Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Copy

25.03.2019. 19:16

http://puaro.lv/politika/latvija-aizliegumu-lielvalsts/

Atbildēt

opā

25.03.2019. 14:20

Nekā sarežģīta tur nav, skaidras naudas ierobežošana un vispārēja atklātība pilsonim parastajam, bet datu regula, cilvēktiesības, privātās dzīves neaizskaramību un totāla noslēpumainība par ierēdņiem, viņu algām, darījumiem un mantiskajām lietām kopumā. Vieni noteikumi indivīdiem, kam nav valstiskās varas piesega, pavisam citi indivīdiem, kas īsteno varu, vienkārši izsakoties, varas uzurpācija vieglā formā, kas gan nesaskan ar LR Satversmes 1.pantu par brīvo un demokrātisko republiku, kādā mums būtu jādzīvo.

Atbildēt

Idiot!

24.03.2019. 20:36

»

Ulda niku maldinoši lieto

Indulis Durka, Mikropiscanczs. Cenzetais un c niki, ko zog, visus padarot trakus


tu savu dzērumu varbūt izgulēsi, bet savu stukača un provokatora plānprātību tu neizgulēsi nekad!

Atbildēt

Uldis

24.03.2019. 20:35

»

Ulda niku maldinoši lieto

Indulis Durka, Mikropiscanczs. Cenzetais un c niki, ko zog, visus padarot trakus


Idiot! tev vēl neapnika savu barsiku delnā grabināt? Vari izklaidēties pēc sirds patikas, jo tāpat visi sprot, kur tu esi izbāzis savu strutojošo daiktu.

Atbildēt

Ulda niku maldinoši lieto

24.03.2019. 20:29

»

dziednieks

Saprotu, krieveli, ka tev ir stipri ielaista galvas slimība, ja jau iedomājies, ka esi Uldis


Indulis Durka, Mikropiscanczs. Cenzetais un c niki, ko zog, visus padarot trakus.

Atbildēt

...

24.03.2019. 20:19

»

latvietis

Es taču nesapņoju atgriezties 17. gadsimtā, kopā ar krieviem


Tā būs jaunā pasaules kārtība cionisma mērcē.

Atbildēt

latvietis

24.03.2019. 19:38

»

...

Nepārdzīvo,arī tevi sagaidīs tas pats


Es taču nesapņoju atgriezties 17. gadsimtā, kopā ar krieviem.

Atbildēt

dziednieks

24.03.2019. 19:36

»

Uldis

tu izēdi atkal beidzot ateju? Labu apetīti


Saprotu, krieveli, ka tev ir stipri ielaista galvas slimība, ja jau iedomājies, ka esi Uldis

Atbildēt

Uldis

24.03.2019. 18:36

»

to VB

Kad Krieviju atslēgs no SWIFT un kad maizes klaips tur maksās čemodānu rubļu, saksies naturāla preču un pakalpojumu apmaiņa. Domāju, daudziem tas patiks un viņi pārcelsies uz turieni


tu izēdi atkal beidzot ateju? Labu apetīti!
Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

mīnus

24.03.2019. 17:51

Atgrūsto kāpņu princips. VAJADZĪGAJIEM ĻAUŽIEM beidzot ir sakārtoti LIELI IENĀKUMI(no budžeta). Kam viņiem vajadzīgi konkurenti kas arī gribētu uzrāpties pa tām pašām kāpnēm ,ar tām pašām metodēm. Esam augšā, ierobežojam metodes, atgrūžam kāpnes,viss.
p.s
ne jau par vecā opeļa pirkšanu skaidrītē ir stāsts. Rociet dziļāk:)

Atbildēt

lauķis

24.03.2019. 12:46

»

VB

Kāzēc neviens te nerunā par galveno?! Tieši skaidrā nauda pagaidām visur ir vienīgais oficiālais / legālais noreķinu veids, kas obligāti ir jāpieņem visiem - agrāk uz papīra naudas to pat rakstīja. A pārējie neskaidrie maksājumu līdzerkļi mums, principā, nav oblligāti! Ja kāds to tagad te mēģina mainīt...


Tieši skaidrā nauda pagaidām visur ir vienīgais oficiālais / legālais norēķinu veids, kas obligāti ir jāpieņem visiem.
Bet tā nebūt nav.Piemēram,ir Valsts Kase , bet kases nav,skaidrā nauda tur neko iemaksāt nevar.Un tas nav vienīgais piemērs. T.s. valsts grūž ļaužus augļotāju skāvienos.

Atbildēt

VB

24.03.2019. 11:12

»

Leopolds II

Skaidras naudas likvidēšana un čipēšana - īstais ceļš uz attīstītu demokrātisku sabiedrību


Kāzēc neviens te nerunā par galveno?! Tieši skaidrā nauda pagaidām visur ir vienīgais oficiālais / legālais noreķinu veids, kas obligāti ir jāpieņem visiem - agrāk uz papīra naudas to pat rakstīja. A pārējie neskaidrie maksājumu līdzerkļi mums, principā, nav oblligāti! Ja kāds to tagad te mēģina mainīt, TAS ir nelikumīgi, kaut ar to nodarbotos pat valsts.

Atbildēt

Likums un prakse >> lauķis

24.03.2019. 10:45

»

lauķis

Latvijā jau nav zemes īpašnieku,labākajā gadījumā tu esi nomnieks.Pamēģini nesamaksāt nesamērīgo īpašuma nodokli ,un tu vairs nebūsi īpašnieks.Latvijā jāmaksā pat par tiesībām dzīvot


Neskatoties uz to, ka likums "Par dzīvokļa telpu īri" nosaka, ka tieši īrniekam papildus īres maksai jāmaksā likumā noteiktais NĪN un zemes nomas maksa pašvaldība šos nodokļus piedzen no īpašnieka, ar soda un kavējuma uzrēķiniem no pirmās dienas. NĪN un zemes nodokļi ir īpašumu k0nfiscējoši.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

24.03.2019. 09:57

Nekas nav jauns šajā pasaulē. Ja patinam filmu gadus 20 atpakaļ, kad oficiālā norēķinu valūta pie mums bija repšiki, auto tirdzniecībā un dzīvokļu darījumos visi maksājumi tikai veikti ar Federālo rezerviju akceptētiem papīrīšiem. Tadēļ, ja LV tiks aizliegta oficiālās valūtas (EUR) skaidras naudas aprite, atgriezīsimies pagātnē, ka visi darījumi notiks ar kādu citu papīra valūtu: USD, jēnas, šekeļi vai rubļi.

Atbildēt

lauķis

24.03.2019. 07:26

»

Jaa

Privātīpašums drīz būs nozieguma sastāvs ar 20 gadi katorgā.. privātīpašums, ko var nopirkt ar skaidru daudu, kāds arī Kariņa plāns, liedzot par skaidru naudu pirkt nekustamos īpašumus


Latvijā jau nav zemes īpašnieku,labākajā gadījumā tu esi nomnieks.Pamēģini nesamaksāt nesamērīgo īpašuma nodokli ,un tu vairs nebūsi īpašnieks.Latvijā jāmaksā pat par tiesībām dzīvot.

Atbildēt

Jaa

23.03.2019. 22:51

Privātīpašums drīz būs nozieguma sastāvs ar 20 gadi katorgā.. privātīpašums, ko var nopirkt ar skaidru daudu, kāds arī Kariņa plāns, liedzot par skaidru naudu pirkt nekustamos īpašumus.

Atbildēt

Žulim

23.03.2019. 21:36

Tā nu ir patiesība, ka vienā jaukā dienā, lielai daļai no mums, naudas vietā ir palicis tikai plastmasas gabaliņš.
Kā jau tas daudziem ir nācies piedzīvot, pat sabiedrībā pazīstamiem personāžiem.
Un nav svarīgi, vai kantoris izput, vai VID-s nesankcionēti nolaupa. Cietējs jau vienmēr ir mazais.

Atbildēt

Žulis

23.03.2019. 19:48

Labs, sarkasma un ironijas pilns raksts par doto tēmu. Izrādās, ka cilvēktiesībās neietilpst tiesības rīkoties ar naudu. Īstenībā jau tās banknotes un monētas ir tā īstā un vienīgā nauda. Tie skaitlīši tajos banku kontos jau vispār nav nauda. Bezskaidras naudas norēķini īstenībā ir beznaudas norēķini. Ir jau labi, ja jums kāds pret tiem skaitlīšiem ir ar mieru izsniegt īsto naudu, preci, vai pakalpojumu. Bet var gadīties arī ka neizsniedz. Var gadīties ka tas skaitlīšu konts nobloķējas vai tiek nobloķēts. Var gadīties, ka tas privātkantoris, ko par banku sauc un kur tas jūsu skaitlīšu konts glabājas bankrotē un tie skaitlīši tajā kontā sasalst, iesalst vai nosalst un tikai nelielu daļu no tiem izdodas atkausēt, ja palaimējas. Viss kas var gadīties, jo par eiro banknotes vērtību savu garantiju dod Eiropas Centrālā banka, bet par tiem skaitlīšiem jūs kontā tikai tas privātkantoris, kurā jūs to skaitlīšu kontu glabājat.

Atbildēt

piemēram

23.03.2019. 18:32

Visai Latvijai zināmā tante,kura tika morali izvarota par sējas kaņepju audzēšanu,kompensācija saņēma 27 eirošekeļus.

Atbildēt

Kurmis

23.03.2019. 18:15

Vienam otram jau trīs tūkstoši tādas kaķa žāvas vien ir,bet citiem tie ir nopietni gada ienākumi.

Atbildēt

Leopolds II

23.03.2019. 17:52

Skaidras naudas likvidēšana un čipēšana - īstais ceļš uz attīstītu demokrātisku sabiedrību!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...