Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Prokuratūra LR

01.09.2019. 21:28

»

brīvais radikālis

Tev debesspuses sajukušas! Latvija tagad ir Amērikas satelītvalsts


Tikai nevienu Amerikas okupantu nevar satikt tramvajā braucot par piemēru. Ir dzirdēts ka Ainažu poligonā divi esot manīti, amerikāņi.
Interesanti-kurā gadā tad Latvijā okupētajā tika likvidēta krievu totalitārā vara, un kad tika krievu okupanti deportēti prom no Latvijas? Kurā gadā tas notika? Aģent!

Atbildēt

brīvais radikālis

30.08.2019. 19:59

»

Prokuratūra LR

Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...


Tev debesspuses sajukušas! Latvija tagad ir Amērikas satelītvalsts!

Atbildēt

Putns kūkotājs

28.08.2019. 23:25

»

??

Varētu sīkāk par to, kā un par ko tantele un mazdēls uzkrita uz nerva kaimiņiem


Vajag pagastā paklausīties, ko čivina putniņi, var daudz, ko interesanta sadzirdēt 🤣🤣🤣

Atbildēt

Jautājums

28.08.2019. 18:36

»

TT

Pašam tev nav pilns rublis!Tantiņa dārzā 40 gadus audzē ķiplokus, sīpolus, kaņepes, katru gadu kā ierasts novāc, izžāvē, daļā izaudētā apēd, bet daļu glabā un pavasarī atkal iestāda. Kādi viņai var būt papīri par dārzā izaudētajiem pārtikas produktiem??? Turklāt, nevis tantiņai jāpierāda ka nav vainīga...


Ja tantei nebija nekādu papīru par kaņepju sēklu izcelsmi, tad kā policija varēja zināt kas tās par kaņepēm, ja draudzīgie kaimiņi bija iespējams ziņojuši, ka tiek audzētas narkotiskās. Poliči, gan arī malači - nebija slinkums izraut visas kaņepes, lai tā vietā paņemtu dažus augus analīzēm. Vārdu sakot, kaimiņu razborkās tika iesaistīta policija un lieki tērēti valsts līdzekļi.

Atbildēt

TT

28.08.2019. 17:18

»

Jozis

Ja runā par tām tiesām, tad tur pat kaķim jāsmejas. Arī man, savā laikā, policijas uzlikto sodu par savas a/m novietošanu savā sētā, policijas uzskatā, nepareizi, neatcēla...


pats noželojamākais, ka 15 gadu laikā šī situācija nav mainījusies un tādi RPP rudzīši joprojām liek sodus īpašniekam uz viņa pasas zemes

Atbildēt

TT

28.08.2019. 16:46

»

Kaņepe

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem...


Pašam tev nav pilns rublis!Tantiņa dārzā 40 gadus audzē ķiplokus, sīpolus, kaņepes, katru gadu kā ierasts novāc, izžāvē, daļā izaudētā apēd, bet daļu glabā un pavasarī atkal iestāda. Kādi viņai var būt papīri par dārzā izaudētajiem pārtikas produktiem??? Turklāt, nevis tantiņai jāpierāda ka nav vainīga, bet gan policijai jāpierāda kādas personas vaina!

Atbildēt

Taisnība.

28.08.2019. 14:40

»

Prokuratūra LR

Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...


Sarkasms protams nav nekas slikts. Taču pavirši izdarītas vai ne līdz galam izdarītas lietas bieži mēdz rezultēties ar negribētām un nepatīkamām sekām.

Atbildēt

Prokuratūra LR

28.08.2019. 09:39

»

Kaņepe

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem...


Visi kaut kur vainīgi, neizdarīja kaut ko...

Pareizi!
Preventīvi šito tanti vajag cietumā paturēt gadus 10,kamer nomirs. Mazdēlu nošaut un pasniegt to kā bēgšanu no policijas.
Vius lauksaimniekus jau savlaicīgi ietupināt cietumā ar zemju, īpašumu konfiskāciju, lai izslēgtu domu noziedzīgu jau saknē, ka var ne audzēt tomātus, bet marihuānu.
Preventīvi visus uzņēmējus (kas vēl nav pametuši Latviju), vispār to jādara pēc iespējas ātrāk, ka ne aizmūk... Visus uzņēmējus preventīvi cietumā uz 20 gadi. Par krāpšanos ar nodokļiem. Un galvenais ka tiesu kriminālteorija zinātniskā (tā protams tikai sagadīšanās, bet sugas brāļi leviti viņu sarakstījuši) atļauj cilvēkus sodīt par nenotikušām lietām. Pat par slepkavību izdarītu var ielikt cietumā kaut visu Bausku! Preventīvos nolūkos ka baušķenieki atkal neizdomā taisīt streiku, tas ir nekārtības masu.

Tad šai Krievijas satelītvalstij vispār nebūs nekādu problēmu. Krimināls izskaust. Nemieri tautas izslēgti. Viena iedzīvotāju daļa apsargā otru iedzīvotāju daļu, kas sēž cietumos.
Ražot tāpat neko šī krievlatvija neražo. Virs 10 miljardi ārējais parāds. Un viss kustas, notiek valstī. Ekonomika 0,bet ziņas Eiropai tiek iesniegtas par laimes stāstiem, ekonomikas izaugsme kosmiskā ātruma.

Atbildēt

Kaņepe

28.08.2019. 06:36

Neviens šī notikuma dalībnieks izskatās, ka nav bez vainas. Pirmkārt, jau foršie kaimiņi, kuri nostučija tanti, jo tantes mazdēls un arī pati bija uzkritusi uz nerviem - nespēja normāli sarunāties savā starpā 🤣. Otrkārt - tante pati. Kas viņai traucēja, atbraukušajiem poličiem ar kādiem nebūt papīriem pierādīt, ka viņai aug pārtikas kaņepes. Bet papīru droši, ka nebija nekādu. Audzēja taču kaņepes nevis kaut kādus kartupeļus burkānus. Un vajadzēja ņemt vērā, ka vairums sabiedrības, diemžēl, izdzirdot vārdu kaņepes uzreiz iedomājas par narkotikām. Neizglītotība un aprobežotība kaņepju hautājumā rullē. Treškārt - policija, kuras atbraukušie pārstāvji vizuāli nespēja atšķirt pārtikas kaņepi no narkotiskās kaņepes. Un pilnīgi neizprotamā kāda pārcentība. Kāpēc nevarēja paņemt dažus augus uz analīzēm un operatīvi tās uztaisīt ?Nebūtu nekādas brēkas.
Tā katra no pusēm kaut ko neizdara līdz galam vai izdara greizi un tad brīnās, ka citi arī rīkojas tāpat. Rezultāts likumsakarīgs, jo visi pieturās pie principa - visi citi sliktie un stulbie, tikai ne es 🤣. Kaut neliela deva tolerances, cilvēciskas iejūtības visām iesaistītajām pusēm būtu nesušas mierīgu situācijas risinājumu.
Un izskatās, ka kādam ir iepaticies būt par mediju zvaigzni 🤣🤣🤣

Atbildēt

Daina Stirane

27.08.2019. 22:31

Nu un ko? Kas tālāk? Vai kāds ies un atriebs viņu? Vai kaut viens prokurors, izmeklētājs (nu tie gan ir dabūjuši pa muti), tiesnesis ir atriebt? Atriebti par tādu cilvēku spīdzināšanu un slepkavībām, slepkavību plānošanā kā Gunāra Astras, Jura Ziemeļa, Linarda Grantiņa.

Te kaut vai mājas adresi nopublicē visu Latvijas prokuroru un tiesnešu. Nekas nenotiks!
Šī Krievijas vara ir tā iebaidījusi tautu, ar gariem cietumsodiem, cietumā spīdzinās cilvēku šādu,mantas konfiskācija būs... Nav vairs 1905 vai 1917,18 gads. Kad par prokurora vai tiesneša iepēršanu un viņa mājas no dedzināšanu, iedotu 1,5 gadi. 15 būs kā likts. Vai 20. Te nav Francija kur cilvēki iziet ielās un Vara ne atriebjas viņiem.

Atbildēt

Kas bija prokurors

27.08.2019. 15:41

»

Tur ne tikai policija vainīga

tur prokurors, tiesnese. Kas bija prokurors? Tā mūs terorizē, lai mēs kļūtu par teroristiem


Ģenerālprokuratūras Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta tiesās izskatāmo civillietu nodaļas prokurore Daina Stirāne

Atbildēt

Tur ne tikai policija vainīga

27.08.2019. 13:35

»

Q

.....lai Dievs pasargā mūs no tiesām


tur prokurors, tiesnese. Kas bija prokurors? Tā mūs terorizē, lai mēs kļūtu par teroristiem.

Atbildēt

Laime

27.08.2019. 11:40

Tad jau D. Birzgulei ir milzīgi paveicies. Pie citiem policijas upuriem, kur policija bija atbraukusi, cietumā sēž viņi. Jo starp tiem nekaitīgiem simtiem augu, tika atrastas arī pāris lapiņas īstās marihuānas. Un 5 gadi cietumsoda nodrošināti, par pāris gramiem īstas marihuānas.

Dzidrin, pa ziemu sakaltē maizīti. Jo nākamgad cietumā noderēs. Pavasarī būs klāt policija un visticamāk tanīs daudzos izaugušos stādos atradīs vienu pareizo stādiņu un 5 gadi garantēti.
Šogad policijai bija izbeigusies īstie. Pārdeva limitu neaizskaramo. Dikti vajadzēja naudu...

Atbildēt

Q

27.08.2019. 11:01

.....lai Dievs pasargā mūs no tiesām.....

Atbildēt

Jā!

27.08.2019. 10:00

Kāda valdība, tāda policija un tiesa.
(Kāds saimnieks, tāds viņa ķēdes suns.)

Atbildēt

Pilnīgi

27.08.2019. 09:02

»

Saulīte

Saņemot šadu spriedumu, pirmais un vienīgais ko es izdarītu: aptītu ar viņu ķieģeli, uzrakstītu "Pieņemiet atvainošanos" un ielidinātu tās "tiesneses" logā


pareizs ķieģeļa virziens. Labāk privāti tiesneses/ša dzīvesvietā, kā iznīcināja privātu kaņepju lauku, izmantojot amatu. Un bez atvainošanās. Nezināmos un neatklājamos apstākļos. Teroru pret teroru!

Atbildēt

Sen derētu!

27.08.2019. 09:00

»

Kaatad

Gan jau reiz kāds no vīzdeguņu sistēmas ņergām uzrausies uz kādu omulīgu onkuli ar labi saglabātu pēckara trofeju rokās


Apnicis papīrus smērēt un lūgties, lai kaut ko dara jēgpilnu!

Atbildēt

Es

27.08.2019. 08:57

Cīņā pret narkotikām der arī šādas kļūdas. Gadās. Tev, Lato, kļūdas nekad negadās.

Atbildēt

Kaatad

27.08.2019. 05:54

Gan jau reiz kāds no vīzdeguņu sistēmas ņergām uzrausies uz kādu omulīgu onkuli ar labi saglabātu pēckara trofeju rokās.:)

Atbildēt

Saulīte

27.08.2019. 00:43

Saņemot šadu spriedumu, pirmais un vienīgais ko es izdarītu: aptītu ar viņu ķieģeli, uzrakstītu "Pieņemiet atvainošanos" un ielidinātu tās "tiesneses" logā

Atbildēt

.

27.08.2019. 00:15

Man nebūtu žēl samaksāt tiesnei Solvita Pujāte 30EUR, par iespēju pademolēt viņas iekopto dārzu, tai pensionārei tās kaņepes ir daudz vērtīgākas par visdārgākajiem košumkrūmiem (bet laikam jau viņai tāda nav, ja var šitādus lēmumus pieņemt)

Atbildēt

laimīte

26.08.2019. 20:51

Bezkompromisa tiesiskuums - viss pēc labākajiem JKP priekšrakstiem. Varēja vismaz kādas smukas plintnieces nolikt apsargāt visu to postažu.
Ļauj mums tur laimē diet, mūs....

Atbildēt

Fēlis

26.08.2019. 20:17

»

es

Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt


Kāda siltumnīca! Vajag īpaši aprīkotas telpas, apgaimojumu, mēslojumu, ventilāciju, mikrolimatu. Nav jau nekāda Meksika. Siltumnīcā sanāk tikai tomāti un gurķi.

Atbildēt

Viļānu novada policija

26.08.2019. 20:10

tirsā sev var iebāzt to atvainošanos, noslēpjot savu analfabētismu!

Atbildēt

Yox

26.08.2019. 20:07

Kur nu ir Bordāna bezkompromisu tiesiskums, kaķis apēda vai?

Atbildēt

Ha

26.08.2019. 19:30

Kā krievu anekdotē. Biezais,notriecis gājējus,zvana draugam prokuroram. Prokurors prāto: ā, lukturis pagalam? Nu par mantas bojāšanu var iedot pāris gadus. Ak viens ielidojis krūmos? Nu tam gadus piecus par bēgšanu no notikuma vietas.

Atbildēt

Spoks

26.08.2019. 19:24

Bet kā jūs domājat, Lato Lapsa,vai pēc šī raksta publicēšanas Bordāna bezkompromisa tiesiskuma ministrija izmeklēs šō gadījumu un būs pareizā reakcija. Ar tādu mērķi taču publicējāt rakstu. Neaizmirstiet pasekot līdz notikumiem. Aŗī man dārza aug pārtikas kaņepes, jo tās mūsu ģimenē ir augušas kopš es sevi atceros un lietoju regulāri veselības nostiprināšanai.Baidos, ka arī mani kaimiņi var mani nostučīt, zinot cik stipras ir ziņotāju tradīcijas Latvijā un kā tiek sargāti čekas ziņotāji, piem. Muižnieks, par kuru Jūs arī šobrīd iestājaties.

Atbildēt

Daudz sviesta

26.08.2019. 19:23

Daudz sviesta ir visā tajā, tiešām daudz sviesta. Sviestā tur ir viss, pat tualetes papīrs

Atbildēt

...

26.08.2019. 19:22

»

Lasot spriedumu

Par piešķirtiem 27,23 eur kundze var nopirkt tik pat daudz seklu un no tām pagatavot tik pat daudz sviesta. Par mantisko daļu varētu arī piekrist. Bet par morālo kaitējumu gan tiesa iebrauca auzās


Un kā novērtēt ieguldīto darbu un sirdi? Cik pienāktos maksāt par sapelējušo lakstu utilizāciju?
Par kaņepju sviesta pagatavošanu arī vajag ko jēgt.

Atbildēt

Jozis

26.08.2019. 19:22

Ja runā par tām tiesām, tad tur pat kaķim jāsmejas. Arī man, savā laikā, policijas uzlikto sodu par savas a/m novietošanu savā sētā, policijas uzskatā, nepareizi, neatcēla.
Protams, biju satriekts par vispārējo apkārt valdošo, tajā skaitā - tiesu, debīlismu, taču nācās samierināties ar šo faktu, jo ir jau zināma patiesība, ka ar valsti azarta spēles nav jēgas spēlēt - būsi zaudētājs jebkurā gadījumā.
Arī šī tiesvedība tikai apstiprina faktu, lai cik debīla ir argumentācija varas iestādei - tai vienmēr būs taisnība, lai gan tā taisnība šai varai pat blakus nav stāvējusi.

Atbildēt

Lasot spriedumu

26.08.2019. 19:18

Par piešķirtiem 27,23 eur kundze var nopirkt tik pat daudz seklu un no tām pagatavot tik pat daudz sviesta. Par mantisko daļu varētu arī piekrist. Bet par morālo kaitējumu gan tiesa iebrauca auzās.

Atbildēt

Baltijas kolonija

26.08.2019. 19:13

»

es

Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt


Tie nav nekādi poliči, bet miliči parastie. Infu pienesa kāds no "maisu satura", bet lēmumu pieņēma troika.

Atbildēt

aktieris

26.08.2019. 19:08

»

klauns

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā


Tavai zināšanai, tiesneses un pārējā valsts parazītu varza jau 30 gadus kā neaudzē burkānus un tomātus, dēļ materiāla neizdevīguma. Pret viņu algu, dārzeņiem un pārtikai vispār vajadzētu būt desmit reižu dārgākai, bet tad savukārt kliegtu nabagi ka jāmirst badā, jo tiem pat zeme jau atņemta un audzēt nav iespēju pie labākās gribas.

Atbildēt

Sviests

26.08.2019. 18:58

Mudaks mudaka galā un nākamais mudaks stulbāks par iepriekšējo mudaku. Ko var gribēt, ja pie varas ir pilsētās dzimuši un auguši mudaki, kas padzirdot par kaņepēm, neko vairāk kā narkoķikas nepazīst. Tādi paši mudaki visās ministrijās un visa valdība. Divas trīs augstākās izglītības, bet piecreiz lielāks mudaks par parastu lauku puišeli.

Atbildēt

ķuzim laiks pensijā!

26.08.2019. 18:57

»

kada starpiiba

latvija parnem krievu policijas metodes


Visa Latvija nē, bet Latgale ir pārkrievota un policisti uzvedas kā krievi.

Atbildēt

kada starpiiba

26.08.2019. 18:25

latvija parnem krievu policijas metodes

Atbildēt

Jurists

26.08.2019. 17:58

»

klauns

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā


Poliči tiesnesei pēc tam atvainosies un viss būs kārtībā, morālais kaitējums atlīdzināts.

Atbildēt

klauns

26.08.2019. 17:45

Izlasot rakstu, rodas vēlme, lai policijas omnibuss iebrauc tiesneses dārzā kluss, izbraukā tur tomātus, redīsus un burkānus, un aizbrauc nezināmā virzienā.

Atbildēt

aga

26.08.2019. 17:09

Teksts , ka ieradās ir 3 mašīnām , jau vien ir ko vērts. Te Rīgā vienā automazgātuvē konstatēja 1 televizoru bez licences, arī ar 3 mašīnām atbrauca!! Laikam baigi baidās čali! Ka tantes ar nātri noslānīs!

Atbildēt

Jezups

26.08.2019. 17:09

Lūk cik tālu tiesu varu ir noveduši mūsu "patrioti" - NA

Atbildēt

po

26.08.2019. 17:00

»

voila

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan...


Bet no kurienes mentiem informācija ka tantiņai vispār tur aiz kūtspakaļas kaut kas aug? Kāds taču nostučīja (pardon- sacēla trauksmi). Jautājums kurš un kāpēc to izdarīja? Varbūt tantiņa pati nav kā tagad mēdz teikt nemaz tik viennozīmīga kā grib izlikties? Autors varētu paturpināt pētījumu un mēs ar interesi izlasītu nākamo rakstu.

Atbildēt

es

26.08.2019. 16:47

»

voila

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan...


Cik es saprotu no bioloģijas, LV ārpus siltumnīcas izaudzēt marihuānas kaņepes nemaz nav iespējams. Tiem poličiem gadījumā vnk apkārtrakstu nevajag palaist? jeb nosūtīt pamatskolu pabeigt?
Šī tak nav pirmā reize, kad šāda stulba laža.

Atbildēt

voila

26.08.2019. 16:05

kur gan lai nabaga policis ņem info, kāda kura kaņepe izskatās? Bet, "gonors" asinīs, vajag taču tantiņai parādīt, kas mēs par večiem! Un tad vēl "tiesiskais" moments, grūti pateikt, kurš kuru te ir pārspējis. Izskatās, ka mūsu taisnā tiesa un drosmīgā policija ir fifty-fifty. Nožēlojami gan.

Atbildēt

Jurists

26.08.2019. 15:52

(((„kriminālprocess ir izbeigts, pieteicēja nav saukta pie atbildības, līdz ar to šajā sakarā pieteicējai nevarēja rasties morālas ciešanas”)))
Neiebraucu šajā tēzē. Tiesnese varbūt budiste ir, ja domā, ka par kriminālprocesu ar visām kratīšanām-pratināšanām cilvēki nemēdz uztraukties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...