Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

humoreska

09.02.2016. 16:30

Tas jaunais laiks kas šalkās trīs...tas nenāks ja ļaudis to nenesis!!!
Skolas laiku izskaidrojums revolūcijai un piemērot varēja it visur.
Tagad laiki mainījušies bet tikumi???????????????

Atbildēt

Signis

08.02.2016. 22:31

»

neticīgais Toms

Ļoti interesanti būtu tomēr zināt, kurš tad no VID lielajiem priekšniekiem nopludināja šo informāciju? Kāpēc tas tā bija jādara? VID taču tāpat pastāvēs, ar Pētersoni vai bez. Lai vai kā VID nepatiktu, šāda lieta ir ļooti nesmuka, tas ir nodevējs un piekrītu teiktajam, tas "cilvēciņš" gatavs iedurt ...


Kurš tad ir tas VID "gulošais"? Pagaidām gan visi izskatās pārāk "nopakojušies" ar zeķu naudām. Mazāk vajag dzert, tad arī mazāk pļāpās.Un kāpēc gan būtu jāslēpj VID tantes aicinājums turpināt mahinācijas, bet tikai smalkāka veidā.

Atbildēt

neticīgais Toms

08.02.2016. 22:03

»

eduards

neticeeju ka tik preciizi var vienaa rindkopaa izteikt visas Valsats paarvaldes buutiibu


Ļoti interesanti būtu tomēr zināt, kurš tad no VID lielajiem priekšniekiem nopludināja šo informāciju? Kāpēc tas tā bija jādara? VID taču tāpat pastāvēs, ar Pētersoni vai bez. Lai vai kā VID nepatiktu, šāda lieta ir ļooti nesmuka, tas ir nodevējs un piekrītu teiktajam, tas "cilvēciņš" gatavs iedurt dunci pat guļošam

Atbildēt

Pētersoni- ar koku!

08.02.2016. 19:00

Interesanti, ko tad tik slepenu runāja tajā VID sanāksmē, ka nedrīkst sabiedrība zināt? Laikam šoreiz slepeni ir Pētersones mudinājumi savējiem blēdīties pārdomāti, lai nepieķer? Vai tāds cilvēks drīkst vadīt ieņēmumu dienestu? Jātriec ar koku!

Atbildēt

isi un konkreti jeb pietiekami gudri

08.02.2016. 18:38

»

zoss

Petersone ir viena no viņiem,ko gan citu teiks


maksimali apzagt visus latvijas iedzivotajus,savejos neaiztikt,nozagto un kukulos sanemto naudu noslept !

Atbildēt

Alfrēds

08.02.2016. 18:21

Var padzīt visus VID darbiniekus(daudzi tur ir to pelnījuši), bet tas neko nemainīs. Faktiski lai kaut kas mainītos ir jāpadzen visi Saeimā sēdošie politiķi un jāsasauc jauna Satversmes sapulce.

Atbildēt

kkk

08.02.2016. 13:05

»

reta

riebekle,manuprāt


Bet acis! Acis tik godīgas kā zīdainim.

A ko jūs gaidījāt - vaļsirdīgu atzīšanos no šī asinssūcēju un reketieru kantora?

Atbildēt

vilis

08.02.2016. 12:40

No viena noziedzīgas rīcības varam spriest par viņiem visiem

Atbildēt

Inspektors

08.02.2016. 12:29

Normālā valstī gan tāda pētersonei, gan šo piparu bodi uzraugošās ministrijas vadītājs būtu atkāpušies, bet šeit aicina būt uzmanīgiem un taisnojās, ka katram var gadīties. Nezinu kāpēc, man tā negadās.

Atbildēt

pumpis

08.02.2016. 11:30

Nesaprotu, kāpēc pēc Pētersone nav atkāpusies, jo ja godīgi viņa ir jāpadzen no VID ar liegumu ieņemt vadošus amatus uz vairākiem gadiem.

Atbildēt

Īstā attieksme

08.02.2016. 10:23

Cerība, ka nākamā ministre izvērtēs šo Pētersoni, kura iejutusies carienes lomā, un māca savus darbiniekus nevis cīnīties pret finanšu mahinācijām, bet gan māca "nevainojami aizpildīt deklarācijas".

Atbildēt

nīkais

08.02.2016. 10:19

Ar patiesu interesi vēroju un gaidu,kā šī Pētersones piramīda sabruks[no kura gala?

Atbildēt

Maksājiet nodokļus

08.02.2016. 09:31

»

ciniķis

Audioieraksta veikšana un vadītāju sapulces noliešana medijos nozīmē tikai to, ka to vadītāju starpā ir ar savu stāvokli un situāciju neapmierināti vadītāji, kuri ir gatavi iedurt dunci mugurā Pētersonei, cerībā, ka situācija mainīsies un, ja mainīsies, tad nez kamdēļ obligāti viņiem par labu. Kurš ...


Par ko izbrīns? Šis viss pieder pie lietas jo formējas jaunais ministru kabinets, tāpēc vienotības spēka strukūrās un piesedzējos reorganizācija.n Nāks jauni un pētersones aizmirsīsies...

PS. Pie tādām datoru jaudām , softa un personāla viņi nevarot pašindentificēt korumpētos? Patiešām?!!!? Atliek vien vizualizēt, kāds datu apjons & plūsma dienā iziet caur kādas lielveikalu ķēdes, piem Makximas, serveriem .......bet 13 VID anāl-izētāji netiekot galā ar 4000 VID darbiniekiem

Atbildēt

...........

08.02.2016. 09:03

Lapsas kungam lūgums, kad stāsies spēkā tiesas spriedums Meļko lietā par saņemtiem kukuļiem, ja protams tas nemainīsies.Atgadiniet Petersones kundzei, lai piedzen IIN no Meļko.

Atbildēt

.............

08.02.2016. 08:56

Blin, lai tā Pētersone velkas pie Meļko un paprasa nomaksāt IIN par to naudu ko kukuļos saņēma.Tagad pat tiesa atdzina, ka viņš to naudu saņēmis, un vel % soda naudā par visiem šiem gadiem.

Atbildēt

diplomātiskāk

08.02.2016. 07:35

»

diploms

a ko no savoka kolchoza uzskaitvedes var gribēt


Nevis savoku kolchozs bet eirokolchozs.

Atbildēt

lauķis

08.02.2016. 07:33

»

politiķi-zagļi piesedz

Vajadzēja nomest visu vadību un nodot izmeklēšanai. Vienotība un Reirs to nevar, jo visur sabāzti savējie


Bet tieši tas jau arī ir biedru partijnieku sistēmas balsts , tāpat kā pie kriminālnoziedzniekiem.Lai kļūtu par savējo ir jāsasmērējas,jāpastrādā noziegums.No šādiem noziedzniekiem sastāv partijnieku spices.

Atbildēt

diploms

08.02.2016. 00:33

a ko no savoka kolchoza uzskaitvedes var gribēt! :)

Atbildēt

politiķi-zagļi piesedz

08.02.2016. 00:13

Vajadzēja nomest visu vadību un nodot izmeklēšanai. Vienotība un Reirs to nevar, jo visur sabāzti savējie.

Atbildēt

godīgs nodokļu maksātājs

07.02.2016. 23:54

laikam jau pati priekšniece gudri rīkojas , tāpēc arī gudrus padomus dod saviem padotajiem, ja nespēja izpildīt KNAb vēstulē norādīto, vainīga Pētersone, jānomaina pret citu.

Atbildēt

???

07.02.2016. 22:13

»

!

zagto skaidro naudu un zeltu vid babas glaba banku privatajos seifos.kad naudas klust parak daudz vid zagli-finansu policisti sak pirkt miljoniem vertas majas un masinas


Kaut kā tas Tavs textiņš nesatur informāciju (par kādām bābām te grib runāt? Nez vai Pētersone, Pelēkā vai Garanča? ) . Varbūt te kāds no NA virza nost no tēmas? Man gribētos vairāk zināt par sistēmiskām TM (NA rbarberu ) interesēm VID finanšu policijas, piedziņas struktūras (Marjana Burija kantoris) un administratoru peļņas caur MNA pareizai sadalei politiķu virzienā. Tur gan varēs privātos seifus pameklēt un parevidēt, ja dross pietiks.

Atbildēt

!

07.02.2016. 21:44

zagto skaidro naudu un zeltu vid babas glaba banku privatajos seifos.kad naudas klust parak daudz vid zagli-finansu policisti sak pirkt miljoniem vertas majas un masinas.

Atbildēt

parastais pilsonis

07.02.2016. 21:24

Es neko nesaprotu. Ja VID pakļauts Finanšu ministarm, tad kā pavēles pilda pati Pētersone ? Ja Pētersone nevar tieši iejaukties savu struktūru darbā, tad kā pavēles pilda VID struktūras? Ja VID ir tikai manipulējama no ārpuses organizācija, tad kuri uzvārdi manipulē ar marionetēm ? Kuras partijas represiju instruments patiesībā ir tas VID ? (Atbilstoši feodālajai latvijas valsts sistēmai)

Atbildēt

viedais

07.02.2016. 21:18

»

ciniķim

Nevienam jau nebūtu jādur duncis mugurā.Viņa pati to sen jau ie iedūrusi.Tagad visā VIDā vainīga ir viena ģimene.Zirgam jāsmejas.Analizējot to visu garākā laika periodā,nevainīga laikam ir tikai apkopēja


Nevar nepiekrist. Ja Tu pats esi pretrunīgs, haotisks un pats nezini, ko gribi, tad rezultāti būs tādi paši. Kā saprast cilvēkus? Kā atpazīt, kas ir kas? Vienkārši. Skaties uz darbiem nevis vārdiem.

Atbildēt

ciniķim

07.02.2016. 21:05

Nevienam jau nebūtu jādur duncis mugurā.Viņa pati to sen jau ie iedūrusi.Tagad visā VIDā vainīga ir viena ģimene.Zirgam jāsmejas.Analizējot to visu garākā laika periodā,nevainīga laikam ir tikai apkopēja.....

Atbildēt

ciniķis

07.02.2016. 19:33

Audioieraksta veikšana un vadītāju sapulces noliešana medijos nozīmē tikai to, ka to vadītāju starpā ir ar savu stāvokli un situāciju neapmierināti vadītāji, kuri ir gatavi iedurt dunci mugurā Pētersonei, cerībā, ka situācija mainīsies un, ja mainīsies, tad nez kamdēļ obligāti viņiem par labu. Kurš nu kādus slapjo sapņu scenārijus par savaskarjeras attīstību Pētersones noairēšanas gadījumā, savā ne pārāk gudrajā galvā ir sazīmējis. Tas vai Pētersonei vai jebkuram vadītājam grīļīgā situācijā izdosies noturēties savā krēslā ļoti lielā mērā ir atkarīgs no tā uz kādiem cilvēkiem viņš balstās. Un tur jau stājoties amatā ir jādomā, kādus cilvēkus sev pietuvināt, kādus turēt pa gabalu, kādus vispār izmest. Vairumā gadījumu iestāžu vadītāji pieņem augstos amatos savus draugus, neskatoties ne uz viņu kvalikāciju, ne gudrību. Otrs variants - pieņem to, kurš lielāks konformists un ar teļa acīm demonstrē uzticību līdz kapa malai. Reālā situācijā tāds nodos pirmais, tāpēc, ka konformisms ir viņa daba un vērtību sistēma. Viņš tādas pašas teļa acis rādīs tam, kurš, viņaprāt, ir stiprāks par esošo priekšnieku. Draugi ir ļoti labi un uzticami, tikai kā likums ne pārāk gudri un ne pārāk orientējas tēmā. Kamēr viss ir labi, tikmēr ne pārāk zinošs draugs augstā amatā ir forši, var kopā kafiju padzert, var ne par ko iedot apbalvojumu un prēmijas un kopā papriecāties. Tikai grūtā situācijā, kad reāli vajag prātu, zināšanas un prasmes, lai palīdzētu izrullēt situāciju, tad šis čomaks ir bezpalīdzīgs un labākajā gadījumā bezjēdzīgs, sliktākajā gadījumā viņš vēl ar savu glupumu var nospēlēt negatīvu lomu. Pētersonei, iespējams, par vēlu lasīt Makjavelli un saprast, ka visiem labs nebūsi. Būs interesanti pavērot kā tas viss beigsies. Instrumenti viņai ir, kaut vai tās pāšas reorganizācijas.

Atbildēt

07.02.2016. 19:17

»

reta

riebekle,manuprāt


100% īga riebekle.

Atbildēt

reta

07.02.2016. 19:00

»

zoss

Petersone ir viena no viņiem,ko gan citu teiks


riebekle,manuprāt.

Atbildēt

zoss

07.02.2016. 18:31

Petersone ir viena no viņiem,ko gan citu teiks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...