Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

duraks HT

05.10.2022. 13:57

»

HT

Un pie visa pat žīdi izzaga 40 miljonus no mums


bijis un duraks ar paliks:žīdu te vairs nav-tos pacentās likvidēt nacisti Ostlandē. Te ir tikai Krievijas jevreji...

Atbildēt

Хм

05.10.2022. 12:45

»

jautājums

Parodijas autoru, lūdzu


Это не пародия, а высказывание Мары Залите. ТОлько там все шло без кавычек. То есть не пародия, а наоборот, позитивно

Atbildēt

?!

05.10.2022. 12:38

»

Pēteris

Pareizi, un visā mantraušu rindā pirmais ir Lembergs


peter,kāpēc lien dumjo latvanu sarakstā,kauna ta nava?!

Atbildēt

VAU

05.10.2022. 12:36

»

Hi hi

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā


sorosgejus,ko ta muldēt,tavējie k un ap izmesti mēslainē.

Atbildēt

hi hi

05.10.2022. 12:32

saskaņas noiets bij paredzams no brīža,kad ne no kā,nils sāka līst sorosnažuku "laukā" un "bučoties" ar tādiem ameriem mackeinu un lugaru,bet tā ukru cildināšana no stresa par sagaidāmo.Ko ta klusēja, kad ukri līdzināja lādiņiem DONBASU un ignorēja Normandijas-Minskas,Prancijas,Vācijas,ukrijas,Krievijas parakstītos līgumus.NRA pārvērtusies par feiku avīželi.

Atbildēt

Atbilde

05.10.2022. 11:35

»

JAUTĀJUMS

un tad vietā cits jautājums: kas tie par vēlētājiem, kas to visu zinot paši skrien vēlēt


Tie vēlētāji ir lohopiteki.Cilvēki balsot negāja.

Atbildēt

Gaļa Pežova

05.10.2022. 11:30

Darbs tiešām ieguldīts liels, gandrīz pēc visiem kritērijiem ES esam pēdējie, jeb pirmie no apakšas. Pats velns nebūtu tik lieliski ticis galā ar uzdevumu.

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:47

»

Pēteris

Pareizi, un visā mantraušu rindā pirmais ir Lembergs


Par to rindas kārtību var diskutēt, bet tas jau nemaina lietas būtību..ka viņu te ir liels skaits..un liela daļa vēlētāju viņus atbalsta...

Atbildēt

var jau būt

05.10.2022. 10:44

»

HT

ZZS un LP vietā ir savas zemes saimnieki atšķirībā no JV, NA, Kariņa un Levita


ka savu zemi tie māk apsaimniekot (lai ar tas apšaubāmi), bet te jāapsaimnieko visu-ne sava valsts..VISU KOPĒJĀ VALSTS....NE SAVA..

Atbildēt

HT

05.10.2022. 10:42

ZZS un LP vietā ir savas zemes saimnieki atšķirībā no JV, NA, Kariņa un Levita.

Taura, balsojot pret Katram un Katrai, izvēlas Pasaules valdības sammitu un L & K huntu, kas algo savus vēlētājus - parazitējošo birokrātiju

Atbildēt

tādā gadījumā

05.10.2022. 10:23

»

Miķelis

Tas tā-virspusēji ņemot. Manuprāt galvenā viņa un visu citu LV politiķu kļūda ir nespēja nošķirt savas kabatas intereses no valsts un tautas interesēm..Un tālāk jau detaļas


te vietā būtu runāt par to, ka kādas ir tās LV partijas kas virza valsts svarīgākajiem amatiem-par deputātiem tādus cilvēkus bez principiem ar zemu morāli un ētiku.

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:13

»

Pēteris

Galvenā Levita kļūda ir pietiekamas ,,cieņas,, neizrādīšana ZZS dižgaram Lembergam. Taču pats Lembergs laikam līdz galam vēl nesaprot kādi tam iemesli


Tas tā-virspusēji ņemot. Manuprāt galvenā viņa un visu citu LV politiķu kļūda ir nespēja nošķirt savas kabatas intereses no valsts un tautas interesēm..Un tālāk jau detaļas...

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:11

autors raksta:
“Kļūda”, kas nav un nevar būt kļūda, bija tieši neatbalsts kara noziedzniekam Putinam, ko diemžēl liela daļa krievu etniskās grupas vēlētāju uztvēra kā “nodevību”, sākot uzskatīt, ka “Saskaņa” nepārstāv viņu intereses.

Tad jau Krautmani, jāteic pavisam godīgi: ja jau teicāt ''A'' tad jāteic ar ''B", ka tādā gadījumā Latvijā ir pretvalsts interesēm piešķirta pilssonība virknei cccp iebraucēju....Un kas to paveica? Kapēc par to klusējat?

Atbildēt

populāra parodija par Levitu

05.10.2022. 10:11

Egils Levits ir kā "spoža zvaigzne". Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no "dziļas inteliģences", no "izcilas izpratnes" par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama "zvaigzne", kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo "ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkal celt spārnos".

Atbildēt

Pēteris

05.10.2022. 10:09

Galvenā Levita kļūda ir pietiekamas ,,cieņas,, neizrādīšana ZZS dižgaram Lembergam. Taču pats Lembergs laikam līdz galam vēl nesaprot kādi tam iemesli.

Atbildēt

>Krautmanim

05.10.2022. 10:08

Neko jaunu jau nepateici:: Tas sen visiem zināms...Bija naivi gaidīt ko citu....Varētu domāt,ka Kremlī sēž tautas aizstāvis...

Atbildēt

Хм

05.10.2022. 09:00

Īpaši jau Ilga Šuplinska, kura uzspieda augstskolām politizētas padomes, lai valsts vara varētu tās kontrolēt, izsūkt un ierobežot augstāko mācību iestāžu autonomiju.

Может поэтому президент и поблагодарил JKP, понимая, что например, занять потом место глава совета LU вполне себе такая приличная должность. Хорошая зарплата, всякие поездки. А уж сколько такая должность позволяет выступать и сыпать красивым новоязом-ух, мама не горюй!
И при этом и фактически и теоретически никакой ответственности, потому что совет..ни за что особо и не отвечает, так, общая якобы визия и некий непонятный контроль. А денег в LU ух как неслабо крутиться. Уж найдут возможность оплачивать поездки и т.д. президента совета

Atbildēt

kā parasti

05.10.2022. 08:57

Lembergoīds izdomā kaut kādu murgu, tad piedēvē to citam un sāk viņu kritizēt.
Kurā brīdī prezidents teica, ka ar divām trešdaļām būtu domātas 2/3 ievēlēto partiju par ko histēriju sarīkoja autors? Tekstā skaidri lasāms, ka 2/3 ir balsojuši par demokrātiskā spektra partijām un balsoja arī par partijām, kas neiekļuva Saeimā.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:55

»

Hi hi

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā


Kā Levits, runājot par 13. Saeimas ievēlēšanu, lielījās, kā sagrāvuši ZZS. ZZS ir, redzams, saimnieki savā zemē.

Uzreiz pēc 14. Saeimas vēlēšanām Levits& Kariņš abi paziņoja, ka par ministriem nebūs personas, kas nav piedalījušās vēlēšanās.

Trojas zirgi tad sanāk Lembergs un Pīlēns, abiem nespīd ne MP ne ministru amati.

Ko viņi iesāks ar Pīlēnu, kurš figurē būvnieku karteļa lietā kā Martinsona , politiskā menedžera, protežē?

Pīlēnam jau puešķirta Liepājas cietuma, kopā ar Citruuss, tāme, UPB vien 125 miljonis €.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:48

»

HT

Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus...


Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām reformām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus.

Atbildēt

Hi hi

05.10.2022. 08:47

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:46

Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus.

Tā iet, kad neseko līdzi Pasaules valdības sammitam un naivi domā, ka te, Latvijā, vēlētāji ko lemj.

Tāpat visi mediji iet ar līkumu konsekvencēm, ko īsti nozīmē CVK vadītājam 13. Saeimas piešķirtā pielaide valsts noslēpumiem un kāds īsti bija pamats to darīt, ja norobežojas no “pareizas balsu saskaitīšanas trūkumu pilnajā balsu skaitīšanas sistēmā”.

Atbildēt

lauķis

05.10.2022. 07:28

»

Pārdomām

https://youtu.be/-bA2sPH1wEM


Nosodīt un nepieņemt ne tikai var bet arī vajag visu to kas neatbilst cilvēciskajām un dabiskajām vērtībām.
Levits nav ne vertība ne cilvēks,levits ir kosmosa atkritums.

Atbildēt

Pārdomām

05.10.2022. 07:23

https://youtu.be/-bA2sPH1wEM

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...