, jo sabiedrība ir pietiekami homofoba un uz tradicionālajām vērtībām orientēta. A tie pie varas tikmēr RAUJ NĀSĪS !!!

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:14

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr.

Atbildēt

Zilgma Millere

26.07.2021. 19:59

Jūs te, pajoliņi, varat cepties cik vien tīk, viendzimuma attiecību legalizācija mūsu tēvzemītē ir 1-2 gadu jautājums. Ja paši nepratīties, Eiropa uzliks par pienākumu.
Ja kādam tautmīlim tas nepatiks, plašā pasaule ir vaļā!

Atbildēt

B.

26.07.2021. 19:33

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Un būtu jau labi, ja tie nacionālie zēni nenoticētu viltniekiem, tetovētām sātanistēm, kas darbojas oligarhu (jeb plutokrātu) aizvēnī. Tā arī ir sistēma, kas kaitē tautas vairākumam. Jo bagātāki būs daži (tautieši?), jo nabadzīgākiem jābūt daudziem citiem, tāds lūk līdzsvars.

Atbildēt

A.

26.07.2021. 18:58

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu?
Daži saka - runājiet ar saviem bērniem - vai tas bērniem nav bīstami? Viņiem ir vieglāk uzbrukt, kā pieaugušiem...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.07.2021. 18:39

»

Lindermana referendums bija pedejais

ta saucamie latviesi ,jeb varas klike ta parbijas no Lindermana referenduma ,ka aizliedza pasi sev tos rikot


No Lindermana referenduma nebaidījās, bet paši stukači/komunisti to organizēja un Lindermanu izmantoja kā izkārtni. Valodu referendums tāpat neko negarantē latviešiem. Kamēr šeit atrodas krievu okupanti un okupācijas režīms nav notiesāts, realitātē ir un paliks divvalodība ar visām krievu pasaules kriminālajām īpatnībām.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 18:33

Nu,jāāāāāaa....skolēnu dziesmu svētki/piadarasu svētki...

Atbildēt

YB

26.07.2021. 18:25

»

labvēlim

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst


Viņiem jau ir sava valsts, tikai jāatjauno vēsturiskā patiesība Moskovija ar moskoļiem.

Atbildēt

labvēlim

26.07.2021. 17:46

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst.

Atbildēt

oho

26.07.2021. 17:44

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


cik vareni rūkts,lauva zilgma!Zeltīts caurkritis,Einars gejs....Vai kauna nemaz nav šitā gānīties?Civilizētā zilgma...Padomju laikā nu gan neviens šītā,publiski negānījās un viendzimuma pāriem lika svētu mieru,ja vien viņi nekāpa uz varžacīm un nekaitināja citus.Tirgus sieva zilgma melo,ka ausis vien kustās.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 17:31

Vajadzētu samesties un Sahāras tuksnesī izveidot pēdiņu republiku! Sētu riņķī un, lai maigojas līdz vemšanai! Ak, jā! Varavīksnes karogus gan šiem/šām jāatņem! Pietiek ņirgāties par dabas parādībām!

Atbildēt

rakaris:)

26.07.2021. 16:59

peģiks paliek peģiks un lai viņi drāžas savā starpā un neuzbāžas ar savām prātu izkūkojušām izvirtībām , bet normāli cilvēki uzšpļauj šiem pideriem !!

Atbildēt

Eu

26.07.2021. 16:41

Kasīkli tas Tu,…?

Atbildēt

Harijs Poters

26.07.2021. 15:48

Cilvēki esat modri. Pasargāsim savus bērnus no šiem izdzimteņiem. Viņi jau ir visur, tā ir kā sērga. Neviens pat nepamanija, ka pediņi jau galvu pacēluši un šeptē.
Viss sākās ļori skaisti ar " Valentīna" dienu itkā viss forši mīlniku diena. Bet ja kāds nezin tad ir tā: " Senajā Romā karaklausībā iesauca uz 25 gadiem, nu tur šie parazīti jau sāka dupsēt viens otru. Tāds pac pidars mācītājs Svētais Valentīns šos pidarus paklusām laulāja, kas bija stingri aizliegts tajos laikos. Par ko arī tika pakārts. Tad 70tajos gados slavenajās ASV pidari sāka cildināt šo svēto Valentīnu un tā arī radās šī valentīndiene, kas kā sērga ir atklīdusi līdz mums. Esat modi bērni ir mūsu nākotne.

Atbildēt

:):):):):):)

26.07.2021. 14:33

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Vispār, mūsdienās "eiropeiska, civilizēta valsts" ir tāda valsts, kurā dominē totāla patērētāju kultūra, tāda valsts, kur liekulība un izlikšanās kaut kādu personīgu labumu vārdā ir norma, kur vienīgā patiesā vērtība ir nauda un materiālā labklājībā, kurā nav ētikas principu, utt. Diemžēl, Latvijas sabiedrība pamazām top tāda, tātad ir uz ātrgaitas šosejas ceļā uz "eiropeisku, civilizētu valsti"

Atbildēt

lauķis

26.07.2021. 12:58

»

Renāte Klausa

Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim...


Nu liekaties mierā ar tiem nabaga pideriņiem,tie arī tiek izmantoti.Ķeramies pie cēloņiem,tā ir sistēma kas pieļāva šīs anomālijas un izvirtības.Pideri pasi iznīks,jo nav spējīgi vairoties.Ar vārdu pideri es domāju visus tos psihiski slimos,īsti neorientējos kas tur trans,kas lezba.

Atbildēt

Letiņš

26.07.2021. 12:53

»

A.L.P.

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu...


Malači ungāri?
Vēl referendums nav izsludināts. Ja būs, tad agrākais nākamā pavasarī.
Un vai gūs vajadzīgo vairākumu, nemaz nav drošs. Līdzīgā referendumā pirms gadiem nepiedalījās pietiekams balsotāju skaits un tāmdēļ izgāzās.

Atbildēt

latvija asv kolonija

26.07.2021. 12:48

nacionalie atkritumi ies pret okupetaj valsts asv politiku pederastijas jautajuma,ko 30 gadus ir kveli atbalstijusi ?

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 12:28

Nu lūk!, esam pamazām nonākuši pie sapratnes, ka lezbiešu, pederastu un "Nekatras dzimtes"personas ģimenes ir pareizi un labi, bet trdiocionālā- sievietes un vīrieša ģimene- kaut kas jau slikts. Vai tā nav cilvēces degradācija? Kas būs ja apvienosies visu tautu pederasti, utt? Jauna pasaule!, ar sakropļotām vērtībām, un verdzību.

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 12:22

Iemācieties runāt ar saviem bērniem!

Tad nebūs jāmīž ka kaut kādi "burtiņi viņus aizvedīs neceļos". Šādi "aizstāvju" laiki jau bija. Viduslaikos. Kad negribēja redzēt neko kas neatbila akoholiķu murgu sarakstītām pasakām.

Atbildēt

bāleliņš

26.07.2021. 11:36

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Nevajag ar tādu patosu runāt par visiem un saukt savu Dzimteni par čuhņu.
Vai tad visās ES valstīs ir viendzimuma laulības? Nav.
Vai Japānā, Ķīnā, Taivānā, Austrālijā, Brazīlijā, Indijā, Turcijā u.c. lielajās ekonomikās vai attīstītajās valstīs ir viendzimumu laulības? Nav. Un nav tās nekādas postpadomju čuhņas. Kāpēc neņemt piemēru no viņiem?
Kāpēc neieviest tad laulību ar sievieti + vēl kādas reģistrētas attiecības ar vēl vienu sievieti. Lai tad abas ''nekačā pravas'', ka to otru vajag ....... . Bet tā abas oficiālas un mute ciet. Islamā taču tā ir. Arī ASV ( tak civilizēti un progresīv) ir mormoņi. Kāpēc ne pie mums, ja vari garīgi, materiāli un fiziski ''pavilkt'' vairākas?
Varbūt vajag atļaut arī sievietēm divus oficiālus večus, ja ar vienu par maz un var turēt vairākus? Tad būs pavisam progresīvi.
Bet ja godīgi - kam un kāpēc pretenzijas pret referendumu? Lai tad tauta pasaka, kas, kā, ko un tad uz gadiem 15-20 atkritīs visi jautājumu un bezjēdzīgā ņemšanās. Izaugs jauna paaudze, var atkal rīkot referendumu. Bet nē, baidās no referenduma, no tautas viedokļa. Vajag kaut ko bīdīt aizmuguriski, melojoties, paklusām, kā tādiež zagļiem un žuļikiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:28

Ungāri un poļi ir malači, bet mūsējie deputāti kā mēs redzam - mīkstie. Vienīgais, ko viņi māk, riet uz Krieviju, bet, kad jāaizsargā savus bērnus, tad bailīgi un paklausīgi jevropai pakaļā līdēji.

Atbildēt

nu

26.07.2021. 10:14

jārunā ar saviem bērniem, ka ir Tādi.Bērni nav dumji. Bija jau prss: tu tikai skolā nestāsti, ko mēs mājās runājām...Precīzi tas pats.

Atbildēt

Zilgma

26.07.2021. 10:13

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis eiropeiska, civilizēta valsts.
Es nemaz nerunāšu par paradoksiem no Nacionālās apvienības puses - viens to tās līderiem Einars C. pats ir gejs, Imantam P. ir vairākas paralēlās ģimenes - nu ļoti eiropeiski un tikumiski, Ždanokai jāsmejas...

Atbildēt

A.L.P.

26.07.2021. 09:48

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu ciešā apspiestībā !

Atbildēt

Renāte Klausa

26.07.2021. 09:35

»

lauķis

Pēdējais brīdis saukt pie atbildības tos kas izveidojuši likumus kas ļauj psihiski slimiem un amorāliem (nezinu vai cilvēkiem) izplatīt savu propagandu un degradēt vispārcilvēciskās vērtības


Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim?
Priekš tādiem vajag atjaunot Brasas cietuma funkcijas un infrastruktūru!

Atbildēt

PROTAMS ir jāaizsargā bērni

26.07.2021. 09:23

Protams, ka bērni ir jāaizsargā, bet diez vai sanāks jo tie varavīkšņotie ir ļoooti agresīvi un uzbrokoši un redziet ka viņi ļoti koncentrējas uz varas iegūšanu lai uzspiestu ar varu savus murgaini degradējošās “vērtības” un pēc iespējas vairāk pakļautu jūs. Tas ir skaidri redzams kad piemēram aizliedz dziesmu svētkus un tos redz varēs skatīt elektroniskajā vidē bet varavīkšņoto degradējošās slimās izdarības protams ka būs atļautas klātienē un nospļauties uz visiem kovid ierobežojumiem utt… Un tāpēc arī Ungārijai brauc virsū jo agresīvie varavīkšņotie kas ir pie varas nav pieraduši ka viņiem saka NĒ.

Atbildēt

Izformēt Satversmes tiesu!

26.07.2021. 08:34

Satversmes tiesa ir pārkapusi demokrātijas principus, kā arī neleģitīmi ietiekusies Saeimas kompetencē un izķemojusi Sarversmi. Osipova ir Kremļa algota Latvijas valts nodevēja, kura ir jānotiesā ar nāves spriedumu, iepriekš īpaši viņai atkāpjoties no nāves sprieduma moratorija. Jebkurā gadījumā, kad sabruks ES, izķersim to Osipovu arī Krievijā.. Te nav nekāds politisks zaudējums radīts, bet gan materiāls, kas vērtējams miljardos. Visi tiesneši, kas balsoja kopā ar Osipovu tiks aresetēti, tiesāti ar mantas konfiskāciju. Ja jau viņiem šķīet, ka sēžot Satvesmes tiesas tiesnešu krēslā, viņi piedalās par lielu algu kaut kādā cirka izrādē, kur var izākstīties, radot valstij milzīgu zaudējumu, tad viņi arī pieredzēs paši gan cirku, gan izķēmnošanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....