Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..nē,

30.06.2019. 13:08

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


autors ir gadsimtu rūdīts latviski skops, saimniecisks vīr., ar demencīti nesirgstošs...

Atbildēt

Pilsonis

25.06.2019. 11:03

Par kādu tautas gudrību ir runa? Vai tad vēsture mums nemāca pilnīgi pretējo? Baurus kangari apčakarē atkal un atkal, vienas un tās pašas metodes. Melo, melnu vālē par baltu, pēdējā laikā pat zog īapši neko neslēpjot.
Ja viens otrs kangaru bandu loceklis "nolietojies", tak nomaina ar jaunu, aizsūta uz melu midzeņu raidījumiem, kur politiski angažēti meļi labi padara savu darbu, un atkal var bauriem ausīs čurāt laimes mantras.
Bauru tautām nav nekādas tautas gudrības, tak atveriet acis

Atbildēt

fane

20.06.2019. 07:55

Dzirdēju, ka Bubesai šitā esot parūka! Varētu pamainīt uz blondu vai...

Atbildēt

hmm

19.06.2019. 20:22

Jūsmojot par Pavļuta formulējumiem 40m shēmai, jāpatur prātā VVF savulaik oficiāli izteiktā atvainošanās "izredzētajiem". Uz tās pamata nāksies maksāt ciparus, uz kuru fona 40m būs tīrās kapeikas.

Atbildēt

Dzīvnieks D. Pavļuts

19.06.2019. 16:59

Dzīvnieks D. Pavļuts tika apmācīts ASV žīdu banku skolā. Turpat mācījušies arī I.Rimševics, I. Vņķele, Vjač. Dombrovskis, V. Zatlers u.c. Tur šos lopuus "apgaismoja" žīdmasonu cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tagad viņiem visiem jāatpelna viņos ieguldītais.

Atbildēt

Ojārs

19.06.2019. 14:32

Man patīk, ka Bendiks izsakās precīzi un saprotami, ka:
a) Rubesa ir nekompetenta (latviski: pastulba);
b) Maksimas traģēdija tiek saukta par Maksimas (nevis Zolitūdes) vai kādā vārdā;
c) “vēsturiskais taisnīgums” ir aizsegs 40 miljonu izzagšanas mēģinājumam;
d) iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks.

Atbildēt

Alias

19.06.2019. 13:53

Par sūdu maisīšanu un kretīnu saujas apelēšanu pie pilsoņu pienākuma piedalīties vēlēšanās atliek tikai piekrist. Cik gan reižu ir iespējams uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa?! Bet nu tas elektorāts jau ir arī nožēlojams,jo tajā patiesi idiotiskajā balagānā var piedalīties tikai absolūti mazprātiņi…
Par rubesu un pavļutu - stulba,bet vājprātā bezkaunīga vecene bez sirdsapziņas un mēra sajūtas,toties ar megaapetīti un krokodila žokļiem, pavļuts - mērglis un superiznirelis. Šis pārītis kopā ar tarakāniem mierīgi pārdzīvos arī atomkaru,uzreiz raugoties pēc iedzīvošanās iespējām.

Atbildēt

formula

19.06.2019. 12:44

Vai tad nav skaidrs ,ka ar ļumpeņi jau diuvdesmit gadus ir savēlējuši pie treknās siles iznireļu baru kā augstā namā,tā arī stoļicā.Kādas tur partijas-vissādes rubeses,ušaki,juraši,potāpovi,amēriuki,teilāni,mārtinsoni,dombrovski,zakātistovi,kaimiņi-un ,sarakstu var turpināt,viena liela un organizēta noziedzība.Valsts iekšienē visu sagrābuši,tiem neliešiem bailes vienīgi no ārpuses, Tāpēc tie nemitīgi skrien kā bordanni uz attiecīgu vietu,pardon,vēstniecību, kā arī luncinās citu valstu priekšā,solot visu ko un atdodot visu ko,bet ne jau savu.

Atbildēt

Politiskais līķis

19.06.2019. 12:05

No savas kabatas maksājiet kam gribiet ! Rokas nost no mūsu valsts!

Atbildēt

tam "simtgadniekam"

19.06.2019. 11:43

Nav vēl ne 70...Viņš ir izcils aktieris un tikai četrus! gadus vecāks par sievu.Dabū tu tādu un tad raksti dumjus komentārus!

Atbildēt

līdējai BR

19.06.2019. 11:24

Tā pastulbā emigrācijas klabata nevienu veci nevarēja dabūt, beigās apprecēja kaut kādu simtgadnieku. Traki jau ir ja tu smuks neesi, bet dumjšs gan. Tomēr visādos naudīgos amatos ir salīdusi! Nemaz tik dumja nav!

Atbildēt

opis

19.06.2019. 10:59

Šitie izskatās briesmīgāki par mīļajiem jevrejiem......

Atbildēt

Jā, bet

19.06.2019. 10:43

Kad jūs cilvēki beigsiet tos partejiskos sūdus ēst? Jums uz vēlēšanu dienu partijas pasniedz sūdu čupiņus uz paplātes. Un tad nu iet vaļā strīdēšanās, kurš sūds tajās čupiņās labāks, kurš mazāk smird, kurš izskatīgāks. Vēlēšanu dienā katrs nodod balsi par savu izvēlēto sūdu. Vēlāk atklājas, ka "sūdu pilna cepure". Un no sūdiem nekāda zapte neiznāk. Nu atkal notiek lielas diskusijas. Nē, ne jau par to ka vajadzēja vai nevajadzēja tajā sūdu izvēlē piedalīties. Bet par to, ka izvēlējušies nepareizos sūdus. Par to, ka atmiņa par īsu. Nav atcerējušies, kā tie sūdi iepriekš smirdējuši. Būtu tā viena sūda vietā izvēlējušies to otru sūdu, tad gan sanāktu zapte. Bet tā trešā sūda smaku tomēr vairākums atcerējās un par to nebalsoja. Tā tiešām ir liela uzvara par kuru visi varam izjust gandarījumu. Diemžēl, tas sūds dīvainā kārtā tāpat ir mācējis uzpeldēt.
Ak, ļaudis, kad jūs sapratīsiet, ka nevajag rotaļāties ar sūdiem. Piedaloties viņu rotaļās, jūs paši sasmērēsieties un neko vairāk neiegūsiet, kā tikai ar sūdiem pilnu cepuri.

Atbildēt

vice

19.06.2019. 10:26

Cik vienkārši var kļūt par politisko līķi!
Smadzeņu nav!
Ja afēra neizdosies, būs līķis un bez naudas!

Atbildēt

jautaajums

19.06.2019. 09:58

»

A

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu


Kam vispār vajadzīgas partijas un politiķi?
Var jau ievēlēt pārstāvjus kuriem tu uzticētu savu bērnu,naudas maku un mitekli un interešu aizstāvību bez partiju esamības.Vai kādā partijā ir kāds cilvēks kuram jūs šo visu uzticētu?Pie kam,partijas ir ciešā sasaitē ar augļotājiem.Nez kāpēc cilvēki pret augļotājiem nemaz neprotestē.

Atbildēt

A

19.06.2019. 09:38

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu.

Atbildēt

FKK

19.06.2019. 08:53

Precīzi un attiecīnāms uz visu "A/Par!" un 'Vienotību:"

- "Iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks, ja jums šis jēdziens ir pazīstams. Un tauta, lai cik apčakarējama īstermiņā, savā sirdsatmiņā ir gudra. Šādu nelietību tā nepiedos. Un pareizi darīs."

Atbildēt

TYT

19.06.2019. 08:50

»

Galvenais

ka raksta autors pūkains


Ja galvenais arguments palicis "a' autors pats stulbenis," tad pilnīgi skaidrs, ka citu - gudrāku iebilžu nav.

Atbildēt

Galvenais

19.06.2019. 08:44

ka raksta autors pūkains

Atbildēt

Q

19.06.2019. 07:51

Tie abi fotogrāfijā man atgādina bomžu pārīti,Viens jautā otram, vai tu mani cieni? Jā, bet tu mani? Jā tad jau mēs abi esam cienījami cilvēki! Tikai ne tautas acīs, lielākā daļa būtu gatava noslānīt jūs ar sūdainu koku!

Atbildēt

Paša Bendiksa atmiņa

19.06.2019. 07:40

ir pavisam īsa- viņš neatminas, ka simts žīdiem noderīgie Saeimas idioti nesen steidzamības kārtā atlaida CVK Cimdaru, vienlaikus ieceļot viņa vietā K. Bērziņu. Steidzamību radīja EP vēlēšanu tuvošanās, kurās bija jāievēl īstie cinistu liberāļi. Tie, kuri nekritizē cionistu "Gudro stratēģijas un taktikas" politiku Saeimā.

To var panākt tikai skaitot balsis pareizi. Lai tā notiktu un vienlaikus Cimdara vadībā iepriekš "skaitīto" legalizētu, balsu skaitīšanas rezultātātu procesam jābūt noslēpumam. Un CVK vad. tika ar likumu noteikta pielaide valsts noslēpumiem.

Protams, Bendiks un citi jefiņi nekad nerunās par šo tēmu, jo kā idioti domā, ka viss notiek demokrātiski. Tikai dīvains šķiet fakts, ka divi Cimdara priekšgājēji abi "nošāvās", daži uzskata, kā Barča, ka arī 13. Saeimas vēlēšanu rezultāti "vēlēšanu naktī" falsificēti.

Atbildēt

tik tiešām

19.06.2019. 07:17

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


un arī no oranžajiem. Tie tagad visur. Ministram ārštata padomnieks Tiesnesis, Zīle drukājas "LA", par rajonu izpildkomitejām vispār nav ko runāt - kā utis.

Atbildēt

Kasiņš

19.06.2019. 07:12

Par stulbo Rubesu viss, protams, skaidrs, bet, pieminot Maksimas traģēdiju un ar to saistītās "komisijas" izveidošanu, nevajadzētu aizmirst vēl vienas pretīgas, liekulīgas un alkatīgas šmaras lomu - pat vēl skaļāk par Rubesu visus tos labumus prasīja sirdsšķīstā, vienīgā pareizā Voika! Ja pareizi atceros, tad vienā brīdi viņa paziņoja, ka "valsts šito visu ir sastrādājusi, lai valsts arī maksā"...

Atbildēt

Briesmīgi

19.06.2019. 07:01

Visu to lasot, mati stāvus ceļas.

Atbildēt

Bībers

19.06.2019. 06:20

Jā, nu tā 40 miljonu maksāšana bebrejiem gan ir viena neslēpts valsts izžāvēšanas sfēra!
90-to gadu Latvenergo 3 miljonu afēras dalībnieki var nokaunēties

Atbildēt

stalins

19.06.2019. 06:10

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis.

Atbildēt

sfsf

19.06.2019. 06:04

Riktīgi patika Bubbeses apraksts . Pastulba, bezkaunīga un pretīga bāba . Nesmuka tas nu tā Nav pats svarīgākais.

Atbildēt

Uģis Vilnis

19.06.2019. 05:59

Un kur nu vēl Daigas "vadītais" Fail Paltica

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft