Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pretstāve un padošanās

Ainārs Kadišs
28.12.2021.
Komentāri (69)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

01.01.2022. 15:06

Viss jau ir pareizi, bet par Ādolfu gan nevajag tik ļauni domāt. Tāpat arī par Staļinu. Visu, vai vismaz lielāko daļu pasaules problēmu uz ilgu laiku atrisinātu tikai viena raķete uz Londonas.

Atbildēt

Adata

29.12.2021. 20:59

»

Niks

Tālavas taurētājs 19:22 - īstens trollis


Es domāju tāpat. Labāk ignorēt, lai nenovirzītu no apspriežamās tēmas.

Atbildēt

Adata

29.12.2021. 20:56

»

derdz

bet kā praktiskā izpausmē realizēt visu to kas izrietētu no rakstītā


Bet tu padomā kā un tad uzdrošinies darīt, kā pats domā. Mēs jau uzdrošināmies un darām.

Atbildēt

Kremlis slēdz "Мемориал"

29.12.2021. 14:54

»

sertifikāts

Krrr....krrrr.....Krrr...Krrrievi....Krievi nāk!...Krā...Krā! krā


Krievu okupanti vēl nekur nav aiztriekti, jo ira komunistiem draudziņi un пятая колонна Latvijā ir pēdējais glābšanās salmiņš PSRS noziedzniekiem. Jāturpina atklāt sarkano slepkavu identitāti un noziegumus, bet tāpat kā biedram Pūtinam, tur katram krievu sadistam ir ko slēpt.
https://youtu.be/WxRs7049kIg

Atbildēt

atstāsts-Danninga-Krīgera efekts

29.12.2021. 14:24

»

reņģe

Laba atbilde


Muļķis nespēj apjēgt savu muļķību,jo ir muļķis.Oriģinālā m.vietā -nekompetents.

Atbildēt

Ludis

29.12.2021. 13:14

Dažreiz izskatās ka tas pavluts tic ko lasa !?!

Atbildēt

Eduards Lunis

29.12.2021. 13:05

---Paskataties,kā ir meģināts apkēzīt TĀLAVAS TAURĒTĀJU!? IT KĀ TIKAI BIJA VIENA PILS UN VIENS -IEMALDĪJIES KRIEVSU TAURĒTĀJS...!?
-Kam mēģini iebarot šos makaronus!?Te nav tā vieta!

Atbildēt

sertifikāts

29.12.2021. 13:04

Krrr....krrrr.....Krrr...Krrrievi....Krievi nāk!...Krā...Krā! krā....

Atbildēt

Stāsti par vēsturi

29.12.2021. 11:27

»

Es

Viena no lielākajām problēmām ar garīgajiem pacientiem ir viņu nelīdzestība. Viņus sašņorē, apārstē iestādē, izlaiž, piekodinot dzert izrakstītos medikamentus un ievērot režīmu. Un tad aplis sākas no jauna...


Talavas taurētājs jau patiesībā bija no Izborskas mežiem Latvijā iemaldījies krievs kurs Miervalda pilī bija iekārtojies par naktssargu ar tauri.Kā noskaidrojuši vēsturnieki tad patiesība kad nāca iekšā rietumnieki krustneši ar savu kristietību un citam gudrībām tad Talavas taurētājs nevis mēģinājis celt trauksmi,Bet nodevis un pārdevis krustnešiem Miervaldi ar visu tā pili un visiem tā ļaužiem…Ta visa varonība bijusi vien krustnesu uztaisīts pīaars.Tā lūk!

Atbildēt

lauķis

29.12.2021. 10:16

»

nu nē

Vēl labāks ir tas vergs, kurš cīnās par vergu tiesībām būt vergiem


Vergs nemaz nezina kas ir brīvība,vergs sapņo par saviem vergiem.

Atbildēt

Žulis

29.12.2021. 10:10

»

cilveks444

ORVELISMS (tulkots no krievu valodas...


Šeit precīzi attēlots gan tas, kā švakcinācija tiek uzspiesta ciilvēkiem, gan tas kā LGBT bīda savas idejas tautā, gan tas, kā uzpirktie troļļi risina diskusijas publiskajā telpā. Paldies autoram!

Atbildēt

kāds no autora labums?

29.12.2021. 09:50

???? VAI???? māte bija tā tupā iecirkņa ātste???, 'homeopāte'...tie visi bija sarkani, marta un veronikas...jo čeka citiem neļāva ar to nodarboties

Atbildēt

nu nē

29.12.2021. 09:47

»

lauķis

Neesi nu tik kritisks,aitas vienkārši nesaprot ka ir aitas.Ne velti saka ka labākais vergs ir tas kurš nemaz nesaprot ka ir vergs


Vēl labāks ir tas vergs, kurš cīnās par vergu tiesībām būt vergiem!

Atbildēt

Es

29.12.2021. 09:38

»

Tālavas taurētājs

Sods kas vēl briesmīgāks par nāvi, priekš krievu okupantiem, ir likt tiem dzīvot savā zemē, neļaut melot un zagt, atklāt viņu patieso vēsturi un pastrādātos noziegumus pret cilvēci, kurus tie rūpīgi slēpj savos kremļa pagrabos. Un protams, pats galvenais ir sargāt savu 5.kolonnu, kura ieperināta potenciālo...


Viena no lielākajām problēmām ar garīgajiem pacientiem ir viņu nelīdzestība. Viņus sašņorē, apārstē iestādē, izlaiž, piekodinot dzert izrakstītos medikamentus un ievērot režīmu. Un tad aplis sākas no jauna.

Krievi ir visur - tie ir tavi kaimiņi, tavu radu kolēģi, tavu mazbērnu klases vai studiju biedri, arī tavos rados ir pa krievam, arī pa tēva vai mātes līniju. Novēlu tev jaunajā gadā veselīgāku dzīvesveidu un tikpat dzīvelīgu dzīves uztveri, kāda ir ... caurmēra krievam! :)

Atbildēt

Blakne

29.12.2021. 09:21

Šī valsts ir absolūts ļaunums.Visi tās " vadoņi" ir bīstami nelieši, kas jātiesā un jāaizvāc ar jebkurām metodēm.

Atbildēt

lauķis

29.12.2021. 07:59

»

Niks

Neviens ar varu vēl nav nošpricēts. Visi ir pašrocīgi parakstījušies un saņēmuši, to kas pienākas. Vajag pašiem sev atzīties: "Es es esmu lupata un verga dvēsele


Neesi nu tik kritisks,aitas vienkārši nesaprot ka ir aitas.Ne velti saka ka labākais vergs ir tas kurš nemaz nesaprot ka ir vergs.
Ko nevar ar varu to paņem ar viltu.

Atbildēt

Niks

29.12.2021. 04:38

Neviens ar varu vēl nav nošpricēts. Visi ir pašrocīgi parakstījušies un saņēmuši, to kas pienākas. Vajag pašiem sev atzīties: "Es es esmu lupata un verga dvēsele."

Atbildēt

cilveks444

29.12.2021. 04:14

ORVELISMS (tulkots no krievu valodas)

- Kāpēc turpināt balto krāsu saukt par balto krāsu?
- Bet kā lai sauc balto krāsu?
- Par zaļu, protams.
- Kā tas ir? Kāpēc?
- Vai tad nezināt? Vakar Pasaules Krāsu Apzīmējumu Organizācija ieteica balto saukt par zaļu.
- Bet ko tagad, lai sauc par zaļo?
- Notiek konsultācijas. Mums jāgaida. Domāju risinājums tiks atrasts. Bet tas pat nav svarīgi. Jo galvenais ir balto vairs nesaukt par balto!
- Bet tas ir idiotisms.
- Nē. PKAO sēž speciālisti. Viņi labāk zina, kā nosaukt krāsas.
- Bet balts nepārstās būt balts, ja kāds nolems to saukt savādā?!
- Protams, ka pārstās. Sākumā tas nebūs ērti, bet pēc tam visi pieradīs. Tas vajadzīgs, lai solidarizētos ar daltoniķiem.
- Bet tomēr tas ir nepareizi, tas ir melīgi, kāpēc tas ir vajadzīgs?
- Tur PKAO viņi zina labāk. Viņi ir speciālisti.
- Nu ko? Vai tagad frāzes "visā baltajā gaismā" vietā būs jāsaka "visā zaļajā gaismā"? "Rakstīts ar melnu uz zaļa"? Kā tas būs, kā to iedomājaties? Tas ir absurds!
- Domāju, ka to var atrisināt ļoti vienkārši. Šīs frāzes tiks aizliegtas un cilvēki tiks bargi sodīti par to lietošanu. Maksimāli bargi.
- Ar naudas sodu?
- Protams. Tas sakumā, bet ja turpinās musināt sabiedrību, saucot baltu par baltu, tad cietumā jeb pie sienas! Neesat tik spītīgs, tas ir kolektīvā labuma vārdā darīts! Jo tas visu drošības labā tiek darīts! Ja nepareizi nosauksiet krāsas, tas ir balto par baltu, vai varat iedomāties, kāds bardaks sāksies? Tas radīs haosu, cilvēki sāks uzskatīt, ka drīkst domāt paši, ka vajag saukt lietas īstajos vārdos. Tas var aizvainot tos, kas tic PKAO, ka baltais tagad ir zaļš. Viņiem būs psiholoģiska trauma. Un, kā vara tad spēs valdīt pār tautu, ja cilvēki redzēs, ka karalis pliks? Tas būs briesmīgi, ja tā notiks, tāpēc to nevar pieļaut. Par mums sardzē stāv PKAO!
- Bet tomēr, vai tiešām nevar vienkārši atstāt visu, kā bijis? Nu balts ir balts un zaļš ir zaļš?
- Ko ar to domājiet? Kas vispār esat? Vai esat krāsu eksperts? Ko par to saprotiet? Jums taču nav speciālās Greizo Krāsu Akadēmijas diploms! Tātad neesat nekas. Nedomājiet vēl Satversmi lasīt! Tas aizliegts!
- Bet vai tad lai lietas sauktu īstajos vārdos, lai krāsas sauktu to patiesajās krāsās, ir jābūt speciālistam?
- Protams.
- Nav taisnība. Piemēram, redzu, ka esat idiots... un lai to saprastu, īstenībā nav pat vajadzīgs eksperta viedoklis.
- Uhh...eēēē....uhh...skaidrs, esat antikrāsists. Neticiet zinātnei, kas noteic, ka gadījumā, ja cilvēks redz balto krāsu, viņš maldās, jo īstenībā tā ir zaļā krāsa, tikai tā izskatās, kā baltā krāsa. Dēļ tādiem, kā jūs daudzi joprojām domā, ka sniegs ir balts, lai gan PKAO skaidri norāda, ka tas ir zaļš. Tāpēc nevajag te muļķības klāstīt. Mums jāklausa, ko saka PKAO! Mēs nedrīkstam ticēt savām acīm! Tas ir aizliegts!

Atbildēt

Nodokļus te visi maksāja okupācijas varai

29.12.2021. 01:10

»

Juris

Ja par to zemes pārdošanu ir taisnība, tad Kadišs ir nolāpīta kapitālistu pabira. Citiem nav zeme mantojumā ko pārdot un nejau tāpēc senlatviešu ciltis te lēja asinis, lai tādi kadiši "uzvārītos


Tikai retajam latvietim nebija zeme mantojumā, atšķirībā no padomju okupantiem. Tomēr beidzoties okupācijai, izrādījās ka paši okupanti arī esot okupācijā cietušie !!! un komunistuprāt tiem esot tiesības uz latviešu tautai piederošo īpašumu prihvatizāciju.

Atbildēt

Juris

29.12.2021. 00:57

»

!

Pats par sevis saukto VID “terora upuri” Kadišs kļuva gadu iepriekš, nesamaksājot kapitāla pieauguma nodokli par mantotas zemes pārdošanu. Zaudējot valsts nodevu 9 000 eiro apmērā un protestējot, viņš klāstīja savu neapmierinātību ar valsts varu...


Ja par to zemes pārdošanu ir taisnība, tad Kadišs ir nolāpīta kapitālistu pabira. Citiem nav zeme mantojumā ko pārdot un nejau tāpēc senlatviešu ciltis te lēja asinis, lai tādi kadiši "uzvārītos"

Atbildēt

!

28.12.2021. 23:09

Pats par sevis saukto VID “terora upuri” Kadišs kļuva gadu iepriekš, nesamaksājot kapitāla pieauguma nodokli par mantotas zemes pārdošanu. Zaudējot valsts nodevu 9 000 eiro apmērā un protestējot, viņš klāstīja savu neapmierinātību ar valsts varu.

Ar likumu nepildīšanas sekām Kadišs bija iepazinies jau izsenis, liecina portāla LSM publicēta informācija. Savulaik, nemaksājot alimentus par sava bērna uzturēšanu un, fiziskas ietekmēšanas rezultātā, saņēmis arī tuvošanās aizliegumu ģimenei.

Kadiša 2017. gadā portālā “Pietiek.com” publicēto rakstu pēc trīs gadiem, 2020. gadā, iztulkoja un ierakstīja Krievijā veidots “Youtube” kanāls “News Today”. Tajā kā lielākais bieds sabiedrībai ar dažādiem epitetiem tiek raksturots kapitālisms un no tā izrietošā brīvā tirgus ekonomika, demokrātija un Rietumu vērtības.

Video tiek uzsvērts, ka Latvijas valdība uzsākusi “atklātu karu pret tautu”. “Tradicionālās” Latvijas reliģijas, kas ietver dievbijību, nomainījusi “akla naudas” ticība. Savukārt visi, kas nepārstāv autora paustos uzskatus un atbalsta kapitālisma realizāciju Latvijā, “ir akli un stulbi cilvēki”.

Kadišs norāda, ka ir noguris no savas valsts, tādēļ gaida tās galu, uz ko Latvija, viņaprāt, pārliecinoši virzās.

Atbildēt

!

28.12.2021. 23:06

Kadišs ir Latvijas nodevējs:RĪGA, 20. februāris — Sputnik, Jevgēņijs Ļeškovskis.
Latvijas sabiedriskās organizācijas "Tautas varas fronte" līderis, Zinātnes fonda priekšsēdētājs Valentīns Jeremejevs, kurš palīdz Kadišam – viņa domubiedram starptautiskajā kustībā "dzeltenās vestes", lūdza padomu juristiem un izdarīja Latvijas sistēmai negaidītu gājienu. Viņi paziņoja, ka tā nav nekāda vienkārša badošanās akcija teltī, bet gan... mākslas darbs.'
Vēlu vakarā pie Kadiša piegāja pat iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens. Viņi sarunājās visai ilgi – ieraksts redzams sociālajos tīklos "Tautas varas frontes", Valentīna Jeremejeva un paša Kadiša lapās. Badastreika pieteicējs novērtēja ministra parādīšanos un piezīmēja, ka bijis patiešām pārsteigts un godīgi pateicies Ģirģenam
Tiesa, daži politiķi tomēr cenšas parādīt, ka neguļ. Vakar pie Kadiša pienāca parlamenta deputāti Linda Liepiņa un Aldis Gobzems.

Atbildēt

interesanti

28.12.2021. 22:36

Pats autors jau arī padevies neliešiem un cītīgi kalpo viņu interesēm, turklāt izskatās, ka nav sevi atpazini šajā sistēmā kā ļaunuma sulaini un tātad...

Atbildēt

Dievs

28.12.2021. 22:01

vai tad Ãdolfam bija slikta doma?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:59

»

?

Kam tad pieder nauda un augļošanas bizness,Putinam vai Gotorpas Goldšteiniem Romanoviem un viņa kalpiem Rotšildiem


Nu jau var pavisam droši pateikt, ka ne tikai meli un zaglīgums, bet galvenokārt skaudība jūs visus piebeigs. Tā vietā lai izmantotu zināšanas, asu prātu un vēl asāku tiesiskuma zobenu, savu tiesību aizstāvēšanai, krievu orda turpina melus, slapstīšanos, zaglību un skaudību.
Un protams protams, neaizmirstot šīs īpašības melīgi piedēvēt visiem citiem.

Atbildēt

Cepure

28.12.2021. 21:05

»

precīzi

Cepuri nost autora priekšā


Par ko tad mani?!Nost ar turbāniem!

Atbildēt

ciryl durak

28.12.2021. 20:35

»

дурак латыш

rakstam ir jabūt citam autoram


pošol nakuj suka kirilic

Atbildēt

nu vai tad skaidrs, ka

28.12.2021. 20:25

ka pašreizējai varas kliķei lai noturētos pie varas (un strebjamā siles) ir vajadzīgs ārējais ienaidnieks, un ko vēl labāku, kā baidīt ar briesmīgo krievu lāci...

Atbildēt

And

28.12.2021. 20:18

»

hm

Labs literārs vingrinājums.Pārsita Inkinu


Kārtējais paģiru murgs.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 20:05

»

to tālavas taurētājs

nenovirzies no tēmas..... gribi teikt, ka premjers ir Krievijas aģents


Lai kalpotu Krievijas interesēm, nav obligāti jābūt Krievijas aģentam. To lieliski pierādīja Makrons, Merkele, Šrēders, Tramps, kuri kā izrādās gadiem ilgi atradās Krievijas aģentu ielenkumā un mērķtiecīgi tika baroti ar "pareizo" informāciju. Un protams arī finansiāli ieinteresēti ar mafijas asiņaino naudu (čekas metodēm nav robežu, tāpat kā Krievijai, ko valsirdīgi atzina pats Putins)

Atbildēt

ir atbilde!

28.12.2021. 19:47

»

kaķa smiekļi

Ir tikai divi jautājumi - kas vainīgs un ko darīt


komentēt pietieķī!

Atbildēt

to tālavas taurētājs

28.12.2021. 19:24

nenovirzies no tēmas..... gribi teikt, ka premjers ir Krievijas aģents?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 19:22

Sods kas vēl briesmīgāks par nāvi, priekš krievu okupantiem, ir likt tiem dzīvot savā zemē, neļaut melot un zagt, atklāt viņu patieso vēsturi un pastrādātos noziegumus pret cilvēci, kurus tie rūpīgi slēpj savos kremļa pagrabos. Un protams, pats galvenais ir sargāt savu 5.kolonnu, kura ieperināta potenciālo upuru valstīs. Latvijā to rūpīgi apsargā desmitiem tūkstošu kolaboracionistu, kas piedalījušies noziegumos kopā ar krievu okupantiem, ir zaguši, rijuši un iznīcinājuši Latviju un latviešus, bet tagad ar putām uz lūpām aizstāv savu kremļa saimnieku intereses.

Atbildēt

Bet

28.12.2021. 18:52

»

derdz

bet kā praktiskā izpausmē realizēt visu to kas izrietētu no rakstītā


Bet tu padomā! "Dumaj, čapaj, dumaj!"
(Tas no tās anekdotes, kur Čapajevs ar Petjku nolēmuši ka Petjka pēdējo šnabja pudeli aizliks aiz muguras un ja Čapajevs uzminēs, kurā rokā ir tā pudele, tad viņi to izdzers, bet, ja neuzminēs, tad atstās neizdzertu.Čapajevs teicis - labajā. Tad nu Ptjka nikni caur zobiem: "Dumaj, čapaj, dumaj!")

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....