Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

humoreska

09.02.2016. 16:30

Tas jaunais laiks kas šalkās trīs...tas nenāks ja ļaudis to nenesis!!!
Skolas laiku izskaidrojums revolūcijai un piemērot varēja it visur.
Tagad laiki mainījušies bet tikumi???????????????

Atbildēt

Signis

08.02.2016. 22:31

»

neticīgais Toms

Ļoti interesanti būtu tomēr zināt, kurš tad no VID lielajiem priekšniekiem nopludināja šo informāciju? Kāpēc tas tā bija jādara? VID taču tāpat pastāvēs, ar Pētersoni vai bez. Lai vai kā VID nepatiktu, šāda lieta ir ļooti nesmuka, tas ir nodevējs un piekrītu teiktajam, tas "cilvēciņš" gatavs iedurt ...


Kurš tad ir tas VID "gulošais"? Pagaidām gan visi izskatās pārāk "nopakojušies" ar zeķu naudām. Mazāk vajag dzert, tad arī mazāk pļāpās.Un kāpēc gan būtu jāslēpj VID tantes aicinājums turpināt mahinācijas, bet tikai smalkāka veidā.

Atbildēt

neticīgais Toms

08.02.2016. 22:03

»

eduards

neticeeju ka tik preciizi var vienaa rindkopaa izteikt visas Valsats paarvaldes buutiibu


Ļoti interesanti būtu tomēr zināt, kurš tad no VID lielajiem priekšniekiem nopludināja šo informāciju? Kāpēc tas tā bija jādara? VID taču tāpat pastāvēs, ar Pētersoni vai bez. Lai vai kā VID nepatiktu, šāda lieta ir ļooti nesmuka, tas ir nodevējs un piekrītu teiktajam, tas "cilvēciņš" gatavs iedurt dunci pat guļošam

Atbildēt

Pētersoni- ar koku!

08.02.2016. 19:00

Interesanti, ko tad tik slepenu runāja tajā VID sanāksmē, ka nedrīkst sabiedrība zināt? Laikam šoreiz slepeni ir Pētersones mudinājumi savējiem blēdīties pārdomāti, lai nepieķer? Vai tāds cilvēks drīkst vadīt ieņēmumu dienestu? Jātriec ar koku!

Atbildēt

isi un konkreti jeb pietiekami gudri

08.02.2016. 18:38

»

zoss

Petersone ir viena no viņiem,ko gan citu teiks


maksimali apzagt visus latvijas iedzivotajus,savejos neaiztikt,nozagto un kukulos sanemto naudu noslept !

Atbildēt

Alfrēds

08.02.2016. 18:21

Var padzīt visus VID darbiniekus(daudzi tur ir to pelnījuši), bet tas neko nemainīs. Faktiski lai kaut kas mainītos ir jāpadzen visi Saeimā sēdošie politiķi un jāsasauc jauna Satversmes sapulce.

Atbildēt

kkk

08.02.2016. 13:05

»

reta

riebekle,manuprāt


Bet acis! Acis tik godīgas kā zīdainim.

A ko jūs gaidījāt - vaļsirdīgu atzīšanos no šī asinssūcēju un reketieru kantora?

Atbildēt

vilis

08.02.2016. 12:40

No viena noziedzīgas rīcības varam spriest par viņiem visiem

Atbildēt

Inspektors

08.02.2016. 12:29

Normālā valstī gan tāda pētersonei, gan šo piparu bodi uzraugošās ministrijas vadītājs būtu atkāpušies, bet šeit aicina būt uzmanīgiem un taisnojās, ka katram var gadīties. Nezinu kāpēc, man tā negadās.

Atbildēt

pumpis

08.02.2016. 11:30

Nesaprotu, kāpēc pēc Pētersone nav atkāpusies, jo ja godīgi viņa ir jāpadzen no VID ar liegumu ieņemt vadošus amatus uz vairākiem gadiem.

Atbildēt

Īstā attieksme

08.02.2016. 10:23

Cerība, ka nākamā ministre izvērtēs šo Pētersoni, kura iejutusies carienes lomā, un māca savus darbiniekus nevis cīnīties pret finanšu mahinācijām, bet gan māca "nevainojami aizpildīt deklarācijas".

Atbildēt

nīkais

08.02.2016. 10:19

Ar patiesu interesi vēroju un gaidu,kā šī Pētersones piramīda sabruks[no kura gala?

Atbildēt

Maksājiet nodokļus

08.02.2016. 09:31

»

ciniķis

Audioieraksta veikšana un vadītāju sapulces noliešana medijos nozīmē tikai to, ka to vadītāju starpā ir ar savu stāvokli un situāciju neapmierināti vadītāji, kuri ir gatavi iedurt dunci mugurā Pētersonei, cerībā, ka situācija mainīsies un, ja mainīsies, tad nez kamdēļ obligāti viņiem par labu. Kurš ...


Par ko izbrīns? Šis viss pieder pie lietas jo formējas jaunais ministru kabinets, tāpēc vienotības spēka strukūrās un piesedzējos reorganizācija.n Nāks jauni un pētersones aizmirsīsies...

PS. Pie tādām datoru jaudām , softa un personāla viņi nevarot pašindentificēt korumpētos? Patiešām?!!!? Atliek vien vizualizēt, kāds datu apjons & plūsma dienā iziet caur kādas lielveikalu ķēdes, piem Makximas, serveriem .......bet 13 VID anāl-izētāji netiekot galā ar 4000 VID darbiniekiem

Atbildēt

...........

08.02.2016. 09:03

Lapsas kungam lūgums, kad stāsies spēkā tiesas spriedums Meļko lietā par saņemtiem kukuļiem, ja protams tas nemainīsies.Atgadiniet Petersones kundzei, lai piedzen IIN no Meļko.

Atbildēt

.............

08.02.2016. 08:56

Blin, lai tā Pētersone velkas pie Meļko un paprasa nomaksāt IIN par to naudu ko kukuļos saņēma.Tagad pat tiesa atdzina, ka viņš to naudu saņēmis, un vel % soda naudā par visiem šiem gadiem.

Atbildēt

diplomātiskāk

08.02.2016. 07:35

»

diploms

a ko no savoka kolchoza uzskaitvedes var gribēt


Nevis savoku kolchozs bet eirokolchozs.

Atbildēt

lauķis

08.02.2016. 07:33

»

politiķi-zagļi piesedz

Vajadzēja nomest visu vadību un nodot izmeklēšanai. Vienotība un Reirs to nevar, jo visur sabāzti savējie


Bet tieši tas jau arī ir biedru partijnieku sistēmas balsts , tāpat kā pie kriminālnoziedzniekiem.Lai kļūtu par savējo ir jāsasmērējas,jāpastrādā noziegums.No šādiem noziedzniekiem sastāv partijnieku spices.

Atbildēt

diploms

08.02.2016. 00:33

a ko no savoka kolchoza uzskaitvedes var gribēt! :)

Atbildēt

politiķi-zagļi piesedz

08.02.2016. 00:13

Vajadzēja nomest visu vadību un nodot izmeklēšanai. Vienotība un Reirs to nevar, jo visur sabāzti savējie.

Atbildēt

godīgs nodokļu maksātājs

07.02.2016. 23:54

laikam jau pati priekšniece gudri rīkojas , tāpēc arī gudrus padomus dod saviem padotajiem, ja nespēja izpildīt KNAb vēstulē norādīto, vainīga Pētersone, jānomaina pret citu.

Atbildēt

???

07.02.2016. 22:13

»

!

zagto skaidro naudu un zeltu vid babas glaba banku privatajos seifos.kad naudas klust parak daudz vid zagli-finansu policisti sak pirkt miljoniem vertas majas un masinas


Kaut kā tas Tavs textiņš nesatur informāciju (par kādām bābām te grib runāt? Nez vai Pētersone, Pelēkā vai Garanča? ) . Varbūt te kāds no NA virza nost no tēmas? Man gribētos vairāk zināt par sistēmiskām TM (NA rbarberu ) interesēm VID finanšu policijas, piedziņas struktūras (Marjana Burija kantoris) un administratoru peļņas caur MNA pareizai sadalei politiķu virzienā. Tur gan varēs privātos seifus pameklēt un parevidēt, ja dross pietiks.

Atbildēt

!

07.02.2016. 21:44

zagto skaidro naudu un zeltu vid babas glaba banku privatajos seifos.kad naudas klust parak daudz vid zagli-finansu policisti sak pirkt miljoniem vertas majas un masinas.

Atbildēt

parastais pilsonis

07.02.2016. 21:24

Es neko nesaprotu. Ja VID pakļauts Finanšu ministarm, tad kā pavēles pilda pati Pētersone ? Ja Pētersone nevar tieši iejaukties savu struktūru darbā, tad kā pavēles pilda VID struktūras? Ja VID ir tikai manipulējama no ārpuses organizācija, tad kuri uzvārdi manipulē ar marionetēm ? Kuras partijas represiju instruments patiesībā ir tas VID ? (Atbilstoši feodālajai latvijas valsts sistēmai)

Atbildēt

viedais

07.02.2016. 21:18

»

ciniķim

Nevienam jau nebūtu jādur duncis mugurā.Viņa pati to sen jau ie iedūrusi.Tagad visā VIDā vainīga ir viena ģimene.Zirgam jāsmejas.Analizējot to visu garākā laika periodā,nevainīga laikam ir tikai apkopēja


Nevar nepiekrist. Ja Tu pats esi pretrunīgs, haotisks un pats nezini, ko gribi, tad rezultāti būs tādi paši. Kā saprast cilvēkus? Kā atpazīt, kas ir kas? Vienkārši. Skaties uz darbiem nevis vārdiem.

Atbildēt

ciniķim

07.02.2016. 21:05

Nevienam jau nebūtu jādur duncis mugurā.Viņa pati to sen jau ie iedūrusi.Tagad visā VIDā vainīga ir viena ģimene.Zirgam jāsmejas.Analizējot to visu garākā laika periodā,nevainīga laikam ir tikai apkopēja.....

Atbildēt

ciniķis

07.02.2016. 19:33

Audioieraksta veikšana un vadītāju sapulces noliešana medijos nozīmē tikai to, ka to vadītāju starpā ir ar savu stāvokli un situāciju neapmierināti vadītāji, kuri ir gatavi iedurt dunci mugurā Pētersonei, cerībā, ka situācija mainīsies un, ja mainīsies, tad nez kamdēļ obligāti viņiem par labu. Kurš nu kādus slapjo sapņu scenārijus par savaskarjeras attīstību Pētersones noairēšanas gadījumā, savā ne pārāk gudrajā galvā ir sazīmējis. Tas vai Pētersonei vai jebkuram vadītājam grīļīgā situācijā izdosies noturēties savā krēslā ļoti lielā mērā ir atkarīgs no tā uz kādiem cilvēkiem viņš balstās. Un tur jau stājoties amatā ir jādomā, kādus cilvēkus sev pietuvināt, kādus turēt pa gabalu, kādus vispār izmest. Vairumā gadījumu iestāžu vadītāji pieņem augstos amatos savus draugus, neskatoties ne uz viņu kvalikāciju, ne gudrību. Otrs variants - pieņem to, kurš lielāks konformists un ar teļa acīm demonstrē uzticību līdz kapa malai. Reālā situācijā tāds nodos pirmais, tāpēc, ka konformisms ir viņa daba un vērtību sistēma. Viņš tādas pašas teļa acis rādīs tam, kurš, viņaprāt, ir stiprāks par esošo priekšnieku. Draugi ir ļoti labi un uzticami, tikai kā likums ne pārāk gudri un ne pārāk orientējas tēmā. Kamēr viss ir labi, tikmēr ne pārāk zinošs draugs augstā amatā ir forši, var kopā kafiju padzert, var ne par ko iedot apbalvojumu un prēmijas un kopā papriecāties. Tikai grūtā situācijā, kad reāli vajag prātu, zināšanas un prasmes, lai palīdzētu izrullēt situāciju, tad šis čomaks ir bezpalīdzīgs un labākajā gadījumā bezjēdzīgs, sliktākajā gadījumā viņš vēl ar savu glupumu var nospēlēt negatīvu lomu. Pētersonei, iespējams, par vēlu lasīt Makjavelli un saprast, ka visiem labs nebūsi. Būs interesanti pavērot kā tas viss beigsies. Instrumenti viņai ir, kaut vai tās pāšas reorganizācijas.

Atbildēt

07.02.2016. 19:17

»

reta

riebekle,manuprāt


100% īga riebekle.

Atbildēt

reta

07.02.2016. 19:00

»

zoss

Petersone ir viena no viņiem,ko gan citu teiks


riebekle,manuprāt.

Atbildēt

zoss

07.02.2016. 18:31

Petersone ir viena no viņiem,ko gan citu teiks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...