Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tehniķis

28.04.2018. 20:03

Elementāri seifu novietošanas noteikumi ir tādi, ka seifu jāpiestiprina atrašanās vietai tā, ka bez atlaušanas un atskrūvēšanas nevar aiznest! Vai bija atmūķēts utt, jeb Rimsis nemāk seifu savā mājā iemontēt!?

Atbildēt

zaķi!

28.04.2018. 19:56

Ko pīpē?To muti tomēr aizver gan!

Atbildēt

to Lilita

28.04.2018. 19:30

SAB, DP, Kontroles dienesta kompetence kontrolēt netīrās naudas izcelsmi un to neielaist Latvijā, nedodot atļauju FTKT izsniegt licenci bankas dibināšanai LV. Uz Rimševicu tas neattiecas, tā nav , nebija viņa kompetence. Savukārt, SAB sastrādājas gan ar CIP, gan Krievijas FSB, kā VDK kompetenču pārmantotāja. Bet Rimševics vēlējās, lai ASV atļauj kontrolēt Krievijas netīro naudu un ielaiž to Latvijā. Šai ziņā viņš sevi raksturoja kā naivu. Krievijas FSB interese bija graut reputāciju ECB caut Rimševica starptautiski skaļo aizturēšanu, ko Krievijas FSB uzdevumā caur Lemberga norādēm vai Savicka realizēja Kučinskis, vienlaikus sagraujot kredītreitingus Latvijai. Pēdējie it kā pozitīvie ir fufelis, jo Pasaules B nosaka savu, un tas ir sagrauts, lai turpinātu pakļaut Latviju ar parādiem. Bet Rimševics staigā pa plānu ledu, jo, izskatās, ka ir gan CIP, gan Krievijas FSB darbonis kopš VDK pārmantošanas laikiem, kur korekcijas Rimševicam deva VDK virsnieks Ojārs Blumbergs, kā atklāj G. Valdmaņa grāmata Starp dzirnakmeņiem.

Atbildēt

Z

28.04.2018. 19:25

Policijai neienaca prātā paprasīt, kādu filmu Rimševičš skatījies? Gan jau,ka kinoteātra, repertuārā tādas nemaz nebija.

Atbildēt

vanja

28.04.2018. 14:25

Es arī esmu sabiedrības daļa, bet es nepieprasu ziņot par to, ka seifs ir atrasts vai nav. Paziņo, vienaldzīgi izlasu! Mani daudz vairāk interesē, kādas rīt būs cenas maizei, pienam, vai es varēšu pienācīgi pabarot savus bērnus!

Atbildēt

Praatotaajs

28.04.2018. 08:56

Kurchs veel iet skatiitiess kiino, kad uguns pakaljaa. Gan jau tas viss beigsies ne ar ko.

Atbildēt

ss

28.04.2018. 08:11

Kāds kautko ļoti ļoti slēpj un kāds ļoti ļoti meklē!!!

Atbildēt

bezmaksas piegāde 4-6 nedēļās

27.04.2018. 22:41

»

seifs

2 centneri ir 200kg! Kurā bankā Rimsis to seifu nozaga, vai pievāca, jo nav zināms, ka tādu var nopirkt


svars 500kg
https://www.saffort.lv/hartmann-tresore-d109-12e-seifs

Atbildēt

Lozes slepkavībā vaino

27.04.2018. 20:11

godīgu latvieti, kas dzīvoja pie Lozes un viņai palīdzēja. Dienu pirms Loze gribēja nodot sabiedrībai liecības par VDK noziegumiem, viņa pazuda, kā ziņoja policija. 13. aprīlī policija viņu bija "atradusi" ieraktu divus metrus dziļā bedrē Saulkrastu kāpās. Divas nedēļas policija un prokuratūra klusēja, visticamāk, slēpjot nozieguma, ko veikuši bij. VDK darbinieki, pēdas un intensīvi meklējot noziedznieku. Dīvainā kārtā nekas neatlika ks sacabricēt lietu pret Lozes palīgu, krietnu latvieti.

Atbildēt

Zaķis

27.04.2018. 19:52

»

Aizver

muti


Ej ārstēties, slimais!

Atbildēt

Šīs divas lietas

27.04.2018. 18:30

Lozes un Rimševica, neinformējot sabiedrību, ir simptomātiski - kaut kas policijā buksē. Norādījumi no augšām.. noziegumu pēdu slēpšana.

Atbildēt

Anna Potapova

27.04.2018. 18:17

2010. gada 16. jūnijā es iztīrīju Miķelsona dzīvokļa vīna pagrabu, vēl tagad Viņķelu pārtijām pietiek...

Atbildēt

janka

27.04.2018. 18:13

»

Tiem policijas neliešiem

jāinformē sabiedrība, jo sabiedrība viņus algo. Kāds tur izmeklēšanas noslēpums? Viņi visu labprāt slēptu...


vēl tur arī citplanētieši iesaistīti. Drošības pēc sāc nēsāt folijas cepurīti.

Atbildēt

Seifs

27.04.2018. 17:56

Vai šī ir seifu antireklāma? Seifu aiznes, tad atrod...

Atbildēt

Kučinskim

27.04.2018. 17:24

Sen, čāl, pa galvu neesat dabūjuši?

Atbildēt

Tiem policijas neliešiem

27.04.2018. 17:15

jāinformē sabiedrība, jo sabiedrība viņus algo. Kāds tur izmeklēšanas noslēpums? Viņi visu labprāt slēptu!

Tie noziedznieki nozūmēja Lozi un divas nedēļas slēpa savas noziegumu pēdas, kamēr piemeklēja vainīgo.

Bet seifa lietā iesaistīts gan KNAB, gan DP, gan CIP. Pèc KNAB apmeklèjuma nozuda seifs, kuros iesaistītas apsardzes struktūras un policijai ir vnk pie kājas atskaitīties sabiedrībai par KNAB nelikumīgām darbībām. Pamazām izgāžas KNAB, Kučinska, Krievijas FSB plāni pret Rimševicu. Virs Kučinska galvas, sūda komunista no Vidzemes, jau karājas Damokla zobins jau par to, ka uzbruka uzņēmējam kuģa-mājas lietā, kur uzņēmējs likumu nebija pārkāpis.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2018. 16:42

»

seifs

2 centneri ir 200kg! Kurā bankā Rimsis to seifu nozaga, vai pievāca, jo nav zināms, ka tādu var nopirkt


Vēl arvien sociālismā dzīvo? Šodien par jūsu naudu piepildīs jebkuru kaprīzi.

Atbildēt

enters

27.04.2018. 16:13

Vai Pietiek, Lapsa vai kāds cits var paskaidrot, kāda tam nozīme mūsu dzīvē, ja zinam vai nezinam ka atrasts nozagtais seifs? Kas mainās?

Atbildēt

Lapsam

27.04.2018. 15:59

Savādi skan apgalvojumi, ka policija ilgstoši kaut ko slēpj. Izmeklēšanas noslēpumu neviens nav atcēlis. Ja procesa virzītājs tā vēlas, vinš/-a var neteikt vispār neko. Lapsa jau gribētu, ka visas skaļo lietu izmeklēšanas pārraidīt online režīmā.

Atbildēt

seifs

27.04.2018. 15:11

2 centneri ir 200kg! Kurā bankā Rimsis to seifu nozaga, vai pievāca, jo nav zināms, ka tādu var nopirkt!?

Atbildēt

Savukārt

27.04.2018. 13:47

pats Rimševics tai laikā bija kino. Piekrītu, pašlaik Rimševica dzīve ir īsts kino, kurā iesaistīti Krievijas FSB, SAB, DP, KNAB un CIP gangsteru kariņi. Bet pats Rimševics staigā pa plānu ledu.

Atbildēt

Tā ir shēma

27.04.2018. 12:45

Vecajam Gerkenam arī nozaga seifu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...