Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Prokuratūra LR

01.09.2019. 20:28

»

brīvais radikālis

Tev debesspuses sajukušas! Latvija tagad ir Amērikas satelītvalsts


Tikai nevienu Amerikas okupantu nevar satikt tramvajā braucot par piemēru. Ir dzirdēts ka Ainažu poligonā divi esot manīti, amerikāņi.
Interesanti-kurā gadā tad Latvijā okupētajā tika likvidēta krievu totalitārā vara, un kad tika krievu okupanti deportēti prom no Latvijas? Kurā gadā tas notika? Aģent!

Atbildēt

brīvais radikālis

30.08.2019. 18:59

»

Prokuratūra LR

Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...


Tev debesspuses sajukušas! Latvija tagad ir Amērikas satelītvalsts!

Atbildēt

Putns kūkotājs

28.08.2019. 22:25

»

??

Varētu sīkāk par to, kā un par ko tantele un mazdēls uzkrita uz nerva kaimiņiem


Vajag pagastā paklausīties, ko čivina putniņi, var daudz, ko interesanta sadzirdēt 🤣🤣🤣

Atbildēt

Jautājums

28.08.2019. 17:36

»

TT

Pašam tev nav pilns rublis!Tantiņa dārzā 40 gadus audzē ķiplokus, sīpolus, kaņepes, katru gadu kā ierasts novāc, izžāvē, daļā izaudētā apēd, bet daļu glabā un pavasarī atkal iestāda. Kādi viņai var būt papīri par dārzā izaudētajiem pārtikas produktiem??? Turklāt, nevis tantiņai jāpierāda ka nav vainīga...


Ja tantei nebija nekādu papīru par kaņepju sēklu izcelsmi, tad kā policija varēja zināt kas tās par kaņepēm, ja draudzīgie kaimiņi bija iespējams ziņojuši, ka tiek audzētas narkotiskās. Poliči, gan arī malači - nebija slinkums izraut visas kaņepes, lai tā vietā paņemtu dažus augus analīzēm. Vārdu sakot, kaimiņu razborkās tika iesaistīta policija un lieki tērēti valsts līdzekļi.

Atbildēt

TT

28.08.2019. 16:18

»

Jozis

Ja runā par tām tiesām, tad tur pat kaķim jāsmejas. Arī man, savā laikā, policijas uzlikto sodu par savas a/m novietošanu savā sētā, policijas uzskatā, nepareizi, neatcēla...


pats noželojamākais, ka 15 gadu laikā šī situācija nav mainījusies un tādi RPP rudzīši joprojām liek sodus īpašniekam uz viņa pasas zemes

Atbildēt

TT

28.08.2019. 15:46

»

Kaņepe

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem...


Pašam tev nav pilns rublis!Tantiņa dārzā 40 gadus audzē ķiplokus, sīpolus, kaņepes, katru gadu kā ierasts novāc, izžāvē, daļā izaudētā apēd, bet daļu glabā un pavasarī atkal iestāda. Kādi viņai var būt papīri par dārzā izaudētajiem pārtikas produktiem??? Turklāt, nevis tantiņai jāpierāda ka nav vainīga, bet gan policijai jāpierāda kādas personas vaina!

Atbildēt

Taisnība.

28.08.2019. 13:40

»

Prokuratūra LR

Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...


Sarkasms protams nav nekas slikts. Taču pavirši izdarītas vai ne līdz galam izdarītas lietas bieži mēdz rezultēties ar negribētām un nepatīkamām sekām.

Atbildēt

Prokuratūra LR

28.08.2019. 08:39

»

Kaņepe

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem...


Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...

Pareizi!
Preventīvi šito tanti vajag cietumā paturēt gadus 10,kamer nomirs. Mazdēlu nošaut un pasniegt to kā bēgšanu no policijas.
Vius lauksaimniekus jau savlaicīgi ietupināt cietumā ar zemju, īpašumu konfiskāciju, lai izslēgtu domu noziedzīgu jau saknē, ka var ne audzēt tomātus, bet marihuānu.
Preventīvi visus uzņēmējus (kas vēl nav pametuši Latviju), vispār to jādara pēc iespējas ātrāk, ka ne aizmūk... Visus uzņēmējus preventīvi cietumā uz 20 gadi. Par krāpšanos ar nodokļiem. Un galvenais ka tiesu kriminālteorija zinātniskā (tā protams tikai sagadīšanās, bet sugas brāļi leviti viņu sarakstījuši) atļauj cilvēkus sodīt par nenotikušām lietām. Pat par slepkavību izdarītu var ielikt cietumā kaut visu Bausku! Preventīvos nolūkos ka baušķenieki atkal neizdomā taisīt streiku, tas ir nekārtības masu.

Tad šai Krievijas satelītvalstij vispār nebūs nekādu problēmu. Krimināls izskaust. Nemieri tautas izslēgti. Viena iedzīvotāju daļa apsargā otru iedzīvotāju daļu, kas sēž cietumos.
Ražot tāpat neko šī krievlatvija neražo. Virs 10 miljardi ārējais parāds. Un viss kustas, notiek valstī. Ekonomika 0,bet ziņas Eiropai tiek iesniegtas par laimes stāstiem, ekonomikas izaugsme kosmiskā ātruma.

Atbildēt

Kaņepe

28.08.2019. 05:36

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem pierādīt, ka viņai aug pārtikas kaņepes. Bet papīru droši, ka nebija nekādu. Audzēja taču kaņepes nevis kaut kādus kartupeļus burkānus. Un vajadzēja ņemt vērā, ka vairums sabiedrības, diemžēl, izdzirdot vārdu kaņepes uzreiz iedomājas par narkotikām. Neizglītotība un aprobežotība kaņepju hautājumā rullē. Treškārt - policija, kuras atbraukušie pārstāvji vizuāli nespēja atšķirt pārtikas kaņepi no narkotiskās kaņepes. Un pilnīgi neizprotamā kāda pārcentība. Kāpēc nevarēja paņemt dažus augus uz analīzēm un operatīvi tās uztaisīt ?Nebūtu nekādas brēkas.
Tā katra no pusēm kaut ko neizdara līdz galam vai izdara greizi un tad brīnās, ka citi arī rīkojas tāpat. Rezultāts likumsakarīgs, jo visi pieturās pie principa - visi citi sliktie un stulbie, tikai ne es 🤣. Kaut neliela deva tolerances, cilvēciskas iejūtības visām iesaistītajām pusēm būtu nesušas mierīgu situācijas risinājumu.
Un izskatās, ka kādam ir iepaticies būt par mediju zvaigzni 🤣🤣🤣

Atbildēt

Daina Stirane

27.08.2019. 21:31

Nu un ko? Kas tālāk? Vai kāds ies un atriebs viņu? Vai kaut viens prokurors, izmeklētājs (nu tie gan ir dabūjuši pa muti), tiesnesis ir atriebt? Atriebti par tādu cilvēku spīdzināšanu un slepkavībām, slepkavību plānošanā kā Gunāra Astras, Jura Ziemeļa, Linarda Grantiņa.

Te kaut vai mājas adresi nopublicē visu Latvijas prokuroru un tiesnešu. Nekas nenotiks!
Šī Krievijas vara ir tā iebaidījusi tautu, ar gariem cietumsodiem, cietumā spīdzinās cilvēku šādu,mantas konfiskācija būs... Nav vairs 1905 vai 1917,18 gads. Kad par prokurora vai tiesneša iepēršanu un viņa mājas no dedzināšanu, iedotu 1,5 gadi. 15 būs kā likts. Vai 20. Te nav Francija kur cilvēki iziet ielās un Vara ne atriebjas viņiem.

Atbildēt

Kas bija prokurors

27.08.2019. 14:41

»

Tur ne tikai policija vainīga

tur prokurors, tiesnese. Kas bija prokurors? Tā mūs terorizē, lai mēs kļūtu par teroristiem


Ģenerālprokuratūras Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta tiesās izskatāmo civillietu nodaļas prokurore Daina Stirāne

Atbildēt

Tur ne tikai policija vainīga

27.08.2019. 12:35

»

Q

.....lai Dievs pasargā mūs no tiesām


tur prokurors, tiesnese. Kas bija prokurors? Tā mūs terorizē, lai mēs kļūtu par teroristiem.

Atbildēt

Laime

27.08.2019. 10:40

Tad jau D. Birzgulei ir milzīgi paveicies. Pie citiem policijas upuriem, kur policija bija atbraukusi, cietumā sēž viņi. Jo starp tiem nekaitīgiem simtiem augu, tika atrastas arī pāris lapiņas īstās marihuānas. Un 5 gadi cietumsoda nodrošināti, par pāris gramiem īstas marihuānas.

Dzidrin, pa ziemu sakaltē maizīti. Jo nākamgad cietumā noderēs. Pavasarī būs klāt policija un visticamāk tanīs daudzos izaugušos stādos atradīs vienu pareizo stādiņu un 5 gadi garantēti.
Šogad policijai bija izbeigusies īstie. Pārdeva limitu neaizskaramo. Dikti vajadzēja naudu...

Atbildēt

Q

27.08.2019. 10:01

.....lai Dievs pasargā mūs no tiesām.....

Atbildēt

Jā!

27.08.2019. 09:00

Kāda valdība, tāda policija un tiesa.
(Kāds saimnieks, tāds viņa ķēdes suns.)

Atbildēt

Pilnīgi

27.08.2019. 08:02

»

Saulīte

Saņemot šadu spriedumu, pirmais un vienīgais ko es izdarītu: aptītu ar viņu ķieģeli, uzrakstītu "Pieņemiet atvainošanos" un ielidinātu tās "tiesneses" logā


pareizs ķieģeļa virziens. Labāk privāti tiesneses/ša dzīvesvietā, kā iznīcināja privātu kaņepju lauku, izmantojot amatu. Un bez atvainošanās. Nezināmos un neatklājamos apstākļos. Teroru pret teroru!

Atbildēt

Sen derētu!

27.08.2019. 08:00

»

Kaatad

Gan jau reiz kāds no vīzdeguņu sistēmas ņergām uzrausies uz kādu omulīgu onkuli ar labi saglabātu pēckara trofeju rokās


Apnicis papīrus smērēt un lūgties, lai kaut ko dara jēgpilnu!

Atbildēt

Es

27.08.2019. 07:57

Cīņā pret narkotikām der arī šādas kļūdas. Gadās. Tev, Lato, kļūdas nekad negadās.

Atbildēt

Kaatad

27.08.2019. 04:54

Gan jau reiz kāds no vīzdeguņu sistēmas ņergām uzrausies uz kādu omulīgu onkuli ar labi saglabātu pēckara trofeju rokās.:)

Atbildēt

Saulīte

26.08.2019. 23:43

Saņemot šadu spriedumu, pirmais un vienīgais ko es izdarītu: aptītu ar viņu ķieģeli, uzrakstītu "Pieņemiet atvainošanos" un ielidinātu tās "tiesneses" logā

Atbildēt

.

26.08.2019. 23:15

Man nebūtu žēl samaksāt tiesnei Solvita Pujāte 30EUR, par iespēju pademolēt viņas iekopto dārzu, tai pensionārei tās kaņepes ir daudz vērtīgākas par visdārgākajiem košumkrūmiem (bet laikam jau viņai tāda nav, ja var šitādus lēmumus pieņemt)

Atbildēt

laimīte

26.08.2019. 19:51

Bezkompromisa tiesiskuums - viss pēc labākajiem JKP priekšrakstiem. Varēja vismaz kādas smukas plintnieces nolikt apsargāt visu to postažu.
Ļauj mums tur laimē diet, mūs....

Atbildēt

Fēlis

26.08.2019. 19:17

»

es

Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt


Kāda siltumnīca! Vajag īpaši aprīkotas telpas, apgaimojumu, mēslojumu, ventilāciju, mikrolimatu. Nav jau nekāda Meksika. Siltumnīcā sanāk tikai tomāti un gurķi.

Atbildēt

Viļānu novada policija

26.08.2019. 19:10

tirsā sev var iebāzt to atvainošanos, noslēpjot savu analfabētismu!

Atbildēt

Yox

26.08.2019. 19:07

Kur nu ir Bordāna bezkompromisu tiesiskums, kaķis apēda vai?

Atbildēt

Ha

26.08.2019. 18:30

Kā krievu anekdotē. Biezais,notriecis gājējus,zvana draugam prokuroram. Prokurors prāto: ā, lukturis pagalam? Nu par mantas bojāšanu var iedot pāris gadus. Ak viens ielidojis krūmos? Nu tam gadus piecus par bēgšanu no notikuma vietas.

Atbildēt

Spoks

26.08.2019. 18:24

Bet kā jūs domājat, Lato Lapsa,vai pēc šī raksta publicēšanas Bordāna bezkompromisa tiesiskuma ministrija izmeklēs šō gadījumu un būs pareizā reakcija. Ar tādu mērķi taču publicējāt rakstu. Neaizmirstiet pasekot līdz notikumiem. Aŗī man dārza aug pārtikas kaņepes, jo tās mūsu ģimenē ir augušas kopš es sevi atceros un lietoju regulāri veselības nostiprināšanai.Baidos, ka arī mani kaimiņi var mani nostučīt, zinot cik stipras ir ziņotāju tradīcijas Latvijā un kā tiek sargāti čekas ziņotāji, piem. Muižnieks, par kuru Jūs arī šobrīd iestājaties.

Atbildēt

Daudz sviesta

26.08.2019. 18:23

Daudz sviesta ir visā tajā, tiešām daudz sviesta. Sviestā tur ir viss, pat tualetes papīrs

Atbildēt

...

26.08.2019. 18:22

»

Lasot spriedumu

Par piešķirtiem 27,23 eur kundze var nopirkt tik pat daudz seklu un no tām pagatavot tik pat daudz sviesta. Par mantisko daļu varētu arī piekrist. Bet par morālo kaitējumu gan tiesa iebrauca auzās


Un kā novērtēt ieguldīto darbu un sirdi? Cik pienāktos maksāt par sapelējušo lakstu utilizāciju?
Par kaņepju sviesta pagatavošanu arī vajag ko jēgt.

Atbildēt

Jozis

26.08.2019. 18:22

Ja runā par tām tiesām, tad tur pat kaķim jāsmejas. Arī man, savā laikā, policijas uzlikto sodu par savas a/m novietošanu savā sētā, policijas uzskatā, nepareizi, neatcēla.
Protams, biju satriekts par vispārējo apkārt valdošo, tajā skaitā - tiesu, debīlismu, taču nācās samierināties ar šo faktu, jo ir jau zināma patiesība, ka ar valsti azarta spēles nav jēgas spēlēt - būsi zaudētājs jebkurā gadījumā.
Arī šī tiesvedība tikai apstiprina faktu, lai cik debīla ir argumentācija varas iestādei - tai vienmēr būs taisnība, lai gan tā taisnība šai varai pat blakus nav stāvējusi.

Atbildēt

Lasot spriedumu

26.08.2019. 18:18

Par piešķirtiem 27,23 eur kundze var nopirkt tik pat daudz seklu un no tām pagatavot tik pat daudz sviesta. Par mantisko daļu varētu arī piekrist. Bet par morālo kaitējumu gan tiesa iebrauca auzās.

Atbildēt

Baltijas kolonija

26.08.2019. 18:13

»

es

Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt


Tie nav nekādi poliči, bet miliči parastie. Infu pienesa kāds no "maisu satura", bet lēmumu pieņēma troika.

Atbildēt

aktieris

26.08.2019. 18:08

»

klauns

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā


Tavai zināšanai, tiesneses un pārējā valsts parazītu varza jau 30 gadus kā neaudzē burkānus un tomātus, dēļ materiāla neizdevīguma. Pret viņu algu, dārzeņiem un pārtikai vispār vajadzētu būt desmit reižu dārgākai, bet tad savukārt kliegtu nabagi ka jāmirst badā, jo tiem pat zeme jau atņemta un audzēt nav iespēju pie labākās gribas.

Atbildēt

Sviests

26.08.2019. 17:58

Mudaks mudaka galā un nākamais mudaks stulbāks par iepriekšējo mudaku. Ko var gribēt, ja pie varas ir pilsētās dzimuši un auguši mudaki, kas padzirdot par kaņepēm, neko vairāk kā narkoķikas nepazīst. Tādi paši mudaki visās ministrijās un visa valdība. Divas trīs augstākās izglītības, bet piecreiz lielāks mudaks par parastu lauku puišeli.

Atbildēt

ķuzim laiks pensijā!

26.08.2019. 17:57

»

kada starpiiba

latvija parnem krievu policijas metodes


Visa Latvija nē, bet Latgale ir pārkrievota un policisti uzvedas kā krievi.

Atbildēt

kada starpiiba

26.08.2019. 17:25

latvija parnem krievu policijas metodes

Atbildēt

Jurists

26.08.2019. 16:58

»

klauns

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā


Poliči tiesnesei pēc tam atvainosies un viss būs kārtībā, morālais kaitējums atlīdzināts.

Atbildēt

klauns

26.08.2019. 16:45

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā.

Atbildēt

aga

26.08.2019. 16:09

Teksts , ka ieradās ir 3 mašīnām , jau vien ir ko vērts. Te Rīgā vienā automazgātuvē konstatēja 1 televizoru bez licences, arī ar 3 mašīnām atbrauca!! Laikam baigi baidās čali! Ka tantes ar nātri noslānīs!

Atbildēt

Jezups

26.08.2019. 16:09

Lūk cik tālu tiesu varu ir noveduši mūsu "patrioti" - NA

Atbildēt

po

26.08.2019. 16:00

»

voila

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan...


Bet no kurienes mentiem informācija ka tantiņai vispār tur aiz kūtspakaļas kaut kas aug? Kāds taču nostučīja (pardon- sacēla trauksmi). Jautājums kurš un kāpēc to izdarīja? Varbūt tantiņa pati nav kā tagad mēdz teikt nemaz tik viennozīmīga kā grib izlikties? Autors varētu paturpināt pētījumu un mēs ar interesi izlasītu nākamo rakstu.

Atbildēt

es

26.08.2019. 15:47

»

voila

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan...


Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt?
Šī tak nav pirmā reize, kad šāda stulba laža.

Atbildēt

voila

26.08.2019. 15:05

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan.

Atbildēt

Jurists

26.08.2019. 14:52

(((„kriminālprocess ir izbeigts, pieteicēja nav saukta pie atbildības, līdz ar to šajā sakarā pieteicējai nevarēja rasties morālas ciešanas”)))
Neiebraucu šajā tēzē. Tiesnese varbūt budiste ir, ja domā, ka par kriminālprocesu ar visām kratīšanām-pratināšanām cilvēki nemēdz uztraukties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

FotoOtrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā, viņš lāga nedzirdot, ko tie padotie viņam īsti saka, tāpēc nevarot būt priekšsēdētājs.
Lasīt visu...

3

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

FotoJūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika patriekts no partijas, jo sāka nesankcionētu nomelnošanas kampaņu pret oranžajiem Tautas partijas kolēģiem, pēdējā laikā uzstājīgi, nu jau gandrīz populistiskā manierē postulē nepieciešamību aizliegt tirgot alkoholu un tabakas izstrādājumus Rīgā šā gada vasarā gaidāmo bērnu dziesmu un deju svētku laikā.
Lasīt visu...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...

Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...