Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

09.03.2022. 06:50

Mīsu sārtais natovīrs lielīgi paziņoja,ka Nato vienā setā te Krievijas iebrukumu sasistu.Vienīgi vai daudz gribētāju,lai tas sets noritētu mūsu laimes zemē.

Atbildēt

ar aizvēršanos ir par maz

09.03.2022. 00:45

Vēl dabūs arī noi kāda pa purnu. Ļoti drosmīgs cilvēks... Un tikpat dumjš.

Atbildēt

viesis

08.03.2022. 23:41

»

Presse

Par zaudētāju Putinu pasludināja Rietumu konrolētie mēdiji. Realitātē- ja Krievijai nosprāgs govs, Rietumiem (arī mums) nosprāgs divas govis


Latvija ļoti cietīs, jo nebūs vairs iespējams iegādāties Ladas? :))))) Labi, tas ir joks, bet realitāte ir tāda, ka Krievija nav spējīga pastāvēt viena pati, izolācijā, pret lielāko pasaules daļu. Putins ir tādā pašā situācijā kā Hitlers- Hitlers bija zaudētājs jau 1939.gada 1.septembrī, jo ar savu avantūru nostājās pret pasaules vairākumu. Un Putins šobrīd ir izdarījis to pašu. Un, jā, es sevi nemierinu, jo sliktākajā gadījumā arī mūs var noslaucīt no zemes virsas, bet tas nemaina faktu, ka Putins un Krievija jau IR zaudētāji..... es parasti jūtu līdz zaudētājiem, bet nav iespējams just līdz tik lielam muļķim :(

Atbildēt

aritmētika

08.03.2022. 20:20

»

Presse

Par zaudētāju Putinu pasludināja Rietumu konrolētie mēdiji. Realitātē- ja Krievijai nosprāgs govs, Rietumiem (arī mums) nosprāgs divas govis


Ja Rietumiem nosprāgs 20 govis, bet krieviem tikai viena, krievi noprāgs badā, bet Rietumos par 2% pacelsies piena cena.

Atbildēt

Josifs

08.03.2022. 16:32

Jāzep, ar nepacietību gaidu skaidrojumu kā nolatviskot pornhub. Un īsi sižeta atstāstu no kāda no ierakstiem. Saprotu ka skatītāju skaits tajā saita ir lielaks ka unherd rakstiem. Tas nozīmē ka mīlestība tur ir patiesa.

Atbildēt

Pingvīns

08.03.2022. 13:12

»

O)O

Tas ir ļoti iespējams, par to liecina daudz pazīmes, piemēram tas fakts, ka visi kompetenti cilvēki 2014. kremli brīdināja, ka nedrīkst Ukrainu vienkārši tāpat atstāt un ļaut ASV radīt tur ļoti labi bruņotu un propagandas smadzeņu izskalotu antikrieviju, bet tas tik un tā tika izdarīts, tāpat Putins...


Vai tev ir atmiņas zudumi tapat kā tavam caram? 2014 gadā Krievija uzbruka ukrainai, okupējot Krimu no kara bāzes Krimā, un ielika divas savu kriminālnoziedznieku pilnas "republikas". Es saprotu Putinam ir daudz lielgabalu gaļas ar ko mēslot Ukrainu, bet tas šobrīd nenostrādās, jau krievijā izplatās ziņas ka iesaucamie pa taisno nonāk Ukrainā, cits bez patronām, cits bez ēdiena, cits bez benzīna.

Atbildēt

...

08.03.2022. 12:22

»

kikareka

https://youtu.be/_dnI8TLwXBw


Sāra Vāgenknehta ir no tās pašas Pandoras lādes kur izlīduši putini,zeļonkas,baideni,merkeles,leviti un citi nešķīsteņi.

Atbildēt

kikareka

08.03.2022. 12:05

https://youtu.be/_dnI8TLwXBw
Paskaties šo!

Atbildēt

Andris

08.03.2022. 11:34

Tukša muldēšana visa teksta garumā. Un kāpēc es domāju ka tiešām būs kādi fakti vai argumenti nevis anti***visu*** niecības žūlts?

Karš var būt attaisnojošs. Šis nav.
Izskaidrot var visu.
Šai gadījumā imperators nespēja sagremot ka kāds saka "nē, mēs tev nebučosim pakaļu" - tas īsumā.
Vara nesamaitā cilvēku. Cilvēks nonākot pie nekontrolētas varas sāk katru savu pirdienu uzskatīt par zelta vērtu. Tāpēc kuram tur romietim bija cilvēks blaksu kura uzdevums bija visu laiku tam atgādināt ka tas ir tikai cilvēks.
Šim "imperatoram" tāds kā redzams nav. Ir palikuši tikai pakaļas laizītāji.

p.s.
Pārējie - lūdzu, netaisiet šeit, Latvijā, polarizāciju. Lai ir tie kas ir ar pretēju viedokli. Pat zombētu. Pirmkārt, mēs neesam krievija - pie mums katrs var domāt ko grib. Cita lieta ir darbi.
Otrkārt - šādi kvaukši atgādina ka mēs visi esam tikai cilvēki.

Atbildēt

jj

08.03.2022. 11:30

jo ātrāk baltie viens otru..., jo ātrāk būs vieta citiem, vai ne?

Atbildēt

Šlitke

08.03.2022. 11:14

Man visu zemi un naudu atņems.

Atbildēt

Žulis

08.03.2022. 11:05

"Tas nav raksts cilvēkiem, kas pasauli krāso vienkārši baltā un melnā krāsā..."
Bet, ja šajā brīdī ap mums ir tikai šīs divas krāsas? Tad meklēt vēl kaut ko citu, nozīmē atkāpties no patiesības! Ir agresors, kas izmantojot savu militāro pārspēku nelietīgi iebrucis kaimiņu valstī. Un ir ukraiņu tauta, kas aizstāv savu zemi. Ir agresoru vadoņi, kas līdz pēdējam meloja, ka nekādu uzbrukuma plānu viņiem nav. Un turpina melot par to, ka uzbrukums netiks vērsts uz civilajiem objektiem, kaut krremļa raķetes un bumbas krīt uz dzīvojamām mējām, skolām, bērnu dārziem... Kur šeit meklēt "citas krāsas"?! Citas krāsas šeit meklē tikai agresors un tā atbalstītāji, kas savu melno krāsu cenšas padarīt gaišāku, bet balto padarīt pelēku, stāstot visiem, kuri grib klausīties, ka tur lūk tie briesmīgie nacionālisti un banderovieši spridzina paši savas mājas un slēpjas aiz saviem civiliedzīvotājiem. Šādus un līdzīgus rakstus lasīt tiešām ir tukša laika tērēšana. Un velti šī raksta autors iztēlojas sevi par kaut kādu neatzītu ģēniju, kas cenšas nest pasaulei kaut kādu augstāko patiesību. Šajā karā ir tikai divas krāsas. Cita lieta, ka Rietumu un Austrumu attiecībās gan abās pusēs ir vērojama ļoti liela "krāsu dažādība".

Atbildēt

fašistus cenšas aizstāvēt fašisti

08.03.2022. 10:29

mums neviena pārsteiguma, sen par to runājām, par sarkanajiem č poļitrukiem miličiem falšiem zinātniekiem............................

Atbildēt

viesis

08.03.2022. 09:58

Var jau runāt par kara cēloņiem, propagandu un vēl daudz ko, bet ir viens neapstrīdams fakts- Putins uzsākot šo avantūru, izdarīja gājienu, kas viņu automātiski padarīja par zaudētāju. Un to nav iespējams izskaidrot pat ar Krievijas interešu aizstāvību, jo Krievijai sekas no šīs avantūras būs ļoti smagas. Principā, Putins šobrīd ir Hitlera lomā, lai kādi būtu viņa motīvi un lai kāda ir situācija citur pasaulē, bet viņš ir uzsācis avantūru, kura nesīs tikai ļaunumu gan apkārtējiem gan Krievijai. Pat ja viņu izprovocēja, tad šāda liktenīga kļūda tikai apliecina, ka viņš neder savā amatā. Un viss, par pārējo var diskutēt tikai tā, intereses pēc, no šīm diskusijām tāpat nekas nemainīsies.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 09:38

»

Es

Pazīmes liecina par lielo restartu. Arī kara sakarā


Tas ir ļoti iespējams, par to liecina daudz pazīmes, piemēram tas fakts, ka visi kompetenti cilvēki 2014. kremli brīdināja, ka nedrīkst Ukrainu vienkārši tāpat atstāt un ļaut ASV radīt tur ļoti labi bruņotu un propagandas smadzeņu izskalotu antikrieviju, bet tas tik un tā tika izdarīts, tāpat Putins aktīvi virzīja pie sevis covid shēmas un aktīvi piedalās co2 shēmās utt.
Vai Putins un viņa komanda darbojas rietumu "elites" labā varēs skaidri redzēt pēc tā kādas šim karam būs beigas.
Ja Krievija pievienos vismaz daļu Ukrainas, sāks reālu darbu pie tā, lai veidotu jaunu valsts vadības sistēmu ar jauniem kadriem, nevis vecajiem deģenerātiem-rietumfīliem, pilnībā aizmirsīs par visiem rietumu trendiem no digitāliem konclāgeriem līdz co2 sektai, uzsāks Krievijā nopietnu industrializācijas projektu, tad var teikt, ka tomēr ir noticis konflikts starp rietumu elitēm un kremli.
Savukārt ja viss +- atgriezīsies pie tā kas bija un mērķis ir tikai sadārdzināt enerģiju un Krievijā nebūs nekāda nopietna darba vērstu uz industrializāciju un aiziešanu no rietumu elites shēmām, nu tad varēs skaidri secināt, ka tas viss bija teātris, kā ierasts elišu spēlītēs ar upuriem...
Cits jautājums ir tāds, ka Putna&co situācija ir visnotaļ kutelīga - ja viņš nodos Krievijas armiju un parakstīs kārtējo Minska 3.0 tad sekas tam var būt ļoti neprognozējamas. Pie kam visiem. Te var parādīties tas ko sauc "cilvēka faktors vēsturē", kad kāds ģenerālis ar līdzdomātājiem, saprotot uz kurieni tas viss iet, iebrauc Kremlī ar tankiem un ielauž Putinam galvu un uzsāk +- to ko Staļins darīja 30tajos.
Bet nu laiks rādīs kas būs tālāk.

Atbildēt

Rips

08.03.2022. 09:03

Vispaarinot situaaciju, nepaartraukti notiek divu filozofijas veidu sadursmes. Platonisms ciinas pret Aristotelismu un otraadi.

Atbildēt

Es

08.03.2022. 09:01

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


Pazīmes liecina par lielo restartu. Arī kara sakarā.

Atbildēt

Patiesais

08.03.2022. 07:35

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


PIekrītu. Piekrītu, ka meli degradē cilvēku un tautu. Diemžēl tagad par meliem slavē, bet par objektīvu patiesību grib likt cilvēkam roku dzelžus. Meli valsti nepasargās. Ukraina meloja daudz un nonāca smagā stāvoklī, un lielās valstis to ir pametušas.

Atbildēt

lauķis

08.03.2022. 06:14

»

tu neuzticies zinātnei?

tad vismaz tici ārstam :DDDDDDD


Ticēt vai zināt?Aizej uz veikalu un degvielas uzpildes staciju.Par kovidafēru lielākā daļa ir piemirsusi,tagad jārej.Par fondu biržām un finansu sistēmas kolapsu pagaidām neviens nesatraucas.

Atbildēt

vēl viens joks

08.03.2022. 06:11

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


Islamistu teroristam jāpiešķir doktora grāds medicīnā, jo tev pārstāja sāpēt celis, kad viņš grieza nost galvu tavam dēlam.

Atbildēt

tu neuzticies zinātnei?

08.03.2022. 02:29

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


tad vismaz tici ārstam :DDDDDDD

Atbildēt

ss

08.03.2022. 02:26

Interesanti, vai kāds no komentētājiem attaisīja linku un izlasīja rakstu, vai komentē aiz neko darīt.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 02:00

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs.
Tas, ka Tu esi pieslēdzies debīlajai propagandai un nevēlies redzēt acīmredzamo nepadara to par neeksistējošu.
Negribu daudz rakstīt, principā viss ir zināms, gan ASV vadītais, finansētais maidāns, pēc kura Victoria Nuland ar ASV vēstnieku Ukrainā sprieda kurš tiks ielikts par premjeru un kurš par Kijevas mēru, gan krievu genocīds Ukrainā un īpaši Donbasā, gan Ukrainas vēlme pievienoties NATO un NATO vēlme nolikt raķetes vēl tuvāk Krievijai, gan 8 gadus ilgusī Ukrainas populācijas smadzeņu skalošana mēģinot to pataisīt par antikrieviju, gan 8 gadus centīgi bruņotā Ukrainas armija, kas tūlīt, tūlīt gatavojās atrisināt Donbasas jautājumu ar spēku, publiska un regulāra atteikšanās no Minskas vienošanām, Zelenska vēlme iegūt atomieročus kuru viņš pat publiski izteica(!!!), ja pēc tā visa Krievija neiebruktu Ukrainā, tad tā vienkārši nebūtu nopietna valsts...
Pēc covid histēriskā, bezgalīgā stulbuma mani nekas vairs nepārsteidz un nepārsteigs, tikai uzjautrina kā propagandas stobri steidzīgi tika pagriezti šajā virzienā.
Nu un protams mūsdienu joks par to, ka Putinam steidzīgi ir jāiedod Nobela prēmija medicīnā par covid izārstēšanu ir ļoti aktuāls.
P.s. es gribētu aicināt tomēr katru, kurš grib izteikties par lietām no kurām viņš neko nesaprot padomāt divreiz, vai vajag to darīt. Jā, tagad kā saka lamājot Krieviju zaudēt neko nevar, var tikai iegūt. Bet meli degradē melu teicēju, atcerieties to. Meli galu galā nes tikai nelaimi un tā melu JŪRA kas ir mūsdienu propaganda var nest ļoti lielas nelaimes...

Atbildēt

pēc tiesas

08.03.2022. 01:50

»

brālis Teodors

Tas ,kss pašlaik notiek Latvijas masu saziņas līdzekļos būtu dēvējams par masveida prātā jukšanu, vieni meli un demagoģija! Karš ir slikts , bet rietumi neatstāja Krievijai citu iespēju, tāpēc, lai Krievijai veicas iznīdēt ukru naciķus, kā galveno vainīgo šajā karā uzskatu ASV un NATO tieksmi uzkundzēties...


Šobrīd Ukrainā uz safari ieradušies jau vairāk kā 20 000 ārzemnieku. Jādomā, ka trofejas, nogalināto krievu necilvēku galvas, tiem neļaus izvest, tā kā par piemiņu paliks tikai video un foto. Varbūt atļaus izvest nomedīto ģenitālijas kaltētā vaidā vai formaldehīdā. Drīz Ukrainā vairs nebūs palicis ko medīt, tāpēc līdz rudenim medību sezonai jau būtu jāsākas līdz pat Urāliem.

Atbildēt

brālis Teodors

08.03.2022. 01:30

Tas ,kss pašlaik notiek Latvijas masu saziņas līdzekļos būtu dēvējams par masveida prātā jukšanu, vieni meli un demagoģija! Karš ir slikts , bet rietumi neatstāja Krievijai citu iespēju, tāpēc, lai Krievijai veicas iznīdēt ukru naciķus, kā galveno vainīgo šajā karā uzskatu ASV un NATO tieksmi uzkundzēties un regulēt visu pasauli! Tas nekad nenotiks!

Atbildēt

Korupcija beigusies

08.03.2022. 01:11

»

Luna

Man viss izskatās samērā vienkārši. Pūlis Rietumu pasaulē tiek uzkurināts, lai novērstu uzmanību no kliedzošajiem kovidafēras faktiem. Demokrātija tiek likvidēta. Notiek izrēķināšanās ar krieviem pēc etniskā principa, viss tiesiskums ir zudis. Tālāk ceļš tikai viens- kodolkonfrontācija ar Krieviju un...


Kad 4.maija kliķe, prettiesiski dalīja okupantiem pilsonību,tad gan viss bija super. Kamēr 4.maija kliķe ļāva zagt un paši zaga, tad arī bija forši. Pārkrievotajiem pasaules gals, nebūs vairs kompanjonu zagšanā.

Atbildēt

mēslam

08.03.2022. 01:02

»

Psihiatrs

Ļoti atgādina Kristāla nakti Vācijā 1938.g. Ja šādiem ir vara, tad kodolkarš ir neizbēgams


Uz krievu necilvēkiem nav attiecināmas nekādas normas un konvencijas un uz tiem, kas tos aizstāv, arī.

Atbildēt

Luna

08.03.2022. 00:36

Man viss izskatās samērā vienkārši. Pūlis Rietumu pasaulē tiek uzkurināts, lai novērstu uzmanību no kliedzošajiem kovidafēras faktiem. Demokrātija tiek likvidēta. Notiek izrēķināšanās ar krieviem pēc etniskā principa, viss tiesiskums ir zudis. Tālāk ceļš tikai viens- kodolkonfrontācija ar Krieviju un aiz tās stāvošo Ķīnu. Lai gan NATO atkārto, ka savus karavīrus uz Ukrainu nesūtīs, reāli tā karo. Un arī mēs reāli karojam. Un vienā brīdī tas aizies ģeometriskā progresijā, ja šo psihozi neapstādinās.

Atbildēt

Ai bailes bailes, nāves bailes

07.03.2022. 23:53

»

neko pielikt, ne atņemt

Džo nenoraustīsies, karos līdz pēdējam ukrainim, pēdējam krievam, pēdējam eiropietim


Krievu karaspēks faktiski ir beidzies, attiecība 1:100 runā pati par sevi.

Atbildēt

nesaprotu

07.03.2022. 22:39

R>Puls teica ka viņi par karu ģimenē nerunājot un novēl visiem mieru.

Nesaprotu netā klīst fakts (tas laikam notika ap 2014 gadu ) kad Itālijas tiesa piesprieda sodu 24 g ukraiņu it kā komandierim par žurnalista nogalinašanu Vitalijam Markivam. Vai šis atbilst patiesībai ?
Facebukā esot atbalsta grupa - nacionālas atbrīvošanas kustība no kolonialisma...

Atbildēt

Hei

07.03.2022. 22:35

Labāk nerakstiet. Latvijā netrūkst nekompetentu dažādu ideju izteicēju, kuri atņem lasītājam vērtīgo laiku. Latvijā trūkst kompetentu viedokļu un jūsējos nav nekā kompetenta. Liberastiskā muldēšana ir apnikusi. Ar to nevajadzētu aizstāt valdošo propagandu, kas arī ir galīgi apnikusi. Akadēmisku, vērtējošu un kompetentu viedokļu Latvijā acīm redzot vienkārši nav.

Atbildēt

muzu muzos

07.03.2022. 22:11

»

interesanti

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku


Krievijas ienaidnieks eiropa NR1 anglija.
Krievijas ienaidnieks pasaule NR1 asv.

Atbildēt

anti soross

07.03.2022. 22:08

»

interesanti

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku


Kur bija visi aurotaji ar zili dzelteno ukrainu lupatu rokas un uzzimetajiem banderovcu fasistu karodziniem savos feisbuka profilos, kad asv banditi bombardeja neatkarigu valsi Dienvidslaviju un kad banderu fasisti austrumukraina 8 gadus katru dienu apsaudija civilistus austrumukraina ?

Atbildēt

Uldis

07.03.2022. 22:06

»

neko pielikt, ne atņemt

Džo nenoraustīsies, karos līdz pēdējam ukrainim, pēdējam krievam, pēdējam eiropietim


Putins būs līdz pat pēdējam krievam un tad visi kopā uz "paradīzi", kur tos sagaidīs ar Aleksandrova orķestri.

Atbildēt

ne tikai

07.03.2022. 22:03

»

interesanti

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku


Spānijas tiesnesis palaida vaļā bez soda ukraini, kurš bija nogremdējis krievu lopa, eiroču rūpnīcas vadītāja, jahtu 9 miljonu vērtībā. Krievi ir pārkāpuši visas Sarkanās līnijas un uz tiem vairs netiek attiecinātas vispārpieņemtas normas. Krievam būs šobrīd ir kļuvis bīstami.

Atbildēt

interesanti

07.03.2022. 21:54

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku.
Un kādēļ Anglijas karaliene, parkapjot karalisko protokolu, ir ziedojusi Ukrainai iespaidīgu summu ?

Atbildēt

skats no (m)alas

07.03.2022. 21:41

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...