Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..nē,

30.06.2019. 13:08

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


autors ir gadsimtu rūdīts latviski skops, saimniecisks vīr., ar demencīti nesirgstošs...

Atbildēt

Pilsonis

25.06.2019. 11:03

Par kādu tautas gudrību ir runa? Vai tad vēsture mums nemāca pilnīgi pretējo? Baurus kangari apčakarē atkal un atkal, vienas un tās pašas metodes. Melo, melnu vālē par baltu, pēdējā laikā pat zog īapši neko neslēpjot.
Ja viens otrs kangaru bandu loceklis "nolietojies", tak nomaina ar jaunu, aizsūta uz melu midzeņu raidījumiem, kur politiski angažēti meļi labi padara savu darbu, un atkal var bauriem ausīs čurāt laimes mantras.
Bauru tautām nav nekādas tautas gudrības, tak atveriet acis

Atbildēt

fane

20.06.2019. 07:55

Dzirdēju, ka Bubesai šitā esot parūka! Varētu pamainīt uz blondu vai...

Atbildēt

hmm

19.06.2019. 20:22

Jūsmojot par Pavļuta formulējumiem 40m shēmai, jāpatur prātā VVF savulaik oficiāli izteiktā atvainošanās "izredzētajiem". Uz tās pamata nāksies maksāt ciparus, uz kuru fona 40m būs tīrās kapeikas.

Atbildēt

Dzīvnieks D. Pavļuts

19.06.2019. 16:59

Dzīvnieks D. Pavļuts tika apmācīts ASV žīdu banku skolā. Turpat mācījušies arī I.Rimševics, I. Vņķele, Vjač. Dombrovskis, V. Zatlers u.c. Tur šos lopuus "apgaismoja" žīdmasonu cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tagad viņiem visiem jāatpelna viņos ieguldītais.

Atbildēt

Ojārs

19.06.2019. 14:32

Man patīk, ka Bendiks izsakās precīzi un saprotami, ka:
a) Rubesa ir nekompetenta (latviski: pastulba);
b) Maksimas traģēdija tiek saukta par Maksimas (nevis Zolitūdes) vai kādā vārdā;
c) “vēsturiskais taisnīgums” ir aizsegs 40 miljonu izzagšanas mēģinājumam;
d) iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks.

Atbildēt

Alias

19.06.2019. 13:53

Par sūdu maisīšanu un kretīnu saujas apelēšanu pie pilsoņu pienākuma piedalīties vēlēšanās atliek tikai piekrist. Cik gan reižu ir iespējams uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa?! Bet nu tas elektorāts jau ir arī nožēlojams,jo tajā patiesi idiotiskajā balagānā var piedalīties tikai absolūti mazprātiņi…
Par rubesu un pavļutu - stulba,bet vājprātā bezkaunīga vecene bez sirdsapziņas un mēra sajūtas,toties ar megaapetīti un krokodila žokļiem, pavļuts - mērglis un superiznirelis. Šis pārītis kopā ar tarakāniem mierīgi pārdzīvos arī atomkaru,uzreiz raugoties pēc iedzīvošanās iespējām.

Atbildēt

formula

19.06.2019. 12:44

Vai tad nav skaidrs ,ka ar ļumpeņi jau diuvdesmit gadus ir savēlējuši pie treknās siles iznireļu baru kā augstā namā,tā arī stoļicā.Kādas tur partijas-vissādes rubeses,ušaki,juraši,potāpovi,amēriuki,teilāni,mārtinsoni,dombrovski,zakātistovi,kaimiņi-un ,sarakstu var turpināt,viena liela un organizēta noziedzība.Valsts iekšienē visu sagrābuši,tiem neliešiem bailes vienīgi no ārpuses, Tāpēc tie nemitīgi skrien kā bordanni uz attiecīgu vietu,pardon,vēstniecību, kā arī luncinās citu valstu priekšā,solot visu ko un atdodot visu ko,bet ne jau savu.

Atbildēt

Politiskais līķis

19.06.2019. 12:05

No savas kabatas maksājiet kam gribiet ! Rokas nost no mūsu valsts!

Atbildēt

tam "simtgadniekam"

19.06.2019. 11:43

Nav vēl ne 70...Viņš ir izcils aktieris un tikai četrus! gadus vecāks par sievu.Dabū tu tādu un tad raksti dumjus komentārus!

Atbildēt

līdējai BR

19.06.2019. 11:24

Tā pastulbā emigrācijas klabata nevienu veci nevarēja dabūt, beigās apprecēja kaut kādu simtgadnieku. Traki jau ir ja tu smuks neesi, bet dumjšs gan. Tomēr visādos naudīgos amatos ir salīdusi! Nemaz tik dumja nav!

Atbildēt

opis

19.06.2019. 10:59

Šitie izskatās briesmīgāki par mīļajiem jevrejiem......

Atbildēt

Jā, bet

19.06.2019. 10:43

Kad jūs cilvēki beigsiet tos partejiskos sūdus ēst? Jums uz vēlēšanu dienu partijas pasniedz sūdu čupiņus uz paplātes. Un tad nu iet vaļā strīdēšanās, kurš sūds tajās čupiņās labāks, kurš mazāk smird, kurš izskatīgāks. Vēlēšanu dienā katrs nodod balsi par savu izvēlēto sūdu. Vēlāk atklājas, ka "sūdu pilna cepure". Un no sūdiem nekāda zapte neiznāk. Nu atkal notiek lielas diskusijas. Nē, ne jau par to ka vajadzēja vai nevajadzēja tajā sūdu izvēlē piedalīties. Bet par to, ka izvēlējušies nepareizos sūdus. Par to, ka atmiņa par īsu. Nav atcerējušies, kā tie sūdi iepriekš smirdējuši. Būtu tā viena sūda vietā izvēlējušies to otru sūdu, tad gan sanāktu zapte. Bet tā trešā sūda smaku tomēr vairākums atcerējās un par to nebalsoja. Tā tiešām ir liela uzvara par kuru visi varam izjust gandarījumu. Diemžēl, tas sūds dīvainā kārtā tāpat ir mācējis uzpeldēt.
Ak, ļaudis, kad jūs sapratīsiet, ka nevajag rotaļāties ar sūdiem. Piedaloties viņu rotaļās, jūs paši sasmērēsieties un neko vairāk neiegūsiet, kā tikai ar sūdiem pilnu cepuri.

Atbildēt

vice

19.06.2019. 10:26

Cik vienkārši var kļūt par politisko līķi!
Smadzeņu nav!
Ja afēra neizdosies, būs līķis un bez naudas!

Atbildēt

jautaajums

19.06.2019. 09:58

»

A

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu


Kam vispār vajadzīgas partijas un politiķi?
Var jau ievēlēt pārstāvjus kuriem tu uzticētu savu bērnu,naudas maku un mitekli un interešu aizstāvību bez partiju esamības.Vai kādā partijā ir kāds cilvēks kuram jūs šo visu uzticētu?Pie kam,partijas ir ciešā sasaitē ar augļotājiem.Nez kāpēc cilvēki pret augļotājiem nemaz neprotestē.

Atbildēt

A

19.06.2019. 09:38

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu.

Atbildēt

FKK

19.06.2019. 08:53

Precīzi un attiecīnāms uz visu "A/Par!" un 'Vienotību:"

- "Iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks, ja jums šis jēdziens ir pazīstams. Un tauta, lai cik apčakarējama īstermiņā, savā sirdsatmiņā ir gudra. Šādu nelietību tā nepiedos. Un pareizi darīs."

Atbildēt

TYT

19.06.2019. 08:50

»

Galvenais

ka raksta autors pūkains


Ja galvenais arguments palicis "a' autors pats stulbenis," tad pilnīgi skaidrs, ka citu - gudrāku iebilžu nav.

Atbildēt

Galvenais

19.06.2019. 08:44

ka raksta autors pūkains

Atbildēt

Q

19.06.2019. 07:51

Tie abi fotogrāfijā man atgādina bomžu pārīti,Viens jautā otram, vai tu mani cieni? Jā, bet tu mani? Jā tad jau mēs abi esam cienījami cilvēki! Tikai ne tautas acīs, lielākā daļa būtu gatava noslānīt jūs ar sūdainu koku!

Atbildēt

Paša Bendiksa atmiņa

19.06.2019. 07:40

ir pavisam īsa- viņš neatminas, ka simts žīdiem noderīgie Saeimas idioti nesen steidzamības kārtā atlaida CVK Cimdaru, vienlaikus ieceļot viņa vietā K. Bērziņu. Steidzamību radīja EP vēlēšanu tuvošanās, kurās bija jāievēl īstie cinistu liberāļi. Tie, kuri nekritizē cionistu "Gudro stratēģijas un taktikas" politiku Saeimā.

To var panākt tikai skaitot balsis pareizi. Lai tā notiktu un vienlaikus Cimdara vadībā iepriekš "skaitīto" legalizētu, balsu skaitīšanas rezultātātu procesam jābūt noslēpumam. Un CVK vad. tika ar likumu noteikta pielaide valsts noslēpumiem.

Protams, Bendiks un citi jefiņi nekad nerunās par šo tēmu, jo kā idioti domā, ka viss notiek demokrātiski. Tikai dīvains šķiet fakts, ka divi Cimdara priekšgājēji abi "nošāvās", daži uzskata, kā Barča, ka arī 13. Saeimas vēlēšanu rezultāti "vēlēšanu naktī" falsificēti.

Atbildēt

tik tiešām

19.06.2019. 07:17

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


un arī no oranžajiem. Tie tagad visur. Ministram ārštata padomnieks Tiesnesis, Zīle drukājas "LA", par rajonu izpildkomitejām vispār nav ko runāt - kā utis.

Atbildēt

Kasiņš

19.06.2019. 07:12

Par stulbo Rubesu viss, protams, skaidrs, bet, pieminot Maksimas traģēdiju un ar to saistītās "komisijas" izveidošanu, nevajadzētu aizmirst vēl vienas pretīgas, liekulīgas un alkatīgas šmaras lomu - pat vēl skaļāk par Rubesu visus tos labumus prasīja sirdsšķīstā, vienīgā pareizā Voika! Ja pareizi atceros, tad vienā brīdi viņa paziņoja, ka "valsts šito visu ir sastrādājusi, lai valsts arī maksā"...

Atbildēt

Briesmīgi

19.06.2019. 07:01

Visu to lasot, mati stāvus ceļas.

Atbildēt

Bībers

19.06.2019. 06:20

Jā, nu tā 40 miljonu maksāšana bebrejiem gan ir viena neslēpts valsts izžāvēšanas sfēra!
90-to gadu Latvenergo 3 miljonu afēras dalībnieki var nokaunēties

Atbildēt

stalins

19.06.2019. 06:10

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis.

Atbildēt

sfsf

19.06.2019. 06:04

Riktīgi patika Bubbeses apraksts . Pastulba, bezkaunīga un pretīga bāba . Nesmuka tas nu tā Nav pats svarīgākais.

Atbildēt

Uģis Vilnis

19.06.2019. 05:59

Un kur nu vēl Daigas "vadītais" Fail Paltica

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...