Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars

11.08.2017. 19:03

Un kāpēc šādi ,,štrunti,, ir jāpublicē?

Atbildēt

Ak vai...

11.08.2017. 18:58

»

Tālāk

Nu nekāda pērļu vai valsts zelta glabātuve tā nav. Kuram jālabojas


Un pats kā domā, ko? Pieauguši cilvēki, bet uzvedas kā histeriski pusaudži! Sevi vismaz cieniet !

Atbildēt

Tālāk

11.08.2017. 18:53

»

Kas tālāk ko...

Portāls pamazām tiek pārvērsts par mēstulju glabātuvi vai vnk atkritumu tvertni


Nu nekāda pērļu vai valsts zelta glabātuve tā nav. Kuram jālabojas?

Atbildēt

Tironis

11.08.2017. 18:30

N.Š kā parazīts, kas mēģina pārliecināt par savas parazitēšanas likumību. Jo zina, ka apzināti netaisnīgi radītais speciālais likums tev dod tādas tiesības, tas nenozīmē, ka tas ir taisnīgs. Kas ir šī jautājuma sakne, kuru N.Š izvēlās nepamanīt, jo ir personīgi ieinteresēts. Un kas zin, varbūt arī pats piedalījās šī kroplīgā likuma tapšanā. Jo apzinājās,ka no kompensācijas zemes, kādā tīreļa nostūrī, iemītniekiem - zaķiem un zalkšiem lielu nomas maksu nepiedzīsi. Tādēļ tādiem N.Š arī radās ideja " likumam" par piespiedu nomu

Atbildēt

Kas tālāk ko...

11.08.2017. 18:23

Portāls pamazām tiek pārvērsts par mēstulju glabātuvi vai vnk atkritumu tvertni ?

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 18:13

»

N.Š. (p.k.050665-10517, B3Rh+)

Trolli, tu kļūdies. Šī nav publiska vieta. Pirmkārt tā nav vieta bet vietne. Otrkārt tās īpašnieks nav valsts vai pašvaldība, secīgi tā nav publiskaArta Tvītā uzrakstīja, ka var būt advokāte, ja sūdzēšot Jāni Kučinski tiesā par to, ka nosaucis nami par "Vecu komunistu". Atbildēju, ka smieklīgi sūdzēt tiesā par katru suņa rējienu. Jānim tik daudz vajadzēja zināt, ka tādus kā es, kam pirmais dzīves doķis bija specnometinājuma zonas Anketa. Gada vecumā. Svētajai Kompartijāi tādus nelaiž ne tuvumā.

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 17:59

»

N.Š.

Prieks bija uzlabot kādam/ai garastāvokli. Lai arī trollenei, bet tomēr - labās emocijas jāvairo


Pajautājiet to savai sievai. Atkal jau tie paši manevri, tiklīdz jautājums ir neērts,un atbildēt pēc būtības īsti nav ko, tiek piesaukta troļļošana, bez īstas izpratnes, ko tas nozīmē, nez kāpēc mežs (varbūt tas ir slēpts aicinājums pabļaustīties kopā nepiespiestā vidē un noskaidrot definīcijas). Ir vēl tāds jēdziens kā kognitīvā disonanse, kuru es Jūsu reakcijā saskatu.

Atbildēt

Harrosh lalala

11.08.2017. 17:47

Trolljosanu tik pat labi var attiecināt arī uz identificeto personu darbību, odnako! Ne jau anonimitāte tur ir izšķiroša, bet gan personu peldēšana nost no tēmas un aizskarošu repliku publicēšana, kas provocē citus sarunas dalībniekus atbildēt emocionāli! Tā lūk, biedri!

Atbildēt

N.Š.

11.08.2017. 17:26

»

Ieinteresētā

Beidzot pateicāt kko smieklīgu pielīdzinādams piespiedu nomas definīciju jēdzieniem "valsts","demokrātija"...secinājumi nav dziļi jāmeklē. Viss ir vienā pirkšanas-pārdošanas sistēmā


Prieks bija uzlabot kādam/ai garastāvokli. Lai arī trollenei, bet tomēr - labās emocijas jāvairo!
Cilvēki secinājumus meklē loģikas likuois, troļļi piebļaujot mežu. Katram sava auditorija un iztika.
Kur var atrast definīciju vārdam "sieviete"?

Atbildēt

N.Š. (p.k.050665-10517, B3Rh+)

11.08.2017. 17:19

»

Š.N.

Šī ir publiska vieta. Anonīmos troļļus n.š. un co uzskatu par patoloģiskiem neliešiem. Ja paniski baidāties atklāt savu identitāti, labāk diskusijās neiesaistīties - internets nav mežs, nepaslēpsies


Trolli, tu kļūdies. Šī nav publiska vieta. Pirmkārt tā nav vieta bet vietne. Otrkārt tās īpašnieks nav valsts vai pašvaldība, secīgi tā nav publiska.
Turklāt, kuru gan interesē troļļa uzskati? Vari uzskatīt ko vien vēlies, kaķa lāsti debesīs nekāpj!

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 17:05

»

N.Š.

Ar tādu pašu cinismu var teikt - neviens nelika dzīvokli uz svešas zemes pirkt, tostarp, privatizēt, kas tāds pats pirkums vien ir...


Beidzot pateicāt kko smieklīgu pielīdzinādams piespiedu nomas definīciju jēdzieniem "valsts","demokrātija"...secinājumi nav dziļi jāmeklē. Viss ir vienā pirkšanas-pārdošanas sistēmā.

Atbildēt

Š.N.

11.08.2017. 16:48

»

N.Š.

Ar tādu pašu cinismu var teikt - neviens nelika dzīvokli uz svešas zemes pirkt, tostarp, privatizēt, kas tāds pats pirkums vien ir...


Šī ir publiska vieta. Anonīmos troļļus n.š. un co uzskatu par patoloģiskiem neliešiem. Ja paniski baidāties atklāt savu identitāti, labāk diskusijās neiesaistīties - internets nav mežs, nepaslēpsies.

Atbildēt

N.Š.

11.08.2017. 16:15

»

Ieinteresētā

Nebūt! Jūs lieliski sapratāt jautājumu! Kādēļ tagad lavierējat un iesaistāt Kučinska anatomiskos novērojumus? Jau kuro reizi ievēroju Jūsu tendenci netīkamajos jautājumos atbildes vietā novirzīties vai nu uz nīstamo padomju režīmu, kurā esat guvis kādu psihotraumu, kuras sekas bauda tūkstošiem iedzīvotāju...


Ar tādu pašu cinismu var teikt - neviens nelika dzīvokli uz svešas zemes pirkt, tostarp, privatizēt, kas tāds pats pirkums vien ir.
Pirkuma vai privatizācijas līgumā (un likumā) bija norādīts pienākums zemi nomāt. Gan dzīvoklis, gan arī zeme ir kapitāla objekti.
Tas, ka kāds dzīvokli, kas viņam pieder, izmanto par savu mitekli, nenozīmē, ka personai pieder mājoklis.

Dzīvokļa pircējs vēlas saņemt labumu, ko dod dzīvokļa īpašums - īres maksu vai tās pašpatēriņu (ekonomiju). Savukārt zemes īpašnieks vēlas saņemt nomas maksu par zemi - neko citu saņemt viņš nemaz nevar. Abi var arī vēlēties savu kapitālu nepieciešamības gadījumā apmainīt pret naudu - dzīvokli vai zemi pārdodot.
Ar ko zemes pārpircējs ir sliktāks par sākotnējo tās īpašnieku? Par pārpircēju ir grūtāk ņirgāties, neiespējami to iedzīt bankrotā, vairākus gadus nemaksājot nomas maksu, lai nodokļu slogs izputina. Tas bija Jūsu mērķis?

Lāga nesapratu Jūsu jautājumu par definīcijām. Tiesību teorija nav matemātika un pat matemātikā eksistē nedefinējami pamatjēdzieni (piem., punkts, taisne, līnija, plakne), nepierādāmas aksiomas un pierādītas vai nepierādītas teorēmas.

Nevienā likumā nav dota definīcija pamatjēdzieniem "Republika", "Demokrātija", "Valsts", "labs" un "ļauns".
Ir tāds jēdziens "tiesnešu tiesības". Tāpat ir Satversmes tiesas likuma 32. pants un likuma "Par tiesu varu" 16. pants.

Šī ir komentāru vieta. Anonīmos komentētājus uzskatu par potenciāliem neliešiem. Ja paniski baidāties atklāt savu identitāti, labāk diskusijās neiesaistīties - internets nav mežs, nepaslēpsies.

Atbildēt

Fakts

11.08.2017. 16:11

Grūti dzīvot ir nabagu ļaužu pēctečiem, skaudiba, nenovīdība un neremdinama alkatība viņiem gēnos !

Atbildēt

zane

11.08.2017. 15:24

Vienīgais, ko sapratu no tā pentera - tiesnešu mafija ir komorra, kura izlēcējus represē

Atbildēt

zane

11.08.2017. 15:21

Es nevienu neesmu represējusi, kāpēc man krauj uz kakla kaut kādu reprivatizatoru mafijas probēmas

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

11.08.2017. 15:13

»

Ieinteresētā

Kur var atrast piespiedu nomas definīciju? Kādi spaidu apstākļi liek uzpirkt šādas zemes? Šie spaidi zemi pārpērkot tiek mantoti? Jūs esat mazohists? Jūs esat bijāt gatavs samaksāt, lai Jūs nepārtraukti spaida


Pilnīgi piekrītu! Uz šo brīdi 90% denacionalizēto īpašumu zem citiem īpašniekiem piederošām mājām jau ir pārdoti tālāk. Viena lieta ir likuma burts, bet pavisam cita - gars. Kāds tas var būt gadījumā, ja ir cilvēki, kas uzpērk šādus apgrūtinātus īpašumus ar vienu vienīgu mērķi - gūt peļņu?! Kāds zemes īpašuma tiesību aprobežojums var būt šajā gadījumā? Vai tad pircējam pirms iegādes nebija zināmi apgrūtinājumi, no kuriem vaļā nav iespējams tikt? Tas ir tāpat kā nopirkt zemi zem augstsprieguma līnijām vai dabas parkā. Tu neko ar to nevari darīt. Tikai būt īpašnieks. Daudzdaīvokļu māju gadījumā zemes īpašniekam pat pienākumu nav nekādu. Izeja ir viena - ievērojami samazināt kadastrālo vērtību apgrūtinātai zemei. Nevienā tiesā to nevarēs pārsūdzēt. Un visa šī Kūtra&Co uzplēstā problēma atrisināsies pati no sevis.

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 15:12

»

N.Š.

Jums arī ir radusies interese par Kučinska kunga zinātniskajiem eksperimentiem anatomijā


Nebūt! Jūs lieliski sapratāt jautājumu! Kādēļ tagad lavierējat un iesaistāt Kučinska anatomiskos novērojumus? Jau kuro reizi ievēroju Jūsu tendenci netīkamajos jautājumos atbildes vietā novirzīties vai nu uz nīstamo padomju režīmu, kurā esat guvis kādu psihotraumu, kuras sekas bauda tūkstošiem iedzīvotāju vai uz ne mazāk nīstamo Kučinski. Konkrētas, precīzas piespiedu attiecību definīcijas nav! Ir tikai aprakstoši vēstījumi, no kuriem netop skaidrs, kadēļ piespiedu attiecībās, kurās atrodas 2 puses, patiesi spiesta tiek viena puse, kurai nav izvēles,tas ir eksistences jautājums - vienīgais, ne jau patvarīgi ieņemtais miteklis, bet otra puse augļo. Kur ir piespiedu moments zemes pārpircējam?

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 14:12

»

Normunds Šlitke

JāniNav jau ne vainas, ka a la Jānis Kučinskis izsaka savu viedokli, piezīmējums vien, ka jurists ir profesija. Es neesmu jurists, bet cilvēki runā, ka mākot rakstīt. Lai nu paliek katram savs darbiņš! Man liels gods, ka esmu pagodināts par veco komunistu. Vajadzēs trīszvaigžņu ordeni prasīt vai? Teikšu tā, ka arī viedokļos nevajag muldēt galīgi šķērsām. Kompartijas biedrs nekad neesmu bijis, nebiju piemērots ar savu izcelsmi un dzīves attieksmi.

Atbildēt

Ieinteresētā

11.08.2017. 11:47

»

Normunds Šlitke

Protams, ka jebkurš DARĪJUMS, ko veic komersants privāto tiesību jomā ir komercdarījums. PRASĪBAS (nevis saistības), kurs pamatā ir komercDARĪJUMS noilgums ir noteikts Komerclikuma 406. pantā (3 gadi no DARĪJUMA noslēgšanas brīža) un citos likumos, piemēram Kredītiestāžu likuma 71. pantā (60 gadi no...


Kur var atrast piespiedu nomas definīciju? Kādi spaidu apstākļi liek uzpirkt šādas zemes? Šie spaidi zemi pārpērkot tiek mantoti? Jūs esat mazohists? Jūs esat bijāt gatavs samaksāt, lai Jūs nepārtraukti spaida?

Atbildēt

Normunds Šlitke

11.08.2017. 11:08

»

Jānis Kučinskis (ne tas, par kuru pirmā brīdī padomājāt)

Nesaprotu, kāda velna pēc kā šī raksta autors ir uzrādīta Normunda Šlitkes biznesa kompanjones Artas Snipes tēvs Artūrs? Vecais komuņists Artūrs nebija muļķis savulaik un, es ceru, joprojām ir pie labas veselības. Taču stipri šaubos, vai viņš kaut ko sajēdz no tā, kas šajā rakstā ir rakstīts. No tā, ...


Jāni!
Skatos, ka biji tā sakreņķējies, ka gandrīz visu nakti nevarēji aizmigt. Nu nepārdzīvo taču tik ļoti! Un nemēģini būt eksperts lietās, kurās nav atbilstošas izglītības un nav arī nekādas pieredzes.
To anatomijas eksperimentu gan mēģini atkārtot...

Atbildēt

Normunds Šlitke

11.08.2017. 10:58

»

Drum

Spriedums tikai parāda, ka tiesām nav izpratnes par komercdarījumiem un to identificēšanai piemērojamajiem principiem. Nav pat nozīmes, ka konkrētajam komersantam zemes uzpirkšana un tālāka iznomāšana ir pamatdarbība, kas jau vien nozīmē, ka tas ir komercdarījums. Latvijas tiesību komerctiesību doktrīna...


Protams, ka jebkurš DARĪJUMS, ko veic komersants privāto tiesību jomā ir komercdarījums. PRASĪBAS (nevis saistības), kurs pamatā ir komercDARĪJUMS noilgums ir noteikts Komerclikuma 406. pantā (3 gadi no DARĪJUMA noslēgšanas brīža) un citos likumos, piemēram Kredītiestāžu likuma 71. pantā (60 gadi no pēdējā DARĪJUMA kontā). Tāpēc komersanta bankas kontā noguldītā nauda (reģistrētās prasījuma tiesības pret banku) nebeidzas ne 3, 10, ne arī 59 gadu laikā.

Taču ne nodokļu maksāšana, ne atlīdzība par servitūtiem, ne arī atlīdzība par kopīpašuma vai dalītā īpašuma izmantošanu nav DARĪJUMS, kamēr nav komersanta gribas izteikuma par šāda darījuma noteikumiem. Secīgi nav no komercDARĪJUMA izrietošs PRASĪBAS noilgums, bet gan no likumiskām attiecībām izrietošs SAISTĪBU noilgums, kurš ir 10 gadi un ko pārtrauc atgādinājums (PRASĪBAS noilgumu atgādinājums nepārtrauc).

Tieši tāpēc Augtsākā tiesa jau sen ir secinājusi (SKC-40/2016, SKC-349/216), ka:
"komercdarījuma noslēgšanai piemērojami Civillikuma noteikumi par tiesiskajiem daiļumiem Nozīmīgākie no tiem ir noteikumi par gribas izteikumu (Civillikuma 1427.pants un turpm p.), kā arī normas par līdzēju vienošanos (Civillikuma 1533.pants un turpmp.). Tatad komercdarījumā, tāpat kā jebkurā citā tiesiskā darījumā, saskaņā ar Civillikuma 1427.pantu ir nepieciešams brīvi pausts personas gribas izteikums.

Konkrētajā gadījumā starp pusēm pastāv zemes piespiedu nomas tiesiskās attiecības. Tas nozīmē, ka nomas attiecībām ir piespiedu raksturs, jo tās pastāv neatkarīgi no zemes īpašnieka gribas, proti, zemes īpašnieka tiesības brīvi rīkoties ar savu īpašumu ierobežo speciālās tiesību normas (likuma „Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” 12.panta pirmās daļas 2.punkta piezīmē ietvertais noteikums „ēkas īpašniekam ir garantētas zemes nomas tiesības”) situācijās, ja uz tā zemes īpašuma atrodas citai personai piederošs ēku īpašums.

Tādējādi uz likuma pamata pastāvošas nomas tiesiskās attiecības nevar kvalificēt kā komercdarījumu. Faktiski šādā situācijā atlīdzība nomas maksas veidā pēc juridiskās dabas pielīdzināma maksājumam par zemes īpašuma tiesību aprobežojumu.

Līdz ar to zemes piespiedu nomas tiesiskām attiecībām nav konstatējamas komercdarījuma pazīmes."

Augstākajai tiesai tāpat kā 99% visu citu tiesu tiesnešu ir lieliska izpratne par to, kas ir komercdarījums un kas ir šāda darījuma subjekti jeb puses.

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 10:39


Lūkošu teikt prastāk. Zeme un mājas ir pirkšanas pārdošanas objekti, proti, prece. Daudzīvokļu nami ir specifiska prece ar daudziem likumu noteiktiem ierobežojumiem. Jautājumu daudz. Vai dzīvokli daudzīvokļu namā var pārdod bez zemes? Kā sadalīt zemi: vienam puķu dobi, otram ieeju pie mājas (ar iespējamu ieejas maksu)? Labi, ja ir dzīvokļu īpašnieku biedrība? bet vienmēr uzradīsies kāds "gudrinieks", kas teiks "lai maksā muļķi", un pasūtīs zemes īpašniekus bekot. Laikam jau tas nebūs komercdarījums? Tad tieši par to jau arī ir tiesa.

Atbildēt

Drum

11.08.2017. 09:25

Spriedums tikai parāda, ka tiesām nav izpratnes par komercdarījumiem un to identificēšanai piemērojamajiem principiem. Nav pat nozīmes, ka konkrētajam komersantam zemes uzpirkšana un tālāka iznomāšana ir pamatdarbība, kas jau vien nozīmē, ka tas ir komercdarījums. Latvijas tiesību komerctiesību doktrīna skaidri pasaka, ka jebkurš darījums, kur viena puse ir komersants - ir komercdarījums. Līdz ar konkrētajam spriedumam nav nekāda sakara ar taisnīgumu - tā ir elementāra komercdarījumiem piemērojamo principu nezināšana no tiesas puses.

Atbildēt

Nšļrrr

11.08.2017. 07:12

»

N.Š.

Jānīt, pastāsti, kur pats biji iesaistījies toreiz un tagad


Muļķīgs iebildums no krievu laika tipiska produkta puses, kurš darbojas pēc "apjāj un grāb" principa.

Atbildēt

Jānis Kučinskis (ne tas, par kuru pirmā brīdī padomājāt)

11.08.2017. 01:48

Nesaprotu, kāda velna pēc kā šī raksta autors ir uzrādīta Normunda Šlitkes biznesa kompanjones Artas Snipes tēvs Artūrs? Vecais komuņists Artūrs nebija muļķis savulaik un, es ceru, joprojām ir pie labas veselības. Taču stipri šaubos, vai viņš kaut ko sajēdz no tā, kas šajā rakstā ir rakstīts. No tā, kā Šlitke te, komentāroa, ārdās, tāpat vien jau ir skaidrs, ka viņš ir tas, kurš par to spriedumu priecājas, uz vienas vai uz otras kājas kā mazs puišelītis lēkādams. Satversmes tiesā ar, redz, neiet pata, bet slēpjas aiz vecās (vai vispār vēl dzīvās?) S.T. muguras. Ģļēvs tips, vai? To, protams, no anatomijas atceramies, ka naudas daudzums sievietes čuriņu miklāku un vīrieša krāniņu garāku nepadara :)

Atbildēt

Ugo

11.08.2017. 01:09

Senāta spriedumos par maza apmēra prsībām bija ļoti daudz un ļoti vērtīgi secinājumi.
Tagad apgabala tiesneši, lai kā censtos, bet nekad "neaizvilks" līdz Senātam līmenim un no tādiem nolēmumiem kā šie tikai netaisnīgums vairosies. Kas no tiesneša skatu punkta ir briesmīgi.
Vismaz par šo nolēmumu 3 tiesnešiem vajadzētu daudzas bezmiega naktis pavadīt.

Atbildēt

Taisnie judikatūras spriedumi smird

11.08.2017. 00:03

Spriedumi par labu baroniem smird. Kādas aplamības par judikatūru, kad arī te ir pateikts, ka tā nav jāņem vērā. Katra tiesa spriež neatkarīgi, pēc likuma. Pamatoties uz aplamiem spriedumiem kā uz judikatūru - tā ir tiesiska blēdība.

Šeit ir vienīgais variants - vērsties Eiropas cilvēktiesību tiesā pret Latvijas valsti. Latvijas tiesas, kuras taisījušas spriedumus par labu ar atpakaļejošu datumu un bez nomas līguma vispār - ir prettiesiski.

Atbildēt

snīpe

10.08.2017. 22:56

Oj, nu ņiverju, ka šito vecais pats sacerēja!

Atbildēt

to N.Š.

10.08.2017. 22:18

»

Normunds Šlitke

Gribēji, lai vēl personas kodu pie paraksta norādu


vnk nav stilīgi citiem pārmest to, ka pats reizēm mēdz ignorēt, bet tas jau dvīņu dabā, grozīties :)))

Atbildēt

ferdinands

10.08.2017. 21:47

»

Normunds Šlitke

Gribēji, lai vēl personas kodu pie paraksta norādu


godātais, gandrīz izskatās ka šajā jums noderīgajā spriedumā tiesa ir pielietojusi jūsu nicināto iura novit curia rincipu

Atbildēt

Normunds Šlitke

10.08.2017. 21:29

»

to N.Š.

Mjaa .. Kkā fiksi pārgājāt tajos "anonīmajos" "bailīgajos neliešos" un "dīvāna vaukšķos


Gribēji, lai vēl personas kodu pie paraksta norādu?
Varu - 050665-10517.
Asins grupa B3Rh+
Adrese: Skolas 38-2, Rīga, LV1010

Ar ko man ir tas gods " čalot"?

Atbildēt

Robis

10.08.2017. 21:06

Galvenais, iesniegt maza apmēram prasības, kurās nolēmums jau būs neaptrīdams kasācijā. Jo rodas jautājums, vai tad tikai piespiedu nomas darījums pie mums ir noregulēts speciālā likumā? Tādu darījumu un pakalpojumu ir daudz. Un kurš, tad kontrolē šos darījumus, ja tie neatbilst ne komercdarījumam, ne Civillikumam ?

Atbildēt

Tepat

10.08.2017. 20:56

Traģiskākais ir tas, ka lēmums netiek vērtēts pēc būtības, bet - lai būtu vienādi spriedumi visās lietās... štrunts par to, ka spriedumi nav taisnīgi pēc būtības un pret neaizsargātiem cilvēkiem - dzīvokļu īrniekiem... galvenais, ka papīri ir sakārtoti un nevarēs piesieties, ka viena tiesa ir lēmusi savādāk, saprātīgāk...

Atbildēt

Taisnība

10.08.2017. 20:49

»

pilsonis

Valstī, kur pie varas ir banda, tiesa tiek spriesta tikai par labu bandai


Toties tā var uzkalpoties līdz pat Satversmes tiesai.

Atbildēt

to N.Š.

10.08.2017. 20:40

Mjaa .. Kkā fiksi pārgājāt tajos "anonīmajos" "bailīgajos neliešos" un "dīvāna vaukšķos" !
Nekas personīgs, vnk fakta konstatācija :)

Atbildēt

10.08.2017. 20:17

Ar tādiem pat argumentiem varētu atcelt visus pārējos atbildētājiem nelabvēlīgos spriedumus.
To kāds nejēga ir prasītājs (advokāts-reketieris) var lasīt pat spriedumā- "Tiesas kolēģija konstatē, ka pieteikumā tiesai pieteiktais lūgums atjaunot tiesvedību lietā, ko, parakstot pieteikumu, izteikusi persona, kura vienlaicīgi ir arī zvērināts advokāts, ir juridiski nekorekts"

Atbildēt

Annas sūdu smaka vēl šodien:

10.08.2017. 19:16

Trešās atmodas laikā 1980. gadu beigās A. Seile iesaistījās LNNK, Zaļajā partijā un Latvijas Tautas frontē. 1990. gadā kā LTF un LZP kandidāte Rojas vēlēšanu apgabalā tika ievēlēta Augstākajā Padomē, 4. maijā balsojusi par deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu". no 1993. līdz 1995. gadam viņa bija Centrālās zemes komisijas priekšsēdētāja[2], arī vēlākajos gados daudz nodarbojusies arī īpašuma tiesību un zemes privatizācijas jautājumiem, īpaši attiecībā uz lauku apvidiem.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

10.08.2017. 19:07

Man kā daudzdzīvokļu māju, kurās nebūt nedzīvo "veiksmīgie", apsaimniekotāju, vēl līdz šodienai nelika mierā jautājums, vai tiešām likumīgie bandīti - daudzdzīvokļu māju jumtotāji var pa naktīm mierīgi gulēt? Ar to, ka Artūrs Snips ir atguvis ticību "taisnīgai tiesai", atbilde uz šo jautājumu ir skaidra...

Atbildēt

Cionas preambulists, atkal...

10.08.2017. 19:04

"...sk. E.Levits. Par tiesiskās vienlīdzības principu..."

Atbildēt

pilsonis

10.08.2017. 18:36

Valstī, kur pie varas ir banda, tiesa tiek spriesta tikai par labu bandai.

Atbildēt

Pār MUĻĶU zemi - klāra debess...

10.08.2017. 18:12

ar naudas trakumsērgu neārstējami slimu primātu agonijas murgi.

Atbildēt

Nja?

10.08.2017. 16:46

Forši. Bidlas dabūs maksāt zemes baronam! Ta jau sapriecājās, bet par agru! Taisnā tiesa iztaisnoja par labu spekulantam.
Kā man patīk visi šie absurdie un netaisnīgie notikumi - vid, tiesas, kučinskis ar savu glupo muldēšanu.. tas tik labi parāda, cik "gudra un taisnīga" ir Latvijā valdošā zzs un citu padomju atkritumu vara. Sistēma ir tā nostabilizējusies, ka ne no kā nebaidās. Pat ne no dakšām :D

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...