Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tehniķis

28.04.2018. 20:03

Elementāri seifu novietošanas noteikumi ir tādi, ka seifu jāpiestiprina atrašanās vietai tā, ka bez atlaušanas un atskrūvēšanas nevar aiznest! Vai bija atmūķēts utt, jeb Rimsis nemāk seifu savā mājā iemontēt!?

Atbildēt

zaķi!

28.04.2018. 19:56

Ko pīpē?To muti tomēr aizver gan!

Atbildēt

to Lilita

28.04.2018. 19:30

SAB, DP, Kontroles dienesta kompetence kontrolēt netīrās naudas izcelsmi un to neielaist Latvijā, nedodot atļauju FTKT izsniegt licenci bankas dibināšanai LV. Uz Rimševicu tas neattiecas, tā nav , nebija viņa kompetence. Savukārt, SAB sastrādājas gan ar CIP, gan Krievijas FSB, kā VDK kompetenču pārmantotāja. Bet Rimševics vēlējās, lai ASV atļauj kontrolēt Krievijas netīro naudu un ielaiž to Latvijā. Šai ziņā viņš sevi raksturoja kā naivu. Krievijas FSB interese bija graut reputāciju ECB caut Rimševica starptautiski skaļo aizturēšanu, ko Krievijas FSB uzdevumā caur Lemberga norādēm vai Savicka realizēja Kučinskis, vienlaikus sagraujot kredītreitingus Latvijai. Pēdējie it kā pozitīvie ir fufelis, jo Pasaules B nosaka savu, un tas ir sagrauts, lai turpinātu pakļaut Latviju ar parādiem. Bet Rimševics staigā pa plānu ledu, jo, izskatās, ka ir gan CIP, gan Krievijas FSB darbonis kopš VDK pārmantošanas laikiem, kur korekcijas Rimševicam deva VDK virsnieks Ojārs Blumbergs, kā atklāj G. Valdmaņa grāmata Starp dzirnakmeņiem.

Atbildēt

Z

28.04.2018. 19:25

Policijai neienaca prātā paprasīt, kādu filmu Rimševičš skatījies? Gan jau,ka kinoteātra, repertuārā tādas nemaz nebija.

Atbildēt

vanja

28.04.2018. 14:25

Es arī esmu sabiedrības daļa, bet es nepieprasu ziņot par to, ka seifs ir atrasts vai nav. Paziņo, vienaldzīgi izlasu! Mani daudz vairāk interesē, kādas rīt būs cenas maizei, pienam, vai es varēšu pienācīgi pabarot savus bērnus!

Atbildēt

Praatotaajs

28.04.2018. 08:56

Kurchs veel iet skatiitiess kiino, kad uguns pakaljaa. Gan jau tas viss beigsies ne ar ko.

Atbildēt

ss

28.04.2018. 08:11

Kāds kautko ļoti ļoti slēpj un kāds ļoti ļoti meklē!!!

Atbildēt

bezmaksas piegāde 4-6 nedēļās

27.04.2018. 22:41

»

seifs

2 centneri ir 200kg! Kurā bankā Rimsis to seifu nozaga, vai pievāca, jo nav zināms, ka tādu var nopirkt


svars 500kg
https://www.saffort.lv/hartmann-tresore-d109-12e-seifs

Atbildēt

Lozes slepkavībā vaino

27.04.2018. 20:11

godīgu latvieti, kas dzīvoja pie Lozes un viņai palīdzēja. Dienu pirms Loze gribēja nodot sabiedrībai liecības par VDK noziegumiem, viņa pazuda, kā ziņoja policija. 13. aprīlī policija viņu bija "atradusi" ieraktu divus metrus dziļā bedrē Saulkrastu kāpās. Divas nedēļas policija un prokuratūra klusēja, visticamāk, slēpjot nozieguma, ko veikuši bij. VDK darbinieki, pēdas un intensīvi meklējot noziedznieku. Dīvainā kārtā nekas neatlika ks sacabricēt lietu pret Lozes palīgu, krietnu latvieti.

Atbildēt

Zaķis

27.04.2018. 19:52

»

Aizver

muti


Ej ārstēties, slimais!

Atbildēt

Šīs divas lietas

27.04.2018. 18:30

Lozes un Rimševica, neinformējot sabiedrību, ir simptomātiski - kaut kas policijā buksē. Norādījumi no augšām.. noziegumu pēdu slēpšana.

Atbildēt

Anna Potapova

27.04.2018. 18:17

2010. gada 16. jūnijā es iztīrīju Miķelsona dzīvokļa vīna pagrabu, vēl tagad Viņķelu pārtijām pietiek...

Atbildēt

janka

27.04.2018. 18:13

»

Tiem policijas neliešiem

jāinformē sabiedrība, jo sabiedrība viņus algo. Kāds tur izmeklēšanas noslēpums? Viņi visu labprāt slēptu...


vēl tur arī citplanētieši iesaistīti. Drošības pēc sāc nēsāt folijas cepurīti.

Atbildēt

Seifs

27.04.2018. 17:56

Vai šī ir seifu antireklāma? Seifu aiznes, tad atrod...

Atbildēt

Kučinskim

27.04.2018. 17:24

Sen, čāl, pa galvu neesat dabūjuši?

Atbildēt

Tiem policijas neliešiem

27.04.2018. 17:15

jāinformē sabiedrība, jo sabiedrība viņus algo. Kāds tur izmeklēšanas noslēpums? Viņi visu labprāt slēptu!

Tie noziedznieki nozūmēja Lozi un divas nedēļas slēpa savas noziegumu pēdas, kamēr piemeklēja vainīgo.

Bet seifa lietā iesaistīts gan KNAB, gan DP, gan CIP. Pèc KNAB apmeklèjuma nozuda seifs, kuros iesaistītas apsardzes struktūras un policijai ir vnk pie kājas atskaitīties sabiedrībai par KNAB nelikumīgām darbībām. Pamazām izgāžas KNAB, Kučinska, Krievijas FSB plāni pret Rimševicu. Virs Kučinska galvas, sūda komunista no Vidzemes, jau karājas Damokla zobins jau par to, ka uzbruka uzņēmējam kuģa-mājas lietā, kur uzņēmējs likumu nebija pārkāpis.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2018. 16:42

»

seifs

2 centneri ir 200kg! Kurā bankā Rimsis to seifu nozaga, vai pievāca, jo nav zināms, ka tādu var nopirkt


Vēl arvien sociālismā dzīvo? Šodien par jūsu naudu piepildīs jebkuru kaprīzi.

Atbildēt

enters

27.04.2018. 16:13

Vai Pietiek, Lapsa vai kāds cits var paskaidrot, kāda tam nozīme mūsu dzīvē, ja zinam vai nezinam ka atrasts nozagtais seifs? Kas mainās?

Atbildēt

Lapsam

27.04.2018. 15:59

Savādi skan apgalvojumi, ka policija ilgstoši kaut ko slēpj. Izmeklēšanas noslēpumu neviens nav atcēlis. Ja procesa virzītājs tā vēlas, vinš/-a var neteikt vispār neko. Lapsa jau gribētu, ka visas skaļo lietu izmeklēšanas pārraidīt online režīmā.

Atbildēt

seifs

27.04.2018. 15:11

2 centneri ir 200kg! Kurā bankā Rimsis to seifu nozaga, vai pievāca, jo nav zināms, ka tādu var nopirkt!?

Atbildēt

Savukārt

27.04.2018. 13:47

pats Rimševics tai laikā bija kino. Piekrītu, pašlaik Rimševica dzīve ir īsts kino, kurā iesaistīti Krievijas FSB, SAB, DP, KNAB un CIP gangsteru kariņi. Bet pats Rimševics staigā pa plānu ledu.

Atbildēt

Tā ir shēma

27.04.2018. 12:45

Vecajam Gerkenam arī nozaga seifu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...