Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a411

03.08.2019. 11:12

Kāpēc Andris Šķēle šito keksu uzmeta?!

Atbildēt

Pac

02.08.2019. 15:36

»

Latvietis

Paskatoties uz to kārpaino seju ir skaidrs kāpēc Asiņainais punduris Liepnieks tik ļoti nīst savu tautu, ka palīdzējis Mākoņtēvam iznīcināt lielāku skaitli Latviešu tautas nekā Staļins jebkad ir spējis - kā zeme nes šādus kropļus un kādiem auniem jābūt lai šo mērgli nesaplosītu un neizbarotu cūkām...


Jurģis sevi publiski raksturoja kā "tipisku latviešu idiotu". Sniedzot konsultācijas Mākoņtēvam, pac iegrābās miljonā mērāmā kredītā un parādā.

Brīnos, ka atrodas tādi, kuri viņa vāvuļošanu ņem nopietni. Mazvērtības kompleksu nomocīts, to, ko viņš redz spogulī ik rītu, aplūkojot savu fizionomiju, viņu nebūt nepriecē.

Izskatās, ka kuļas pa dzīvi ar gadījuma darbiņiem. Raksta, lai uzturētu savu pašapziņu. Citādi viss viņam sen beidzies.

Atbildēt

Latvietis

02.08.2019. 15:26

Paskatoties uz to kārpaino seju ir skaidrs kāpēc Asiņainais punduris Liepnieks tik ļoti nīst savu tautu, ka palīdzējis Mākoņtēvam iznīcināt lielāku skaitli Latviešu tautas nekā Staļins jebkad ir spējis - kā zeme nes šādus kropļus un kādiem auniem jābūt lai šo mērgli nesaplosītu un neizbarotu cūkām?

Atbildēt

pie mums

01.08.2019. 11:36

masu medijiem neinteresē, ko domā pūlis, tauta, viņi bīda savu lobētāju intereses un negrib, ka tur kāds iejaucas, it sevišķi, ka nepastāsta kādus noslēpumus par viņu "svētajām govīm". Tāpēc arī cilvēki tiek atbaidīti no komentēšanas interneta portālos, tad jau Pietiek un LRTT ir demokrātiskāki :-o

Atbildēt

...

01.08.2019. 09:53

»

Nesen pagāja 5 gadi kopš notrieca boingu MH17. Nupat iznāca jauna izmeklēšanas filma, kura gabalos satriec oficiālo izmeklēšanas versiju. Pat Malaizijas vadītājs saka, ka viņus negribēja pielaist pie izmeklēšanas, traucēja veikt savu izmeklēšanu utt...


pirmais jautājums uz ko vajadzētu atbildēt - kā šī lidmašīna varēja nokļūt tur, kur tā tika notriekta- tika novirzīta tieši uz kara darbības zonu, kurā jau bija noticis līdzīgs negadījums...
kas bija atbildīgs par šīs lidmašīnas maršrutu?
ja nav atbildes uz šo, tad izmeklēšana ir tikai manipulācija. iespējams arī pats negadījums...

Atbildēt

ironiskais

01.08.2019. 09:35

Eu politiķi, nu tak paņemiet kāds Liepnieku beidzot par padomnieku vai kādā citā amatā. Redz, kāds šis gudrs, bet jūs visi muļķi. Šķēli uzmeta? Das labi, tas bija sen un nav taisnība. Jauno saimnieku toč neuzmetī:))

Atbildēt

Sam

01.08.2019. 09:21

»

Cyril

дурак латыш


durak!

Atbildēt

Ne-pētnieks

01.08.2019. 01:06

»

Pētnieks

Žetons Liepniekam par Petraviču


Sūdains žetons tev par slavināšanu, kas nevietā un nelaikā.

Jurģis Liep - nieks tāpat kā kāda profesore - gaudo par to, ka viņu vairs neņem pretī kā gudrāko sabiedrības locekli, visur bāžas ar savām gudrībā, kuras ne visai lasītājam iet pie sirds. Reiz izmests pie mums netiek pieņemts, kā tikai tie, kuri mētājas ar naudas maisiem.

Nu ja, tajos var atrast pa gudram vārdam, arī šoreiz pie Jurģa ir daži vārdi pareizi. Pie mums nav masu mediju vispār, neviena Tajos ir saimnieki un nauda nosaka visu. Daži autori palaikam iebāžas ar pareizām domām, bet par to viņus arī sit: "jau sen nav dabūjuši pa galvu" (bērziņš). Žurnālistiem ir aiztaisītas mutes, aizbāztas ar lupatu, ar diktātu. Viņiem neko nediktē, viņiem tas jāzina tāpat vien - kam kalpo, ko rakstīt, kā rakstīt - šauru grupu intereses.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

31.07.2019. 22:33

"Valsts prezidenta vārdiem runājot, spētu paņemt rokās slotu un trīsdesmit gadus sakrājušos sārņus izslaucīt". Kāds cermisks līdēja gars tev, Jurģi ! Kā jau visiem hazārlatviešiem !!! Ko tu varētu sacīt, ja "prezidents" to nebūtu teicis ?

Atbildēt

Pētnieks

31.07.2019. 20:18

Žetons Liepniekam par Petraviču!

Atbildēt

švamme

31.07.2019. 19:45

»

Google piedāvātie rezultāti ļoti reti liek mums vilties

Ha, ha, ha - tie vienmēr liek vilties! Jo gūgle nekad nedod precīzāko meklēto rezultātu, bet konkrētu pasūtītāju izkalkulēto piedāvājumu


Tieši par to gribēju minēt piemēru. Neatceros precīzi objektu, ko meklēju, tas bija kaut kas saistībā ar Mr. Trump darbību vai to atbalstošām akcijām no sabiedrības. Faktiska info, kas bija reāla un man zināma, bet meklēju detaļas. Ievadot Google lielāko ietilpstošo (konkrētās info) vārdu kopumu, Google spītīgi nedeva rezultātu, ko meklēju, izmēģinājos visādi. Kamēr pa citiem ceļiem neieguvu precīzu saiti/adresi uz reāli eksistējošo informācijas avotu. Google negrib, lai tā būtu atrodama !!!
Googlē ir drūmākā cenzūra. Jurģis nolaidis muļķi minot to, kā piemēru. Latvijas mediji acīmredzot ietekmējas no Google.
Mani Latvijas mediji neietekmē vispār, jo sastāda labi ja 1% no manas intereses. Patiešām ir tikai pāris vietnes, kurās neuzspiež viedokli. Un ja godīgi, tad TV kvalitāte ir vispār zem grīdas līstes. Šī iemesla dēļ, domāju, ka ir daudz cilvēku, kas iegūst info (kā arī izklaidējas ar šoviem) ārpus Latvijas mediju telpas un tāpēc nav pakļauti vietējām manipulācijām. Un līdz ar to neiekļaujas Jurģa bildē. Bet tas nenozīmē, ka pārējie nav pelnījuši būt informēti.
Politiskās sistēmas fiasko ir pilnībā uz VISU mediju sirdsapziņas !!! Prātam neaptverami, ka nevienam tas nav ienācis prātā visus šos 30 gadus. "Sabiedriskās domas veidotāji"!!!!!!!!!!!! DDDD
Mediji Latvijā ir jāreorganizē PILNĪBĀ. Cenzūra (pat sakarīgiem komentāriem; daudzkārtīga pieredze) ir tik izteikta dažās vietnēs, ka pilnībā atsit vēlēšanos, tos kaut kad vēlreiz lasīt.

Atbildēt

31.07.2019. 18:18

Nesen pagāja 5 gadi kopš notrieca boingu MH17. Nupat iznāca jauna izmeklēšanas filma, kura gabalos satriec oficiālo izmeklēšanas versiju. Pat Malaizijas vadītājs saka, ka viņus negribēja pielaist pie izmeklēšanas, traucēja veikt savu izmeklēšanu utt.
Vai jūs esat kaut vārdu dzirdējuši par šo filmu melu midzeņos? Vai tie "žurnālisti", kuri prasa algas pielikumu, kaut reizi ir ko minējuši par filmā konstatētajiem faktiem un oficiālās versijas meliem?
Ļaujiet meļiem būt par žurnālistiem un visa tauta agri vai vēlu dārgi par to samaksās
"MH17 - Call for Justice"
https://youtu.be/wkDWwYk4-Ho

Atbildēt

Cenzēc un politiski izdrātēc

31.07.2019. 17:43

»

viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades

Patiesībā – JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus...


Akal tev mārrutkka pēc skauž (akal/utt un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz max tik no sevīm interesanti, muļķu zemē, bet lai lai lai dilailaila....bet – vai varu tikai kropli, klāri un žid- cionistiski truli atgremot ,uz ko ir spējīgi manis apskaustie kai es untunas mikropiscancis tik varu! Samierinos ar realitāti un nepsihoju, nepsihoju, nepsihoju, harē rāma, rāma rāma harē harē, nahren, ka citi tik bezcerīgi mazspējīgi un nevērtīga draza. ;) HAAAHAA / es smejos/es smejos/ nepsihoju, nahren!

Bet nepārdzīvoju tik ļoti, kropli, lopiski un truli iedomāti "anonīmi" ononīmiķos grupā atkarībā ribā no ribas starp kājām podā godā, bļeģ doma sodā! Ar un bez visnotaļ piemērotu pašnomināciju " cenzēc un politiski izdrātēc" – " cenzēc, izdrātēc" gan jau arī es, iespējams, kādā nenormāli cilvēciskā un atbilstoši nelietderīgā izpratnē / izpausmē/ atsijātā beztermiņa E202 derīgumā/ lumpensabiedrībā visādādā dada da ņet ņet mumsīm varētu izdrātēties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski, praktiski un taktiski varētu tāds būt, nebūt, būt, nebūt šekspīrā, lillā un tirsā ar domu, somu un omu - ja vien es savu iespējamo potenciālu neizšķērdētu pizdobolisma ai ņehuja dRīt, rīt, parīt, aizpairīt. Labrīt melnā skaudībā/ an air klāra bez saules/ un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā vecs miets publiskajā porno telpā uz riņķi. Debes klāra, pillā nāra! Mārrutkki vālē!

Atbildēt

Copy- paste

31.07.2019. 16:09

»

fakts

Ja latviešu vietā tiktu minēti žīdi tad viss būtu korekti.Vēl precīzāk,nevis žīdi bet cionisti.Tieši cionisti vēršas pret visām tautām


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkuību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Hmm

31.07.2019. 16:07

»

fakts

Ja latviešu vietā tiktu minēti žīdi tad viss būtu korekti.Vēl precīzāk,nevis žīdi bet cionisti.Tieši cionisti vēršas pret visām tautām


Kā zināms, € ir tikai "pàrkràsots " USD. Federàlo rezervju sistèma ES valstîs katru gadu iepludinavtriljonu USD, uz kà pamata ES bez ekonomiskà pamatojuma tiek uzturèta pie dzîvîbas. Ar finansu instrumeniem tiek iznîcinàtas ES valstu ekonomikas.

Atbildēt

31.07.2019. 13:38

»

Edge

Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija...


Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 13:31

»

Edge

Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija...


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

Egde

31.07.2019. 13:15

»

Edge

Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija...


No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

Edge

31.07.2019. 12:48

»

Google piedāvātie rezultāti ļoti reti liek mums vilties

Ha, ha, ha - tie vienmēr liek vilties! Jo gūgle nekad nedod precīzāko meklēto rezultātu, bet konkrētu pasūtītāju izkalkulēto piedāvājumu


Ho, ho, ho - tieši to jau vēlas pašmāju pasaciņu stāstītāji - Veinberga&Liepnieks: "(..)Tātad jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija,..."
Liepniek, esi reālists, kādi bija tavi senču senči, kas līdz gudrai atziņai nonāca:"Kas var [visas] dziesmas izdziedāt, / Kas var [visas] valodas izrunāt? / Kas var [visas] zvaigznes izskaitīt, / Jūras zvirgzdus izlasīt? (LD38)

Atbildēt

Google piedāvātie rezultāti ļoti reti liek mums vilties

31.07.2019. 12:37

Ha, ha, ha - tie vienmēr liek vilties! Jo gūgle nekad nedod precīzāko meklēto rezultātu, bet konkrētu pasūtītāju izkalkulēto piedāvājumu...

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 12:05

»

Jozis

Var piekrist, ka kopumā cilvēki spēj novērtēt gan labo, gan slikto...Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 12:03

»

Valstsgribas klucis

Lai realizētu tautas un ikviena tiesības zināt savas tiesības ir Satversmē noteikts pants. Lai šīs tiesības realizētu, pastāv judikatūra - tiesu spriedumi. Lai ikviens varētu eventuāli noteikt sava strīda perspektīvu. Tieslietu ministrijas uzdevums ir Internetā dot piekļuvi šiem nolēmumiem. Tādu ir, ...


Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
----------------------


Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":
"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 12:01

»

Jozis

Var piekrist, ka kopumā cilvēki spēj novērtēt gan labo, gan slikto...


Lai realizētu tautas un ikviena tiesības zināt savas tiesības ir Satversmē noteikts pants. Lai šīs tiesības realizētu, pastāv judikatūra - tiesu spriedumi. Lai ikviens varētu eventuāli noteikt sava strīda perspektīvu. Tieslietu ministrijas uzdevums ir Internetā dot piekļuvi šiem nolēmumiem. Tādu ir, tikai ar izņēmumiem. Tā ir apzināta cionistu prakse - slēpt informāciju. Tieslietu sistēma ir žīdcionistu kontrolē arī ar Saeimas darbu. Tas viss aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Dzirnakmeņi ir - vecā čekistu- komunistu tieslietu sistēma un žīdcionistu no ārpuses - ES tieslietu sistēma, kura savukārt pakārtota ebreju impērijas trīs standartiem.

Piemēram. A. A. Bērziņa lietu safabricēja pretēji AT spriedumam. Šis piemērs pierāda Latviijas tieslietu sistēmas pretrunas, kuras, īpaši izveidotas, darbojas pret cilvēktiesībām, varai izrēķinoties ar tai nevēlamām personām citu iebiedēšanai. Līdzīgs gadījums bija B. Lozes, bij. prokurores, lieta. Arī tajā bija divu tiesas nolēmumu tiesiskā ceļā neatrisināma pretruna. A.A. B. un B. L. uzskatāmi par tiešiem židcionistu Latvijas tieslietu sistēmas upuriem. B. Loze tika nogalināta dīvainos apstākļos.

Atbildēt

pietiek lasītājs vulgaris

31.07.2019. 11:40

"Nekāda mediju kritika Latvijā nepastāv vispār, žurnālistu darbu nevērtē neviens, nekur un nekad."Kā nu ne.Neticu nevienam mediju vārdam.Esmu iemanījies diezgan labi uzost un atkost pasūtījumus,tik nevajag steigties.Piemēram,no kurienes šis vējš pūš?Kur ir nauda?

Atbildēt

Jozis

31.07.2019. 10:57

Var piekrist, ka kopumā cilvēki spēj novērtēt gan labo, gan slikto.
Tikai nevienam pašlaik šis vērtējums neinteresē. Kaut vai runājot par tiesu sistēmu. Katrs, kurš ar to ir sastpies var pateikt gan labo, gan slikto, UN, ja kāds šo info apkopotu un liktu lietā - mums sliktu, nekompetentu tiesnešu nebūtu un lēmumi tiktu pieņemti saprotami un sakarīgi, uz pierādījumiem, nevis tiesneša parliecību, balstīti.
Ir atzīstami, ka šīs lietas sāk cilāt, jācer, ka kaut kas mainīsies. Ja nē, tad nav jābrīnas, ka Latvijas iedzīvotāju skaits joprojām samazinās.

Atbildēt

Valstsgribas klucis

31.07.2019. 10:47


Daudziem šodien skaidrs, ka organizētāji 2009. g. 13. janvāra nekārtībām bija Āboltiņa, Pabriks, Ēlerte, cionists un masons V. Zatlers, Štokenbergs. Tajā laikā „lietussargu revolūcija“ neguva savu piepildījumu citos protestos. Žiīdcionistu 4. maija komunistu- čekistu- žīdcionistu vara 2009. gada 13. janvārī Latvijā organizēja nekārtības, lai tautai "nolaistu asinis". Organizēšana bija ilgstoša un saskaņota.

Pēc neliela mītiņa Doma laukumā Štokenbergs, Āboltiņa, Ēlerte, Pabriks pārtrauca kūdīt tautu, tā jau bija pietiekami iesildīta.
Policija noslēdz visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja pa Jēkaba ielu garām Saeimas ēkai.
Policisti privātās drēbēs izlauza bruģi un svieda Saeimas nama logos, pūlis vēl vairāk uzvilkās.

Policija uz Doma laukuma bija nosūtījusi automašīnas, kas bija paredzētas norakstīšanai, uz pūli atklāja uguni ar gumijas lodēm. Vienai personai pat izšāva aci.

Tolaik visus aizturētos bija paredzēts tiesāt pēc vēl spēkā esošas LPSR tiesību normas par masu nekārtībām. Sods bija neadekvāti liels, ko reāli ar spīdzināšanu saņēma A. A. Bērziņš. Vienīgais, kurš atzina savu protestu cēlonību.

Dīvaini, vai ne ? Logi no rīta Saeimas ēkai jau bija iestikloti. Jo logi ar visiem rāmjiem bija sagatavoti nomaiņai pirms nekārtībām. Tas papildus pierāda, ka nekārtības organizēja cionistu 4. maija kliķe.

Reālu sodu par masu nekārtību organizēšanu Pabriks, Ēlerte, Zatlers, Štokenbergs, Āboltiņa vēl šodien nav saņēmuši.
Tanī pat dienā 2009. g. 13. janvārī savlaicīgi masons un zoodārza "VP izstrādājums" V. Zatlers „aizbēga“ uz Īriju it kā tikties ar latviešu emigrantiem.Tie joprojām emigrē aizvien lielākā skaitā no Latvijas. Genocīds.

Loģiski, ka, policija bija sagatavota "standarta aizturēto liecību" radīšanai un saņemšanai no aizturētajiem, atvieglojot sev un cionistu režīma tiesai darbu. Personas, kuras protestēja, nonāca neapskaužamā situācijā – pati valsts viņus padarīja par noziedzniekiem ar sabojātām biogrāfijām.

Bet A. A. Bērziņu pretēji AT spriedumam apcietināja ar Probācijas dienesta safabricētu lietu. PD vadītājam vēlāk "ZZS VP izstrādājums" Vējonis izteica pateicību par inovitāti. A. A. Bērziņu cietumā kā 18. gadsimta ieslodzījuma vietā spīdzināja – neļāva saņemt medaprūpi par vecāku naudu.

Šodien Maskavā žīdcionistu vara provocē nemierus Maskavas mērijas vēlēšanām, nereģistrējot neatkarīgos deputātu kandidātus, brutāli falsificējot dokumentus. Miermīlīgās un reģistrētās protestu akcijas - "Lietussargu revolūciju" žīdcionistu Kremļa vara pārvērš vardarbīgās protesta akcijās, aizturot protestētājus un ierosinot kriminālprocesus kā A. A. Bērziņa gadījumā Latvijā. Latvijas un Krievijas tieslietu sistēmas ir pilnībā pakļautas globālajai žīdcionisma kontrolei.

Atbildēt

no Jūrmalas

31.07.2019. 10:47

Lai arī kā varam vērtēt Liepnieka politisko pagātni, viņu ir interesantii klausīties. Šoreiz patiešām interesanta informācija par pūļa fenomenu.
Arī par atsevišķu mediju/ žurnālistu un pajoliņu no KPV un JKP lomu visai precīzi.
Nepatīkama ir tikai mazvērtības kompleksu pārņemto priedīšu utml. mūžigā gānīšanās.

Atbildēt

Zinošais

31.07.2019. 10:17

»

Kaatad

Uz komercmediju dzeltenā fona, sabiedriskajos, vismaz, Radio, ir kvalitātes un sirsnīga cenšanās. Lielākā bēda tur ir saskarsmē ar politiķiem u.c. "varenajiem". Materiālā atkarība,bažas par personīgo nākotni, ja palaidīs muti, pajautās par asu, vai vnk tupums,saucamo 4. varu padara par anekdoti. Svaigākais...


Pievienojos !
Sabiedrībai ir vajadzīgs rezultāts, ne process ! Ja sistēmā esoša institūcija paildzina procesu tad iegūst tikai institūcija. Redz trīs līmeņu tiesu instances tiek pamatotas ar iespējamo kļūdu novēršanu, nevērtējot kāpēc kļūdas tiek pieļautas un vai eksistē kādi preventīvi mehānismi kļūdu mazināšanai !

Atbildēt

ha-ha

31.07.2019. 10:13

Autora nez kāpēc nav pamanījis,ka Latviju pārvalda tās pašas komunistu,komjauniešu bandas,kuras Latviju pārvalda no 1940.gada.Protams bandu nosaukumi ir mainīti uz atbilstošiem laikmetam,bet saknes jau nevar nomainīt un ir viegli izsekojamas.Piem.NRA strikti iestājas pret Kremļa propagandu,bet izliekās nemanām,ka šo propagandu izplata mūsu valstij piederoši raidītāji,kur legāli darbojas bijušie čekas aģenti,komunisti,komjaunieši.

Atbildēt

Žulis

31.07.2019. 08:58

Tātad, lai nostrādātu „pūļa gudrības fenomens”, mēdijiem ir jānodrošina, lai sabiedrībai ir pieejama tiešām visa informācija.
Ja sabiedrību nodrošinātu ar visu informāciju, tad šīs politmafijas vara izjuktu kā kāršu namiņš. Pat tas mazumiņš no visas info, ko tautai dod „pietiek.com”,avīze „DDD” un vēl daži mēdiji, rada pamatīgu riebumu pret mūsu vadošajiem un valdošajiem. Taču pastāv vēl arī viens cits fenomens – liela daļa sabiedrības paši vēlas tikt muļķoti. Viņi ir pārāk gļēvi, lai pieņemtu patiesību un tādēļ apzināti no tās norobežojas. Viņi labāk pieņem skaistus melus, kas dod cerību (kaut arī veltīgu), nekā rūgto īstenību, kas laupa cerības un liek kaut ko kardināli mainīt - asi iestāties par savām tiesībām, iziet ielās, pieprasīt, protestēt... Vienkāršāk un drošāk taču ir savā virtuvē lamāt valdību pēc kārtējo solījumu nepildīšanas vai kārtējo valstsvīru melu atmaskošanas, nevis kaut ko darīt, lai ŠĀDAS valdības mums nebūtu. Un šis fenomens valstī no valdošo puses tiek ar algoto masu mēdiju palīdzību nepārtraukti kultivēta. Palasiet vien, kas tur tiek rakstīts – mums valstī ir visstraujākā attīstība, vislielākās attīstības iespējas, IKP pieaugums, ārvalstu investīcijas, ekonomikas kāpums, nozaru sakārtošana, cīņa ar ēnu ekonomiku un korupciju, optimizācija, reorganizācija.... un tā jau gandrīz 30 gadus. Meli, puspatiesības un lietu nesaukšana īstajos vārdos. Un cilvēki labprātīgi ar to visu baro savus prātiņus. Gaužām maz procentuāli ir to, kas seko patiesību stāstošajiem mēdijiem. Ja kādam pajautā, kādēļ tu nelasi „pietiek.com.” rakstīto vai nepasūti avīzi „DDD” atbildes ir ļoti līdzīgas – viņiem, lūk, negatīvā informācija bojājot omu. Vienvārdsakot, strausa politika. Brēcieni atskan tikai tad, kad valdošās nelietības viņus pašu personīgi ir saņēmušas „aiz olām”. Un arī tad ne vienmēr. Bailes, mazdūšība, gļēvums ņem virsroku. Nevar taču kungiem pretim runāt - nav gan par ko balsot, bet balsot ir jāiet.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.07.2019. 08:54

---Vakar no tieslietu ministrijas saņēmu jau trešo atteikumu uz iespēju tikties ar Bordānu . Bija priekšlikumi kā panākt, lai Latvijā TIESISKUMS tiktu nodrošināts jau maksimums pus gada laikā, bet nevis vairāk kā piecos gados kā to ir paudis Bordāns!?
Ir redzams, ka ne pie Iekšlietu ministra, ne Tieslietu ministra nav iespējams tikt uz pienēmšanu, lai gan tas ir paredze'ts vismaz reizi mēnesi?
Vājš Jurģīša raksts ar slavienošu mājienu uz ,,istabas slaucītāju,, ,kurš pats ir mēslos līdz ausi'm!

Atbildēt

Secinājums

31.07.2019. 08:53

... lai dalībniekiem būtu zināšanas par jomu, par kuru viņi izsakās, jo pūlim varbūt arī piemīt gudrība, bet zināšanas nebūt ne vienmēr...
Ar to pūli ir traki,vismaz 54% atbalsta melus,liekulību,partijniekus un augļotājus.Diemžēl zināšanas ar nekādas.
Varbūt kāds var minēt piemērus kur dabā sastopams bizness,integrācija vai investori.

Atbildēt

Kaatad

31.07.2019. 08:06

Uz komercmediju dzeltenā fona, sabiedriskajos, vismaz, Radio, ir kvalitātes un sirsnīga cenšanās. Lielākā bēda tur ir saskarsmē ar politiķiem u.c. "varenajiem". Materiālā atkarība,bažas par personīgo nākotni, ja palaidīs muti, pajautās par asu, vai vnk tupums,saucamo 4. varu padara par anekdoti. Svaigākais bija vakar, kā Krauze ar tiesībjomas ļaudīm apmainījas komplimentiem- kā mēs aizvien labāk saprotamies, kā jūs tik labi šo, un mēs tik labi šito.. :))) Laikā, kad caur caurēm izpuvusī ,atpalikusī tiesu sistēma traucē visās dzīves jomās.Lol!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...