Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ronijs

01.12.2020. 18:43

Mjā, Strazdiņš LM jau demonstrēja savu nekompetenci, savukārt Spaliņa VEFa mārketingu nolaida uz grunti. Tas vien pierāda, kas ministriju vadīja un vada - biroja marionetes pēc "basketbolista" stabules.

Atbildēt

krievija pederastu valsts

30.11.2020. 18:39

»

ASV protektorāts Latvija

Krima plaukst un zeļ. Nevar salīdzināt ar to, kā tur bija pie hoholiem, kuri tur visu bija izzaguši un nolaiduši. Starp citu Sevastopoli nodibināja krievu kņazas Potjomkins. Arī Odesai, Nikolajevai un Dņepropetrovskai (Jekaterinoslavai, tagad Dņepra) viņš vietas izvēlējās un pilsētas nodibināja, ne ...


Hohols jeb maloross, ir līdz krievam degradējies, cilvēka seju zaudējušais, kādreizējais ukrainis. Nosauksi ukraini par hoholu, viņš tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā "faršā".
Interesanti, kāpēc Potjomkins pilsētai iedeva grieķu nosaukumu? Starp citu Potjomkins nekādi nevarēja būt krievu kņazs, bet gan tikai Krievijas, jo pirmais no krievu vergu bidlomasas nākušais valdnieks, bija Staļins.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2020. 17:34

»

krievija pederastu valsts

Pie kā noved čupošanās ar mēslu vabolēm, krieviem, redzams Abhāzijā un tā sauktā d-Osetijā. Tāds pats posts, kādu piemeklējis kādreizējo Melnā jūras pērli, Suhumi, sagaida arī par kara bāzi pārvērsto Krimu un, ja to neatbrīvos kaut vai turki, pussala pārvērtīsies tuksnesī...


Krima plaukst un zeļ. Nevar salīdzināt ar to, kā tur bija pie hoholiem, kuri tur visu bija izzaguši un nolaiduši. Starp citu Sevastopoli nodibināja krievu kņazas Potjomkins. Arī Odesai, Nikolajevai un Dņepropetrovskai (Jekaterinoslavai, tagad Dņepra) viņš vietas izvēlējās un pilsētas nodibināja, ne hoholi un ne turki. Krimas hanu laiks beidzies un nekad neatjaunosies. Krimu turkiem nekad neatkarot.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

30.11.2020. 16:43

Pareizs gājiens. Nedo' dies', arī šie sāktu pēc brīvlaišanas runāt un stāstīt, kā Mičerevskis.

Atbildēt

krievija pederastu valsts

30.11.2020. 15:37

»

ASV protektorāts Latvija

Jā, tie visi ir atkritumi, kas Latvijā pie varas piesūkušies un no tās barojas. Pie kā valsti var novest šādi sorosīdi varam labi redzēt uz Gruzijas un Armēnijas piemēriem. Abas valstis viņu vadībā iesaistījās karā un tika smagi sakautas. Pabriks kā aizsardzības ministrs vispār ir izsmiekls...


Pie kā noved čupošanās ar mēslu vabolēm, krieviem, redzams Abhāzijā un tā sauktā d-Osetijā. Tāds pats posts, kādu piemeklējis kādreizējo Melnā jūras pērli, Suhumi, sagaida arī par kara bāzi pārvērsto Krimu un, ja to neatbrīvos kaut vai turki, pussala pārvērtīsies tuksnesī.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

30.11.2020. 15:08

Pavļuts paziņoja, ka nekandidēs uz VARAM ministra amatu, lai gan šajā situācijā viņš būtu loģiskākais risinājums. Cita lieta, ka PAvļuts saprot, kādi _ūdi VARAM ir savārīti, viņš tajā negrib savu galvu bāzt iekšā.

Atbildēt

Labi iekārtojušies

30.11.2020. 14:43

Blēžiem vieta vienmēr būs

Atbildēt

Vārna

30.11.2020. 13:40

Tās klimpas jau vienmēr pa virsu... taagd tikai uz citu terīni...ka tik peld un atbilstošas aldziņas saņem Kāda starpība zem kura putna spārna

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2020. 11:33

»

nevajag muldēt

ministrija taču nav kopā ar Pūci likvidēta. Kas Pabrikam bija savs birojs jāiesaista, lai VARAM darbu vadītu? Pāssaprotami, ka viņš patur cilvēkus, kas ir lietas kursā par darāmiem darbiem. Stulbāku raxtu būtu grūti atrast


Baigi trekni dzīvot siles lopi ir pieraduši. Kataram tādam baroklim savs atsevišķs birojs. Un kas tajos birojos strādā- radienieki, draugi un radienieku un draugu bērni, visi blatņiki vārdu sakot. Pieredzes nekādas. Tādi var strādāt jebkura ministra birojā, jo tāpat neko darīt nemāk. Neko nedarīt un saņemt labu algu par to var jebkurā ministrijā.

Atbildēt

nevajag muldēt

30.11.2020. 11:24

ministrija taču nav kopā ar Pūci likvidēta. Kas Pabrikam bija savs birojs jāiesaista, lai VARAM darbu vadītu? Pāssaprotami, ka viņš patur cilvēkus, kas ir lietas kursā par darāmiem darbiem. Stulbāku raxtu būtu grūti atrast.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2020. 10:26

»

jautaajums

Kāda starpība,Pūce,Pabriks vai kāds cits deputāts,visi tie ir atkritumi


Jā, tie visi ir atkritumi, kas Latvijā pie varas piesūkušies un no tās barojas. Pie kā valsti var novest šādi sorosīdi varam labi redzēt uz Gruzijas un Armēnijas piemēriem. Abas valstis viņu vadībā iesaistījās karā un tika smagi sakautas. Pabriks kā aizsardzības ministrs vispār ir izsmiekls.

Atbildēt

millers

30.11.2020. 09:31

»

jautaajums

Kāda starpība,Pūce,Pabriks vai kāds cits deputāts,visi tie ir atkritumi


vai mums pietiks priekš visiem laternas stabi?

Atbildēt

vajadzigi kara jurnieki !

30.11.2020. 09:05

»

ziņa no NA

Levita birojā esot darbinieku iztrūkums, tur varētu nogruntēties Pūces pamestie, jo Pabrikam taču jādodas drang nach Ozten


baidens ar lauzto kaju komandes kara floti,ko psaki,ja tiks par balta nama preses sekretari atkal sutis uz Baltkrievijas krastiem dermokratijas stiprinasanai.

Atbildēt

cik ilgi

30.11.2020. 06:53

Cik ilgi pabriks paturēs....

Atbildēt

Novadnieks

29.11.2020. 23:45

»

Smaids

WTF


.... vienmēr peld virspusē.

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

29.11.2020. 23:31

»

ziņa no NA

Levita birojā esot darbinieku iztrūkums, tur varētu nogruntēties Pūces pamestie, jo Pabrikam taču jādodas drang nach Ozten


Pareizi! Piecu miljonu eiru notrallināšanai vajag palīgus ar pieredzi!

Atbildēt

ziņa no NA

29.11.2020. 21:54

Levita birojā esot darbinieku iztrūkums, tur varētu nogruntēties Pūces pamestie, jo Pabrikam taču jādodas drang nach Ozten!

Atbildēt

vispār

29.11.2020. 21:21

Tikai debiloīdam ienāktu prātā mainīt biroja darbiniekus, uz laiku ieņemot ministra amatu. Vēl pilnīgākam debiloīdam jābūt, lai piekristu tādā gadījumā strādāt, bet pilnīgam debiloīdam jābūt, lai par to sarīkotu histēriju.

Atbildēt

Ods

29.11.2020. 21:09

Par ko tautieši šūmējās, kas uztrauc? Pašu stulbā izvēle un arī nepiedalīšanās vēlēšanās ir pārsteigums? Rīgas praida laikā demonstrējošās, līksmās jauniešu masas, tak parāda savu izvēli! Ievētie politiķi ir adbilstoši, gan prāta un nekaunības līmenim, kādu no viņiem sagaidīja neoliberālistiskie vēlētāji!

Atbildēt

WTF

29.11.2020. 21:01

Lasmanis,protams, nav intelektualis un pastulbs, bet savu uzdevumu pilda labi- dzit iz prieksu pasvaldibu reformu. Ta ka vins ir stulbs, tas nenem galva citu emocijas, lamasanos vai sos komentarus. Tadu viru nav daudz.

Atbildēt

Liene

29.11.2020. 20:15

Par kādu atbildību runā debiloīds Pabriks? Tas nožēlojamais smerdelis par kaut ko savā dzīvē ir atbildējis? Kā lēta ielene vazājas no partijas uz partiju,. Visa viņa atbildība, kaut gan priekš viņa tas ir svešvārds.

Atbildēt

Traki

29.11.2020. 18:39

»

jautaajums

Kāda starpība,Pūce,Pabriks vai kāds cits deputāts,visi tie ir atkritumi


Tas ir nesaprotami, kā tāds kadrs Lasmanis var nonākt ministra padomnieka līmenī. Vai tiešām Pūce bija tik stulbs, lai viņan sniegtu padomus Lasmanis.

Atbildēt

vēlētājs

29.11.2020. 18:31

Valdis Verners ir arī Pabrika birojā padomnieks, nav parstradajies?

Atbildēt

Kaatad

29.11.2020. 18:25

Leknā,garantētā,AM maizē tīksmi ieslīgušais ntās partijas mainījušais komjaunietis Pabriks,piepeši nu dikti sastresojies ,uzrauts no maigām zīdpalagu cisām :))Jo, redz, viņējo bezkauņu sistēmas svarīgais elements pūce ,diezkapēc, nav jēdzis lohus- sabiedrību, vnk pasūtīt uz poda,iepūst ierastās pīlītes, un pabrikbiedrs šo ekscesu sajutis kā dūrienu paribē, kā ļaunu sapni, ka vienreiz arī viņa paladziņu var kāda ļauna vara pavilkt malā, un zem tās atklāsies vien pionieru laika aģitka "Iļjiča ceļam vienmēr gatavs!" un tukša vieta :)

Atbildēt

vērtīgi padomi tiek doti

29.11.2020. 17:59

Madars Lasmanis taču ir dārznieks no Privatizācijas aģentūras un neizdevies Jelgavas novada šefs!

Atbildēt

tu Pabrik esi

29.11.2020. 17:54

zaķpastala, jo tev jau taču vajadzēja doties uz Krieviju un sakaut to Pukinu

Atbildēt

Хм

29.11.2020. 17:32

Ну ничего себе Пабрик твитнул! Ну вот как так можно, даже просто офигительно! Когда речь шла о других, конкурентах типа ЦС и Ушакова, какие были длинные демагогические разговоры от ведущих латышских политиках о политической этике, культуре, высоких моральных стандартах, и недопустимости малейших проступков, потому что политик - это образец для рядового гражданина! И что не обязательно нужно ждать суд и решение! Но как только как своего такое событие затронет - так тут сразу вспоминают, что виновным может только суд признать, и "все мы ошибаемся, зачем же сразу так осуждать"
Да уж..

Atbildēt

Kučinskis

29.11.2020. 17:12

Vakar ar divriteni aizbraucu uz veikalu, nopirku litru viskija! Tad iedomājos, ka nokrišanas gadījumā pudele bagāžas groziņā saplīsīs, un drošības labad viskiju turpat uz vietas izdzēru. Un mājās sapratu, ka pareizi biju izdarījis, jo pa ceļam nokritu veselas septiņas reizes!

Atbildēt

jautaajums

29.11.2020. 17:02

Kāda starpība,Pūce,Pabriks vai kāds cits deputāts,visi tie ir atkritumi.

Atbildēt

Smaids

29.11.2020. 16:49

WTF?!
Madars Lasmanis?!
Te pat zirgiem jāsmejas atceroties viņa laiku Jelgavas novadā.

Atbildēt

lapsa

29.11.2020. 16:26

ja nau par ko rakstīt tad nevaig tirst šķidro.

Atbildēt

apogs

29.11.2020. 16:24

Kurš tagad pārvalda Kampara "tumbočku"ar netīro naudu?

Atbildēt

Egīls

29.11.2020. 15:44

Strazdins digitālos jautājumus ir sabojājis
Visi smejās par VARAM - naudu pārdala, ka tik pasham paliek. Par vinu rakstīja jau tad, kad strādāja Labklājības ministrijā.

Bet nu kasieris ir labs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....