Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Prokuratūra LR

01.09.2019. 20:28

»

brīvais radikālis

Tev debesspuses sajukušas! Latvija tagad ir Amērikas satelītvalsts


Tikai nevienu Amerikas okupantu nevar satikt tramvajā braucot par piemēru. Ir dzirdēts ka Ainažu poligonā divi esot manīti, amerikāņi.
Interesanti-kurā gadā tad Latvijā okupētajā tika likvidēta krievu totalitārā vara, un kad tika krievu okupanti deportēti prom no Latvijas? Kurā gadā tas notika? Aģent!

Atbildēt

brīvais radikālis

30.08.2019. 18:59

»

Prokuratūra LR

Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...


Tev debesspuses sajukušas! Latvija tagad ir Amērikas satelītvalsts!

Atbildēt

Putns kūkotājs

28.08.2019. 22:25

»

??

Varētu sīkāk par to, kā un par ko tantele un mazdēls uzkrita uz nerva kaimiņiem


Vajag pagastā paklausīties, ko čivina putniņi, var daudz, ko interesanta sadzirdēt 🤣🤣🤣

Atbildēt

Jautājums

28.08.2019. 17:36

»

TT

Pašam tev nav pilns rublis!Tantiņa dārzā 40 gadus audzē ķiplokus, sīpolus, kaņepes, katru gadu kā ierasts novāc, izžāvē, daļā izaudētā apēd, bet daļu glabā un pavasarī atkal iestāda. Kādi viņai var būt papīri par dārzā izaudētajiem pārtikas produktiem??? Turklāt, nevis tantiņai jāpierāda ka nav vainīga...


Ja tantei nebija nekādu papīru par kaņepju sēklu izcelsmi, tad kā policija varēja zināt kas tās par kaņepēm, ja draudzīgie kaimiņi bija iespējams ziņojuši, ka tiek audzētas narkotiskās. Poliči, gan arī malači - nebija slinkums izraut visas kaņepes, lai tā vietā paņemtu dažus augus analīzēm. Vārdu sakot, kaimiņu razborkās tika iesaistīta policija un lieki tērēti valsts līdzekļi.

Atbildēt

TT

28.08.2019. 16:18

»

Jozis

Ja runā par tām tiesām, tad tur pat kaķim jāsmejas. Arī man, savā laikā, policijas uzlikto sodu par savas a/m novietošanu savā sētā, policijas uzskatā, nepareizi, neatcēla...


pats noželojamākais, ka 15 gadu laikā šī situācija nav mainījusies un tādi RPP rudzīši joprojām liek sodus īpašniekam uz viņa pasas zemes

Atbildēt

TT

28.08.2019. 15:46

»

Kaņepe

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem...


Pašam tev nav pilns rublis!Tantiņa dārzā 40 gadus audzē ķiplokus, sīpolus, kaņepes, katru gadu kā ierasts novāc, izžāvē, daļā izaudētā apēd, bet daļu glabā un pavasarī atkal iestāda. Kādi viņai var būt papīri par dārzā izaudētajiem pārtikas produktiem??? Turklāt, nevis tantiņai jāpierāda ka nav vainīga, bet gan policijai jāpierāda kādas personas vaina!

Atbildēt

Taisnība.

28.08.2019. 13:40

»

Prokuratūra LR

Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...


Sarkasms protams nav nekas slikts. Taču pavirši izdarītas vai ne līdz galam izdarītas lietas bieži mēdz rezultēties ar negribētām un nepatīkamām sekām.

Atbildēt

Prokuratūra LR

28.08.2019. 08:39

»

Kaņepe

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem...


Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...

Pareizi!
Preventīvi šito tanti vajag cietumā paturēt gadus 10,kamer nomirs. Mazdēlu nošaut un pasniegt to kā bēgšanu no policijas.
Vius lauksaimniekus jau savlaicīgi ietupināt cietumā ar zemju, īpašumu konfiskāciju, lai izslēgtu domu noziedzīgu jau saknē, ka var ne audzēt tomātus, bet marihuānu.
Preventīvi visus uzņēmējus (kas vēl nav pametuši Latviju), vispār to jādara pēc iespējas ātrāk, ka ne aizmūk... Visus uzņēmējus preventīvi cietumā uz 20 gadi. Par krāpšanos ar nodokļiem. Un galvenais ka tiesu kriminālteorija zinātniskā (tā protams tikai sagadīšanās, bet sugas brāļi leviti viņu sarakstījuši) atļauj cilvēkus sodīt par nenotikušām lietām. Pat par slepkavību izdarītu var ielikt cietumā kaut visu Bausku! Preventīvos nolūkos ka baušķenieki atkal neizdomā taisīt streiku, tas ir nekārtības masu.

Tad šai Krievijas satelītvalstij vispār nebūs nekādu problēmu. Krimināls izskaust. Nemieri tautas izslēgti. Viena iedzīvotāju daļa apsargā otru iedzīvotāju daļu, kas sēž cietumos.
Ražot tāpat neko šī krievlatvija neražo. Virs 10 miljardi ārējais parāds. Un viss kustas, notiek valstī. Ekonomika 0,bet ziņas Eiropai tiek iesniegtas par laimes stāstiem, ekonomikas izaugsme kosmiskā ātruma.

Atbildēt

Kaņepe

28.08.2019. 05:36

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem pierādīt, ka viņai aug pārtikas kaņepes. Bet papīru droši, ka nebija nekādu. Audzēja taču kaņepes nevis kaut kādus kartupeļus burkānus. Un vajadzēja ņemt vērā, ka vairums sabiedrības, diemžēl, izdzirdot vārdu kaņepes uzreiz iedomājas par narkotikām. Neizglītotība un aprobežotība kaņepju hautājumā rullē. Treškārt - policija, kuras atbraukušie pārstāvji vizuāli nespēja atšķirt pārtikas kaņepi no narkotiskās kaņepes. Un pilnīgi neizprotamā kāda pārcentība. Kāpēc nevarēja paņemt dažus augus uz analīzēm un operatīvi tās uztaisīt ?Nebūtu nekādas brēkas.
Tā katra no pusēm kaut ko neizdara līdz galam vai izdara greizi un tad brīnās, ka citi arī rīkojas tāpat. Rezultāts likumsakarīgs, jo visi pieturās pie principa - visi citi sliktie un stulbie, tikai ne es 🤣. Kaut neliela deva tolerances, cilvēciskas iejūtības visām iesaistītajām pusēm būtu nesušas mierīgu situācijas risinājumu.
Un izskatās, ka kādam ir iepaticies būt par mediju zvaigzni 🤣🤣🤣

Atbildēt

Daina Stirane

27.08.2019. 21:31

Nu un ko? Kas tālāk? Vai kāds ies un atriebs viņu? Vai kaut viens prokurors, izmeklētājs (nu tie gan ir dabūjuši pa muti), tiesnesis ir atriebt? Atriebti par tādu cilvēku spīdzināšanu un slepkavībām, slepkavību plānošanā kā Gunāra Astras, Jura Ziemeļa, Linarda Grantiņa.

Te kaut vai mājas adresi nopublicē visu Latvijas prokuroru un tiesnešu. Nekas nenotiks!
Šī Krievijas vara ir tā iebaidījusi tautu, ar gariem cietumsodiem, cietumā spīdzinās cilvēku šādu,mantas konfiskācija būs... Nav vairs 1905 vai 1917,18 gads. Kad par prokurora vai tiesneša iepēršanu un viņa mājas no dedzināšanu, iedotu 1,5 gadi. 15 būs kā likts. Vai 20. Te nav Francija kur cilvēki iziet ielās un Vara ne atriebjas viņiem.

Atbildēt

Kas bija prokurors

27.08.2019. 14:41

»

Tur ne tikai policija vainīga

tur prokurors, tiesnese. Kas bija prokurors? Tā mūs terorizē, lai mēs kļūtu par teroristiem


Ģenerālprokuratūras Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta tiesās izskatāmo civillietu nodaļas prokurore Daina Stirāne

Atbildēt

Tur ne tikai policija vainīga

27.08.2019. 12:35

»

Q

.....lai Dievs pasargā mūs no tiesām


tur prokurors, tiesnese. Kas bija prokurors? Tā mūs terorizē, lai mēs kļūtu par teroristiem.

Atbildēt

Laime

27.08.2019. 10:40

Tad jau D. Birzgulei ir milzīgi paveicies. Pie citiem policijas upuriem, kur policija bija atbraukusi, cietumā sēž viņi. Jo starp tiem nekaitīgiem simtiem augu, tika atrastas arī pāris lapiņas īstās marihuānas. Un 5 gadi cietumsoda nodrošināti, par pāris gramiem īstas marihuānas.

Dzidrin, pa ziemu sakaltē maizīti. Jo nākamgad cietumā noderēs. Pavasarī būs klāt policija un visticamāk tanīs daudzos izaugušos stādos atradīs vienu pareizo stādiņu un 5 gadi garantēti.
Šogad policijai bija izbeigusies īstie. Pārdeva limitu neaizskaramo. Dikti vajadzēja naudu...

Atbildēt

Q

27.08.2019. 10:01

.....lai Dievs pasargā mūs no tiesām.....

Atbildēt

Jā!

27.08.2019. 09:00

Kāda valdība, tāda policija un tiesa.
(Kāds saimnieks, tāds viņa ķēdes suns.)

Atbildēt

Pilnīgi

27.08.2019. 08:02

»

Saulīte

Saņemot šadu spriedumu, pirmais un vienīgais ko es izdarītu: aptītu ar viņu ķieģeli, uzrakstītu "Pieņemiet atvainošanos" un ielidinātu tās "tiesneses" logā


pareizs ķieģeļa virziens. Labāk privāti tiesneses/ša dzīvesvietā, kā iznīcināja privātu kaņepju lauku, izmantojot amatu. Un bez atvainošanās. Nezināmos un neatklājamos apstākļos. Teroru pret teroru!

Atbildēt

Sen derētu!

27.08.2019. 08:00

»

Kaatad

Gan jau reiz kāds no vīzdeguņu sistēmas ņergām uzrausies uz kādu omulīgu onkuli ar labi saglabātu pēckara trofeju rokās


Apnicis papīrus smērēt un lūgties, lai kaut ko dara jēgpilnu!

Atbildēt

Es

27.08.2019. 07:57

Cīņā pret narkotikām der arī šādas kļūdas. Gadās. Tev, Lato, kļūdas nekad negadās.

Atbildēt

Kaatad

27.08.2019. 04:54

Gan jau reiz kāds no vīzdeguņu sistēmas ņergām uzrausies uz kādu omulīgu onkuli ar labi saglabātu pēckara trofeju rokās.:)

Atbildēt

Saulīte

26.08.2019. 23:43

Saņemot šadu spriedumu, pirmais un vienīgais ko es izdarītu: aptītu ar viņu ķieģeli, uzrakstītu "Pieņemiet atvainošanos" un ielidinātu tās "tiesneses" logā

Atbildēt

.

26.08.2019. 23:15

Man nebūtu žēl samaksāt tiesnei Solvita Pujāte 30EUR, par iespēju pademolēt viņas iekopto dārzu, tai pensionārei tās kaņepes ir daudz vērtīgākas par visdārgākajiem košumkrūmiem (bet laikam jau viņai tāda nav, ja var šitādus lēmumus pieņemt)

Atbildēt

laimīte

26.08.2019. 19:51

Bezkompromisa tiesiskuums - viss pēc labākajiem JKP priekšrakstiem. Varēja vismaz kādas smukas plintnieces nolikt apsargāt visu to postažu.
Ļauj mums tur laimē diet, mūs....

Atbildēt

Fēlis

26.08.2019. 19:17

»

es

Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt


Kāda siltumnīca! Vajag īpaši aprīkotas telpas, apgaimojumu, mēslojumu, ventilāciju, mikrolimatu. Nav jau nekāda Meksika. Siltumnīcā sanāk tikai tomāti un gurķi.

Atbildēt

Viļānu novada policija

26.08.2019. 19:10

tirsā sev var iebāzt to atvainošanos, noslēpjot savu analfabētismu!

Atbildēt

Yox

26.08.2019. 19:07

Kur nu ir Bordāna bezkompromisu tiesiskums, kaķis apēda vai?

Atbildēt

Ha

26.08.2019. 18:30

Kā krievu anekdotē. Biezais,notriecis gājējus,zvana draugam prokuroram. Prokurors prāto: ā, lukturis pagalam? Nu par mantas bojāšanu var iedot pāris gadus. Ak viens ielidojis krūmos? Nu tam gadus piecus par bēgšanu no notikuma vietas.

Atbildēt

Spoks

26.08.2019. 18:24

Bet kā jūs domājat, Lato Lapsa,vai pēc šī raksta publicēšanas Bordāna bezkompromisa tiesiskuma ministrija izmeklēs šō gadījumu un būs pareizā reakcija. Ar tādu mērķi taču publicējāt rakstu. Neaizmirstiet pasekot līdz notikumiem. Aŗī man dārza aug pārtikas kaņepes, jo tās mūsu ģimenē ir augušas kopš es sevi atceros un lietoju regulāri veselības nostiprināšanai.Baidos, ka arī mani kaimiņi var mani nostučīt, zinot cik stipras ir ziņotāju tradīcijas Latvijā un kā tiek sargāti čekas ziņotāji, piem. Muižnieks, par kuru Jūs arī šobrīd iestājaties.

Atbildēt

Daudz sviesta

26.08.2019. 18:23

Daudz sviesta ir visā tajā, tiešām daudz sviesta. Sviestā tur ir viss, pat tualetes papīrs

Atbildēt

...

26.08.2019. 18:22

»

Lasot spriedumu

Par piešķirtiem 27,23 eur kundze var nopirkt tik pat daudz seklu un no tām pagatavot tik pat daudz sviesta. Par mantisko daļu varētu arī piekrist. Bet par morālo kaitējumu gan tiesa iebrauca auzās


Un kā novērtēt ieguldīto darbu un sirdi? Cik pienāktos maksāt par sapelējušo lakstu utilizāciju?
Par kaņepju sviesta pagatavošanu arī vajag ko jēgt.

Atbildēt

Jozis

26.08.2019. 18:22

Ja runā par tām tiesām, tad tur pat kaķim jāsmejas. Arī man, savā laikā, policijas uzlikto sodu par savas a/m novietošanu savā sētā, policijas uzskatā, nepareizi, neatcēla.
Protams, biju satriekts par vispārējo apkārt valdošo, tajā skaitā - tiesu, debīlismu, taču nācās samierināties ar šo faktu, jo ir jau zināma patiesība, ka ar valsti azarta spēles nav jēgas spēlēt - būsi zaudētājs jebkurā gadījumā.
Arī šī tiesvedība tikai apstiprina faktu, lai cik debīla ir argumentācija varas iestādei - tai vienmēr būs taisnība, lai gan tā taisnība šai varai pat blakus nav stāvējusi.

Atbildēt

Lasot spriedumu

26.08.2019. 18:18

Par piešķirtiem 27,23 eur kundze var nopirkt tik pat daudz seklu un no tām pagatavot tik pat daudz sviesta. Par mantisko daļu varētu arī piekrist. Bet par morālo kaitējumu gan tiesa iebrauca auzās.

Atbildēt

Baltijas kolonija

26.08.2019. 18:13

»

es

Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt


Tie nav nekādi poliči, bet miliči parastie. Infu pienesa kāds no "maisu satura", bet lēmumu pieņēma troika.

Atbildēt

aktieris

26.08.2019. 18:08

»

klauns

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā


Tavai zināšanai, tiesneses un pārējā valsts parazītu varza jau 30 gadus kā neaudzē burkānus un tomātus, dēļ materiāla neizdevīguma. Pret viņu algu, dārzeņiem un pārtikai vispār vajadzētu būt desmit reižu dārgākai, bet tad savukārt kliegtu nabagi ka jāmirst badā, jo tiem pat zeme jau atņemta un audzēt nav iespēju pie labākās gribas.

Atbildēt

Sviests

26.08.2019. 17:58

Mudaks mudaka galā un nākamais mudaks stulbāks par iepriekšējo mudaku. Ko var gribēt, ja pie varas ir pilsētās dzimuši un auguši mudaki, kas padzirdot par kaņepēm, neko vairāk kā narkoķikas nepazīst. Tādi paši mudaki visās ministrijās un visa valdība. Divas trīs augstākās izglītības, bet piecreiz lielāks mudaks par parastu lauku puišeli.

Atbildēt

ķuzim laiks pensijā!

26.08.2019. 17:57

»

kada starpiiba

latvija parnem krievu policijas metodes


Visa Latvija nē, bet Latgale ir pārkrievota un policisti uzvedas kā krievi.

Atbildēt

kada starpiiba

26.08.2019. 17:25

latvija parnem krievu policijas metodes

Atbildēt

Jurists

26.08.2019. 16:58

»

klauns

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā


Poliči tiesnesei pēc tam atvainosies un viss būs kārtībā, morālais kaitējums atlīdzināts.

Atbildēt

klauns

26.08.2019. 16:45

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā.

Atbildēt

aga

26.08.2019. 16:09

Teksts , ka ieradās ir 3 mašīnām , jau vien ir ko vērts. Te Rīgā vienā automazgātuvē konstatēja 1 televizoru bez licences, arī ar 3 mašīnām atbrauca!! Laikam baigi baidās čali! Ka tantes ar nātri noslānīs!

Atbildēt

Jezups

26.08.2019. 16:09

Lūk cik tālu tiesu varu ir noveduši mūsu "patrioti" - NA

Atbildēt

po

26.08.2019. 16:00

»

voila

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan...


Bet no kurienes mentiem informācija ka tantiņai vispār tur aiz kūtspakaļas kaut kas aug? Kāds taču nostučīja (pardon- sacēla trauksmi). Jautājums kurš un kāpēc to izdarīja? Varbūt tantiņa pati nav kā tagad mēdz teikt nemaz tik viennozīmīga kā grib izlikties? Autors varētu paturpināt pētījumu un mēs ar interesi izlasītu nākamo rakstu.

Atbildēt

es

26.08.2019. 15:47

»

voila

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan...


Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt?
Šī tak nav pirmā reize, kad šāda stulba laža.

Atbildēt

voila

26.08.2019. 15:05

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan.

Atbildēt

Jurists

26.08.2019. 14:52

(((„kriminālprocess ir izbeigts, pieteicēja nav saukta pie atbildības, līdz ar to šajā sakarā pieteicējai nevarēja rasties morālas ciešanas”)))
Neiebraucu šajā tēzē. Tiesnese varbūt budiste ir, ja domā, ka par kriminālprocesu ar visām kratīšanām-pratināšanām cilvēki nemēdz uztraukties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....