Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars

11.08.2017. 19:03

Un kāpēc šādi ,,štrunti,, ir jāpublicē?

Atbildēt

Ak vai...

11.08.2017. 18:58

»

Tālāk

Nu nekāda pērļu vai valsts zelta glabātuve tā nav. Kuram jālabojas


Un pats kā domā, ko? Pieauguši cilvēki, bet uzvedas kā histeriski pusaudži! Sevi vismaz cieniet !

Atbildēt

Tālāk

11.08.2017. 18:53

»

Kas tālāk ko...

Portāls pamazām tiek pārvērsts par mēstulju glabātuvi vai vnk atkritumu tvertni


Nu nekāda pērļu vai valsts zelta glabātuve tā nav. Kuram jālabojas?

Atbildēt

Tironis

11.08.2017. 18:30

N.Š kā parazīts, kas mēģina pārliecināt par savas parazitēšanas likumību. Jo zina, ka apzināti netaisnīgi radītais speciālais likums tev dod tādas tiesības, tas nenozīmē, ka tas ir taisnīgs. Kas ir šī jautājuma sakne, kuru N.Š izvēlās nepamanīt, jo ir personīgi ieinteresēts. Un kas zin, varbūt arī pats piedalījās šī kroplīgā likuma tapšanā. Jo apzinājās,ka no kompensācijas zemes, kādā tīreļa nostūrī, iemītniekiem - zaķiem un zalkšiem lielu nomas maksu nepiedzīsi. Tādēļ tādiem N.Š arī radās ideja " likumam" par piespiedu nomu

Atbildēt

Kas tālāk ko...

11.08.2017. 18:23

Portāls pamazām tiek pārvērsts par mēstulju glabātuvi vai vnk atkritumu tvertni ?

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 18:13

»

N.Š. (p.k.050665-10517, B3Rh+)

Trolli, tu kļūdies. Šī nav publiska vieta. Pirmkārt tā nav vieta bet vietne. Otrkārt tās īpašnieks nav valsts vai pašvaldība, secīgi tā nav publiskaArta Tvītā uzrakstīja, ka var būt advokāte, ja sūdzēšot Jāni Kučinski tiesā par to, ka nosaucis nami par "Vecu komunistu". Atbildēju, ka smieklīgi sūdzēt tiesā par katru suņa rējienu. Jānim tik daudz vajadzēja zināt, ka tādus kā es, kam pirmais dzīves doķis bija specnometinājuma zonas Anketa. Gada vecumā. Svētajai Kompartijāi tādus nelaiž ne tuvumā.

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 17:59

»

N.Š.

Prieks bija uzlabot kādam/ai garastāvokli. Lai arī trollenei, bet tomēr - labās emocijas jāvairo


Pajautājiet to savai sievai. Atkal jau tie paši manevri, tiklīdz jautājums ir neērts,un atbildēt pēc būtības īsti nav ko, tiek piesaukta troļļošana, bez īstas izpratnes, ko tas nozīmē, nez kāpēc mežs (varbūt tas ir slēpts aicinājums pabļaustīties kopā nepiespiestā vidē un noskaidrot definīcijas). Ir vēl tāds jēdziens kā kognitīvā disonanse, kuru es Jūsu reakcijā saskatu.

Atbildēt

Harrosh lalala

11.08.2017. 17:47

Trolljosanu tik pat labi var attiecināt arī uz identificeto personu darbību, odnako! Ne jau anonimitāte tur ir izšķiroša, bet gan personu peldēšana nost no tēmas un aizskarošu repliku publicēšana, kas provocē citus sarunas dalībniekus atbildēt emocionāli! Tā lūk, biedri!

Atbildēt

N.Š.

11.08.2017. 17:26

»

Ieinteresētā

Beidzot pateicāt kko smieklīgu pielīdzinādams piespiedu nomas definīciju jēdzieniem "valsts","demokrātija"...secinājumi nav dziļi jāmeklē. Viss ir vienā pirkšanas-pārdošanas sistēmā


Prieks bija uzlabot kādam/ai garastāvokli. Lai arī trollenei, bet tomēr - labās emocijas jāvairo!
Cilvēki secinājumus meklē loģikas likuois, troļļi piebļaujot mežu. Katram sava auditorija un iztika.
Kur var atrast definīciju vārdam "sieviete"?

Atbildēt

N.Š. (p.k.050665-10517, B3Rh+)

11.08.2017. 17:19

»

Š.N.

Šī ir publiska vieta. Anonīmos troļļus n.š. un co uzskatu par patoloģiskiem neliešiem. Ja paniski baidāties atklāt savu identitāti, labāk diskusijās neiesaistīties - internets nav mežs, nepaslēpsies


Trolli, tu kļūdies. Šī nav publiska vieta. Pirmkārt tā nav vieta bet vietne. Otrkārt tās īpašnieks nav valsts vai pašvaldība, secīgi tā nav publiska.
Turklāt, kuru gan interesē troļļa uzskati? Vari uzskatīt ko vien vēlies, kaķa lāsti debesīs nekāpj!

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 17:05

»

N.Š.

Ar tādu pašu cinismu var teikt - neviens nelika dzīvokli uz svešas zemes pirkt, tostarp, privatizēt, kas tāds pats pirkums vien ir...


Beidzot pateicāt kko smieklīgu pielīdzinādams piespiedu nomas definīciju jēdzieniem "valsts","demokrātija"...secinājumi nav dziļi jāmeklē. Viss ir vienā pirkšanas-pārdošanas sistēmā.

Atbildēt

Š.N.

11.08.2017. 16:48

»

N.Š.

Ar tādu pašu cinismu var teikt - neviens nelika dzīvokli uz svešas zemes pirkt, tostarp, privatizēt, kas tāds pats pirkums vien ir...


Šī ir publiska vieta. Anonīmos troļļus n.š. un co uzskatu par patoloģiskiem neliešiem. Ja paniski baidāties atklāt savu identitāti, labāk diskusijās neiesaistīties - internets nav mežs, nepaslēpsies.

Atbildēt

N.Š.

11.08.2017. 16:15

»

Ieinteresētā

Nebūt! Jūs lieliski sapratāt jautājumu! Kādēļ tagad lavierējat un iesaistāt Kučinska anatomiskos novērojumus? Jau kuro reizi ievēroju Jūsu tendenci netīkamajos jautājumos atbildes vietā novirzīties vai nu uz nīstamo padomju režīmu, kurā esat guvis kādu psihotraumu, kuras sekas bauda tūkstošiem iedzīvotāju...


Ar tādu pašu cinismu var teikt - neviens nelika dzīvokli uz svešas zemes pirkt, tostarp, privatizēt, kas tāds pats pirkums vien ir.
Pirkuma vai privatizācijas līgumā (un likumā) bija norādīts pienākums zemi nomāt. Gan dzīvoklis, gan arī zeme ir kapitāla objekti.
Tas, ka kāds dzīvokli, kas viņam pieder, izmanto par savu mitekli, nenozīmē, ka personai pieder mājoklis.

Dzīvokļa pircējs vēlas saņemt labumu, ko dod dzīvokļa īpašums - īres maksu vai tās pašpatēriņu (ekonomiju). Savukārt zemes īpašnieks vēlas saņemt nomas maksu par zemi - neko citu saņemt viņš nemaz nevar. Abi var arī vēlēties savu kapitālu nepieciešamības gadījumā apmainīt pret naudu - dzīvokli vai zemi pārdodot.
Ar ko zemes pārpircējs ir sliktāks par sākotnējo tās īpašnieku? Par pārpircēju ir grūtāk ņirgāties, neiespējami to iedzīt bankrotā, vairākus gadus nemaksājot nomas maksu, lai nodokļu slogs izputina. Tas bija Jūsu mērķis?

Lāga nesapratu Jūsu jautājumu par definīcijām. Tiesību teorija nav matemātika un pat matemātikā eksistē nedefinējami pamatjēdzieni (piem., punkts, taisne, līnija, plakne), nepierādāmas aksiomas un pierādītas vai nepierādītas teorēmas.

Nevienā likumā nav dota definīcija pamatjēdzieniem "Republika", "Demokrātija", "Valsts", "labs" un "ļauns".
Ir tāds jēdziens "tiesnešu tiesības". Tāpat ir Satversmes tiesas likuma 32. pants un likuma "Par tiesu varu" 16. pants.

Šī ir komentāru vieta. Anonīmos komentētājus uzskatu par potenciāliem neliešiem. Ja paniski baidāties atklāt savu identitāti, labāk diskusijās neiesaistīties - internets nav mežs, nepaslēpsies.

Atbildēt

Fakts

11.08.2017. 16:11

Grūti dzīvot ir nabagu ļaužu pēctečiem, skaudiba, nenovīdība un neremdinama alkatība viņiem gēnos !

Atbildēt

zane

11.08.2017. 15:24

Vienīgais, ko sapratu no tā pentera - tiesnešu mafija ir komorra, kura izlēcējus represē

Atbildēt

zane

11.08.2017. 15:21

Es nevienu neesmu represējusi, kāpēc man krauj uz kakla kaut kādu reprivatizatoru mafijas probēmas

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

11.08.2017. 15:13

»

Ieinteresētā

Kur var atrast piespiedu nomas definīciju? Kādi spaidu apstākļi liek uzpirkt šādas zemes? Šie spaidi zemi pārpērkot tiek mantoti? Jūs esat mazohists? Jūs esat bijāt gatavs samaksāt, lai Jūs nepārtraukti spaida


Pilnīgi piekrītu! Uz šo brīdi 90% denacionalizēto īpašumu zem citiem īpašniekiem piederošām mājām jau ir pārdoti tālāk. Viena lieta ir likuma burts, bet pavisam cita - gars. Kāds tas var būt gadījumā, ja ir cilvēki, kas uzpērk šādus apgrūtinātus īpašumus ar vienu vienīgu mērķi - gūt peļņu?! Kāds zemes īpašuma tiesību aprobežojums var būt šajā gadījumā? Vai tad pircējam pirms iegādes nebija zināmi apgrūtinājumi, no kuriem vaļā nav iespējams tikt? Tas ir tāpat kā nopirkt zemi zem augstsprieguma līnijām vai dabas parkā. Tu neko ar to nevari darīt. Tikai būt īpašnieks. Daudzdaīvokļu māju gadījumā zemes īpašniekam pat pienākumu nav nekādu. Izeja ir viena - ievērojami samazināt kadastrālo vērtību apgrūtinātai zemei. Nevienā tiesā to nevarēs pārsūdzēt. Un visa šī Kūtra&Co uzplēstā problēma atrisināsies pati no sevis.

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 15:12

»

N.Š.

Jums arī ir radusies interese par Kučinska kunga zinātniskajiem eksperimentiem anatomijā


Nebūt! Jūs lieliski sapratāt jautājumu! Kādēļ tagad lavierējat un iesaistāt Kučinska anatomiskos novērojumus? Jau kuro reizi ievēroju Jūsu tendenci netīkamajos jautājumos atbildes vietā novirzīties vai nu uz nīstamo padomju režīmu, kurā esat guvis kādu psihotraumu, kuras sekas bauda tūkstošiem iedzīvotāju vai uz ne mazāk nīstamo Kučinski. Konkrētas, precīzas piespiedu attiecību definīcijas nav! Ir tikai aprakstoši vēstījumi, no kuriem netop skaidrs, kadēļ piespiedu attiecībās, kurās atrodas 2 puses, patiesi spiesta tiek viena puse, kurai nav izvēles,tas ir eksistences jautājums - vienīgais, ne jau patvarīgi ieņemtais miteklis, bet otra puse augļo. Kur ir piespiedu moments zemes pārpircējam?

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 14:12

»

Normunds Šlitke

JāniNav jau ne vainas, ka a la Jānis Kučinskis izsaka savu viedokli, piezīmējums vien, ka jurists ir profesija. Es neesmu jurists, bet cilvēki runā, ka mākot rakstīt. Lai nu paliek katram savs darbiņš! Man liels gods, ka esmu pagodināts par veco komunistu. Vajadzēs trīszvaigžņu ordeni prasīt vai? Teikšu tā, ka arī viedokļos nevajag muldēt galīgi šķērsām. Kompartijas biedrs nekad neesmu bijis, nebiju piemērots ar savu izcelsmi un dzīves attieksmi.

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 11:47

»

Normunds Šlitke

Protams, ka jebkurš DARĪJUMS, ko veic komersants privāto tiesību jomā ir komercdarījums. PRASĪBAS (nevis saistības), kurs pamatā ir komercDARĪJUMS noilgums ir noteikts Komerclikuma 406. pantā (3 gadi no DARĪJUMA noslēgšanas brīža) un citos likumos, piemēram Kredītiestāžu likuma 71. pantā (60 gadi no...


Kur var atrast piespiedu nomas definīciju? Kādi spaidu apstākļi liek uzpirkt šādas zemes? Šie spaidi zemi pārpērkot tiek mantoti? Jūs esat mazohists? Jūs esat bijāt gatavs samaksāt, lai Jūs nepārtraukti spaida?

Atbildēt

Normunds Šlitke

11.08.2017. 11:08

»

Jānis Kučinskis (ne tas, par kuru pirmā brīdī padomājāt)

Nesaprotu, kāda velna pēc kā šī raksta autors ir uzrādīta Normunda Šlitkes biznesa kompanjones Artas Snipes tēvs Artūrs? Vecais komuņists Artūrs nebija muļķis savulaik un, es ceru, joprojām ir pie labas veselības. Taču stipri šaubos, vai viņš kaut ko sajēdz no tā, kas šajā rakstā ir rakstīts. No tā, ...


Jāni!
Skatos, ka biji tā sakreņķējies, ka gandrīz visu nakti nevarēji aizmigt. Nu nepārdzīvo taču tik ļoti! Un nemēģini būt eksperts lietās, kurās nav atbilstošas izglītības un nav arī nekādas pieredzes.
To anatomijas eksperimentu gan mēģini atkārtot...

Atbildēt

Normunds Šlitke

11.08.2017. 10:58

»

Drum

Spriedums tikai parāda, ka tiesām nav izpratnes par komercdarījumiem un to identificēšanai piemērojamajiem principiem. Nav pat nozīmes, ka konkrētajam komersantam zemes uzpirkšana un tālāka iznomāšana ir pamatdarbība, kas jau vien nozīmē, ka tas ir komercdarījums. Latvijas tiesību komerctiesību doktrīna...


Protams, ka jebkurš DARĪJUMS, ko veic komersants privāto tiesību jomā ir komercdarījums. PRASĪBAS (nevis saistības), kurs pamatā ir komercDARĪJUMS noilgums ir noteikts Komerclikuma 406. pantā (3 gadi no DARĪJUMA noslēgšanas brīža) un citos likumos, piemēram Kredītiestāžu likuma 71. pantā (60 gadi no pēdējā DARĪJUMA kontā). Tāpēc komersanta bankas kontā noguldītā nauda (reģistrētās prasījuma tiesības pret banku) nebeidzas ne 3, 10, ne arī 59 gadu laikā.

Taču ne nodokļu maksāšana, ne atlīdzība par servitūtiem, ne arī atlīdzība par kopīpašuma vai dalītā īpašuma izmantošanu nav DARĪJUMS, kamēr nav komersanta gribas izteikuma par šāda darījuma noteikumiem. Secīgi nav no komercDARĪJUMA izrietošs PRASĪBAS noilgums, bet gan no likumiskām attiecībām izrietošs SAISTĪBU noilgums, kurš ir 10 gadi un ko pārtrauc atgādinājums (PRASĪBAS noilgumu atgādinājums nepārtrauc).

Tieši tāpēc Augtsākā tiesa jau sen ir secinājusi (SKC-40/2016, SKC-349/216), ka:
"komercdarījuma noslēgšanai piemērojami Civillikuma noteikumi par tiesiskajiem daiļumiem Nozīmīgākie no tiem ir noteikumi par gribas izteikumu (Civillikuma 1427.pants un turpm p.), kā arī normas par līdzēju vienošanos (Civillikuma 1533.pants un turpmp.). Tatad komercdarījumā, tāpat kā jebkurā citā tiesiskā darījumā, saskaņā ar Civillikuma 1427.pantu ir nepieciešams brīvi pausts personas gribas izteikums.

Konkrētajā gadījumā starp pusēm pastāv zemes piespiedu nomas tiesiskās attiecības. Tas nozīmē, ka nomas attiecībām ir piespiedu raksturs, jo tās pastāv neatkarīgi no zemes īpašnieka gribas, proti, zemes īpašnieka tiesības brīvi rīkoties ar savu īpašumu ierobežo speciālās tiesību normas (likuma „Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” 12.panta pirmās daļas 2.punkta piezīmē ietvertais noteikums „ēkas īpašniekam ir garantētas zemes nomas tiesības”) situācijās, ja uz tā zemes īpašuma atrodas citai personai piederošs ēku īpašums.

Tādējādi uz likuma pamata pastāvošas nomas tiesiskās attiecības nevar kvalificēt kā komercdarījumu. Faktiski šādā situācijā atlīdzība nomas maksas veidā pēc juridiskās dabas pielīdzināma maksājumam par zemes īpašuma tiesību aprobežojumu.

Līdz ar to zemes piespiedu nomas tiesiskām attiecībām nav konstatējamas komercdarījuma pazīmes."

Augstākajai tiesai tāpat kā 99% visu citu tiesu tiesnešu ir lieliska izpratne par to, kas ir komercdarījums un kas ir šāda darījuma subjekti jeb puses.

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 10:39


Lūkošu teikt prastāk. Zeme un mājas ir pirkšanas pārdošanas objekti, proti, prece. Daudzīvokļu nami ir specifiska prece ar daudziem likumu noteiktiem ierobežojumiem. Jautājumu daudz. Vai dzīvokli daudzīvokļu namā var pārdod bez zemes? Kā sadalīt zemi: vienam puķu dobi, otram ieeju pie mājas (ar iespējamu ieejas maksu)? Labi, ja ir dzīvokļu īpašnieku biedrība? bet vienmēr uzradīsies kāds "gudrinieks", kas teiks "lai maksā muļķi", un pasūtīs zemes īpašniekus bekot. Laikam jau tas nebūs komercdarījums? Tad tieši par to jau arī ir tiesa.

Atbildēt

Drum

11.08.2017. 09:25

Spriedums tikai parāda, ka tiesām nav izpratnes par komercdarījumiem un to identificēšanai piemērojamajiem principiem. Nav pat nozīmes, ka konkrētajam komersantam zemes uzpirkšana un tālāka iznomāšana ir pamatdarbība, kas jau vien nozīmē, ka tas ir komercdarījums. Latvijas tiesību komerctiesību doktrīna skaidri pasaka, ka jebkurš darījums, kur viena puse ir komersants - ir komercdarījums. Līdz ar konkrētajam spriedumam nav nekāda sakara ar taisnīgumu - tā ir elementāra komercdarījumiem piemērojamo principu nezināšana no tiesas puses.

Atbildēt

Nšļrrr

11.08.2017. 07:12

»

N.Š.

Jānīt, pastāsti, kur pats biji iesaistījies toreiz un tagad


Muļķīgs iebildums no krievu laika tipiska produkta puses, kurš darbojas pēc "apjāj un grāb" principa.

Atbildēt

Jānis Kučinskis (ne tas, par kuru pirmā brīdī padomājāt)

11.08.2017. 01:48

Nesaprotu, kāda velna pēc kā šī raksta autors ir uzrādīta Normunda Šlitkes biznesa kompanjones Artas Snipes tēvs Artūrs? Vecais komuņists Artūrs nebija muļķis savulaik un, es ceru, joprojām ir pie labas veselības. Taču stipri šaubos, vai viņš kaut ko sajēdz no tā, kas šajā rakstā ir rakstīts. No tā, kā Šlitke te, komentāroa, ārdās, tāpat vien jau ir skaidrs, ka viņš ir tas, kurš par to spriedumu priecājas, uz vienas vai uz otras kājas kā mazs puišelītis lēkādams. Satversmes tiesā ar, redz, neiet pata, bet slēpjas aiz vecās (vai vispār vēl dzīvās?) S.T. muguras. Ģļēvs tips, vai? To, protams, no anatomijas atceramies, ka naudas daudzums sievietes čuriņu miklāku un vīrieša krāniņu garāku nepadara :)

Atbildēt

Ugo

11.08.2017. 01:09

Senāta spriedumos par maza apmēra prsībām bija ļoti daudz un ļoti vērtīgi secinājumi.
Tagad apgabala tiesneši, lai kā censtos, bet nekad "neaizvilks" līdz Senātam līmenim un no tādiem nolēmumiem kā šie tikai netaisnīgums vairosies. Kas no tiesneša skatu punkta ir briesmīgi.
Vismaz par šo nolēmumu 3 tiesnešiem vajadzētu daudzas bezmiega naktis pavadīt.

Atbildēt

Taisnie judikatūras spriedumi smird

11.08.2017. 00:03

Spriedumi par labu baroniem smird. Kādas aplamības par judikatūru, kad arī te ir pateikts, ka tā nav jāņem vērā. Katra tiesa spriež neatkarīgi, pēc likuma. Pamatoties uz aplamiem spriedumiem kā uz judikatūru - tā ir tiesiska blēdība.

Šeit ir vienīgais variants - vērsties Eiropas cilvēktiesību tiesā pret Latvijas valsti. Latvijas tiesas, kuras taisījušas spriedumus par labu ar atpakaļejošu datumu un bez nomas līguma vispār - ir prettiesiski.

Atbildēt

snīpe

10.08.2017. 22:56

Oj, nu ņiverju, ka šito vecais pats sacerēja!

Atbildēt

to N.Š.

10.08.2017. 22:18

»

Normunds Šlitke

Gribēji, lai vēl personas kodu pie paraksta norādu


vnk nav stilīgi citiem pārmest to, ka pats reizēm mēdz ignorēt, bet tas jau dvīņu dabā, grozīties :)))

Atbildēt

ferdinands

10.08.2017. 21:47

»

Normunds Šlitke

Gribēji, lai vēl personas kodu pie paraksta norādu


godātais, gandrīz izskatās ka šajā jums noderīgajā spriedumā tiesa ir pielietojusi jūsu nicināto iura novit curia rincipu

Atbildēt

Normunds Šlitke

10.08.2017. 21:29

»

to N.Š.

Mjaa .. Kkā fiksi pārgājāt tajos "anonīmajos" "bailīgajos neliešos" un "dīvāna vaukšķos


Gribēji, lai vēl personas kodu pie paraksta norādu?
Varu - 050665-10517.
Asins grupa B3Rh+
Adrese: Skolas 38-2, Rīga, LV1010

Ar ko man ir tas gods " čalot"?

Atbildēt

Robis

10.08.2017. 21:06

Galvenais, iesniegt maza apmēram prasības, kurās nolēmums jau būs neaptrīdams kasācijā. Jo rodas jautājums, vai tad tikai piespiedu nomas darījums pie mums ir noregulēts speciālā likumā? Tādu darījumu un pakalpojumu ir daudz. Un kurš, tad kontrolē šos darījumus, ja tie neatbilst ne komercdarījumam, ne Civillikumam ?

Atbildēt

Tepat

10.08.2017. 20:56

Traģiskākais ir tas, ka lēmums netiek vērtēts pēc būtības, bet - lai būtu vienādi spriedumi visās lietās... štrunts par to, ka spriedumi nav taisnīgi pēc būtības un pret neaizsargātiem cilvēkiem - dzīvokļu īrniekiem... galvenais, ka papīri ir sakārtoti un nevarēs piesieties, ka viena tiesa ir lēmusi savādāk, saprātīgāk...

Atbildēt

Taisnība

10.08.2017. 20:49

»

pilsonis

Valstī, kur pie varas ir banda, tiesa tiek spriesta tikai par labu bandai


Toties tā var uzkalpoties līdz pat Satversmes tiesai.

Atbildēt

to N.Š.

10.08.2017. 20:40

Mjaa .. Kkā fiksi pārgājāt tajos "anonīmajos" "bailīgajos neliešos" un "dīvāna vaukšķos" !
Nekas personīgs, vnk fakta konstatācija :)

Atbildēt

10.08.2017. 20:17

Ar tādiem pat argumentiem varētu atcelt visus pārējos atbildētājiem nelabvēlīgos spriedumus.
To kāds nejēga ir prasītājs (advokāts-reketieris) var lasīt pat spriedumā- "Tiesas kolēģija konstatē, ka pieteikumā tiesai pieteiktais lūgums atjaunot tiesvedību lietā, ko, parakstot pieteikumu, izteikusi persona, kura vienlaicīgi ir arī zvērināts advokāts, ir juridiski nekorekts"

Atbildēt

Annas sūdu smaka vēl šodien:

10.08.2017. 19:16

Trešās atmodas laikā 1980. gadu beigās A. Seile iesaistījās LNNK, Zaļajā partijā un Latvijas Tautas frontē. 1990. gadā kā LTF un LZP kandidāte Rojas vēlēšanu apgabalā tika ievēlēta Augstākajā Padomē, 4. maijā balsojusi par deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu". no 1993. līdz 1995. gadam viņa bija Centrālās zemes komisijas priekšsēdētāja[2], arī vēlākajos gados daudz nodarbojusies arī īpašuma tiesību un zemes privatizācijas jautājumiem, īpaši attiecībā uz lauku apvidiem.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

10.08.2017. 19:07

Man kā daudzdzīvokļu māju, kurās nebūt nedzīvo "veiksmīgie", apsaimniekotāju, vēl līdz šodienai nelika mierā jautājums, vai tiešām likumīgie bandīti - daudzdzīvokļu māju jumtotāji var pa naktīm mierīgi gulēt? Ar to, ka Artūrs Snips ir atguvis ticību "taisnīgai tiesai", atbilde uz šo jautājumu ir skaidra...

Atbildēt

Cionas preambulists, atkal...

10.08.2017. 19:04

"...sk. E.Levits. Par tiesiskās vienlīdzības principu..."

Atbildēt

pilsonis

10.08.2017. 18:36

Valstī, kur pie varas ir banda, tiesa tiek spriesta tikai par labu bandai.

Atbildēt

Pār MUĻĶU zemi - klāra debess...

10.08.2017. 18:12

ar naudas trakumsērgu neārstējami slimu primātu agonijas murgi.

Atbildēt

Nja?

10.08.2017. 16:46

Forši. Bidlas dabūs maksāt zemes baronam! Ta jau sapriecājās, bet par agru! Taisnā tiesa iztaisnoja par labu spekulantam.
Kā man patīk visi šie absurdie un netaisnīgie notikumi - vid, tiesas, kučinskis ar savu glupo muldēšanu.. tas tik labi parāda, cik "gudra un taisnīga" ir Latvijā valdošā zzs un citu padomju atkritumu vara. Sistēma ir tā nostabilizējusies, ka ne no kā nebaidās. Pat ne no dakšām :D

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...