Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālāk, augstāk, ātrāk!

17.11.2019. 14:27

»

Oki

Mediķiem un citiem protestētājiem vajadzētu Mūrniecei atvainoties par to, ka viņu un pārējos deputātus ir ievēlējuši


13. Saeima savus galvenos uzdevumus ir veikusi! Tagad var iet!

Pirmais no tiem bija varas korporācijas apstākļos ātri, steidzamības kārtā grozīt likumu, nomainot CVK Cimdaru uz arī varai lojālo K. Bērziņu, Cimdara bij. vietnieci, piešķirot viņai pielaidi valsts noslēpumiem, ar ko noslepenoja Cimdara iepriekšējo darbu un uzlika par pienākumu jau 14. Saeimas vēlēšanās balsis skaitīt pēc VDD norādēm un saskaņā ar valsts noslēpumu, pretējā gad. K. Bērziņai iestājas kriminālatbildība un kriminālvajāšana. Ar to Saeimas prezidijs I. Mūrnieces vadībā pārsteidzoši ātri un klusi tika galā, nekas nenogāja greizi.

Otrs Saeimas uzdevums bija pieņemt un nobalsot par 2020. gada valsts budžetu, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu, veicinot tautas apmiršanu un aizbraukšanu. Vienīgais teaucēklis bija mediķu bezjēdzīgie protesti pie Saeimas ēkas. No Saeimas pie protestājiem iznāca I. Mūrniece, bet mediķi viņu izsvilpa.

Turpmāk Saeimā ievēlēs tikai VDD pārbaudītas personas, "varai noderīgus idiotus", kas neradīs Latvijas varas korporācijai un VDD pārsteigumus. Bet politiskās reklāmas un vēlētāju došanās pie vēlēšanu urnām būs teātris - formāla padarīšana, ar budžeta līdzekļiem sildot ekonomiku un lētticīgo prātus.

Atbildēt

Oki

16.11.2019. 19:30

Mediķiem un citiem protestētājiem vajadzētu Mūrniecei atvainoties par to, ka viņu un pārējos deputātus ir ievēlējuši .
Likumdevējs nepilda likumu , kur vēl tālāk ?

Atbildēt

Zalà Vàrna

16.11.2019. 09:47

»

Tieši tā!

Atlaist šo Saeimu


Tu ne ko nevari atlaist .Tu vari vienigi nolaist bikses vienatné ...

Atbildēt

Fanija Golda

15.11.2019. 22:45

»

Nu

lai kas arī būtu autore, viņas pārskatus ir daudz interesantāk lasīt par, piemēram, Artura Priedīša iknedēļas gara darbiem


Latviešiem ir šī pakalpība. Reiz zvana – vai Aivaru Janoviču var palūgt? KO?! Man ir iedzimts stulbums, es tēvvārdus pat Maskavā nevarēju atcerēties. Un arī mani ātri vien tā pārtrauca saukt, jo Kristapovna – nu grūti...

Atbildēt

Lai darbs pie grāmatas ritētu raitāk,

15.11.2019. 21:51

»

kas liedz rakstīt pašam?


vajadzīgs autoru kolektīvs. Autoru, kuri labi pazīst cits citu un papildina cits citu, ir punktuāli un ar interesi pret iesākto.

Atbildēt

Nu

15.11.2019. 16:11

lai kas arī būtu autore, viņas pārskatus ir daudz interesantāk lasīt par, piemēram, Artura Priedīša iknedēļas gara darbiem!
Fanija Golda, rādiet savus vērojumus arī turpmāk!

Atbildēt

G.F.

14.11.2019. 18:45

»

pensionarz

Cien. F.G. pilnīga taisnība par arodbiedrībām.Kauns,un bizness


Ja Jūs vairāk interesētos par faktiem, Jūs zinātu, ka mediķu arodbiedrība ne centa nekad nav saņēmusi no budžeta. Ja Jūs pasekotu mediķu arodbiedrības vadītāja darbiem, Jūs redzētu, ka viņš gadiem ilgi ir cīnījies arī ar to, lai veselības aprūpes nozare netiktu privatizēta un būtu pieejama iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jànis Anins

14.11.2019. 15:40

RE-FE-REN-DUMS !
Nu ir südi ? Ministre péc gada brauks atpakal govis séklot.
Karins un vél viens brauks atpakal uz Minsteri.
Kinocirks ,,PIONIERIS ''alelujà. Smagàs auzàs iebraukusi liberasti .

Atbildēt

Niknais

14.11.2019. 08:20

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Viņas rakstam Lapsa ir nobloķējis "mīnusiņa podziņu", bet darbojas PLUS. Abi ar Faniju ir īstie Kariņa fani(faniji


Nesmeksti, izdzimteni. tev kā pundurveidīgam pederastam pēcnācēji nav un nekad nebūs, tādēļ arī nejad neuzzināsi, ka šajā valstelē bērniem paredzētā bezmaksas medicīna jau sen neeksistē, uz parastu pierakstu pie speciālista poliklīnikā bauru bērniem jāgaida vismaz gads. Raksts ir labs, tikai tas neko nemainīs. Šo teritoriju, kur reiz bija latvija, var glābt tikai totāla tādu izdzimteņu kā tu deportācija

Atbildēt

Jā,

13.11.2019. 09:06

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Viņas rakstam Lapsa ir nobloķējis "mīnusiņa podziņu", bet darbojas PLUS. Abi ar Faniju ir īstie Kariņa fani(faniji


Pietiek vajag Priedīti un matrjošku Faņku - Ilgu Kreitusi, lai kopējā bilde būtu plašāka. LRTT ir trakonams! Tevi piespiedīs atteikties no LR pilsonības. Cionisti. Ja negribēsi, lai cionisti tevi notiesā banditu tiesā Latvijā. Cik tev liela pensija no Latvijas?

Atbildēt

дебил cyril

12.11.2019. 23:10

»

Cyril

Zakroi svoju pasķ, Golda...


Cyril урод

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

12.11.2019. 20:15

»

Fanijas goldas smirdīgais purkšķis

Nu gan nosmirdēja, nu gan parādīja, ka marasms strauji tuvojas! Nu gan parādīja savu aprobežotību un padomjlaiku domāšanu...


Viņas rakstam Lapsa ir nobloķējis "mīnusiņa podziņu", bet darbojas PLUS. Abi ar Faniju ir īstie Kariņa fani(faniji).

Atbildēt

viesis

12.11.2019. 19:36

Īstenībā, diezgan populistiska ir pati autore. Pirmkārt, runājot par lēto darba spēku, vai tad tieši tā saucamie "nopietnie politiķi" nav tie, kuri palaida apritē saukli, ka konkurence jānotur ar mazām algām, un ka algu palielināšana apdraud valsts konkurētspēju? Arī šobrīd tā saucamos "nopietnos politiķus" nevienā acī neuztrauc iedzīvotāju nabadzība, lai gan tieši nabadzība ir valsts apdraudējums, nevis prasība pēc dzīves līmeņa paaugstināšanās. Otrkārt, vai nav populistiski paziņot, ka ārsti un medmāsas nav pelnījuši lielāku atalgojumu (tieši šī doma izriet no raksta teksta), tādēļ, ka slimnīcu vadība saņem lielas algas. Vai medmāsām ir instrumenti, kā šo netaisnību mazināt? Vai varbūt, ja tā tiešām ir netaisnība, tad vai par to nevajadzētu domāt tieši "nopietnajiem politiķiem", nevis vienkārši paziņot, ka naudas nav. Treškārt, vai tiešām nav redzams, ka masu informācijas līdzekļos tika veikta klasiska propagandas kampaņa mediķu nomelnošanai, kam, pie tam, nebija nekāda sakara ar slimnīcu vadību algu lieluma analīzi. Ceturtkārt, vai nav populisms prasīt atteikties no jebkādiem protestiem, jo tas nākot par labu valsts ienaidniekiem, kā savā laikā Āboltiņa pārmeta pensionāriem, ka viņu protesti pret zemām pensijām nākot par labu Putinam. Vai šāda nostāja nav tīrākais populisms, kas ne ar ko neatšķiras no tā paša Putina domāšanas veida? Piektkārt, vai nav populisms piesaukt Kera algu, kurai nav nekāda sakara ar mediķu nabadzību? Un pēdējais- vai nav tīrākais populisms atbalstīt esošo situāciju un valdošos politiķus, lai gan skaidri redzams, ka nekāda valsts attīstība nenotiek un šādā garā turpinot Latvijā nekas labāks nav gaidāms?...…….
vai nav smieklīgi, kā politiķu lielāko kļūdu nosaukt to, ka viņi ierakstīja likumā solījumu, nevis to, ka viņi nemaz nedomā, kā vispār esošo situāciju labot. Vai tiešām ir tik grūti saprast, ka pat šie 20% uz burvja mājiena neko nemainītu, tas būtu tikai neliels solītis tajā virzienā, lai cilvēki sāktu ticēt, ka kaut kas tiešām paliek labāk, un tieši tas ir tas, kas Latvijā pietrūkst visvairāk- cerības uz uzlabošanos.

Atbildēt

Fanija Golda

12.11.2019. 19:10

»

leopards

Arodbiedrībām nevajaga piešķirt naudas no budžeta līdzekliem,viņi sanem naudu neparko,viņiem nauda ir jāsanem no arodbiedrības biedru iekasētās naudas


Vienu brīdi modē bija platas bikses ar ļoti zemu dibendaļu, es to problēmu atrisināju vienkārši – iedama garām, pateicu: “Nošļukušam dibenam nošļucis prāts.” Un viens otrs tās bikses pavilka uz augšu, vismaz pie manis tādās nenāca un tad diskusija izdevās!

Atbildēt

Juris.

12.11.2019. 15:34

»

nu beidzot pietiek

Jurīt,šeit tik dumjiem komentāriem tā kā nebūtu vieta


Vai komunistu ,patreizējo liberāļu un Vienotības taisnas zarnas cērme ievaidējās?

Atbildēt

leopards

12.11.2019. 15:10

Arodbiedrībām nevajaga piešķirt naudas no budžeta līdzekliem,viņi sanem naudu neparko,viņiem nauda ir jāsanem no arodbiedrības biedru iekasētās naudas.

Atbildēt

Cyril

12.11.2019. 08:38

»

Fanija Golda

Jā. Ir cilvēki, kas mērķtiecīgi vēlas tevi padarīt par nedomājošu, nekritisku personu, kuru ir viegli vadīt. Bet kur paliek tava doma, tava personība? Neaizdomājamies, kāpēc par cilvēku tas ir pateikts, kāpēc viņš ir nolikts zemāk par zemi, un vienkārši ejam līdzi. Tas ir diezgan bīstami...


Zakroi svoju pasķ, Golda!

Tā demagoģija ir mietpilsoņa, sīkburžuja tukša pārliecība. Jūs pat ņe huja nezināt tik, cik būtu jāzin, lai izslēgtu riskus. Turklāt demokrātija ar 2019. g. LV ir , zajeba ļi, likvidēta ar pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, kurai nu vēlēšanu balsis skaitīt uzliek pienākums pret pielaidi valsts noslēpumam un VDD norādēm no atsevišķām, tautai nezināmām valsts korporācijas amatpersonām, kas deva viņai šo pielaidi un viņu izvēlējās par CVK pr-ju, steidzami nomainot Cimdaru. Un - ņemit vērā, LV lkumus jau ignorè valdība, ko pierāda mediķu protesti 2019. gada 7. novembrī, tas nepaliks bez nopietnām sekām, turpmāk likumus ignorēs arī pilsoņi, ņemot piemēru no valsts, pieaugs kriminālā vispārējā situācija, terorisms. sociālā nedrošība. Valsts korporācija, kura ieņem vietu globālajā varas korporokrātijā, visiem spēkiem veicina haosu, sociālo nedrošību un valsts augstāko amatpersonu bezatbildību. Tas būs ohu jenna! - nekas nepaliks bez nopietnām sekām. Nelīdzēs totāla sabiedrības kontrole un iebiedēšana ar likumu bardzību.

Atbildēt

nu beidzot pietiek

11.11.2019. 23:25

»

Juris

Taa Golda ir sena varneu paskilka-Vienotibas trollene-ne pirmo reiz sastopos ar vi demagogiju


Jurīt,šeit tik dumjiem komentāriem tā kā nebūtu vieta.

Atbildēt

pensionarz

11.11.2019. 23:23

Cien. F.G. pilnīga taisnība par arodbiedrībām.Kauns,un bizness.

Atbildēt

Juris

11.11.2019. 22:22

Taa Golda ir sena varneu paskilka-Vienotibas trollene-ne pirmo reiz sastopos ar vi demagogiju.

Atbildēt

Fanija Golda

11.11.2019. 20:47

»

Murka

Fanija ir muļķe


Jā. Ir cilvēki, kas mērķtiecīgi vēlas tevi padarīt par nedomājošu, nekritisku personu, kuru ir viegli vadīt. Bet kur paliek tava doma, tava personība? Neaizdomājamies, kāpēc par cilvēku tas ir pateikts, kāpēc viņš ir nolikts zemāk par zemi, un vienkārši ejam līdzi. Tas ir diezgan bīstami.

Atbildēt

Fanijas goldas smirdīgais purkšķis

11.11.2019. 20:31

Nu gan nosmirdēja, nu gan parādīja, ka marasms strauji tuvojas! Nu gan parādīja savu aprobežotību un padomjlaiku domāšanu!
Kas smirdīgajai padomju un komunistu žurkai ir ļāvis apņirgāt veselības aprūpes darbiniekus? Ka tik pašai drīz nebūs jāvēršas pēc palīdzības kādā slimnīcā - noteikti darbiniekiem paziņosim patieso Fanijas vārdu! Lai zina, kas atnākusi, kas ir pret medicīnas darbiniekiem! Lai tad pati sev špricē un sevi ārstē.
Visi smirdīgās Fanijas apgalvojumi ir demagoģija un rūdītas komunistes indīgas atraugas. Vai Keris izraisīs politisku krīzi? Ko nu , Fanija, te pļūtī (nekā savādāk to nevar nosaukt)! Valdības nomaiņa vai Saeimas ārkārtas vēlēšanas nav nekāda politiskā krīze, bet demokrātiskas sabiedrības pazīme, demokrātijas stūrakmens - ja minētās institūcijas nespēj tikt galā ar pienākumiem. Fui, kā Golda nosmirdēja!
Tāpat ši Golda, visiem zināmā komuniste pļūtī vienā tūtē kopā ar citiem korumpaniem un valsts izzadzējiem, ka budžetā neesot naudas... Visi labi zina, ka simtiem miljonu ir sadalīti mistiskiem (patiesībā - valsts resursu izlaupīšanai radītiem) nodibinājumiem dažādās ministrijās, kur sēž simtiem un kopā pat tūkstošiem "šofera ( patiesībā -ministru un deputātu) dēlu un meitu" un to paziņu. Zemkopības ministrija izzog valti par simtiem miljoniem, to pašu dara VARAM, to pašu dara Satiksmes ministrija -simtiem dažādu valsts kapitālsabiedrību un atvasināto meitas firmu. To pašu dara pašvaldības, kas tāpat pārtiek no iedzīvotāju nodokļiem - kaut no Rīgas valsts budžetā varētu ieplūst vismaz par pusmiljardu gadā vairāk. Fui, Golda, kā tu smirdi! Ar šo rakstu Golda zaudē pat kripatu ticamības tavai daiļradei.

Atbildēt

glumi glupais

11.11.2019. 20:16

Fanija G.,rakstīšana pietiek.commercial ir visai nosacīta cīņa par kādām tiesībām.Bet,ja Jums tiešām pietiek,tad izkopiet savu stilu,bagātiniet vārdu krājumu,gan jau pasūtītājs domas novadīs.Tad lasītājī sajūtīs extended massive orgasm,iespējams.

Atbildēt

gliemeži skrien

11.11.2019. 20:12

Vai cehs.lv tagad fanijo arī šeit?Tikai A.Priedītis notur kaut kādu intelekta līmeni šajā kloākā.

Atbildēt

ANTONS BIMBERS

11.11.2019. 19:57

»

balts

vienai npaziņai ir kuce Golda


Ari manai pazinai ir kuce Golda un kucis Aivars

Atbildēt

Kaatad

11.11.2019. 19:42

Mediķi malači. Neskatoties uz lielām pūlēm šos sarīdīt, apcūkot, būtu tikai loģiski, ja tādi protesti kļūtu tikai vairāk un masveidīgāki. Pietiktu nolikt blakus atbilstošu ekonomiku budžetus, mazliet parakties, un ātri atklātos kur aiziet sabiedrības nauda, kura būtu vajadzīga valsts nākotnei- izglītībai, medicīnai, demografijai,zinātnei. Tikai nevajag drillēt seno plati, ka vainīga ēnu ekonomika.Prioritātes procentos nosaka vienalga no kāda iekasētā cipara.

Atbildēt

lauķis

11.11.2019. 19:27

Populisti ir visi partijnieki,Kreitusi un SC ieskaitot.

Atbildēt

balts

11.11.2019. 18:06

vienai npaziņai ir kuce Golda

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

11.11.2019. 17:43

»

Atkal tas Mikropisāns no Dikļu atejas!

Sic būdā, debilais


pilnmēness traumētais pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

Fanija Golda

11.11.2019. 17:38

»

Cyril

Tāda pat hu iņa izvērtās, kad visi uzzināja, ka S. Āboltiņa ir piz da, bet Kreituse zvezda. Za Saskaņu! Za srannoiju Evropu! Ne za žo pu! Ziņas, ko esat pelnījuši! Srannije ne navarnijeMani tracina rupjību runāšana. Gods un slava 1. maršruta tramvajam, es ar to no Stradiņiem braucu līdz Juglai, bet piedzīvoju, ka blakus stāv divi latviešu puiši un nevar pateikt teikumu bez rupju vārdu iestarpināšanas. Fiziskā vardarbība ir patoloģija, pret to cīnās krimināllikums, bet ir arī morālā. Trūkst bremžu.

Atbildēt

Murka

11.11.2019. 17:17

Fanija ir muļķe.
Vienkāršs jautājums. Ja medicīnā esot nesamērīgi augstas algas un nauda visvisādi tēreta, tad KAM tā nozare bija jāsakārto? Vai vismaz jāsāk kko darīt lietas labā? Viņķelei, kam gan citam? Bet lielmāte tik' sēž, saņem ministres algu un gudri pļekst.

Atbildēt

Kaža

11.11.2019. 16:43

Labākas jau būtu grāmatas ar visu bijušo augstus amatus ieņēmušo kolaborantu darbības izpēti.Vecrīgas grautiņu organozātori ir bijušie komsorgi,mediķus organizē izbijis komunists,cilvēks,kurš ir tieši atbildīgs par situāciju.Šie Kremļa diversanti ir jāizolē,bet potenciālie izolētāji paši ir ar pagātnes grēkiem.

Atbildēt

Atkal tas Mikropisāns no Dikļu atejas!

11.11.2019. 16:40

»

Fēlis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


Sic būdā, debilais!

Atbildēt

manupraat

11.11.2019. 15:47

Nu 'sis bezkauniigais raksts mani tie'saam saniknoja! Taatad, pie's'kirt normaalu finanseejumu mediciinai ir " k'luuda", " mu'l'kiigi pie'nemts likums", "reaali neizpildaams soliijums"???!
Papildus 120 miljonus nav iespeejams atrast?!
Tak paskatieties budzetaa, kaa tur tiek svaidiiti miljoni mazsvariigaam vai pilniigi nevajadziigaam lietaam! Un viss tas aizsleepts aiz varen "gudriem" apziimeejumiem peec principa "lai tiem kas nesaprot buutu kauns pajautaat". Vai kaads ir padomaajis piemeeram, kada marrutka peec mums 30 gadus peec neatkariibas atguu'sanas ir vajadzigs finanseet integraacijas kantori?! Un kaadee'l no nodok'lu naudas jaafinansee partijas, kas jau taa izzog Latviju? Liidziigu piemeeru ir daudz. Un kaadee'l gan nepie'net likumu, ka partijas , kas nepilda savus priek'sveelee'sanu soliijumus ir nekaveejo'si patriecamas no Saeimas? Tad partiju deputaatu kandidaati pirms veelee'sanaam vis taa nevareetu mu'l'kot tautu ar tuk'siem soliijumiem. Ta'cu neviens jau to nepieprasa. Un taadee'l blee'zi un nelie'si var te dziivot za'li.

Atbildēt

voila

11.11.2019. 15:41

viena daļa komentētāju te nav pie pilna šiliņa! Ja kas , tad raksts ir par mediķu piketu. Nezinu tiešām, cik pelna Keris un arī negribu zināt, bet domāju, ka tas viņam neliedz iestāties par tiem, kuri pelna daudz mazāk. Man personīgi simpatizē Rācenis, tikai baidos, ka zēnam apniks, jo viņam, pēc visa spriežot, ir smadzenes. Bet, to solīšanas nelaimi varētu ātri sadakterēt, proti, sasolīji pirms vēlēšanām, bet izpildīt nevari, tad likuma vārdā ar cē pa dē un ārā no saeimas nama, lai nāk nākošie... vieni izlidos, citi sāks domāt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...