Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

equality

30.07.2018. 22:09

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot...


Draugs nebēdā, mēs visi dzīvojam greizo spoguļu karaļvalstī, kur dzīves laikā nav nekāda taisnīguma, kur godīgums tiek izsmiets kā sliktā teātrī. Taisnīgums iestāsies tikai nāves brīdī, kad katrs kļūst nabags, jo līdzi neko daudz nepaņems. Un neviens! Ne šīs lugas scenāristi, ne režisori no tā neizbēgs, jo vēl neviens mūžīgi virs zemes nav palicis.

Atbildēt

Indjulis Durka

30.07.2018. 14:59

»

Dikļu muļķis

Injulis Durka pamodies


no Dikļiem. Es pirmais nesāku! Ir sacīc, kas citacī baļķenu redz, tas ierauga savā tirsas acī bebess Klāru!

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

30.07.2018. 13:36

»

Dikļu muļķis

Injulis Durka pamodies


Nu ka - padod vēl balsi, sīkā bezdzimuma gaudoņa kaķu vecene no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Lato Lapsa!

30.07.2018. 13:32

»

Dikļu muļķis

Injulis Durka pamodies


Vai tiešām ar tevi ir jau tik ļauni? Vērsies taču beidzot pie ārsta, sava iecirkņa veterināra!

Atbildēt

Idiote Lato Lapsa

30.07.2018. 13:31

»

Dikļu muļķis

Injulis Durka pamodies


Atkal klāt un atkal apvēma savas šķebinoši snirdošās galīgi nomī(z)tās seskādas pastalas!

Atbildēt

Dikļu muļķis

30.07.2018. 12:29

»

Tā nu tas ir

muļķu zemā par valdnieku izvēlas ākstu


Injulis Durka pamodies!

Atbildēt

kādas skolas. tāda tauta

30.07.2018. 08:03

ja pat LU ezotēriķi .............visu cieņu Auziņam!!!!!!!!!!!!!!sauc lietas īstajos vārdos.
akadēmiķis astrologs nu dinaburgas tikai mums, unikāli. Laikam jau sarkanajiem svarīgi-piesmiet zinātni, garīgi veselos......................

Atbildēt

dīvaini gan

30.07.2018. 08:01

Dīvaini, ka Zīgerists ar visu savu "populismu" reāli novērtēja tagadni un prognozēja nākotni un sekojot viņa nostādnēm, cīnoties pret komunistu organizēto "atmodu" un organizējot atmodu, kurā visus vadošos un spalvu pārmetušos komunistus un čekistus sodītu ar nāvi, mums tiešām būtu daudz labāka dzīve. Jo pārējo partiju dibinātāji un spice bija un ir tikai vieni vienīgi komunisti un čekas aģenti vai pat virsnieki. Tieši viņi arī ir tie, kas Latviju izlaupīja un faktiski ir iznīcinājuši...Sākot ar Latvijas ceļu un Godmaņa tikšanu pie premjerēšanas, Latviju mērķtiecīgi iznīcināja.

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

30.07.2018. 07:50

»

Žulis

Būtu gan tomēr jānošķir populistiskais no utopiskā. Populisms ir APZINĀTA cilvēku maldināšana ar saukļiem, solījumiem un vīzijām, kuras to paudējs pat negrasās realizēt. Viņš visu to izmanto tikai kā instrumentu savu savtīgo mērķu sasniegšanai. Turpretim cilvēks – utopists pats tic tam, ko viņš saka...


Manam brālim deģenerātam ŽULIM aizvadītā nakts bija samērā mierīga - apkakājās tikai 11 reizes un māsiņas ātri nomazgāja. Tāpēc tautai tiek veltīts kārtējais vājprātīgā mana brāļa ŽUĻA komentārs, lai latvieši atkal varētu izbaudīt kaut ko sev piemērotu ar cāļa smadzenēm.

Atbildēt

Žulis

30.07.2018. 06:43

Būtu gan tomēr jānošķir populistiskais no utopiskā. Populisms ir APZINĀTA cilvēku maldināšana ar saukļiem, solījumiem un vīzijām, kuras to paudējs pat negrasās realizēt. Viņš visu to izmanto tikai kā instrumentu savu savtīgo mērķu sasniegšanai. Turpretim cilvēks – utopists pats tic tam, ko viņš saka, ir pilns apņēmības to arī realizēt un konkrēti darbojas šajā virzienā, tomēr viņš nav ņēmis vērā reālos apstākļus, iespējamo pretdarbību, savas iespējas vai ir izvēlējies nepareizu taktiku izvirzīto mērķu sasniegšanai un tādēļ izvirzītie mērķi un saukļi paliek nepiepildīti.
Ņemot vērā šo aspektu ir jāvērtē arī izvirzīto mērķu, vīziju un saukļu saturs. Tas, kas tiek apzīmēts par populistisku ne vienmēr ir arī aplams vai maldīgs. Mēģināšu to ilustrēt ar mazu piemēru. Iedomāsimies vienu vīru, kas regulāri lieto alkoholu, visu naudu nodzer, viņa sieva un bērni tādēļ dzīvo trūkumā, viņš par tiem nerūpējas, bet bieži dzērumā mēdz pat iekaustīt. Tajā pašā laikā, viņš kaimiņu priekšā plātās ar to, cik svarīgi mums visiem ir mīlēt savu ģimeni, rūpēties par savu sievu un bērniem, viņus apgādāt ar visu nepieciešamo un darīt visu, lai viņi būtu laimīgi. Šāda vīreļa rīcība, protams, ir tīri populistiska, ar mērķi iegūt kaimiņu simpātijas, tomēr.... tomēr tas nenozīmē, ka viņa teiktais par to, ka mums visiem vajag mīlēt savu ģimeni, rūpēties par to un gādāt, lai visi ģimenes locekļi būtu laimīgi, būtu kaut kāds aplams, maldīgs populisms. Līdzīgi ir ar politiskajām norisēm Latvijā. Ir jānošķir tautai vajadzīgās patiesības no negodīgajām lūpām, kas tās izrunā savos populistiskajos nolūkos. Nedrīkst to sajukt kopā, kā vienotu, mums nepieņemamu populismu. Tad jau mēs nonāksim līdz tādam absurdam, ka vēlme pēc tautas labklājības, tiesiskuma, pēc cilvēka cienīgas veselības aprūpes un kvalitatīvas izglītības mūsu bērniem ir viens vienīgs , aplams populisms, no kā jāatsakās.
Arī, runājot par cilvēkiem, kuri iesaistījās politikā pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas”. Ne visus viņus viennozīmīgi var dēvēt par populistiem. Daļa no viņiem tiešām ticēja atjaunotai, neatkarīgai , nacionālai Latvijas valstij un darīja visu, lai tāda tā mums šodien būtu. Taču viņu centieni izrādījās utopiski, jo viņi nebija ņēmuši vērā visus apstākļus, organizēto, nelietīgo pretdarbību no Latvijas nacionālās neatkarības ienaidnieku puses, to iespējas ietekmēt tautas masu apziņu caur presi un TV u.t.t. Viņi cieta neveiksmi, bet tas nenozīmē, ka tie mērķi, ko viņi centās piepildīt būtu bijis populisms un viņi paši populisti. Īstie populisti bija pārkrāsotā komunistu kliķe, kas ar skaistiem, populistiskiem solījumiem aizveda latviešu tautu projām no savas valstiskās neatkarības un nacionālās attīstības ceļa. Viņu ( piem. partijas „Latvijas ceļš” vai premjera Godmaņa ) populisms šajā rakstā gan nez kādēļ nav apskatīts.

Atbildēt

Kaimiņš no blakusmājas

30.07.2018. 00:14

Mēs KPV esam mantkārīgi zagļi un varaskāri mantrausēji. Nebalsojiet par mums, lūdzu!!!!

Atbildēt

bendes meiņa

29.07.2018. 22:30

Nu nebūtu tā saucamajiem populistiem nekādu variantu vēlēšanās, ja tā saucamie pragmatisti GODĪGI būtu darījuši savu darbu. Bet nē, lembergiem, šķēlēm, godmaņiem, kalvīšiem valsts nekad nav interesējusi. Galvenais bija noprivatizēt, pieņemt likumus, kas kalpo personīgajam biznesam, kaut kādā veidā atmaksāt kremļa, vai cita saimnieka, parādus uttt..Valsts un tauta viņiem bija tikai instruments personīgā labuma sasniegšanai.
Un tagad viņu kranči aizelsušies rej veco rējienu par to, cik viņiem ļoti bail, ka tik ērti iekārtotā valsts izzagšanas sile tiks aizklapēta.
Nebalsojiet par nevienu, kas pēdējos 27 un visā komunistu gadus mūs uzskatījuši par saviem dzimtcilvēkiem!

Atbildēt

Z

29.07.2018. 22:13

Vēl viens tumsonīgs raksts,kas notiek ar Pietiek..?
Nosauciet vienu saeimas deputātu,kurš būtu tik daudz Latvijas labā izdarījis kā Zīgerists???

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

29.07.2018. 21:08

A. Šķēle: „Skatos [Valdī] Dombrovska kungā un domāju, kā var cilvēks vienlaicīgi tā izdarīt četras lietas — palielināsim minimālo algu, palielināsim neapliekamo minimumu, samazināsim nodokļus un sabalansēsim budžetu.Un kur vēl inflācija... Viņi ir populisti.”

Nu ko! Šogad klusā un nemanāmā Kučinska valdība 1. janvārī palielināja min. algu uz 430, trīskāršoja neapliekamo minimumu, nolaida IIN par 3%, uztaisīja sabalansētu budžetu un notur inflāciju starp 2 un 3 procentiem.

Iznākums: nodokļu ieņēmumi pieauguši par 12%, likvidētas arī moikbankas utt. Un to izdarījis premjers, kurš ir antipopulists :)

Atbildēt

pilsonis

29.07.2018. 20:50

Mani neviens nepārliecinās, ka Latvijā ir iespējamas godīgas vēlēšanas. http://www.delfi.lv/news/national/politics/operativaja-lieta-par-atentatu-pret-ceveru-iepiti-tevzemiesu-lideri.d?id 1937581&utm_source draugiem.lv&utm_medium say&utm_campaign post_1798805108

Atbildēt

Jēkaba ielas nabagmājas pensionāre A.Barča

29.07.2018. 19:48

Tā kā vairākums pensionāru saņem tikai 200 līdz 300 eiro pensiju, latviešiem nav pa kabatai tāds dzīvesveids kā turīgo Rietumeiropas valstu iedzīvotājiem, kas vecumdienās var atļauties ar kruīza kuģiem apceļot pasauli

Atbildēt

Raivis un Dzintars

29.07.2018. 17:30

»

Uldis

Atšķirībā no Zīgerista, Zatleram gandrīz izdevās kopā ar Ušakovu nolaist kanalizācijā latviešu valsti


Būsim precīzi secinājumos, draugs Uldi: Zatleram izdevās kopā ar pedarastu koalīciju pabeigt nolaist kanalizācijā latviešu valsti.

Atbildēt

Puma

29.07.2018. 17:07

Āksti vienmēr bijuši priviliģēti runāt taisnību.

Atbildēt

puze

29.07.2018. 16:51

...kliķei bail...tauta vairs neguļ...

Atbildēt

Pox

29.07.2018. 15:22

Populisms (latīņu: populus — ‘tauta’) ir politiskā pozīcija vai retorikas stils – vēlētājiem tīkami, taču nepiepildāmi solījumi, - kura izmantošanas mērķis ir iegūt plašu tautas masu atbalstu un popularitāti.

Populisti savā retorikā piedāvā sociāli pievilcīgas idejas, izmantojot demagoģiju. Bieži vien populisma mērķis ir novērst uzmanību no politiskā spēka vai atsevišķa politiķa cīņas par varu. Kopš 20. gadsimta 80. gadiem vairāki pētnieki populismu izdala kā atsevišķu retorikas stilu, kas tiek izmantots dažādu politisko ideoloģiju retorikā. Bieži tie izdalīts "kreisais" un "labējais" populisms atkarībā no tā, kādiem ideoloģiskiem uzskatiem pieder noteiktais politiskais spēks. Tomēr populisms ir saskatāms arī reliģiskajā fundamentālismā, rasismā un citos sociālos un politiskos uzskatos.

Bieži vien populisti uzstājas kā noteiktas tautas daļas, reģiona, rūpniecības nozares utt. aizstāvji. Populistu retorikā bieži vien tiek izmantoti tādi termini kā "tiešā demokrātija", "cīņa ar korupciju". Šo uzlabojumu ieviešanai tiek piedāvāti ļoti vienkārši risinājumi, kas ir nereāli vai bez jebkādas argumentācijas un pamatojuma, kā to izdarīt.

Atbildēt

A

29.07.2018. 14:51

Muļķu zemē uzradušies jauni saulveži-JKP!

Atbildēt

hm

29.07.2018. 14:45

Populisms ir visu ticību pamats! Paradīze un elle ... no vienas, bet mācītājs un ticīgais no pretējās puses.
Labi, slikti, pareizi, nepareizi - tie taču subjektīvi jēdzieni.

Atbildēt

aste

29.07.2018. 14:17

...visu cieņu aivariņa pirmajai sievai- kā viņa spēja paciest to vardarbību, pazemojumus, krāpšanu, melus, mantrausību....

Atbildēt

puze

29.07.2018. 13:56

aivarveidīgiem astes trīc....beigu sākums....pasaule ir apaļa un nekas nav mūžīgs.

Atbildēt

jautaajums

29.07.2018. 13:53

Kā var nesolīt?
Populismas ir pamats visai biedru partijnieku sistēmai.

Atbildēt

jokste

29.07.2018. 13:44

Zīgerists labi zinaja,ka parlamentu satadīja 76.procentutu no komunistiem un čekistiem,bet nezināja ka tādi atrodas arī viņa partijā.

Atbildēt

>Un?

29.07.2018. 12:54

»

Bija

Un


Kuriem no kampiedervalsts bail?

Atbildēt

Bija

29.07.2018. 12:51

Un?

Atbildēt

Uldis

29.07.2018. 11:32

Atšķirībā no Zīgerista, Zatleram gandrīz izdevās kopā ar Ušakovu nolaist kanalizācijā latviešu valsti.

Atbildēt

Tā nu tas ir

29.07.2018. 11:25

muļķu zemā par valdnieku izvēlas ākstu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...