Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CENZĒTS (un politiski represēts)

03.08.2019. 11:27

Lai arī kādu "lojālpatrEJotisku" un taml. neadekvātu iemeslu dēļ un lai vai kādā subjektīvi tendenciozā izpildījumā tas tiktu gļēvi noliegts, truli ignorēts vai histēriski maniakāli CENZĒTS – arī šajos pašreizējos "neatkarīgās brīvvalsts" laikos ir tādi godīgi un drosmīgi Cilvēki, kuri kā "sistēmai nelojāli disidenti" tiek vajāti, tiesāti un taml. politiski represēti.

Tostarp - šie pašreizējai varas SISTĒMAI šķietami "neērtie" un pat iedomāti "bīstamie" Cilvēki, tieši tāpat kā "padumjajos laikos" un pat vēl agresīvāk, tiek ne tikai izslēgti no augstskolām, bet arī publiski nozākāti, apķengāti un izņirgti pa visiem iespējamajiem "lojālpatrEJotiski orientētajiem (par nožēlojamiem jūdasgrašiem angažētajiem) masmēdītājiem".

Vēl vairāk - pret politiski represētajiem Cilvēkiem šajā pašreizējā "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ tiek ne tikai sashēmotas klaji apmelojošas "administratīvās lietas", bet arī falsificētas apzināti nepatiesas "civilprasības" un pat safabricētas absolūti neadekvātas "kriminālapsūdzības", uz kuru pamata šie Cilvēki tiek padarīti par "izstrādes figurantiem" un reāli notiesāti.

Tāpat starp šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" politiski represētajiem ir Cilvēki, kuriem slēpti un netieši vai pat klaji demonstratīvi aizliedz publicēties, kurus reāli un virtuāli truli ignorē, boikotē, bloķē, kā arī apzināti pretlikumīgi CENZĒ, un tamlīdzīgi cenšas padarīt par neesošiem un vispār nekad nebijušiem.

Papildus tam - tieši tāda pati demonstratīva publiska norīdīšana un linčošana, neslēpts "mobings" un "bosings", kā arī "ķēķa tiesiska" vajāšana un taml. "raganu medības" tiek vērstas arī pret politiski represēto Cilvēku ģimenēm u.c. tuviniekiem, arī domubiedriem, draugiem, paziņām un kolēģiem.

PATIESĪBĀ - arī politiski represēto un viņu tuvinieku vajāšanas ziņā nekas nav mainījies kopš "padumjajiem laikiem", diemžēl ir tikai kļuvis vēl daudz sliktāk un necilvēcīgāk, jebkurā izpratnē un izpausmē.

Atbildēt

a411

03.08.2019. 10:12

Kāpēc Andris Šķēle šito keksu uzmeta?!

Atbildēt

Pac

02.08.2019. 14:36

»

Latvietis

Paskatoties uz to kārpaino seju ir skaidrs kāpēc Asiņainais punduris Liepnieks tik ļoti nīst savu tautu, ka palīdzējis Mākoņtēvam iznīcināt lielāku skaitli Latviešu tautas nekā Staļins jebkad ir spējis - kā zeme nes šādus kropļus un kādiem auniem jābūt lai šo mērgli nesaplosītu un neizbarotu cūkām...


Jurģis sevi publiski raksturoja kā "tipisku latviešu idiotu". Sniedzot konsultācijas Mākoņtēvam, pac iegrābās miljonā mērāmā kredītā un parādā.

Brīnos, ka atrodas tādi, kuri viņa vāvuļošanu ņem nopietni. Mazvērtības kompleksu nomocīts, to, ko viņš redz spogulī ik rītu, aplūkojot savu fizionomiju, viņu nebūt nepriecē.

Izskatās, ka kuļas pa dzīvi ar gadījuma darbiņiem. Raksta, lai uzturētu savu pašapziņu. Citādi viss viņam sen beidzies.

Atbildēt

Latvietis

02.08.2019. 14:26

Paskatoties uz to kārpaino seju ir skaidrs kāpēc Asiņainais punduris Liepnieks tik ļoti nīst savu tautu, ka palīdzējis Mākoņtēvam iznīcināt lielāku skaitli Latviešu tautas nekā Staļins jebkad ir spējis - kā zeme nes šādus kropļus un kādiem auniem jābūt lai šo mērgli nesaplosītu un neizbarotu cūkām?

Atbildēt

pie mums

01.08.2019. 10:36

masu medijiem neinteresē, ko domā pūlis, tauta, viņi bīda savu lobētāju intereses un negrib, ka tur kāds iejaucas, it sevišķi, ka nepastāsta kādus noslēpumus par viņu "svētajām govīm". Tāpēc arī cilvēki tiek atbaidīti no komentēšanas interneta portālos, tad jau Pietiek un LRTT ir demokrātiskāki :-o

Atbildēt

...

01.08.2019. 08:53

»

Nesen pagāja 5 gadi kopš notrieca boingu MH17. Nupat iznāca jauna izmeklēšanas filma, kura gabalos satriec oficiālo izmeklēšanas versiju. Pat Malaizijas vadītājs saka, ka viņus negribēja pielaist pie izmeklēšanas, traucēja veikt savu izmeklēšanu utt...


pirmais jautājums uz ko vajadzētu atbildēt - kā šī lidmašīna varēja nokļūt tur, kur tā tika notriekta- tika novirzīta tieši uz kara darbības zonu, kurā jau bija noticis līdzīgs negadījums...
kas bija atbildīgs par šīs lidmašīnas maršrutu?
ja nav atbildes uz šo, tad izmeklēšana ir tikai manipulācija. iespējams arī pats negadījums...

Atbildēt

ironiskais

01.08.2019. 08:35

Eu politiķi, nu tak paņemiet kāds Liepnieku beidzot par padomnieku vai kādā citā amatā. Redz, kāds šis gudrs, bet jūs visi muļķi. Šķēli uzmeta? Das labi, tas bija sen un nav taisnība. Jauno saimnieku toč neuzmetī:))

Atbildēt

Sam

01.08.2019. 08:21

»

Cyril

дурак латыш


durak!

Atbildēt

Ne-pētnieks

01.08.2019. 00:06

»

Pētnieks

Žetons Liepniekam par Petraviču


Sūdains žetons tev par slavināšanu, kas nevietā un nelaikā.

Jurģis Liep - nieks tāpat kā kāda profesore - gaudo par to, ka viņu vairs neņem pretī kā gudrāko sabiedrības locekli, visur bāžas ar savām gudrībā, kuras ne visai lasītājam iet pie sirds. Reiz izmests pie mums netiek pieņemts, kā tikai tie, kuri mētājas ar naudas maisiem.

Nu ja, tajos var atrast pa gudram vārdam, arī šoreiz pie Jurģa ir daži vārdi pareizi. Pie mums nav masu mediju vispār, neviena Tajos ir saimnieki un nauda nosaka visu. Daži autori palaikam iebāžas ar pareizām domām, bet par to viņus arī sit: "jau sen nav dabūjuši pa galvu" (bērziņš). Žurnālistiem ir aiztaisītas mutes, aizbāztas ar lupatu, ar diktātu. Viņiem neko nediktē, viņiem tas jāzina tāpat vien - kam kalpo, ko rakstīt, kā rakstīt - šauru grupu intereses.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

31.07.2019. 21:33

"Valsts prezidenta vārdiem runājot, spētu paņemt rokās slotu un trīsdesmit gadus sakrājušos sārņus izslaucīt". Kāds cermisks līdēja gars tev, Jurģi ! Kā jau visiem hazārlatviešiem !!! Ko tu varētu sacīt, ja "prezidents" to nebūtu teicis ?

Atbildēt

Pētnieks

31.07.2019. 19:18

Žetons Liepniekam par Petraviču!

Atbildēt

švamme

31.07.2019. 18:45

»

Google piedāvātie rezultāti ļoti reti liek mums vilties

Ha, ha, ha - tie vienmēr liek vilties! Jo gūgle nekad nedod precīzāko meklēto rezultātu, bet konkrētu pasūtītāju izkalkulēto piedāvājumu


Tieši par to gribēju minēt piemēru. Neatceros precīzi objektu, ko meklēju, tas bija kaut kas saistībā ar Mr. Trump darbību vai to atbalstošām akcijām no sabiedrības. Faktiska info, kas bija reāla un man zināma, bet meklēju detaļas. Ievadot Google lielāko ietilpstošo (konkrētās info) vārdu kopumu, Google spītīgi nedeva rezultātu, ko meklēju, izmēģinājos visādi. Kamēr pa citiem ceļiem neieguvu precīzu saiti/adresi uz reāli eksistējošo informācijas avotu. Google negrib, lai tā būtu atrodama !!!
Googlē ir drūmākā cenzūra. Jurģis nolaidis muļķi minot to, kā piemēru. Latvijas mediji acīmredzot ietekmējas no Google.
Mani Latvijas mediji neietekmē vispār, jo sastāda labi ja 1% no manas intereses. Patiešām ir tikai pāris vietnes, kurās neuzspiež viedokli. Un ja godīgi, tad TV kvalitāte ir vispār zem grīdas līstes. Šī iemesla dēļ, domāju, ka ir daudz cilvēku, kas iegūst info (kā arī izklaidējas ar šoviem) ārpus Latvijas mediju telpas un tāpēc nav pakļauti vietējām manipulācijām. Un līdz ar to neiekļaujas Jurģa bildē. Bet tas nenozīmē, ka pārējie nav pelnījuši būt informēti.
Politiskās sistēmas fiasko ir pilnībā uz VISU mediju sirdsapziņas !!! Prātam neaptverami, ka nevienam tas nav ienācis prātā visus šos 30 gadus. "Sabiedriskās domas veidotāji"!!!!!!!!!!!! DDDD
Mediji Latvijā ir jāreorganizē PILNĪBĀ. Cenzūra (pat sakarīgiem komentāriem; daudzkārtīga pieredze) ir tik izteikta dažās vietnēs, ka pilnībā atsit vēlēšanos, tos kaut kad vēlreiz lasīt.

Atbildēt

A.P.

31.07.2019. 18:18

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz "posta dzîvniekiem" no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

31.07.2019. 17:18

Nesen pagāja 5 gadi kopš notrieca boingu MH17. Nupat iznāca jauna izmeklēšanas filma, kura gabalos satriec oficiālo izmeklēšanas versiju. Pat Malaizijas vadītājs saka, ka viņus negribēja pielaist pie izmeklēšanas, traucēja veikt savu izmeklēšanu utt.
Vai jūs esat kaut vārdu dzirdējuši par šo filmu melu midzeņos? Vai tie "žurnālisti", kuri prasa algas pielikumu, kaut reizi ir ko minējuši par filmā konstatētajiem faktiem un oficiālās versijas meliem?
Ļaujiet meļiem būt par žurnālistiem un visa tauta agri vai vēlu dārgi par to samaksās
"MH17 - Call for Justice"
https://youtu.be/wkDWwYk4-Ho

Atbildēt

Cenzēc un politiski izdrātēc

31.07.2019. 16:43

»

viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades

Patiesībā – JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus...


Akal tev mārrutkka pēc skauž (akal/utt un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz max tik no sevīm interesanti, muļķu zemē, bet lai lai lai dilailaila....bet – vai varu tikai kropli, klāri un žid- cionistiski truli atgremot ,uz ko ir spējīgi manis apskaustie kai es untunas mikropiscancis tik varu! Samierinos ar realitāti un nepsihoju, nepsihoju, nepsihoju, harē rāma, rāma rāma harē harē, nahren, ka citi tik bezcerīgi mazspējīgi un nevērtīga draza. ;) HAAAHAA / es smejos/es smejos/ nepsihoju, nahren!

Bet nepārdzīvoju tik ļoti, kropli, lopiski un truli iedomāti "anonīmi" ononīmiķos grupā atkarībā ribā no ribas starp kājām podā godā, bļeģ doma sodā! Ar un bez visnotaļ piemērotu pašnomināciju " cenzēc un politiski izdrātēc" – " cenzēc, izdrātēc" gan jau arī es, iespējams, kādā nenormāli cilvēciskā un atbilstoši nelietderīgā izpratnē / izpausmē/ atsijātā beztermiņa E202 derīgumā/ lumpensabiedrībā visādādā dada da ņet ņet mumsīm varētu izdrātēties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski, praktiski un taktiski varētu tāds būt, nebūt, būt, nebūt šekspīrā, lillā un tirsā ar domu, somu un omu - ja vien es savu iespējamo potenciālu neizšķērdētu pizdobolisma ai ņehuja dRīt, rīt, parīt, aizpairīt. Labrīt melnā skaudībā/ an air klāra bez saules/ un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā vecs miets publiskajā porno telpā uz riņķi. Debes klāra, pillā nāra! Mārrutkki vālē!

Atbildēt

viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades

31.07.2019. 16:38

Patiesībā – JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”).

Šis tā dēvēto "masmēdītāju" jeb "masmē.dekļu" tiražētais ZOMBĒJUMS ir tematiski absolūti visaptverošs un neierobežoti "universāls" - ieskaitot dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas", t.sk. (piemēra pēc) arī savulaik mēnešiem "ilgtspējīgi" un izmisīgi skaļi izbazūnēto "oligarhu sarunu" farsu, tāpat arī regulāri aktualizēto "čekas maisu" atsevišķu tendenciozi sakompilētu fragmentu "kontrolēti dozētu" izgāšanu publiskai izķidāšanai, protams (neiztrūkstoši un neizbēgami) arī ikdienišķi nepārtrauktas vietējā, "ģeopolitiski" reģionālā vai globālā "fasējuma" standartpliekani sadzīviskās "ziepenes" +/- populāru privātpersonāžu izpildījumā u.c. taml. pa lēto angažēta, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpeņspama draņķības.

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrEJotiski / deRmoliberastiski" un taml. pat demonstratīvi klaji subjektīvi tendenciozi motivēti - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmēdītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības". Vienlaikus arī – piekopjot pa lēto angažētu, nu jau visaptveroši masīvu dzīvnieciski trulu un pat apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU, kas tiek vērsta gan pret angažētāju norādītajiem / pasūtītajiem "izstrādes figurantiem", gan arī pret pašu masmēdītāju subjektīvi izvēlētajiem iedomātajiem "bīstamajiem pretiniekiem" / "šķiriskajiem ienaidniekiem".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” (sevišķi jau - tādiem uz "netīri dzelteno noplūžu" rēķina truli parazitējošiem "žļurKAnālistiem", kā lapsa ar savu "netradicionālo minoritāšu lepnumskapi" piecirst-komu) nekāds truli prasts “populisms”, regulāras publiskas "raganu medības", mikrocefālu deģenerātu organizētas un piekoptas publiskas "linčošņas" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi…

-----------

Ir sacīts: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

Un, arī: “DOMĀ līdzi!!!…”

Jo, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Copy- paste

31.07.2019. 15:09

»

fakts

Ja latviešu vietā tiktu minēti žīdi tad viss būtu korekti.Vēl precīzāk,nevis žīdi bet cionisti.Tieši cionisti vēršas pret visām tautām


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkuību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Hmm

31.07.2019. 15:07

»

fakts

Ja latviešu vietā tiktu minēti žīdi tad viss būtu korekti.Vēl precīzāk,nevis žīdi bet cionisti.Tieši cionisti vēršas pret visām tautām


Kā zināms, € ir tikai "pàrkràsots " USD. Federàlo rezervju sistèma ES valstîs katru gadu iepludinavtriljonu USD, uz kà pamata ES bez ekonomiskà pamatojuma tiek uzturèta pie dzîvîbas. Ar finansu instrumeniem tiek iznîcinàtas ES valstu ekonomikas.

Atbildēt

Arturs Priedītis

31.07.2019. 13:21

»

Arturs Priedītis

Galvenā vaina. Visa vaina ir latviešu tautas dziļajā neattīstībā, ko mūsdienās graujoši padziļina "baltās" rases kopējais liktenis - izmiršanas, degradācijas un deģenerācijas konteksts. Latviešu tauta nav tik attīstīta, lai spētu pretoties rases kopējām nelaimēm. Principā tas ir iespējams. Latviešu ...


Kronosa instinkts. Latviešu etniskajā populācijā īpaši no XX gadsimta sākuma, kad latviešiem tika uzdāvināta iespēja pašiem valstiskā formā kārtot savu dzīvi bez cita etnosa organizatoriskā diktāta un kontroles, pamatīgi aktivizējās nacionāli specifiska iezīme, kas faktiski joprojām funkcionē kā bioloģiski nosacīts instinkts. Runa ir par latviešu instinktīvo tendenci agresīvi un nesaudzīgi vērsties pret savas populācijas vērtīgāko daļu – gudriem un godīgiem cilvēkiem, kādi ir sastopami latviešu vidē. Latvieši visvairāk ienīst gudrus un godīgus tautiešus. Latviešu vidē gudrība un godīgums tiek nesalīdzināmi kategoriskāk nosodīts nekā muļķība un negodīgums. Šo instinktu var droši uzskatīt par latviešu identitātes galveno iezīmi – identitātes centrālo nervu, etnosa mentalitātes dominējošo demiurgu. Pats par sevi ir saprotams, kā tāds instinkts izraisa drausmīgas sekas. Pirmkārt, neļauj formēt tautas eliti kā sociāli vadošo slāni. Otrkārt, neļauj tautai dzīvot cilvēciski, jo vadošā loma tautā ir vienīgi pelēkiem indivīdiem bez intelekta un morālās stabilitātes, nespējot nacionāli konstruktīvi iekārtot nevienu tautas esamības segmentu un visu pārvēršot bezjēdzībā, haosā un idiotismā. Šim slavenajam instinktam ir nepieciešams vārds. Tāds vārds varētu būt “Kronosa instinkts”. Kronoss ir sengrieķu dievs, kas pats apēd savus bērnus. Latvieši arī apēd tos, bez kuriem tautai nav nekādas nākotnes tāpat kā nekādas nākotnes nav cilvēkiem bez pēcnācējiem. Latvieši tāpat kā Kronoss likvidē konkurentus; latvieši likvidē tos, kuri var atņemt varu, jo vara latviešu populācijā nav gudriem un godīgiem cilvēkiem.

Atbildēt

31.07.2019. 12:38

»

Edge

Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija...


Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 12:31

»

Edge

Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija...


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

Egde

31.07.2019. 12:15

»

Edge

Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija...


No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

Edge

31.07.2019. 11:48

»

Google piedāvātie rezultāti ļoti reti liek mums vilties

Ha, ha, ha - tie vienmēr liek vilties! Jo gūgle nekad nedod precīzāko meklēto rezultātu, bet konkrētu pasūtītāju izkalkulēto piedāvājumu


Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija,..."
Liepniek, esi reālists, kādi bija tavi senču senči, kas līdz gudrai atziņai nonāca:"Kas var [visas] dziesmas izdziedāt, / Kas var [visas] valodas izrunāt? / Kas var [visas] zvaigznes izskaitīt, / Jūras zvirgzdus izlasīt? (LD38)

Atbildēt

Google piedāvātie rezultāti ļoti reti liek mums vilties

31.07.2019. 11:37

Ha, ha, ha - tie vienmēr liek vilties! Jo gūgle nekad nedod precīzāko meklēto rezultātu, bet konkrētu pasūtītāju izkalkulēto piedāvājumu...

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 11:05

»

Jozis

Var piekrist, ka kopumā cilvēki spēj novērtēt gan labo, gan slikto...Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 11:03

»

Valstsgribas klucis

Lai realizētu tautas un ikviena tiesības zināt savas tiesības ir Satversmē noteikts pants. Lai šīs tiesības realizētu, pastāv judikatūra - tiesu spriedumi. Lai ikviens varētu eventuāli noteikt sava strīda perspektīvu. Tieslietu ministrijas uzdevums ir Internetā dot piekļuvi šiem nolēmumiem. Tādu ir, ...


Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
----------------------


Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":
"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 11:01

»

Jozis

Var piekrist, ka kopumā cilvēki spēj novērtēt gan labo, gan slikto...


Lai realizētu tautas un ikviena tiesības zināt savas tiesības ir Satversmē noteikts pants. Lai šīs tiesības realizētu, pastāv judikatūra - tiesu spriedumi. Lai ikviens varētu eventuāli noteikt sava strīda perspektīvu. Tieslietu ministrijas uzdevums ir Internetā dot piekļuvi šiem nolēmumiem. Tādu ir, tikai ar izņēmumiem. Tā ir apzināta cionistu prakse - slēpt informāciju. Tieslietu sistēma ir žīdcionistu kontrolē arī ar Saeimas darbu. Tas viss aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Dzirnakmeņi ir - vecā čekistu- komunistu tieslietu sistēma un žīdcionistu no ārpuses - ES tieslietu sistēma, kura savukārt pakārtota ebreju impērijas trīs standartiem.

Piemēram. A. A. Bērziņa lietu safabricēja pretēji AT spriedumam. Šis piemērs pierāda Latviijas tieslietu sistēmas pretrunas, kuras, īpaši izveidotas, darbojas pret cilvēktiesībām, varai izrēķinoties ar tai nevēlamām personām citu iebiedēšanai. Līdzīgs gadījums bija B. Lozes, bij. prokurores, lieta. Arī tajā bija divu tiesas nolēmumu tiesiskā ceļā neatrisināma pretruna. A.A. B. un B. L. uzskatāmi par tiešiem židcionistu Latvijas tieslietu sistēmas upuriem. B. Loze tika nogalināta dīvainos apstākļos.

Atbildēt

pietiek lasītājs vulgaris

31.07.2019. 10:40

"Nekāda mediju kritika Latvijā nepastāv vispār, žurnālistu darbu nevērtē neviens, nekur un nekad."Kā nu ne.Neticu nevienam mediju vārdam.Esmu iemanījies diezgan labi uzost un atkost pasūtījumus,tik nevajag steigties.Piemēram,no kurienes šis vējš pūš?Kur ir nauda?

Atbildēt

Jozis

31.07.2019. 09:57

Var piekrist, ka kopumā cilvēki spēj novērtēt gan labo, gan slikto.
Tikai nevienam pašlaik šis vērtējums neinteresē. Kaut vai runājot par tiesu sistēmu. Katrs, kurš ar to ir sastpies var pateikt gan labo, gan slikto, UN, ja kāds šo info apkopotu un liktu lietā - mums sliktu, nekompetentu tiesnešu nebūtu un lēmumi tiktu pieņemti saprotami un sakarīgi, uz pierādījumiem, nevis tiesneša parliecību, balstīti.
Ir atzīstami, ka šīs lietas sāk cilāt, jācer, ka kaut kas mainīsies. Ja nē, tad nav jābrīnas, ka Latvijas iedzīvotāju skaits joprojām samazinās.

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 09:47


Daudziem šodien skaidrs, ka organizētāji 2009. g. 13. janvāra nekārtībām bija Āboltiņa, Pabriks, Ēlerte, cionists un masons V. Zatlers, Štokenbergs. Tajā laikā „lietussargu revolūcija“ neguva savu piepildījumu citos protestos. Žiīdcionistu 4. maija komunistu- čekistu- žīdcionistu vara 2009. gada 13. janvārī Latvijā organizēja nekārtības, lai tautai "nolaistu asinis". Organizēšana bija ilgstoša un saskaņota.

Pēc neliela mītiņa Doma laukumā Štokenbergs, Āboltiņa, Ēlerte, Pabriks pārtrauca kūdīt tautu, tā jau bija pietiekami iesildīta.
Policija noslēdz visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja pa Jēkaba ielu garām Saeimas ēkai.
Policisti privātās drēbēs izlauza bruģi un svieda Saeimas nama logos, pūlis vēl vairāk uzvilkās.

Policija uz Doma laukuma bija nosūtījusi automašīnas, kas bija paredzētas norakstīšanai, uz pūli atklāja uguni ar gumijas lodēm. Vienai personai pat izšāva aci.

Tolaik visus aizturētos bija paredzēts tiesāt pēc vēl spēkā esošas LPSR tiesību normas par masu nekārtībām. Sods bija neadekvāti liels, ko reāli ar spīdzināšanu saņēma A. A. Bērziņš. Vienīgais, kurš atzina savu protestu cēlonību.

Dīvaini, vai ne ? Logi no rīta Saeimas ēkai jau bija iestikloti. Jo logi ar visiem rāmjiem bija sagatavoti nomaiņai pirms nekārtībām. Tas papildus pierāda, ka nekārtības organizēja cionistu 4. maija kliķe.

Reālu sodu par masu nekārtību organizēšanu Pabriks, Ēlerte, Zatlers, Štokenbergs, Āboltiņa vēl šodien nav saņēmuši.
Tanī pat dienā 2009. g. 13. janvārī savlaicīgi masons un zoodārza "VP izstrādājums" V. Zatlers „aizbēga“ uz Īriju it kā tikties ar latviešu emigrantiem.Tie joprojām emigrē aizvien lielākā skaitā no Latvijas. Genocīds.

Loģiski, ka, policija bija sagatavota "standarta aizturēto liecību" radīšanai un saņemšanai no aizturētajiem, atvieglojot sev un cionistu režīma tiesai darbu. Personas, kuras protestēja, nonāca neapskaužamā situācijā – pati valsts viņus padarīja par noziedzniekiem ar sabojātām biogrāfijām.

Bet A. A. Bērziņu pretēji AT spriedumam apcietināja ar Probācijas dienesta safabricētu lietu. PD vadītājam vēlāk "ZZS VP izstrādājums" Vējonis izteica pateicību par inovitāti. A. A. Bērziņu cietumā kā 18. gadsimta ieslodzījuma vietā spīdzināja – neļāva saņemt medaprūpi par vecāku naudu.

Šodien Maskavā žīdcionistu vara provocē nemierus Maskavas mērijas vēlēšanām, nereģistrējot neatkarīgos deputātu kandidātus, brutāli falsificējot dokumentus. Miermīlīgās un reģistrētās protestu akcijas - "Lietussargu revolūciju" žīdcionistu Kremļa vara pārvērš vardarbīgās protesta akcijās, aizturot protestētājus un ierosinot kriminālprocesus kā A. A. Bērziņa gadījumā Latvijā. Latvijas un Krievijas tieslietu sistēmas ir pilnībā pakļautas globālajai žīdcionisma kontrolei.

Atbildēt

no Jūrmalas

31.07.2019. 09:47

Lai arī kā varam vērtēt Liepnieka politisko pagātni, viņu ir interesantii klausīties. Šoreiz patiešām interesanta informācija par pūļa fenomenu.
Arī par atsevišķu mediju/ žurnālistu un pajoliņu no KPV un JKP lomu visai precīzi.
Nepatīkama ir tikai mazvērtības kompleksu pārņemto priedīšu utml. mūžigā gānīšanās.

Atbildēt

A.P.

31.07.2019. 09:41

»

Žulis

Tātad, lai nostrādātu „pūļa gudrības fenomens”, mēdijiem ir jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija...


Smieties par garīgi slimajiem - grēcīgi! Garīgi slimos izmantot savtīgos nolūkos - noziegums!

Atbildēt

Arturs Priedītis

31.07.2019. 09:27

Galvenā vaina. Visa vaina ir latviešu tautas dziļajā neattīstībā, ko mūsdienās graujoši padziļina "baltās" rases kopējais liktenis - izmiršanas, degradācijas un deģenerācijas konteksts. Latviešu tauta nav tik attīstīta, lai spētu pretoties rases kopējām nelaimēm. Principā tas ir iespējams. Latviešu tautas neattīstības galvenais iemesls ir tautas mentalitātē ģenētiski nostiprinātais patoloģiskais naids pret sava etnosa gudriem un godīgiem pārstāvjiem, kas neļauj formēties elitei- nacionāli konstruktīvai inteliģencei. Latviešiem nav īstas inteliģences, nav personību tautas priekšgalā. Tā ir galvenā nelaime, kas nosaka latviešu populācijas veģetēšanu zem Saules. Latviešu tautas priekšgalā ir pelēkie zvirbuļi - cilvēciskās niecības, kuras tauta pati izvirza, atbalsta, ievēl parlamentā, pašvaldībās. Tauta pati "neatmodīsies". Tas ir skaidrs. Lai "atmostos", ir vajadzīgs modinātājs. Pašā tautā tas nav sastopams un nevar rasties tik tikko minētās galvenās nelaimes dēļ.
Atbildēt

Zinošais

31.07.2019. 09:17

»

Kaatad

Uz komercmediju dzeltenā fona, sabiedriskajos, vismaz, Radio, ir kvalitātes un sirsnīga cenšanās. Lielākā bēda tur ir saskarsmē ar politiķiem u.c. "varenajiem". Materiālā atkarība,bažas par personīgo nākotni, ja palaidīs muti, pajautās par asu, vai vnk tupums,saucamo 4. varu padara par anekdoti. Svaigākais...


Pievienojos !
Sabiedrībai ir vajadzīgs rezultāts, ne process ! Ja sistēmā esoša institūcija paildzina procesu tad iegūst tikai institūcija. Redz trīs līmeņu tiesu instances tiek pamatotas ar iespējamo kļūdu novēršanu, nevērtējot kāpēc kļūdas tiek pieļautas un vai eksistē kādi preventīvi mehānismi kļūdu mazināšanai !

Atbildēt

ha-ha

31.07.2019. 09:13

Autora nez kāpēc nav pamanījis,ka Latviju pārvalda tās pašas komunistu,komjauniešu bandas,kuras Latviju pārvalda no 1940.gada.Protams bandu nosaukumi ir mainīti uz atbilstošiem laikmetam,bet saknes jau nevar nomainīt un ir viegli izsekojamas.Piem.NRA strikti iestājas pret Kremļa propagandu,bet izliekās nemanām,ka šo propagandu izplata mūsu valstij piederoši raidītāji,kur legāli darbojas bijušie čekas aģenti,komunisti,komjaunieši.

Atbildēt

Žulis

31.07.2019. 07:58

Tātad, lai nostrādātu „pūļa gudrības fenomens”, mēdijiem ir jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija.
Ja sabiedrību nodrošinātu ar visu informāciju, tad šīs politmafijas vara izjuktu kā kāršu namiņš. Pat tas mazumiņš no visas info, ko tautai dod „pietiek.com”,avīze „DDD” un vēl daži mēdiji, rada pamatīgu riebumu pret mūsu vadošajiem un valdošajiem. Taču pastāv vēl arī viens cits fenomens – liela daļa sabiedrības paši vēlas tikt muļķoti. Viņi ir pārāk gļēvi, lai pieņemtu patiesību un tādēļ apzināti no tās norobežojas. Viņi labāk pieņem skaistus melus, kas dod cerību (kaut arī veltīgu), nekā rūgto īstenību, kas laupa cerības un liek kaut ko kardināli mainīt - asi iestāties par savām tiesībām, iziet ielās, pieprasīt, protestēt... Vienkāršāk un drošāk taču ir savā virtuvē lamāt valdību pēc kārtējo solījumu nepildīšanas vai kārtējo valstsvīru melu atmaskošanas, nevis kaut ko darīt, lai ŠĀDAS valdības mums nebūtu. Un šis fenomens valstī no valdošo puses tiek ar algoto masu mēdiju palīdzību nepārtraukti kultivēta. Palasiet vien, kas tur tiek rakstīts – mums valstī ir visstraujākā attīstība, vislielākās attīstības iespējas, IKP pieaugums, ārvalstu investīcijas, ekonomikas kāpums, nozaru sakārtošana, cīņa ar ēnu ekonomiku un korupciju, optimizācija, reorganizācija.... un tā jau gandrīz 30 gadus. Meli, puspatiesības un lietu nesaukšana īstajos vārdos. Un cilvēki labprātīgi ar to visu baro savus prātiņus. Gaužām maz procentuāli ir to, kas seko patiesību stāstošajiem mēdijiem. Ja kādam pajautā, kādēļ tu nelasi „pietiek.com.” rakstīto vai nepasūti avīzi „DDD” atbildes ir ļoti līdzīgas – viņiem, lūk, negatīvā informācija bojājot omu. Vienvārdsakot, strausa politika. Brēcieni atskan tikai tad, kad valdošās nelietības viņus pašu personīgi ir saņēmušas „aiz olām”. Un arī tad ne vienmēr. Bailes, mazdūšība, gļēvums ņem virsroku. Nevar taču kungiem pretim runāt - nav gan par ko balsot, bet balsot ir jāiet.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.07.2019. 07:54

---Vakar no tieslietu ministrijas saņēmu jau trešo atteikumu uz iespēju tikties ar Bordānu . Bija priekšlikumi kā panākt, lai Latvijā TIESISKUMS tiktu nodrošināts jau maksimums pus gada laikā, bet nevis vairāk kā piecos gados kā to ir paudis Bordāns!?
Ir redzams, ka ne pie Iekšlietu ministra, ne Tieslietu ministra nav iespējams tikt uz pienēmšanu, lai gan tas ir paredze'ts vismaz reizi mēnesi?
Vājš Jurģīša raksts ar slavienošu mājienu uz ,,istabas slaucītāju,, ,kurš pats ir mēslos līdz ausi'm!

Atbildēt

Secinājums

31.07.2019. 07:53

... lai dalībniekiem būtu zināšanas par jomu, par kuru viņi izsakās, jo pūlim varbūt arī piemīt gudrība, bet zināšanas nebūt ne vienmēr...
Ar to pūli ir traki,vismaz 54% atbalsta melus,liekulību,partijniekus un augļotājus.Diemžēl zināšanas ar nekādas.
Varbūt kāds var minēt piemērus kur dabā sastopams bizness,integrācija vai investori.

Atbildēt

Arturs Priedītis

31.07.2019. 07:52

"Valsts prezidenta vārdiem runājot, spētu paņemt rokās slotu un trīsdesmit gadus sakrājušos sārņus izslaucīt." Latviešu izdzimteņiem ir diva veida visu varu laizītāji, tagad levitžīda laizītāji: 1. vieni to dara sava iedzimtā stulbuma rezultātā, paši nesaprotot, ka laiza varas pēcpusi, 2.otri to dara patoloģiskās amoralitātes rezultātā - iedzimtas pielīšanas mānijas, iedzimtas nelietības, nekaunības, alkātības, konformisma rezultātā, kad varas laizīšana ir gēnos un purnā nostiprināta.

Atbildēt

Kaatad

31.07.2019. 07:06

Uz komercmediju dzeltenā fona, sabiedriskajos, vismaz, Radio, ir kvalitātes un sirsnīga cenšanās. Lielākā bēda tur ir saskarsmē ar politiķiem u.c. "varenajiem". Materiālā atkarība,bažas par personīgo nākotni, ja palaidīs muti, pajautās par asu, vai vnk tupums,saucamo 4. varu padara par anekdoti. Svaigākais bija vakar, kā Krauze ar tiesībjomas ļaudīm apmainījas komplimentiem- kā mēs aizvien labāk saprotamies, kā jūs tik labi šo, un mēs tik labi šito.. :))) Laikā, kad caur caurēm izpuvusī ,atpalikusī tiesu sistēma traucē visās dzīves jomās.Lol!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...