Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā ir, kaut kā mēs balansējam

13.06.2021. 08:10

»

Haralds Kalns

Latvija ir nieks,salīdzinot ar ASV,kur Ķīna iegulda miljonus komunistiskā režīma propogandā,uzpērkot populārākos ziņu paudējus! Prieks,ka Latvijas žurnālisti ir neuzpērkami un objektīvi patiesi


starp visādiem 'padomdevējiem'. arī valst pardu jau var 'pārpirkt'...
LAIKAM JAU ČEKA UN GULAGI MŪS TOMĒR IR IZGLĪTOJUŠI.

Atbildēt

Haralds Kalns

13.06.2021. 07:31

Latvija ir nieks,salīdzinot ar ASV,kur Ķīna iegulda miljonus komunistiskā režīma propogandā,uzpērkot populārākos ziņu paudējus! Prieks,ka Latvijas žurnālisti ir neuzpērkami un objektīvi patiesi!

Atbildēt

debīlajam sifilītiķim

12.06.2021. 20:37

»

.

Tikai tu, mauķele, kas nolaižas līdz kopošanās ar zemākiem primātiem, homo russicus, bez apstājas izkārnies uz Latviju


Tu, zemākais primāts, kam smadzenes slimas ar siflisu pēdējā stadijā un urīns galvā līdz ausīm, esi Latvijas apkaunojums. Neesi cienīgs pat pieminēt Latvijas vārdu.

Atbildēt

.

12.06.2021. 06:53

»

Zeze

Varu derēt - Krievijas vietā tagad sāksies Kīnas noriešana. Latvijas krančiem jauna pavēle no zvaigžņotoi strīpainā saimnieka


Tikai tu, mauķele, kas nolaižas līdz kopošanās ar zemākiem primātiem, homo russicus, bez apstājas izkārnies uz Latviju

Atbildēt

Zeze

12.06.2021. 00:26

Varu derēt - Krievijas vietā tagad sāksies Kīnas noriešana. Latvijas krančiem jauna pavēle no zvaigžņotoi strīpainā saimnieka.

Atbildēt

Izcelšanās nav nozīme

11.06.2021. 21:45

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Neesmu krievs,bet krievsi ir paaraaki par pastalnaaciku pederfashistiem


Spriežot pēc tavas naidīgās attieksmes pret latviešu valsti un tautu, neskatoties uz to, kas bija tavi vecāki, tu esi nopuvis līdz krievu pederastam, lapķjubidlai, kas nepelna ne kripatiņas žēlastības.
Krievi, tā ir degradācijas pēdējā pakāpe.

Atbildēt

krievi - kolektīvais putins

11.06.2021. 20:24

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Māris Ruks: Latvijā korporācijas ir augstprātīgu, alkatīgu, bezjūtīgu ļaužu tīkls


Latvijā daudz nekārtību, jo nevienā citā valstī nav tik drausmīgs demogrāfiskais piesārņojums ar pēdējiem civilizācijas atkritumiem, bet tomēr pat tevi, pakaļā drāzto krievu, nevar no šejienes aizmānīt pat ar Putina apsolīto arktisko hektāru.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

11.06.2021. 19:55

»

ne vienmēr

Baltkrievi noteikti nav pelnījuši sev ūsaino krievu tarakānu, kas ar krievu pederastu virsaiti, Putinu, bučojās uz lūpām un vēl mēli viens otram bāz mutē, bet krieviem Putins ir pilnībā pelnīti


Māris Ruks: Latvijā korporācijas ir augstprātīgu, alkatīgu, bezjūtīgu ļaužu tīkls
Ar to arii vis ir pateikts,ka buutiibaa esat meesli.

Atbildēt

ne vienmēr

11.06.2021. 18:52

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Zaglju un melju dizpastalija,kur valda noziedziigas polimafijas,korupcionaari un karteli,sheemotaaji un kraapnieki,maaciis Kiinu kaa dziivot


Baltkrievi noteikti nav pelnījuši sev ūsaino krievu tarakānu, kas ar krievu pederastu virsaiti, Putinu, bučojās uz lūpām un vēl mēli viens otram bāz mutē, bet krieviem Putins ir pilnībā pelnīti.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

11.06.2021. 18:44

Zaglju un melju dizpastalija,kur valda noziedziigas polimafijas,korupcionaari un karteli,sheemotaaji un kraapnieki,maaciis Kiinu kaa dziivot.

Atbildēt

?

11.06.2021. 16:28

»

Pirātu partija

Drīz jābūt diktatora Sidziņpina likvidācijai...


tu heracu krame ieksa,no zales jau tik trakas halicunacijas nevaretu rasties.

Atbildēt

slimajam smirdīgajam šizoīdam

11.06.2021. 16:19

»

.

"Gānīšos", kamēr tu, fiziskais, garīgais un morālais invalīd, aizvāksies uz saviem krievu pederastu saitiem un nesmirdēsi šeit


Tu kropli morālais un fiziskais, nepiesārņo internetu! Vācies uz trako māju, kur tev vieta!

Atbildēt

ne gluži

11.06.2021. 15:04

»

badžoo

Diemžēl Ķīnieši citu rasu pārstāvjus uzskata par zemāka plaukta ļautiņiem un tā ir tīra patiesība. Pamēģiniet Ķīnā atvērt savu biznesu. Ja viņi sapratīs ka no jums nebūs iespējams nozagt tehnoloģijas vai kaut kā pavilkt jūsu biznesu zem sevis, pasākums būs izgāzies. Un pēc savas būtības viņi ir tādi...


Ķīniešiem un jeņķiem tā nav slimošana, tā ir apzināšanās. Cita lieta, krievija, no kurienes skolotāji spiesti braukt strādāt uz Mongoliju, lai saņemtu cilvēka cienīgu algu, kas tehnoloģiski jau atpaliek no Turcijas, kur 20% slimnīcu nav centrālās apkures, bet 30% skolu, ir āra atejas, kur barībā izmanto palmu taukus, ko citur nedrīkst pat dzīvniekiem barot.
Kosmoss? Tās ir vācu Fau 2 tehnoloģijas, kurām ASV sākumā nepievērsa vērību un ar tām viss kosmoss krieviem arī ir beidzies. 35 gadu laikā, kopš Masks vēl bija zaļš jauneklis, nekas jauns, ja neskaita ASV elektroniku, par kuru tagad jāaizmirst uz visiem laikiem, klāt nav nācis.
Papuasi un pigmeji sevi neuzskata par pasaules nabu, bet krievi gan atļaujas.

Atbildēt

pietiek lasīt

11.06.2021. 14:38

Acīmredzot,Bitītei Maija aprakstītie nemaksā.Kas maksā?

Atbildēt

badžoo

11.06.2021. 14:22

Diemžēl Ķīnieši citu rasu pārstāvjus uzskata par zemāka plaukta ļautiņiem un tā ir tīra patiesība. Pamēģiniet Ķīnā atvērt savu biznesu. Ja viņi sapratīs ka no jums nebūs iespējams nozagt tehnoloģijas vai kaut kā pavilkt jūsu biznesu zem sevis, pasākums būs izgāzies. Un pēc savas būtības viņi ir tādi paši kā Raša un Jeņķi, slimi ar lielvaru sindromu!

Atbildēt

tomēr ieved kokaīnu

11.06.2021. 13:55

»

Pirātu partija

Drīz jābūt diktatora Sidziņpina likvidācijai...


..............

Atbildēt

Pirātu partija

11.06.2021. 13:21

Drīz jābūt diktatora Sidziņpina likvidācijai.
Ja nemaldos jau jūlijā.
Paskatīsimies.
Vispar Ķīna, ar savu Si komunistisko modeli ir lielā irsā, bet to viņi vēl nesaprot.
Praktiski pēc Si zemestrīce, izpostīs Ķīnas centrālo daļu, pārraus trīs ieleju dambi.
Ķīniešiem vajadzēs jaunas teritorijas jo vecās nebūs izmantojamas,būs noplūdušas, līdīs virsū krieviem un atņems Sibīriju de jure.
Nākotnē Ķīna nebūs pasaules rūpnīca, tā būs Indija. ķīna smagi paklups.
Tāpāt kā Izraēla nebūs pasaules veselības centrs, tas būs Kubā.

Atbildēt

.

11.06.2021. 12:38

»

debīliķim

Interesenti ir tas, cik ilgi tu te gānīsies un kad beidzot vei ievietos psihenē. Vot tas ir interesanti, nevis tavi slimā suņa murgi


"Gānīšos", kamēr tu, fiziskais, garīgais un morālais invalīd, aizvāksies uz saviem krievu pederastu saitiem un nesmirdēsi šeit.

Atbildēt

loģiski

11.06.2021. 12:36

»

Es

Tā izskatās gan


Savu "sapņu zemi", agonējošo rašku - parašku, visi mīl tikai no droša attāluma.

Atbildēt

kā tad nav?

11.06.2021. 12:34

»

tā nav

Pēdējos 50 gadus visu karus uzsāka amerikosi, uzbruka visiem viņuprāt nedemokrātiskiem režīmiem, kas nebija pietiekami militāri spēcīgi, lai tur vietējās demokrātijas vietā ieviestu savu ASV demokrātiju. Neuzbruka tikai stiprākajiem. Nākošajā gadā amerikosi paši ir atteikušies iepirkt savai armijai ...


Vai tad tu, netīrā krievu kazarmā, pālī taisītais deģenerāts, gribi uz agonējošo rašku-parašku, kur tu normāli vestu savu cūcisko dzīves veidu starp sev līdzīgiem zemākiem organismiem, savas sugas un saprāta brāļiem un nemocītos nīstā Latvijā?
Jums, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem civilizācijas atkritumiem, arī pēc 10 gadiem nebūs nekas tuvu līdzīgs F35, bet visdrīzākais jūsu pašu jau vairs nebūs.
Polija, kas var atļauties, jo tur nav ievazātas jūs, krievu bidlas, kas vilktu ekonomiku uz leju, pagājušā gadā noslēdza līgumu par 32 pasaules labāko F35 iegādi.
Arī Turcija var atļauties un ļoti vēlas, tikai ASV izslēdza Turciju no F-35 iznīcinātāju programmas, kad Erdogans, bija izrādījis nepieļaujamas laipnības viskrieviskākam izdzimtenim, kādi vien rāpo pa Cilvēku planētu, Putinam, taču es domāju, ka tagad, kad Turcija ir iznīcinājusi daudzus tūkstošus krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas iebrucēju Sīrijā un Lībijā un tehniku pāris miljardu vērtībā un palīdzēja Azerbaidžānai atjaunot suverenitāti pār daļu teritorijas un visai pasaulei nodemonstrēja, cik vērtas ir krievu pretgaisa aizsardzības sistēmas, F35 programma tai tiks atjaunota.
Saprotam lieta, ka F35 sargā arī Japānas, Taivāna, Korejas un daudzu citu civilizētu valstu mierīgās debesis.

Atbildēt

Es

11.06.2021. 11:25

Ķīna nav Eiropas draugs. Ķīna nebūs partneris.

Atbildēt

tā nav

11.06.2021. 10:30

»

tā ir

Uz smirdīgo agonējošo rašku - parašku neviens negrib. Pat feodāļu: Lavrova un pressalkaše, Maņkas Obļigacijas (Zaharovas), bērni dzīvo ASV un viņi ir ASV pilsoņi. Pat ja krievam būtu spēciņi, ņemot vērā to, ka gandrīz visu krievijas feodāļu ģimenes un kapitāli ir evakuēti uz Rietumiem, praktiski neiespējami...


Pēdējos 50 gadus visu karus uzsāka amerikosi, uzbruka visiem viņuprāt nedemokrātiskiem režīmiem, kas nebija pietiekami militāri spēcīgi, lai tur vietējās demokrātijas vietā ieviestu savu ASV demokrātiju. Neuzbruka tikai stiprākajiem. Nākošajā gadā amerikosi paši ir atteikušies iepirkt savai armijai F35, jo tas sūds, ko viņi visām savām kolonijām uzspieda pirkt, viņiem pašiem nav vajadzīgs. Lido viņš sliktāk par jebkuru pagājušās paaudzes iznīcinātāju turklāt ir nenormāli dārgs. Amrikosu kara rūpnieki bija uzspieduši saviem militāristiem pēdējo draņķi par nenormālu cenu. Labi vismaz, ka Latvijai nebija naudas nevienu tādu mēsliznīcīnātāju no amerikosiem nopirkt. Citādi tā būtu zemē nomesta nauda.

Atbildēt

tā ir

11.06.2021. 08:56

»

Karis

Un neviena vārda par to, ka galvenie Uhaņas laboratorijas sponsori ir USA jo tādus eksperimentus pie viņiem USA nevar veikt


Un neviena vārda par to, ka galvenie ANO, PVO un citu organizāciju, kur parazitē krievi un nēģeri, sponsori ir USA.

Atbildēt

Karis

11.06.2021. 08:35

Un neviena vārda par to, ka galvenie Uhaņas laboratorijas sponsori ir USA jo tādus eksperimentus pie viņiem USA nevar veikt
Un cik tādu laboratoriju vēl pa pasauli izmētātas.

Atbildēt

interesanti gan

11.06.2021. 08:26

»

lauķis

Tu pats apliecini ka Krieviju ir izlaupījuši cionisti.Vai Latvijā ir savādāk?Vai ASV ir savādāk


Ja nebūtu judaistu, kas ir praktiski vienīgie izglītotie cilvēki krievijā, spējīgie izpumpēt naftu un gāzi, par kādiem līdzekļiem krievu dzimtcilvēku barībai iepirktu tehniskos palmu taukus, radot izejvielu konkurenci ES un ASV ziepju rūpniekiem? Arī kad palmu taukus krievu barībā nomainīs solidols, tas vienalga ir naftas pārstrādes produkts.

Atbildēt

tā ir

11.06.2021. 05:39

»

ASV protektorāts Latvija

Es nekur nealsīšos. Tu pats lasies uz Hārlemu vai Bruklinu. Varēji apskatīties apkārt, kas ap tevi notiek, tad saprastu, ka te kā savā kolonijā pašreiz saimnieko ASV. Pat ministru prezis mums ir ASV pilsonis


Uz smirdīgo agonējošo rašku - parašku neviens negrib. Pat feodāļu: Lavrova un pressalkaše, Maņkas Obļigacijas (Zaharovas), bērni dzīvo ASV un viņi ir ASV pilsoņi. Pat ja krievam būtu spēciņi, ņemot vērā to, ka gandrīz visu krievijas feodāļu ģimenes un kapitāli ir evakuēti uz Rietumiem, praktiski neiespējami, ka viņi varētu uzsākt karu.
Vienīgam lidojošam SU57, kā krievs apgalvo, kas tas esot 5. paaudzes iznīcinātājs, dzinējs ir krietni vājâks, nekā amerikāņu F35, kurus ražo jau 15 gadus un kuru skaits ir 231.

Atbildēt

defektīvajam

11.06.2021. 05:24

»

psihene tevi gaida

Ir pienācis laiks tevi ielikt psihenē. Sibīrijā ķīnieši nekad nav dzīvojuši, bet tagadējo turku senči. ASV ar Ķīnu nekad nevienosies. Nevar kolonizatori ar brīviem cilvēkiem neparko vienoties. ASV jāsamierinās, ka viņu laiks ir pagājis


Vai tiešām tu domā, ka racionālie ķīnieši tā vietā, lai, kopā ar pārējām civilizētām valstīm veiksmīgi attīstītos, sapņo kopā ar jums, atpalikušām tumsonīgām bidlām, atgriezties viduslaikos? No jums ķīniešiem vajag tikai Sibīrijas zemes un alkašu un pederastu novārtā atstātās krievenes, par ko viņiem pat nebūs jākaro.

Atbildēt

Bitīte Afanass

11.06.2021. 01:06

Bitīte Maijai piemīt nu vienkārši apskaužms primitīvisms it visā, īpaši jau "noderīgo idiotu" atšifrēšanā un Uhaņas vīrusa izcelsmes mehānisma skaidrojumā... kaut es tā varētu! Dzīvot kļūtu vieglāk.

P.S. Interesanti, pie kādas kategorijas sevi pieskaita Bitīte Maija?
Ļoti gudra, nekādā gadījumā ne idiote?
Gudra bez gala un malas, nelietojama (non-useful), toties skaista?
Lietojama, bet ne tā, kā tie idioti?
Kaut kā taču viņai pašai sevi vajadzētu pozicionēt...

Atbildēt

psihene tevi gaida

10.06.2021. 20:59

»

ir pienācis laiks

Kādreiz krievu necilvēki, izmantojot eiropiešu sasniegumus, izgrieza ķīniešus visā Dienvidsibīrijā un ķīnieši, protams, to nav aizmirsuši. Tagad svārsts iet atpakaļ un ASV nedrīkst palaist garām izdevīgu momentu, lai vienotos ar Ķīnu un Japānu, par visas krievu demogrāfiski piesārņotās zemes, no Urāliem...


Ir pienācis laiks tevi ielikt psihenē. Sibīrijā ķīnieši nekad nav dzīvojuši, bet tagadējo turku senči. ASV ar Ķīnu nekad nevienosies. Nevar kolonizatori ar brīviem cilvēkiem neparko vienoties. ASV jāsamierinās, ka viņu laiks ir pagājis.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2021. 20:56

»

wow

Ar prieku būtu ASV protektorāts! Bet tu lasies uz savu Pļutlandiju


Es nekur nealsīšos. Tu pats lasies uz Hārlemu vai Bruklinu. Varēji apskatīties apkārt, kas ap tevi notiek, tad saprastu, ka te kā savā kolonijā pašreiz saimnieko ASV. Pat ministru prezis mums ir ASV pilsonis.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2021. 20:53

»

nu nu

Pasaules ekonomika Nr.1 ļoti apzinīgi ievēro visas ASV uzliktās sankcijas Krievijas Pederastijas banku sektoram. Ķīnas straujais ekonomiskais rāviens ir nobremzējies, jo vairs nav lētā darbaspēka. Ķīnietis jau tagad vidēji nopelna vairāk, nekā krievu dzimtcilvēks, bet ražošanai aizvien vairāk robotizējoties...


Ko tu dirs arvienvārdsakot. Aiz borta pasaules globālai ekonomikai ir palikusi Latvija. ASV tāpat dirš kā tu, bet tāpat pērk gan Krievijas naftu, gan Krievijas graudus, gan Krievijas alumīniju un titānu. Bez Krievijas titāna nelido neviens USA Boings. ASV paši neko nerada. Vienīgā viņu pašu prece, ko viņi eksportē, ir dolārs. Pat vakcīnu amerikosi nebija spējīgi paši uztaisīt.

Atbildēt

ir pienācis laiks

10.06.2021. 19:05

Kādreiz krievu necilvēki, izmantojot eiropiešu sasniegumus, izgrieza ķīniešus visā Dienvidsibīrijā un ķīnieši, protams, to nav aizmirsuši. Tagad svārsts iet atpakaļ un ASV nedrīkst palaist garām izdevīgu momentu, lai vienotos ar Ķīnu un Japānu, par visas krievu demogrāfiski piesārņotās zemes, no Urāliem līdz Klusam okeānam, taisnīgu sadalīšanu.

Atbildēt

nu nu

10.06.2021. 18:18

»

ASV protektorāts Latvija

Ķīnai nav vajadzīgs spodrināt savu tēlu, jo visi normālie cilvēki tāpat zina, ka Ķīna ir pasaules ekonomika Nr.1 un to visu ķīnieši ir sasnieguši komunistu vadībā. Par viņiem vaid slikti izsakās tikai ASV fašisti, kuri nevar samierināties ar zaudēto ietekmi pasaulē


Pasaules ekonomika Nr.1 ļoti apzinīgi ievēro visas ASV uzliktās sankcijas Krievijas Pederastijas banku sektoram. Ķīnas straujais ekonomiskais rāviens ir nobremzējies, jo vairs nav lētā darbaspēka. Ķīnietis jau tagad vidēji nopelna vairāk, nekā krievu dzimtcilvēks, bet ražošanai aizvien vairāk robotizējoties, uztaisīt preci ASV nemaksās dārgāk, kā Ķīnā, turklāt 90% pasaules tehnoloģiju, vienalga tiek radītas ASV. Tas, ka tur 20% ir ķīniešu ieguldījums, 10% indusu un, droši, kādi pāris procentu arī krievu, vienalga tās paliek ASV tehnoloģijas un viņi lemj par to izmantošanu. Kāds krievs, pilnīgi iespējams, nedēļas laikā ir nopelnījis sev Ferrari, bet viņš nevar sev dabūt pat 0,0000001% no paša radītā.
Par ķīniešu milzu panākumiem sajūsmā var būt tikai debils krievs, kurš nevar vien sagaidīt, kad ķīnietis paņems sev viņa sievu un meitas, bet pašu un dēlus aizlaidīs uz šrotu, vai iedzīs šahtā rakt ogles.
Komunistu vadībā ĶTR nekad nesasniegs Taivānas līmeni, tā kā pārmaiņas tur ir neizbēgamas un kad tās notiks, Ķīna jau vairs neatšķirsies no Japānas un Korejas un organiski iekļausies globālā ekonomikā, aiz borta atstājot krieviju, Irānu un Zimbabvi.

Atbildēt

Lasītājs

10.06.2021. 16:55

»

ASV protektorāts Latvija

Ķīnai nav vajadzīgs spodrināt savu tēlu, jo visi normālie cilvēki tāpat zina, ka Ķīna ir pasaules ekonomika Nr.1 un to visu ķīnieši ir sasnieguši komunistu vadībā. Par viņiem vaid slikti izsakās tikai ASV fašisti, kuri nevar samierināties ar zaudēto ietekmi pasaulē


Aiz komunisma izskārtnes ĶTR slēpjas Masonu sistēma valsts pārvadē. Un tādu pārvaldi vēlas visi Rietumu pasaules varneši, un kopā ar tādu paklausīgu darba tautu kā ķīnieši. Mūs, baltos, samazinās skaitā, bet ķīniešus ātri savairos, un Pasaule izmainīsies.

Atbildēt

nu

10.06.2021. 16:17

Ķīna izmācīs izdegušajiem strādāt. Dzelteni oranži zili zaļi, sarkani...smaga darba strādniekam vienalga.

Atbildēt

Silenieks Viesturs

10.06.2021. 15:55

Vai tā taisnība, ka ķīnietēm persiks ir paralēls zemes virsmai?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2021. 15:04

Ķīnai nav vajadzīgs spodrināt savu tēlu, jo visi normālie cilvēki tāpat zina, ka Ķīna ir pasaules ekonomika Nr.1 un to visu ķīnieši ir sasnieguši komunistu vadībā. Par viņiem vaid slikti izsakās tikai ASV fašisti, kuri nevar samierināties ar zaudēto ietekmi pasaulē.

Atbildēt

☞ ķīnas komunisti

10.06.2021. 14:55

Vai raksta novērtēšanu ar plusu un mīnusu arī sponsorē ķīnas komunisti ?

Atbildēt

sirdsapziņa

10.06.2021. 14:51

Bitīte Maija, vai mēs, latvieši esam dzirdējuši viltvārdi Egilu Levitu sakām vārdus: palīdzēsim 7,6 miljoniem cilvēku izkļūt no galējas nabadzības un 32 miljoniem cilvēku no vidējas nabadzības apstākļiem?

Atbildēt

Zīle aizmirsa

10.06.2021. 14:35

pie useful idiots kategorijas pieskaitīt Valstsgribu! Uzrakstīju un man pieleca: viš i vēl arī parasts idiots!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...