Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

05.03.2021. 18:12

Šo rakstu cien.L.Lapsas k-gam.Vai M.Gausam nebūtu jāpārzina /ilgstošam Air Baltik šefam/latviešu valoda.Ko par to saka valodas centrs.

Atbildēt

Janka

15.02.2021. 21:31

Vai cienītais ir samazinājis savu algu krīzes laikā?

Atbildēt

Dzejdara ķermenis izjūt satraukumu

14.02.2021. 17:22

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Kortizolu ražo virsnieru dziedzeri, un tas labāk pazīstams kā “stresa hormons”, jo lielākā daudzumā izdalās situācijās, kad ķermenis izjūt satraukumu.

Atbildēt

Blondīne

14.02.2021. 03:52

180 eirikus no purniņa un ar to vēl būšot par maz.

Atbildēt

Blondīne

14.02.2021. 03:49

man biļetes par velti nedod. Es par tām maksāju, kad lidoju, tad kādēļ man viņus jādotē?

Atbildēt

Janis

13.02.2021. 13:43

Vai beidzot nevajadzetu likvidet so gausu finansu piramidu. Pec tris gadiem Latvijai paliks tuksa caula un miljardi paradu. Meroni paradija ka vajag baurus cakaret.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

12.02.2021. 16:20

Airboltikam vajag iedot vienu miliardu uzreiz,un peec tam katru meenesi dot pa diviem miliardiem.Un tad juus reszeesiet kaa Airboltic uzplauks.Kaapeec taa?Taapeec ka latwieshi saka ka dots deveejam atdodas.Uz priekshu latwieshi!Un uzdancojoiet pidralalaaa pidralalaaa.

Atbildēt

taisiet nu to bodi ciet

11.02.2021. 20:38

divi pasažieri lainerī........vēl viens šizis

Atbildēt

jaajaa

11.02.2021. 18:12

...ar lidojošo lūžņu čupu ir cauri...nu vismaz uz gadiem pieciem...cik tur tām bērnu helikopternaudām vajadzēja ?...170 mio ?...nu re...šogad airBaltikam neko, un pietiks, un pāri paliks...un pienesums tieši Latvijas "ekonomikai" ātrāks un uzreiz...:)

Atbildēt

E..

11.02.2021. 17:54

Gaisais pats šito sacerēja par savu miljona algu jeb kāds no padotajiem bija spiests gudri sacerēt vēstuli masu medijiem?

Atbildēt

11.02.2021. 17:13

ASV aviosabiedrības, kas tiek apspiestas valdības palīdzības meklēšanai un nesen un konsekventi izmantojušas lielu daudzumu uzņēmuma skaidras naudas akcionāru dividenžu izmaksāšanai, ir lielisks piemērs tam, kā valdības īstenos šīs izmaiņas sabiedrības attieksmē.

Turklāt nākamajos mēnešos un gados var notikt “režīma maiņa”, kad politikas veidotāji uzņemas ievērojamu daļu no privātā sektora saistību neizpildes riska. Kad tas notiks, valdības gribēs kaut ko pretī. Vācijas glābšana no Lufthansa parāda šāda veida situāciju: valdība injicēja likviditāti nacionālajam pārvadātājam, bet tikai ar nosacījumu, ka uzņēmums ierobežo vadītāju atalgojumu (ieskaitot akciju opcijas) un apņemas nemaksāt dividendes.

Labāka valsts politikas un korporatīvās plānošanas saskaņošana būs īpaša uzmanības centrā, runājot par valdības lielāku iejaukšanos.

Ventilatoru sajaukšana pandēmijas pīķa laikā liecina par to, kāpēc. 2010. gadā ASV ar valdības līgumu bija pasūtīti 40 000 ventilatoru, taču tie nekad netika piegādāti, lielā mērā izskaidrojot valsts trūkumu, kas tik acīmredzami parādījās 2020. gada martā.

Kas izraisīja šo trūkuma situāciju? 2012. gadā sākotnējo uzņēmumu, kas bija uzvarējis piedāvājumā, (nedaudz apšaubāmos un neskaidros apstākļos) nopirka daudz lielāks ražotājs (publiski tirgots uzņēmums, kas ražo arī ventilatorus): vēlāk izrādījās, ka iepirkuma uzņēmums vēlējās novērst sākotnējā pretendenta iespēju lētāka ventilatora uzbūvēšana, kas būtu mazinājusi paša uzņēmuma rentabilitāti. Šis uzņēmums pavilka kāju, pirms galu galā pārtrauca līgumu un galu galā to iegādājās konkurents. Neviens no 40 000 ventilatoriem nekad netika piegādāts
ASV valdībai.

Maz ticams, ka šāda veida situācija atkārtosies pēc pandēmijas laikmetā, jo valsts iestādes divreiz domās par tādu projektu nodošanu ārpakalpojumiem privātiem uzņēmumiem, kuriem ir kritiska ietekme uz sabiedrības veselību (vai patiešām kritiska ietekme uz sabiedrību, drošība vai citādi).

Rezumējot: peļņas maksimizēšana un īstermiņa perspektīva, kas ar to bieži saistīta, reti vai vismaz ne vienmēr atbilst sabiedrības mērķim sagatavoties nākotnes krīzei.
Visā pasaulē pieaugs spiediens uzlabot zemu atalgoto darbinieku sociālo aizsardzību un algu līmeni.

K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


2. Mikroekonomikas tendencesVisticamāk, mūsu pasaulē pēc pandēmijas minimālās algas palielināšana kļūs par galveno jautājumu, kas tiks risināts, pieņemot stingrāku minimālo standartu regulējumu un rūpīgāk piemērojot jau esošos noteikumus.

Visticamāk, uzņēmumiem būs jāmaksā lielāki nodokļi un dažādi valsts finansējuma veidi (piemēram, pakalpojumi sociālajai aprūpei).

Atbildēt

TT

11.02.2021. 16:10

nekaunīgais pederasts

Atbildēt

Sadists

11.02.2021. 12:46

Airoflotei vajag ieviest abonēšanas maksu, tāpat kā biržā aizlaistajam latvijenEnergo. 5 jevro rubļi no galvas katru mēnesi, lido kaut nelabi paliek. Nelido, pats vainīgs. Arī dačņiki ziemā nedzīvo vasarnīcā, bet maksā taču par pieslēgumu, kas vainas nahaļavu pelnīt.

Atbildēt

PVN

11.02.2021. 12:35

Protams vajadzēs vēl, jo tā ir uzbūvēta sistēma. Katrs nopērkot biļeti, pievieno lidmašīnai vērtību (PVN) un ir tikai likumsakarīgi, ka lidojot ar katru dienu dārgāku lidmašīnu arī biļešu dotācijām jāaug. Arī no to cilvēku kabatām, kuriem tiek vienīgi kaitīgie izmeši uz galvas.

Atbildēt

gunč

11.02.2021. 12:10

jĀ, KĀDI GAN V PARAZĪTI LATVIJĀ SAVAIROJUŠIES! Varbūt derētu šeit 350 mlj vietā izmantot DIHLOFOSU?

Atbildēt

fēlis

11.02.2021. 11:02

Vafeli viņam ne naudu!

Atbildēt

Lasītājs

11.02.2021. 10:55

Jo drīzāk, šo valsts kompāniju, aizlaidīs bankrotā, jo labāk. Biļetes dārgas, ar taksi brauc līdz Viļņai un lido uz Britāniju. Tā lētāk.
Covidu vēl ievazā caur Rīgas lidostu.

Atbildēt

Pārdomas

11.02.2021. 10:41

Principā tā ir valsts kompānija, kurai Linkaits&co ir dabūjis cauri īpašu statusu. Nevar noliegt, ka kompānijai ir zināms potenciāls. Ar kompānijas finansēšanu ir saistīta virkne necaurskatāmu, no malas nesaprotamu darbību un lēmumu. Kaut vai lēmums par obligāciju izdošanu kaut kādā Īrijas biržā ar gada likmi pāri 6%. Valsts kompānijai! Latvijas lielās valsts kompānijas bez īpašām grūtībām tepat Latvijā aizņēmās ar apmēram 2% gada likmi. Nesamērīgais lidmašīnu iepirkums, kas, acīmredzot, šobrīd arī iespējams, ka visvairāk ietekmē kompānijas finanses. (Linkaits bija padomes loceklis vai pat priekšsēdētājs!!!) Tagad redzams, ka tā bija kļūda. Vai tik tur nebija paredzētas komisijas maksas? Pārsteidz tas, cik ātri un bez liekiem jautājumiem piešķīra iepriekšējo pabalstu. Un tas par pārsimt miljoniem! Vai tik tur nav iekārtota barotava atsevišķām ietekmīgām personām vai politiskajiem spēkiem?
Viens no investoru zelta likumiem saka, ka slikti ieguldītam EUR otru pakaļ nesūta. Apskatīsimies uz Linkaiša un JKP reakciju. Vajadzētu jau ķērkt no paša rīta, ka Airbaltic neko nedabūs, pašiem jāpelna, vadība netiek galā utt. Kā tas bija ar ceļiem, pasažieru pārvadājumiem un dzelzceļiem par salīdzinājumam pavisam smieklīgām summām. Pagaidām klusums.

Atbildēt

ārā

11.02.2021. 10:12

Ārā no Latvijas tādu rijīgu airBaltik un Gausu!

Atbildēt

Klauss

11.02.2021. 09:02

man nepajautaji? Kaada atlabshana?
Atlabshanas nebuus, jo jau saplaanots Rota22.
Bet LV valsts ir stulba kaa zaabaks- ja bija vajadziigs pasazhieru trafiks, bija jaatriec tevi bekaas un jaataisa Ryainair mega baaze. Tas nebuutu prasiijis naudu, bet devis tranzuiitu un tuuristus.
bet tavaa gjiimii stumt - tur pat man, Klausam, nauda beigsies.

Atbildēt

Ghh

11.02.2021. 08:06

1 miljons algaa par 6 klases sacerejumu nedot viņiem naudu

Atbildēt

lauķis

11.02.2021. 07:33

Es varētu pateikt ko vajadzētu tam sistēmas patašoram,bet būs pārāk rupji.Teikšu vienkārši un saprotami,parazītus barot nedrīkst.Tad nu domājiet,ja ir ar ko domāt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...