Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vēl cieņu prasa

27.05.2016. 18:33

..................

Atbildēt

8 kajis darbiba

27.05.2016. 11:51

»

:)

Visiem acīmredzams, ka šis ir kārtējais Lapsas apmaksātais rakstelis. Vispār, nav noslpēpums, ka šis makstātnespējas administrators patiesībā dzīvo diezgan pieticīgi


8 kaja darbibas rezultata latvijas minimala pensija ir 70 eiro menesi un mafija(muita) aizlidz ievest zales cilveku arstesanai.

Atbildēt

!

27.05.2016. 11:49

»

Lidonis

Čerņecka maju labak nofotografejiet


visu likumigo zaglu majas fotografejiet.

Atbildēt

eee

27.05.2016. 11:25

viss tas ir figņa un šo bandinieku(dažkārt laidņiem-ģeneraļiem) tērešanās īpatnības... lūdzu tuvāk par shēmas autoriem un patiesajiem labuma guvējiem!
bunkusi dunkusi visu laiku rotē un tiek aizstāti ar jauniem ,bet latvju biznesa pamatideja- darboties tur,kur lv visvairāk naudas, paliek drošās rokās...

Atbildēt

Paija

27.05.2016. 11:18

Maksatnespēju administratoru darbošanās nes miljonu peļņu tikai tiem zvērinātajiem advokātiem (un vienlaikus MNA) , kuriem ir labi sakari , " blati" saistībā ar maksātnespējas "trekniem" objektiem.

Pavērtējiet , pietiek.com, arī citus advokātus, kuri ir vienlaikus maksātnespējas administratori un redzēsiet, ka viņu materiālais stāvoklis ir daudz spīdošāks nekā Bunkusiem, jo viņi to neraklamē un rūpīgi SLĒPJ !

Atbildēt

Banka

27.05.2016. 10:12

»

SS

Jā, zagšana notiek uz nebēdu un ir sistēmiska un caurausta visos slāņos. Vilku barā laikam jākauc līdzi, savādāk pie rocības virs vidējās grūti tikt, ja, protams, nevēlas doties laimes meklējumos prom no šejienes. Jocīgi tikai, šī visa maskēšanās, slēpšanās un melošana, taču prasa pietiekami lielus ...


Ļoti labs komentārs. Pilnībā piekrītu. Es jau pietiekoši ilgi darbojoties šajā sfērā, esmu tikai sabeidzis nervus, bet pie milzu turības ticis neesmu. Nu vienīgi man nav ietekmīgu radinieku un skolasbiedru varas struktūrās. Un par tām smalkajām shēmām - nekā smalka tur nav un viss notiek prasti kā ar cirvi. Tikai trūkst, teiksim tā, politiskās gribas, piemēram, lai kādu shēmotāju krāpnieku ielikt cietumā. Iemeslu ir pārpārēm un arī pierādāms viss tā kā būtu. Bet kamēr krāpnieki dalās un piramīda strādā, viss turpināsies. Parociet vien, kuriem administratoriem regulāri "loterijas kārtībā" iekrīt ienesīgie uzņēmumi - ar retiem izņēmumiem tie nez kādēļ būs vieni un tie paši. Lūk tā.

Atbildēt

Rūķis

27.05.2016. 10:03

»

Lidonis

Čerņecka maju labak nofotografejiet


Vo vo. Ja Jūs zinātu, kas tur ir iekšā!!! Visādi Bunkusi un Sprūdi nervozi pīpē stūrī.

Atbildēt

Ēna

27.05.2016. 08:11

Redzēju kā šo savrupmāju mežaparkā renavēja. Tāda niecīga celtniecības haltūrele. Pēcdivām zimām jauni darbi plānojami būs tad arī tiks secināts I parturību I par atjautību.....

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 07:56

»

piekrītu

Taisnība .Likums to atļauj. Pats PIETIEK jau arī ofšorizējies kaut kādās salās, uz jautājumiem par naudas izcelsmi ceļojumiem, "avīzēm" un citiem izdevumiem neatbild. Arī to likums atļauj.Rezultātā vieni tādi rāda ar pirkstu uz citiem tādiem pašiem. Taču kopumā nekas nemainās


Ja PIETIEK ofšorizējies, kas ticami, tad tiem ofšora bankas konts Latvijā, kur izskatās, ka naudu, ko lasītajs un rakstītajs PIETIEK ziedo un atbalsta, ieskaita LV reģistrētā bankā. Tā, lai godīgi izskatās.Bet PIETIEK līgums ar banku paredz šo naudu nekavējoties ieskaitīt no tās pašas bankas LV konta uz šajā bankā reģistrēto ofšora kontu ārzemēs. Vai pareizi sapratu?

Atbildēt

vilis

27.05.2016. 07:36

Ja tev kaut kas pieder,tu arī kaut kas esi

Atbildēt

Lidonis

27.05.2016. 06:25

Čerņecka maju labak nofotografejiet

Atbildēt

:)))

27.05.2016. 04:10

»

:)

Visiem acīmredzams, ka šis ir kārtējais Lapsas apmaksātais rakstelis. Vispār, nav noslpēpums, ka šis makstātnespējas administrators patiesībā dzīvo diezgan pieticīgi


Tad kā īsti - dzīvo pieticīgi vai arī ir slepens miljonārs?:)))
Un kurš īsti ir miljonārs, kurš noslēpies aiz ofšoriem - administrators Bunkus vai VID darbinieks Bunkus?

Atbildēt

hehe

26.05.2016. 22:17

tēvzemiešu sponsori pamazām jūk prātā ..z

Atbildēt

:)

26.05.2016. 21:29

Visiem acīmredzams, ka šis ir kārtējais Lapsas apmaksātais rakstelis. Vispār, nav noslpēpums, ka šis makstātnespējas administrators patiesībā dzīvo diezgan pieticīgi.
Un, ja viņš arī būtu slepens miljonārs vai mums jābāž deguns cita "guļamistabā"?

Atbildēt

zinātājs

26.05.2016. 20:10

»

nu

Ar to 300000 eiro vērto lūzni tikai vest no lauka tos "dizaina elementus",kuri tur samesti pie sētas,katrs savā lielumā


Ha. Neuzminēji. Tie akmeņi ir tur, lai haļavščiki uz brīvdienām vai uz masu pasākumiem tur neliktu savus autiņus, bet izmantotu vai nu maksas stāvvieas (kuru diemžēl Mežaparkā nav daudz) vai nu arī lai brauktu ar sabtransportu (kas arī būtu visprātīgākais).

Atbildēt

Temīda

26.05.2016. 19:25

Pēc likuma skaitās, ka saņemtie labumi ir ienākumi.
Tāpēc vai kāds nevar nofilmēt, kas par cilvēkiem
brauc ar šiem auto un nodot video materiālu VID.

Papildus (ar taimkodu?) un citādi? jāfiksē ieraksta
datums.

Atbildēt

Liesais

26.05.2016. 18:00

Lapsas raksti par Bunkusiem jau kļuvuši smieklīgi,jo to pasūtītājs un apmaksātājs visiem zināms.........,nožēlojami,ka daudz "krutāks" administrators Spūds nemaz ļoti godīgo Lapsu "it kā" neinteresē kaut gan brauc ar auto par astronomisku cenu.......,bet kas maksā,tas arī pasūta mūziku.

Atbildēt

piekrītu

26.05.2016. 17:46

»

Panamas papīrs

/ ESEJAS SĀKUMSŽURNĀLSKIOSKSZIŅASDOMNĪCAARHĪVS...


Taisnība .Likums to atļauj. Pats PIETIEK jau arī ofšorizējies kaut kādās salās, uz jautājumiem par naudas izcelsmi ceļojumiem, "avīzēm" un citiem izdevumiem neatbild. Arī to likums atļauj.Rezultātā vieni tādi rāda ar pirkstu uz citiem tādiem pašiem. Taču kopumā nekas nemainās.

Atbildēt

nu

26.05.2016. 17:33

Ar to 300000 eiro vērto lūzni tikai vest no lauka tos "dizaina elementus",kuri tur samesti pie sētas,katrs savā lielumā :))

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 17:30

/ ESEJAS SĀKUMSŽURNĀLSKIOSKSZIŅASDOMNĪCAARHĪVS
7. DECEMBRIS 2015 13:57 DOMNĪCA / ESEJA
Kā interesēs rīkosies administrators – valsts amatpersona?

ARTA SNIPE
Kā vēl pirms dažām nedēļām “Jurista Vārdā” rakstīja kolēģis E.Pastars, “tiesiskā valstī, kas tiecas nodrošināt labu pārvaldību, ir acīmredzami nepieciešams izvērtēt likumdošanas iniciatīvu sākotnējo ietekmi un novērtēt to efektivitāti darbībā. Bez šo darbību veikšanas likumdošanas process kļūst par nejaušību, veiksmju un kļūdu kamolu, kas veļas, tikai pateicoties atsevišķu personu intuīcijai” (Pastars E. “Likumdošanas process nedrīkst būt nejaušību, veiksmju un kļūdu kamols, kas veļas tikai atbilstoši intuīcijai”. Jurista Vārds, 20.10.2015., Nr.41, 20.lpp.).
Ar šo netieši piedaloties tiesību normas ex ante novērtēšanā, piedalāmies ar savu redzējumu publikāciju sērijā par valsts amatpersonas statusa piemērošanu maksātnespējas administratoriem, šoreiz vairāk runājot par maksātnespējas administratora kā valsts amatpersonas krimināltiesisko un administratīvo atbildību, ar kuru, piemērojot administratoriem valsts amatpersonas statusu, tiks papildināta jau šobrīd esošā civiltiesiskā, disciplinārā un profesionālā (ētikas) atbildība.

--------------------------------------

Laikā, kad Martiņš Bunkus ieguva savus patiesos labumus, viņš nebija valsts amatpersona. Kāda gan PIETIEK daļa par privātbiznesu, uzdodot muļķīgus jautājumus par auto, nekustamo īpašumu piederību? Arī šodien saskaņā ar likumdošanas izmaiņām maksātnespējas administratora juridiskais statuss ir visai izplūdis. Un tur nav vainīgs Bunkus, kas likumu „robus” pārvērtis „patiesos labumos”! Ģeniāli! Ja kas nepatīk, prasiet MK un Saeimai, kas šīs situācijas rada joprojām! Raksts nomelno valsts iekārtu..

Atbildēt

SS

26.05.2016. 17:16

Jā, zagšana notiek uz nebēdu un ir sistēmiska un caurausta visos slāņos. Vilku barā laikam jākauc līdzi, savādāk pie rocības virs vidējās grūti tikt, ja, protams, nevēlas doties laimes meklējumos prom no šejienes. Jocīgi tikai, šī visa maskēšanās, slēpšanās un melošana, taču prasa pietiekami lielus laika resursus un nervus, grūti taču dzīvot dubultu dzīvi. Vai arī šiem ļautiņiem ir īpaši notrulināta nervu sistēma un zems emocionālais līmenis. Bunku neesmu redzējis, bet slavenais Sprūds ar savu nožēlojamo Bentley Bedņaga arī vizuāli izskatās pēc zema līmeņa bandīta. Kā tādi spēj savīt kaut kādu smalku shēmu, nekad nesapratīšu.

Atbildēt

Re re

26.05.2016. 17:06

Kriminālā mentalitāte
Vai ir iespējams atsevišķs mentalitātes tips – kriminālā mentalitāte? Noteikti ir iespējams. Tas ir retorisks jautājums. Vismaz priekš tiem, kuri ir lietas kursā par noziedzības ģenētisko pamatotību, noziedzības gēna ceļošanu no vienas paaudzes uz turpmākajām paaudzēm. Jāņem vērā arī eigēnikas attieksme pret noziedzniekiem, atbalstot noziedznieku sterilizāciju. Noteikti ir sastopams tas, ko var dēvēt par apziņas kriminālo modeli. Šo modeli vitāli spēcina noziegumu brīvība – mūsdienu morāli tikumiskais stāvoklis Latvijā u.c. Iespēja nesodīti veikt kriminālos noziegumus katrā ziņā dziļi ietekmē apziņas kriminālo modeli. Kriminālā mentalitāte kļūst etnosa pārstāvju apziņas sastāvdaļa, apziņas formētāja, komandētāja, kritērijs darbībai, uzvedībai, komunikācijai. Par kriminālo mentalitāti liecina latviešu aprindās populārā gudrība „Man nav žēl, ka viņš prot kaut ko labi nozagt...”.

Atbildēt

Mja

26.05.2016. 17:02

Jā, šis maitēdāju darbs ir reāli labs.

Atbildēt

U.U.

26.05.2016. 16:33

Diemžēl spāņu, portugāļu, latiņamerikāņu tūristu maršrutā neietilpst Mežaparks. Tas nav labi. Tas ir jānovērš. Minētos tūristus Rīgā ļoti piesaista dārgās mašīnas, kuras viņi nekad nav redzējuši savā dzimtenē. Minētā angļu ļoti dārgā mašīna varētu kļūt atsevišķs ļoti vilinošs tūrisma objekts. Tiesa, mūsu gidam būtu vēl grūtāk izskaidrot tik ļoti dārgo mašīnu iespējamību tik nabadzīgā un atpalikušā valstiņā. Viņi ne visai saprot, ka var zagt tik plašos apmēros.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...