Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arilds > Anti-Ēķs

16.01.2012. 22:23

Argummentu man nav, bet argumentus - lūdzu! Ja ar tiem nepietiek, varu iedot vēl, man to ir vesela kaudze.

http://www.pietiek.com/raksti/par_prokuraturas_uzraudzibu_un_latviesu_kvalitati
Ar cieņu,
aprobežotais cilvēciņš

Atbildēt

Anti-Ēķs

16.01.2012. 19:26

visi rējēji, kas saskata prokuratūrā stulbeņus un noziedzniekus, paši ir aprobežoti cilvēciņi. Argummentus lūdzu galdā, nevis tukšu pļāpāšanu!!!

Atbildēt

Arilds > VSV

15.01.2012. 13:50

Paldies, Tev arī!

Atbildēt

Arilds > VSV

14.01.2012. 22:41

Nu, jā, es Tev savukārt pilnīgi piekrītu par to bezcerību. Pilnīga bezcerība nebūs pat tad, kad pienāks pasaules gals, jo paliks cerība, ka kaut kāds gars nonāks citā saulē vai pasaulē, vēlams bez neliešiem. Tāpēc jau es arvien vēl turpinu "rakt". Kā "rakt"? Nu, mēģinu gan šā, gan tā - ja nu pēkšņi sanāk! Kāpēc es to daru? Vienkārši, mans organisms neņem pretī klaju, neiedomājamu stulbumu, kas tiek uztiepts ar demonstratīvu nekaunību un nesodāmības apziņu. Līdz zināmam laikam man pat bija interesanti gaidīt, ar cik stulbu argumentu man kārtējais nelietis (bet varbūt tiešām vienkārši muļķis?) mēģinās iestāstīt, ka 2x2=76. Beigu beigās tas kļuva jau garlaicīgi, līdz beidzot man to pat nemēģināja pierādīt, vienkārši paziņoja - arvien vēl 2x2=76, un šis lēmums ir galīgs un nav pārsūdzams. Izklausās jau samērā bezcerīgi, taču pāris vietas, kur rakt, vēl ir palikušas...

Atbildēt

Arilds > VSV

13.01.2012. 20:37

Par Al Kaponi
"Kur ir "zvanīts", ka šo pašu "algoritmu" nebūtu iespējams "integrēt" šajā Muļķu Zemes SILES "valstī" - izmantojot cīņā PRET šo kretīnisko SISTĒMU un tajā parazitējošajiem "tiesībsargiem"?...
----------------------------------------
Pilnīgi garām! Absolūti atšķirīgas situācijas. Kāpēc tad Al Kaponi beidzot ielika būrī, vienalga par ko? Tāpēc, ka gribēja ielikt. Bet manā gadījumā dara visu neiespējamo, lai mūsu al kapones nekādā būrī nekad un ne ar kādu iemeslu nenonāktu. Tur jau slēpjas mūsu sistēmas kretīnisms. Amērikā tiesībsargi cīnījās ar bandītu, bet es sākumā cīnījos pret neliešiem, bet tagad esmu spiests bezcerīgi cīnīties pret tā saucamajiem "tiesībsargiem", kuriem būtu jāmeklē pierādījumi neliešu nelikumībām, bet tie nemeklē pat daudzmaz loģiskus iemeslus, lai neliešus izpestītu, vienkārši pasaka, ka viss kārtībā. Un to dara visu līmeņu prokuratūras un pat Saeimas komisija - tik traģiska ir šī situācija. Pilnīgi bezcerīga!

Atbildēt

Arilds > VSV

12.01.2012. 23:00

Es gan nezinu, kādas lietās Tev ir iznākusi saskare ar "tiesībsargiem", ļoti iespējams, ka aizskartas Tavas privātās intereses, taču es jau astoto gadu cīnos par sabiedrības interesēm. Un tur ir liela atšķirība.
-----------------------------------------
Un, likumsakarīgi - tad šis "instruments" nonāk "izstrādes objekta" rīcībā, kļūstot par graujošu ieroci, kuru (iepriekš minēto iemeslu dēļ) faktiski paši "tiesībsargi" ir pavērsuši pret sevi. Tālākais jau - atkal vienīgi "tehnikas jautājums".
----------------------------------------
Jā, šis "graujošais ierocis" manās rokās nonācis neskaitāmas reizes, vēl vairāk - neskaitāmas reizes viņiem šī instrumenta (spēkā esošās likumdošanas)nemaz nav, visa likumdošana ir tikai manā (lasi -sabiedrības) pusē. Taču viņi ar trulu neatlaidību runā par visu ko, tikai ne par šo likumu, raksta savas neiedomājamās muļķības. Un nekāds "tehnikas jautājums" man palīdzēt nevar.Kāpēc? Tāpēc, ka viņus sabiedrības intereses interesē par visu mazāk, un viņu rokās ir "absolūtais graujošais ierocis", un proti - nav jābaidās, ka iesūdzēšu Eiropas tiesā, jo nevaru to darīt, jo nav skartas manas personīgās intereses. Tāpēc viņi var konskventi palikt pie saviem stulbajiem slēdzieniem.

Atbildēt

Ass

12.01.2012. 15:31

Par šito valsteli var tikai ierēkt :)

Atbildēt

skudra

12.01.2012. 15:24

Pretigi skatīties Tavā feisā!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

TV

12.01.2012. 00:18

Un tie visi, kuri zaga Latvijā, nesa vārdus ,,Par labu Latviju! Tajā kompānijā bija arī Latvijas prezidents! Kā visi šie cilvēki ir noriebušies!

Cieti būtu jāsēž!
Un šie grib, lai latviešus cienītu sveštautieši. Par ko?

Atbildēt

TV

12.01.2012. 00:12

Vai vārdiņš ,,nevar,, uzlikt arestu nozīmē ,,negrib,,?

Atbildēt

Gringo

11.01.2012. 20:10

Aprobežotie prokuratūras dulburi taču no Komerclikuma neko nesajēdz (nav pirmā reize). Un no sava tiešā darba arī visai maz. Ja nu vienīgi apsūdzēt kādu, kas veikalā šņabja pudeli aizstiepis.

Atbildēt

YES!

11.01.2012. 19:46

jibiorio 10.01.2012. 19:32
PAR LABU LATVIJU!!!

Atbildēt

primais

11.01.2012. 18:32

Vai savādāk pat iedomājams? Šis jau no oranžo brālības...Ja Dieva nebaidās, tad vismaz par ģenētiķu sasniegumiem būtu painteresējušies: šis tas iedzimst līdz pat astoņām paaudzēm. Es te domāju to kriminālo zagšanu, shēmošanu...

Atbildēt

paija

11.01.2012. 17:36

Te gan vietā būtu jautajums Lapsam - vai zurnalistam būtu jaraksta par jautajumiem, no kuriem viņam nav ne mazakās sajēgas. Varbūt pirms rakstīt pakonsultēties ar specialistiem vai vismaz palasīt likumu

Atbildēt

Arilds > VSV

11.01.2012. 17:21

"jebkurš ekonomiskās sfēras pārstāvis (sākot no uzņēmējiem / uzņēmējdarbības vadības amatpersonām un beidzot ar uzņēmumu personālsastāva visnecilākajiem darbiniekiem) var elementāri "iebāzt maisā" jebkuru "tiesībsargu" gan "vispārējās" likumdošanas, gan arī ekonomiskās (Komerclikuma, Darba likuma u.t.t.) un citas "speciālās" likumdošanas izpratnē."
----------------------------------------------

Te ir tikai viens jautājums - ko saprast ar "iebāzt maisā"? Sev un jebkuram kaut nedaudz sakarīgam cilvēkam pierādīt, ka "tiesībsargs" ir vai nu pilnīgi stulbs vai rūdīts nelietis, tas ir viens, to tiešām izdarīt ir viegli. Bet panākt, lai šis stulbenis vai nelietis un augstāk stāvošie prokurori n-tajās pakāpēs klausītos, ko viņiem saka, ir pilnīgi bezcerīgi un neiespējami. Tādējādi šādai "iebāšanai maisā" nav nekādas jēgas, tikai lieka laika nosišana un nervu bendēšana. Atkārtošu to, ko esmu teicis jau neskaitāmas reizes - kamēr Latvijā nebūs tiesas procesa un iesēdināšanas cietumā pēc likuma panta par apzināti nepatiesa sprieduma vai lēmuma taisīšanas, nekas nemainīsies.

Atbildēt

Skaidrojums

11.01.2012. 15:59

Arests ir līdzeklis, ar kuru personai, kuras faktiskā vai juridiskā varā manta atrodas, liegtas veikt darbības, kuru mērķis ir izvairīties no kaitējuma kompensācijas vai mantas konfiskācijas. Aresta būtība izpaužas aizliegumā mantu atsavināt un apgrūtināt ar citām lietu tiesībām /KPL 361.p.6.d./, nepieciešamības gadījumā nododot tās glabāšanā citai personai /KPL 365.p.1.d./.
Neraugoties uz to, ka praksē var būt situācijas, kurās kriminālprocesa ietvaros būtu nepieciešama plašāka apjoma ierobežojumu uzlikšana (sal. sk. civilprocesuālos nodrošinājuma līdzekļus), šāda rīcība kriminālprocesā bez attiecīgiem likuma grozījumiem nevar tikt pamatota vienīgi ar lietderības apsvērumiem.
Ja ierobežojums noteikts ar mērķi novērst kapitāla daļu īpašuma tiesību pāreju vai apgrūtinājumu, tad nav pamata ierobežot apstrīdētā īpašnieka balsstiesības, t.sk., lemt par pamatkapitāla palielināšanu.
Aizliegums rīkoties ar kapitāla daļu, resp., aizliegums atsavināt un apgrūtināt ar lietu un saistību tiesībām, attiecas vienīgi uz darbībām ar kapitāla daļām, t.i., ir ierobežota to civiltiesiskā apgrozība, taču arests neliedz izmantot subjektam (dalībniekam) tā piemītošās subjektīvās tiesības (piemēram, tiesības saņemt dividendes, piedalīties balsošanā u.c.).
Šāds viedoklis juridiskajā literatūrā un Uzņēmumu reģistra praksē arī pausts, vērtējot aizliegumu veikt jebkādas darbības ar dalībniekam piederošajām kapitāla daļām (sk. Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāra Ringolda Baloža 2010. gada 22. oktobra lēmums Nr. 1-5/159 sk. Uzņēmumu reģistra amatpersonu lēmumu atziņas ar ekspertu komentāriem. 2011.gada 25.janvāra Jurista Vārds Nr. 4 (651)).

Atbildēt

paija>Ojars

11.01.2012. 14:33

Varbūt pastāstīsi ,kura Latvijā ir demokrātiska, ideāla partija. Man neviena nenāk pratā ,kur būtu iestājušies labakie juristi

Atbildēt

Hauks

11.01.2012. 14:09

to -> izskatās pēc visu pušu vienošanās, he "aizdomīgais amatierprokuroriņš" he he, gribēji arī Ēķa domām, atgāzēm un urīnam uzlikt arestu, tāpat kā nākotnes peļnai?? Protams, ka tiem "uzlicējiem" par citu pazemošanu un nepamatotiem aizliegumiem nekas nav, tad jau arī bezadbildība zeļ un uzņēmēji vācās uz citurieni. tagad jau arī var ienākt un atņemt serverus, lai paskatītos, kas tajos iekšā, tāpat, vot i gribās.

Atbildēt

Guntis

11.01.2012. 12:42

Shiis juristu izdomas un fantaazijas Latvijaa sasniedz neizmeeraamus augstumus.
Bet buutiibaa taa ir vienkaarshi apzinaata aresteeto akciju veertiibas samazinaashana.
Normaali Eiropaa shaads gaajiens neizietu cauri.

Atbildēt

Ojārs

11.01.2012. 12:34

to paija>Ojars 11.01.2012. 10:52
Nezinu gan,kuru partiju fani ir izvēlējušies daudz labakus likumu parzinātajus. šaubos arī vai labakie juristi ies baloteties par deputatiem, jo nopelna daudz vairāk jurista darbā.
--------------------------------------------
Tādā amorālā partijā bez iekšējās demokrātijas, kāda ir Vienotība, Tev taisnība - neies gan, pat par desmitkārtīgi lielāku atalgojumu neies.

Atbildēt

dok

11.01.2012. 12:30

kas vada to prokuroru nodaļu,kuri izmeklē visas skandalozās lietas ,vai tik nebija kaut k;ads Modris Adlers ??

Atbildēt

Malacis

11.01.2012. 12:26

puika, cepuri nost, visu cieņu arī kā cilvēkam kurš kaut ko reālu paveicis tautas labā.

Atbildēt

izskatās pēc visu pušu vienošanās

11.01.2012. 12:07

neprofesionalitāte te vainīga? varbūt sarunāts?
kaut kā neticas, ka uzliek arestu akcijām, bet nenosaka aizliegumus amatpersonām (valdei)
manuprāt šeit var atrast vienu KL pantu un ierosināt Kprocesu par apzinātu arestētas mantas vērtības samazināšanu nolūkā izvairīties no iespējamās konfiskācijas
arestētā manta taču kādam bija pārvaldībā, no tām personām tad arī būtu prasāms, kas un kā
ja tā akciju vērtība, kas arestēta, tiešām tiek samazināta,tad ir pamats kprocesam, ja ne, tad ne, jo valstij nav nekādu tiesību uz kontroli uzņēmumā, bet uz akciju vērtību (uz kuram uzlikts arests)
turklāt, kas liedz uzlikt arestu visai - arī jaunajai ēķa mantai - tai summai, ko viņš iegūs

kāds iegūs LNT, bet kuram tas ir svarīgi? ēķis taču nekur no kprocesa nepazūd, viņa nauda arī ne, atliek tikai arestēt visu, kas viņam ir, un vēl uzlikt aizliegumu izbraukt no valsts, profilakses dēļ būtu vēlams piemērot apcietinājumu uz pāris mēnešiem

Atbildēt

paija>Ojars

11.01.2012. 10:52

Nezinu gan,kuru partiju fani ir izvēlējušies daudz labakus likumu parzinātajus. šaubos arī vai labakie juristi ies baloteties par deputatiem, jo nopelna daudz vairāk jurista darbā

Atbildēt

paija> Arča

11.01.2012. 10:39

Kriminalprocesa likumā gan nekas tads nav pieminets. Ja tā ir, tad prokuratūrā tiešam nebūs daudz tadu prokuroru,kas to pārzinatu.

Atbildēt

Hauks

11.01.2012. 10:24

Nevajaga aizmirst, ka iepriekšējā t.s. "mazā" digitālā lieta bija pilnīgi safabricēta no prokuroru puses, kā interesēs??? Tur visus tiesai bija jāattaisno.

Atbildēt

Ojārs

11.01.2012. 09:59

to paija 10.01.2012. 20:43
"Var jau būt,ka likumu vajag precizet.,jo kreiminālprocesa likumprojektu izstradataji nav nekadi speciālisti akciju jautājumos."
_________________________________________
Labrīt, paijiņ! Esmu dzirdējis pa ausu galam, ka likumus pieņemot Saeima, tas ir, tās simts deputāti. Un šos deputātus mēs izvēloties paši. Labi, ne gluži paši, bet vislabākos likumprojektu izstrādātājus no partiju piedāvātā saraksta. Tā, piemēram, Tavas visnotaļ godātās Vienotības fani par vispiemērotākajiem speciālistiem akciju jautājumos ir atzinuši Dzintaru Ābiķi, Arvilu Ašerādenu, Andri Buiķi, Lolitu Čigāni, Innu Druvieti, Ojāru Ēriku Kalniņu, Rasmu Kārkliņu, Janīnu Kursīti- Paegli, Ati Lejiņu, Ingunu Rībenu, Dzintaru Zaķi...

Atbildēt

Arča to Paija

11.01.2012. 09:43

Muļķības. Arestu var uzlikt jebkurai procedūrai, tai skaitā Pamatkapitāla palielināšanai, kas juridiski pasargā no aresta apiešanas. Tai skaitā var uzlikt arestu amatpersonu maiņai u.t.t. Lai uzliktu arestu šīm procedūrām pietiek ar to pamatojumu, kas ir par pamatu lai uzliktu arestu kapitāldaļām.

Atbildēt

Prieks

11.01.2012. 09:24

Prieks, ka vismaz šeit jenoti ir apspēlēti!

Atbildēt

zz

11.01.2012. 09:12

Man prieks!
Ja Valsts institūcijas ir tik "profesionālas" un nejēdz savu politprocesu iztiesāt pēc būtības pāris gadu laikā, tad ir tikai likumsakarīgi, ka dažādi nejēdzīgi apgrūtinājumi tiek juridiski apieti.

Ja čalis vainīgs, tad protams viens stāsts.
Bet ja tomēr nē, tad kas sanāk - šis ir čakarēts teiksim 10 gadus ar visādiem mantas arestiem utt. Un pēc tam tiek pateikts sorry, kļūdījāmies. Tā teikt - neņem ļaunā!

Ak jā, vēl jau protams salašņu psiholoģija LV valda. Tā teik, papriecāsimies, ka kādu čakarē, un tas noteikti uzlabos mūsu nožēlojamo ikdienas dzīvi... ;D

Atbildēt

Alvis

11.01.2012. 06:59

Viorika?

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

11.01.2012. 00:04

Nevajag aizmirst, ka kriminālas shēmas sastāvdaļa ir nevis Ēķis, bet gan prokuratūra ar visiem saviem arestiem. Digitālā afēra tā ir, kurā mēģina notiesāt šādus tādus cilvēkus, kas par savu naudu pirms 10 gadiem gribēja ieviest digitālo TV, bet tā vietā mēs ieguvām dārgo Lattelecom interaktīvo televīziju.

Atbildēt

Janka

10.01.2012. 23:14

Prokuratūra var rīkoties tikai likuma ietvaros. Cik man ir nācies saskarties ar komercķīlām, tad šeit likumdošana ir pilnīgi nesakārtota. To arī izmantoja Ēķa juristi. Super shēma!

Atbildēt

Arilds

10.01.2012. 20:43

"Pietiek otrdien neizdevās uzzināt prokuratūras skaidrojumu – kādu iemeslu dēļ nav pieprasīts aizliegums arī pamatkapitāla palielināšanai un kura konkrētā amatpersona prokuratūrā par to atbildīga."
-------------------------------------------
Varu atbildēt prokuratūras vietā - tas tāpēc, ka prokuratūrā čum un mudž vai nu noziedznieki vai neiedomājami stulbeņi, bet atbildīgs nav neviens ne par ko - ko grib, to dara.

Atbildēt

paija

10.01.2012. 20:43

Nedomāju, ka arests uzlikts neprofesionāki. PrOKURATūRA var uzlikt arestu tikai tam akcijam, kas tai brīdī ir apsūdzetā īpasumā un KP likums neparedz uzlikt kadus aizliegumus turpmakai īpasuma vai kapitāla palielināsanai. Akciju vertība,kurām uzlikts arests laikam nav samazinajusies. Pec lietas nodošanas tiesai prokuratūrai nav nekadu tiesību pieņemt lēmumus par apsūdzeti mantu
Var jau būt,ka likumu vajag precizet.,jo kreiminālprocesa likumprojektu izstradataji nav nekadi speciālisti akciju jautājumos.

Atbildēt

skaidrība

10.01.2012. 20:14

Mums ir visgudrākie prokurori un vislabākā tiesa starp muļķu zemēm!

Atbildēt

Hauks

10.01.2012. 20:03

Prieks par Ēķi, vismaz par duraku neuztaisīja līdz galam!

Atbildēt

zinātāja

10.01.2012. 20:02

Ēķīts jau nav vienīgais, grupējuma dalībnieks ulmanītis jurītis ar uz nebēdu pārdod savus arestētos īpašumus - Latvija blēžu paradīze!!!

Atbildēt

jibiorio

10.01.2012. 19:32

PAR LABU LATVIJU!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...