Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..nē,

30.06.2019. 13:08

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


autors ir gadsimtu rūdīts latviski skops, saimniecisks vīr., ar demencīti nesirgstošs...

Atbildēt

Pilsonis

25.06.2019. 11:03

Par kādu tautas gudrību ir runa? Vai tad vēsture mums nemāca pilnīgi pretējo? Baurus kangari apčakarē atkal un atkal, vienas un tās pašas metodes. Melo, melnu vālē par baltu, pēdējā laikā pat zog īapši neko neslēpjot.
Ja viens otrs kangaru bandu loceklis "nolietojies", tak nomaina ar jaunu, aizsūta uz melu midzeņu raidījumiem, kur politiski angažēti meļi labi padara savu darbu, un atkal var bauriem ausīs čurāt laimes mantras.
Bauru tautām nav nekādas tautas gudrības, tak atveriet acis

Atbildēt

fane

20.06.2019. 07:55

Dzirdēju, ka Bubesai šitā esot parūka! Varētu pamainīt uz blondu vai...

Atbildēt

hmm

19.06.2019. 20:22

Jūsmojot par Pavļuta formulējumiem 40m shēmai, jāpatur prātā VVF savulaik oficiāli izteiktā atvainošanās "izredzētajiem". Uz tās pamata nāksies maksāt ciparus, uz kuru fona 40m būs tīrās kapeikas.

Atbildēt

Dzīvnieks D. Pavļuts

19.06.2019. 16:59

Dzīvnieks D. Pavļuts tika apmācīts ASV žīdu banku skolā. Turpat mācījušies arī I.Rimševics, I. Vņķele, Vjač. Dombrovskis, V. Zatlers u.c. Tur šos lopuus "apgaismoja" žīdmasonu cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tagad viņiem visiem jāatpelna viņos ieguldītais.

Atbildēt

Ojārs

19.06.2019. 14:32

Man patīk, ka Bendiks izsakās precīzi un saprotami, ka:
a) Rubesa ir nekompetenta (latviski: pastulba);
b) Maksimas traģēdija tiek saukta par Maksimas (nevis Zolitūdes) vai kādā vārdā;
c) “vēsturiskais taisnīgums” ir aizsegs 40 miljonu izzagšanas mēģinājumam;
d) iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks.

Atbildēt

Alias

19.06.2019. 13:53

Par sūdu maisīšanu un kretīnu saujas apelēšanu pie pilsoņu pienākuma piedalīties vēlēšanās atliek tikai piekrist. Cik gan reižu ir iespējams uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa?! Bet nu tas elektorāts jau ir arī nožēlojams,jo tajā patiesi idiotiskajā balagānā var piedalīties tikai absolūti mazprātiņi…
Par rubesu un pavļutu - stulba,bet vājprātā bezkaunīga vecene bez sirdsapziņas un mēra sajūtas,toties ar megaapetīti un krokodila žokļiem, pavļuts - mērglis un superiznirelis. Šis pārītis kopā ar tarakāniem mierīgi pārdzīvos arī atomkaru,uzreiz raugoties pēc iedzīvošanās iespējām.

Atbildēt

formula

19.06.2019. 12:44

Vai tad nav skaidrs ,ka ar ļumpeņi jau diuvdesmit gadus ir savēlējuši pie treknās siles iznireļu baru kā augstā namā,tā arī stoļicā.Kādas tur partijas-vissādes rubeses,ušaki,juraši,potāpovi,amēriuki,teilāni,mārtinsoni,dombrovski,zakātistovi,kaimiņi-un ,sarakstu var turpināt,viena liela un organizēta noziedzība.Valsts iekšienē visu sagrābuši,tiem neliešiem bailes vienīgi no ārpuses, Tāpēc tie nemitīgi skrien kā bordanni uz attiecīgu vietu,pardon,vēstniecību, kā arī luncinās citu valstu priekšā,solot visu ko un atdodot visu ko,bet ne jau savu.

Atbildēt

Politiskais līķis

19.06.2019. 12:05

No savas kabatas maksājiet kam gribiet ! Rokas nost no mūsu valsts!

Atbildēt

tam "simtgadniekam"

19.06.2019. 11:43

Nav vēl ne 70...Viņš ir izcils aktieris un tikai četrus! gadus vecāks par sievu.Dabū tu tādu un tad raksti dumjus komentārus!

Atbildēt

līdējai BR

19.06.2019. 11:24

Tā pastulbā emigrācijas klabata nevienu veci nevarēja dabūt, beigās apprecēja kaut kādu simtgadnieku. Traki jau ir ja tu smuks neesi, bet dumjšs gan. Tomēr visādos naudīgos amatos ir salīdusi! Nemaz tik dumja nav!

Atbildēt

opis

19.06.2019. 10:59

Šitie izskatās briesmīgāki par mīļajiem jevrejiem......

Atbildēt

Jā, bet

19.06.2019. 10:43

Kad jūs cilvēki beigsiet tos partejiskos sūdus ēst? Jums uz vēlēšanu dienu partijas pasniedz sūdu čupiņus uz paplātes. Un tad nu iet vaļā strīdēšanās, kurš sūds tajās čupiņās labāks, kurš mazāk smird, kurš izskatīgāks. Vēlēšanu dienā katrs nodod balsi par savu izvēlēto sūdu. Vēlāk atklājas, ka "sūdu pilna cepure". Un no sūdiem nekāda zapte neiznāk. Nu atkal notiek lielas diskusijas. Nē, ne jau par to ka vajadzēja vai nevajadzēja tajā sūdu izvēlē piedalīties. Bet par to, ka izvēlējušies nepareizos sūdus. Par to, ka atmiņa par īsu. Nav atcerējušies, kā tie sūdi iepriekš smirdējuši. Būtu tā viena sūda vietā izvēlējušies to otru sūdu, tad gan sanāktu zapte. Bet tā trešā sūda smaku tomēr vairākums atcerējās un par to nebalsoja. Tā tiešām ir liela uzvara par kuru visi varam izjust gandarījumu. Diemžēl, tas sūds dīvainā kārtā tāpat ir mācējis uzpeldēt.
Ak, ļaudis, kad jūs sapratīsiet, ka nevajag rotaļāties ar sūdiem. Piedaloties viņu rotaļās, jūs paši sasmērēsieties un neko vairāk neiegūsiet, kā tikai ar sūdiem pilnu cepuri.

Atbildēt

vice

19.06.2019. 10:26

Cik vienkārši var kļūt par politisko līķi!
Smadzeņu nav!
Ja afēra neizdosies, būs līķis un bez naudas!

Atbildēt

jautaajums

19.06.2019. 09:58

»

A

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu


Kam vispār vajadzīgas partijas un politiķi?
Var jau ievēlēt pārstāvjus kuriem tu uzticētu savu bērnu,naudas maku un mitekli un interešu aizstāvību bez partiju esamības.Vai kādā partijā ir kāds cilvēks kuram jūs šo visu uzticētu?Pie kam,partijas ir ciešā sasaitē ar augļotājiem.Nez kāpēc cilvēki pret augļotājiem nemaz neprotestē.

Atbildēt

A

19.06.2019. 09:38

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu.

Atbildēt

FKK

19.06.2019. 08:53

Precīzi un attiecīnāms uz visu "A/Par!" un 'Vienotību:"

- "Iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks, ja jums šis jēdziens ir pazīstams. Un tauta, lai cik apčakarējama īstermiņā, savā sirdsatmiņā ir gudra. Šādu nelietību tā nepiedos. Un pareizi darīs."

Atbildēt

TYT

19.06.2019. 08:50

»

Galvenais

ka raksta autors pūkains


Ja galvenais arguments palicis "a' autors pats stulbenis," tad pilnīgi skaidrs, ka citu - gudrāku iebilžu nav.

Atbildēt

Galvenais

19.06.2019. 08:44

ka raksta autors pūkains

Atbildēt

Q

19.06.2019. 07:51

Tie abi fotogrāfijā man atgādina bomžu pārīti,Viens jautā otram, vai tu mani cieni? Jā, bet tu mani? Jā tad jau mēs abi esam cienījami cilvēki! Tikai ne tautas acīs, lielākā daļa būtu gatava noslānīt jūs ar sūdainu koku!

Atbildēt

Paša Bendiksa atmiņa

19.06.2019. 07:40

ir pavisam īsa- viņš neatminas, ka simts žīdiem noderīgie Saeimas idioti nesen steidzamības kārtā atlaida CVK Cimdaru, vienlaikus ieceļot viņa vietā K. Bērziņu. Steidzamību radīja EP vēlēšanu tuvošanās, kurās bija jāievēl īstie cinistu liberāļi. Tie, kuri nekritizē cionistu "Gudro stratēģijas un taktikas" politiku Saeimā.

To var panākt tikai skaitot balsis pareizi. Lai tā notiktu un vienlaikus Cimdara vadībā iepriekš "skaitīto" legalizētu, balsu skaitīšanas rezultātātu procesam jābūt noslēpumam. Un CVK vad. tika ar likumu noteikta pielaide valsts noslēpumiem.

Protams, Bendiks un citi jefiņi nekad nerunās par šo tēmu, jo kā idioti domā, ka viss notiek demokrātiski. Tikai dīvains šķiet fakts, ka divi Cimdara priekšgājēji abi "nošāvās", daži uzskata, kā Barča, ka arī 13. Saeimas vēlēšanu rezultāti "vēlēšanu naktī" falsificēti.

Atbildēt

tik tiešām

19.06.2019. 07:17

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


un arī no oranžajiem. Tie tagad visur. Ministram ārštata padomnieks Tiesnesis, Zīle drukājas "LA", par rajonu izpildkomitejām vispār nav ko runāt - kā utis.

Atbildēt

Kasiņš

19.06.2019. 07:12

Par stulbo Rubesu viss, protams, skaidrs, bet, pieminot Maksimas traģēdiju un ar to saistītās "komisijas" izveidošanu, nevajadzētu aizmirst vēl vienas pretīgas, liekulīgas un alkatīgas šmaras lomu - pat vēl skaļāk par Rubesu visus tos labumus prasīja sirdsšķīstā, vienīgā pareizā Voika! Ja pareizi atceros, tad vienā brīdi viņa paziņoja, ka "valsts šito visu ir sastrādājusi, lai valsts arī maksā"...

Atbildēt

Briesmīgi

19.06.2019. 07:01

Visu to lasot, mati stāvus ceļas.

Atbildēt

Bībers

19.06.2019. 06:20

Jā, nu tā 40 miljonu maksāšana bebrejiem gan ir viena neslēpts valsts izžāvēšanas sfēra!
90-to gadu Latvenergo 3 miljonu afēras dalībnieki var nokaunēties

Atbildēt

stalins

19.06.2019. 06:10

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis.

Atbildēt

sfsf

19.06.2019. 06:04

Riktīgi patika Bubbeses apraksts . Pastulba, bezkaunīga un pretīga bāba . Nesmuka tas nu tā Nav pats svarīgākais.

Atbildēt

Uģis Vilnis

19.06.2019. 05:59

Un kur nu vēl Daigas "vadītais" Fail Paltica

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...