Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

EJIET D

03.04.2016. 01:18

PAREIZI PATEIKTS!!!!!! LAI IET NAH*TIE UURODI

Atbildēt

vel daudzreiz forsak

29.03.2016. 11:05

»

vēl foršāk

būtu, ja tu vienā rītā pamostos valstī bez policijas, drošības orgāniem, tiesas, deputātiem, advokātiem, medicīnas un izglītības. Mums būtu jautri to visu no malas paskatīties


ka pamostoties valsti bez t.s. drosibas strukturam tu pa logu ieraudzitu ka pa ielam staiga krievu brunie lachi un spele balalaikas

Atbildēt

777

28.03.2016. 11:11

Arī es neredzu, kur paliek nodokļu nauda- nu vispār jau redzu gan. Un to redz katrs valsts iedzīvotājs. nauda ir lielajā silē, pie kuras ir tik labi baroties. Pārējie dabū to, kas nejauši ir silei nobiris garām.

Atbildēt

mulku zemes aininas

26.03.2016. 17:02

Krievijas imperijas apendicits bez jebkadas nakotnes perspektives.
p.s.ne klimats,ne Baltijas juras piekraste,ne vaciesu dibinata Riga nav pastalnieku ierednu nopelns.

Atbildēt

26.03.2016. 15:30

»

Cienījamie cilvēki

Runājiet un diskutējiet par lietām ,kas Jūs satrauc, mēģinām visi kopā rast kopsaucēju, lai tās risinātu.Kam vajadzīga šī neētiskā apsaukāšanās


Tas vajadzīgs Kremļa cilvēkiem, troļļiem kā Mazpisāns (CENZĒTS un citi niki, LV lamājot par muļķuzemi..), Priedītis (Deniss, ALLA u.c.) un citi, lai šeit sakarīgi komentāri nebūtu, bet visi bītos, ka viņus nesāk apsaukāt.

Tieši šie ir, ar ko karo PIETIEK jau ilgstoši. Citi neiztur zākāšanos un arī atbild zākājoties.

Atbildēt

soldiere of fortune

26.03.2016. 10:13

»

vēl foršāk

būtu, ja tu vienā rītā pamostos valstī bez policijas, drošības orgāniem, tiesas, deputātiem, advokātiem, medicīnas un izglītības. Mums būtu jautri to visu no malas paskatīties


Un kas tad būtu? Es ticu, ka godīgu cilvēku ir daudz vairāk par negodīgajiem. Mēs tiksim galā. Arī starp mediķiem un policistiem, ugunsdzēsējiem un citu dienestu ļaudīm, ir cilvēki ar sirdsapziņu un godaprātu! Un jums neliešiem no mums ir jābaidās!

Atbildēt

Māris

26.03.2016. 04:37

»

vēl foršāk

būtu, ja tu vienā rītā pamostos valstī bez policijas, drošības orgāniem, tiesas, deputātiem, advokātiem, medicīnas un izglītības. Mums būtu jautri to visu no malas paskatīties


To vēl foršāk
Piedošanu, Jūs cienītais laikam nākat no tām iestādēm, kuras kaismīgi te aizstāvat. Ja nē, tad esat pilnīgi atsaldēts. Jūsu minētās iestādes jau tāpat nedarbojas. Nav mums ne policijas, ne drošībnieku. Pirmkārt viņi tur ir mazizglītoti neprašas un otrkārt, korumpanti. Turpiniet vien dzīvot savā ilūziju pasaulē. Bet tikmēr tauta rūpējas pati par savu drošību, jo policijai uzticās veseli 30% iedzīvotāju. Rausītim un Jums jau šķiet labs rādītājs, ja policijai neuzticās SEPTIŅI NO DESMIT! (SKDS pētījums) Kauns nav tādas muļķības rakstīt? Labāk paklusējis būtu, morālais kroplis.

Atbildēt

A.K.

25.03.2016. 12:56

»

Latvijas sistēma

Latvijā nav valsts iekārtas, kas līdzinātos Eiropas demokrātisko valstu iekārtām. Šeit ir tipisks postpadomju oligarhu feodālisms, tāds, kādu sastapsiet Putina Krievijā, bet ne Eiropā. It īpaši šī oligarhistiskā feodālisma nostiprināšanā pacentusies Vienotība savos varas gados un tās satelīti, visādas...


Jāpiekrīt komentētāja teiktajam, jo, diemžēl, Latvijā jau sen iekasētā nodokļu nauda vien niecīgā apmērā tiek izlietota atbilstoši tautas interesēm, un izskatās, ka nu, beidzot, daudziem tas ir "piegriezies". Daudzi vienkārši emigrēja, bet no atlikušajiem tagad sūks asinis vēl vairāk, pie kam izvēloties vieglāko ceļu - apliekot ar visvieglāk administrējamiem (lasi:piedzenamiem)nodokļiem, tādiem, kā transporta līdzekļu vai nekustamo īpašumu nodokļi.Pilsonim tur nekādu manevru iespēju, jeb, iespējas nemaksāt vairs nav. Neatkarīgi no tā, cik un vai vispār paliks pāri viņam un viņa ģimenei pēc visu nodokļu nomaksas.
Tā valsts no tautas kalpones ir konvertējusies par bīstamu parazītu - asinssūcēju, kurš savā negausībā, diemžēl, neapzinās, ka aizejot bojā upurim, ies bojā arī pats.
Vienā vārdā - sūc, VID, bet zini mēru!
Cits jautājums ir tas, cik vispār ir ētiski maksāt nodokļus valstī, kura tos izlieto daudziem jo daudziem, maigi sakot, apšaubāmiem, nu labi, pat noziedzīgiem mērķiem. Bet tas jau ir cits stāsts...

Atbildēt

vofvofvof

25.03.2016. 12:29

Cik skaistā krāsā šī lieliskā ēka bildē raksta sākumā, nu gluži kā tas mūsu viedais un godīgais jaunsaulvedis Arbūz..., tfuuu, Artusiņš!

Atbildēt

Latvijas sistēma

25.03.2016. 09:47

Latvijā nav valsts iekārtas, kas līdzinātos Eiropas demokrātisko valstu iekārtām. Šeit ir tipisks postpadomju oligarhu feodālisms, tāds, kādu sastapsiet Putina Krievijā, bet ne Eiropā. It īpaši šī oligarhistiskā feodālisma nostiprināšanā pacentusies Vienotība savos varas gados un tās satelīti, visādas Delnas, Providusi u.tml. Feodālismā nodokļus maksā ne valsts, ne sabiedrības labā, bet lai feodālis un viņa varza būtu pierijusies. Un to mēs uzskatāmi redzam Latvijā. Vienotība, pārējās partijas negausīgi izrij nodokļos maksāto naudu, uzskatot to par savējo. Jā, medijos tautas apmānīšanai viņi kaut ko pļurkst par Eiropas vērtībām, taču ir tālāk no tā, kā Marss no mums. VID ir feodāļu nodevu ievācēji, nekas vairāk.

Atbildēt

kuh

25.03.2016. 09:24

Redz, Latvijā nav neviena strādājoša valsts institūcia , kura kontrolētu nodokļu izlietojumu.
Pamatā mūsu valstī ierēdnis pieskata vai kaimiņu ierēdnis nenozog vairāk kā pats.

Atbildēt

pirdīgs bērniņš

24.03.2016. 21:43

»


pīzdien

kāpēc tu naturāli kakaini jāj?

vai tev nav sievas čura pie kās patverties?

Atbildēt

varis

24.03.2016. 21:09

»

HARIS

Es uzskatu,ka nodokļi ir jāmaksā OBLIGĀTI.Samaksā un tad sāc dot priekšlikumus,kā vajag pēc tavām domām.Valsts pastāv uz nodokļiem.Ja VISI nesamaksās nodokļus,nebūs naudas ne pensijām,ne drošības struktūrām,ne medicīnai un izglītībai.Un tad,kad tiem trūkst naudas,tad visi " gudri "runātāji un vaino ...


Hari nēesi viens no tūkstošiem budžeta iestādē uztaisi savu uzņēmumu un sagaidi pirmo pārbaudi. 20 gadu laikā, pēc tematikas, audita vienmēr ir atradies par ko uzlikt sodu, ja ne uzņēmumam tad amatpersonai. Vienmēr esmu izturējies pret ierēdņiem ar cieņu, bet pēc pēdejās iznešanās atvaino primitīvs lops kurš nepārtraukti skraidīja pēc instrukcijām.

Atbildēt

Artis

24.03.2016. 18:36

»


Piektā kolona ir A.Priedītis un Deniss - tas pats A.P.. un tamlīdzīgi Kremļa salašņas Latvijā. Kā SC, Urbanovičs, Ušakovs un Zariņš, Ameriks – visa okupantu orda – Gods kalpot Latvijai un Gods kalpot dzimtenei (Rõģinai, SSSR), ko valsts atsaka reģistrēt, pamatojoties uz DP ziņojumiem.

Putins izdarīja kļūdu - nespēja intelektuāli pretoties ES, NATO, ASV intelektuālajai agresijai ar naudu, patērētāja labklājību, praidismu un fiziski ieņēma Krimu, pārkāpjot starptautiskās vienošanās.

Krievijas krieviem tagad par to jāmaksā. Putinam jāatdod Krima Ukrainai, bet A.Priedītis jāieliek Centrālcietumā par mēģinājumu gāzt pastāvošo iekārtu, jāsalauž rokas aizturot, par publisku kūdīšanu uz iekārtas nomaiņu. A.Priedītis jau ir atrasts, pantu piemeklēsim.

Atbildēt

juze

24.03.2016. 17:49

Pilnīgi piekritu rakstam,valsti vada čekisti un komunisti!

Atbildēt

vēl foršāk

24.03.2016. 17:48

»

forši

Nu, tu vari uzskatīt. Un tu vari arī maksāt. Ja esi, ko saražojis vai radījis. Lai nodokļus maksā dp, kgb, sab, knab, ujab, .., ierēdņi, prokurori, tiesneši, skolotāji, policisti, ārsti un deputāti. Viņi daudz saražojuši. No saviem nomaksātiem nodokļiem lai arī dzīvo...


būtu, ja tu vienā rītā pamostos valstī bez policijas, drošības orgāniem, tiesas, deputātiem, advokātiem, medicīnas un izglītības. Mums būtu jautri to visu no malas paskatīties.

Atbildēt

Cienījamie cilvēki

24.03.2016. 17:21

»


Runājiet un diskutējiet par lietām ,kas Jūs satrauc, mēģinām visi kopā rast kopsaucēju, lai tās risinātu.Kam vajadzīga šī neētiskā apsaukāšanās.

Atbildēt

Paga Paga

24.03.2016. 16:17

Autoram aiz nabadzības vai negudrības ir nepareiza , vāja domāšana.

Autors ļoti iespējams piedzima valsts dzemdību namā,
gāja valsts bērnudārzā, skolā, gāja pa valsts ceļiem, neba jau izauga natūrā laukos.

Nodokļu naudu autors saņem ne no sevis, bet
saviem klientiem, ar domu, ka autors
samaksās nodokļus.

Ja viņš nemaksā, tad pieviļ savus klientus.

Nodokļu likme Latvijā ir līdzīga kā citur,
likumu sistēma arī,

vienīgais JAUTĀJUMS visiem -

vai 250 000 valsts darbinieku būtu tiesīgi
noteikt nodokļu likmi visiem pārējiem.

ASV ir Fair tax ideja, kas atceļ nodokļu sistēmu
un aizvieto to ar jaunu:

https://en.wikipedia.org/wiki/FairTax

Atbildēt

zed

24.03.2016. 16:17

Valsts nodoklu politika ir latviesu tautas genocids

Atbildēt

Paga Paga

24.03.2016. 15:44

Atbilde uz autora bažām rodama, salīdzinot iemaksātos nodokļus , piem. Rīgā 500M budžets
ar ārzemēm, piem. Washington DC 100x vairāk,
no kā izriet, ka Monako helikopteru laukumi autoram nepienākas jeb LV radītspēja ir zema.

Atbildēt

LIELAIS UN MAZAIS APLIS un REZULTĀTS

24.03.2016. 15:36

REZULTĀTS:
VALSTS MIRST

LIELAIS APLIS:
Politiķis liek VID ievākt nodevas, lai būtu nauda, ko samaksāt, kad politiķis vinnēs sevis izsludinātu konkursu par kaut kāda s*da uzcelšanu/nopirkšanu.

MAZAIS APLIS:
Tā kā Politiķis teica, ka jāievāc nodevas, tad VID ievāc, taču ar ievāktajām nepietiek, jo 50% no ievāktā priekšnodoklī jāatmaksā no VID priekšnieka un/vai apakšpriekšnieka un/vai vietnieka un/vai vietnieka vietnieka un/vai vietnieka vietnieka apakšvietnieka un/vai vietnieka vietnieka apakšvietnieka darbinieka interesēm, tāpēc VID pazudušos 50% ievāc no pelnošajiem, strādīgajiem, mirstīgajiem.Atbildēt

f

24.03.2016. 14:34

Mūsu bankrotējusajā valstī tā saucamā `ekonomika` pastav tikai uz papīra.

Uzpūsts valsts un pārvaldes aparāts saņem algas ( arī smieklīgas 90% gadījumu).

Pārējie daži desmiti tukstoši iedzīvotāji cenšas izdzīvot privātajā biznesā.

Esam 25 neatkarības gadu laikā nonākuši pie pilnīgi sasistas siles.

Valsts ir ekonomiski absolūti nespējīga.

Paldies valdosajām partijām un to valdībām par to.

Atbildēt

troļļu gans

24.03.2016. 14:32

»

Lembergs Šveicē optimizē nodokļus ar savu dēlu un meitu. Merloni gudrība


Kaut kā baigi nelabi palika no Kremļa dibenbučotāja šizas.....

Atbildēt

hm

24.03.2016. 12:20

Valsts iekārtai būtu jābūt:
1)efektīvai un iespējami mazskaitlīgai (bez uzpūstas ierēdņu armijas, darbības imitācijas, dublēšanas),
2)valsts darbā strādājošo vidējam atalgojumam jābūt nedaudz mazākam par vidējo valstī (ieskaitot dažādas piemaksas),
3)valsts darbā un uzņēmumos strādājošo algu attiecība - lielākā/mazākā nedrīkstētu pārsniegt 10:1. Cilvēks nevar nekādos apstākļos būt ražīgāks, stiprāks, līdz ar to gudrāks >10x par otru šīs sugas individu. Pretējā gadījumā valsts sistēmā jārunā par dažādām cilvēku sugām.
Kad šie 3 punkti tiks ieviesti valsts pārvaldē, tad arī varēsim sākt diskusiju par godīgumu, par godīgu attieksmi pret valsti - mūsu kopīgām mājām.
Pašreizējā "apčakarēšanas" shēma - jūs maksājiet, jums jāmaksā, bet mēs zināsim, kur naudiņu likt, sastaps noteiktu pretreakciju. Un jo cilvēki kļūs gudrāki, jo ....

Atbildēt

dibenbučotājs

24.03.2016. 12:04

»

Artis

Stulbs un tukšs raksts! laikam "dižās"kaimiņzemes ietekmes aģenta pasūtīts


Kāda laime kliķei jaunie krimināllikuma panti! Katra kliķes protēze tagad varēs stučīt par nelojalitāti kliķei un šūt "putina aģenta" birku.
Dižās kaimiņzemes aģenti nav tie, kuriem riebj šī sistēma, bet tādi kā tu esat kremļa īstie aģenti - zaglīgi, lišķīgi, liekulīgi mēsli, parazīts parazīta galā.
Kad runā par nodokļu nomaksu, aicini citus maksāt, nosauc savu īsto vārdu, uzvārdu, uzņēmuma reģistrācijas numuru un nomaksāto nodokļu apmēru. Pārējo par tevi pastāstīs citi.

Atbildēt

forši

24.03.2016. 11:55

»

HARIS

Es uzskatu,ka nodokļi ir jāmaksā OBLIGĀTI.Samaksā un tad sāc dot priekšlikumus,kā vajag pēc tavām domām.Valsts pastāv uz nodokļiem.Ja VISI nesamaksās nodokļus,nebūs naudas ne pensijām,ne drošības struktūrām,ne medicīnai un izglītībai.Un tad,kad tiem trūkst naudas,tad visi " gudri "runātāji un vaino ...


Nu, tu vari uzskatīt. Un tu vari arī maksāt. Ja esi, ko saražojis vai radījis. Lai nodokļus maksā dp, kgb, sab, knab, ujab, .., ierēdņi, prokurori, tiesneši, skolotāji, policisti, ārsti un deputāti. Viņi daudz saražojuši. No saviem nomaksātiem nodokļiem lai arī dzīvo.
Man neskauž, ja kāds ar savu apsviedību maksā minimālo nodokli, bet viņam ir auto un viņš brauc uz ārzemēm (svešus mēslus tīrīt, nevis ekskursijā). Problēma ir tad, kad "drošības struktūru puikām", viņu mammām-skolotājām zeķē krājas miljoni un šīs parazītiskās sliekas par svešu naudu brauc uz ārzemēm (ekskursijā, nevis slaucīt svešus mēslus).
Tiem, kuriem vajag policiju, drošības orgānus, tiesu, deputātus, advokātus, medicīnu un izglītību, tie lai maksā nodokļus un uztur parazītus.
Man no visa tā nevajag it nekā. Manis pēc viņi visi rītdien var pazust. Totāli bezjēdzīgi radījumi. Parazīti, kuri uztur neofeodālās verdzības sistēmu. No tādas policijas, izglītības un medicīnas ir jābēg! Nekompetenti, stulbi, alkatīgi, nekaunīgi. 90% no viņiem!

Atbildēt

Artis

24.03.2016. 11:46

Stulbs un tukšs raksts! laikam "dižās"kaimiņzemes ietekmes aģenta pasūtīts.

Atbildēt

32G

24.03.2016. 11:41

Bet man nav motivācijas maksāt, jo redzu, ka visapkārt ļoti daudzi nemaksā un viņiem par to nekas nav. Motivācija varbūt parādītos, ja pāris tādus mukānus reāli iesēdinātu.

Atbildēt

24.03.2016. 11:23

»

HARIS

Es uzskatu,ka nodokļi ir jāmaksā OBLIGĀTI.Samaksā un tad sāc dot priekšlikumus,kā vajag pēc tavām domām.Valsts pastāv uz nodokļiem.Ja VISI nesamaksās nodokļus,nebūs naudas ne pensijām,ne drošības struktūrām,ne medicīnai un izglītībai.Un tad,kad tiem trūkst naudas,tad visi " gudri "runātāji un vaino ...


Priekšlikumi ir kaudzēm šajos 25 gados, bet nevienu tie neinteresē, jo algas politiķiem un ierēdņiem tāpat ienak katru mēnesi.Maksā vien, lai var segt LV parādus un parāda procentus, uzturot 4000 VID algotņus, kam citam citu japieskata, ja grib saglabāt vietu.Ne tikai - viņiem jakļūst vēl agresīvākiem un patvaļīgākiem, parkapjot likumu.

Atbildēt

HARIS

24.03.2016. 11:08

Es uzskatu,ka nodokļi ir jāmaksā OBLIGĀTI.Samaksā un tad sāc dot priekšlikumus,kā vajag pēc tavām domām.Valsts pastāv uz nodokļiem.Ja VISI nesamaksās nodokļus,nebūs naudas ne pensijām,ne drošības struktūrām,ne medicīnai un izglītībai.Un tad,kad tiem trūkst naudas,tad visi " gudri "runātāji un vaino valsti.Bet vbainīgi ir paši.Kā tas sanāk-cilvēks saņem minimālo algu,bet viņam ir pāris mašīnas uz ģimeni,māja,bērni par maksu studē.Paši brauc ceļojumos uz ārzemēm.

Atbildēt

24.03.2016. 10:11

Nekā nav vieglāka kā runāt par darbu. LV valdības to dara jau 25 gadus.

Atbildēt

urmas

24.03.2016. 09:51

+1000

Atbildēt

24.03.2016. 09:48

Visa VID politika vērsta uz uzņēmējdarbības reālu graušanu, jo likumi sarakstīti tā, ka tas iespējams.

Pētersone tikai realizē likumos iekļauto. Piemēram, Pētersone atklāti meloja sacīdama, ka nodokļu maksāšana ir brīvprātīga, bet likums paredz, ka arī, ja tavs uzņēmums strādā ar zaudējumiem, tev jāmaksā 50 euro nodoklis katru gadu. Kāda te brīvprātība?

Iepriekšējos gadus VID iekasētie nodokļi aizgāja Parex un 20 ārvalstu banku glābšanai – iznīcinot sociālo budžetu un pensiju fondu. Tauta redz, ka Godmanis ar Zatleru nesēž cietumā par šīm mahinācijām, tādēļ nerodas ticība, ka jāmaksā nodokļi. Valsts necenšas atgūt izzagtos līdzekļus, ko izzaga Zatlers ar Godmani.

Valsts nerūpējas, ka LV Valsts kase tiek izzagta ar ofšoriem Šveices bankās. VID iznīcina pēdējās uzņēmējdarbības paliekas ar 4000 algotņu armiju, kurai jāmaksā algas katru mēnesi.

APL VID iestādei ļauj ierosināt administratīvo procesu pret jebkuru nodokļu maksātāju, operatīvi veicot pārbaudes, par kurām nebrīdina, tostarp veicot konkurentu pasūtījumus, vai valstij, vai VID pietuvinātām amatpersonām izrēķinoties ar sev, saviem draugiem nelabvēlīgajām personām.

Kā tas iespējams? APL ar slepeni ierosinātu administratīvā procesā faktisko rīcību (pārbaudēm) pārbaudot privāto tiesību juridisko personu (uzņēmēju) operatīvi, veicot pēkšņas pārbaudes, lai arī tajās nekas pretlikumīgs nav atklāts, neuzliek VIDam par pienākumu ziņot personai, ka pret personu ir uzsākts administratīvais process ar faktisko rīcību, vai arī, beidzot kādu, vai vairākas operatīvās pārbaudes, liktu VIDam ziņot pārbaudāmajam, ka administratīvai process izbeigts. VID to dara patvaļīgi pēc savas brīvas izvēles, kas veicina korupciju pašā VID iekšienē.

Ko mēs no tā varam secināt? Ka VID ir totalitāra sistēma, kas var iebaidīt un terorizēt uzņēmēju ar savām faktiskajam rīcībām (operatīvajām pārbaudēm), kad vien vēlas, noteikta procesa situācijā neinformējot par administratīvā procesa uzsākšanu pret uzņēmēju vai administratīvā procesa izbeigšanu. Tā ir diskriminācija pret tiem, kas nav pietuvinātas personas VID augstām amatpersonām, kas pietuvinātās VID amatpersonām aizstāv, vai informē par operatīvo pārbaužu uzsākšanu vai izbeigšanu mutiski, vai rakstiski, VID iestādei šo izvēli veicot totāli patvaļīgi.

Atbildēt

Guntis

24.03.2016. 09:19

Mukāna kunga pārdomas par valsts nodokļu politiku un iekasēto nodokļu izlietojumu ir saprotamas.
Arī man ilgstoši ir neizpratne par to, kur paliek nodokļu maksātāju nauda, jo FM mājas lapā atrodamā informācija par budžeta ieņēmumu un izdevumu pozīcijām ir vien sausa statistika, nevis skaidrojums par to, kāpēc tieši tam un tieši tik daudz ir jātērē.
Taču publikācijas adresāts - VID - gan ir aplams.
Kaut vai tāpēc vien, ka VID nekādā veidā nevar ietekmēt ne valsts nodokļu politiku, ne arī iekasēto nodokļu izlietojumu.
Gan par valsts nodokļu politiku, gan valsts budžeta izlietojumu jautājumi jāuzdod un atbildes jāprasa Saeimai un Ministru kabinetam.

Atbildēt

Nē, zagļiem

24.03.2016. 09:03

bija gadījies redzēt VID ēkā darbinieku staigājam Armani džinsos ! Nez, laikam māte sētniece bija dēliņam sagrabinājusi lai ar pliku dibenu nestaigātu un nedarītu kaunu trūcīgajiem ierēdņiem !

Atbildēt

Jn

24.03.2016. 09:03

Atbilde vienkarsa nodoklu ir par lielu un par daudz principa var redzet tas kas veikala maksa par 30 procentiem vismaz dargak ka eiropa samaksa visus nodoklus un parsvara monopols

Atbildēt

vanja

24.03.2016. 08:56

Veidojiet jaunas partijas, rokat zeltu, sūknejiet naftu un likvidejat VID, tad arī pensijas būs pienācīgas! Un Nauri Mukanu par visas Latvijas galveno menedžeri!

Atbildēt

Daunis Aurs

24.03.2016. 08:43

Es priecājos, ka parādās domas par latviešu vispārējo morālo un prāta stāvokli, kas ir vainīgs visās lietās. Es neticu tiem, kuri saka, ka latvieši ir neattīstīti un morāli ļoti ķēpīgi suņi, kas atsaucās uz likumiem un to ievērošanu.Tā tas nav. Es tam neticu. Es zinu, ka latvieši ir veikli visās mājās, lai kaut kur dabūtu lieku rubli un otru latvieti ieliktu stāvēt stūrī bez rubļa. Visa vaina ir latviešos, bet nevis rublī.

Atbildēt

Izidors

24.03.2016. 08:19

sorosoīdi, atdod LATVJU DĒLIEM un MEITĀM REFERENDUMU!

Atbildēt

gurds

24.03.2016. 08:01

Un tai pašā laikā redzu, kā mani draugi, agrāk kaislīgi LV patrioti, pa vienam un ar ģimenēm izbrauc uz neatgriešanos tuvākā laikā, jo parastam proletariātam tas vis negatīvisms un bezjēdzība ir vnk apnikusi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...