Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

khe khe khe

16.11.2022. 20:44

Lai Ramoliņš pastāsta par savu “jumtu” kur viens ļooti bēdīgi slavens personāžs, kura vārds sākas ar burtu J un kurš viņu kurē - par to jau leģendas klīst par J alkatību un par jumtošanu un kā notiek štelles un kur plūst finanses.

Atbildēt

Speķis

16.11.2022. 16:54

Zagļi tie smārdes pipeles

Atbildēt

Izsole

16.11.2022. 16:31

»

Madona

Arī izolē pirka kā visi 26 dalībnieki ! Cik zināms LVM nav sarunu procedūru kā vieniem no retajiem valsts uzņ. Pata vienmēr uzdzen cenu


Patai vispār nauda ir? Vai arī tāpēc brēc, ka pa lēto vairs nedod, izsolēs neko nenopirkt?

Atbildēt

Putra

16.11.2022. 16:29

»

Kuldīga

Ramoliņš stāsta ka ir noorganizējis fiktīvu izsoli


Izskatās, ka Tu pats to stāsti nevis kāds cits. Tukša muca tālu skan.

Atbildēt

Pofig jūsu izsoles

16.11.2022. 15:20

Kas ar melnajām algām? Kurš skaidro veda?

Atbildēt

Arī Kuldīga

16.11.2022. 14:49

»

Kuldīga

Tagad Stiga RM zog no LVM finierkluci pa cenu ap 90-100 eur kubā, Igaunijā un tirgų cena ap 240 eur kubā, tas zaglis apzog valsti uz katra kubikmetra ko LVM pārdod Stigai RM LVM zaudē 100eur kubā ! Ja Stiga pērk 10000t kubus mēnesī Ramoliņš apzog valsti pa 1 miljonu eur mēn. Pie stīgas zūd koki, laikam...


Kas tev liedz piedalīties atklātā izsolē? Nosoli vairāk - maksāsi vairāk nav nekādu problēmu. Ja ir pretenzijas par izsoļu rīkošanu - nav problēmu - vērsies Latvijas Valsts Mežos ar priekšlikumiem procesa uzlabošanai. Plika apdiršana neatmaksājas.

Atbildēt

Bugaltērija

16.11.2022. 14:47

»

vv

Šis nu tiešām ir īstais algu maksātājs, no VID datiem kuri ir pieejami katram: 2021.gadā sociālais nodoklis vidēji mēnesī ir maksāts 106260(34,09%), mēnesī dalam uz darbinieku skaitu 248 cilvēki, vidējais BRUTO mēneša atalgojums 1256, uz rokas ap 900-950 atkarīgi no neapliekajiem, bet te ir iekšā ciparā...


Labi rēķini - ierēķināji arī slimības lapas? Aprēķini precīzi vai varētu būt neprecīzi? Man vairāk interesē, kā Pata Board ar 1 vai pāris darbiniekiem varēja notirgot papīrmalku, ko kā tehnoloģisko koksni iepirka no LVM, ja kompānijai nebija nekādu citu pamatlīdzekļu un kur nu vēl rūpnīcas (pat ne smakas tuvumā), bet apgrozīja miljonus. Vai tad tā nav gadījumā tā nav LVM izzagšana? Vai kas tas ir? Tā nav melošana?

Atbildēt

Kuldīga

16.11.2022. 13:56

Tagad Stiga RM zog no LVM finierkluci pa cenu ap 90-100 eur kubā, Igaunijā un tirgų cena ap 240 eur kubā, tas zaglis apzog valsti uz katra kubikmetra ko LVM pārdod Stigai RM LVM zaudē 100eur kubā ! Ja Stiga pērk 10000t kubus mēnesī Ramoliņš apzog valsti pa 1 miljonu eur mēn. Pie stīgas zūd koki, laikam bračka paņem.

Atbildēt

vv

16.11.2022. 13:51

Šis nu tiešām ir īstais algu maksātājs, no VID datiem kuri ir pieejami katram: 2021.gadā sociālais nodoklis vidēji mēnesī ir maksāts 106260(34,09%), mēnesī dalam uz darbinieku skaitu 248 cilvēki, vidējais BRUTO mēneša atalgojums 1256, uz rokas ap 900-950 atkarīgi no neapliekajiem, bet te ir iekšā ciparā arī valde un priekšnieku algas, tad sanāk, ka neko baigi diži šis kungs darbiniekiem nemaksā, bet no valsts saņem lieliskus pasūtījumus, un arī dotācijas, vai nav dīvaini?

Atbildēt

Tas

16.11.2022. 13:49

»

temīda


Kāds zin par šo?

Atbildēt

vv

16.11.2022. 13:34

»

???

Mediķiem zemas algas, valsts aizsardzība klibo, mammai maza pensija, budžetā nav naudas-pie visa Ramoliņi vainīgi


Ko Tu te murgo, visi augstāk minētie dzīvo cepuri kuldami atšķirībā no tiem kas viņiem šo komfortablo dzīvi sagādā.

Atbildēt

čangaliem raksturīgi kliegt-turiet zagli

16.11.2022. 13:01

un pašiemm zagt un neaizturēt arī Savējo zagli drugu...31 g un 'arī bruts'...bordāns

Atbildēt

Tev

16.11.2022. 12:25

»

A

Ar Tavām lūgšanām, brāl - sēdēs LL - ko tur darīt


shkjiet ,ka tev labi sanaak?Muljkji varbuut uzkjeraas ...

Atbildēt

Ha ha haaaa

16.11.2022. 12:14

Super, 2022. gadā atsaukties uz 2013.gada video...Āksti!!! Varbūt ļaudis ir mainījušies un vairs nepiekopj blēdīšanos. Bet, ja nopietni, tad - kur, no redzamā video, ja neskaita "gnīdas" uzlikto tekstu, izriet, ka apstrādātā nauda ir paredzēta algām????

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

16.11.2022. 12:07

Kāpec Lembergs nemaksāja nodokļus vai pienacīgas algas cilvēkiem ,vai sociālos pabalstus maznodrošinātajiem ,neradīja pietiekami daudz darba vietu ,,,,darbiniekiem no citiem novadiem ,kuriem bija jāpamet tranzīt biznesa valsts,bezdarba dēļ .
Tā vietā Lembergs ( Lembas cilts) , iegrūda "sakrāto "- sazagto naudu nesaimnieciskā -nelietderīgā lietā ( vacu aškenazi biznesa atbalstīšanā ) ,ērģeļu koncertzālē - PŪTĪSIM TAURES !
Pilnas jūdukristietības baznīcas ar šādu mūzikas instrumentu ,tādēļ tik milzīgas naudas ieguldīšana neracionālā objekta ,kurš neveicina valsts ekonomiku ,ir noziedzīgu līdzekļu legalizācija Bordāna vadībā.

Drīz Latvijā ( Baltijā )būs lielas pārmaiņas ,mēs nemuļļāsiemies mūžīgi ,līdz pēdējā latvieša izmiršanai jūdu Levītkoenu vadībā, Vatikāna murgu katoļu baznīcu paspārnē .

Somija ar NATO atbalstu veiks savu vēsturisko zemju RESTITŪCIJU ( atgūšanu ),jo līdz 1gs.Latvijas teritorija ( Karēlija,Kiži ) piederēja somiem, un tikai patiesie zemes saimnieki savedīs to kārtībā .
Arī ģenaloģiskie dati parāda ,ka latviesiem pilna SOMIJA ar ģenētiskajiem radiem ( Finland dna project ) .
Levīti lai ivritu mācās ,itāļu ( latīņu)valodu ,vai kādu no Kaukāza Noasa pēcteču valodām ,un dodas tur ar savu likumdošanu.

Somijas ģenerālis barons von Manner-geims ( haims ),kurš it ka bombardejis Pēterburgu 1940-1945 gados , nav viss soms ,bet vācu aškenazi ēbrejs , bet vainu par bombardēšanu uzveļ Somijai .
Acīmredzot ,šim tipam bija vienošānās ar ebreju Džugašvilli ,uzsākt provokāciju ,lai sekotu PSRS( žīdu) armijas iebrukums Somijā .

Interesanti ,ka Petrogradas blokādes laikā strādāja tirgi ,kuros antikvariāta uzpircēji uzpirka ļoti vērtīgas lietas ,arī iemainot pret pārtiku , šim kontingentam bija gan naudas līdzekļi ,gan pārtika atliku likām ,gan bizness zēla un plauka ,kad pilsetā mira kareļi ,ingermanlandieši ,baltslāvi un zviedru pēcteči !

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

16.11.2022. 11:28

Galvenais lai pret strādnieku ( darba ņēmēju ) būtu tīra sirdsapziņa un godīga attieksme ,izmaksājot VISU UN LAICĪGI godīgi nopelnīto darba samaksu .
Tā godīgie nodokļu maksātāji ( kas ir apsveicami ), vairāk noplēš no darba samaksas ( nodokļos) ,un darbinieks ar savu sviedru liešanu ,pēc nodokļu nomaksas nevar iztikt ,jāņem kredīts pirms algas ,jāmaksā %.
Nodokļu sistēma labi sakārtota ,nodokļi ka Zviedrijā,īpaši no mazajām algām ,bet ne baņķieru , politiķu lielajām.

Labāk lai darba devējs rīkojas šādi - rūpēs par darbinieku ,kā maksā nodokļus pilna apmērā - nesamērīgi augstajam ierēdniecības aparātam.

Jo gan jau šiem darbiniekiem ,kuri varbūt nesen stājušies darba attiecībās ,ir pirms tam paradi ,kredīti ,kuriem šis darbs ļauj tos atdot ,un atvieglot sirdi .
Šis te mežapstrādes uzņēmums ir mūsu vietējais -TAS JAŅEM VĒRĀ ,nevis ,ka teiksim bagātais Rietumeiropas iepakojuma ražotājs Kvadrapak ,kurš protams var atļauties no lielas algas samaksāt lielos nodokļus.

Tā kā no loģikas viedokļa ,es neesmu pret šādu puslegālu pieeju aplokšņu algām ,darbinieks oficiālu noformēts ,darba stāžs tiek uzskaitīts ,ir socialās garantijas.

Ja kāds šeit saskata nepilnības ,tad likumdošana jāmaina ,attiecībā pret pašmāju uznēmumiem ,tiem jāatvieglo nodokļu nomaksa.


Mēs paši esam sava senču zemē un paturam aiz sevis paturēt galējo vārdu ,nevis juristu likumdevēju Latvijas okupantu Levita ,Bordāna genocīdlikumdošanu pret pamatnāciju.

Ja viņš maksās no visas algas nodokli , nedabūs darbiniekus ,cilvēki izbrauks pec lielākām algām no valts ,un viņu vietas ieņems ukraiņu migranti,kuru valstī zeļ vienkarši nenormāla korupcija ebreja zeļenska ,sorosa,baidena,porošenko-valcmana vadībā .
Man te tādi nav vajadzīgi .


Dēļ šīs nedemokrātiskas nodokļu likumdošanas ,cilvēki pamet Dzimteni ,biznesmeņi ,un uzsākot darbu Austrijā ,saka ,ka likumdošana ka diena pret nakti ,šeit vieni sodi un sankcijas , Austrija darbojās ka brīvi cilvēki ,tur nav tāds likumdevēju mobings.

Atbildēt

vietvaldis

16.11.2022. 11:06

Forshi, mes esam atpalikusi cilveki, pamata tadelj,ka mums ir perkami politikji, perkami mediji un diezgan dumji iedzivotaji. es paklausoties LR1 un kas uz studiju zvana, bilde skaidra. pari visam pr cilveki visada federi, lapsas, titavi un kastur vel tikai groza to dumo cilveku partus.
Par ramolinju vispar nekadu iluziju, tapat ka par visie buvniekiem, pipiju razotajiem utt.

Atbildēt

lskdfjl

16.11.2022. 10:56

»

pag

tur jau neko nevar darīt: Tāda ir šī sistēma, kur vara un cilvēki atklāti nosoda tos, kas interesējas par naudas izcelsmi. Te slavē tos kam ir nauda-tās avoti varu un vēlētājus neinteresē...Vai tas nav apsurds


Man sanāk, ka šis portāls ir starp tiem, kura mērķi ir stipri miglā tīti. Tiem nav nekāda tieša sakara ar cīņu par taisnību, bet bļauj to interesēs, kas samaksā. Nu vismaz visi pilsētā tā runā, acīmredzot ne bez pamata. Par "melnā PR" pakalpojumiem tiek samaksāts, laikam arī nenomaksājot nodokļus, par ko pret portāla turētāju ir reāls kriminālprocess, bez fabricējumiem. Un tad šis portāls knābj citam kaut ko par to pašu līniju. Kāda te ir morāle? Kāda te ir ticamības pakāpe? Mana atbilde - nekāda, pilnīga nulle. Ne vairāk kā lubu romāns par 1 latu - un tad vēl ja nav žēl.

Atbildēt

pag

16.11.2022. 10:22

»

to jau visi kurzemē zin

Tas Kamoliņš ir viens reti pretīgs personāžs, kurš ir tik daudz cilvēkus apkrāpis un apmānijis. Ja gribi visu zaudēt gan mežu gan līdzekļus tad tik sasienies ar lielāko blēdi zemes virsū


tur jau neko nevar darīt: Tāda ir šī sistēma, kur vara un cilvēki atklāti nosoda tos, kas interesējas par naudas izcelsmi. Te slavē tos kam ir nauda-tās avoti varu un vēlētājus neinteresē...Vai tas nav apsurds????

Atbildēt

Apelsīns

16.11.2022. 09:48

»

Banāns

Tu esi muļķis vai izliecies par stūlbajiem? Paskaties Kas Jauns rakstīts, tur Ramoliņš pļūtī, ka vajag sakārtot meža nozari vai interviju LTV raidījumā “1:1”. Īstenībā neko negrib sakārtot, bet turpināt slaukt naudu no valsts


Noskatījos vēlreiz interviju, neredzēju, kā tieši viņš grasās slaukt valsti? Vari precizēt? No visa, kas redzèts - secinu, ka Pata ir tā, kas ir slaukusi valsti, tas ir, Valsts mežus. Un vēl secinu, ka Pata vai tās īpašnieki negrib barotni zaudēt vai aiz atriebības, stāv aiz šī un citiem saistītajiem rakstiem šajā portālā. Nevar būt, ka kļūdaini secinājumi.

Atbildēt

to jau visi kurzemē zin

16.11.2022. 09:05

Tas Kamoliņš ir viens reti pretīgs personāžs, kurš ir tik daudz cilvēkus apkrāpis un apmānijis. Ja gribi visu zaudēt gan mežu gan līdzekļus tad tik sasienies ar lielāko blēdi zemes virsū.

Atbildēt

Banāns

16.11.2022. 08:25

»

Apelsīns

Nezinu - nekāda slavināšana nav redzēta. Varbūt te dažiem ir problēmas ar informācijas uztveri un analīzi? Čalis laikam kādam no tiesas ceļu pārgājis


Tu esi muļķis vai izliecies par stūlbajiem? Paskaties Kas Jauns rakstīts, tur Ramoliņš pļūtī, ka vajag sakārtot meža nozari vai interviju LTV raidījumā “1:1”. Īstenībā neko negrib sakārtot, bet turpināt slaukt naudu no valsts

Atbildēt

Bite

16.11.2022. 08:23

Reku Bite - kas konservus taisa no LDDK - jaunībā ar kontrabasu nodarbojies. Pats intervijā teicis - un kas par to? Tagad godīgs uzņēmējs, kurā vērts ieklausīties. Man īsti nav skaidrs, kāds ir raksta mesidžs? Manuprāt viss plūst un mainās, daži mainās uz labu un aicina to darīt citiem. Bet kādam citam vecās shēmas joprojām prātā - kā pazagt utml, gribas pie bezmaksaa siles. Varbūt mazāk laika un naudas ir vērts ieguldīt sūda raksteļos un rebju bīdīšanā? Tad vairāk laika un naudas paliks biznesa attīstībai un pozitīvām lietām?

Atbildēt

Pilsētā runā

15.11.2022. 22:19

Sen senos laikos Ramoliņam “skaloja” Ornets Romanovičs, kuram bija īpašas attiecības ar Finanšu policijas operiem…maksāja no apgrozījuma par neaizskaramības licenci.

Atbildēt

bet

15.11.2022. 22:03

tā jau rīkojās vairums LV ''uzņēmēju''..Kas gan tur jauns? Un vara visu zinu....Un tā jau 30 gadus...bet publiski muld par patriotismu un valsti..

Atbildēt

Tā klusi ,klusi

15.11.2022. 20:28

ar ko beidzās tā oranžā tilta lieta , kur Sudraba uzraka kaut ko "sīkumainu"?

Atbildēt

rēka

15.11.2022. 20:04

stigas rm dokumentu lādītes pat safilmējuši:))), tanī video ar mūsdienu tehniku var pašu vellu redzēt.Pat banku no kuras skaidrais atskalots :)))Jāsaliek kantori kuriem tanijos datumos kad filmēts nauda skaitīta ,100% uz kreisajiem kantoriem.

Atbildēt

Sviests

15.11.2022. 19:58

Pirmkārt - 2013.gadā nebija aizliegts izmaksāt algu (par kuru tiek samaksāti visi nodokļi) skaidrā naudā. Tajā laikā tā bija arī varbūt ne primāra, bet tomēr samērā regulāra prakse daudzās nozarēs. Cik saprotu, tas nav tieši aizliegts arī šodien, bet neviens to īpaši nepraktizē.
Otrkārt - 2013.gadā vēl nebija tik striktu ierobežojumu juridisko personu darījumiem skaidrā naudā (piemēram, no tantes cirsmu varēja mierīgi par cash līdz ja nemaldos 3000 LVL nopirkt).
Treškārt - kas teica, ka vispār tā nauda nav MR privātā nauda, kam vispār nav nekādas saiknes ar biznesu, algām utt

Atbildēt

Kampara tumbočka

15.11.2022. 19:49

Te nekā nav !

Atbildēt

Pilnmēness

15.11.2022. 19:26

Un ko no šī video ir jāsaprot? Kāds skaita skaidru naudu - latus. Nav redzami nekādi saraksti. Tikai kaut kādi uzraksti, kam acīmredzami nav tieša sakara ar video notiekošo. Nav zināms un redzams, kam piederošu naudu skaita un kurā vietā tā skaitīšana notiek. A visādus apmelotājus par naudu jau viegli sameklēt. Video youtube ievietots pirms 5 gadiem - 2017.gadā - Andris Bērziņš tipa autors. Ilgi gaidījis šis "Andris Bērziņš", lai youtube ievietotu 4 gadus senu video. Vēl ilgāk gaidījuši pietiek autoru un pasūtītāju kolektīvs.

Atbildēt

Smārde

15.11.2022. 19:21

Tauta attapās, visi laukos zin ka šie brāļi zaglēni ar skaidru naudu tik operē,it kā tepat no smārdes purva ņēma. Un bildē ir Mārtiņš .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...