Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prāta vingrinājums

Leonards Inkins
03.10.2021.
Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Prātu nevar nopirkt...

05.10.2021. 17:27

»

Ir

vēl daudz labāki prāta trenažieri


Par muļķi piedzimt, nav jākaunas, bet gan nomirt! Katrā rakstā, autors rosina sarunu, lai mēs arī nedaudz paši paskatāmies uz savu dzīves veikumu.

Atbildēt

nemo

05.10.2021. 07:23

»

Šādi raksti rosina

vemšanu un caureju


neaudzini bernus , audzini sevi, berni izaugs tadi paši kā tu.. sen zinama patiesība

Atbildēt

Šādi raksti rosina

04.10.2021. 23:14

»

Antrra

Šādi raksti rosina diskusiju...


vemšanu un caureju.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

04.10.2021. 21:42

»

who is who

Kurā tautībā Latvijā ir lielāks zagļu īpatsvars


Zagļa pastāvēšana, ir atkarīga no iespējām zagt. Vispirms ir jānokļūst izredzēto pulkā pie siles, tālāk jau ir tikai tehnikas jautājums. Pie mums tautība neko nenozīmē, vienīgi pieredze un nekaunība nosaka panākumus!

Atbildēt

who is who

04.10.2021. 18:53

Kurā tautībā Latvijā ir lielāks zagļu īpatsvars?

Atbildēt

Lauku vecis

04.10.2021. 11:38

»

Patriots

Garlībs Merķelis bija vācietis, viņa vārdā Rīgā pat iela nosaukta


Visi svešie kas ieperinās citās zemēs, pēc tam kad izkāvuši tās zemes aizstāvjus, cenšas noniecināt pamattautu un piedēvēt tai visādas negatīvas īpašības. To pašu jau astoņdesmit gadus dzirdam no krieveļiem un komunistiem, pret tiem, kas atsakās pieslieties viņu "tradīcijām" un viņu hroniskai zagšanas melošanas mentalitātei.

Atbildēt

Patriots

04.10.2021. 10:54

»

Noklausies līdz galam

Tu precīzi aprakstīji krievu un pārkrievoto spilgtākās iezīmes, iespējams arī savas


Garlībs Merķelis bija vācietis, viņa vārdā Rīgā pat iela nosaukta!

Atbildēt

Jūsmiņš - Garlībam

04.10.2021. 10:48

LATVIETIS - galīgi nav tāds kā raksti! LATVIETIS ir mērķtiecīgs, saimniecisks, savas zemes patriots...
Tikai - cik tad ir to īsto LATVIEŠU? Pavisam nedaudz, jo bija visiem zināmās represijas, kur visvairāk gāja bojā LATVIEŠU vīrieši. Un viņu vietu pie sieviešu sāniem ieņēma citi, austrumnieki.
Diemžēl, bet ar nožēlu jākonstatē, ka Latviju tagad, šobrīd, pamatā apdzīvo nevis LATVIEŠI, bet bastardi. Un tie nu ir tādi, kādi tie ir - bez dvēseles, bez Dzimtenes sajūtas, visbiežāk, arī bez Dieva.
Ko gan no tādiem vairs var gribēt? Tiekot pie varas, iebraucēju vadībā, notiek viss tas, ko paši uz savas ādas piedzīvojam.
Taču esam par maz LATVIEŠU, lai kaut ko spētu vairs savā valstī un zemē mainīt. Taču, kas zina ...

Atbildēt

Garlībs

04.10.2021. 09:06

latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Antrra

04.10.2021. 09:03

Šādi raksti rosina diskusiju.
Viena lieta ir atdarināt, bet mazliet savādāk ir - mācīties no kaut kā vai kāda. Reizēm ir tā, ka bērns apjauš, ka vecāki nedara visu pareizi, tad viņš iet mācīties pie citiem cilvēkiem, radiem, kaimiņiem. Jo vecāki arī vēl ir jauni un īsti nesaprot, viņiem arī bijušas traumas bērnībā.
Par to kompartiju - ne viss bija tik ļauni. Piemēram, mans tēvs, jauns lauksaimniecības speciālists, partijas biedrs, bija atstājis sievu ar diviem maziem bērniem un aizgājis citur dzīvot un strādāt. Nu tad partija viņam teica, tev tak kaut kur esot sieva un bērni, savāc viņus. It kā jau tētiņu varēja saprast, jo māmiņa viņu bieži zāģēja, to jau grūti izturēt, citas sievietes bija laipnākas, galu galā viņš vienalga atstāja mūsu ģimeni. Bet mums, bērniem, neklājās labi... Es braucu ciemos pie savām tantēm, mācījos no viņām, kā jādzīvo ģimenēm.
Nav jau tikai jāatdarina, ir jāmācās, vai visu mūžu. Ko nu Dievs galā piedos, ko ne, bet labie darbi nezudīs līdzcilvēku atmiņās.

Atbildēt

janis

04.10.2021. 00:56

Prasīs,neprasīs? Paprasi sev,tagad,urkšķi!

Atbildēt

Ir

03.10.2021. 17:45

vēl daudz labāki prāta trenažieri.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

03.10.2021. 17:17

Paldies autoram! Bet vai visi sapratām teikto? To tūliņ dzirdēsim, no rakstītajiem komentāriem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...